Alle på topp: Silh - 2024 Klasse: A B C oppdatert 23.juni 2024
krav 550 520 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 110 skyttere ( -34 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 584 +7 10.mai Løvenskiold Bærum PK
-   2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 577 +2 4.jun WC München ISSF
+1 3 Runar Magnussen, Sola PK   568 +1 23.feb   Sola Skytehall Sola PK
+9 4 Lasse Hovd, Bærum PK 565 +15 19.apr Løvenskiold Bærum PK
-1 4 Johnny Jenssen, Mo PK V55 565 -4 17.jun Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 6 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 562 ny 21.jun   Sola Skytehall Sola PK
+15 7 Mattis Hembre, Bærum PK 558 +20 4.jun WC München ISSF
-   8 Håvard Hoff, Ørland SS 556 -1 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+1 9 Espen Magnussen, Sola PK   555 +1 19.jan   Sola Skytterhall Sola PK
+47 10 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 553 +55 10.mai Løvenskiold Bærum PK
+5 11 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 552 +4 15.mai Bollitun Eide og Fræna PK
-1 12 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 551 -1 27.apr   Sola Skytehall Sola PK
+5 13 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK 550 +3 21.jun Sola Skytehall Sola PK
+8 14 Erik Eknes, Numedal SS 549 +11 29.mai EM Osijec ESC
-4 15 Frank Lien, Bærum PK V55 548 -4 16.feb   Løvenskiold Bærum PK
+5 15 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 548 +8 28.mar Sola Skytehall Sola PK
-12 17 Roar Hembre, Trondheim SS V65 546 -18 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+17 18 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 544 +19 7.jun   Blikshavn Kopervik PK
+11 19 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 542 +10 5.jun EM Osijec ESC
-4 20 Roar Haugan, Støren SSK 541 -7 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 21 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 539 -10 5.jun EM Osijec ESC
-8 21 Ludvik Hembre, Bærum PK 539 -11 8.jun Løvenskiold Bærum PK
-15 23 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 538 -19 26.mar Skatval Stjørdal SSK
+3 24 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 536 +2 27.apr   Sola Skytehall Sola PK
+23 25 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 533 +22 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+2 26 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 530 -3 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+40 27 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 529 +39 7.jun   Blikshavn Kopervik PK
+10 28 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 528 +5 21.jun Sola Skytehall Sola PK
-3 29 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 527 -9 21.jun Sola Skytehall Sola PK
+13 29 Eirik Djønne, Odda PK   527 +10 7.jun   Blikshavn Kopervik PK
-9 31 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 526 -12 28.apr Sankthansholet Ørland SS
+7 31 Viggo Olden, Ørland SS 526 +3 28.apr Sankthansholet Ørland SS
+3 33 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 524   - 25.mai   Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 34 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 521 -11 24.mai Sola Skytehall Sola PK
+9 34 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 521 +6 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+7 34 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 521 +3 26.mar   Skatval Stjørdal SSK
ny 37 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 517 ny 25.feb Miljøbygget Vadsø SSK
ny 37 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 517 ny 25.feb Miljøbygget Vadsø SSK
+26 39 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 516 +24 7.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 40 Rune Bjørgo, Bærum PK 514 ny 8.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 41 Thomas Bjørnlund, Bærum PK V55 511 ny 19.apr Løvenskiold Bærum PK
-9 42 Terje Storholt, Oslo PK V65 510 -19 8.jun   Løvenskiold Bærum PK
-18 43 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 509 -28 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+13 44 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 504 +6 28.apr Sankthansholet Ørland SS
+4 45 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 503 -6 14.jan   Brevik Porsgrunn PK
-12 46 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 501 -26 28.mar Sola Skytehall Sola PK
+32 47 Jan Erik Lunde, Sola PK V65 500 +19 24.mai Sola Skytehall Sola PK
+4 48 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 499 -4 21.jun   Sola Skytehall Sola PK
+64 48 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U16 499 +91 7.jun Blikshavn Kopervik PK
+36 50 Peder Sperstad, Bærum PK V55 498 +26 8.jun Løvenskiold Bærum PK
-23 51 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 495 -38 28.apr   Sankthansholet Ørland SS
ny 51 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 495 ny 26.mar Skatval Stjørdal SSK
+21 53 Ingar Woll, Bærum PK 494 +8 8.jun Løvenskiold Bærum PK
-18 54 Mats Andre Amdal, Stavanger PK   492 -32 22.mar   Sola Skytehall Sola PK
+29 55 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 490 +15 8.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 55 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 490 ny 22.mar Sola Skytehall Sola PK
+71 57 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK   489 +121 23.feb   Sola Skytehall Sola PK
ny 58 Thomas Hestnes, Egersund PK 483 ny 28.mar Sola Skytehall Sola PK
-12 59 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 482 -30 7.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 60 Vebjørn Kilvær, Vadsø SSK   481 ny 25.feb   Miljøbygget Vadsø SSK
ny 61 Tor Arne Sandnes, Bodung PK 476 ny 10.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 62 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 469 ny 28.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 63 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK   463 ny 7.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 64 Tomasz Suchowiecki, Hå PK 461 ny 22.mar Sola Skytehall Sola PK
-4 64 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 461 -33 7.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 66 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V55 460 ny 25.apr   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+28 66 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 460 +3 14.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 68 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V73 458 ny 8.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 69 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 456 ny 20.mar   Buran Trondhjems PK
ny 70 Kjetil Sætre, Time PK 455 ny 22.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 70 Are Wivestad, Sola PK V55 455 ny 4.mai Sola Skytehall Sola PK
+22 72 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 454 -3 17.jun   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+36 73 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 452 +29 10.mai Løvenskiold Bærum PK
+14 74 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 448 -18 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+27 75 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 447 +7 7.mai   Svartemyr NOP/Vatne
ny 76 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK V55 446 ny 25.feb Miljøbygget Vadsø SSK
-16 76 Daniel Olaussen, Melhus SS 446 -48 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+9 78 Kjetil Sørheim, Sola PK   445 -25 19.jan   Sola Skytterhall Sola PK
-8 79 Helge Olden, Ørland SS V65 444 -44 28.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 80 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 443 ny 15.mai Bollitun Eide og Fræna PK
+24 81 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 439 +6 25.mai   Jonsvatnet Trondhjems PK
+45 82 Børge Flått, Mo PK V55 438 +60 17.jun Sagbakken Pistolbane Mo PK
+15 83 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 434 -16 7.jun Blikshavn Kopervik PK
+13 84 Ivar Gustavsen, Kopervik PK   433 -22 7.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 85 Irene Askeland, Bjørkelangen PK Kv 420 ny 8.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 85 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 420 ny 15.mai Bollitun Eide og Fræna PK
ny 87 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK   418 ny 27.apr   Sola Skytehall Sola PK
+33 88 Geir Olav Lillestøl Paulsen, Sola PK 417 +30 19.jan Sola Skytterhall Sola PK
ny 88 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 417 ny 21.jun Sola Skytehall Sola PK
ny 90 Frode Hegge, Støren SSK   416 ny 28.apr   Sankthansholet Ørland SS
ny 91 Robin Martinus Hjelseth, Eide og Fræna PK 413 ny 15.mai Bollitun Eide og Fræna PK
+11 92 Marcin Stroka, Sola PK 412 -24 23.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 92 Torill Strand, Time PK Kv 412 ny 24.mai   Sola Skytehall Sola PK
+6 94 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 409 -34 20.mar Buran Trondhjems PK
+19 95 Kristian Korsvik, Stjørdal SSK 408 +2 26.mar Skatval Stjørdal SSK
ny 96 Jonas Rørapet Adriansen, Mo PK   391 ny 25.apr   Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 97 Håvard Haakonsen, Stjørdal SSK V55 389 ny 28.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 98 Anders Christian Anderson Pettersen, Trondhjems PK 385 ny 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 99 Bjarte Wasmuth, Stavanger PK   383 ny 24.mai   Sola Skytehall Sola PK
+22 99 Tommy Westby, Porsgrunn PK 383 -4 14.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 101 Øivind Mosand, Trondhjems PK 377 ny 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+28 102 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 350 +1 28.apr   Sankthansholet Ørland SS
+33 103 Michal Wozniak, Sola PK 345 +29 22.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 104 Tommy Anthoni Anthonisen, Farris SS - Larvik V55 330 ny 14.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 105 Jessica Alvero Sandnes, Bodung PK Kv 329 ny 19.apr   Løvenskiold Bærum PK
ny 106 Rolf Gunnar Danielsen, Egersund PK 327 ny 27.apr Sola Skytehall Sola PK
+36 107 Ilya Molkov, Hafrsfjord PK 320 +84 23.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 108 Atle Løndalen, Kopervik PK V55 302 ny 7.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 109 Stein-Ola Berg, Bærum PK 204 ny 10.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 110 Sjur I Børve, Odda PK V55 188 ny 7.jun Blikshavn Kopervik PK