Alle på topp: NAIS Fin - 2024 Klasse: A B C oppdatert 13.april 2024
krav 285 270 255 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 436 skyttere ( -325 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+1 1 Tore Vrålstad, Greipstad PK 296   - 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+80 2 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 294 +10 17.feb Hula Tønsberg O. PK
+112 3 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   293 +13 5.mar   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-1 4 Lasse Hovd, Bærum PK 292 -3 26.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 4 Rune Bjørgo, Bærum PK 292 ny 27.feb Løvenskiold Bærum PK
+1 4 Ingar Woll, Bærum PK   292 -2 18.mar   Ekeberg OKTS
+38 4 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK 292 +4 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+51 8 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK 291 +5 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+42 8 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS   291 +4 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
+12 8 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 291   - 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+12 8 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 291   - 9.mar Narvik Narvik PK
+20 8 Arne Landsverk, Greipstad PK   291 +1 30.mar   Vigeland Marnar PL
-5 13 Jørn Olsen, Narvik PK 290 -3 9.mar Narvik Narvik PK
+20 13 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK 290 +1 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+7 13 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK   290 -1 8.apr   Bollitun Eide og Fræna PK
+37 13 Morten Antonsen, Ørland SS 290 +3 29.feb Blinken Ørland SS
+11 17 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 289 -1 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-9 17 Pål Hembre, Bærum PK V55 289 -4 18.feb   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+23 19 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 288   - 3.apr Haugar Tønsberg O. PK
-11 19 Frank Lien, Bærum PK V55 288 -5 18.mar Ekeberg OKTS
+86 19 Tommy André Utheim, Lindesnes PK   288 +7 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+37 22 Gunnar Lier, Oslo PK V55 287 +1 15.jan Ekeberg OKTS
+48 22 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 287 +2 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+48 22 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS   287 +2 12.feb   Ekeberg OKTS
+34 25 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 285 -1 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+34 25 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 285 -1 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+184 25 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 285 +15 9.mar   Narvik Narvik PK
+184 25 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 285 +15 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
+8 25 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 285 -4 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 25 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V65 285 ny 18.mar   Ekeberg OKTS
ny 31 Erik Gundersen, Vennesla PK 284 ny 30.mar Vigeland Marnar PL
+51 31 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 284   - 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+103 31 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 284 +6 4.apr   Kuleisen Haugesund PK
+54 34 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 283   - 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+175 34 Steinar Djuvik Haaland, Marnar PL 283 +13 30.mar Vigeland Marnar PL
+16 34 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK   283 -4 14.jan   Miljøbygget Vadsø SSK
-9 37 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 282 -8 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+133 37 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 282 +8 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+33 37 Terje Storholt, Oslo PK V65 282 -3 15.jan   Ekeberg OKTS
+118 37 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 282 +6 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 37 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 282 ny 25.mar Haugar Tønsberg O. PK
-17 37 Berner Helland, Marnar PL   282 -9 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
-23 43 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 281 -10 1.feb Kuleisen Haugesund PK
-38 43 Jostein Hermansen, Haugesund PK 281 -13 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+91 43 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK   281 +3 8.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+16 43 Bård Ivar Bru, Haugesund PK 281 -5 4.apr Kuleisen Haugesund PK
-5 47 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 280 -8 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
+51 47 Roald Fuglestad, Hå PK   280 -2 13.mar   Orstadhuset Time PK
+58 47 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V65 280 -1 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
+38 50 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 279 -4 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 50 Axel Resch Johnsen, Asker SK   279 ny 25.feb   Asker Asker SK
+20 50 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 279 -6 29.feb Blinken Ørland SS
-17 50 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V65 279 -10 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+84 50 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 279 +1 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+95 50 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 279 +2 25.feb Asker Asker SK
ny 50 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 279 ny 18.mar Ekeberg OKTS
+75 50 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 279   - 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+55 50 Sven Olav Hokholt, OKTS 279 -2 15.jan Ekeberg OKTS
+39 59 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 278 -4 13.mar Orstadhuset Time PK
+133 59 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 278 +6 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
+23 59 Ola Plassen, Skjåk PK 278 -6 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+188 59 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 278 +11 7.mar Haugar Tønsberg O. PK
-26 59 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 278 -11 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+239 64 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK 277 +15 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 64 Magnus Torstad, Lora SS 277 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+106 64 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK   277 +3 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+183 64 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 277 +10 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+199 64 Stig Gøran Nilsen, Kvinesdal PK 277 +11 30.mar Vigeland Marnar PL
+145 64 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 277 +7 27.feb   Løvenskiold Bærum PK
+55 70 Bjørn Solheim, OKTS V55 276 -3 12.feb Ekeberg OKTS
+85 70 Jon Ørsund, Sunndal SSK 276   - 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 70 Jarle Kvalvik, Sartor SSL V55 276 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
-20 70 Kenneth Johnsen, Narvik PK 276 -11 9.mar Narvik Narvik PK
+122 70 Erik Stai, Levanger SSL V73 276 +4 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
+95 75 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 275 +1 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
-33 75 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 275 -13 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+228 75 Stig Signar Lindstrøm, Verdal SSL V65 275 +13 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
-5 75 Rune Finstad, OKTS V65 275 -10 18.mar   Ekeberg OKTS
ny 79 Espen Pedersen, Tønsberg O. PK 274 ny 7.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 79 Kine Pettersen, Bergen PK Kv 274 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
+116 79 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 274 +3 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+9 79 Åge Ånensen, Stord PK V55 274 -9 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 79 Vebjørn Kilvær, Vadsø SSK 274 ny 14.jan Miljøbygget Vadsø SSK
ny 84 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK   273 ny 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 84 Sigurd Nes, Bergen PK V55 273 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
ny 84 Tom Arne Taraldsrud, Porsgrunn PK 273 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+31 84 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 273 -7 4.apr   Kuleisen Haugesund PK
+230 84 Frank Istad, Kristiansund SS 273 +12 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 84 Eivind Johnsen Ulvin, Oslo SS V55 273 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
+400 84 Julie Alexandra Nordgård, Finnsnes PK Kv Jr 273 +31 9.mar   Narvik Narvik PK
+111 84 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V55 273 +2 6.apr Egersund Egersund PK
+351 84 Jørn-Petter Hjorth, Rygge PK V65 273 +24 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+382 93 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 272 +29 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 93 Jan Erik Lunde, Sola PK V65 272 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 93 Are Wivestad, Sola PK V55 272 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+71 93 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 272 -3 6.apr   Egersund Egersund PK
-34 93 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V55 272 -14 9.mar Narvik Narvik PK
+116 93 Roger Vik, Ørland SS V55 272 +2 29.feb Blinken Ørland SS
ny 99 Robert Heuthe Dale Davidsen, Bergen PK   271 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
+65 99 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 271 -4 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-11 99 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK V55 271 -12 14.jan Miljøbygget Vadsø SSK
ny 99 Kjetil Kalland Bjørnevåg, Haugesund PK   271 ny 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
+122 99 Gisle Aase Jøntvedt, Marnar PL 271 +2 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 99 Bernt Johannessen, Oslo PK V55 271 ny 25.mar Ekeberg OKTS
+215 99 John Risnes, Haugesund PK V55 271 +10 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
-91 99 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 271 -22 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+114 107 Jarle Johanson, Haugesund PK 270 +1 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 107 Howard Neufeld, OKTS V55 270 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 107 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 270 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 107 Kjetil Sætre, Time PK 270 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
-19 107 Helge Olden, Ørland SS V65 270 -13 29.feb   Blinken Ørland SS
+140 107 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 270 +3 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 107 Sigurd Haagaa, Skjåk PK 270 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+114 107 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen   270 +1 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 115 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS 269 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+80 115 Kjetil Eia, Time PK V55 269 -2 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 115 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK   269 ny 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
ny 115 Gunnar Lie Sandbæk, Råde PL 269 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 115 Per Christian Lie, Bærum PK V55 269 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
-17 115 Martin Johnsrud, Ringerike PK   269 -13 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+74 121 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 268 -3 25.feb Asker Asker SK
+267 121 Frode Johnsen, Haugesund PK 268 +14 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+126 121 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V65 268 +1 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+74 121 Arne Horneland, Haugesund PK 268 -3 4.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 121 Tom Jensen, Sarpsborg PK 268 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+74 121 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V55 268 -3 9.mar   Narvik Narvik PK
+4 121 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 268 -11 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+271 128 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 267 +14 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+17 128 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 267 -10 14.jan   Miljøbygget Vadsø SSK
ny 128 Olav Øiberg, Skjåk PK 267 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
-3 128 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 267 -12 4.apr Orstadhuset Time PK
-69 128 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 267 -19 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+404 128 Tomasz Suchowiecki, Hå PK 267 +33 13.mar Orstadhuset Time PK
+135 128 Lars Petter Barstad, Arendal PK 267 +1 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+370 135 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 266 +26 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 135 Fredrik Sørli, Gjerdrum PK 266 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-1 135 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 266 -12 12.feb Ekeberg OKTS
+235 135 Daniel Michael D'Amore, Asker SK   266 +10 25.feb   Asker Asker SK
+253 135 Terje Raknestangen, Oslo SS 266 +12 18.mar Ekeberg OKTS
+29 135 Fredrik Styve, Haugesund PK 266 -9 1.feb Kuleisen Haugesund PK
-20 135 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK   266 -14 27.feb   Prestegardsskogen Stord PK
+139 142 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U16 265 +1 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+105 142 Trond Høyby, Verdal SSL 265 -2 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
+161 142 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 265 +3 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+152 142 Einar Breilid, Lindesnes PK V55 265 +2 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+92 142 Knut Ivar Sørheim, Time PK 265 -3 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 142 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 265 ny 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
+67 142 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 265 -5 6.apr Egersund Egersund PK
+299 142 Thomas Vahlberg, Narvik PK 265 +17 9.mar Narvik Narvik PK
+249 150 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 264 +11 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+392 150 Kåre Nord-Varhaug, Hå PK 264 +31 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 150 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 264 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+153 150 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V55 264 +2 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+276 150 Lars Karluf Mikal Steinsvik, Haugesund PK 264 +14 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 150 Joakim Jæger Nordby, Halden PK 264 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+84 150 Arvid Lande, Stord PK V73 264 -4 27.feb   Prestegardsskogen Stord PK
+232 150 Alf Johnsen, Greipstad PK V65 264 +9 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 158 Asgeir Auestad, Time PK 263 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 158 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V65 263 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 158 Jan Iben Wang Windt, Halden PK 263 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 158 André Hansø, Kristiansund SS V65 263 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 158 Kine-Merethe Pettersen, Bergen PK Kv 263 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 158 Raphael Keyvan Jebelli, Stord PK 263 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+83 164 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 262 -5 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+150 164 Daniel Kling, Narvik PK   262 +1 9.mar   Narvik Narvik PK
+235 164 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 262 +9 6.apr Egersund Egersund PK
+162 164 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 262 +2 19.feb Skurve Stavanger PK
-59 164 Stein Sem-Jacobsen, Ringerike PK   262 -19 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+162 164 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V65 262 +2 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 164 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V65 262 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 164 Kenneth Økland, Skånland PK V65 262 ny 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 172 Trond Helleren, Egersund PK 261 ny 6.apr Egersund Egersund PK
+180 172 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 261 +3 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+347 172 Tommy Westby, Porsgrunn PK   261 +24 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
+246 172 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 261 +10 4.apr Kuleisen Haugesund PK
-17 172 Geir Lau, Ringerike PK V55 261 -15 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+154 172 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 261 +1 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
+254 172 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 261 +11 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
+131 172 Olga Cherniievska, OKTS Kv 261 -1 25.mar Ekeberg OKTS
ny 172 Ole Christian Gruer, Røyken og Hurum SL   261 ny 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
+198 172 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 261 +5 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+99 182 Stein Erik Jønsrud, Marnar PL V55 260 -4 30.mar Vigeland Marnar PL
-67 182 Richard Aaserud, Ringerike PK   260 -20 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 182 Marcin Stroka, Sola PK 260 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 182 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 260 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+13 182 Nils Lennart Johan Sand, Halden PK   260 -11 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
+65 182 Frode Naustvik, Stavanger PK 260 -7 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 182 Carl Fredrik Museus Pedersen, Skudenes PK 260 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 182 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V73 260 ny 27.feb   Løvenskiold Bærum PK
+198 190 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 259 +5 12.feb Ekeberg OKTS
ny 190 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 259 ny 6.apr Egersund Egersund PK
+315 190 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK   259 +19 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+245 190 Ola Stengel, Stavanger PK 259 +10 13.mar Orstadhuset Time PK
+236 190 Vidar Erichsen, Åsane PK 259 +9 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 195 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK   258 ny 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+352 195 Ronny-Andre Sjåfjell, Narvik PK 258 +26 9.mar Narvik Narvik PK
ny 195 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 258 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 198 Morten Støen, Bærum PK V65 257 ny 30.jan   Løvenskiold Bærum PK
+36 198 Tore Sørensen, Narvik PK V55 257 -11 9.mar Narvik Narvik PK
ny 198 Terje Pettersen, Narvik PK V73 257 ny 9.mar Narvik Narvik PK
ny 198 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V65 257 ny 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
ny 198 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 257 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 198 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 257 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+110 204 Petter Stueflotten Svee, OKTS   256 -5 12.feb   Ekeberg OKTS
+65 204 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 256 -9 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+15 206 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 255 -14 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+120 206 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK   255 -5 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
+63 206 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 255 -10 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 206 Elena Barstad, Arendal PK Kv 255 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+278 206 Ivan Lingås Gjendem, Eide og Fræna PK   255 +13 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 206 Thomas Bjørnlund, Bærum PK V55 255 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
+91 212 Sergey Shaposhnikov, OKTS 254 -8 25.mar Ekeberg OKTS
+437 212 Sigurd Kirste, Verdal SSL   254 +54 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
+114 212 Helge Sten Nilsen, Marnar PL V73 254 -6 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 212 Rune Opheim, Time PK 254 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+430 216 Håvard Sulebakk, Haugesund PK   252 +51 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 216 Gunnar Gaasvik, Verdal SSL 252 ny 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 216 Daniel Emil Krohn Siqveland, Bærum PK 252 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
+337 216 Geir Bornø, Harstad PK V55 252 +22 9.mar   Narvik Narvik PK
+299 216 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 252 +14 15.jan Ekeberg OKTS
+142 221 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 251 -6 25.feb Asker Asker SK
ny 221 Rune Birketvedt, Lindesnes PK   251 ny 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+298 221 Bjørn Johannesson, Haugesund PK V65 251 +14 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 224 Håvard Drivenes Holmedal, Stord PK 250 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+183 224 Øyvind Engevik Rugtvedt, Hafrsfjord PK   250 -2 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 224 Marita Serigstad, Time PK Kv 250 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+121 224 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 250 -9 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+248 224 Roy Bjørndal, OKTS V65 250 +6 12.feb   Ekeberg OKTS
ny 229 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 249 ny 9.mar Narvik Narvik PK
ny 229 Ole Gunnar Eikrem, Tingvoll PK 249 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 231 Thomas Hestnes, Egersund PK   248 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 231 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK 248 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+95 231 Sigbjørn Asmundsen, Time PK 248 -12 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 234 Arne Heistad, Stavanger PK V65 247 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 234 Jan Robert Johansen, Stavanger PK 247 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 234 Oskar Robberstad, Time PK Menn U14 247 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
+310 237 Steinar Gravem, Eide og Fræna PK   246 +14 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
+162 237 Tor Arne Helland, Mo PK V65 246 -7 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 237 Martin Håkonsen, Finnsnes PK 246 ny 9.mar Narvik Narvik PK
-3 237 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 246 -22 12.feb   Ekeberg OKTS
+198 237 Kristian Sir Øverland, Greipstad PK 246 -3 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+89 237 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 246 -14 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+66 237 Tore Myhre, Verdal SSL V55 246 -16 23.jan   Vinne skole Verdal SSL
-67 237 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 246 -28 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 237 Christoffer Hansen, Porsgrunn PK 246 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+393 237 Espen Hagen Thomsen, Skudenes PK   246 +39 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+212 247 Ola van der Hagen, Stord PK 245 -1 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 247 Anders Egil Kristoffersen, Halden PK 245 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+179 247 James Rangøy, Eide og Fræna PK Menn Jr 245 -5 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 247 Thomas Lyse, Aron SK Drammen 245 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 247 Tore Hatlebakk, Narvik PK 245 ny 9.mar Narvik Narvik PK
+22 247 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V65 245 -20 25.feb   Asker Asker SK
+73 253 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 244 -16 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+135 253 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 244 -10 9.mar Narvik Narvik PK
+309 253 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal SSK Kv 244 +16 23.jan   Vinne skole Verdal SSL
ny 256 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK 243 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+203 256 Knut-Børge Bentsen, Narvik PK 243 -3 9.mar Narvik Narvik PK
+107 256 André Hansen, Porsgrunn PK   243 -14 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 256 Martin Kalvatn, Bærum PK 243 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
+237 260 Tron-Erik Tomtum, Aron SK Drammen V55 242 +1 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+302 260 Eivind Vea, Skudenes PK   242 +14 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
ny 260 Jens Bendiks Bremnes Heide, Bærum PK 242 ny 27.feb Løvenskiold Bærum PK
+189 260 Kjell Ringstrand, Hafrsfjord PK 242 -5 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+154 264 Jørund Skaali, Skånland PK V65 241 -10 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 264 Hermann Skromme, Folgefonn SSL 241 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 264 Tor Kristian Holst, Bergen PK V55 241 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
+208 264 Anders Kristiansen, Skudenes PK   241 -3 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
ny 264 Ulf Brynjar Karlsen, Askim PK V55 241 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 264 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 241 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 264 Erik Eggen Åmillom, Skjåk PK V65 241 ny 18.feb   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+178 271 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK 240 -7 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 271 Dag Berge Frøyland Robberstad, Time PK 240 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
+99 271 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK   240 -16 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+446 271 Ryan Michael Graham, Hafrsfjord PK 240 +81 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 275 Håkon Hvistendahl, Ringerike PK 239 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+267 275 Alin-Eugen Burlan, Skudenes PK   239 +6 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 277 Steffen Andre Vedø Blikshavn, Skudenes PK 238 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 277 Arild Helland, Haugesund PK 238 ny 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+322 277 Kenneth Strand Storvik, Eide og Fræna PK   238 +21 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
+90 280 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 237 -19 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 280 Trond-Erik Rød, Sarpsborg PK 237 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 280 Lars Magnus Svärd, Bergen PK   237 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 280 Ingvar Heien, Stavanger PK 237 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 284 Oskar Johan Teistedal Myklebust, Bergen PK Menn Jr 236 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
ny 284 Stian Julien, Mysen PL   236 ny 27.feb   Haugar Tønsberg O. PK
ny 286 Rolf gunnar Danielsen, Egersund PK 235 ny 6.apr Egersund Egersund PK
+232 287 Vivian Sørvåg Tollaksen, Haugesund PK Kv 234 -3 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 287 Chris-Tommy Sakariassen Vesterhus, Lindesnes PK   234 ny 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 289 Solveig Skår, Bergen PK Kv 233 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
+152 289 Uskan Qitaku, Haugesund PK 233 -15 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 289 Thomas Lilleborgen, Halden PK   233 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
+126 292 Christer Aspeseter Helland, Stord PK 232 -19 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+405 292 Erik Skolem, Asker SK 232 +62 25.feb Asker Asker SK
ny 292 Thomas Nissen Hansen, Lindesnes PK   232 ny 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 292 Per Yrian Rolf Edvin Guttormsen, OKTS 232 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 296 Johnny Åmodt, Porsgrunn PK V55 231 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+415 296 Andreas Gaarden, Narvik PK   231 +68 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 298 Geir Anders Meyer, OKTS 229 ny 18.mar Ekeberg OKTS
+244 298 Guido Stüttgen, Haugesund PK V55 229 -4 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 298 Ove Henriksen, Marnar PL V65 229 ny 30.mar   Vigeland Marnar PL
+171 301 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 228 -16 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 302 Torstein Strøm, Porsgrunn PK 225 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+203 302 Erik Larssen, Bjørnafjorden SSK V55 225 -15 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 304 Magne Aarsteinsen, Haugesund PK 224 ny 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 305 Agnete Kjerstad, Bærum PK Kv 223 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 305 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V65 223 ny 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
+200 305 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK 223 -17 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 308 Lillian Ramstad Nemeth, Haugesund PK Kv 222 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 308 Espen Sandberg, Verdal SSL   222 ny 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
ny 308 Halvor Frøsland, Hafrsfjord PK 222 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+273 308 Arvid Klavenes, Stavanger PK V55 222 -1 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 312 Inge Skadberg, Time PK   221 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 312 Stein Lu, Bærum PK 221 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 312 Linn Sletta, Time PK Kv 221 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
+203 312 Jan Kristoffersen, Skudenes PK V55 221 -17 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
ny 316 Paal Andre Teistedal Myklebust, Bergen PK 220 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
ny 316 Vegard Holmberg Vigerust, Porsgrunn PK 220 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 316 Tone-Annett Borgersrud, Sarpsborg PK Kv 220 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 319 Andreas Maude Bakken, Tingvoll PK 219 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 320 Geir Michael Reed Skagen, Bergen PK 218 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 321 Anne Svåsand, Bergen PK Kv 217 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 322 Einar Valde, Vågå PK 215 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 323 tommy larsen, Marnar PL 214 ny 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 324 Jon Børge Sele, Time PK   213 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 325 Morten Årstad Hauge, Time PK 212 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+263 326 Jessica Köhler, Egersund PK Kv 211 -9 6.apr Egersund Egersund PK
ny 326 Eirik Nagel Aldrin, OKTS   211 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
+346 328 Stian Aksnes, Verdal SSL 210 +23 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 328 Maria Kaino Holm, Bærum PK Kv 210 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 328 Patrick Bråthen Strøm, Porsgrunn PK   210 ny 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 328 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 210 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+121 328 Jorun-Olea Brevik Hoseth, Eide og Fræna PK Kv U16 210 -37 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+37 333 Piotr Tomasz Trzaska, Stavanger PK   209 -47 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 333 Jan Tore Bjørndalen, Bærum PK V55 209 ny 27.feb Løvenskiold Bærum PK
ny 333 Dag Folkvord, Time PK V55 209 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 333 Alexander Birkelund, Bergen PK   209 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 337 Rune Alvin Amundsen, Mysen PL V65 208 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+182 337 Per Lund, Marnar PL V65 208 -29 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 337 Gunnar Wistad, OKTS   208 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 340 Adam Szymon Walasinski, Haugesund PK 207 ny 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 341 Kenneth Husebø, Time PK 206 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 341 Niklas Knudsen, Porsgrunn PK   206 ny 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 343 Per-Oskar Hovdenak, Greipstad PK 205 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 343 Fredrik Brennemoe Buer, Porsgrunn PK 205 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 343 Per Sondre Uhnger Ekblad, Bærum PK   205 ny 30.jan   Løvenskiold Bærum PK
ny 343 Gunnar Aastrand, Stavanger PK V65 205 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 347 Espen Eriksen, Porsgrunn PK V55 204 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 347 Marius Ivar Gjersøe, Asker SK V65 204 ny 25.feb   Asker Asker SK
+292 347 Kjell Heggelund, Verdal SSL V55 204   - 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 350 Morten Bråten, Eide og Fræna PK 202 ny 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+179 350 Ralfs Rudolfs Zass, Skudenes PK   202 -33 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
+272 352 Britt Helene Dahl, Porsgrunn PK Kv V55 201 -9 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+255 352 Tobias Stangeland, Hafrsfjord PK 201 -13 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+208 352 Espen Friberg, Marnar PL   201 -28 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 355 Ole Kristian Stokke, Skudenes PK 199 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+241 355 Ulf Fjotland, Kvinesdal PK 199 -19 30.mar Vigeland Marnar PL
+242 357 Arne Henning Lothe, Stavanger PK   198 -19 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 358 Thomas Schanke Eikum, Stavanger PK 197 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
+146 359 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn Jr 196 -44 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 360 Helge Tvedten, Bærum PK V55 195 ny 30.jan   Løvenskiold Bærum PK
+348 361 Per Morten Noven, Haugesund PK V55 194 +30 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+210 361 Marie Charlotte Kettunen Ask, Haugesund PK Kv 194 -32 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 361 Anders Stokke, Skudenes PK   194 ny 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 364 Ole Kristian Skrove, Verdal SSL 193 ny 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 364 Marwan Abdellaoui, Bærum PK 193 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 366 Leif Egil Andreassen, Egersund PK   192 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 367 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 189 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 367 Finn Kåre Antonsen, Porsgrunn PK V65 189 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 367 Espen Stuvik Vier, Stavanger PK   189 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 370 Arne Reidar Johannesen, Egersund PK V55 188 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 371 Jonas Steinsli, Verdal SSL V55 187 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 372 Zerevan Bamerni, Stavanger PK   185 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 372 Ørjan Trane, Harstad PK 185 ny 9.mar Narvik Narvik PK
ny 372 Toralf Vatne, Eide og Fræna PK V65 185 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+334 375 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK   184 +20 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
+254 376 Bengt Erik Erlandsen, Ørland SS V55 183 -24 29.feb Blinken Ørland SS
ny 377 Lasse Brennvall, Sarpsborg PK V55 182 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 378 Andreas Tornes Andersen, Haugesund PK   180 ny 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 378 Kåre Runestad, Skudenes PK V55 180 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+225 378 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 180 -36 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+291 381 Kjetil Slatlem, Eide og Fræna PK   179 -9 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 381 Odd Martin Bech, OKTS V65 179 ny 18.mar Ekeberg OKTS
+296 383 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK V73 178 -8 4.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 383 June Pedersen, Haugesund PK Kv 178 ny 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
+273 385 Birgit Hansen Gordon, Haugesund PK Kv V55 177 -17 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+279 385 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK Menn U14 177 -14 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 385 Knut Even Medhaug, Skudenes PK   177 ny 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
+267 385 Steinar Paulsen, Asker SK V65 177 -22 12.feb Ekeberg OKTS
ny 385 Harald Bjørn Olve Hansen, Bærum PK V65 177 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 390 Svein Rune Aksnes, Verdal SSL   176 ny 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
+293 390 Russell Cruz Carullo, Haugesund PK 176 -8 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 390 Tom Inge Sangedal, Stavanger PK 176 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 390 Linn Karin Liknes, Skudenes PK Kv 176 ny 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+300 394 Svein Olav Vollan, Narvik PK 172   - 9.mar Narvik Narvik PK
ny 395 Maya Kristin Ophus, Orkla PK Kv 171 ny 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 395 Sverre Bjarte Severson, Time PK V55 171 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 397 Rune Martinsen, Haugesund PK 170 ny 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 397 Tom-Yngve Hanssen, Stavanger PK V55 170 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 399 Mads Valand, Egersund PK   169 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 400 Øivind Strand, Bergen PK 168 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
+84 400 Christer Zakariassen, Porsgrunn PK 168 -74 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 402 Harald Forssell, Skudenes PK   167 ny 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+65 402 Philip Fredriksen Aaby, Porsgrunn PK 167 -78 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 402 Endre Holmen, Nedre Eiker PK 167 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 405 Tor Aksel Ramsli, Stavanger PK   166 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 406 Kenneth Ytreland, Skudenes PK 165 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 406 Hanne Rørdal Aksdal, Haugesund PK Kv 165 ny 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 408 Sofia Anna Charlotta Svärd, Bergen PK Kv U16 160 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
+249 409 Glenn Lothe, Stavanger PK 157 -37 19.feb Skurve Stavanger PK
+332 410 Egil Arne Håskjold, Eide og Fræna PK 155 +33 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 411 Camilla Vollan, Narvik PK Kv 154 ny 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 411 Edward André Forsberg, Asker SK 154 ny 25.feb Asker Asker SK
+317 413 Knut Bjørnar Hoseth, Eide og Fræna PK 148 +1 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 414 Bjørnar Nikolaysen, OKTS V55 147 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 415 Maciej Wielogorski, Time PK 145 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 415 Carl Nokkve Brastad Bernhardt, Verdal SSL 145 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 417 Thomas Berget, Aron SK Drammen   143 ny 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 418 Tommy Koberg, Halden PK 142 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 419 Vebjørn Thørud Granmorken, Egersund PK 139 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 420 Bjørn Egil Dehlin, Ski PK V55 136 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
+132 421 Jostein Kløvjan, Verdal SSL V55 133 -97 23.jan Vinne skole Verdal SSL
+323 422 Ole Jonny Magerøy, Molde PK 124 +14 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+321 423 Heidi Nordby Johansen, OKTS Kv 123 +11 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 423 Ingrid Kaurin Andersen, Haugesund PK Kv U16 123 ny 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 425 Isam Razaq Hadi, Stord PK 121 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+333 426 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 117 +72 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 427 Elin Sofie Moe, Orkla PK Kv V55 115 ny 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 427 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 115 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 429 Bjørn Olav Mjølhus, Skudenes PK   109 ny 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 430 Siri Janet Bodin, Aron SK Drammen Kv 103 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 431 Wehid Ismail Hamid, Stavanger PK 102 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
+320 432 Ken Ståle Vikre, Skudenes PK   101 +14 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
ny 433 Lars Tokerud, OKTS V55 93 ny 18.mar Ekeberg OKTS
+326 434 Claudia Maria Mindru, Skudenes PK Kv 14 -19 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 435 Pervin Akaslan, OKTS   11 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 436 Rahila Majothi, Halden PK Kv 9 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK