Alle på topp: Hurtig Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 21.januar 2020
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 206 skyttere ( -945 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+28 1 Ingar Woll, Bærum PK 581 +6 13.jan Ekeberg OKTS
+30 2 Lars Petter Mostad, Oslo PK 577 +3 13.jan Ekeberg OKTS
-2 3 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 576 -12 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+16 4 Runar Magnussen, Sola PK 574 -4 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 5 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 573 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+17 6 Håvard Hoff, Ørland PK 571 -6 18.jan Brekstad Ørland PK
ny 7 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 565 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+36 7 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 565 -6 18.jan Brekstad Ørland PK
+133 9 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 564 +9 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+3 10 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 563 -18 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+6 10 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 563 -17 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+4 12 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 562 -18 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+39 12 Jørn Olsen, Narvik PK 562 -8 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+14 12 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 562 -14 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+31 12 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 562 -9 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+16 16 Thomas Johansen, Narvik PK 561 -13 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+27 16 Terje Storholt, Oslo PK V65 561 -10 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+41 16 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 561 -8 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
ny 16 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP V55 561 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+130 20 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 560 +6 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+19 20 Bjørn Langseth, Namnå PK 560 -12 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+203 22 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 559 +14 13.jan Ekeberg OKTS
+69 23 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 555 -7 18.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+2 24 Viggo Olden, Ørland PK 554 -22 18.jan Brekstad Ørland PK
+152 25 Rune Finstad, OKTS V55 553 +2 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+145 25 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 553 +1 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+177 25 Kenneth Svinsås, Ørland PK 553 +6 18.jan Brekstad Ørland PK
+37 25 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 553 -14 18.jan Brekstad Ørland PK
+42 29 Magne Mæland, Sandnes PK 551 -15 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+54 29 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 551 -13 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+67 31 Are Wivestad, Sola PK V55 550 -11 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+28 32 Glenn Bjorheim, Hå PK 549 -19 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+109 33 Per Erik Dalén, Oslo PK 548 -7 13.jan Ekeberg OKTS
+42 33 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 548 -17 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+82 33 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 548 -11 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+65 33 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 548 -13 13.jan Bodø Bodø SSK
+65 33 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 548 -13 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 33 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 548 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+23 39 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 547 -20 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+36 39 John Lothe, Haugesund PK 547 -18 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+34 41 Kenneth Johnsen, Narvik PK 546 -19 18.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+153 42 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 545 -3 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+65 42 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 545 -15 13.jan Bodø Bodø SSK
+54 44 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 544 -17 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 44 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 544 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+48 44 Tore Myrvold, Brumunddal PK 544 -18 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+77 44 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 544 -14 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 48 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 543 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+205 49 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 542 +1 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+313 50 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 541 +12 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+64 51 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 540 -19 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+74 52 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 539 -18 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+18 53 Frank Hansen, Bodø SSK V55 538 -28 13.jan Bodø Bodø SSK
+184 54 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 536 -7 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+475 54 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 536 +27 18.jan Brekstad Ørland PK
+280 54 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 536 +4 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+547 57 Fredrik Styve, Haugesund PK 535 +35 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+174 57 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V55 535 -9 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+67 59 Odd Bjorheim, Hå PK V55 534 -23 17.jan Sola Skytehall Sola PK
-23 59 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 534 -39 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+188 61 Göran Anders Martin, OKTS 533 -9 13.jan Ekeberg OKTS
+163 62 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 532 -13 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+153 62 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 532 -14 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+207 64 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 531 -8 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+160 65 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 530 -15 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+118 66 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 529 -21 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+4 67 Livar Gudmestad, Sandnes PK 527 -39 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+182 67 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 527 -15 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+133 69 Geir Øverås, Vestnes PK 526 -21 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 69 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 526 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+278 69 Arne Lidwin, OKTS 526 -5 13.jan Ekeberg OKTS
+49 72 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 525 -33 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+355 72 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 525 +3 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 74 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 524 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+76 74 Roald Fuglestad, Hå PK 524 -30 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+351 76 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 523 +1 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+154 77 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 521 -23 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+784 78 Knut-børge Bentsen, Narvik PK 520 +79 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 78 Nils Mikkel Killingmo Funnemark, Oslo PK 520 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+151 80 Ronny Hansen, Sola PK 519 -25 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+267 80 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 519 -12 13.jan Ekeberg OKTS
+376 82 Jørn Are Torslien, Bodø SSK 518   - 13.jan Bodø Bodø SSK
+288 82 Arne Johan Ervik, Ørland PK 518 -10 18.jan Brekstad Ørland PK
+31 84 Roger Vik, Ørland PK 517 -42 18.jan Brekstad Ørland PK
+383 85 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 516 -1 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+421 85 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 516 +4 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+305 85 Lars Torje Hoel, Narvik PK 516 -10 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+210 88 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 515 -21 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+275 88 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 515 -14 13.jan Ekeberg OKTS
ny 88 Rolf Martin Svarstad, Sola PK 515 ny 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+226 88 Liv Håland, Hå PK Kv 515 -19 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+469 92 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 513 +8 13.jan Ekeberg OKTS
+278 92 Jan Petter Faa, Sola PK 513 -15 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+260 94 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 512 -18 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+802 94 Per Atle Flytlie, Hafrsfjord PK 512 +83 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+362 96 Hugo Haug, OKTS V55 511 -7 13.jan Ekeberg OKTS
+208 96 Ståle Osrønningen, Haslemoen PK 511 -24 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+353 96 Jan Erik Hagen, OKTS V55 511 -8 13.jan Ekeberg OKTS
+175 96 Bjørn Solheim, OKTS V55 511 -28 13.jan Ekeberg OKTS
+465 96 Kasper Henaug, Ringerike PK 511 +6 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+442 96 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 511 +3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+388 102 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 510 -4 18.jan Brekstad Ørland PK
+136 102 Sture Schølin, Bodø SSK V65 510 -33 13.jan Bodø Bodø SSK
+160 102 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 510 -30 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+366 102 Åge Olaussen, Haugesund PK 510 -7 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+132 106 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 509 -34 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+715 107 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 508 +55 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+304 108 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 506 -17 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+341 108 Paul Carsten Holst, Narvik PK 506 -13 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+419 110 Nils Peter Munch-Møller, OKTS V55 505 -4 13.jan Ekeberg OKTS
+365 110 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 505 -11 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 112 Svein Erik Eiklid, OKTS 504 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+457 113 Torstein Liene, Greipstad PK V55 503 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+584 113 Terje Pettersen, Narvik PK V65 503 +19 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+100 115 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 502 -44 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 116 Terje Stenberg, Kr.sand Garnison PK V55 501 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+381 117 Arne Horneland, Haugesund PK 499 -14 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+411 118 Tore Fjeld, Namnå PK V55 498 -11 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+293 119 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 497 -26 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+318 120 Terje Torsen, Ørland PK 496 -25 18.jan Brekstad Ørland PK
+565 121 Roar Øverland, Greipstad PK V55 494 +8 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+504 121 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 494 -2 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 123 André Trønnes, Narvik PK V55 492 ny 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+415 123 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V65 492 -16 13.jan Ekeberg OKTS
+415 123 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 492 -16 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+208 126 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 491 -41 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+507 127 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 489 -5 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+606 127 Per Olav Ødegård, Molde PK V55 489 +12 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+311 127 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 489 -32 13.jan Ekeberg OKTS
+559 130 Jochen Lauw, Kristiansand PK 487 +2 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+454 131 Rune Amundø, Sula SSK 486 -16 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 131 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK 486 ny 18.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+294 133 Morten Paulsen, Narvik PK 485 -37 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+485 134 Kristin Thune, OKTS Kv V55 484 -13 13.jan Ekeberg OKTS
+751 134 John Audun Michelsen, Greipstad PK 484 +51 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+198 136 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 483 -49 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 137 Ragnhild Hakestad Strøm, Sola PK Kv 480 ny 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 138 Frode Johnsen, Haugesund PK 479 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+345 138 Trond Hellesvik, Bodø SSK 479 -36 13.jan Bodø Bodø SSK
+586 138 Lasse Solhaug, Bodø SSK 479   - 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 138 Thor Hagen Ramos, Bodø SSK 479 ny 13.jan Bodø Bodø SSK
+396 142 Thomas Michael Strøm, Sola PK 478 -30 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+382 142 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 478 -32 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
ny 142 Maren Virkesdal Eidsheim, Bodø SSK Kv 478 ny 13.jan Bodø Bodø SSK
+515 142 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 478 -12 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 146 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V65 477 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+495 146 Petter Taskerud, Brumunddal PK 477 -16 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+116 146 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 477 -63 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 149 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL V65 476 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+662 150 Kim Rune Johannessen, Narvik PK 475 +19 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 151 Anders Mattias Jonsson, Ringerike PK 474 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+585 152 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 473 -3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+757 153 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 468 +43 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+579 154 Roy Arne Monsen, Hafrsfjord PK 467 -10 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 155 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 465 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+553 156 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V65 464 -18 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+191 156 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 464 -67 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+593 158 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 462 -11 13.jan Ekeberg OKTS
+445 159 Lene Bjørsvik Hoel, Narvik PK Kv 461 -39 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+549 160 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 460 -22 13.jan Ekeberg OKTS
+337 161 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 458 -55 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+611 161 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 458 -9 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 163 Ståle Herving, Narvik PK V55 457 ny 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+422 163 Sissil Magnussen, Sola PK Kv V55 457 -45 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+651 165 Anders Væg, OKTS 453 -2 13.jan Ekeberg OKTS
ny 166 Petter Båshus, Grimstad SS 452 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+347 167 Morten Oftedal, Sola PK 450 -61 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 168 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 447 ny 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+722 169 Håvard Bjørkedal, OKTS 445 +14 13.jan Ekeberg OKTS
ny 170 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 444 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+493 170 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 444 -45 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 172 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 443 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 173 Jan Egil Nes, Haugesund PK 441 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 174 Arne Kjell Lynghaug, Bodø SSK V65 437 ny 13.jan Bodø Bodø SSK
+700 175 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 435 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 176 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK 432 ny 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+480 177 Tormod Georg Vinje, Vigra og Valderøy PK V55 429 -61 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 177 Michael Akselsen, Narvik PK 429 ny 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 179 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 424 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+489 180 Tore Sørensen, Narvik PK 423 -65 18.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+756 181 Aage Nymark, Oslo PK V55 417 +3 13.jan Ekeberg OKTS
+762 182 Gunnar Håkon Sand, Namnå PK V65 413 +1 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+607 183 Bent Nordseth, Brumunddal PK 411 -52 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+696 184 Bjørn Bredesen, Namnå PK V65 406 -28 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
ny 185 Svein Pladsen, Ringerike PK V55 405 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 186 Robert Kimmy Koldal, Egersund PK 402 ny 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+757 187 Kai Vidar Farstad, Molde PK 395 -17 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 188 Erlend Hamre, OKTS 394 ny 13.jan Ekeberg OKTS
ny 189 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 384 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+800 189 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V73 384 -13 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+386 191 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 382 -121 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+599 191 Geir Tånes, Greipstad PK V55 382 -81 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 193 Robin Harestad, Hafrsfjord PK 380 ny 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 194 Jan Olav Langvandsbråten, Ringerike PK 376 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+690 195 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 370 -63 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 196 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK 333 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 197 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 330 ny 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+516 198 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 326 -155 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 199 Rune Stokkeland, Haugesund PK 274 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 200 Jonas Trælvik Farstad, Molde PK Menn U16 254 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 201 Paweena Eriksen, Narvik PK Kv 200 ny 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 202 Rikke Jensen Nyheim, Finnsnes PK Kv 191 ny 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 203 Finn-Erik Såghus, Narvik PK 175 ny 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 204 Neelesh Sateesh Kasbekar, Molde PK 143 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 205 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn U14 103 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+541 206 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 49 -425 18.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK