Alle på topp: NAIS Grov - 2024 Klasse: A B C oppdatert 13.april 2024
krav 270 250 230 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 293 Reidun Ann Støle 76 skyttere ( -115 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+1 1 Tore Vrålstad, Greipstad PK 282 -6 30.mar Vigeland Marnar PL
+27 1 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 282 +14 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+23 3 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 277 +8 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 3 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 277 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+6 5 Morten Antonsen, Ørland SS 275 -3 29.feb Blinken Ørland SS
-2 5 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 275 -10 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+84 7 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 273 +43 6.apr Egersund Egersund PK
+1 8 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 271 -8 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 9 Ole Christian Gruer, Røyken og Hurum SL   268 ny 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
+7 10 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 267 -6 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+30 10 Arne Landsverk, Greipstad PK 267 +6 30.mar Vigeland Marnar PL
+51 12 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK   265 +17 25.feb   Asker Asker SK
+3 12 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK 265 -9 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 14 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 260 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+28 14 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 260   - 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+36 16 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 259 +6 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
-   17 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 258 -15 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+94 18 Lars Petter Barstad, Arendal PK   257 +48 2.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
+56 19 Kjetil Eia, Time PK V55 256 +15 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 19 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 256 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 21 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK   253 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
+84 22 Jarle Johanson, Haugesund PK 251 +33 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+22 22 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 251 -8 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+37 24 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 249   - 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+30 25 Steinar Djuvik Haaland, Marnar PL 246 -6 30.mar Vigeland Marnar PL
+22 25 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 246 -9 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
-19 27 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   245 -35 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
+31 27 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V55 245 -5 6.apr Egersund Egersund PK
+7 29 Arne Horneland, Haugesund PK 243 -20 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 29 Trond Helleren, Egersund PK   243 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
+102 31 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 242 +52 6.apr Egersund Egersund PK
-8 32 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 239 -31 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 33 Axel Resch Johnsen, Asker SK   234 ny 25.feb   Asker Asker SK
+63 33 Roar Øverland, Greipstad PK V55 234 +6 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 35 Arild Helland, Haugesund PK 232 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+95 36 Eivind Vea, Skudenes PK   230 +38 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+92 37 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V65 228 +33 25.feb Asker Asker SK
+35 38 Roger Vik, Ørland SS V55 225 -19 29.feb Blinken Ørland SS
ny 38 Kristian Årstad Hauge, Time PK   225 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 40 Jon Børge Sele, Time PK 221 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 41 Kjetil Sætre, Time PK 218 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+63 42 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 217 -3 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 43 Arne Reidar Johannesen, Egersund PK V55 213 ny 6.apr Egersund Egersund PK
+59 43 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 213 -11 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 45 Rolf gunnar Danielsen, Egersund PK   209 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
+15 46 Frode Naustvik, Stavanger PK 206 -43 19.feb Skurve Stavanger PK
+100 47 Ola Stengel, Stavanger PK 205 +30 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 48 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 204 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 49 Kjetil Pharm, Aron SK Drammen V55 198 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 50 Carl Fredrik Museus Pedersen, Skudenes PK 186 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+118 51 Arvid Klavenes, Stavanger PK V55 182 +53 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 52 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 180 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 53 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK 179 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+97 54 Arne Henning Lothe, Stavanger PK   168 +7 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 55 Jan Robert Johansen, Stavanger PK 167 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 56 Dag Folkvord, Time PK V55 160 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 57 Thomas Hestnes, Egersund PK   159 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
+117 57 Kåre Runestad, Skudenes PK V55 159 +47 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 59 Guido Stüttgen, Haugesund PK V55 158 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 60 Einar Andre Lindahl, Stavanger PK   156 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
+78 61 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 141 -42 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+39 61 David George Wendel, Asker SK V55 141 -84 25.feb Asker Asker SK
ny 63 Erik Thuestad, Stavanger PK   129 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
+96 63 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 129 -22 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 65 Vebjørn Thørud Granmorken, Egersund PK 124 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 66 Lars Karluf Mikal Steinsvik, Haugesund PK   121 ny 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+43 67 Erik Skolem, Asker SK 120 -93 25.feb Asker Asker SK
+81 68 Glenn Lothe, Stavanger PK 119 -54 19.feb Skurve Stavanger PK
+103 69 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 118 +5 4.apr   Orstadhuset Time PK
+46 70 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 115 -91 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+114 71 Russell Cruz Carullo, Haugesund PK 112 +44 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 72 Radoslaw Dopadlo, Aron SK Drammen   101 ny 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 73 Espen Stuvik Vier, Stavanger PK 94 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 74 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK 89 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 75 Lars Henrik Steinsvik, Haugesund PK   67 ny 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 76 Wehid Ismail Hamid, Stavanger PK 21 ny 19.feb Skurve Stavanger PK