Alle på topp: Luft 40   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 15.desember 2017
vurd.krav: - 381 - 377 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 386 Ann Kristin Tegle 286 skyttere ( -22 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
+20 1 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 383 +12 6.sep Kolsås Bærum PK
+1 2 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 382 +3 4.feb int Intershoot Haag KNSA
+5 3 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 381 +6 6.sep Kolsås Bærum PK
-   4 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 380 +2 10.des Meråker Meråker IR
-1 5 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 377 -1 10.mai Kolsås Bærum PK
+29 6 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 376 +9 4.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 7 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 375 ny 15.nov Stamneshallen Sandnessjøen PK
+1 8 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 374   - 18.apr Stevningsmogen Numedal SSK
-2 8 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 374 -3 10.mar Blåsenborg Stavanger PK
-1 8 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 374 -2 11.feb Brekstad Ørland PK
+30 11 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 373 +9 12.feb Kristiansand Kristiansand PK
+3 11 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 373   - 18.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
+13 13 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 372 +2 6.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+38 13 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv U16 372 +11 23.sep Momarken Mysen PL
+24 15 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 371 +6 4.mar Blåsenborg Stavanger PK
-14 15 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 371 -10 29.nov Krapfoss Ull SS
ny 15 Ingar Woll, Bærum PK 371 ny 20.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
+11 15 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 371 +1 22.jan Larvik Farris SS - Larvik
+2 19 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 370 -1 15.mar Skien Grenland PK
-5 19 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 370 -3 3.des Tingsted Tingsted SF
-12 21 Ståle Waagbø, Stavanger PK V50 369 -5 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 22 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK Kv 368 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
-8 22 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 368 -5 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
ny 22 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 368 ny 20.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
+13 22 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 368 +1 28.feb Brekstad Ørland PK
+19 22 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 368 +4 9.mar Selfors Pistolbane Mo PK
-8 22 Trude Beate Johansen, Mysen PL Kv Jr 368 -5 26.jun VM Suhl ISSF
+6 28 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 367 -1 11.mar Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
-8 29 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 366 -5 19.apr Kolsås Bærum PK
ny 29 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 366 ny 22.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 29 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 366 ny 26.apr int Para GP Szczecin Klub Sportowy inw.
+1 29 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 366 -3 13.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 29 Lars Rune Korneliussen, Ringerike PK V50 366 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
-15 29 Helge Olden, Ørland PK V60 366 -7 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+1 29 Ole Morten Valø, Askim PK V50 366 -3 6.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+1 29 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 366 -3 11.des Drammenshallen Aron SK Drammen
+41 37 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv 365 +12 20.mai Skudenes Havn Skudenes PK
ny 38 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 364 ny 20.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
+12 39 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 363 +2 9.feb Selfors pistolbane Mo PK
+28 39 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn U16 363 +7 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 39 Frank Lien, Ringerike PK V50 363 ny 20.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
+2 39 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 363 -1 17.feb Blåsenborg Stavanger PK
+152 39 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U16 363 +40 15.nov Kolsås Bærum PK
+26 44 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS V60 362 +7 6.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+74 44 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 362 +19 19.nov Kulås Sarpsborg PK
-35 44 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 362 -12 11.feb Brekstad Ørland PK
+11 44 Terje Storholt, Oslo PK V60 362 +3 13.sep Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 48 Geir Berg, Ringerike PK V50 361 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
-30 49 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 360 -12 25.jan Kolsås Bærum PK
+14 49 Styrk Henrik Finne, Åsane PK V50 360 +3 5.feb Jonahola Åsane PK
ny 51 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 359 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
+93 51 Henning Hilde, Stavanger PK V60 359 +22 25.jan Blåsenborg Stavanger PK
-50 51 Sara Eline Stamnestrø, Mysen PL Kv 359 -22 7.jan int Sävsjö Svenska SSF
-16 51 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 359 -8 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 51 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V60 359 ny 15.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
-37 56 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 358 -14 11.feb Mellomveien Tromsø PK
+51 56 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 358 +11 15.nov Geiteryggen Grenland PK
+60 58 Erik Stai, Verdal SSL V70 357 +14 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
-17 58 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 357 -7 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 58 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 357 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 58 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 357 ny 21.okt Momarken Mysen PL
+48 62 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 356 +10 3.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
+1 62 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 356 -1 23.apr Brevik Porsgrunn PK
-21 62 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 356 -8 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
+51 62 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv U16 356 +11 9.des Meråker Meråker IR
+30 62 Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL V50 356 +6 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 62 Steinar Holbø, Grenland PK V60 356 ny 15.mar Skien Grenland PK
+24 68 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 355 +5 15.nov Geiteryggen Grenland PK
+35 68 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V50 355 +7 2.apr NM Mysen Mysen PL
+132 68 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 355 +36 11.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+13 71 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V60 354 +3 10.mai Kolsås Bærum PK
-12 71 Odd Willy Aas, Mysen PL V60 354 -4 2.apr NM Mysen Mysen PL
+73 71 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 354 +17 22.okt Vestneshallen Vestnes PK
-7 74 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK Kv V50 353 -3 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 74 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 353 ny 6.okt Blåsenborg Stavanger PK
-48 74 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 353 -17 11.feb Brekstad Ørland PK
+77 74 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 353 +20 4.mar Kulås Sarpsborg PK
+25 74 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 353 +4 21.apr Blåsenborg Stavanger PK
ny 79 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 352 ny 1.des Prestegardsskogen Stord PK
-1 79 Thorbjørn Johansen, Stange SS V50 352 -1 20.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
-1 79 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 352 -1 13.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 79 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 352 ny 18.okt Kolsås Bærum PK
+98 83 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 351 +26 10.mai Kolsås Bærum PK
+40 83 Tore Engemoen, Hamar IL-Pgr V50 351 +9 15.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
-48 83 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 351 -16 23.apr Selbuhallen Selbu PK
-28 83 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 351 -8 11.feb Kolsås Bærum PK
+24 83 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V50 351 +4 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-28 83 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 351 -8 19.apr Kolsås Bærum PK
-24 83 Rune Finstad, OKTS V60 351 -7 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 90 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 350 ny 5.okt Laksevåg Bergen PK
+23 90 Dag Trygve Pettersen, Mysen PL V50 350 +5 2.apr NM Mysen Mysen PL
-69 90 Linn Iren Flaate, Stavanger PK Kv 350 -21 24.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 90 Åge Lier, Stjørdal PK V60 350 ny 23.jan Selbuhallen Selbu PK
ny 94 Henrik Lindeman, Bærum PK V50 349 ny 8.mar Kolsås Bærum PK
+46 94 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn U16 349 +11 11.feb Mellomveien Tromsø PK
ny 94 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 349 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 94 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 349 ny 27.sep Kolsås Bærum PK
+12 98 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 348 +2 13.mar Egge fellesbane Steinkjer PK
+93 98 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 348 +25 5.nov Melhushallen Melhus PK
-28 98 Sture Schølin, Bodø SSK V60 348 -7 6.des Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 98 Vivi-ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 348 ny 28.okt Mellomvegen Tromsø PK
-3 102 Miriam Heskja, Åsane PK Kv 347 -2 28.jan Blåsenborg Stavanger PK
-39 102 Leif Birger Bø, Sola PK V60 347 -10 23.jan Blåsenborg Stavanger PK
ny 102 Arild Inge Wollan, Støren SSK 347 ny 20.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
+31 105 Per Laurits Mysen, Mysen PL V60 346 +7 11.mar Momarken Mysen PL
+8 105 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 346 +1 10.mai Kolsås Bærum PK
+69 105 Runar Strand, Aron SK Drammen V50 346 +20 11.des Drammenshallen Aron SK Drammen
-24 108 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V60 345 -6 13.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
-24 108 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 345 -6 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 108 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 345 ny 11.des Drammenshallen Aron SK Drammen
-19 111 Jan Narve Kongsjorden, Numedal SSK V70 344 -6 2.apr NM Mysen Mysen PL
+54 111 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 344 +15 13.okt Gimlehallen Kristiansand PK
+22 111 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 344 +4 22.jan Larvik Farris SS - Larvik
ny 111 Gunnar Voreland, Stord PK V50 344 ny 17.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 111 Jan Stokseth, Farris SS - Larvik V60 344 ny 10.des Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+42 116 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 343 +12 1.apr NM Mysen Mysen PL
-33 116 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 343 -9 6.des Hunstad Barneskole Bodø SSK
+2 116 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 343   - 10.mai Kolsås Bærum PK
-13 116 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL V70 343 -5 26.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 120 Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 342 ny 15.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 120 Rune Norman, Sarpsborg PK V60 342 ny 22.jan Kulås Sarpsborg PK
-36 120 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 342 -9 4.mar Kulås Sarpsborg PK
+28 123 Christina Meisingseth, Stavanger PK Kv 341 +8 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
+24 123 Lise Sørlie Bach, Støren SSK Kv 341 +5 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-13 123 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 341 -5 15.nov Hunstad Barneskole Bodø SSK
+143 126 Sølve-Aleksander Kjellbakk, Bodø SSK Menn U16 340 +68 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 126 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 340 ny 11.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 128 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V50 339 ny 24.sep Kulås Sarpsborg PK
-5 128 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 339 -3 21.jan Brekstad Ørland PK
+103 130 Even Storø, Selbu PK Menn U16 338 +33 23.jan Selbuhallen Selbu PK
-60 130 May Caroline Borgaas, Mysen PL Kv 338 -17 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 130 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 338 ny 20.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
ny 133 Ola Todal, Trondhjems PK V60 337 ny 5.nov Melhushallen Melhus PK
+14 133 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK V70 337 +1 13.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
+41 133 Silje Engdahl Finsaas, Kristiansund PK Kv U16 337 +11 3.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
-10 133 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 337 -5 15.mai Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 137 Terje Holm, Lausgarda SSL V50 336 ny 17.apr Sportshytta Hov Lausgarda SSL
+28 137 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 336 +7 21.jan Kolsås Bærum PK
-89 137 Kirsten Marianne Mysen, Mysen PL Kv V70 336 -27 2.apr NM Mysen Mysen PL
-30 137 Magnus Løvhaug, Dokka PK V70 336 -11 11.feb Kolsås Bærum PK
-57 141 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 335 -16 18.okt Kolsås Bærum PK
ny 141 Tor Andre Opås, Evje PK V50 335 ny 25.feb Evjemoen Evje PK
-8 141 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv U16 335 -5 9.des Meråker Meråker IR
-18 141 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 335 -7 19.feb Kulås Sarpsborg PK
+20 145 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv V50 334 +5 18.jan Tunellen Haugesund PK
ny 145 Freddie Westby, Mysen PL V70 334 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 145 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 334 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 145 Arne Kvam, Bærum PK V60 334 ny 25.jan Kolsås Bærum PK
ny 145 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 334 ny 5.nov Brevik Porsgrunn PK
-27 150 Hugo Haug, OKTS V50 333 -9 15.nov Kolsås Bærum PK
-10 150 Per Erik Syverstad, Bærum PK V60 333 -5 6.jan int Sävsjö Svenska SSF
+19 152 Norunn Bolstad, Molde PK Kv V50 332 +5 19.feb Gamle meierikjelleren Sunndal PK
-53 152 Ingo Gerhard, Stord PK V50 332 -17 17.feb Prestegardsskogen Stord PK
-82 152 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 332 -23 13.sep Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 152 Maria Loe, Aron SK Drammen Kv 332 ny 11.des Drammenshallen Aron SK Drammen
-33 156 Petter Mandt, Grimstad SS V60 331 -11 8.jan Fevikhallen Grimstad SS
+25 156 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 331 +6 2.des Steinkjer Steinkjer PK
+51 156 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 331 +15 19.nov Vestneshallen Vestnes PK
-23 156 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 331 -9 28.jan Blåsenborg Stavanger PK
+5 160 Christine Hilde, Stavanger PK Kv 330 +1 23.jan Blåsenborg Stavanger PK
ny 160 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V60 330 ny 5.nov Brevik Porsgrunn PK
-84 162 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 329 -24 23.jan Selbuhallen Selbu PK
ny 162 Marisol Lampe, Stavanger PK Kv 329 ny 7.apr Blåsenborg Stavanger PK
+58 162 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 329 +18 29.okt Kulås Sarpsborg PK
+81 165 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn U16 328 +31 4.mar Kulås Sarpsborg PK
+41 166 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 327 +11 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 166 Bjørn-Arild Frøshaug, Hamar IL-Pgr V50 327 ny 15.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 168 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 326 ny 2.des Polleidet Lyngsalpene PK
-95 169 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 325 -29 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
ny 169 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 325 ny 18.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
+83 169 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 325 +33 29.sep Kolsås Bærum PK
+22 169 Reidar Owe, Skudenes PK V70 325 +2 18.jan Tunellen Haugesund PK
ny 169 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 325 ny 7.des Lyngheim luftpistolbane Mo PK
+59 169 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 325 +17 26.nov Lillestrøm Lillestrøm OP
-106 169 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL V70 325 -32 2.apr NM Mysen Mysen PL
+2 169 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 325 -2 19.mar Kolsås Bærum PK
-41 177 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP Kv V50 324 -15 2.sep Lillestrøm Lillestrøm OP
+58 177 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 324 +20 8.des Blåsenborg Stavanger PK
-99 177 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK V60 324 -29 2.apr NM Mysen Mysen PL
-25 180 Christina Andreassen, Bergen PK Kv 323 -9 19.jan Laksevåg Bergen PK
-22 180 Svein Granøien, Støren SSK V50 323 -8 7.jan Støren skytesenter Støren SSK
-17 180 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 323 -7 10.des Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 183 Cecilie Renate Dahle Næss, Nedre Eiker PK Kv 322 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 183 Wenche Irene Hansen, Lyngsalpene PK Kv V70 322 ny 4.nov Polleidet Lyngsalpene PK
ny 183 Tobias Bekken, Støren SSK SH 1 322 ny 30.sep Støren skytesenter Støren SSK
ny 183 Gülcan Øzalp, Aron SK Drammen Kv V50 322 ny 9.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
-32 187 Knut Schüller, Porsgrunn PK V60 321 -11 18.mar Larvik Farris SS - Larvik
-37 187 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 321 -13 29.okt Laksevåg Bergen PK
ny 187 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 321 ny 5.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 190 Lauren Johanne Heitmann, Lyngsalpene PK Kv 320 ny 25.nov Mellomvegen Tromsø PK
-77 190 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 320 -25 18.mar Mellomvegen Tromsø PK
-43 190 Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 320 -16 22.jan Kulås Sarpsborg PK
+27 193 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 318 +7 23.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
-38 193 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 318 -14 4.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 195 per sira, Grenland PK V70 317 ny 15.mar Skien Grenland PK
-21 195 Rune Berg, Sarpsborg PK V50 317 -9 4.mar Kulås Sarpsborg PK
-37 195 Petter Kristoffersen, SF Ørn V60 317 -14 5.jan int Sävsjö Svenska SSF
ny 198 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 316 ny 8.mai Støren Skytesenter Støren SSK
+49 199 Erling Overholt, Steinkjer PK V60 314 +18 23.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 199 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn U16 314 ny 2.apr NM Mysen Mysen PL
+37 199 Mia Glückstad, SF Ørn Kv U14 314 +11 2.apr NM Mysen Mysen PL
+31 199 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 314 +7 21.mar Laksevåg Bergen PK
-14 203 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK V70 313 -11 23.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 203 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 313 ny 25.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-5 205 Anders Lucas Gunnestad, Hamar IL-Pgr V70 312 -7 15.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 206 Jan Helmen, Aron SK Drammen V50 311 ny 15.mai Drammenshallen Aron SK Drammen
+45 207 Torstein Johnsrud, SF Ørn Menn U16 310 +18 11.feb Kolsås Bærum PK
ny 207 Synnøve Søvik Botterli, Kristiansund PK Kv 310 ny 26.nov Gamle meierikjelleren Sunndal PK
-7 207 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 310 -9 5.mai Gimlehallen Kristiansand PK
ny 207 Paulina Turlewicz, Tromsø PK Kv 310 ny 18.mar Mellomvegen Tromsø PK
-53 211 Frode Nilsen, Bærum PK V50 309 -22 2.apr NM Mysen Mysen PL
+53 211 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv U16 309 +29 26.nov Fjordstova Luster SSL
-6 211 Helge Talberg, Mysen PL V60 309 -8 2.apr NM Mysen Mysen PL
ny 214 Helene Gigstad Fauske, Aron SK Drammen Kv Jr 308 ny 15.mai Drammenshallen Aron SK Drammen
+74 214 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 308 +63 18.jan Tunellen Haugesund PK
+52 216 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn U16 307 +32 14.okt Brekstad Ørland PK
-76 216 Roger Skaget, Ørland PK V50 307 -31 17.jan Brekstad Ørland PK
ny 218 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 306 ny 25.nov Mellomvegen Tromsø PK
-9 219 Per Hagen, Aron SK Drammen V60 305 -10 13.sep Drammenshallen Aron SK Drammen
+7 219 Øyvind Bræck, Lyngsalpene PK Menn U16 305 -4 11.mar Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
-81 221 Karoline Bergsland, Sarpsborg PK Kv 304 -34 4.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 221 Jonny Håkensen, Stange SS V50 304 ny 17.apr Sportshytta Hov Lausgarda SSL
ny 221 Hans Bergeton Nyhus, Lyngsalpene PK V70 304 ny 2.des Polleidet Lyngsalpene PK
ny 224 Katrine Lund, Elverum RK Kv 302 ny 21.feb Stevningsmogen Numedal SSK
-30 225 Siri Vaggen Kanedal, Oslo PK Kv 301 -20 11.feb Kolsås Bærum PK
ny 225 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn U16 301 ny 26.nov Gamle meierikjelleren Sunndal PK
+73 227 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 300 +77 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 227 Randi Halvorsen Aarsheim, Ull SS Kv 300 ny 29.nov Krapfoss Ull SS
ny 227 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 300 ny 15.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 230 Pål Kristiansen, Sitter IL PK V50 297 ny 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 230 Siv Mariann Aas, Rindal PK Kv V50 297 ny 4.feb Støren skytesenter Støren SSK
-10 230 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK V50 297 -14 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
-59 233 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 296 -30 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 233 Aud Hege Santi, Støren SSK Kv 296 ny 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 233 Peter Bergheim, Sandane PK V50 296 ny 26.feb Røti Årdal SSL
ny 236 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 295 ny 7.des Lyngheim luftpistolbane Mo PK
ny 237 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn U16 293 ny 26.nov Gamle meierikjelleren Sunndal PK
ny 237 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 293 ny 2.des Steinkjer Steinkjer PK
-16 239 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK Kv V70 289 -21 9.feb Selfors pistolbane Mo PK
ny 239 Andreas Larssen, Oslo PK Menn U16 289 ny 11.feb Kolsås Bærum PK
-2 241 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK V70 287 -15 1.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 242 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 286 ny 19.nov Kolstad Trondhjems PK
ny 242 Hilde Birgitte Lillevold Berg, Ørland PK Kv 286 ny 26.sep Brekstad Ørland PK
+33 244 Alexander Brynthe Martinsen, Sarpsborg PK Menn U16 285 +23 22.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 245 Gro Hilde Jacobsen, Bærum PK Kv 284 ny 17.mar Kolsås Bærum PK
ny 246 Karine Haug Jacobsson, Trondhjems PK Kv Jr 279 ny 19.nov Kolstad Trondhjems PK
ny 247 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 277 ny 13.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
+16 248 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 276 -4 3.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
-68 249 Tore Nørbech, Kristiansund PK V60 275 -50 29.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
-9 250 Johan Ur Riise, Bergen PK V60 274 -27 18.feb Jonahola Åsane PK
ny 251 Egil Helset, Brumunddal PK V70 273 ny 15.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
-1 252 Elin Kathrine Torkildsen, Oslo PK Kv 271 -22 27.mai Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 252 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 271 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 254 Knut Byberg, Levanger SSL V50 269 ny 26.sep Brekstad Ørland PK
ny 255 Hannah Pettersen, Sarpsborg PK Kv U16 265 ny 24.sep Kulås Sarpsborg PK
ny 256 Paul Notto Mikkelsen, Grimstad SS V70 263 ny 8.okt Fevikhallen Grimstad SS
ny 257 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 261 ny 15.nov Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 258 Kathrine Sylte, Støren SSK Kv U16 258 ny 15.mar Støren skytesenter Støren SSK
+25 259 Heidi Ness, Ørland PK Kv V50 257 +11 17.jan Brekstad Ørland PK
+4 260 Marita Barstad, Ørsta/Volda PK Kv 254 -26 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 261 Olav Kolltveit, Haugesund PK V50 253 ny 18.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 262 Sissel Gunhild Lauten, Namnå PK Kv V50 249 ny 20.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
ny 263 Tore Njå, Evje PK V60 246 ny 25.feb Evjemoen Evje PK
-14 264 Jon Tore Gran, Hamar IL-Pgr V70 245 -49 15.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 265 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 242 ny 15.nov Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 266 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 240 ny 25.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 267 Merete Arctander, Grenland PK Kv V50 239 ny 15.mar Skien Grenland PK
ny 268 Stine Marie Moan Gregersen, Haugesund PK Kv 238 ny 20.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 269 Rune Vika, Haugesund PK V50 235 ny 18.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 270 Rolf Askevold Munkebye, Bodø SSK V50 234 ny 6.des Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 271 Bård Roe Flore, Sitter IL PK Menn U16 233 ny 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 272 Kristina Aas, Tromsø PK Kv 225 ny 18.mar Mellomvegen Tromsø PK
-1 272 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK V50 225 -43 30.sep Støren skytesenter Støren SSK
ny 274 Sivert Staverløkk, Støren SSK 218 ny 30.sep Støren skytesenter Støren SSK
ny 275 Nina Olsud, Krapfoss SSL Kv 217 ny 29.nov Krapfoss Ull SS
ny 276 Iris Torvanger, Florø PK Kv 212 ny 6.des Brandsøy Florø PK
ny 277 Sandra Haugsnes, Trondhjems PK Kv U16 199 ny 4.feb Støren skytesenter Støren SSK
ny 278 Kine Røssing, Sunndal PK Kv 195 ny 26.nov Gamle meierikjelleren Sunndal PK
ny 279 Espen Stensletten, Stord PK Menn U16 187 ny 21.apr Prestegardsskogen Stord PK
ny 280 Bjørn Jordalsløkken Johnsen, Steinkjer PK V50 186 ny 13.mar Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 281 Brittmari Røsvik Johnsen, Steinkjer PK Kv 175 ny 13.mar Egge fellesbane Steinkjer PK
+26 282 Lise-Marie Nygård Olsen, Halden PK Kv Jr 161 +14 19.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 283 Tomas August Gallis Meling, Haugesund PK Menn U14 143 ny 18.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 284 Rand Vika, Haugesund PK Menn U14 130 ny 18.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 285 Ståle Staverløkk, Støren SSK 126 ny 30.sep Støren skytesenter Støren SSK
ny 286 Oliver Nysæther, Bodø SSK Menn U16 110 ny 15.nov Hunstad Barneskole Bodø SSK