Alle på topp: Hurtig S-rev   2020 Klasse: A B C oppdatert 27.september 2020
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 585 Frank Lien 70 skyttere ( -51 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+36 1 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 585 +53 30.jan ODDA Odda PK
+7 2 Glenn Bjorheim, Hå PK 572 +17 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+5 3 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 565 +8 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 559 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 4 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 559 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+4 6 Helge Kristiansen, Sunndal PK 555 +2 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+31 6 Robert Ilievski, Greipstad PK 555 +23 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+8 8 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 547   - 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 9 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 545 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 10 Håvard Soknes, Trondhjems PK 544 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+6 10 Odd Bjorheim, Hå PK V55 544 -3 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+22 12 Terje Kolstad, Verdal SSL 541 +8 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 13 Morten Antonsen, Ørland PK 539 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
+12 14 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 536 -1 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+36 15 John Lothe, Haugesund PK 534 +13 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 15 Torstein Vikan, Verdal SSL 534 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 17 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 532 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 18 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 531 -5 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 19 Hugo Kjetså, Evje PK 530 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-14 20 Terje Storholt, Oslo PK V65 528 -34 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 21 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL V55 527 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-4 22 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 526 -20 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 23 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 525 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+22 23 Richard Aaserud, Ringerike PK 525 +1 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
+20 23 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 525 -2 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-4 23 Liv Håland, Hå PK Kv 525 -17 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+78 27 Roald Fuglestad, Hå PK 523 +101 16.mai Fotland Egersund PK
-6 27 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 523 -17 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
-26 29 Arild Inge Wollan, Støren SSK 521 -43 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 30 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 518 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+45 30 Cato Brekke, Hokksund PK V55 518 +24 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+50 30 Sjur I Børve, Odda PK V55 518 +32 6.feb ODDA Odda PK
-8 33 Morten Sleire, Kvam PK 517 -21 13.sep Voss NOP/Voss
ny 34 Espen Sivertsen, Greipstad PK 516 ny 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+16 35 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 515 -6 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 36 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 513 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 37 Inge Ystanes, Odda PK 512 ny 30.jan ODDA Odda PK
+31 38 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 509 +10 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+25 38 Knut Ivar Sørheim, Time PK 509 -1 16.mai Fotland Egersund PK
ny 40 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 508 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+69 41 Arne Horneland, Haugesund PK 503 +107 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 42 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 498 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 43 Espen Sammerud, Asker SK V55 497 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 44 Martin Johnsrud, Modum PK 494 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 45 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 490 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 46 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 487 -46 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 47 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 486 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 48 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 485 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+36 49 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 483 +8 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+23 50 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V55 482 -13 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+5 51 Reidar Langkjær, Åsane PK V65 480 -37 13.sep Voss NOP/Voss
ny 52 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 476 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 53 Åge Olaussen, Haugesund PK 474 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 54 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 466 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 55 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 461 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 55 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 461 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+28 57 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 447 -28 22.aug Blikshavn Kopervik PK
+32 58 Eirik Djønne, Odda PK 442 -19 30.jan ODDA Odda PK
ny 59 Terje Svanes, Egersund PK 439 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 60 Jarle Johanson, Haugesund PK 434 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 61 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 397 ny 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 62 Terje Meyer, Trondhjems PK 382 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 63 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 381 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 64 Reidar Høyholm, Trondhjems PK V65 350 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 65 Audun Kvandal, Odda PK 332 ny 30.jan ODDA Odda PK
ny 66 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 329 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 67 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 306 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 68 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 222 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 69 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 167 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 70 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 131 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK