Alle på topp: Luft-Sprint - 2023 Klasse: A B C oppdatert 5.februar 2023
krav 291 285 270 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 82 skyttere ( -308 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
+1 1 Mattis Hembre, Bærum PK 298   - 8.jan Kolsås Bærum PK
+7 2 Frank Lien, Bærum PK V55 296   - 29.jan Kolsås Bærum PK
-   2 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V55 296 -2 5.feb   Kolsås Bærum PK
-   2 Pål Hembre, Bærum PK V55 296 -2 5.feb Kolsås Bærum PK
-   2 Ingar Woll, Bærum PK 296 -2 1.jan Kolsås Bærum PK
-4 6 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 294 -4 29.jan   Kolsås Bærum PK
+8 6 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 294   - 29.jan Kolsås Bærum PK
+16 8 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 293 +1 8.jan Kolsås Bærum PK
+41 8 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 293 +4 8.jan   Ragdehallen Odda PK
-1 10 Evert André Jonassen, Fredrikstad SS 292 -4 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-2 11 Peder Sperstad, Bærum PK V55 291 -5 8.jan Kolsås Bærum PK
+73 12 Andreas Hope, Bærum PK V65 290 +5 29.jan   Kolsås Bærum PK
+12 12 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 290 -2 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+8 12 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 290 -3 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 15 Lasse Hovd, Bærum PK   289 ny 8.jan   Kolsås Bærum PK
+98 16 Vegard Lorentzen, Trondheim SS 288 +6 1.feb Melhushallen Melhus SS
+32 17 Belinda Rostad, Ull SS Kv 287 -2 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+11 17 Audun Kvandal, Odda PK   287 -4 8.jan   Ragdehallen Odda PK
+9 19 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL 286 -5 1.jan Kolsås Bærum PK
+38 19 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 286 -2 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+51 19 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 286 -1 29.jan   Kolsås Bærum PK
ny 19 Per Christian Lie, Bærum PK V55 286 ny 15.jan Kolsås Bærum PK
+73 23 Neil Hugh Nielsen, Halden PK 285 +1 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 23 Jan Erik Hagen, OKTS V55 285 ny 15.jan   Kolsås Bærum PK
+5 23 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V55 285 -6 8.jan Kolsås Bærum PK
+47 23 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 285 -2 5.feb Kolsås Bærum PK
+30 27 Daniel Olaussen, Melhus SS Menn Jr 284 -4 1.feb   Melhushallen Melhus SS
-13 27 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 284 -10 9.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+146 27 Terje Storholt, Oslo PK V65 284 +8 29.jan Kolsås Bærum PK
ny 27 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 284 ny 30.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+18 31 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V65 283 -6 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+83 31 Hans Norland, Sandane PK 283 +1 15.jan Ura pistolbane Sandane PK
ny 31 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv 283 ny 5.feb   Kolsås Bærum PK
-3 31 Rickard Lars Ragnar Lindqvist, Fredrikstad SS 283 -8 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+50 35 Ole Johan Kjeserud, Sarpsborg PK V55 282 -3 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+103 35 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 282 +2 9.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+14 35 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 282 -7 28.jan Kulås Sarpsborg PK
+79 35 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 282   - 28.jan Kulås Sarpsborg PK
+5 35 Sigurd Nes, Åsane PK V55 282 -8 22.jan   Laksevåg Bergen PK
+5 35 Atle Bergsrud, Bærum PK 282 -8 29.jan Kolsås Bærum PK
ny 35 Kjetil Knudsen, Bergen PK 282 ny 22.jan Laksevåg Bergen PK
ny 42 Ole Morten Valø, Askim PK V55 281 ny 30.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+40 42 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 281 -5 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+28 42 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 281 -6 22.jan Laksevåg Bergen PK
+163 45 Tore Jensen, Oslo SS   280 +9 15.jan   Kolsås Bærum PK
ny 46 Terje Andersen, Fredrikstad SS V65 279 ny 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 47 Jonas Haug, Fredrikstad SS 278 ny 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 48 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 277 ny 22.jan   Laksevåg Bergen PK
+47 49 Arild Granmo, Melhus SS 276 -8 1.feb Melhushallen Melhus SS
+79 49 Roald Stallemo, Kristiansand PS V55 276 -5 22.jan Fevikhallen Grimstad SS
+114 51 Petter Båshus, Grimstad SS   275 -2 22.jan   Fevikhallen Grimstad SS
+63 51 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 275 -7 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+53 53 Rune Finstad, OKTS V65 274 -9 5.feb Kolsås Bærum PK
+60 54 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 273 -9 1.jan   Kolsås Bærum PK
+111 54 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 273 -4 1.feb Melhushallen Melhus SS
+149 54 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V55 273 +1 21.jan Østkroken Rømskog PK
ny 54 Stian Eidesmo, Melhus SS   273 ny 1.feb   Melhushallen Melhus SS
+90 54 Jan Petter Wiger, Bærum PK V65 273 -6 29.jan Kolsås Bærum PK
+85 59 John Risnes, Haugesund PK V55 272 -7 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+114 59 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 272 -4 30.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 61 Jørgen Jersin Værnes, Melhus SS 271 ny 1.feb Melhushallen Melhus SS
ny 61 Kine-Merethe Pettersen, Bergen PK Kv 271 ny 22.jan Laksevåg Bergen PK
+24 61 Morten Teinum, Kristiansand PS   271 -14 22.jan   Fevikhallen Grimstad SS
+144 64 Eva Christine Stenbro, Kisen MSL Kv 269 -2 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+88 65 Per-Henning Almvang, Bærum PK 268 -10 29.jan Kolsås Bærum PK
+88 65 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 268 -10 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
+152 67 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 267 -3 15.jan Ura pistolbane Sandane PK
+135 68 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn Jr 266 -6 29.jan Kolsås Bærum PK
+214 68 Ingebrigt Kolås, Melhus SS   266 +11 1.feb   Melhushallen Melhus SS
+138 70 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus SS 264 -7 1.feb Melhushallen Melhus SS
+127 70 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 264 -9 9.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+153 72 Åslaug Iversen, Grimstad SS Kv 263 -6 22.jan   Fevikhallen Grimstad SS
ny 73 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V73 262 ny 22.jan Laksevåg Bergen PK
+170 74 Kjetil Risåsen, Bærum PK 261 -3 8.jan Kolsås Bærum PK
+213 75 Marius Lyshagen Øverås, Vigra og Valderøy PK   258 +5 9.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+197 76 Vidar Solgård Stene, Fredrikstad SS 257   - 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+181 76 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 257 -4 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+204 78 Peter Bergheim, Sandane PK V55 254 -1 15.jan   Ura pistolbane Sandane PK
+155 79 Lars Inge Aga, Odda PK V73 248 -19 8.jan Ragdehallen Odda PK
ny 80 Julia Munkvoll Berg, Melhus SS Kv U16 241 ny 1.feb Melhushallen Melhus SS
ny 81 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK   221 ny 9.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+240 82 Ruben Grüner Lyngvær, Vigra og Valderøy PK 200 -8 9.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK