Alle på topp: Hurtig Mil   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 15.juli 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 213 skyttere ( -132 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+1 1 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V50 571 -2 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+7 2 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 570 +11 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-   3 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 567 -2 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 4 Lasse Hovd, Bærum PK 566 ny 23.mai Drammen Aron SK Drammen
+7 5 Olav Melkild, Sunndal PK V50 562 +8 5.jun Dalaråa Sunndal PK
+23 6 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 561 +20 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+39 7 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 559 +28 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+3 8 Terje Storholt, Oslo PK V60 557 -1 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+3 9 Runar Ingebretsen, OKTS V50 555 +1 30.mar solliveien 91 Asker SK
-4 9 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 555 -10 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-2 11 Lars Storemark, NOP-Bergen 549 -10 24.jun Skjerve NOP/Voss
+54 12 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 548 +33 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 13 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 547 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+4 14 Roger Feed, Horten O. PK 545 -3 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-7 15 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 544 -16 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 16 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 542 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 17 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 541 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 18 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 539 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
+58 19 John Lothe, Haugesund PK 537 +29 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+16 20 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 533 -2 20.jun Tromsdal Verdal SSL
-15 21 Frank Lien, Ringerike PK V50 532 -30 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+10 22 Roald Stokken, Åsane PK V50 531 -6 24.jun Skjerve NOP/Voss
-20 23 Jon Ørsund, Sunndal PK 528 -41 8.mai Dalaråa Sunndal PK
+55 24 Sjur I Børve, Odda PK V50 527 +21 24.jun Skjerve NOP/Voss
-4 24 Petter Berg, Aron SK Drammen 527 -20 23.mai Drammen Aron SK Drammen
+17 24 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 527 -6 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+72 24 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 527 +33 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
-8 24 Bjørn Wold, Trondhjems PK V60 527 -22 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-2 29 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 526 -16 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+79 30 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 525 +39 24.jun Skjerve NOP/Voss
+30 30 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 525 +7 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-16 32 Morten Daniel Olsen, Moss PK 524 -25 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
-12 33 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 523 -23 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+38 33 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 523 +12 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 33 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 523 ny 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
+92 36 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 522 +45 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-   36 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 522 -13 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 36 Ståle Hansen, Nedre Eiker PK 522 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+27 36 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 522 +5 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+33 40 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 521 +11 23.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 40 Michael Hill, Åsane PK 521 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 42 Stian Fossan, Steinkjer PK 519 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
+11 43 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 517 -7 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+31 43 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 517 +8 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 45 Jo Sole Runningen, Odda PK 515 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+44 46 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V50 514 +17 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 47 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 513 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
+43 48 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 512 +16 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 49 Tore Fjeld, Namnå PK V50 511 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
+9 50 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord Pk V50 510 -9 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+29 50 Hans Martin, Trondhjems PK V70 510 +4 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 50 Kjell Olsen, Åsane PK V60 510 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+116 50 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 510 +62 20.jun Tromsdal Verdal SSL
+229 54 Stefan Klasson, Kr.sand Garnison PK 509 +184 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+32 55 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 507 +6 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+4 56 Øystein Wold, Trondhjems PK 506 -12 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+68 57 Rune Finstad, OKTS V60 505 +27 23.mai Drammen Aron SK Drammen
+150 58 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 502 +91 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 59 Jan Inge Kjeldsen, Brumunddal PK V50 501 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 60 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 500 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 60 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 500 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+81 62 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 497 +29 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+187 63 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 496 +122 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+93 64 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 495 +37 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+38 65 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 494 +2 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 65 Kim Krogvold, Asker SK V50 494 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
+11 67 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 493 -14 20.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 67 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 493 ny 23.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 69 Viggo Berrefjord, Kr.sand Garnison PK V60 489 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 69 Thomas Meyer Nordstrand, Greipstad PK 489 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+86 69 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 489 +30 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+14 69 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 489 -16 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 69 Jan Erik Farevaag, Vennesla PK V60 489 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+122 74 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 488 +70 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-23 74 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 488 -40 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 74 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 488 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 77 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V60 486 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 78 Ole Kristian Røed, Sandefjord PK 485 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+169 78 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 485 +109 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 80 Kai Storholt, Hokksund PK 484 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
-38 80 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 484 -48 22.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 82 Asle Kolstad, Trondhjems PK 483 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 82 Gustav Tisthamar, Bergen PK 483 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
-32 84 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 481 -46 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 85 Erlend Kvalø, Sitter IL PK 480 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 86 Sigmund Torstad, Hamar SSK 479 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 86 Arne Granerud, Elverum PK V50 479 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 86 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 479 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 89 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 477 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+40 90 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 476 +1 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 91 Morten Maaø Jakobsen, Trondhjems PK 471 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 92 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 470 -33 23.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 92 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 470 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 94 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 469 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 94 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 469 ny 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+71 96 Nils Hofseth Andersen, Hafrsfjord PK 468 +21 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 97 Morten J Moritz Hartmann, Asker SK 467 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 97 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 467 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
-29 99 Geir Vidar Pedersen, Asker SK 465 -47 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 100 Nicholay Gudmestad, Kirkenes PK 463 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 101 Tor Jørgen Tofte, Bergen PK V60 461 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
-47 101 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 461 -63 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 101 Rolf Toven, Nesset PK V60 461 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 101 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 461 ny 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
+5 105 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 459 -26 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+81 105 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 459 +30 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 107 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 457 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+22 108 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V50 456 -19 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 109 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 455 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
+50 110 Tore R. Solberg, Greipstad PK V60 454 -2 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 111 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 453 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+89 111 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 453 +38 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+34 113 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 449 -16 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+111 113 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 449 +57 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 113 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 449 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 113 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 449 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 117 Tom Cato Karlsen, Røyken SL V50 447 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 117 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 447 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-36 119 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 446 -59 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 120 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 445 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+49 121 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 441 -1 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 122 Terje Roger Mile, Asker SK 440 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 123 Cato Brekke, Hokksund PK V50 439 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 124 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 438 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 125 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 437 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 126 Frode Øien, Kr.sand Garnison PK 436 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+127 126 Kim Vater, Haugesund PK V60 436 +68 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 128 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 435 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 128 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 435 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 128 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 435 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 131 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 430 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 132 Andre Lien, Selbu PK 429 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+89 133 Torstein Liene, Greipstad PK V60 427 +34 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 134 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 426 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 135 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 423 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-69 135 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V50 423 -92 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+7 137 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V70 422 -45 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
+127 138 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 416 +68 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 138 Thomas Røset, Selbu PK 416 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 140 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 412 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
+162 141 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 410 +122 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 142 Morten Moen, Elverum PK V50 405 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
+49 142 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 405 -16 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 144 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 404 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 145 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 403 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 146 Dag Kjelstadli, Syvde SSL 399 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+81 147 Knut Aarum, Askim PK V50 395 +7 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 148 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 394 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+117 149 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 390 +44 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 150 Petter Jørgensen, Røyken SL 388 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 150 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 388 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+110 152 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 385 +34 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+69 153 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 383 -10 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+20 153 Henry Nordvi, Hamar SSK V70 383 -56 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
+116 155 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 376 +35 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 156 Johannes Røset, Orkla PK 375 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 156 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 375 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 158 Espen Normann, Verdal SSL 374 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 159 Bård Arne Arnljot, Kirkenes PK V60 371 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+74 160 Kjell Tollefsen, Haugesund PK 370 -15 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 160 Morten Halvorsen, Hokksund PK V60 370 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 162 Daniel Hagenes, Åsane PK 368 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+132 162 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 368 +64 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 164 Anders Martin, OKTS 365 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 164 Malin Skaug, Trondhjems PK Kv 365 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 166 Torger Larsen, Sandefjord PK V70 364 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 167 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 362 ny 23.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 168 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 360 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 169 Rune Amundø, Sula PK 357 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+151 170 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 355 +118 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 171 Håvard Soknes, Trondhjems PK 351 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 172 Emil Frøvik, Haugesund PK 342 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 173 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 338 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+76 174 Birger Berg, Trondhjems PK V70 334 -40 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 175 Roar Enoksen Valderhaug, Vigra og Valderøy PK 326 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 176 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 325 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 176 Muhsin Candir, Kirkenes PK 325 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+61 178 Øystein Gullseth, Trondhjems PK V50 319 -62 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 179 Steinar Sjølyst, Sandnes PK 314 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 180 Ida Elisabeth Brekke, Hokksund PK Kv U16 305 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
+118 181 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 299 +4 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 182 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 298 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 183 Odd Einar Heim Andberg, Bardufoss PK 296 ny 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 184 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 293 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 185 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 291 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+82 186 Rune Amundø, Langevåg SL SSgr 290 -52 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 187 Nils Morten Garshoel, Syvde SSL 281 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 188 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 280 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 189 Trond Indrebø Nygård, Sartor SSL 277 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 190 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 270 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 190 Kenneth Svendsen, Trondhjems PK 270 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 192 Anton Andreas Brekke, Hokksund PK Menn Jr 266 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 192 Monika Larssen, Kirkenes PK Kv 266 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 194 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 265 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+132 195 Bjørn Thore Aarø, Ålesund PK V50 263 +39 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 195 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 263 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+87 197 Jan Husby, Trondhjems PK V60 262 -57 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 197 Richard Berge, Kirkenes PK 262 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 199 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 256 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+92 200 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 244 -63 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+120 201 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 243 +6 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 202 Ingvild Maria Halvorsen, Kirkenes PK Kv 241 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 203 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 234 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 204 Jokull Hafthor Johannesson, Kr.sand Garnison PK V50 232 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 205 Trond Boge Jensen, Åsane PK 229 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 206 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 223 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 207 Christoforos Schuff, Greipstad PK 196 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+40 208 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 182 -193 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 209 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 165 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 210 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK V70 136 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 211 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 127 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 212 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 83 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 213 Siv Merete Holmstrand, Trondhjems PK Kv 52 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK