Alle på topp: Luft 1h.st. med støtte - 2024 Klasse: A B C oppdatert 14.juli 2024
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 48 skyttere ( -17 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
ny 1 Odd Elias Økland, Kristiansand PS Menn U14 382 ny 14.mai Gimlehallen Kristiansand PS
+14 2 Isabella Finnestad Brandsø, Stavanger PK Kv U14 381 +20 1.mai Kuleisen Haugesund PK
-1 3 Iver Aamold Olden, Trondheim SS Menn U14 370 -9 10.feb   Kattem Trondheim SS
-3 4 Sigrid Lorentzen, Trondheim SS Kv U14 367 -23 6.apr Bomba Eidskog SS
+2 5 Emil Ratdal, Ørland SS Menn U14 365 -9 14.mai Blinken Ørland SS
+40 6 Sander Skomsøy Broks, Ørland SS Menn U14 363 +51 16.apr   Blinken Ørland SS
+26 7 Martin Udd, Porsgrunn PK Menn U14 358 +18 22.mar Brevik Porsgrunn PK
+30 8 Runar Langseth, Bodø SSK Menn U14 351 +19 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 9 Tiril Kvalvik Gamslett, Sartor SSL Kv U14 347 ny 4.mar   Sartor skytehall Sartor SSL
ny 9 Axel Slettli Haugerudbråten, Tromsø PK Menn U14 347 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 11 Leon Sebastian Kristiansen, Bodø SSK Menn U14 346 ny 12.mai Hunstad Bodø SSK
ny 12 Julie Heggvold Olsen, Trondheim SS Kv U14 345 ny 3.mar   Kattem Trondheim SS
ny 13 Collin Mitra Natås, Sartor SSL Menn U14 344 ny 4.mar Sartor skytehall Sartor SSL
+18 14 Lucas Sebastian Sivertsen-Ekdahl, Horten O. PK Menn U14 343 +2 27.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 15 Mille-Jolie Rød Lyche, Porsgrunn PK Kv U14 341 ny 22.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 15 Philip Farstad Litinas, Bærum PK Menn U14 341 ny 3.mar Kolsås Bærum PK
ny 17 Lucas Lundsrud, Mysen PL Menn U14 339 ny 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+11 18 Endre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 338 -6 24.mar   Brannhaugen Frosta SSL
ny 19 Patrick Haugen Hoås, Sunndal SSK Menn U14 337 ny 23.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
+31 20 Elias Engebretsen, Porsgrunn PK Menn U14 335 +36 6.apr Bomba Eidskog SS
ny 20 Jessica Henriette Rydningen Mathisen, Fredrikstad SS Kv U14 335 ny 19.feb   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 22 Eline Natalie Ottesen, Sitter IL SS Kv U14 331 ny 6.apr Bomba Eidskog SS
+6 22 Malin Strøm, Sitter IL SS Kv U14 331 -14 6.apr Bomba Eidskog SS
ny 24 Ragnhild Carol Keiseraas Skogheim, Altafjord SSL Kv U14 330 ny 11.feb   Hunstad Bodø SSK
ny 25 Gabriel Larsson, Alta SSK Menn U14 324 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 26 Daniel Moen, Ørland SS Menn U14 322 ny 16.apr Blinken Ørland SS
+6 27 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 314 -26 3.jan   Kuleisen Haugesund PK
ny 27 Bjørn-Nickholai Jensen, Tromsø PK Menn U14 314 ny 6.apr Bomba Eidskog SS
ny 29 Leon Antero Wiersdalen-lothe, Porsgrunn PK Menn U14 306 ny 16.feb Brevik Porsgrunn PK
+15 30 Ingrid Margrete Sandvik, Tromsø PK Kv U14 305 -10 6.apr   Bomba Eidskog SS
ny 31 Ullrikke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv U14 301 ny 21.apr Ringerikshallen Ringerike PK
ny 32 Anders Naels Erlandsen, Mo PK Menn U14 294 ny 11.jun Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 33 Theo Heggeli Johansen, Alta SSK Menn U14 292 ny 11.feb   Hunstad Bodø SSK
-26 34 Bjørn Eliah Veiby, Ull SS Menn U14 287 -86 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+15 35 Wilja Isabell Olufsen Antonsen, Bodø SSK Kv U14 281 -26 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 36 Annie Hamrell Bugge, Kautokeino PK Kv U14 270 ny 15.jun   Alta Ungdomsskole Alta SSK
ny 37 Emma Rabliås Vonstad, Mo PK Kv U14 264 ny 19.mar Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 38 Charlie Endre Ferraren Flå, Støren SSK Menn U14 262 ny 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 39 Håkon Fiveland Nyhagen, Bærum PK Menn U14 261 ny 3.mar   Kolsås Bærum PK
ny 40 Håkon Abrahamsen, Kristiansand PS Menn U14 257 ny 14.mai Gimlehallen Kristiansand PS
ny 41 Roma Sophie Endresen, Stjørdal SSK Kv U14 253 ny 24.mar Brannhaugen Frosta SSL
ny 42 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK Menn U14 245 ny 16.mar   Skudenes Skudenes PK
ny 43 Magnus Rolfssønn Østrem-Skogvold, Mo PK Menn U14 239 ny 19.mar Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 44 Leah Natalie Strømsøy Nygaard, Florø PK Kv U14 238 ny 28.feb Florø Florø PK
ny 45 Lukas Benjamin Jernslett, Kristiansand PS Menn U14 237 ny 30.jan   Gimlehallen Kristiansand PS
ny 46 Johan Berner Vikan, Støren SSK Menn U14 232 ny 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 47 Odin Alexander Krokmo Iversen, Tana og Nesseby PK Menn U14 231 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 48 Ivar Olsen, Alta SSK Menn U14 216 ny 11.feb   Hunstad Bodø SSK