Alle på topp: NAIS Fin - 2024 Klasse: A B C oppdatert 14.juli 2024
krav 285 270 255 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 603 skyttere ( -158 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+1 1 Tore Vrålstad, Greipstad PK 296   - 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+6 2 Pål Hembre, Bærum PK V55 295 +2 7.jun Løvenskiold Bærum PK
+5 3 Frank Lien, Bærum PK V55 294 +1 21.mai   Løvenskiold Bærum PK
+79 3 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 294 +10 17.feb Hula Tønsberg O. PK
-   3 Lasse Hovd, Bærum PK 294 -1 17.apr Haugar Tønsberg O. PK
+76 6 Roar Hembre, Trondheim SS V65 293 +9 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
+22 6 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 293 +3 2.jul Åres Farris SS - Larvik
+92 6 Thoralf Moen, Trondhjems PK 293 +11 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+109 6 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   293 +13 5.mar   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 10 Rune Bjørgo, Bærum PK 292 ny 27.feb Løvenskiold Bærum PK
+32 10 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 292 +4 2.jul Åres Farris SS - Larvik
-5 10 Ingar Woll, Bærum PK   292 -2 27.mai   Ekeberg OKTS
+32 10 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK 292 +4 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+45 14 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK 291 +5 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+14 14 Arne Landsverk, Greipstad PK   291 +1 30.mar   Vigeland Marnar PL
+36 14 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 291 +4 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+36 14 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 291 +4 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+6 14 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 291   - 2.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
+6 14 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 291   - 9.mar Narvik Narvik PK
+13 20 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK 290 +1 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+13 20 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 290 +1 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
-   20 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 290 -1 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+30 20 Morten Antonsen, Ørland SS 290 +3 30.mai Sankthansholet Ørland SS
-12 20 Jørn Olsen, Narvik PK   290 -3 9.mar   Narvik Narvik PK
+3 25 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 289 -1 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+34 25 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 289 +3 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+25 25 Lars Petter Mostad, Oslo PK   289 +2 21.mai   Løvenskiold Bærum PK
+77 28 Tommy André Utheim, Gyland PK 288 +7 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+22 28 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 288 +1 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+142 28 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 288 +14 7.jun   Løvenskiold Bærum PK
+22 28 Ludvik Hembre, Bærum PK 288 +1 7.jun Løvenskiold Bærum PK
-23 28 Jostein Hermansen, Haugesund PK 288 -6 2.mai Kuleisen Haugesund PK
+26 33 Gunnar Lier, Oslo PK V55 287 +1 15.jan   Ekeberg OKTS
+37 33 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 287 +2 12.feb Ekeberg OKTS
-28 33 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 287 -7 3.mai Brevik Porsgrunn PK
+37 33 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 287 +2 4.apr   Kuleisen Haugesund PK
-29 37 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 286 -7 7.jun Løvenskiold Bærum PK
+4 38 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 285 -3 14.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 38 Ingeborg Gran, Verdal SSL Kv V55 285 ny 1.jul   Tromsdal Verdal SSL
+77 38 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 285 +5 11.jun Åres Farris SS - Larvik
-5 38 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 285 -4 1.jul Tromsdal Verdal SSL
+21 38 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK   285 -1 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+21 38 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 285 -1 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+171 38 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 285 +15 9.mar Narvik Narvik PK
ny 38 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V65 285 ny 18.mar   Ekeberg OKTS
+171 38 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 285 +15 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
+87 47 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 284 +6 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+41 47 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 284 +1 2.jul   Åres Farris SS - Larvik
ny 47 Erik Gundersen, Vennesla PK 284 ny 30.mar Vigeland Marnar PL
+35 47 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 284   - 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+12 47 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 284 -2 14.mai   Åres Farris SS - Larvik
+157 52 Steinar Djuvik Haaland, Marnar PL 283 +13 30.mar Vigeland Marnar PL
+36 52 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 283   - 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+217 52 Bjørnar Vestnes, Farris SS - Larvik V55 283 +18 2.jul   Åres Farris SS - Larvik
+7 52 Viggo Olden, Ørland SS 283 -3 20.mai Skatval Stjørdal SSK
-19 52 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 283 -6 2.jul Åres Farris SS - Larvik
-38 52 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   283 -9 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
+12 58 Terje Storholt, Oslo PK V65 282 -3 15.jan Ekeberg OKTS
-25 58 Peder Sperstad, Bærum PK V55 282 -7 7.jun Løvenskiold Bærum PK
+76 58 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 282 +4 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
+97 58 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 282 +6 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+47 58 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V55 282 +1 2.jul Åres Farris SS - Larvik
-30 58 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   282 -8 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+112 58 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 282 +8 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 58 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 282 ny 25.mar Haugar Tønsberg O. PK
-16 58 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   282 -6 21.apr   Miljøbygget Vadsø SSK
+124 58 Line Anita Andreassen, Mo PK Kv 282 +9 25.jun Åenget Pistolbane Mo PK
-38 58 Berner Helland, Marnar PL 282 -9 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+65 69 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK   281 +3 8.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 69 Ruben Ødegård Holtlien, Lillestrøm OP 281 ny 17.jun Ekeberg OKTS
-10 69 Bård Ivar Bru, Haugesund PK 281 -5 4.apr Kuleisen Haugesund PK
-36 69 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK V55 281 -8 25.apr   Vevatne Tysnes SSK
+36 69 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 281   - 25.apr Vevatne Tysnes SSK
-49 69 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 281 -10 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+40 75 Bernhard Kvale, Sandnes PK V55 280   - 13.jun   Kuleisen Haugesund PK
+23 75 Roald Fuglestad, Hå PK 280 -2 13.mar Orstadhuset Time PK
+30 75 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V65 280 -1 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
+95 75 Trond Odden, Steigen PK V55 280 +6 28.mai   Steigen Steigen PK
-33 75 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 280 -8 1.jul Tromsdal Verdal SSL
+25 80 Sven Olav Hokholt, OKTS 279 -2 15.jan Ekeberg OKTS
ny 80 Axel Resch Johnsen, Asker SK   279 ny 25.feb   Asker Asker SK
-10 80 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 279 -6 29.feb Blinken Ørland SS
+54 80 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 279 +1 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 80 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 279 ny 18.mar   Ekeberg OKTS
+45 80 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 279   - 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-47 80 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 279 -10 13.jun Kuleisen Haugesund PK
-47 80 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V65 279 -10 17.jun   Ekeberg OKTS
+8 80 Helge Olden, Ørland SS V65 279 -4 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+65 80 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 279 +2 25.feb Asker Asker SK
+157 90 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 278 +11 7.mar   Haugar Tønsberg O. PK
-8 90 Ola Plassen, Skjåk PK 278 -6 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
-20 90 Rune Finstad, OKTS V65 278 -7 7.jun Løvenskiold Bærum PK
-31 90 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 278 -8 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+8 90 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 278 -4 13.mar Orstadhuset Time PK
+102 90 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 278 +6 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 96 Magnus Torstad, Lora SS   277 ny 18.feb   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+74 96 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 277 +3 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+207 96 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK 277 +15 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+113 96 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 277 +7 27.feb   Løvenskiold Bærum PK
+151 96 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 277 +10 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+151 96 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 277 +10 2.mai Kuleisen Haugesund PK
+167 96 Stig Gøran Nilsen, Kvinesdal PK   277 +11 30.mar   Vigeland Marnar PL
+52 103 Jon Ørsund, Sunndal SSK 276   - 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 103 Jarle Kvalvik, Sartor SSL V55 276 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
+89 103 Erik Stai, Levanger SSL V73 276 +4 20.feb   Vinne Skole Verdal SSL
-53 103 Kenneth Johnsen, Narvik PK 276 -11 9.mar Narvik Narvik PK
-5 103 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 276 -6 2.mai Kuleisen Haugesund PK
-33 103 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 276 -9 3.mai   Brevik Porsgrunn PK
+22 103 Bjørn Solheim, OKTS V55 276 -3 12.feb Ekeberg OKTS
+35 110 Odd Steinar Mathisen, Tana og Nesseby PK V55 275 -2 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
+60 110 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 275 +1 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
-68 110 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 275 -13 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+193 110 Stig Signar Lindstrøm, Verdal SSL V65 275 +13 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 110 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK   275 ny 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 115 Kine Pettersen, Bergen PK Kv 274 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 115 Espen Pedersen, Tønsberg O. PK 274 ny 7.mar Haugar Tønsberg O. PK
+19 115 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 274 -4 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
+40 115 Tore Kjølstad, Frosta SSL V55 274 -2 1.jul Tromsdal Verdal SSL
-27 115 Åge Ånensen, Stord PK V55 274 -9 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
-   115 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 274 -6 25.apr   Vevatne Tysnes SSK
+166 115 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 274 +10 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+311 115 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 274 +24 1.jul Tromsdal Verdal SSL
+80 115 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 274 +3 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 115 John Terje Berg, Vadsø SSK 274 ny 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
ny 115 Vebjørn Kilvær, Vadsø SSK 274 ny 14.jan Miljøbygget Vadsø SSK
ny 126 Sigurd Nes, Bergen PK V55 273 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
+137 126 Lars Petter Barstad, Arendal PK 273 +7 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 126 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 273 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+309 126 Jørn-Petter Hjorth, Rygge PK V65 273 +24 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
ny 126 Eivind Johnsen Ulvin, Oslo SS V55 273 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
+358 126 Julie Alexandra Nordgård, Finnsnes PK Kv Jr 273 +31 9.mar Narvik Narvik PK
ny 126 Tom Arne Taraldsrud, Porsgrunn PK   273 ny 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
+188 126 Frank Istad, Kristiansund SS 273 +12 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+8 126 Geir Berg, Ringerike PK V65 273 -5 25.mai Flannum Modum PK
+69 126 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V55 273 +2 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 136 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V73 272 ny 7.jun Løvenskiold Bærum PK
+73 136 Roger Vik, Ørland SS V55 272 +2 29.feb Blinken Ørland SS
+28 136 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 272 -3 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 136 Are Wivestad, Sola PK V55 272 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+339 136 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 272 +29 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 136 Jan Erik Lunde, Sola PK V65 272 ny 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
-77 136 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V55 272 -14 9.mar Narvik Narvik PK
ny 136 Kim-Inge Haugen, Hokksund PK 272 ny 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 144 Robert Heuthe Dale Davidsen, Bergen PK   271 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
+77 144 Gisle Aase Jøntvedt, Marnar PL 271 +2 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+90 144 Kristoffer Gaasholt, Farris SS - Larvik 271 +3 2.jul Åres Farris SS - Larvik
ny 144 Bernt Johannessen, Oslo PK V55 271 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
+20 144 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 271 -4 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+170 144 John Risnes, Haugesund PK V55 271 +10 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 144 Kjetil Kalland Bjørnevåg, Haugesund PK   271 ny 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
-56 144 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK V55 271 -12 14.jan Miljøbygget Vadsø SSK
ny 152 Howard Neufeld, OKTS V55 270 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 152 Sigurd Haagaa, Skjåk PK   270 ny 18.feb   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+82 152 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V65 270 +2 11.jun Åres Farris SS - Larvik
+95 152 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 270 +3 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 152 Kjetil Sætre, Time PK   270 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
-27 152 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V65 270 -9 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+69 152 Jarle Johanson, Haugesund PK 270 +1 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+69 152 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen   270 +1 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 152 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 270 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 152 Arild Waage, Oslo SS V65 270 ny 7.jun Løvenskiold Bærum PK
-7 162 Åge Lier, Stjørdal SSK V65 269 -7 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
ny 162 John Sverre Aas, Støren SSK Menn Jr 269 ny 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+190 162 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 269 +11 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 162 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS   269 ny 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 162 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK 269 ny 21.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 162 Gunnar Lie Sandbæk, Råde PL 269 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+33 162 Kjetil Eia, Time PK V55 269 -2 4.apr   Orstadhuset Time PK
-64 162 Martin Johnsrud, Ringerike PK 269 -13 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 162 Per Christian Lie, Bærum PK V55 269 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
+33 162 Børge Flått, Mo PK V55 269 -2 25.jun   Åenget Pistolbane Mo PK
ny 162 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 269 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
-57 162 Roy Blokhus, Mo PK V55 269 -12 25.jun Åenget Pistolbane Mo PK
+164 162 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 269 +9 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
-5 175 Kristian Korsvik, Stjørdal SSK 268 -6 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+20 175 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 268 -3 25.feb Asker Asker SK
+72 175 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V65 268 +1 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+20 175 Arne Horneland, Haugesund PK 268 -3 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+20 175 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V55 268 -3 9.mar Narvik Narvik PK
-50 175 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 268 -11 4.jan   Kuleisen Haugesund PK
+213 175 Frode Johnsen, Haugesund PK 268 +14 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 175 Tom Jensen, Sarpsborg PK 268 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+349 183 Tomasz Suchowiecki, Hå PK   267 +33 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 183 Gregor Nicolaisen, Bærum PK 267 ny 30.apr Løvenskiold Bærum PK
+216 183 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 267 +14 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
-38 183 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 267 -10 14.jan   Miljøbygget Vadsø SSK
+143 183 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 267 +7 20.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
-28 183 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 267 -9 11.jun Åres Farris SS - Larvik
+169 183 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 267 +9 4.mai   Myhrespiten Hokksund PK
ny 183 Olav Øiberg, Skjåk PK 267 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
-124 183 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 267 -19 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-78 183 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK   267 -14 25.jun   Åenget Pistolbane Mo PK
-58 183 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 267 -12 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 194 Fredrik Sørli, Gjerdrum PK 266 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-49 194 Kim Andre Thorstensen, Farris SS - Larvik   266 -11 14.mai   Åres Farris SS - Larvik
-30 194 Fredrik Styve, Haugesund PK 266 -9 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+194 194 Terje Raknestangen, Oslo SS 266 +12 18.mar Ekeberg OKTS
ny 194 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 266 ny 21.apr   Miljøbygget Vadsø SSK
+176 194 Daniel Michael D'amore, Asker SK 266 +10 25.feb Asker Asker SK
+311 194 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 266 +26 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-79 194 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK   266 -14 27.feb   Prestegardsskogen Stord PK
+205 202 Lars Eirik Olsrud Nielsen, Stjørdal SSK 265 +13 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 202 Thomas Wang, Kvæfjord PK 265 ny 27.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+45 202 Trond Høyby, Verdal SSL   265 -2 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
ny 202 Tore Jensen, Oslo SS 265 ny 17.jun Ekeberg OKTS
+351 202 Geir Bornø, Harstad PK V55 265 +35 20.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+101 202 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 265 +3 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+239 202 Thomas Vahlberg, Narvik PK 265 +17 9.mar Narvik Narvik PK
+150 202 Terje Vikøren, Tysnes SSK V55 265 +7 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+92 202 Einar Breilid, Lindesnes PK V55 265 +2 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+79 202 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U16 265 +1 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 202 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 265 ny 25.jun Åenget Pistolbane Mo PK
+32 202 Knut Ivar Sørheim, Time PK   265 -3 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 202 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 265 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+7 202 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 265 -5 6.apr Egersund Egersund PK
+186 202 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 265 +11 17.jun   Ekeberg OKTS
ny 217 Joakim Jæger Nordby, Halden PK 264 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 217 Bernt Otto Berg, Kvæfjord PK 264 ny 27.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 217 Roy-Arne Larsen, Modum PK   264 ny 25.mai   Flannum Modum PK
ny 217 Knut Frantzen, Kvæfjord PK 264 ny 27.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+165 217 Alf Johnsen, Greipstad PK V65 264 +9 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+86 217 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V55 264 +2 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 217 Geir Øia, Arendal PK V55 264 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 217 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 264 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+209 217 Lars Karluf Mikal Steinsvik, Haugesund PK   264 +14 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
+17 217 Arvid Lande, Stord PK V73 264 -4 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+135 217 Yngve Storbrua, Arendal PK 264 +6 23.apr Saltrød Arendal PK
+325 217 Kåre Nord-Varhaug, Hå PK   264 +31 13.mar   Orstadhuset Time PK
-147 217 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SS Kv V65 264 -21 2.jul Åres Farris SS - Larvik
+182 217 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 264 +11 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 231 Kine-Merethe Pettersen, Bergen PK Kv 263 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 231 André Hansø, Kristiansund SS V65 263 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 231 Steffen Skrove, Grimstad SS 263 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 231 Asgeir Auestad, Time PK   263 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 231 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V65 263 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 231 Raphael Keyvan Jebelli, Stord PK 263 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 231 Jan Iben Wang Windt, Halden PK   263 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 231 Endre Holmen, Nedre Eiker PK 263 ny 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
+195 231 Morten Halvorsen, Hokksund PK V65 263 +13 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
+74 240 Daniel Kling, Narvik PK   262 +1 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 240 Stig Indregaard-Lilleng, Harstad PK 262 ny 29.apr Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+29 240 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 262 -3 3.mai Brevik Porsgrunn PK
+159 240 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 262 +9 6.apr   Egersund Egersund PK
+86 240 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V65 262 +2 1.feb Kuleisen Haugesund PK
-135 240 Stein Sem-jacobsen, Ringerike PK 262 -19 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 240 Kenneth Økland, Skånland PK V65 262 ny 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 240 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V65 262 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 248 Runar Kjær, Kirkenes PK 261 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 248 Alexander Andreassen, Grimstad SS   261 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
+271 248 Bjørn Johannesson, Haugesund PK V65 261 +24 13.jun Kuleisen Haugesund PK
+271 248 Tommy Westby, Porsgrunn PK 261 +24 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+170 248 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK   261 +10 4.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 248 Trond Helleren, Egersund PK 261 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 248 Ole Christian Gruer, Røyken Og Hurum SL 261 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
-93 248 Geir Lau, Ringerike PK V55 261 -15 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+122 248 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 261 +5 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+104 248 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 261 +3 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+78 248 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 261 +1 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
+55 248 Olga Cherniievska, OKTS Kv 261 -1 25.mar Ekeberg OKTS
ny 260 Carl Fredrik Museus Pedersen, Skudenes PK 260 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 260 Jens Bendiks Bremnes Heide, Bærum PK   260 ny 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
+479 260 Svein Harald Bornø, Harstad PK V55 260 +127 3.jun Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+199 260 Petter Helgevold Reed, OKTS 260 +14 17.jun Ekeberg OKTS
ny 260 Petter Ingemar Eriksen, Kvæfjord PK V73 260 ny 27.mai   Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
-145 260 Richard Aaserud, Ringerike PK 260 -20 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+21 260 Stein Erik Jønsrud, Marnar PL V55 260 -4 30.mar Vigeland Marnar PL
ny 260 Marcin Stroka, Sola PK   260 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
+139 260 Tor Einar Kristensen, Mo PK V55 260 +7 25.jun Åenget Pistolbane Mo PK
-65 260 Nils Lennart Johan Sand, Halden PK 260 -11 23.feb Kulås Sarpsborg PK
-105 260 Per Anders Knive, Hokksund PK   260 -16 4.mai   Myhrespiten Hokksund PK
-51 260 Kjell Arne Nilsen, Steigen PK V65 260 -10 28.mai Steigen Steigen PK
ny 260 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 260 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-13 260 Frode Naustvik, Stavanger PK   260 -7 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 274 Håvard Magnus Rørset, Modum PK 259 ny 25.mai Flannum Modum PK
+161 274 Ola Stengel, Stavanger PK 259 +10 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 274 Irene Askeland, Bjørkelangen PK Kv 259 ny 7.jun   Løvenskiold Bærum PK
+231 274 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 259 +19 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+152 274 Vidar Erichsen, Åsane PK 259 +9 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 274 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK   259 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 280 Kjell Tore Knudsen, Arendal PK 258 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 280 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 258 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+267 280 Ronny-Andre Sjåfjell, Narvik PK   258 +26 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 280 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 258 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 284 Torstein Vikan, Verdal SSL 257 ny 1.jul Tromsdal Verdal SSL
+157 284 Linda Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 257 +9 23.apr   Saltrød Arendal PK
ny 284 Fredrik Schistad Tiltvik, Steigen PK 257 ny 28.mai Steigen Steigen PK
ny 284 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 257 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 284 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   257 ny 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
ny 284 Morten Støen, Bærum PK V65 257 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 284 Terje Pettersen, Narvik PK V73 257 ny 9.mar Narvik Narvik PK
-50 284 Tore Sørensen, Narvik PK V55 257 -11 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 284 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V65 257 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+337 293 Bengt Erik Erlandsen, Ørland SS V55 256 +49 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+21 293 Petter Stueflotten Svee, OKTS   256 -5 12.feb   Ekeberg OKTS
-123 293 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 256 -18 21.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-24 293 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 256 -9 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+222 293 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 256 +18 27.mai   Ekeberg OKTS
ny 293 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 256 ny 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+185 299 Ivan Lingås Gjendem, Eide og Fræna PK 255 +13 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 299 Thomas Bjørnlund, Bærum PK V55 255 ny 30.jan   Løvenskiold Bærum PK
ny 299 Helge Ellefsen, Harstad PK V55 255 ny 29.apr Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 299 Elena Barstad, Arendal PK Kv 255 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+27 299 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK   255 -5 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
-78 299 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 255 -14 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+108 299 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V65 255 +3 20.mai Skatval Stjørdal SSK
-78 299 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK   255 -14 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 307 Rune Opheim, Time PK 254 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+342 307 Sigurd Kirste, Verdal SSL 254 +54 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 307 Peter Veres, Modum PK   254 ny 25.mai   Flannum Modum PK
+19 307 Helge Sten Nilsen, Marnar PL V73 254 -6 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 307 Anne Brit Sørenes, Bremnes PK Kv V55 254 ny 25.apr Vevatne Tysnes SSK
-4 307 Sergey Shaposhnikov, OKTS   254 -8 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 313 Henrik Johansen Dahl, Vadsø SSK Menn U16 253 ny 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
+39 313 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 253 -5 2.mai Kuleisen Haugesund PK
+94 313 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 253 +1 2.jul   Åres Farris SS - Larvik
ny 316 Tore Aune, Kvæfjord PK 252 ny 20.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 316 Gunnar Gaasvik, Verdal SSL 252 ny 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 316 Harald Magnus Monsen, Farris SS - Larvik V55 252 ny 11.jun   Åres Farris SS - Larvik
ny 316 Daniel Emil Krohn Siqveland, Bærum PK 252 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
+330 316 Håvard Sulebakk, Haugesund PK 252 +51 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 321 Rune Birketvedt, Lindesnes PK   251 ny 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+42 321 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 251 -6 25.feb Asker Asker SK
ny 323 Marita Serigstad, Time PK Kv 250 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+84 323 Øyvind Engevik Rugtvedt, Hafrsfjord PK   250 -2 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 323 Håvard Drivenes Holmedal, Stord PK 250 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 323 Geir Morten Rørset, Modum PK V55 250 ny 25.mai Flannum Modum PK
+149 323 Roy Bjørndal, OKTS V65 250 +6 27.mai   Ekeberg OKTS
+22 323 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 250 -9 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 329 Ole Gunnar Eikrem, Tingvoll PK 249 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-60 329 Steinar Høybakken, Stjørdal SSK   249 -16 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
+106 329 Victor Stiansen, Arendal PK 249   - 23.apr Saltrød Arendal PK
-95 329 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 249 -19 17.jun Ekeberg OKTS
ny 329 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 249 ny 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 334 Thomas Hestnes, Egersund PK 248 ny 6.apr Egersund Egersund PK
-8 334 Sigbjørn Asmundsen, Time PK 248 -12 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 336 Oskar Robberstad, Time PK Menn U14 247 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 336 Jan Robert Johansen, Stavanger PK 247 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 336 Arne Heistad, Stavanger PK V65 247 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
-67 336 Magne Fagertun, Mo PK V55 247 -18 25.jun   Åenget Pistolbane Mo PK
ny 336 Martin Rushfeldt Sævrøy-Krüger, Mo PK 247 ny 25.jun Åenget Pistolbane Mo PK
+289 341 Espen Hagen Thomsen, Skudenes PK 246 +39 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 341 Christoffer Hansen, Porsgrunn PK   246 ny 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 341 Martin Håkonsen, Finnsnes PK 246 ny 9.mar Narvik Narvik PK
+206 341 Steinar Gravem, Eide og Fræna PK 246 +14 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+94 341 Kristian Sir Øverland, Greipstad PK   246 -3 2.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
-38 341 Tore Myhre, Verdal SSL V55 246 -16 23.jan Vinne skole Verdal SSL
-15 341 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 246 -14 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+58 341 Tor Arne Helland, Mo PK V65 246 -7 23.jan   Vinne skole Verdal SSL
+77 349 James Rangøy, Eide og Fræna PK Menn Jr 245 -5 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 349 Thomas Lyse, Aron SK Drammen 245 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 349 Anders Egil Kristoffersen, Halden PK   245 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
+110 349 Ola van der Hagen, Stord PK 245 -1 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 349 Tore Hatlebakk, Narvik PK 245 ny 9.mar Narvik Narvik PK
ny 349 Anders Christian Anderson Pettersen, Trondhjems PK   245 ny 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
-80 349 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V65 245 -20 25.feb Asker Asker SK
+206 356 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal SSK Kv 244 +16 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 356 Tore Nilsen, Modum PK V55 244 ny 25.mai   Flannum Modum PK
+32 356 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 244 -10 9.mar Narvik Narvik PK
-30 356 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 244 -16 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 356 Mikal Josefsen, Kirkenes PK   244 ny 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 361 Martin Kalvatn, Bærum PK 243 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 361 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal SSK 243 ny 1.jul Tromsdal Verdal SSL
ny 361 Idar Sivertsen, Oslo PK   243 ny 17.jun   Ekeberg OKTS
+136 361 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V55 243 +2 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+2 361 André Hansen, Porsgrunn PK 243 -14 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+98 361 Knut-Børge Bentsen, Narvik PK   243 -3 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 361 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK 243 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 368 Thore Johansen, Kirkenes PK V55 242 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 368 Oxana Kurkina Nicolaisen, Bærum PK Kv 242 ny 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
+194 368 Eivind Vea, Skudenes PK 242 +14 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+129 368 Tron-Erik Tomtum, Aron SK Drammen V55 242 +1 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+81 368 Kjell Ringstrand, Hafrsfjord PK   242 -5 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+99 373 Anders Kristiansen, Skudenes PK 241 -3 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 373 Hermann Skromme, Folgefonn SSL 241 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 373 Ulf Brynjar Karlsen, Askim PK V55 241 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 373 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 241 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+45 373 Jørund Skaali, Skånland PK V65 241 -10 9.mar Narvik Narvik PK
ny 373 Tor Kristian Holst, Bergen PK V55 241 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 373 Erik Eggen Åmillom, Skjåk PK V65 241 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+337 380 Ryan Michael Graham, Hafrsfjord PK 240 +81 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 380 Dag Berge Frøyland Robberstad, Time PK   240 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
-10 380 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 240 -16 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+69 380 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK 240 -7 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+4 384 Sture Reinholdtsen, Mo PK V73 239 -15 25.jun   Åenget Pistolbane Mo PK
ny 384 Håkon Hvistendahl, Ringerike PK 239 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+158 384 Alin-Eugen Burlan, Skudenes PK 239 +6 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 387 Steffen Andre Vedø Blikshavn, Skudenes PK   238 ny 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+212 387 Kenneth Strand Storvik, Eide og Fræna PK 238 +21 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 387 Arild Helland, Haugesund PK 238 ny 4.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 387 Ørjan Trane, Harstad PK   238 ny 3.jun   Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 391 Trond-Erik Rød, Sarpsborg PK 237 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 391 Rene Cornels Eimind, Arendal PK 237 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 391 Ingvar Heien, Stavanger PK   237 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 391 Lars Magnus Svärd, Bergen PK 237 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
-21 391 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 237 -19 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 396 Stian Julien, Mysen PL   236 ny 27.feb   Haugar Tønsberg O. PK
ny 396 Oskar Johan Teistedal Myklebust, Bergen PK Menn Jr 236 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
+136 396 Johan Forsberg, Hokksund PK 236 +2 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 399 Bjørn Magnus Bekken, Modum PK   235 ny 25.mai   Flannum Modum PK
ny 399 Trond Lerfald, Stjørdal SSK V55 235 ny 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 399 Rolf Gunnar Danielsen, Egersund PK 235 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 399 Joakim Andreas Larsson, Arendal PK   235 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
+38 403 Håvard Haakonsen, Stjørdal SSK V55 234 -14 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 403 Glenn Andre Eike, Haugesund PK 234 ny 13.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 403 Chris-Tommy Sakariassen Vesterhus, Lindesnes PK   234 ny 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+116 403 Vivian Sørvåg Tollaksen, Haugesund PK Kv 234 -3 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 407 Solveig Skår, Bergen PK Kv 233 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
+34 407 Uskan Qitaku, Haugesund PK   233 -15 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 407 Thomas Lilleborgen, Halden PK 233 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 407 Kenneth Sandbakk, Steigen PK 233 ny 28.mai Steigen Steigen PK
+155 407 Rolf Magne Østhus, Verdal SSL   233 +5 1.jul   Tromsdal Verdal SSL
ny 412 Thomas Nissen Hansen, Lindesnes PK 232 ny 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 412 Odd Martin Bech, OKTS V65 232 ny 27.mai Ekeberg OKTS
ny 412 Rune Mykland Andersen, Arendal PK   232 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
+285 412 Erik Skolem, Asker SK 232 +62 25.feb Asker Asker SK
+6 412 Christer Aspeseter Helland, Stord PK 232 -19 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 412 Per Yrian Rolf Edvin Guttormsen, OKTS   232 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 418 Halvor Loftsgarden, Farris SS - Larvik 231 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 418 Johnny Åmodt, Porsgrunn PK V55 231 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+293 418 Andreas Gaarden, Narvik PK   231 +68 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 421 Lisabeth Margretha Andreassen, Kvæfjord PK Kv 230 ny 3.jun Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 421 Fredrik Kalliainen, Kirkenes PK 230 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 423 Ove Henriksen, Marnar PL V65 229 ny 30.mar   Vigeland Marnar PL
ny 423 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 229 ny 13.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 423 Geir Anders Meyer, OKTS 229 ny 18.mar Ekeberg OKTS
+119 423 Guido Stüttgen, Haugesund PK V55 229 -4 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 427 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 228 ny 30.apr Løvenskiold Bærum PK
+45 427 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 228 -16 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+201 429 Daniel Bye Robertsen, Kirkenes PK   227 +20 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 429 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 227 ny 28.mai Steigen Steigen PK
+243 431 Jon Sigve Ring Sjølyst, Farris SS - Larvik 226 +39 2.jul Åres Farris SS - Larvik
+221 431 Tore Hakvaag, Steigen PK V55 226 +27 28.mai   Steigen Steigen PK
ny 431 Merete Apalset, Kvæfjord PK Kv V55 226 ny 29.apr Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 434 Torstein Strøm, Porsgrunn PK 225 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+71 434 Erik Larssen, Bjørnafjorden SSK V55 225 -15 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 434 Roy Thorstensen, Farris SS - Larvik V55 225 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 437 Magne Aarsteinsen, Haugesund PK 224 ny 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 437 Helge Tvedten, Bærum PK V55 224 ny 21.mai   Løvenskiold Bærum PK
+66 439 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK 223 -17 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 439 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V65 223 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 439 Agnete Kjerstad, Bærum PK Kv 223 ny 26.mar   Løvenskiold Bærum PK
-76 439 Jone Stuland, Haugesund PK 223 -34 2.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 443 Lillian Ramstad Nemeth, Haugesund PK Kv 222 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 443 Halvor Frøsland, Hafrsfjord PK   222 ny 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+138 443 Arvid Klavenes, Stavanger PK V55 222 -1 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 443 Espen Sandberg, Verdal SSL 222 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 447 Terje Elveos, Steigen PK V65 221 ny 28.mai   Steigen Steigen PK
ny 447 Per Guttu, Kirkenes PK V65 221 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 447 Stein Lu, Bærum PK 221 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 447 Inge Skadberg, Time PK   221 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 447 Raymond Kristensen, Steigen PK 221 ny 28.mai Steigen Steigen PK
ny 447 Linn Sletta, Time PK Kv 221 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
-153 447 Terje Kolstad, Verdal SSL V55 221 -42 1.jul   Tromsdal Verdal SSL
+68 447 Jan Kristoffersen, Skudenes PK V55 221 -17 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 455 Vegard Holmberg Vigerust, Porsgrunn PK 220 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 455 Paal Andre Teistedal Myklebust, Bergen PK   220 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 455 Tone-Annett Borgersrud, Sarpsborg PK Kv 220 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+221 458 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK V73 219 +33 2.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 458 Andreas Maude Bakken, Tingvoll PK   219 ny 8.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 460 Janice Charlotte Bekken, Modum PK Kv 218 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 460 Geir Michael Reed Skagen, Bergen PK 218 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 462 Anne Svåsand, Bergen PK Kv 217 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 462 Bente Hennie Frithjofsdatter Berg, Kvæfjord PK Kv 217 ny 6.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 464 Einar Valde, Vågå PK 215 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+257 465 Alexander Jakobsen, Arendal PK   214 +57 23.apr   Saltrød Arendal PK
ny 465 tommy larsen, Marnar PL 214 ny 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+118 467 Heidi Iren Rosenby, Steigen PK Kv 213 -8 28.mai Steigen Steigen PK
ny 467 Jon Børge Sele, Time PK   213 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
+136 467 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 213 -3 2.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 470 Jessica Alvero Sandnes, Bodung PK Kv 212 ny 21.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 470 Morten Årstad Hauge, Time PK   212 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 470 Jonny Andersen, Kirkenes PK V55 212 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 473 Eirik Nagel Aldrin, OKTS 211 ny 25.mar Ekeberg OKTS
+116 473 Jessica Köhler, Egersund PK Kv 211 -9 6.apr   Egersund Egersund PK
-26 475 Jorun-Olea Brevik Hoseth, Eide og Fræna PK Kv U16 210 -37 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 475 Maria Kaino Holm, Bærum PK Kv 210 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
+199 475 Stian Aksnes, Verdal SSL   210 +23 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
ny 475 Patrick Bråthen Strøm, Porsgrunn PK 210 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 475 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 210 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 475 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK V55 210 ny 20.mai   Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 481 Alexander Birkelund, Bergen PK 209 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 481 Jan Tore Bjørndalen, Bærum PK V55 209 ny 27.feb Løvenskiold Bærum PK
ny 481 Dag Folkvord, Time PK V55 209 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
-111 481 Piotr Tomasz Trzaska, Stavanger PK 209 -47 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 485 Anders Hasselgård, Modum PK 208 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 485 Dominik Pietrewicz, Bærum PK   208 ny 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
ny 485 June Pedersen, Haugesund PK Kv 208 ny 2.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 485 Rune Alvin Amundsen, Mysen PL V65 208 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+34 485 Per Lund, Marnar PL V65 208 -29 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 485 Gunnar Wistad, OKTS 208 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 491 Adam Szymon Walasinski, Haugesund PK 207 ny 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 492 Kenneth Husebø, Time PK   206 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 492 Niklas Knudsen, Porsgrunn PK 206 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+212 494 Akaki Jobava, OKTS 205 +40 17.jun Ekeberg OKTS
ny 494 Fredrik Brennemoe Buer, Porsgrunn PK   205 ny 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 494 Per Sondre Uhnger Ekblad, Bærum PK 205 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 494 Jan Erik Lundgrenn, Modum PK V65 205 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 494 Per-Oskar Hovdenak, Greipstad PK   205 ny 2.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 494 Kenneth Heimdal, Arendal PK 205 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 494 Gunnar Aastrand, Stavanger PK V65 205 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
+138 501 Kjell Heggelund, Verdal SSL V55 204   - 23.jan   Vinne skole Verdal SSL
ny 501 Marius Ivar Gjersøe, Asker SK V65 204 ny 25.feb Asker Asker SK
ny 501 Espen Eriksen, Porsgrunn PK V55 204 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
-319 501 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS   204 -69 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
ny 505 Iver Aamold Olden, Trondheim SS Menn U14 202 ny 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+24 505 Ralfs Rudolfs Zass, Skudenes PK 202 -33 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 505 Morten Bråten, Eide og Fræna PK   202 ny 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
+99 508 Tobias Stangeland, Hafrsfjord PK 201 -13 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+52 508 Espen Friberg, Marnar PL 201 -28 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+116 508 Britt Helene Dahl, Porsgrunn PK Kv V55 201 -9 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 511 Ole Kristian Stokke, Skudenes PK 199 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+85 511 Ulf Fjotland, Kvinesdal PK 199 -19 30.mar Vigeland Marnar PL
+86 513 Arne Henning Lothe, Stavanger PK   198 -19 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 513 Rune Solberg, Modum PK 198 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 513 Vegard Lavik Frøkedal, Tysnes SSK 198 ny 25.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 516 Thomas Schanke Eikum, Stavanger PK   197 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
+149 516 Ingelin With Ottesen, Haugesund PK Kv U16 197 +7 2.mai Kuleisen Haugesund PK
-13 518 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn Jr 196 -44 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+52 519 Marie Charlotte Kettunen Ask, Haugesund PK Kv 194 -32 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 519 Atle Olsen, Farris SS - Larvik 194 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 519 Anders Stokke, Skudenes PK 194 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+190 519 Per Morten Noven, Haugesund PK V55 194 +30 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 523 Marwan Abdellaoui, Bærum PK 193 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 523 Ole Kristian Skrove, Verdal SSL 193 ny 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 525 Leif Egil Andreassen, Egersund PK   192 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 526 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 189 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 526 Espen Stuvik Vier, Stavanger PK 189 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 526 Finn Kåre Antonsen, Porsgrunn PK V65 189 ny 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 529 Arne Reidar Johannesen, Egersund PK V55 188 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 530 Jonas Steinsli, Verdal SSL V55 187 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 531 Geir Vidar Pedersen, Modum PK   186 ny 25.mai   Flannum Modum PK
ny 532 Toralf Vatne, Eide og Fræna PK V65 185 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 532 Zerevan Bamerni, Stavanger PK 185 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
+175 534 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK   184 +20 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 535 Caroline Eklo Skårvik, Mo PK Kv 183 ny 25.jun Åenget Pistolbane Mo PK
ny 535 Frode Nilsen, Bærum PK V65 183 ny 7.jun Løvenskiold Bærum PK
+70 537 Jonas Rørapet Adriansen, Mo PK   182 -32 25.jun   Åenget Pistolbane Mo PK
ny 537 Lasse Brennvall, Sarpsborg PK V55 182 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 539 Kåre Runestad, Skudenes PK V55 180 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 539 Andreas Tornes Andersen, Haugesund PK   180 ny 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
+131 541 Kjetil Slatlem, Eide og Fræna PK 179 -9 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 542 Harald Bjørn Olve Hansen, Bærum PK V65 177 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 542 Knut Even Medhaug, Skudenes PK   177 ny 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
+122 542 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK Menn U14 177 -14 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+116 542 Birgit Hansen Gordon, Haugesund PK Kv V55 177 -17 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+110 542 Steinar Paulsen, Asker SK V65 177 -22 12.feb   Ekeberg OKTS
ny 547 Bent Kristiansen, Steigen PK V55 176 ny 28.mai Steigen Steigen PK
ny 547 Svein Rune Aksnes, Verdal SSL 176 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
+136 547 Russell Carullo, Haugesund PK   176 -8 4.jan   Kuleisen Haugesund PK
ny 547 Linn Karin Liknes, Skudenes PK Kv 176 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 547 Tom Inge Sangedal, Stavanger PK 176 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 552 Lars Tokerud, OKTS V55 172 ny 17.jun   Ekeberg OKTS
+142 552 Svein Olav Vollan, Narvik PK 172   - 9.mar Narvik Narvik PK
ny 554 Sverre Bjarte Severson, Time PK V55 171 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 554 Maya Kristin Ophus, Orkla PK Kv 171 ny 20.feb   Vinne Skole Verdal SSL
ny 556 Tom-Yngve Hanssen, Stavanger PK V55 170 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
+132 556 John Henrik Stiansen, Arendal PK 170 -10 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 556 Rune Martinsen, Haugesund PK   170 ny 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 559 Mads Valand, Egersund PK 169 ny 6.apr Egersund Egersund PK
-76 560 Christer Zakariassen, Porsgrunn PK 168 -74 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 560 Øivind Strand, Bergen PK   168 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 562 Harald Forssell, Skudenes PK 167 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
-95 562 Philip Fredriksen Aaby, Porsgrunn PK 167 -78 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 564 Tor Aksel Ramsli, Stavanger PK   166 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 565 Kenneth Ytreland, Skudenes PK 165 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 565 Hanne Rørdal Aksdal, Haugesund PK Kv 165 ny 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 567 Nora Bruland Brox, Haugesund PK Kv 162 ny 13.jun   Kuleisen Haugesund PK
ny 568 Sofia Anna Charlotta Svärd, Bergen PK Kv U16 160 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 569 Pål Roger Rieber Danielsen, Kirkenes PK V55 158 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+88 570 Glenn Lothe, Stavanger PK   157 -37 19.feb   Skurve Stavanger PK
+171 571 Egil Arne Håskjold, Eide og Fræna PK 155 +33 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 572 Edward André Forsberg, Asker SK 154 ny 25.feb Asker Asker SK
ny 572 Camilla Vollan, Narvik PK Kv 154 ny 9.mar   Narvik Narvik PK
+156 574 Knut Bjørnar Hoseth, Eide og Fræna PK 148 +1 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 575 Bjørnar Nikolaysen, OKTS V55 147 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 576 Carl Nokkve Brastad Bernhardt, Verdal SSL   145 ny 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
ny 576 Maciej Wielogorski, Time PK 145 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 578 Thomas Berget, Aron SK Drammen 143 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 579 Tommy Koberg, Halden PK   142 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 580 Vebjørn Thørud Granmorken, Egersund PK 139 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 581 Bjørn Egil Dehlin, Ski PK V55 136 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
-29 582 Jostein Kløvjan, Verdal SSL V55 133 -97 23.jan   Vinne skole Verdal SSL
ny 583 Dala Tangen, Haugesund PK 131 ny 13.jun Kuleisen Haugesund PK
+166 584 Jan Stokseth, Farris SS - Larvik V65 129 +37 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 585 Olaf Børtveit Knudsen, Haugesund PK Menn U14 128 ny 2.mai   Kuleisen Haugesund PK
+159 586 Ole Jonny Magerøy, Molde PK 124 +14 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+157 587 Heidi Nordby Johansen, OKTS Kv 123 +11 25.mar Ekeberg OKTS
ny 587 Ingrid Kaurin Andersen, Haugesund PK Kv U16 123 ny 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 587 Aksel Omholt Olsen, Farris SS - Larvik Menn U16 123 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 590 Magomed Musaev, Haugesund PK 122 ny 13.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 591 Isam Razaq Hadi, Stord PK   121 ny 27.feb   Prestegardsskogen Stord PK
ny 592 Arne Johan Vik, Tysnes SSK 120 ny 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+166 593 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 117 +72 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 594 Elin Sofie Moe, Orkla PK Kv V55 115 ny 20.feb   Vinne Skole Verdal SSL
ny 594 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 115 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 596 Bjørn Olav Mjølhus, Skudenes PK 109 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 597 Siri Janet Bodin, Aron SK Drammen Kv 103 ny 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 598 Wehid Ismail Hamid, Stavanger PK 102 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
+153 599 Ken Ståle Vikre, Skudenes PK 101 +14 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 600 Arve Knudsen, Bærum PK V65 25 ny 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
+159 601 Claudia Maria Mindru, Skudenes PK Kv 14 -19 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 602 Pervin Akaslan, OKTS 11 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 603 Rahila Majothi, Halden PK Kv 9 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK