Alle på topp: Hurtig Rev   2020 Klasse: A B C oppdatert 12.juli 2020
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Arild Inge Wollan 120 skyttere ( -156 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
ny 1 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 587 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+5 2 Glenn Bjorheim, Hå PK 579 +11 16.mai Fotland Egersund PK
-1 3 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 576   - 30.jan ODDA Odda PK
ny 4 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 570 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+5 5 Lasse Hovd, Bærum PK 567 +2 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+7 6 Terje Storholt, Oslo PK V65 566 +4 21.mai Smiholen Namnå PK
+25 6 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 566 +15 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+18 8 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 564 +10 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 8 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 564 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+5 8 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 564 +2 9.jan ODDA Odda PK
+14 11 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 561 +6 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+19 12 Espen Sivertsen, Greipstad PK 560 +9 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+22 13 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 554 +6 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 14 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL V55 551 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+20 15 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 550 +2 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+6 16 Sjur I Børve, Odda PK V55 548 -8 5.mar ODDA Odda PK
ny 16 Tore Stensby, Løiten SS V55 548 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+2 16 Odd Bjorheim, Hå PK V55 548 -10 16.mai Fotland Egersund PK
ny 19 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 547 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 20 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 545 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+97 21 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 544 +27 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+32 22 Robert Ilievski, Greipstad PK 543 +1 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+92 22 Håvard Soknes, Trondhjems PK 543 +25 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+32 22 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 543 +1 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 25 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 542 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 25 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 542 ny 13.jun Åres Farris SS - Larvik
+57 27 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 541 +12 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+35 27 Arne Aarnes, Verdal SSL 541 +2 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 27 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 541 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+54 30 Håkon Tøråsen, Namnå PK V55 539 +10 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 31 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK 536 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+117 31 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 536 +34 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 31 Steinar Omdal, Greipstad PK 536 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+4 31 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 536 -12 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+41 35 Terje Kolstad, Verdal SSL 535 +2 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+104 36 Kjetil Eia, Time PK 534 +28 16.mai Fotland Egersund PK
ny 36 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 534 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+160 38 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 533 +82 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 39 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 532 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 39 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V73 532 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+126 41 Terje Myhre, Trondhjems PK 531 +42 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+1 42 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 529 -17 13.jun Åres Farris SS - Larvik
+15 43 Rune Finstad, OKTS V55 526 -15 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+11 43 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 526 -16 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-17 45 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 525 -27 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 45 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 525 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+3 45 Martin Meltzer, Arendal PK 525 -18 17.feb Arendal Arendal PK
ny 48 Johnny Ystanes, Odda PK 523 ny 6.feb ODDA Odda PK
+41 48 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 523 -5 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+44 50 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V55 522 -4 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+23 51 Torstein Vikan, Verdal SSL 520 -14 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+157 52 Eirik Djønne, Odda PK 519 +88 5.mar ODDA Odda PK
+104 53 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 518 +21 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+8 54 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 512 -27 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+158 55 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 511 +88 16.mai Fotland Egersund PK
ny 56 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 509 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 57 Jan-Wolfgang Krüger, Farris SS - Larvik 506 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+54 57 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 506 -14 16.mai Fotland Egersund PK
+114 59 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 504 +23 13.jun Åres Farris SS - Larvik
-14 60 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 501 -44 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+6 61 Liv Håland, Hå PK Kv 497 -40 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+131 62 Roman Eck, Kvinesdal PK 494 +34 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 63 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 493 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+58 63 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 493 -22 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+134 65 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 490 +40 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 66 Inge Ystanes, Odda PK 489 ny 30.jan ODDA Odda PK
+98 66 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 489 -1 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 68 Knut Ivar Sørheim, Time PK 485 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 69 Terje Svanes, Egersund PK 484 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 69 Kjetil Landheim, Hamar SSK 484 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 71 Tore Thyholt, Trondhjems PK V55 481 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+49 72 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 480 -35 6.feb ODDA Odda PK
ny 73 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 477 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 74 Petter Taskerud, Brumunddal PK 465 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+69 75 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 459 -45 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 76 Kim Lorenz, Kvinesdal PK 457 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 77 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V73 454 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+59 78 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 453 -54 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 79 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 452 ny 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 80 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 451 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 80 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 451 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+183 80 Geir Øverås, Vestnes PK 451 +171 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 80 Yngve Storbrua, Arendal PK 451 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+91 84 Rune Amundø, Sula SSK 447 -32 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 84 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 447 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 86 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 445 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+70 87 Stig Eriksen, Trondhjems PK V55 443 -54 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 87 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 443 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 89 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 441 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+126 90 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 436 +21 13.jun Åres Farris SS - Larvik
+126 90 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 436 +21 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 92 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 434 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 93 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 432 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+93 94 Espen Fiskum, Trondhjems PK 430 -36 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+107 95 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 427 -20 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
-7 96 Morten Svanes, Egersund PK 426 -102 16.mai Fotland Egersund PK
ny 97 Bjørn Bredesen, Namnå PK V65 420 ny 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 98 Olaf Abell, Tønsberg O. PK V65 416 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+102 99 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 415 -34 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 100 Thommy Dypdahl Bangsund, Trondhjems PK 411 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 101 Sture Smidt, Moss PK V55 410 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 102 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 407 ny 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 103 Øystein Stødle Bowitz, Egersund PK Menn U16 406 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 104 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 397 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 105 Victoria Sivertsen, Greipstad PK Kv 392 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 106 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 388 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+49 107 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 384 -114 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+67 108 Cato Brekke, Hokksund PK V55 374 -105 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 109 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 364 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 110 Birger Berg, Trondhjems PK V73 353 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+121 111 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 350 -36 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 112 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 344 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 113 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 329 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 114 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 322 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 115 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 281 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 116 Håkon Aasen Henriksen, Trondhjems PK 273 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 117 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 261 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+144 118 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 257 -26 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+127 119 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 225 -132 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 120 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 163 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK