Alle på topp: Hurtig S-pst   2020 Klasse: A B C oppdatert 29.november 2020
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 588 Jakob Kråkevik 168 skyttere ( -57 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
-   1 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 588 +2 9.jan ODDA Odda PK
+14 2 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 572 +13 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 2 Gisle Enge, Etne PK 572 ny 16.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 4 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 571 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+7 5 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 570 +5 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
-1 6 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 569 -1 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 7 Morten Sleire, Kvam PK 567 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+163 8 Eirik Djønne, Odda PK 563 +104 5.mar ODDA Odda PK
+10 9 Richard Aaserud, Ringerike PK 559 +3 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-2 9 Terje Storholt, Oslo PK V65 559 -10 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 11 Glenn Bjorheim, Hå PK 558 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+22 12 Odd Bjorheim, Hå PK V55 557 +8 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+211 12 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 557 +392 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
+54 12 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 557 +21 24.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 15 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 556 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+12 16 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 554 +2 16.mai Fotland Egersund PK
ny 16 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 554 ny 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
+71 18 Cato Brekke, Hokksund PK V55 553 +29 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 19 Livar Gudmestad, Sandnes PK 552 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+60 20 John Vedø, Kopervik PK 551 +23 22.aug Blikshavn Kopervik PK
+41 21 Roald Fuglestad, Hå PK 549 +12 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+33 21 Johan Forsberg, Hokksund PK 549 +7 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-13 21 Espen Sivertsen, Greipstad PK 549 -18 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-10 24 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 548 -13 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 24 André Hansø, Kristiansund PK V55 548 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 24 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 548 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+5 27 Robert Ilievski, Greipstad PK 547 -3 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 27 Håvard Soknes, Trondhjems PK 547 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 29 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 545 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 30 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V65 543 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+10 30 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 543 -5 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 30 Kim-Inge Haugen, Hokksund PK 543 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 30 Ole Christian Gruer, Røyken og Hurum SL 543 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
+32 34 Martin Johnsrud, Modum PK 542 +6 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 35 Morten Svanes, Egersund PK 541 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+13 36 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 540 -3 24.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 36 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 540 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-30 38 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 539 -28 21.sep drammen Aron SK Drammen
-22 39 Helge Kristiansen, Sunndal PK 538 -20 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+8 40 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 537 -7 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 41 Sjur I Børve, Odda PK V55 536 ny 5.mar ODDA Odda PK
+6 41 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 536 -9 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 43 Stig Aldal, NOP/Voss 535 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+133 43 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 535 +87 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 45 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 534 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 45 Johannes Gjerstad, NOP/Voss V55 534 -13 13.sep Voss NOP/Voss
ny 47 Martin Meltzer, Arendal PK 533 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 48 Timmy Johannes Fåland, Kvinesdal PK 531 ny 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+36 49 Petter Berg, Aron SK Drammen 530 +3 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 50 Jo Geir Lint, Haugesund PK 528 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
+19 51 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 527 -7 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 51 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 527 ny 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+113 53 Petter Taskerud, Brumunddal PK 526 +61 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 53 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 526 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 53 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 526 ny 24.okt Åres Farris SS - Larvik
-22 56 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 525 -24 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 57 Göran Anders Martin, OKTS 523 ny 5.okt Ekeberg OKTS
ny 57 Olav Austad, Egersund PK 523 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 57 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 523 ny 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 60 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 522 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 60 Tor Arne Helland, Verdal SSL V55 522 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
+4 62 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 521 -15 21.sep drammen Aron SK Drammen
+17 62 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 521 -8 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 64 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 520 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 65 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 519 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 65 Tore Stensby, Løiten SS V55 519 ny 21.mai Smiholen Namnå PK
+7 67 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 518 -15 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 67 Espen Normann, Verdal SSL 518 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 69 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 516 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 70 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 514 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 71 Liv Håland, Hå PK Kv 513 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+38 71 Torstein Liene, Greipstad PK V55 513 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 73 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 512 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 73 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 512 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 75 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 511 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 76 Espen Sammerud, Asker SK V55 510 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
+68 77 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 506 +19 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 77 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 506 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 77 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 506 ny 5.okt Ekeberg OKTS
-46 80 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 504 -45 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 81 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 503 ny 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+13 82 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 502 -20 2.nov Bollitun Eide og Fræna PK
+40 82 Zoran Vojnovic, Arendal PK 502 -4 26.okt Arendal Arendal PK
ny 82 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 502 ny 24.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 85 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V65 499 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
-5 85 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 499 -29 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+26 87 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 497 -14 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 88 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 496 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
+4 89 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 495 -28 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 89 Terje Myhre, Trondhjems PK 495 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
+15 91 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 494 -22 15.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+12 91 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 494 -25 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 91 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 494 ny 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 94 Morten Melvær-Nielsen, Arendal PK V55 493 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 94 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 493 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 96 Morten Aronsen, Svelvik SS 491 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 96 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 491 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+43 98 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 490 -4 16.mai Fotland Egersund PK
ny 98 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 490 ny 24.okt Åres Farris SS - Larvik
-30 100 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 488 -46 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 100 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 488 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+20 102 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 486 -20 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+30 102 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 486 -17 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 104 Britt Astrid Muggerud, Hokksund PK Kv 485 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 105 Ole Bjarte Taklo, Bergen PK 484 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+52 106 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 481 +10 24.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 106 Kjetil Eia, Time PK 481 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 106 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK V55 481 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-16 109 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 480 -43 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 110 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 479 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-76 110 John Lothe, Haugesund PK 479 -70 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+37 110 John Audun Michelsen, Greipstad PK 479 -1 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 113 Jarle Johanson, Haugesund PK 477 ny 16.okt Kuleisen Haugesund PK
+74 113 Johnny Ystanes, Odda PK 477 +42 30.jan ODDA Odda PK
-49 115 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 475 -61 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+45 115 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V65 475 +5 28.jun Oppdal Oppdal PK
-57 117 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 471 -68 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 118 Svein Jostein Aarsbog, Eide og Fræna PK 469 ny 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-5 118 Audun Kvandal, Odda PK 469 -42 9.jan ODDA Odda PK
ny 120 Bård Ivar Bru, Stord PK 468 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 121 Petter Jørgensen, Røyken og Hurum SL 467 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 121 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 467 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 123 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 466 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 123 Erik Rom, Kvinesdal PK 466 ny 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 125 Stian Rustøen, Greipstad PK 464 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 126 Frank Mjølhus, Egersund PK 463 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 126 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 463 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 128 Karl Jørgen Torkildsen, Trondhjems PK V55 462 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 129 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 460 -43 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 130 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 458 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 131 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 456 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 132 Endre Holmen, Hokksund PK 454 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+32 133 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 452 -16 2.nov Bollitun Eide og Fræna PK
+18 134 Arne Horneland, Haugesund PK 446 -28 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+17 135 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 442 -32 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 136 Thorbjørn Weltzin Pedersen, Etne PK 440 ny 16.okt Kuleisen Haugesund PK
+15 137 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 439 -35 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 138 Øystein Wold, Trondhjems PK 435 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 139 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 431 ny 14.sep Ekeberg OKTS
ny 140 Steinar Paulsen, Asker SK V65 429 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 140 Terje Meyer, Trondhjems PK 429 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 142 Victoria Sivertsen, Greipstad PK Kv 427 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+53 142 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 427 +19 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 144 Andre Kjennerud, Hokksund PK 425 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 144 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 425 ny 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+26 146 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 423 -33 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 147 Roman Eck, Greipstad PK 417 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 148 Per Fredrik Simensen, Hokksund PK 414 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
+57 149 Geir Tånes, Greipstad PK V55 400 +24 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 150 Anders Måsøval, Trondhjems PK 394 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 151 Geir Øia, Arendal PK 388 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 152 Ola Magne Eidem, Eide og Fræna PK V55 381 ny 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 153 Inge Ystanes, Odda PK 374 ny 9.jan ODDA Odda PK
ny 154 Bjørn Steinar Øverås Visnes, Eide og Fræna PK 369 ny 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 155 Per Anders Knive, Hokksund PK 367 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-9 156 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 366 -114 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 157 Joost Arjan Gjerdingen, Ringerike PK 365 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 158 Nikolas Markussen Wade, Verdal SSL 364 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 159 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 358 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 160 Siri Victoria Johansen, Trondhjems PK Kv 356 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 161 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 343 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 162 Svein Erik Eiklid, OKTS 337 ny 5.okt Ekeberg OKTS
ny 163 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 331 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 164 Birger Berg, Trondhjems PK V73 263 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 165 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 252 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 166 Joatle Wehus, Kvinesdal PK 216 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 167 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 210 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 168 Milica Vojnovic, Arendal PK Kv U14 142 ny 17.feb Arendal Arendal PK