Alle på topp: Hurtig S-rev - 2024 Klasse: A B C oppdatert 23.juni 2024
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 585 Frank Lien 40 skyttere ( -73 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+6 1 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 575 +14 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+5 2 Frank Lien, Bærum PK V55 570 +9 13.apr Løvenskiold Bærum PK
+1 3 Ole Christian Gruer, Røyken Og Hurum SL   561 -1 4.mai   Løvenskiold Bærum PK
ny 4 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 560 ny 15.jun Blikshavn Skudenes PK
ny 5 Lasse Hovd, Bærum PK 558 ny 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+29 6 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 557 +16 20.jun   Haugar Tønsberg O. PK
ny 7 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK 555 ny 9.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 8 Eirik Djønne, Odda PK 554 ny 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+3 9 Daniel Michael D'amore, Asker SK   552 -4 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
-7 9 Stian Rustøen, Greipstad PK 552 -16 4.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+53 11 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 549 +52 13.apr Løvenskiold Bærum PK
+36 11 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 549 +28 2.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 13 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 542 ny 9.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+5 14 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 538 -14 21.apr Kuleisen Haugesund PK
-4 14 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 538 -21 9.apr   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+49 14 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 538 +37 1.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 17 Ernesto Santos Cagunot, Kristiansand PS 531 ny 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 18 Howard Neufeld, OKTS V55 526 ny 4.mai   Løvenskiold Bærum PK
+22 19 Terje Kolstad, Verdal SSL V55 525 -4 15.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 20 Pål Dølbakken, Kristiansand PS 519 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
+35 21 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 517 +7 6.apr   Blikshavn Kopervik PK
+37 22 Arne Horneland, Haugesund PK 515 +12 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+46 23 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 512 +19 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 24 Cato Brekke, Hokksund PK V55 500 ny 1.jun   Myhrespiten Hokksund PK
ny 25 Frode Øien, Kristiansand PS 496 ny 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+66 26 Truls Ursdalen, Nesbyen PK V55 493 +41 2.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 27 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V55 484 ny 9.apr   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+15 28 Roar Øverland, Greipstad PK V55 483 -43 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+42 29 Jarle Johanson, Haugesund PK 471 -20 21.apr Kuleisen Haugesund PK
+36 30 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 467 -27 15.feb   Vinne Skole Verdal SSL
+45 31 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 466 -16 13.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 32 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 465 ny 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+74 33 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 458 +94 15.jun   Blikshavn Skudenes PK
+42 34 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 454 -28 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 35 Stein Bjørseth, Bærum PK V55 448 ny 13.apr Løvenskiold Bærum PK
+43 36 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 432 -48 3.mar   Kuleisen Haugesund PK
+43 37 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 419 -54 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 38 Thorbjørn Barrett Sele, Asker SK 414 ny 4.mai Løvenskiold Bærum PK
+54 39 Roger Stavland, Haugesund PK   380 -69 3.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 40 Fredrik Bing Berdal, Bærum PK V65 357 ny 3.feb Løvenskiold Bærum PK