Alle på topp: Silh   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 18.september 2018
vurd.krav: 578 - 564 - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 140 skyttere ( -60 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 580 -8 1.jul Løvenskiold Bærum PK
-   2 Morgan Bunes, Bærum PK 576 -1 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+21 3 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 575 +32 13.mai Grovastøylen Florø PK
-   4 Johnny Jenssen, Mo PK 572 +3 3.jun Mo i Rana Mo PK
+4 5 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 564 +1 24.mai Trondhjems Pistolklubb Trondhjems PK
+7 5 Lasse Hovd, Bærum PK 564 +4 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+1 7 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 562 -2 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-2 7 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 562 -5 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+6 9 Frank Lien, Ringerike PK V50 561 +6 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+6 10 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 559 +5 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+7 11 Ole-Harald Aas, Bærum PK 558 +7 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
-3 12 Erik Christian Bache, Åsane PK 557 -6 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-7 13 Runar Magnussen, Sola PK 556 -10 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+13 14 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 553 +12 4.mar Buran Trondhjems PK
+3 15 Espen Magnussen, Sola PK 551   - 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+6 16 Roar Haugan, Støren SSK 545 +1 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+31 17 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 541 +16 6.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-9 18 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 539 -24 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+1 19 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 538 -12 24.mai Trondhjems Pistolklubb Trondhjems PK
+38 19 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 538 +21 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+10 19 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 538 +1 19.mai Åres Farris SS - Larvik
-1 22 Terje Storholt, Oslo PK V60 537 -11 14.jan Brevik Porsgrunn PK
-10 23 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 536 -23 4.mar Buran Trondhjems PK
-16 23 Håvard Hoff, Ørland PK 536 -29 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+19 25 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 535 +8 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 26 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 533 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-1 27 Frank Hansen, Bodø SSK V50 532 -10 18.feb Bodø Bodø SSK
ny 28 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 530 ny 6.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+41 29 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 529 +22 23.jun Evjemoen Evje PK
+11 30 Magne Mæland, Sandnes PK 528   - 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+22 31 Sture Schølin, Bodø SSK V60 527 +7 7.jan Bodø Bodø SSK
-   31 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 527 -9 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 33 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 525 ny 15.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 33 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 525 ny 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+16 35 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 522   - 18.feb Bodø Bodø SSK
+17 36 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 521 +1 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+47 36 Petter Berg, Aron SK Drammen 521 +26 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-10 38 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 520 -19 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+74 39 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 519 +41 12.jun Drammen Aron SK Drammen
+23 40 Hugo Kjetså, Evje PK 518 +5 23.jun Evjemoen Evje PK
+72 41 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 517 +39 3.jun Mo i Rana Mo PK
-9 42 Arild Hårklau, Sartor SSL V60 516 -18 6.sep Jonahola Åsane PK
-10 43 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V60 515 -19 13.mai Grovastøylen Florø PK
+1 43 Peder Sperstad, Bærum PK V50 515 -12 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
-1 45 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 512 -15 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-17 46 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 511 -26 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-6 47 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 510 -18 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 47 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 510 ny 11.feb Bodø Bodø SSK
+46 47 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 510 +20 12.mai Skatval Stjørdal PK
+38 47 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 510 +17 11.feb Bodø Bodø SSK
ny 51 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 509 ny 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+29 52 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 508 +11 6.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+30 52 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 508 +12 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 54 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 507 ny 11.feb Bodø Bodø SSK
-16 55 Ingar Woll, Bærum PK 505 -24 24.jun uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+5 56 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 502 -12 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-17 56 Viggo Olden, Ørland PK 502 -27 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+15 56 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 502 -4 19.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 56 Sjur I Børve, Odda PK V50 502 ny 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+3 60 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 501 -12 19.mai Åres Farris SS - Larvik
-38 60 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 501 -43 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-7 62 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 498 -20 19.mai Åres Farris SS - Larvik
+100 63 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 495 +110 1.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 64 Tor Olav Sande, Florø PK 494 ny 13.mai Grovastøylen Florø PK
-6 64 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 494 -22 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+64 64 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 494 +35 23.jun Evjemoen Evje PK
+69 67 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 493 +49 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 68 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 492 ny 7.jan Bodø Bodø SSK
ny 68 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 492 ny 15.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 70 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 491 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+17 71 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 490 -2 19.mai Åres Farris SS - Larvik
+2 72 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 488 -15 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 72 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 488 ny 3.jun Mo i Rana Mo PK
+97 74 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 484 +129 1.jul Løvenskiold Bærum PK
+6 74 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 484 -14 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+12 76 Roger Vik, Ørland PK V50 482 -10 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-1 77 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 480 -22 7.jan Bodø Bodø SSK
ny 78 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 479 ny 23.jun Evjemoen Evje PK
+27 79 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 478 -5 12.mai Skatval Stjørdal PK
-9 80 Are Wivestad, Sandnes PK V50 474 -32 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 81 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 473 ny 15.apr Selbuhallen Selbu PK
-23 82 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 472 -43 6.sep Jonahola Åsane PK
+18 83 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 471 -14 18.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 84 Gisle Huge, Bodø SSK V60 465 ny 11.feb Bodø Bodø SSK
-30 85 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 464 -54 12.jun Drammen Aron SK Drammen
ny 86 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 458 ny 3.jun Mo i Rana Mo PK
ny 87 Thomas Røset, Selbu PK 457 ny 24.feb Selbuhallen Selbu PK
ny 88 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 456 ny 3.jun Mo i Rana Mo PK
+44 89 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 455 +5 12.mai Skatval Stjørdal PK
+19 90 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 451 -29 1.jul Løvenskiold Bærum PK
+7 91 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 450 -38 1.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 92 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK 449 ny 12.jun Drammen Aron SK Drammen
+23 93 Roger Feed, Horten O. PK 446 -31 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+8 94 Rune Finstad, OKTS V60 444 -40 15.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 94 Vidar Ulvatn, Åsane PK 444 ny 6.sep Jonahola Åsane PK
+49 96 Arnstein Liberg, Frosta SSL 442 +10 12.mai Skatval Stjørdal PK
ny 97 Harald-Andre Knoop, Sola PK V60 440 ny 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+63 98 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 438 +50 13.mai Grovastøylen Florø PK
+81 99 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 436 +106 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+17 100 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 433 -43 6.sep Jonahola Åsane PK
ny 101 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 432 ny 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 102 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 429 ny 14.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+47 103 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 426 +2 12.jun Drammen Aron SK Drammen
ny 103 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 426 ny 8.feb Buran Trondhjems PK
-38 105 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 425 -86 23.jun Evjemoen Evje PK
+50 105 Ola Andre Bjorland, Evje PK 425 +18 23.jun Evjemoen Evje PK
+14 107 Kjetil Risåsen, Bærum PK 424 -47 18.jun Løvenskiold Bærum PK
+70 108 Ragnar Lie, Bærum PK V50 423 +87 1.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 109 Andre Lien, Selbu PK 422 ny 24.feb Selbuhallen Selbu PK
+63 110 Peter Bergheim, Sandane PK V50 416 +66 13.mai Grovastøylen Florø PK
+21 110 Tor Andre Opås, Evje PK V50 416 -35 23.jun Evjemoen Evje PK
ny 112 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 414 ny 1.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 113 Tomas Dahl, Ørland PK 406 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 114 John Tellef Håbesland, Evje PK V60 403 ny 23.jun Evjemoen Evje PK
ny 115 Marius Røvik Helstad, Trondhjems PK 402 ny 6.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 116 Lars Jacob Abraham, Åsane PK 400 ny 6.sep Jonahola Åsane PK
ny 117 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 398 ny 6.sep Jonahola Åsane PK
ny 117 Terje Nygård, Førde PK 398 ny 13.mai Grovastøylen Florø PK
ny 119 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen 390 ny 12.jun Drammen Aron SK Drammen
ny 119 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 390 ny 1.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 119 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 390 ny 8.feb Buran Trondhjems PK
ny 122 Aleksander Aglen, Farris SS - Larvik 389 ny 1.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 123 Allan Solheim, Florø PK 385 ny 13.mai Grovastøylen Florø PK
ny 124 Oscar Hansen, Trondhjems PK 378 ny 6.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-37 125 Arne Kvam, Bærum PK V60 373 -119 1.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 126 Roy Helge Hundere, Førde PK 369 ny 13.mai Grovastøylen Florø PK
ny 127 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 355 ny 1.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 128 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 351 ny 1.jul Løvenskiold Bærum PK
+45 129 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 344   - 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+37 129 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 344 -31 19.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 131 Ole-martin Bratteng, Trondhjems PK 341 ny 6.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+37 132 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 338 -28 4.mar Buran Trondhjems PK
ny 133 Helge Fjeldberg, Åsane PK V50 331 ny 6.sep Jonahola Åsane PK
ny 134 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 321 ny 12.mai Skatval Stjørdal PK
ny 135 May Kristin Øvrevik, Stjørdal PK Kv 320 ny 12.mai Skatval Stjørdal PK
ny 136 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 315 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 137 Daniel Hagenes, Åsane PK 309 ny 6.sep Jonahola Åsane PK
ny 138 Benedicte Svardal, Florø PK Kv 285 ny 13.mai Grovastøylen Florø PK
ny 139 Sander Elias Toivonen, Aron SK Drammen Menn U16 264 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 140 Odd Arne Hemnes, Farris SS - Larvik V60 67 ny 19.mai Åres Farris SS - Larvik