Alle på topp: Luft-Sprint   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 21.mai 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 123 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 298 -2 9.feb Brekstad Ørland PK
+2 2 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 297 +1 12.mar Drammen Aron SK Drammen
+45 3 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 296 +7 18.apr Kolsås Bærum PK
+11 3 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 296 +2 11.feb Brekstad Ørland PK
-3 5 Ingar Woll, Bærum PK 295 -2 28.feb Kolsås Bærum PK
+45 6 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 294 +6 28.feb Kolsås Bærum PK
+99 7 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 293 +10 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-   8 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 292 -3 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 8 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 292 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 8 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 292 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+6 8 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 292 -2 18.apr Kolsås Bærum PK
+211 8 Tomas Dahl, Ørland PK 292 +21 10.feb Brekstad Ørland PK
+6 13 Ole-Harald Aas, Bærum PK 291 -2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+1 13 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 291 -3 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+24 13 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 291   - 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 13 Morten Antonsen, Ørland PK 291 ny 11.feb Brekstad Ørland PK
+6 13 Håvard Hoff, Ørland PK 291 -2 10.feb Brekstad Ørland PK
+6 13 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 291 -2 7.jan Fevik Grimstad SS
ny 19 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 290 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 20 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 289 ny 11.feb Brekstad Ørland PK
-6 20 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 289 -5 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+65 20 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 289 +4 28.feb Kolsås Bærum PK
+8 20 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 289 -3 22.apr Kolstad Trondhjems PK
-1 20 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 289 -4 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+41 20 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 289 +2 9.feb Brekstad Ørland PK
+2 26 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 288 -4 17.jan Kolsås Bærum PK
ny 26 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 288 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
+11 26 Viggo Olden, Ørland PK 288 -3 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 29 Morgan Bunes, Bærum PK 287 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+151 29 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 287 +12 13.apr Alfhallen Kisen MSL
-1 29 John Lothe, Haugesund PK 287 -5 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-27 29 Einar Morten Landsem, Støren SSK 287 -10 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+22 29 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 287 -1 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+42 29 Atle Bergsrud, Bærum PK 287 +1 18.apr Kolsås Bærum PK
+42 29 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 287 +1 7.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 36 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 286 ny 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 36 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK 286 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 36 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK 286 ny 9.mai Kolsås Bærum PK
+98 39 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 285 +5 18.apr Kolsås Bærum PK
+80 39 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 285 +3 10.feb Brekstad Ørland PK
+141 39 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 285 +10 11.feb Brekstad Ørland PK
+22 39 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 285 -2 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+119 39 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 285 +7 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+98 39 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 285 +5 18.apr Kolsås Bærum PK
+52 45 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 284   - 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 45 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 284 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 45 Line Nor, Bærum PK Kv 284 ny 28.feb Kolsås Bærum PK
+121 45 Morten Jensen, Støren SSK 284 +7 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+40 45 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 284 -1 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 45 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 284 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+61 45 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 284 +1 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+26 45 Frank Istad, Kristiansund PK 284 -2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+53 53 Knut Fornes, Sitter IL PK 283   - 10.feb Brekstad Ørland PK
+66 53 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 283 +1 9.mai Kolsås Bærum PK
ny 53 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 283 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 53 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 283 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
ny 53 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 283 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+71 58 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 282 +1 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 59 Casper Christophersen Ring, Ørland PK Menn U14 281 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+92 59 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 281 +2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
-40 59 Jon Inge Barseth, Ørland PK 281 -12 9.feb Brekstad Ørland PK
+12 59 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 281 -5 7.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+78 59 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 281 +1 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 64 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 280 ny 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 64 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 280 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+7 64 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 280 -6 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+178 64 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 280 +13 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 68 Henrik Yttergård-strand, Støren SSK Menn U14 279 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+3 68 Obelix Barbala, Trondhjems PK 279 -7 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+51 68 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 279 -3 22.apr Kolstad Trondhjems PK
+38 68 Helge Olden, Ørland PK V60 279 -4 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 72 Michael Strøm, Sitter IL PK 278 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
+57 72 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 278 -3 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-29 72 Peder Sperstad, Bærum PK V50 278 -12 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+86 72 Rune Kimo, Rissa PK 278   - 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+47 72 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 278 -4 22.apr Kolstad Trondhjems PK
-35 72 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 278 -13 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+65 72 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 278 -2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+140 79 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 277 +6 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 79 Geir Vatne, Kristiansand PK 277 ny 6.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 81 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK Menn U14 275 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+55 82 Kjetil Risåsen, Bærum PK 274 -6 28.feb Kolsås Bærum PK
ny 82 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 274 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
+149 82 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 274 +5 28.feb Kolsås Bærum PK
+44 85 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 273 -8 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+133 86 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 272 +1 9.feb Brekstad Ørland PK
-43 86 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 272 -18 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 88 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 271 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
+148 88 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 271 +3 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+143 88 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 271 +2 11.feb Fevik Grimstad SS
ny 91 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 270 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 92 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 269 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
+182 92 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 269 +9 9.feb Brekstad Ørland PK
+43 94 Emil Mathias Endresen, Haugesund PK Menn U12 268 -12 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+162 94 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 268 +4 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 96 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 267 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+166 96 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK 267 +4 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 96 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 267 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+185 99 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 266 +9 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+146 100 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn Jr 265 -1 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+161 101 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 263   - 10.feb Brekstad Ørland PK
+144 102 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 262 -4 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
-18 103 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 260 -25 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 103 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 260 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 105 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 257 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+191 106 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 254 +6 7.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+60 106 Kenneth Swan, Kristiansund PK 254 -23 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 108 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 253 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 108 Magne Granøien, Støren SSK 253 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+208 110 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 252 +41 21.jan Utvorda Sitter IL PK
+145 111 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 251 -13 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+68 112 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 249 -26 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 113 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 247 ny 9.mai Kolsås Bærum PK
ny 114 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 246 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 115 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK Menn U12 245 ny 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+212 115 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 245 +85 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+129 117 Reidar Owe, Skudenes PK V70 234 -32 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 118 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 233 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+196 119 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 231 +10 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 120 Arne Horneland, Haugesund PK 224 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+203 121 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U14 219 +47 21.jan Utvorda Sitter IL PK
ny 122 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 191 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
ny 123 Håvard Myren, Sitter IL PK Menn U14 173 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK