Alle på topp: Hurtig Grov   2021 Klasse: A B C oppdatert 26.oktober 2021
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Erik Bækkevold 147 skyttere ( -57 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
+2 1 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Bærum PK 590 +10 17.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
-1 2 Pål Hembre, Bærum PK V55 587 +3 21.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
+1 3 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   577 +4 17.sep   Sola Skytehall Sola PK
+27 4 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 573 +19 16.sep Nodelandshallen Greipstad PK
+15 5 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 571 +11 23.sep Buran Trondhjems PK
-3 5 Lasse Hovd, Bærum PK   571 -12 6.sep   Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
+22 7 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 568 +12 17.sep Sola Skytehall Sola PK
ny 8 Frank Lien, Ringerike PK V55 567 ny 16.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+33 8 Terje Storholt, Oslo PK V65 567 +18 16.okt   Aronsløkka Aron SK Drammen
+148 8 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 567 +123 19.sep Skjerve NOP/Voss
-6 11 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 566 -6 9.okt Sola Skytehall Sola PK
+34 12 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 565 +21 19.sep   Skjerve NOP/Voss
ny 12 Evert André Jonassen, Fredrikstad SS 565 ny 23.okt Regimentsmyra Fredrikstad SS
+28 14 Jo Geir Lint, Haugesund PK 562 +15 1.sep Kuleisen Haugesund PK
+17 14 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 562 +8 9.okt   Åres skytesenter Farris SS - Larvik
+6 16 Runar Magnussen, Sola PK 560 +1 17.sep Sola Skytehall Sola PK
+1 16 Ingar Woll, Bærum PK 560 -1 28.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
+20 18 Magne Mæland, Sandnes PK   559 +8 9.okt   Sola Skytehall Sola PK
+1 19 Eirik Djønne, Odda PK 558 -2 11.jun Blikshavn Kopervik PK
+11 19 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 558 +3 21.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
-2 19 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK   558 -3 30.sep   Nodelandshallen Greipstad PK
+33 19 Livar Gudmestad, Sandnes PK 558 +17 17.sep Sola Skytehall Sola PK
+47 23 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 557 +26 5.sep Tromsdal skytebane Verdal SSL
+16 24 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK   556 +6 15.sep   Kuleisen Haugesund PK
ny 24 Frode Knutsen, Trondhjems PK V55 556 ny 18.mai Buran Trondhjems PK
+2 24 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 556 -1 11.jun Blikshavn Kopervik PK
-21 27 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 555 -13 19.sep   Skjerve NOP/Voss
-1 27 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 555 -2 3.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+23 29 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 552 +11 1.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 30 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK   550 ny 23.okt   Regimentsmyra Fredrikstad SS
-23 31 Håvard Hoff, Ørland SS 549 -17 21.okt Brekstad Ørland SS
ny 31 Glenn Bjorheim, Hå PK 549 ny 17.sep Sola Skytehall Sola PK
+4 31 Arild Hårklau, Sartor SSL V65 549 -3 19.sep   Skjerve NOP/Voss
ny 34 Lars Mørk, Bærum PK 548 ny 21.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
-10 35 Gisle Enge, Odda PK 547 -11 19.sep Skjerve NOP/Voss
+40 36 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 546 +18 19.okt   Buran Trondhjems PK
ny 36 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 546 ny 30.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+45 38 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 545 +22 9.okt Sola Skytehall Sola PK
+11 39 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 544 +2 5.sep   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 39 Morten Støen, Bærum PK V55 544 ny 28.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
-4 39 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 544 -8 9.okt Sola Skytehall Sola PK
-   42 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 543 -4 21.aug   Myhrespiten Hokksund PK
+27 42 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 543 +11 29.aug Sagforsen Mosjøen PK
-29 42 Arild Inge Wollan, Støren SSK 543 -19 18.okt Støren skytesenter Støren SSK
ny 45 Are Wivestad, Sola PK V55 542 ny 15.aug   Skurve Hafrsfjord PK
+30 46 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 541 +13 9.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 47 Roald Fuglestad, Hå PK 540 ny 9.okt Sola Skytehall Sola PK
-   48 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 539 -4 12.jun   Myhrespiten Hokksund PK
ny 48 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 539 ny 9.okt Sola Skytehall Sola PK
+16 50 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 538 +4 6.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
-6 50 Sjur I Børve, Odda PK V55 538 -8 11.jun   Blikshavn Kopervik PK
+34 52 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 536 +14 15.okt Karmøyhallen Kopervik PK
ny 52 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 536 ny 28.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
+7 54 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   534 -2 21.aug   Myhrespiten Hokksund PK
ny 55 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 533 ny 9.okt Sola Skytehall Sola PK
+28 55 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 533 +10 9.okt Åres skytesenter Farris SS - Larvik
+25 55 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   533 +7 15.okt   Karmøyhallen Kopervik PK
+43 58 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 532 +20 24.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 59 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 530 ny 1.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 59 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 530 ny 21.sep   Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
ny 59 Odd Bjorheim, Hå PK V65 530 ny 17.sep Sola Skytehall Sola PK
+58 62 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 529 +32 9.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 63 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS   527 ny 23.okt   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 64 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 524 ny 15.okt Karmøyhallen Kopervik PK
ny 65 Terje Kolstad, Verdal SSL V55 523 ny 21.okt Vinne skole Verdal SSL
+27 66 Petter Berg, Aron SK Drammen   521 +4 3.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 67 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv 520 ny 21.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
ny 68 Ingar Fossum, Fredrikstad SS V65 518 ny 23.okt Regimentsmyra Fredrikstad SS
+10 68 Rune Finstad, OKTS V55 518 -9 21.sep   Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
ny 68 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 518 ny 19.sep Skjerve NOP/Voss
-   68 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 518 -15 16.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 72 Peder Sperstad, Bærum PK V55 517 ny 17.sep   Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
ny 72 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 517 ny 23.sep Buran Trondhjems PK
ny 74 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 516 ny 9.okt Sola Skytehall Sola PK
+51 75 Per Christian Lie, Bærum PK V55 515 +24 21.sep   Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
ny 76 Espen Christoffer Haaland, Birkenes & Lillesand SSL 513 ny 24.okt Farvannet Kr.sand Garnison PK
-33 77 Arne Horneland, Haugesund PK 510 -36 15.aug Skurve Hafrsfjord PK
ny 78 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 509 ny 23.okt   Regimentsmyra Fredrikstad SS
+57 79 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 508 +24 29.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 79 Bent Nørkov, Trondhjems PK 508 ny 19.okt Buran Trondhjems PK
ny 81 Tormod Bjerland, Mosjøen PK V55 507 ny 29.aug   Sagforsen Mosjøen PK
ny 81 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 507 ny 11.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 81 René Ullrich, Gjøvik PK 507 ny 7.aug Bangshallen Brumunddal PK
+26 84 Erik Stai, Levanger SSL V73 505   - 13.mai   Tromsdal skytebane Verdal SSL
-47 85 John Lothe, Haugesund PK 504 -47 11.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 86 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 502 ny 21.aug Myhrespiten Hokksund PK
+69 87 Sture Schølin, Bodø SSK V65 501 +57 29.aug   Sagforsen Mosjøen PK
+12 87 Daniel Hagenes, Åsane PK 501 -12 19.sep Skjerve NOP/Voss
+65 89 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 499 +49 29.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 89 Tom Einar Lund, Svelvik SS   499 ny 21.aug   Myhrespiten Hokksund PK
ny 91 Torstein Vikan, Verdal SSL 495 ny 21.okt Vinne skole Verdal SSL
ny 91 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 495 ny 30.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 93 Inger Skjold Bratli, Bærum PK Kv V55 494 ny 21.sep   Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
ny 93 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 494 ny 17.okt Jonahola Åsane PK
+77 95 Morten Strømme, Grimstad SS 491 +102 27.jul Stemtjønn Greipstad PK
ny 95 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 491 ny 29.aug   Sagforsen Mosjøen PK
+35 97 Bent Andre Grønli, Mosjøen PK 489 +3 29.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 98 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 488 ny 9.sep Nodelandshallen Greipstad PK
ny 98 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 488 ny 18.mai   Buran Trondhjems PK
ny 100 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V55 487 ny 19.sep Skjerve NOP/Voss
ny 100 Christer Skotnes Lukassen, Mosjøen PK 487 ny 29.aug Sagforsen Mosjøen PK
+14 100 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 487 -14 30.sep   Kuleisen Haugesund PK
+11 100 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 487 -16 29.aug Sagforsen Mosjøen PK
+30 104 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 486 +1 19.sep Skjerve NOP/Voss
ny 105 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V55 480 ny 4.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
-22 105 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 480 -43 17.sep Sola Skytehall Sola PK
ny 107 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 479 ny 30.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 108 Finn Åvitsland, Rørvik PK   476 ny 19.aug   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 109 Göran Anders Martin, OKTS 468 ny 17.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
+4 110 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 467 -34 30.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 111 Harald Håheim, Stavanger PK   464 ny 15.aug   Skurve Hafrsfjord PK
+53 111 Morten Aronsen, Svelvik SS 464 +29 4.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 113 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 463 ny 28.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 114 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   457 ny 23.okt   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 115 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS 456 ny 27.jul Stemtjønn Greipstad PK
+36 116 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 454 +2 6.sep Løvenskiold Pistolbane Bærum PK
ny 117 Anders Måsøval, Trondhjems PK   452 ny 29.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
-66 118 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 451 -90 29.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 119 Liv Håland, Hå PK Kv 449 ny 9.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 119 Jens Elias Ek, Fredrikstad PK V55 449 ny 9.okt   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 121 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V55 441 ny 12.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 122 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 431 ny 23.okt Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 122 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 431 ny 15.sep   Kuleisen Haugesund PK
ny 124 Joakim Paatur Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 430 ny 12.sep Fevikhallen Grimstad SS
+53 125 Petter Båshus, Grimstad SS 423 +53 12.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 126 Håkon Bjørheim, Stavanger PK   420 ny 11.sep   Svartemyr NOP/Vatne
ny 127 Håvard Tørto, Hokksund PK 416 ny 12.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 128 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 409 ny 9.okt Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 129 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   395 ny 30.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 130 Terje Moen, Fredrikstad PK V55 373 ny 23.okt Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 131 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 369 ny 23.okt Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 132 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 368 ny 17.okt   Jonahola Åsane PK
ny 133 Jan Iben Wang Windt, Berg PK 362 ny 23.okt Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 134 Dagfinn Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 357 ny 12.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 135 Jan Helmen, Aron SK Drammen V55 353 ny 3.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 136 Sjur Stokke, Skien PK V65 343 ny 9.okt Åres skytesenter Farris SS - Larvik
ny 137 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK 326 ny 30.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 138 Espen Normann, Verdal SSL   294 ny 5.sep   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 139 Åslaug Iversen, Grimstad SS Kv 273 ny 12.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 140 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 266 ny 8.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 141 Leif Erik Fosse, Birkenes & Lillesand SSL   256 ny 9.sep   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 142 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 223 ny 30.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 143 Johan Arnt Brenne, Stjørdal PK 215 ny 5.sep Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 144 Roger Kalliainen, Kirkenes PK   160 ny 30.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 145 Kåre Michael Jacobsen, Birkenes & Lillesand SSL 85 ny 9.sep Nodelandshallen Greipstad PK
-53 146 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 64 -453 4.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 147 Theodor Adamsen, Egersund PK   52 ny 10.jul   Fotland Egersund PK