Alle på topp: Luft 2h.st. U12 2018 Klasse: A B C oppdatert 12.november 2018
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 43 skyttere ( -22 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+22 1 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 380 +58 6.okt Brekstad Ørland PK
+13 2 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 374 +21 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+2 3 Magnus Ersvik, Tromsø PK Menn U12 371 -1 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
+38 4 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 370 +80 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+28 5 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 366 +57 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+7 6 Harald Haga Tofte, Stord PK Menn U12 363 +6 26.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 7 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK Menn U12 361 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
+9 8 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 357 +8 25.sep Brekstad Ørland PK
+10 9 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 353 +15 5.okt Brekstad Ørland PK
+8 10 Jana Marie Gerhard, Stord PK Kv U12 350 +3 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 11 Maria Hatland, Bergen PK Kv U12 346 ny 1.feb Laksevåg Bergen PK
ny 11 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK Menn U12 346 ny 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 13 Leia Hengy, Mysen PL Kv U12 344 ny 20.sep Mysen Mysen PL
+10 13 Emil Mathias Kvanlid Endresen, Haugesund PK Menn U12 344 +22 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+7 15 Amund Elias Noteng, Støren SSK Menn U12 340 +11 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+19 16 Ronja Flowers Johansen, Lyngsalpene PK Kv U12 339 +33 27.jan Polleidet Lyngsalpene PK
ny 16 Natalie Hansen, Bergen PK Kv U12 339 ny 1.feb Laksevåg Bergen PK
+27 16 Vegard Korssjøen Johnsen, Farris SS - Larvik Menn U12 339 +50 3.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+1 19 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 337   - 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+26 20 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 336 +58 5.okt Brekstad Ørland PK
+6 21 Thomas Solie, Haugesund PK Menn U12 335 +21 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 22 Daniel Sommervold, Ørland PK Menn U12 330 ny 25.sep Brekstad Ørland PK
ny 22 Marthine Susanne Danielsen-anderssen, Horten O. PK Kv U12 330 ny 23.feb Krapfoss Ull SS
ny 24 Daniel Lamigo Haugen, Trondhjems PK Menn U12 326 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 24 Odin Laukslett Pedersen, Bodø SSK Menn U12 326 ny 25.apr Bodø Bodø SSK
+9 26 Oskar Martinius Hansen, Sarpsborg PK Menn U12 325 +19 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 27 Ask Gjerløw-Thon, Sarpsborg PK Menn U12 322 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-3 28 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK Kv U12 319 +2 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 29 Signe Brekmo Jenssen, Tromsø PK Kv U12 313 ny 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
ny 30 Martin Lund Andersen, Bodø SSK Menn U12 309 ny 28.feb Bodø Bodø SSK
ny 31 Karoline Olsen Opheim, Florø PK Kv U12 305 ny 11.nov Ura Sandane PK
ny 32 Isak Rødsjø, Støren SSK Menn U12 301 ny 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 33 Daniel-Andre Larsen, Bodø SSK Menn U12 286 ny 23.mai Bodø Bodø SSK
ny 34 Oliver-Matias Berntsen, Lyngsalpene PK Menn U12 284 ny 21.apr Polleidet Lyngsalpene PK
ny 35 Alva-cassandra Todal Galta, Horten O. PK Kv U12 277 ny 9.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 36 Samuel Arpad Totth, Bodø SSK Menn U12 260 ny 23.mai Bodø Bodø SSK
+27 37 Adrian Grønset Næss, Støren SSK Menn U12 245 +83 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 38 Alinda-Sofie Grøtting Breding, Sitter IL PK Kv U12 243 ny 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 39 Nemi Eikevoll Heltne, Florø PK Kv U12 236 ny 27.okt Ura Sandane PK
ny 40 Emilie Grønset Næss, Støren SSK Kv U12 202 ny 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 41 Malin Strøm, Sitter IL PK Kv U12 184 ny 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 42 Andreas Jørgensen, Bodø SSK Menn U12 176 ny 24.okt Bodø Bodø SSK
+19 43 Iselin Kildal Talberg, Vestnes PK Kv U12 159 -9 4.mar Vestneshallen Vestnes PK