Alle på topp: Luft-Sprint   2020 Klasse: A B C oppdatert 21.januar 2020
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 82 skyttere ( -278 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+29 1 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK Kv U14 296 +3 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 296 -2 18.jan Kolsås Bærum PK
-1 3 Ingar Woll, Bærum PK 295 -2 18.jan Kolsås Bærum PK
+9 4 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 294 -1 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
+122 4 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 294 +10 15.jan Bodø Bodø SSK
+7 6 Frank Lien, Ringerike PK V55 293 -2 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+6 7 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 292 -3 18.jan Kolsås Bærum PK
-5 7 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 292 -5 18.jan Kolsås Bærum PK
-2 9 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 291 -5 18.jan Kolsås Bærum PK
+28 9 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 291 -1 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+21 9 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 291 -2 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+30 12 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 290 -1 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+6 12 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 290 -4 18.jan Kolsås Bærum PK
+23 14 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 289 -3 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
-12 14 Peder Sperstad, Bærum PK V55 289 -8 18.jan Kolsås Bærum PK
+97 14 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Menn U14 289 +4 18.jan Kolsås Bærum PK
-12 14 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 289 -8 5.jan Kolsås Bærum PK
+19 18 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 288 -4 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
-   18 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V55 288 -6 18.jan Kolsås Bærum PK
+63 20 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U14 287   - 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+156 20 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 287 +7 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+183 20 Bjørn Daniel Langmo, Sarpsborg PK Menn U12 287 +10 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+63 20 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 287   - 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+35 24 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 286 -3 5.jan Kolsås Bærum PK
+35 24 Roar Hembre, Trondheim SS V55 286 -3 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+117 26 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 285 +2 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
+100 26 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 285 +1 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+16 26 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 285 -6 18.jan Kolsås Bærum PK
+69 26 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 285 -1 18.jan Kolsås Bærum PK
+40 30 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 284 -4 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+150 30 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 284 +5 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
+65 30 Roald Stallemo, Kristiansand PK V55 284 -2 5.jan Fevik Grimstad SS
-   30 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn Jr 284 -9 5.jan Kolsås Bærum PK
+92 34 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK 283 -1 18.jan Kolsås Bærum PK
+92 34 Rune Finstad, OKTS V55 283 -1 5.jan Kolsås Bærum PK
+134 36 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 282 +1 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+75 36 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 282 -3 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+59 36 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 282 -4 5.jan Kolsås Bærum PK
+210 36 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 282 +10 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+55 40 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 281 -5 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+282 40 Hilde Johansen Ertnes, Sarpsborg PK Kv 281 +26 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+175 40 Geir Owe Aurstad, Steinkjer PK 281 +5 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
-1 43 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 280 -11 18.jan Kolsås Bærum PK
+147 43 Rasmus Gillund-Paulsen, Sarpsborg PK Menn U16 280 +2 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+100 43 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK V65 280 -3 18.jan Kolsås Bærum PK
+49 46 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 279 -7 19.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 47 Kjetil Forren, Oppdal PK 278 ny 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+111 47 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 278 -4 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+184 47 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 278 +4 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+76 50 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 277 -7 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+2 50 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 277 -13 18.jan Kolsås Bærum PK
+138 52 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 276 -2 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+43 52 Helge Kristiansen, Sunndal PK 276 -10 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+149 54 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 275 -2 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
ny 55 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 274 ny 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 56 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 273 ny 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+147 56 Lasse Solhaug, Bodø SSK 273 -4 15.jan Bodø Bodø SSK
+173 58 Ole Martin Grønås, Bodø SSK 272 -2 15.jan Bodø Bodø SSK
+122 58 Magne Granøien, Støren SSK 272 -7 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+173 58 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 272 -2 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
+154 61 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 271 -5 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+34 61 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 271 -15 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+255 61 Martin Meltzer, Arendal PK 271 +13 5.jan Fevik Grimstad SS
+112 64 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 268 -12 5.jan Kolsås Bærum PK
+251 65 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 267 +9 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+227 65 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 267 +4 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+195 67 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 266 -3 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+147 68 Frode Nilsen, Bærum PK V55 265 -11 5.jan Kolsås Bærum PK
ny 68 Petter Mandt, Grimstad SS V65 265 ny 5.jan Fevik Grimstad SS
+75 68 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 265 -18 5.jan Fevik Grimstad SS
+132 71 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK Kv 263 -14 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+220 72 Christian Andre Hervard, Bærum PK 261 -2 5.jan Kolsås Bærum PK
ny 73 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK V55 260 ny 15.jan Bodø Bodø SSK
+265 74 Rolf Askevold, Bodø SSK V55 258 +11 15.jan Bodø Bodø SSK
+128 75 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 257 -20 18.jan Kolsås Bærum PK
+283 76 Åslaug Iversen, Grimstad SS Kv 255 +46 5.jan Fevik Grimstad SS
+273 77 Ragnhild Kristin Askevold, Bodø SSK Kv V55 254 +16 15.jan Bodø Bodø SSK
+254 78 Isak Rødsjø, Støren SSK Menn U14 252 +1 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+246 79 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 249 -5 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+245 80 Christian Steinar Moan, Melhus PK 221 -33 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 81 Isak Aamo, Støren SSK Menn U12 208 ny 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 82 Maiken Jansen, Sarpsborg PK Kv 204 ny 19.jan Kulås Sarpsborg PK