Alle på topp: Luft 60   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 18.september 2018
vurd.krav: 579 572 571 564 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Vegard Askestad 343 skyttere ( -39 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 576 -1 28.feb Kolsås Bærum PK
+7 2 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 573 +6 14.mai Drammen Aron SK Drammen
-   3 Morgan Bunes, Bærum PK 572 -1 5.jan int Sävsjö Svenska SSF
-   4 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 570 -2 9.sep Kolsås NSF
+7 4 Ole-Harald Aas, Bærum PK 570 +4 18.apr Kolsås Bærum PK
+10 6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 569 +6 14.mar Kolstad Trondhjems PK
+10 6 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 569 +6 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 6 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 569 ny 21.jan int Gundsølille Dansk Sk. Union
+7 9 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 568 +5 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
-3 9 Ingar Woll, Bærum PK 568 -1 24.jul Kolsås Bærum PK
-9 11 Einar Morten Landsem, Støren SSK 567 -8 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+17 11 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 567 +9 21.feb EM Györ ESC
+46 11 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 567 +17 28.feb Kolsås Bærum PK
ny 14 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 566 ny 23.feb Krapfoss Ull SS
ny 15 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 565 ny 8.jan Drammen Aron SK Drammen
-11 15 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 565 -7 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
-2 15 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 565   - 9.jun uttak Alfhallen NSF
-6 15 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 565 -2 10.sep Drammen Aron SK Drammen
+24 19 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 563 +10 25.aug Nord Alfhallen NSF
+60 19 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 563 +18 10.mar Mysen Mysen PL
-6 19 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 563 -2 18.apr Kolsås Bærum PK
+14 22 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 562 +7 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
-1 22 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 562 +2 10.feb Kolsås Bærum PK
ny 22 Johnny Jenssen, Mo PK 562 ny 8.mar Mo i Rana Mo PK
-7 22 Asle Frantzen, Bergen PK 562 -2 25.feb Jonahola Åsane PK
+8 22 Helge Lothe Johansen, Stavanger PK 562 +5 5.jan Blåsenborg Stavanger PK
+9 27 Håvard Hoff, Ørland PK 561 +6 27.feb Brekstad Ørland PK
+79 27 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn U16 561 +23 9.mai Kolsås Bærum PK
-8 29 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 560   - 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
ny 30 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 559 ny 11.feb Brekstad Ørland PK
+21 31 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 558 +7 10.feb Bodø Bodø SSK
-15 31 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 558 -5 3.mai int Plzen Czech sh.fed.
+8 31 Peder Sperstad, Bærum PK V50 558 +4 24.jul Kolsås Bærum PK
ny 31 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 558 ny 3.mar Blåsenborg Stavanger PK
-10 31 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 558 -2 8.apr Ura Sandane PK
ny 31 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 558 ny 6.feb Lampeland Numedal SSK
+69 31 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 558 +19 7.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+26 31 Sebastian Halle, Stavanger PK Menn Jr 558 +8 2.feb Blåsenborg Stavanger PK
-20 31 Frank Lien, Ringerike PK V50 558 -8 5.aug Lillestrøm Lillestrøm OP
-10 40 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 557   - 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 40 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 557 ny 19.mar WC Al Ain WSPS
ny 42 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 556 ny 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
-21 42 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 556 -4 24.jan Kolsås Bærum PK
+10 42 John Lothe, Haugesund PK 556 +5 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+320 42 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 556 +191 21.feb Stamneshallen Sandnessjøen PK
-6 42 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 556 +1 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
+59 47 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 555 +17 22.jan Fredrikstad Fredrikstad SS
-21 47 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 555 -4 10.feb Kolsås Bærum PK
-15 47 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 555 -1 18.feb Kolstad Trondhjems PK
-1 50 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 554 +2 25.feb Jonahola Åsane PK
-42 50 Erik Christian Bache, Åsane PK 554 -14 25.feb Jonahola Åsane PK
+267 50 Jan Erik Eknes, Årdal SSL 554 +96 25.feb Røti Årdal SSL
ny 53 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 553 ny 12.feb Drammen Aron SK Drammen
+142 53 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 553 +32 20.apr Blåsenborg Stavanger PK
ny 55 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 552 ny 18.apr Kolsås Bærum PK
ny 55 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 552 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 57 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 551 ny 19.jan Blåsenborg Stavanger PK
-14 57 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 551 -2 14.jan Brevik Porsgrunn PK
-14 57 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK 551 -2 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+22 57 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 551 +6 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-8 57 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 551 -1 22.jan Fredrikstad Fredrikstad SS
+53 62 Frank Istad, Kristiansund PK 550 +14 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
-13 62 Henning Kihle, Grenland PK V50 550 -2 11.mar Geiteryggen Grenland PK
+71 62 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 550 +17 26.apr Mo i Rana Mo PK
+30 65 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK 549 +9 18.apr Kolsås Bærum PK
+8 65 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 549 +2 21.mar Stamneshallen Sandnessjøen PK
-8 65 Eivind Minge, Moss PK 549 -1 23.feb Krapfoss Ull SS
-26 65 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 549 -5 10.feb Bodø Bodø SSK
-49 65 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 549 -14 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-22 65 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen V50 549 -4 6.feb Lampeland Numedal SSK
-19 71 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 548 -3 10.feb Kolsås Bærum PK
ny 71 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 548 ny 13.feb Bråstein Sandnes PK
+4 71 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U16 548 +2 28.feb Kolsås Bærum PK
-28 71 Viggo Olden, Ørland PK 548 -5 10.feb Brekstad Ørland PK
-39 71 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 548 -8 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-19 76 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 547 -3 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 76 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL 547 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+37 78 Are Wivestad, Sandnes PK V50 546 +10 6.apr Blåsenborg Stavanger PK
ny 78 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 546 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+55 78 Vidar Johansen, Salangen PK V50 546 +13 6.jan Mellomvegen 79 Tromsø PK
-39 78 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 546 -8 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
-54 82 Kristian Engen, Mysen PL 545 -13 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-39 82 Espen Mostad, Fredrikstad SS 545 -8 22.jan Fredrikstad Fredrikstad SS
-7 82 Jon Inge Barseth, Ørland PK 545 -1 9.feb Brekstad Ørland PK
-22 85 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 544 -5 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 85 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 544 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 85 Line Nor, Bærum PK Kv 544 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
+7 88 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 543 +3 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-31 88 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 543 -7 6.jan Kristiansand Kristiansand PK
-25 88 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 543 -6 1.feb Laksevåg Bergen PK
-56 88 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 543 -13 26.jan Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-19 88 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK 543 -5 25.feb Kulås Sarpsborg PK
+53 88 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 543 +12 1.feb Mo i Rana Mo PK
-42 94 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 542 -9 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 94 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 542 ny 11.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 94 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 542 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 94 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 542 ny 27.feb Brekstad Ørland PK
+56 98 Tomas Dahl, Ørland PK 541 +12 9.feb Brekstad Ørland PK
-3 98 Olav Melkild, Sunndal PK V50 541 +1 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
-37 100 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 540 -9 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 100 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 540 ny 24.jul Kolsås Bærum PK
ny 100 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 540 ny 9.apr Drammen Aron SK Drammen
+92 100 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 540 +18 24.feb Evjemoen Evje PK
-11 100 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 540 -2 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+223 100 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 540 +84 8.mar Mo i Rana Mo PK
-37 106 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 539 -9 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
+15 106 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 539 +4 5.jan int Sävsjö Svenska SSF
+83 106 Per Stian Eskeland, Grenland PK V50 539 +16 21.feb Geiteryggen Grenland PK
+79 106 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 539 +15 9.sep Kolsås NSF
+27 106 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 539 +6 21.feb Geiteryggen Grenland PK
ny 111 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 538 ny 10.sep Drammen Aron SK Drammen
-11 111 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 538 -1 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 111 Michael Strøm, Sitter IL PK 538 ny 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 111 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK Kv 538 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 111 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 538 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 116 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 537 ny 23.mar Skyyterhuset Krapfoss Ull SS
-53 116 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 537 -12 11.feb Fevik Grimstad SS
+48 116 Runar Magnussen, Sola PK 537 +10 10.mai int ISCH Hannover NSV
-32 116 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 537 -6 7.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 116 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 537 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 116 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 537 ny 11.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 116 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 537 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
+31 123 Magnus Torstad, Lora SS 536 +7 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 124 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 535 ny 15.mar Mo i Rana Mo PK
ny 124 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 535 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+4 124 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 535 +1 13.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
+4 124 Hein Arve Varne, Skudenes PK 535 +1 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
+31 128 Tore Stensby, Løiten SS V50 534 +6 4.jan int Sävsjö Svenska SSF
-34 128 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 534 -7 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
+13 128 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 534 +3 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-7 128 Kjetil Knudsen, Bergen PK 534 -1 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 128 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 534 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
+13 128 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 534 +3 27.mai Kolstad Trondhjems PK
+76 134 Roy Blokhus, Mo PK V50 533 +16 18.jan Mo i Rana Mo PK
-19 134 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 533 -3 19.jan Blåsenborg Stavanger PK
-55 134 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 533 -12 4.mar Brevik Porsgrunn PK
-22 137 Geir Pisani, Bergen PK V50 532 -4 25.feb Jonahola Åsane PK
ny 137 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 532 ny 9.mai Kolsås Bærum PK
-37 137 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 532 -7 4.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 137 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 532 ny 15.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
+43 137 Jon Ørsund, Sunndal PK 532 +7 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+85 137 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 532 +19 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 137 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 532 ny 3.mar Mysen Mysen PL
+66 144 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 531 +14 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-8 145 Morten Jensen, Støren SSK 530 -2 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 145 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 530 ny 5.apr Mo i Rana Mo PK
-35 147 Knut Fornes, Sitter IL PK 529 -8 10.feb Brekstad Ørland PK
-47 147 Morten Rustad, Lillestrøm OP V50 529 -10 14.jan Lillestrøm Lillestrøm OP
-72 147 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 529 -17 3.jan Hunstad Bodø SSK
+63 147 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 529 +12 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-67 151 Anders Hernes, Ørland PK 528 -15 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 151 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 528 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+29 151 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK V50 528 +3 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 151 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 528 ny 16.jan Bråstein Sandnes PK
ny 151 Kai Rosenlund, Bergen PK 528 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 156 Geir Lunde, Klepp MSL V50 527 ny 14.sep Stavanger Stavanger PK
+115 156 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 527 +33 10.feb Bodø Bodø SSK
-35 156 Trond Eirik Lundmo, Stavanger PK 527 -8 16.feb Blåsenborg Stavanger PK
-70 159 Frank Hansen, Bodø SSK V50 526 -16 10.feb Bodø Bodø SSK
+5 159 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 526 -1 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
-11 159 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK SH 1 526 -4 2.mar Blåsenborg Stavanger PK
-25 162 Øyvind Kimo, Rissa PK 525 -7 3.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+48 162 Steinar Holbø, Grenland PK V60 525 +8 21.feb Geiteryggen Grenland PK
-93 162 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 525 -23 24.feb Evjemoen Evje PK
+93 165 Kjell Arne Kalland, Førde PK V60 524 +25 8.apr Ura Sandane PK
+32 165 Obelix Barbala, Trondhjems PK 524 +4 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 167 Stig Snesrud, Grenland PK 523 ny 4.mar Brevik Porsgrunn PK
-8 167 Jostein Sander, Lillestrøm OP V50 523 -5 14.jan Lillestrøm Lillestrøm OP
-48 169 Atle Bergsrud, Bærum PK 522 -13 5.sep Kolsås Bærum PK
-10 169 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 522 -6 6.jan Mellomvegen 79 Tromsø PK
-21 169 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 522 -8 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
+25 172 Trond Tanke, Tromsø PK V50 521 +1 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
+61 172 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V50 521 +13 1.feb Mo i Rana Mo PK
-18 172 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 521 -8 10.feb Bodø Bodø SSK
+61 172 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 521 +13 8.mar Mo i Rana Mo PK
ny 172 Rune Finstad, OKTS V60 521 ny 5.aug Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 177 Timofey Kondratyev, Tromsø PK 520 ny 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
-36 177 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 520 -11 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
+29 177 Filip Vinæs, Mysen PL 520 +2 25.feb Kulås Sarpsborg PK
-102 177 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 520 -26 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+8 177 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 520 -4 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-99 182 Steinar Myhre, Mo PK V60 518 -26 15.mar Mo i Rana Mo PK
+28 182 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 518 +1 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-143 182 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 518 -36 22.apr Brevik Porsgrunn PK
+194 185 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 517 +208 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-21 185 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 517 -10 27.jan Polleidet Lyngsalpene PK
ny 185 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 517 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-12 185 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 517 -9 5.apr Meråker Meråker IR
ny 189 Nina Olsrud, Ull SS Kv V50 516 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-41 189 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP V60 516 -14 24.jan Kolsås Bærum PK
-74 189 Johannes Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 516 -20 28.feb Kolsås Bærum PK
ny 189 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 516 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
+13 193 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 515 -3 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
-52 193 Hugo Kjetså, Evje PK 515 -16 24.feb Evjemoen Evje PK
-45 193 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 515 -15 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+10 196 Rune Kimo, Rissa PK 514 -4 3.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+87 196 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 514 +25 22.jan Fredrikstad Fredrikstad SS
+77 196 Magne Fagertun, Mo PK V50 514 +21 15.mar Mo i Rana Mo PK
-11 196 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 514 -10 10.jan Brandsøy Florø PK
+127 196 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 514 +58 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
+6 196 Geir Jarle Barchvig, Ull SS V50 514 -5 23.mar Skyyterhuset Krapfoss Ull SS
-23 196 Kjetil Risåsen, Bærum PK 514 -12 28.feb Kolsås Bærum PK
ny 203 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 513 ny 17.jan Hunstad Bodø SSK
-182 203 Lasse Nedreberg, Sandane PK 513 -47 10.jan Brandsøy Florø PK
ny 203 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 513 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 206 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 512 ny 8.apr Kolstad Trondhjems PK
+50 206 Kim Strømøy, Mo PK 512 +12 8.mar Mo i Rana Mo PK
ny 206 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 512 ny 21.feb Geiteryggen Grenland PK
+24 209 Egil Rød, Sunndal PK V50 511 +3 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+24 209 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 511 +3 3.jan Hunstad Bodø SSK
-72 209 Mathias Myrland, Oslo PK 511 -21 18.apr Kolsås Bærum PK
-55 209 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 511 -18 6.jan Mellomvegen 79 Tromsø PK
+121 213 Anders Vonstad, Mo PK 510 +70 1.feb Mo i Rana Mo PK
ny 213 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 510 ny 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 213 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 510 ny 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
+64 216 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 509 +18 21.apr Polleidet Lyngsalpene PK
-62 216 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 509 -20 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
-104 216 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 509 -28 25.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 216 Tor Andre Opås, Evje PK V50 509 ny 24.feb Evjemoen Evje PK
+24 220 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 508 +4 21.jan Brekstad Ørland PK
+68 221 Roy Hansen, Sandnessjøen PK V60 507 +20 21.mar Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 221 Christoffer Farstad Nilsen, Tromsø PK 507 ny 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
+47 221 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 507 +12 13.feb Bråstein Sandnes PK
ny 221 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 507 ny 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
-36 225 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL V50 506 -17 3.mar Mysen Mysen PL
-66 225 Roy Strøm, Sitter IL PK 506 -22 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 225 Leif Inge Turøy, Åsane PK 506 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 225 Tom Georg Olaissen, Bergen PK 506 ny 25.feb Jonahola Åsane PK
ny 229 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 505 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+19 229 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 505 +2 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
+82 229 Magne Granøien, Støren SSK 505 +37 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 229 Ivar Iversen, Trondhjems PK V50 505 ny 8.apr Kolstad Trondhjems PK
ny 233 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 503 ny 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-36 233 Sigurd Nilsen, Bodø SSK 503 -17 25.apr Bodø Bodø SSK
-87 235 Trond Damhaug, Rissa PK V50 502 -28 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+17 235 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 502 +1 14.mar Bodø Bodø SSK
ny 235 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 502 ny 31.jul Kolsås Bærum PK
-132 238 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 501 -37 16.feb Levangerhallen Levanger SSL
ny 238 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 501 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 240 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 500 ny 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+4 240 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 500 -4 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 242 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 499 ny 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
+72 243 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn Jr 498 +36 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 243 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 498 ny 13.feb Bråstein Sandnes PK
ny 243 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 498 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+22 246 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS 497 +2 14.mar Bodø Bodø SSK
+19 246 Erhard Lohse, Bergen PK V50 497 +1 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 248 Ola Todal, Trondhjems PK V60 494 ny 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 249 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn Jr 493 ny 25.feb Kulås Sarpsborg PK
+53 249 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 493 +16 28.feb Kolsås Bærum PK
+15 249 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V60 493 -4 21.feb Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 252 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 492 ny 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 252 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 492 ny 19.feb Selbuhallen Selbu PK
ny 254 Christel Hilleren Skår, Mo PK 491 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 254 Eirik Arne Sletta, Lora SS 491 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+43 254 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 491 +7 18.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 254 Stig-ove Berntsen, Lyngsalpene PK 491 ny 21.apr Polleidet Lyngsalpene PK
ny 258 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 489 ny 25.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 258 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 489 ny 9.jun uttak Alfhallen NSF
+19 258 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 489 -3 26.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 261 Leif Bratteng, Stavanger PK 488 ny 2.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 261 Ole Håkon Stien, Mo PK 488 ny 15.feb Mo i Rana Mo PK
+25 261 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK 488   - 25.feb Kulås Sarpsborg PK
-4 264 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 487 -11 10.jan Brandsøy Florø PK
ny 264 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V50 487 ny 15.mar Mo i Rana Mo PK
+53 264 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 487 +29 16.feb Levangerhallen Levanger SSL
-39 267 John-arne Singsåsmo, Støren SSK 486 -25 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 268 Tore Lødøen, Årdal SSL Menn Jr 485 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+23 268 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 485 -1 16.jan Bråstein Sandnes PK
ny 268 Vivi-ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 485 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 268 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 485 ny 11.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
+30 272 Kenneth Swan, Kristiansund PK 484 +7 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 272 Norunn Beate Bendiksen Bolstad, Vestnes PK Kv V50 484 ny 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 274 Roger Carlsen, Luster SSL V50 483 ny 25.feb Røti Årdal SSL
+51 275 Morten Garmo, Porsgrunn PK V60 482 +28 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+79 275 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V50 482 +96 19.apr Mo i Rana Mo PK
ny 277 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 481 ny 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 278 Magne Tjugen, Ørland PK 480 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
+22 278 Harald Setsaas, Selbu PK V60 480 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 278 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 480 ny 26.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 281 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 479 ny 1.feb Laksevåg Bergen PK
ny 281 Geir Vatne, Kristiansand PK 479 ny 6.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 281 Synnøve Søvik Botterli, Kristiansund PK Kv 479 ny 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 284 Tom Christian Balgaard, Stor-Oslo SK 478 ny 10.feb Kolsås Bærum PK
ny 285 randi Halvorsen aarsheim, Ull SS Kv V60 477 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-21 286 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK 475 -21 21.jan Brekstad Ørland PK
-61 286 Runar Holm, Lillestrøm OP V50 475 -37 14.jan Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 288 Lakvinder Singh, Sarpsborg PK 474 ny 23.mar Skyyterhuset Krapfoss Ull SS
ny 288 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP Kv V50 474 ny 14.jan Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 290 Julie Synnøve Sæther, Ørland PK Kv 473 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
ny 291 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 472 ny 18.feb Lillestrøm Lillestrøm OP
+30 291 Jan Ronny Rasmussen, Lyngsalpene PK V50 472 +15 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 293 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 471 ny 25.apr Bodø Bodø SSK
ny 294 Terje Vonstad, Mo PK V60 470 ny 5.apr Mo i Rana Mo PK
-9 295 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK 469 -19 18.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 296 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 467 ny 11.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 296 Jan Olav Stavland, Stord PK 467 ny 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
-74 296 Geir Øverås, Vestnes PK 467 -46 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 299 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 465 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-26 299 Tor-Eivind Iversen, Tromsø PK 465 -28 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
ny 301 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 464 ny 27.mai Kolstad Trondhjems PK
+40 301 Herman Salerud, Mysen PL Menn Jr 464 +39 3.mar Mysen Mysen PL
ny 301 Trond Veungen Haugen, Porsgrunn PK 464 ny 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 304 Sigurd Larsen, Bærum PK 463 ny 31.jul Kolsås Bærum PK
-141 305 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 459 -68 4.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 306 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv 458 ny 10.feb Kolsås Bærum PK
ny 307 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 455 ny 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 307 Lars Erik Songe Paulsen, Oslo PK 455 ny 18.apr Kolsås Bærum PK
ny 309 Patrick Brose, Mo PK 448 ny 15.mar Mo i Rana Mo PK
ny 309 Stig Boris Engøy, Aron SK Drammen V50 448 ny 14.mai Drammen Aron SK Drammen
-2 309 Peter Bergheim, Sandane PK V50 448 -23 25.feb Røti Årdal SSL
-   309 Stian Fossan, Steinkjer PK 448 -21 13.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 313 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 444 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 314 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 441 ny 14.mar Bodø Bodø SSK
ny 315 Stein Riise, Bergen PK V50 440 ny 25.feb Jonahola Åsane PK
ny 315 Glenn Michael Blomvågnes, Årdal SSL 440 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 317 Marte Nilsen Øygarden, Årdal SSL Kv Jr 438 ny 25.feb Røti Årdal SSL
ny 318 Ståle Torsteinsen, Bodø SSK 433 ny 3.jan Hunstad Bodø SSK
+35 319 Runar Drage, Sandane PK 432 +46 8.apr Ura Sandane PK
ny 320 Rune Vikøren, Årdal SSL 431 ny 25.feb Røti Årdal SSL
ny 321 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 429 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 322 Inge Haveråen, Sitter IL PK 426 ny 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 323 Karoline Tangen Bergsland, Sarpsborg PK Kv 425 ny 25.feb Kulås Sarpsborg PK
+16 323 Christian Steinar Moan, Støren SSK 425 -5 26.jan Meråker Meråker IR
+14 325 Roar Magne Sæther, Mo PK V50 422 -8 15.feb Mo i Rana Mo PK
-43 326 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 421 -68 7.feb Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 327 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V50 418 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
+40 328 Kristian Eidesvik, Skudenes PK 416 +63 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
ny 329 Oskar Alexander Bratlie, Ørland PK 415 ny 16.jan Brekstad Ørland PK
ny 330 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 410 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
ny 331 Arne Horneland, Haugesund PK 400 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 332 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 399 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 332 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 399 ny 17.jan Hunstad Bodø SSK
ny 334 Svein Ole Næss, Farris SS - Larvik 395 ny 3.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 335 Eirik Eriksen, Horten O. PK 390 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 336 Bente Lise Myrset, Mo PK Kv V50 376 ny 18.jan Mo i Rana Mo PK
ny 337 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 374 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 338 Hilde Elisabeth Grønaas, Lyngsalpene PK Kv 369 ny 21.apr Polleidet Lyngsalpene PK
ny 339 Jim André Bergheim, Sandane PK 352 ny 14.feb Brandsøy Florø PK
ny 340 Arne Olav Halle, Stavanger PK V50 350 ny 2.jun Skudenes Havn Skudenes PK
ny 341 Truls Martin Anderssen, Horten O. PK 327 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 342 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 322 ny 2.jun Skudenes Havn Skudenes PK
ny 343 Herman Vokuhl, Florø PK V70 180 ny 10.jan Brandsøy Florø PK