Alle på topp: NAIS Fin - 2023 Klasse: A B C oppdatert 5.februar 2023
krav 290 280 260 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 137 skyttere ( -558 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
+21 1 Roar Haugan, Støren SSK 295 +4 22.jan Brekstad Ørland SS
+1 2 Jostein Hermansen, Haugesund PK 294 -1 5.jan Kuleisen Haugesund PK
+12 3 Frank Lien, Bærum PK V55 292   - 23.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+36 4 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 290 +3 22.jan Brekstad Ørland SS
-4 5 Ingar Woll, Bærum PK 288 -9 16.jan Ekeberg OKTS
+1 6 Gisle Enge, Odda PK   286 -8 5.jan   Kuleisen Haugesund PK
+100 6 Gunnar Lier, Oslo FS V55 286 +6 28.jan Olledalen Asker SK
-3 6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 286 -9 15.jan Skatval Stjørdal PK
+100 6 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK   286 +6 22.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+56 6 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 286 +2 22.jan Miljøbygget skytebane Vadsø SSK
+4 11 Morten Antonsen, Ørland SS 285 -7 22.jan Brekstad Ørland SS
+29 11 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 285 -2 2.feb   Kuleisen Haugesund PK
+391 13 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 284 +38 15.jan Skatval Stjørdal PK
ny 13 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 284 ny 22.jan Brekstad Ørland SS
+117 13 Bård Ivar Bru, Haugesund PK   284 +6 5.jan   Kuleisen Haugesund PK
+122 13 Ola Plassen, Skjåk PK 284 +7 15.jan Skatval Stjørdal PK
-7 17 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 283 -10 22.jan Brekstad Ørland SS
ny 17 Roar Hembre, Trondheim SS V55 283 ny 22.jan   Brekstad Ørland SS
ny 19 Martin Johnsrud, Modum PK 282 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 19 Thoralf Moen, Trondhjems PK 282 ny 15.jan Skatval Stjørdal PK
ny 21 Vegard Lorentzen, Trondheim SS   281 ny 22.jan   Brekstad Ørland SS
+40 22 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 280 -4 22.jan Miljøbygget skytebane Vadsø SSK
+260 23 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv V55 279 +17 15.jan Skatval Stjørdal PK
-   24 Viggo Olden, Ørland SS   278 -12 22.jan   Brekstad Ørland SS
+154 24 Thien-Tan Nguyen, Ørland SS 278 +6 22.jan Brekstad Ørland SS
ny 26 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 277 ny 22.jan Brekstad Ørland SS
+6 26 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 277 -11 2.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 26 Odd-Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 277 ny 22.jan Miljøbygget skytebane Vadsø SSK
+33 29 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 276 -8 5.jan Kuleisen Haugesund PK
+23 29 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK   276 -9 22.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 29 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 276 ny 15.jan Skatval Stjørdal PK
+170 32 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL 275 +5 16.jan Ekeberg OKTS
+14 32 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 275 -11 5.jan   Kuleisen Haugesund PK
+158 32 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 275 +4 16.jan Ekeberg OKTS
ny 32 Rune Kimo, Rissa PK 275 ny 22.jan Brekstad Ørland SS
+243 32 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 275 +12 22.jan   Brekstad Ørland SS
+78 37 Terje Storholt, Oslo PK V65 274 -5 16.jan Ekeberg OKTS
+46 37 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 274 -8 22.jan Brekstad Ørland SS
ny 39 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK   273 ny 28.jan   Olledalen Asker SK
+133 40 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 272 -1 15.jan Skatval Stjørdal PK
+394 41 Daniel Skaug, Ringerike PK 271 +32 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+323 41 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK   271 +19 28.jan   Olledalen Asker SK
+74 41 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 271 -8 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+129 44 Roger Vik, Ørland SS V55 270 -3 22.jan Brekstad Ørland SS
ny 44 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V55 270 ny 22.jan   Miljøbygget skytebane Vadsø SSK
+144 46 Stein Sem-jacobsen, Ringerike PK 269 -2 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 47 Jannicke Kristiansen, Stjørdal PK Kv V55 268 ny 15.jan Skatval Stjørdal PK
+192 47 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 268 +2 16.jan   Ekeberg OKTS
+190 49 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 267 +1 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+335 50 Eivind Espenes, OKTS 265 +16 16.jan Ekeberg OKTS
+425 50 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V55 265 +36 28.jan   Olledalen Asker SK
+33 50 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 265 -17 5.jan Kuleisen Haugesund PK
+19 53 Helge Olden, Ørland SS V65 264 -19 22.jan Brekstad Ørland SS
+158 53 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U14 264 -5 5.jan   Kuleisen Haugesund PK
+398 55 Kristian Ivsett Johnsen, Asker SK 263 +28 28.jan Olledalen Asker SK
+227 56 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 261 -1 15.jan Skatval Stjørdal PK
+122 56 Sander Nymark Quamme, Haugesund PK   261 -11 2.feb   Kuleisen Haugesund PK
+59 56 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 261 -18 5.jan Kuleisen Haugesund PK
+169 56 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 261 -7 22.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+299 56 Thorbjørn Barrett Sele, Asker SK   261 +8 28.jan   Olledalen Asker SK
+16 56 Rune Finstad, OKTS V65 261 -22 16.jan Ekeberg OKTS
+155 56 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 261 -8 15.jan Skatval Stjørdal PK
+493 56 Petter Stueflotten Svee, OKTS   261 +52 16.jan   Ekeberg OKTS
ny 64 Bjørn Morstad, Asker SK 260 ny 28.jan Olledalen Asker SK
+147 64 Jørgen Hovgaard Grøndahl, Lillestrøm OP 260 -9 16.jan Ekeberg OKTS
ny 64 Terje Torsen, Ørland SS   260 ny 22.jan   Brekstad Ørland SS
ny 64 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 260 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+85 64 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 260 -16 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+94 64 Daniel Sommervold, Ørland SS Menn Jr 260 -15 22.jan   Brekstad Ørland SS
+65 70 Arne Horneland, Haugesund PK 259 -18 5.jan Kuleisen Haugesund PK
+78 71 Reidar Andre Hundstad, OKTS 258 -18 16.jan Ekeberg OKTS
ny 71 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK   258 ny 22.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+59 71 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 258 -20 22.jan Miljøbygget skytebane Vadsø SSK
+293 71 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 258 +6 5.jan Kuleisen Haugesund PK
+103 75 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 257 -15 28.jan   Olledalen Asker SK
+249 75 Jone Fuglestad, OKTS 257 -1 16.jan Ekeberg OKTS
+177 75 Jan Victor Foss, Asker SK 257 -8 28.jan Olledalen Asker SK
+100 78 Daniel Michael D'amore, Asker SK   256 -16 28.jan   Olledalen Asker SK
+99 79 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 255 -17 5.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 79 Arne Johan Ervik, Ørland SS 255 ny 22.jan Brekstad Ørland SS
+400 81 Lars Einar Jensen, Ringerike PK   254 +26 23.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+477 82 Tom-Wiggo Sletmo Holtet, Eide og Fræna PK 252 +45 22.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 82 Kristian Korsvik, Stjørdal PK 252 ny 15.jan Skatval Stjørdal PK
+341 82 Jone Stuland, Haugesund PK   252 +10 2.feb   Kuleisen Haugesund PK
+143 82 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 252 -16 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+218 86 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 251 -9 5.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 87 Øivind Larsen Ask, Haugesund PK   250 ny 5.jan   Kuleisen Haugesund PK
+61 88 Erik Stai, Levanger SSL V73 249 -27 15.jan Skatval Stjørdal PK
+46 89 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK V55 248 -29 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 90 Petter Helgevold Reed, OKTS   246 ny 16.jan   Ekeberg OKTS
+121 90 Jarle Johanson, Haugesund PK 246 -23 2.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 92 Kevin Norman Aaland, Vadsø SSK 243 ny 22.jan Miljøbygget skytebane Vadsø SSK
+177 92 Terje Raknestangen, Oslo SS   243 -21 16.jan   Ekeberg OKTS
+261 94 Tor Arne Helland, Mo PK V65 242 -11 15.jan Skatval Stjørdal PK
+522 94 Thor Kristian Strøm Karlsen, Orkla PK 242 +64 15.jan Skatval Stjørdal PK
+359 94 John Risnes, Haugesund PK V55 242 +7 5.jan   Kuleisen Haugesund PK
+472 97 David George Wendel, Asker SK V55 240 +37 28.jan Olledalen Asker SK
ny 98 Oddvar Olsen, Haugesund PK V55 239 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+592 98 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 239 +168 2.feb   Kuleisen Haugesund PK
+175 100 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 238 -25 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 100 Jørgen Semsøy, Asker SK V55 238 ny 28.jan Olledalen Asker SK
+69 100 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 238 -36 23.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+149 103 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 237 -28 16.jan Ekeberg OKTS
+210 104 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 234 -25 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+435 104 Diogo Filipe Dos Santos Valente, Eide og Fræna PK   234 +22 22.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+146 106 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 233 -32 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+132 107 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 228 -38 15.jan Skatval Stjørdal PK
ny 108 Ole Jørgen Vold, Ringerike PK   227 ny 23.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+94 108 Gisle Sveen Selbak, Haugesund PK 227 -43 2.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 110 Geir Vidar Berglind, Asker SK V55 226 ny 28.jan Olledalen Asker SK
+353 110 Rebekka Johannsdottir, Haugesund PK Kv 226 -7 2.feb   Kuleisen Haugesund PK
+307 110 Marie Charlotte Moilanen Kettunen, Haugesund PK Kv 226 -17 5.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 113 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 225 ny 15.jan Skatval Stjørdal PK
ny 114 Andreas Tegle, Haugesund PK   219 ny 2.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 115 Christopher Berglind, Asker SK 218 ny 28.jan Olledalen Asker SK
+388 116 Kristian Sivert Jensen, Asker SK V55 216 -7 28.jan Olledalen Asker SK
ny 117 Mats Andvig, Asker SK   214 ny 28.jan   Olledalen Asker SK
+451 118 Tor Arne Hage, Melhus SS 212 +9 9.jan Støren skytesenter Støren SSK
+304 119 John Knutsen, Støren SSK 211 -31 9.jan Støren skytesenter Støren SSK
ny 120 Vidar Rognes, Stjørdal PK   203 ny 15.jan   Skatval Stjørdal PK
ny 121 Håvard Sulebakk, Haugesund PK 201 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 122 Lom-Ali Sjamalajlovitsj Osmajev, Haugesund PK 200 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 123 Steinar Paulsen, Asker SK V65 199 ny 28.jan   Olledalen Asker SK
ny 124 Roy Bjørndal, OKTS V65 191 ny 16.jan Ekeberg OKTS
ny 125 Eivind Hatlestad, Haugesund PK 187 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+434 125 Arne Kristian Stensby, Folldal PK V55 187 -20 9.jan   Støren skytesenter Støren SSK
+290 127 Per Atle Andersen, Haugesund PK V55 186 -57 5.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 128 Russell Cruz Carullo, Haugesund PK 184 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
+550 129 Anette Søraa Jensen, Asker SK Kv 170 +45 28.jan   Olledalen Asker SK
+417 129 Erik Skolem, Asker SK 170 -40 28.jan Olledalen Asker SK
+402 131 Karoline Kværner Foss, Asker SK Kv Jr 165 -48 28.jan Olledalen Asker SK
ny 132 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK   164 ny 23.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 133 Ken Arne Nørgaard, Kongsvinger SS 157 ny 16.jan Ekeberg OKTS
ny 134 Frida Hatlestad, Haugesund PK Kv Jr 149 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 135 Stein Tore Karlsen, Zero PK V73 145 ny 28.jan   Olledalen Asker SK
ny 136 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK V73 106 ny 2.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 137 Jan Arvid Vikran Kippe Brøndbo, Ringerike PK 26 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK