Alle på topp: Hurtig S-pst   2018 Klasse: A B C oppdatert 12.november 2018
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 175 skyttere ( -56 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+16 1 Terje Storholt, Oslo PK V60 579 +14 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+8 2 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 576 +8 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 3 Lars Peter Wilson, Asker SK V50 573 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
+2 3 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 573 -3 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 5 Hugo Kjetså, Evje PK 569 ny 13.okt Evjemoen Evje PK
+11 6 Frank Lien, Ringerike PK V50 568 +3 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
+11 6 Arild inge Wollan, Støren SSK V50 568 +3 16.jun Skytesenteret Selbu PK
-6 8 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 567 -12 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+15 8 Richard Aaserud, Ringerike PK 567 +6 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
-8 10 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 566 -13 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+17 10 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 566 +11 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+17 12 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 565 +11 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+3 12 Ole Christian Gruer, Røyken SL 565 -1 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-5 14 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 563 -7 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 14 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 563 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+21 16 Ingar Woll, Bærum PK 560 +12 3.sep Ekeberg OKTS
+77 17 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 557 +37 10.mai Smidholen Namnå PK
-3 18 Helge Kristiansen, Sunndal PK 556 -10 5.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 19 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 554 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 20 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 553 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+81 20 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 553 +37 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+15 22 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V50 552 +4 6.okt Bangshallen Brumunddal PK
-5 22 Runar Ingebretsen, OKTS V50 552 -13 3.sep Ekeberg OKTS
ny 22 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 552 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-14 25 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 551 -16 6.okt Bangshallen Brumunddal PK
+3 26 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 550 -4 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+7 26 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 550   - 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 26 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 550 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+53 29 Svein Rusten, Namnå PK V50 549 +24 10.mai Smidholen Namnå PK
+41 29 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 549 +17 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 31 Vegard Hjalmar Aamodt Jaksland, Asker SK 548 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
+47 31 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 548 +21 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-2 31 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 548 -6 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 31 Bjørn Wold, Trondhjems PK V60 548 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+26 35 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 547 +10 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 35 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 547 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
-29 37 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 546 -25 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+15 37 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 546 +4 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 37 Stian Kristoffersen, Modum PK 546 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 40 Torstein Rinnan, Bergen PK 545 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 41 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 543 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+4 42 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 542 -2 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+7 42 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 542 -1 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+38 44 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 541 +16 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+26 44 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 541 +9 11.aug Evjemoen Evje PK
-27 44 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 541 -24 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 47 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 540 -6 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 47 Ståle Hansen, Nedre Eiker PK 540 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-12 47 Petter Berg, Aron SK Drammen 540 -9 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 50 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 538 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 51 Helge Atle Rønningsen, OKTS V50 536 ny 3.sep Ekeberg OKTS
ny 51 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 536 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 53 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 535 ny 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 53 Cato Brekke, Hokksund PK V50 535 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
+15 55 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 534 +2 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+11 55 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 534   - 7.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 57 Gustav Tisthamar, Bergen PK 533 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 58 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 532 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 58 Steinar Frydenlund, Modum PK 532 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
-11 60 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 531 -12 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-18 61 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 529 -16 21.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-57 61 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 529 -49 15.apr Skjerve NOP/Voss
+43 61 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 529 +14 10.mai Smidholen Namnå PK
-39 64 John Lothe, Haugesund PK 528 -30 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+66 65 Håkon Tøråsen, Namnå PK V50 527 +31 10.mai Smidholen Namnå PK
+46 65 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 527 +17 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 67 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 526 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+26 68 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 525 +5 21.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 68 Morten Sleire, Kvam PK V50 525 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 70 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 524 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+63 70 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 524 +32 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 70 Morten Eriksen, Hokksund PK V50 524 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 70 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 524 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 70 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 524 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 75 Anders Martin, OKTS V50 523 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 75 Audun Skjær Kolseth, OKTS 523 ny 4.sep Ekeberg Oslo PK
ny 75 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 523 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 75 Øystein Wold, Trondhjems PK 523 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-27 79 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 522 -20 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 80 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 521 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
+1 81 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 520 -5 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+33 81 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 520 +14 7.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 83 Halvor Aas, Røyken SL 519 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
+75 84 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 518 +52 8.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 85 Morten J Moritz Hartmann, Asker SK 517 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 86 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V50 516 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 86 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 516 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 88 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 515 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-46 89 John Vedø, Kopervik PK 513 -32 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 89 Ruben Langeland Sandnes, Asker SK 513 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
-15 89 Rune Finstad, OKTS V60 513 -18 3.sep Ekeberg OKTS
ny 92 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 512 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 93 Terje Roger Mile, Asker SK 510 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 93 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 510 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 93 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 510 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 96 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 507 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 96 Kim Vater, Haugesund PK V60 507 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 96 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 507 ny 1.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+82 99 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 505 +76 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-38 99 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V50 505 -32 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 99 Tore Fjeld, Namnå PK V50 505 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 102 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 503 ny 11.aug Bangshallen Brumunddal PK
-9 103 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 501 -19 4.sep Ekeberg Oslo PK
-28 103 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 501 -29 7.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+15 103 Johnny Salvesen, Kristiansand PK 501 -3 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 106 Johannes Gjerstad, NOP/Voss V50 497 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 106 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK Kv 497 ny 30.sep Voss NOP/Voss
+3 106 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 497 -15 21.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+3 106 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 497 -15 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+8 110 Tor Andre Opås, Evje PK V50 492 -12 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 110 Geir Storholt, Greipstad PK V60 492 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 110 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 492 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+51 113 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 491 +32 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 113 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 491 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+92 115 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 490 +113 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+4 116 Tormod Sjursen, Haugesund PK 487 -16 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 116 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 487 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
+61 118 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 482 +52 3.sep Ekeberg OKTS
ny 119 Liv Håland, Hå PK Kv 480 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 120 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen 478 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
-16 120 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 478 -37 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 122 Kjell Holestøl, NOP V70 475 ny 3.sep Ekeberg OKTS
ny 123 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 474 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
+22 124 Torstein Liene, Greipstad PK V60 472 -11 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 125 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 471 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+33 126 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 468 +2 5.mar Bollitun Eide og Fræna PK
ny 127 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 464 ny 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 127 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 464 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-38 127 Tore Reinhard Solberg, Greipstad PK V60 464 -59 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 130 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 462 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-65 131 Tore Nygaard, Haugesund PK 461 -73 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 132 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V60 458 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 132 Jan Erik Farevaag, Vennesla PK V60 458 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 132 Sun Bore, Time PK SH 1 458 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 135 Babak Shafizadeh, Kopervik PK 456 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
-20 136 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 455 -50 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 137 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 454 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 138 Steven Banek Skår, Åsane PK 448 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 139 Stian Fossan, Steinkjer PK 445 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 140 Kristin Hilton Hartmann, Asker SK Kv 442 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
-4 141 Kjell Olsen, Åsane PK V60 440 -51 30.sep Voss NOP/Voss
+32 142 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V70 439 -2 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 143 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 436 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
+32 144 Tore Ingvald Olsen, Kristiansand PK V50 435 -3 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 145 Viggo Berrefjord, Kr.sand Garnison PK V60 430 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 146 Øystein Gullseth, Trondhjems PK V50 429 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 147 Petter Mandt, Grimstad SS V60 425 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 148 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 419 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+51 149 Rune Straume, Røyken SL 413 +20 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 149 Siri Victoria Johansen, Trondhjems PK Kv 413 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+7 151 Per Anders Knive, Hokksund PK 412 -56 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 152 Magnus Kristensen, Hokksund PK 408 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 153 Rune Johansen, Hurum SSK 405 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 154 Frank Fjellvang, Greipstad PK V50 404 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 155 Thomas Røset, Selbu PK 401 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 156 Mads Pettersen, Birkenes & Lillesand SSL 399 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 157 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 397 ny 3.sep Ekeberg OKTS
ny 158 Anton Andreas Brekke, Hokksund PK Menn Jr 393 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 159 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V50 392 ny 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
ny 160 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 374 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 161 Steinar Paulsen, Asker SK V60 368 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
+35 162 Geir Hoff, Trondhjems PK V60 366 -32 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 163 Birger Berg, Trondhjems PK V70 364 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 164 Espen Normann, Verdal SSL 355 ny 18.jan Vinne Verdal SSL
ny 165 Trond Indrebø Nygård, Sartor SSL 346 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 166 Stian Håvås, Haugesund PK 336 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 167 Per Sundland, OKTS V50 331 ny 3.sep Ekeberg OKTS
ny 168 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 328 ny 21.okt Tunellen Haugesund PK
ny 169 Trond Boge Jensen, Åsane PK V50 301 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 170 Ida Elisabeth Brekke, Hokksund PK Kv U16 290 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 171 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 277 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 172 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 241 ny 11.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 173 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 225 ny 18.jan Vinne Verdal SSL
ny 174 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 205 ny 7.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 175 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK 141 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK