Alle på topp: Hurtig S-rev   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 16.desember 2017
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 116 skyttere ( +4 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
+1 1 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 582 +12 7.feb Nodeland Greipstad PK
-1 2 Preben Bakken, Kristiansand PK 577 -2 9.mar Kristiansand Kristiansand PK
-   2 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 577 +7 9.feb Nodeland Greipstad PK
+15 4 Helge Kristiansen, Sunndal PK 569 +18 6.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-3 5 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 568 -2 23.sep Stemtjønn Greipstad PK
+5 6 Roar Haugan, Støren SSK 566 +8 17.jun Myråsen Selbu PK
ny 7 Kjetil Bromark, Modum PK 565 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+52 7 Jon Ørsund, Sunndal PK 565 +56 10.apr Bollitun Eide og Fræna PK
ny 9 Olav Melkild, Sunndal PK V50 563 ny 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
-1 9 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 563 -1 19.aug Blikshavn Kopervik PK
-9 11 Rolf Hindal, Haugesund PK 560 -10 22.jan Tunellen Haugesund PK
+9 12 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 559 +10 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 12 Terje Storholt, Oslo PK V60 559 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+1 12 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 559 +2 2.des Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+7 15 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 555 +8 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+8 16 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 553 +12 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 17 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 552 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+10 18 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 551 +15 16.nov Vinne Verdal SSL
-3 19 Arne Kvam, Bærum PK V60 549 -3 16.sep Kurud Oppegård SL
+43 19 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 549 +42 19.aug Blikshavn Kopervik PK
+22 21 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 548 +26 22.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+78 21 Tom Cato Karlsen, Røyken SL V50 548 +158 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 23 Rikard Hille, Greipstad PK 546 ny 9.feb Nodeland Greipstad PK
+17 23 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V50 546 +23 20.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-16 25 Evert André Jonassen, Halden PK 543 -17 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+23 26 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK V60 542 +25 22.apr Jonahola Åsane PK
ny 27 Arne Vemund Bækken, Hamar IL-Pgr V50 541 ny 13.aug Bangshallen Brumunddal PK
-21 27 Arild Inge Wollan, Støren SSK 541 -24 17.jun Myråsen Selbu PK
-7 27 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 541 -9 19.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 27 Ole Christian Gruer, Røyken SL 541 ny 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-12 27 Rune Thoresen, Verdal SSL V50 541 -14 19.jan Vinne Verdal SSL
ny 32 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 540 ny 29.okt Gimlehallen Kristiansand PK
-8 33 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 537 -3 19.feb Stavangergata 5 Haugesund PK
-7 34 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 536 -2 16.mar Vinne Verdal SSL
-4 34 André Hansø, Kristiansund PK V50 536 +1 18.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 34 Roald Stokken, Åsane PK V50 536 ny 8.okt VOSS Åsane PK
+7 37 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 535 +14 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 37 Frank Lien, Ringerike PK V50 535 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-3 39 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 531 +3 9.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-7 39 Kjell Olsen, Åsane PK V60 531 -2 8.okt VOSS Åsane PK
-30 41 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 530 -28 22.jan Tunellen Haugesund PK
-12 42 John Lothe, Haugesund PK 528 -7 16.apr Ragdehallen Odda PK
-3 43 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 527 +4 19.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 43 Håvard Todal, OKTS 527 ny 4.sep Maridalen OKTS
ny 45 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 523 ny 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+27 45 Petter Berg, Aron SK Drammen 523 +35 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 47 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 517 ny 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 48 Ola Todal, Trondhjems PK V60 516 ny 17.jun Myråsen Selbu PK
ny 49 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 511 ny 30.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 50 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 510 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+3 51 Frode Øien, Kr.sand Garnison PK 507 -7 22.jan Kristiansand Kristiansand PK
-26 52 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 503 -36 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 53 Einar Morten Landsem, Støren SSK 502 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
+14 54 Arne Granerud, Elverum PK V50 501 +3 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
-2 54 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 501 -14 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 56 Filip Vinæs, Mysen PL 500 -1 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 56 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 500 ny 5.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 58 Thomas Granerud, Oppegård SL 498 ny 16.sep Kurud Oppegård SL
+22 59 Livar Gudmestad, Sandnes PK 492 +18 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+12 60 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL Kv 490 +2 16.mar Vinne Verdal SSL
ny 60 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 490 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 60 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 490 ny 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
-47 63 Ingar Woll, Bærum PK 489 -63 25.sep Ekeberg OKTS
+27 64 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 485 +50 17.jun Myråsen Selbu PK
ny 65 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 484 ny 3.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 65 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U14 484 ny 12.sep Dalaråa Sunndal PK
+29 67 Peter Bergheim, Sandane PK V50 483 +70 2.des Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 68 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 481 ny 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
ny 69 Tor Andre Opås, Evje PK V50 479 ny 7.okt Evjemoen Evje PK
ny 70 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK 478 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 71 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V70 477 -33 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 71 Hans Martin, Trondhjems PK V70 477 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 73 Odd Daniel Ødegaard, Sunndal PK 476 ny 15.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 74 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 474 ny 4.sep Maridalen OKTS
+8 75 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 469 -4 2.des Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 76 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 468 ny 6.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 77 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen V60 466 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 78 Steven Banek Skår, Åsane PK 462 ny 8.okt VOSS Åsane PK
ny 79 Jan Erik Andersen, Nedre Eiker PK V50 461 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+24 80 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 458 +84 4.des Bollitun Eide og Fræna PK
ny 81 Erik Christian Bache, Åsane PK 456 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
ny 81 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 456 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 83 Richard Aaserud, Ringerike PK 455 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 83 Per Erik Bjurstrøm, Nedre Eiker PK V50 455 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 85 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 453 ny 2.sep Gimlehallen Kr.sand Garnison PK
ny 86 Darrel Collum, Kristiansand PK V50 450 ny 29.okt Gimlehallen Kristiansand PK
-5 86 Birger Hovland, Haugesund PK 450 -24 22.jan Tunellen Haugesund PK
+13 88 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 448 +69 8.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 89 Anita Bjurstrøm, Nedre Eiker PK Kv V50 437 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 90 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 436 ny 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
-11 91 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 431 -44 11.mai Løvenskiold Oslo PK
ny 92 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 424 ny 2.des Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-24 93 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 419 -78 19.feb Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 94 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 410 ny 9.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 95 Tormod Sjursen, Haugesund PK 405 ny 22.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 96 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 404 ny 22.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 97 Petter Jørgensen, Røyken SL 401 ny 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 98 Henry Nordvi, Hamar IL-Pgr V70 390 ny 8.okt Bangshallen Brumunddal PK
-52 99 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 386 -134 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
-20 99 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 386 -91 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 101 Ole R. Paulsen, Oslo PK V70 382 ny 16.sep Kurud Oppegård SL
ny 102 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK 374 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
ny 103 Elin-Irene Nordhagen, Kongsvinger SS Kv 357 ny 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 104 Stein Vidar Amundsen, Hamar IL-Pgr SH 1 351 ny 13.aug Bangshallen Brumunddal PK
-2 105 Knut Øverby, Elverum PK V50 347 -29 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 106 Per Anders Knive, Hokksund PK 317 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 107 Thomas Lyngmoe Berg, Namnå PK 311 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 108 Kaspar Dale Ystenes, Mysen PL V60 304 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
-   109 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 297 +57 20.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 110 Bjørn Stanley Utheim, Lindesnes PK V60 290 ny 1.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 111 Frank Harald Eikseter, Nord-Odal SS V60 276 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
-2 112 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 254 +78 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 113 Henrik Ravn Christensen, Fredrikstad PK 201 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 114 Viktoriia Sivertsen, Greipstad PK Kv 156 ny 3.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 115 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 81 ny 22.jan Tunellen Haugesund PK
ny 116 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 9 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK