Alle på topp: NAIS Grov   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 15.juli 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 151 skyttere ( -133 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+117 1 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 280 +36 26.apr Vevatne Tysnes SSK
-1 2 Frank Lien, Ringerike PK V50 280 -10 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 3 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 278 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+62 3 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 278 +19 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 5 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 277 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 5 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 277 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+1 5 Frode Mølland, Greipstad PK 277 -3 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-   8 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 276 -1 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+24 9 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 276 +6 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+26 10 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 275 +7 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+156 11 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 273 +58 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 11 Terje Storholt, Oslo PK V60 273 -12 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
-3 11 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 273 -4 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 11 Roger Feed, Horten O. PK 273 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 15 Holger Hallset, Storm SS 272 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 15 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 272 -4 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
-7 15 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 272 -5 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
-4 15 Petter Berg, Aron SK Drammen 272 -4 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-8 15 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 272 -7 4.jun Furukollen Støren SSK
+32 20 Roar Haugan, Støren SSK 271 +9 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 20 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 271 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+85 22 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 270 +22 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
+34 22 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 270 +9 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+43 22 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 270 +11 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+97 25 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 269 +26 4.jun Furukollen Støren SSK
+76 25 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 269 +19 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+40 25 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 269 +10 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 25 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 269 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
-6 25 John Lothe, Haugesund PK 269 -4 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 30 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 268 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
-15 30 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 268 -7 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 32 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 267 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 33 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 266 -2 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+49 34 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 265 +9 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
+14 34 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 265 +1 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+5 34 Åge Lier, Stjørdal PK V60 265 -2 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 37 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 262 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
-11 38 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 261 -10 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
+4 39 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 260 -6 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+25 40 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 259   - 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+48 41 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 257 +2 12.apr Saltrød Arendal PK
+210 41 Robert Mettälä-larsson, Stord PK 257 +107 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
-20 41 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 257 -15 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+6 44 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 256 -7 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
-17 44 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 256 -15 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+117 44 Tore Nygaard, Haugesund PK 256 +37 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+18 47 Rolf Hindal, Haugesund PK 255 -4 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 47 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 255 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 49 Ole Christian Gruer, Røyken SL 254 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+73 49 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 254 +11 20.apr Drammen Aron SK Drammen
-30 51 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK V50 251 -21 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+88 51 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 251 +17 12.apr Saltrød Arendal PK
+69 53 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 250 +7 8.apr Bremnes Bremnes PK
+51 53 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 250 +1 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 53 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 250 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 56 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 249 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 57 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 248 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-18 57 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 248 -19 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 59 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 247 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 60 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 246 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 60 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 246 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+45 62 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 244 -4 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 62 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 244 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+14 64 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 242 -15 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+74 65 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 239 +5 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+48 66 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 238 -7 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+38 66 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 238 -11 8.apr Bremnes Bremnes PK
+154 68 Jan Harald Vegusdal, Arendal PK 237 +64 12.apr Saltrød Arendal PK
+87 68 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 237 +15 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 70 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 236 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 71 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 235 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
+152 72 Rune Jobsen, Arendal PK 234 +62 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 73 Geir Udnes Aamot, Skjåk PK 232 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 74 Magne Gunnar Norberg, Lora SS V70 231 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 74 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 231 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 74 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 231 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 77 Magne Granøien, Støren SSK 227 ny 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 78 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 225 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 79 Rune Amundø, Sula PK 224 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+48 80 Birger Hovland, Haugesund PK 223 -17 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 80 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 223 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+64 82 Terje Vikøren, Tysnes SSK 219 -11 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 83 Eirik Arne Sletta, Lora SS 210 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
-44 83 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 210 -57 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 85 Anders Vonstad, Mo PK 207 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+78 86 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 206 -10 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+109 87 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 205 +8 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+68 88 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 204 -17 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 89 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 203 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 89 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 203 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 91 Eric Øien, Stjørdal PK V50 201 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 92 Are Lyftingsmo, Lora SS V60 199 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 93 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 198 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 94 Kaare Jarl Aresvik, Lora SS V70 197 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 94 Cato Gammeltorp, Lora SS 197 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+115 96 Torstein Liene, Greipstad PK V60 193 +8 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 97 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 192 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 98 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 190 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+114 98 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 190 +8 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 100 Eirik Morken Fuglesten, Hafrsfjord PK 189 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 100 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 189 ny 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 102 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS 188 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+104 102 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 188 -1 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+6 104 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 186 -61 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 105 Terje Vernly, Hurum SSK 185 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 105 Daniel Berge, Jørpeland PK 185 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 107 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 181 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 108 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 180 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 109 Hein Arve Varne, Skudenes PK 179 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
+119 110 Kim Vater, Haugesund PK V60 177 +12 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 110 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 177 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 112 Fredrik Styve, Haugesund PK 176 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 113 Odd Jarleif Engen, Vågå PK V60 175 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 113 Rune Lundsaunet, Verdal SSL 175 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 113 Asbjørn Velure, Lora SS V50 175 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 116 Gunnar Bremset, Stjørdal PK 174 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 117 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 173 ny 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+71 118 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 171 -34 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 118 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 171 ny 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 120 Arne Horneland, Haugesund PK 164 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 120 Jarle Markhus, Tysnes SSK V60 164 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+72 122 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 155 -44 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 123 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 151 ny 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 123 Morten Ekanger, Stjørdal PK 151 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 125 Gunnar Andre Johansen Brenne, Folldal PK 150 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
-8 126 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 149 -95 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 126 Agnar Nordheim, Tysnes SSK V60 149 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 128 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 147 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 129 Sjur Christian Berggraf, Hafrsfjord PK 145 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 130 Linda Marita Hågensen, Mo PK Kv V50 144 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
ny 131 May Kristin Øvrevik, Stjørdal PK Kv 140 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 132 Emil Frøvik, Haugesund PK 136 ny 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 133 John-christer Løgevik, Hafrsfjord PK 134 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 134 Susanne Eriksen, Sandefjord PK Kv 133 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 135 Hans Daniel Falkeid, Hafrsfjord PK 132 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 136 Nikolai Normann-hansen, Horten O. PK Menn U16 125 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 136 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 125 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 138 Åge Bratt, Stjørdal PK V70 113 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 138 Tore Haugland, Skudenes PK 113 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 140 Anne-jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 112 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 141 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 110 ny 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 142 Sindre André Sollie, Horten O. PK 107 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 143 Jan Brattås, Sandefjord PK V60 101 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 144 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 98 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 145 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 71 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 146 Raymond Svendsen, Tysnes SSK 69 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 147 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 68 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 148 Christopher James Thomas, Sandefjord PK V50 65 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 148 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 65 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 150 Waldemar Beck, Greipstad PK 19 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 151 Jon Breder Kvam, Lora SS V50 12 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS