Alle på topp: Hurtig Rev - 2024 Klasse: A B C oppdatert 13.april 2024
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Tore Vrålstad 72 skyttere ( -164 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+1 1 Gisle Enge, Odda PK 578 -5 3.mar Kuleisen Haugesund PK
-1 2 Tore Vrålstad, Greipstad PK 577 -8 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+33 3 Lasse Hovd, Bærum PK   573 +21 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
-   4 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 570 -9 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+17 4 Eirik Djønne, Odda PK 570 +10 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+18 6 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 569 +10 6.apr   Blikshavn Kopervik PK
+5 6 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK 569   - 9.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-2 8 Frank Lien, Bærum PK V55 565 -9 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+58 9 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK   559 +24 17.mar   Asker Asker SK
ny 10 Per Christian Lie, Bærum PK V55 555 ny 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+48 11 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 554 +14 17.mar Hula i Askim Askim PK
+42 12 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 547 +4 6.apr   Blikshavn Kopervik PK
+32 12 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 547 -2 3.feb Løvenskiold Bærum PK
ny 12 Rikard Hille, Greipstad PK 547 ny 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 15 Runar Ingebretsen, Losby VPK V55 545 ny 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
+27 16 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 544 -6 5.feb Skurve Stavanger PK
+1 17 Ole Christian Gruer, Røyken og Hurum SL 543 -19 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+79 18 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 540 +21 13.apr   Løvenskiold Bærum PK
ny 19 Daniel Michael D'Amore, Asker SK 538 ny 17.mar Asker Asker SK
+24 20 Morten Støen, Bærum PK V65 537 -12 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+41 21 Martin Johnsrud, Ringerike PK   536 -3 13.apr   Løvenskiold Bærum PK
+6 22 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 534 -22 9.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+56 22 Robert Ilievski, Greipstad PK 534 +5 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+9 24 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 532 -22 6.apr   Blikshavn Kopervik PK
+51 25 John Vedø, Kopervik PK V55 531 +1 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+121 26 Ingar Woll, Bærum PK 525 +37 8.apr Ekeberg OKTS
ny 26 Lars Petter Mostad, Oslo PK   525 ny 8.apr   Ekeberg OKTS
+106 28 Gunnar Lier, Oslo PK V55 524 +28 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+75 28 Ernesto Santos Cagunot, Kristiansand PS 524 +8 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+96 30 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Bærum PK   523 +21 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
ny 31 Arne Horneland, Haugesund PK 521 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 31 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 521 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 31 Sigurd Haagaa, Skjåk PK   521 ny 13.apr   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 31 Hans Erik Henaug, OKTS V55 521 ny 17.mar Asker Asker SK
+95 35 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 520 +20 17.mar Hula i Askim Askim PK
-8 36 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 517 -39 3.mar   Kuleisen Haugesund PK
+36 37 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 516 -15 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 37 Ola Plassen, Skjåk PK 516 ny 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+1 37 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 516 -35 2.mar   Løvenskiold Bærum PK
+116 40 Truls Ursdalen, Nesbyen PK V55 514 +32 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+13 41 Martin Meltzer, Arendal PK V55 513 -30 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 41 Frode Øien, Kristiansand PS   513 ny 15.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
+74 43 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 511 +6 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+23 44 Rune Finstad, OKTS V65 510 -25 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+46 44 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 510 -11 9.apr   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-18 46 Sjur I Børve, Odda PK V55 507 -49 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+114 47 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 496 +18 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 48 Ivar Magne Årnes, Oslo SS V55 495 ny 13.apr   Løvenskiold Bærum PK
+93 49 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 494 +2 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+84 50 Arne Haug, Asker SK V55 488 -8 17.mar Asker Asker SK
ny 51 Stein Sem-Jacobsen, Ringerike PK   487 ny 2.mar   Løvenskiold Bærum PK
+57 52 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 486 -27 6.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 53 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V55 485 ny 9.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 54 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V73 482 ny 2.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 55 Erik Skolem, Asker SK 476 ny 17.mar Asker Asker SK
+110 56 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 475 +2 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 57 Lars Olav Skårberg, Oslo PK V55 472 ny 2.mar   Løvenskiold Bærum PK
+65 58 Ivar Gustavsen, Kopervik PK 470 -33 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+123 59 Stein Tore Karlsen, Zero PK V73 468 +13 8.apr Ekeberg OKTS
+158 60 Sergey Shaposhnikov, OKTS   460 +83 8.apr   Ekeberg OKTS
ny 61 John Risnes, Haugesund PK V55 449 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 62 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK 426 ny 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+74 63 Terje Raknestangen, Oslo SS   425 -70 8.apr   Ekeberg OKTS
+96 64 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 419 -61 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 64 Roger Stavland, Haugesund PK 419 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 64 Kestutis Vladika, Vigra og Valderøy PK   419 ny 9.apr   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+151 67 Per Holmvang, Bærum PK V65 410 +33 13.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 68 Geir Lau, Ringerike PK V55 379 ny 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+122 69 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK   374 -68 9.apr   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 70 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 372 ny 3.feb Løvenskiold Bærum PK
ny 71 Petter Stueflotten Svee, OKTS 328 ny 8.apr Ekeberg OKTS
ny 72 Lars Tokerud, OKTS V55 146 ny 8.apr   Ekeberg OKTS