Alle på topp: Silh   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 16.desember 2017
vurd.krav: 579 - 562 - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 200 skyttere ( -7 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 588 +6 9.aug Løvenskiold Bærum PK
+4 2 Morgan Bunes, Bærum PK 577 +10 16.jul Løvenskiold Bærum PK
-   3 Christian Johnsen, Bodø SSK 571 -2 29.jan Hunstad Bodø SSK
+4 4 Johnny Jenssen, Mo PK 569 +4 4.jun Hunstad Barneskole Bodø SSK
-3 5 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 567 -9 30.sep Løvenskiold Bærum PK
-2 6 Runar Magnussen, Sola PK 566 -5 1.sep Vatne NOP/Vatne
+7 7 Håvard Hoff, Ørland PK 565 +11 10.sep Sankthansholet Ørland PK
-1 8 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V50 564 -2 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+10 9 Arild Inge Wollan, Støren SSK 563 +13 31.mai Sankthansholet Ørland PK
+14 9 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK 563 +17 29.okt Buran Trondhjems PK
+1 9 Erik Christian Bache, Åsane PK 563   - 9.apr Jonahola Åsane PK
-7 12 Lasse Hovd, Bærum PK 560 -10 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 13 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 559 ny 24.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-5 14 Kjetil Bromark, Modum PK 558 -6 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+2 15 Frank Lien, Ringerike PK V50 555 +3 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 16 Terje Martin Pollen, Bodø SSK V70 554 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+10 16 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn U16 554 +10 16.jul Løvenskiold Bærum PK
+29 18 Ole-Harald Aas, Porsgrunn PK 551 +22 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+14 18 Espen Magnussen, Sola PK 551 +11 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+3 20 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 550 +4 24.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+5 21 Terje Storholt, Oslo PK V60 548 +4 7.aug Løvenskiold Bærum PK
-7 22 Roar Haugan, Støren SSK 544 -9 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-7 22 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 544 -9 31.mai Sankthansholet Ørland PK
-12 24 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 543 -15 14.mai Grovastøylen Florø PK
+1 24 Henning Kihle, Grenland PK V50 543 -2 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+10 26 Frank Hansen, Bodø SSK V50 542 +5 14.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
-7 27 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 541 -7 29.okt Buran Trondhjems PK
+19 28 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 539 +10 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-   29 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 537 -6 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+7 29 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 537   - 3.des Brevik Porsgrunn PK
-10 31 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 536 -11 16.jul Løvenskiold Bærum PK
+10 32 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 535 +2 8.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 33 Kristian Arnt Reigstad Johannessen, Sartor SSL 534 ny 9.apr Jonahola Åsane PK
+49 33 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V60 534 +30 14.mai Grovastøylen Florø PK
+22 33 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 534 +9 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-3 33 Arild Hårklau, Sartor SSL V60 534 -8 19.aug Jonahola Åsane PK
ny 37 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 533 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 38 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 530 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
-3 39 Ingar Woll, Bærum PK 529 -8 8.aug Løvenskiold Bærum PK
-13 39 Viggo Olden, Ørland PK 529 -15 12.nov Brekstad Ørland PK
+18 41 Magne Mæland, Sandnes PK 528 +9 1.sep Vatne NOP/Vatne
+2 41 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 528 -2 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-20 41 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 528 -19 29.jan Hunstad Bodø SSK
ny 44 Tord Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr 527 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+62 44 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U16 527 +37 16.jul Løvenskiold Bærum PK
+17 44 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 527 +10 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+25 44 Peder Sperstad, Bærum PK V50 527 +13 7.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 48 Tom Rune Skogstad, Dokka PK V50 525 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
-7 48 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 525 -9 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+13 50 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 524 +8 3.des Brevik Porsgrunn PK
+72 51 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 522 +44 5.mar Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 51 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 522 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 53 Sture Schølin, Bodø SSK V60 520 ny 10.des Hunstad Barneskole Bodø SSK
-4 53 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 520 -8 31.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 55 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 518 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
+138 55 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 518 +170 7.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 57 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 517 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 58 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 516 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+52 59 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 515 +27 19.aug Jonahola Åsane PK
+75 59 Jan Bertil Marcus Fällgren, Porsgrunn PK 515 +49 8.jan Brevik Porsgrunn PK
-12 61 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 514 -14 1.sep Vatne NOP/Vatne
+29 61 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 514 +13 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-3 63 Hugo Kjetså, Evje PK 513 -5 27.mai Y2 Evje PK
+12 63 Lars Petter Mostad, Oslo PK 513 +6 13.mai Løvenskiold Bærum PK
+3 63 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 513 -2 12.aug Åres Farris SS - Larvik
+55 66 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 512 +32 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 67 Åge Lier, Stjørdal PK V60 511 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
+17 67 Eskild Skaar, Grimstad SS 511 +8 27.mai Y2 Evje PK
ny 69 Frank Istad, Kristiansund PK 510 ny 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
+44 70 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 507 +21 27.mai Y2 Evje PK
+31 71 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 506 +14 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+37 71 Are Wivestad, Sandnes PK V50 506 +17 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+46 73 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 504 +22 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-4 74 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 503 -10 12.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
-31 74 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK V70 503 -27 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
+47 76 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 502 +24 29.jan Hunstad Bodø SSK
+7 77 Helge Olden, Ørland PK V60 501 -2 10.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 78 Einar Morten Landsem, Støren SSK 500 ny 12.nov Brekstad Ørland PK
+44 79 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 499 +21 28.okt ekeberg OKTS
-10 80 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 498 -15 8.jan Brevik Porsgrunn PK
+6 81 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 497 -5 5.mar Buran Trondhjems PK
+79 82 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 496 +61 3.des Brevik Porsgrunn PK
+8 83 Petter Berg, Aron SK Drammen 495 -5 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 84 Svein Engeli, Dokka PK V60 494 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
+12 85 John Lothe, Haugesund PK 493 -2 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-22 85 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 493 -23 23.apr Hunstad Barneskole Bodø SSK
-32 85 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 493 -33 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-14 88 Arne Kvam, Bærum PK V60 492 -17 13.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 88 Anders Hernes, Ørland PK Menn Jr 492 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 88 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 492 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 88 Roger Vik, Ørland PK 492 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+56 88 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 492 +37 5.feb Selfors Mo PK
ny 93 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 490 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 93 Tom Buene, Vaksdal SSK V60 490 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-37 93 Geir Berg, Ringerike PK V50 490 -34 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 96 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 489 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
+12 96 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 489   - 1.sep Vatne NOP/Vatne
+2 98 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 488 -6 8.jan Brevik Porsgrunn PK
-8 99 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 487 -13 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 99 Arild Brattrud, Dokka PK V50 487 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
+3 101 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 485 -6 9.aug Løvenskiold Bærum PK
+64 102 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V70 484 +62 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 102 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 484 ny 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 102 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 484 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
+4 102 Rune Finstad, OKTS V60 484 -6 9.aug Løvenskiold Bærum PK
-5 106 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 483 -10 13.mai Skatval Stjørdal PK
-76 107 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V50 482 -59 10.jun Buttentjern Ringerike PK
-30 108 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 481 -25 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+8 109 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 480 -4 30.sep Løvenskiold Bærum PK
-7 109 Richard Aaserud, Ringerike PK 480 -12 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-59 111 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 479 -48 1.sep Vatne NOP/Vatne
-14 111 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 479 -16 1.sep Vatne NOP/Vatne
-47 113 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 478 -37 12.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+1 113 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 478 -8 5.feb Selfors Mo PK
ny 113 Remy Johnsen, Brønnøysund PK 478 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 116 Roger Feed, Horten O. PK 477 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 117 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V60 476 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+42 117 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 476 +39 9.apr Jonahola Åsane PK
ny 119 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 474 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
+43 120 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 472 +45 13.mai Løvenskiold Bærum PK
+59 121 Kjetil Risåsen, Bærum PK 471 +78 9.aug Løvenskiold Bærum PK
+31 121 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 471 +26 10.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 123 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 468 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-5 124 Åge Ånensen, Stord PK 467 -15 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
-85 124 Sebastian Bach, Støren SSK Menn Jr 467 -69 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 126 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 465 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
ny 127 Sigmund Westvik, Stord PK V50 462 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
-10 128 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 459 -24 27.mai Y2 Evje PK
+25 129 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V50 457 +14 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 130 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 454 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+46 131 Tor Andre Opås, Evje PK V50 451 +50 27.mai Y2 Evje PK
ny 131 Tom Sveinson, Rauland PK V50 451 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
-55 133 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 450 -56 10.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 134 Geir Atle Bruvik, Florø PK 448 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
ny 135 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 446 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
ny 136 Kjetil Hansen, Horten O. PK 444 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
-43 136 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 444 -55 12.nov Brekstad Ørland PK
+35 138 Arne Lidwin, OKTS V50 439 +30 28.okt ekeberg OKTS
ny 139 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 437 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 140 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 435 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 140 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 435 ny 24.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+8 140 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 435 -15 5.feb Selfors Mo PK
ny 143 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn U16 434 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
+7 143 Magne Granøien, Støren SSK 434 -15 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 145 Arnstein Liberg, Frosta SSL 432 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 146 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 430 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+1 147 Hans Martin, Trondhjems PK V70 429 -21 29.okt Buran Trondhjems PK
+22 148 Roger Forsbakk, Nedre Eiker PK V50 427 +11 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 149 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 426 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 150 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 424 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
-27 150 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 424 -54 12.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 152 Andrzej Marchwinski, Kristiansund PK 421 ny 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 153 Rikke Johansen, Brønnøysund PK Kv 420 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 153 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V60 420 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 155 Ola Andre Bjorland, Evje PK 407 ny 27.mai Y2 Evje PK
-26 156 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 406 -68 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 157 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 404 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 158 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 395 ny 12.feb Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 159 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V60 392 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 160 Rune Henry Pedersen, Brønnøysund PK V50 391 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 161 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 388 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
ny 162 Terje Solhaug, Dokka PK 386 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
ny 163 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 385 ny 10.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 164 Ola Andreé Nilsson, Horten O. PK 383 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 165 Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK V50 379 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 166 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 375 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 167 Stian Fossan, Steinkjer PK 374 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 168 Arild Hansen, Oslo PK V70 373 ny 8.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 169 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 366 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
ny 170 Olaf Abell, Tønsberg O. PK 356 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 171 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 355 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 172 Roger Marius Myhre, Stord PK 351 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 173 Peter Bergheim, Sandane PK V50 350 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
+21 174 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 344 +20 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 175 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 341 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 176 Line Mæhle, Brønnøysund PK Kv 340 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 177 Kurt Erik Olsen, Brønnøysund PK V50 338 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 178 Ragnar Lie, Bærum PK V60 336 ny 16.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 179 Jørund Opdal Hystad, Stord PK 331 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 180 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 330 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 181 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 322 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
ny 182 Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen V50 319 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 183 Øyvind Laumann, Brønnøysund PK V60 316 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 184 Almir Hodzic, Horten O. PK 305 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 185 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 302 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 186 Terje Hoel, Fredrikstad SS V50 295 ny 13.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 187 Harald Nilsen, Stavanger PK V70 293 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 188 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 288 ny 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 189 Jan Ingar Vik, Ringerike PK V60 287 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 190 Øyvind Langø, Brønnøysund PK 281 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 191 Martin Emil Danielsen-anderssen, Horten O. PK Menn U14 266 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 192 Helge Emanuel Langø, Brønnøysund PK 256 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 193 Torbjørn Lægreid, Stord PK 243 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 194 John Erik Mobæk, Skien PK 226 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 195 Runar Holm, Skien PK 217 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 196 Truls Martin Anderssen, Horten O. PK 209 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 197 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 195 ny 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 198 Arnes Hodzic, Horten O. PK 144 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 199 Hege Anita Gundersen, Kristiansund PK Kv 120 ny 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 200 Marthine Susanne Danielsen-anderssen, Horten O. PK Kv U12 99 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik