Alle på topp: Hurtig Fin - 2024 Klasse: A B C oppdatert 14.juli 2024
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 891 skyttere ( -261 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 590 +2 20.jan Løvenskiold Bærum PK
+2 2 Lasse Hovd, Bærum PK 588 +4 13.mar Løvenskiold Bærum PK
+3 3 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Bærum PK   586 +3 17.feb   Løvenskiold Bærum PK
+3 3 Tore Vrålstad, Greipstad PK 586 +3 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-2 5 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS 584 -2 30.mai Fjæreheia Grimstad SS
-4 6 Stian Rustøen, Greipstad PK   583 -4 16.jan   Nodelandshallen Greipstad PK
+59 7 Erik Eknes, Numedal SS 582 +16 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+5 8 Ole-Harald Aas, Bærum PK 581   - 8.jun Løvenskiold Bærum PK
+7 8 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   581 +1 20.jun   Tromsdal Verdal SSL
+26 8 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 581 +8 20.jun Tromsdal Verdal SSL
+2 11 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK 580 -1 23.mai Sola Skytehall Sola PK
-5 11 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   580 -3 12.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
-5 11 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 580 -3 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 14 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 579 -5 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-8 14 Roar Haugan, Støren SSK   579 -4 10.jun   Støren Skytesenter Støren SSK
+3 14 Runar Magnussen, Sola PK 579 +1 4.mai Sola Skytehall Sola PK
+5 14 Ludvik Hembre, Bærum PK 579 +2 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+1 18 Frank Lien, Bærum PK V55 578 +1 13.mar   Løvenskiold Bærum PK
+1 18 Mattis Hembre, Bærum PK 578 +1 13.mar Løvenskiold Bærum PK
+6 20 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 577 +2 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+58 20 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv 577 +13 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
-7 22 Jørn Olsen, Narvik PK 576 -4 10.mar Narvik Narvik PK
+9 22 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 576 +2 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+40 22 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 576 +9 22.feb   Haugar Tønsberg O. PK
+29 22 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 576 +7 9.jun Grovastøylen Florø PK
+4 22 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 576 +1 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
-11 22 Lars Petter Mostad, Oslo PK   576 -6 12.feb   Ekeberg OKTS
+17 22 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 576 +4 9.mai Tromsdal Verdal SSL
+10 29 Arne Landsverk, Greipstad PK 575 +3 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-10 29 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 575 -2 21.jan   Skatval Stjørdal SSK
-10 29 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 575 -2 13.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+2 32 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 574 +1 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
-21 32 Johnny Jenssen, Mo PK V55 574 -8 17.jan   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+53 32 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 574 +11 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+9 35 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SS Kv 573 +2 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+61 35 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 573 +12 20.jun   Haugar Tønsberg O. PK
+61 35 Tor Olav Sande, Florø PK V55 573 +12 9.jun Grovastøylen Florø PK
+81 35 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 573 +17 5.feb Ekeberg OKTS
-16 35 Erik Bækkevold, Brumunddal PK V55 573 -4 21.jan   Bangshallen Brumunddal PK
+5 40 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 572 +2 4.mai Sola Skytehall Sola PK
+72 41 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 571 +14 18.jan Blinken Ørland SS
+25 41 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK   571 +5 12.mar   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+21 41 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 571 +4 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
+34 44 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 570 +6 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
+13 44 Viggo Olden, Ørland SS   570 +2 23.jun   Oppdal Oppdal PK
-5 44 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 570 -2 15.mar Sola Skytehall Sola PK
+31 47 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 569 +5 21.jan Skatval Stjørdal SSK
ny 47 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK   569 ny 12.feb   Ankerskogen Hamar SSK
+10 47 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 569 +1 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
+49 47 Espen Magnussen, Sola PK 569 +8 16.jan Sola Skytterhall Sola PK
-21 47 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK   569 -6 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL
+36 52 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 568 +6 28.mar Sola Skytehall Sola PK
-13 52 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 568 -4 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
-18 52 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   568 -5 10.mar   Brevik Porsgrunn PK
-1 52 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 568 -1 23.mai Sola Skytehall Sola PK
-30 56 Ingar Woll, Bærum PK 567 -8 8.jun Løvenskiold Bærum PK
-5 56 Roar Hembre, Trondheim SS V65 567 -2 23.jun   Oppdal Oppdal PK
-5 56 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 567 -2 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-25 56 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 567 -7 27.mai Støren Skytesenter Støren SSK
+53 56 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 567 +9 8.jun   Karmøyhallen Kopervik PK
+126 61 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 566 +21 9.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+44 61 Line Anita Andreassen, Mo PK Kv 566 +7 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
-30 61 Håvard Hoff, Ørland SS   566 -8 15.feb   Blinken Ørland SS
+12 61 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 566 +1 14.mar Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+75 61 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V55 566 +13 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+12 66 Morten Antonsen, Ørland SS   565 +1 18.jan   Blinken Ørland SS
-27 66 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 565 -7 5.jun Bråstein Sandnes PK
-6 68 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 564 -3 4.mai Sola Skytehall Sola PK
-34 68 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 564 -9 23.jun   Oppdal Oppdal PK
-6 68 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 564 -3 11.mar Miljøbygget Vadsø SSK
+17 68 Thoralf Moen, Trondhjems PK 564 +1 12.mar Buran Trondhjems PK
-34 68 Thomas Johansen, Narvik PK   564 -9 14.mar   Narvik Narvik PK
ny 73 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK V55 563 ny 17.mar Hula i Askim Askim PK
-28 73 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 563 -7 20.apr Laksevåg Bergen PK
-24 75 Oddvar Uddu, Trondhjems PK V65 562 -7 25.mai   Jonsvatnet Trondhjems PK
-30 75 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 562 -8 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 75 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 562 ny 17.mar Asker Asker SK
-30 75 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   562 -8 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+182 79 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 560 +24 30.mai Haugar Tønsberg O. PK
+44 79 Ole Arnfinn Molvær, Brumunddal PK V65 560 +5 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
-62 79 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 560 -18 4.mai   Stemtjønn Greipstad PK
-53 79 Eirik Djønne, Odda PK 560 -15 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
-6 79 Tore Stensby, Hamar SSK V55 560 -5 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+56 79 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V65 560 +6 14.jun   Brosebanen Lyngsalpene PK
+108 79 Are Wivestad, Sola PK V55 560 +15 5.jun Bråstein Sandnes PK
+26 79 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 560 +1 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
-21 87 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK   559 -7 11.mar   Støren Skytesenter Støren SSK
+62 87 Geir Brendhaugen, Lismarken PK V55 559 +9 11.mar Ankerskogen Hamar SSK
-14 87 Øivind Maanum, Brumunddal PK V55 559 -6 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
+58 87 Knut Narve Skogland, Trondheim SS   559 +8 12.mar   Buran Trondhjems PK
+166 87 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 559 +22 8.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 92 Axel Resch Johnsen, Asker SK 558 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-4 92 Esten Murbreck, Hamar SSK V65 558 -4 21.jan   Bangshallen Brumunddal PK
+57 92 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 558 +8 15.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 92 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 558 ny 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
+80 96 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 557 +11 15.feb   Narvik Narvik PK
+64 96 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 557 +8 9.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 98 Frode Knutsen, Trondhjems PK V55 556 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
+110 98 Frank Istad, Kristiansund SS   556 +14 24.mar   Bjørnehaugen Kristiansund SS
-32 98 Gisle Enge, Odda PK 556 -10 6.apr Blikshavn Kopervik PK
+51 98 Tore Myrvold, Brumunddal PK V55 556 +6 17.mar Bangshallen Brumunddal PK
-13 98 Erik Haglund, Grimstad SS   556 -7 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
+178 98 Jan Roger Hansen, Kongsvinger SS 556 +23 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
+123 104 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 555 +15 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
+45 104 Ola Plassen, Skjåk PK   555 +5 13.apr   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
-38 104 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 555 -11 2.jul Åres Farris SS - Larvik
+64 107 Simen Sløgedal, Marnar PL 554 +7 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
+198 107 Svein Wormdal, Hamar SSK   554 +24 18.feb   Bangshallen Brumunddal PK
+6 107 Per Erik Dalén, Oslo PK 554 -3 11.mar Ekeberg OKTS
ny 107 Simon Øyvind Sørfosbog, Bergen PK 554 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
ny 107 Hans Petter Helland, Egersund PK   554 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+120 107 Peder Sperstad, Bærum PK V55 554 +14 8.jun Løvenskiold Bærum PK
-25 113 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 553 -9 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
ny 113 Arild Brattrud, Dokka PK V65 553 ny 23.jun   Oppdal Oppdal PK
+50 113 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 553 +5 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
-25 113 Terje Storholt, Oslo PK V65 553 -9 8.jun Løvenskiold Bærum PK
-8 117 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 552 -6 25.mai   Jonsvatnet Trondhjems PK
-60 117 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 552 -16 12.mar Buran Trondhjems PK
-72 117 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv 552 -18 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+46 117 Jan Erik Lunde, Sola PK V65 552 +4 8.jun   Karmøyhallen Kopervik PK
-1 117 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 552 -4 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 122 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 551 ny 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 122 Kai Rosenlund, Bergen PK V65 551 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 122 Evert André Jonassen, Fredrikstad SS 551 ny 17.mar Hula i Askim Askim PK
+1 122 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 551 -4 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
-49 122 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK   551 -14 22.jun   Laksevåg Bergen PK
+126 127 Gunnar Lier, Oslo PK V55 550 +13 13.mar Løvenskiold Bærum PK
+318 127 Martin Venes Pettersen, Sogndal PK 550 +37 5.mar Røti Årdal SSL
+139 127 Eirik Lygre, Askøy PK V55 550 +15 20.apr   Laksevåg Bergen PK
-14 130 Tommy André Utheim, Gyland PK 549 -7 4.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
-42 130 Jostein Hermansen, Haugesund PK 549 -13 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 130 Rune Bjørgo, Bærum PK   549 ny 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
-29 130 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 549 -11 23.jun Oppdal Oppdal PK
+46 130 Howard Neufeld, OKTS V55 549 +3 15.jan Ekeberg OKTS
-7 130 Tarjei Ravn, Grimstad SS   549 -6 30.mai   Fjæreheia Grimstad SS
-79 136 Jon Ørsund, Sunndal SSK 548 -20 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+62 136 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 548 +5 30.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+13 136 Erik Christensen, Bodø SSK   548 -2 12.feb   Hunstad Bodø SSK
-27 136 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 548 -10 15.feb Varangerbotn Tana og Nesseby PK
-40 136 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 548 -13 11.mar Hunstad Bodø SSK
+8 141 Terje Kristiansen, Bodø SSK   547 -3 12.feb   Hunstad Bodø SSK
-18 141 Christian Karlsen, Trondhjems PK 547 -8 12.mar Buran Trondhjems PK
+125 141 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 547 +12 5.mai Skjerve NOP/Voss
+35 141 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 547 +1 6.apr   Blikshavn Kopervik PK
+67 141 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V65 547 +5 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 141 Erik Gundersen, Vennesla PK 547 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 147 Tomm Arntsen, Bergen PK   546 ny 4.mai   Laksevåg Bergen PK
-102 147 Eystein Jahnsen, Arendal PK 546 -24 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 147 Ingeborg Gran, Verdal SSL Kv V55 546 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
-31 147 Hjalmar Magne Joleik, Florø PK V65 546 -10 9.jun   Grovastøylen Florø PK
ny 147 Terje Olav Rundtom, Kongsvinger SS 546 ny 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
+80 147 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 546 +6 14.mar Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+129 147 Jarle Folkestad, Bergen PK V55 546 +13 22.jun   Laksevåg Bergen PK
+2 147 John Terje Berg, Vadsø SSK 546 -4 11.mar Miljøbygget Vadsø SSK
ny 147 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 546 ny 13.jun mil LK Thun CISM Suisse
-24 147 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V55 546 -9 14.jun   Brosebanen Lyngsalpene PK
+158 147 Frode Hegge, Støren SSK 546 +16 27.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 147 Rikard Hille, Greipstad PK 546 ny 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+613 159 Thomas Bjørnlund, Bærum PK V55 545 +96 13.apr   Løvenskiold Bærum PK
+297 159 Tor Einar Kristensen, Mo PK V55 545 +34 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
-140 159 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 545 -32 19.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 159 Tore Ådland, Kopervik PK   545 ny 9.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+4 159 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK V55 545 -3 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-36 159 Per Christian Lie, Bærum PK V55 545 -10 3.feb Løvenskiold Bærum PK
ny 165 Roger Gösta Persson, Tana og Nesseby PK V55 544 ny 15.feb   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+154 165 Bjørnar Vestnes, Farris SS - Larvik V55 544 +16 4.jun Åres Farris SS - Larvik
+178 165 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 544 +19 1.jun Myhrespiten Hokksund PK
-87 165 Kenneth Johnsen, Narvik PK   544 -20 14.jun   Brosebanen Lyngsalpene PK
+271 165 Morten Støen, Bærum PK V65 544 +30 8.jun Løvenskiold Bærum PK
+6 165 Roy Blokhus, Mo PK V55 544 -3 17.jan Sagbakken Pistolbane Mo PK
-77 165 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 544 -18 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
-23 172 Frank Werner Jensen, Hamar SSK 543 -7 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+21 172 Per Anders Bakke, Åsnes Finnskog PK V55 543 -1 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
+45 172 Tom Lauritzen, Bodø SSK V73 543 +2 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+244 172 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 543 +27 23.mai Sola Skytehall Sola PK
-5 176 Sven Olav Hokholt, OKTS 542 -5 20.mai Ekeberg OKTS
ny 176 Andre Legreid, Luster SSL   542 ny 17.mar   Skjolden Luster SSL
+260 176 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 542 +28 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+51 176 Lars Petter Barstad, Arendal PK 542 +2 30.mai Fjæreheia Grimstad SS
+51 176 Helge Olden, Ørland SS V65 542 +2 21.jan   Blinken Ørland SS
+22 176 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 542 -1 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 182 Stig Skjeflo, Hamar SSK 541 ny 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+45 182 Sigurd Nes, Bergen PK V55 541 +1 4.mai   Laksevåg Bergen PK
ny 182 Tor Arne Sandnes, Bodung PK 541 ny 4.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 182 Stein Arve Tjelta, Sola PK V55 541 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+94 182 Steinar Djuvik Haaland, Marnar PL   541 +8 4.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
-77 182 Daniel Michael D'amore, Asker SK 541 -18 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-59 182 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 541 -14 3.mai Brevik Porsgrunn PK
+26 182 Roar Holden, Trondhjems PK V55 541 -1 13.feb   Buran Trondhjems PK
+263 182 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 541 +28 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
+254 182 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V65 541 +27 11.mar Ekeberg OKTS
+35 182 Terje Sigurd Woll, Hafrsfjord PK   541   - 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 193 Sarina Vestnes, Farris SS - Larvik Kv Jr 540 ny 4.jun Åres Farris SS - Larvik
+51 193 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 540 +2 23.mai Sola Skytehall Sola PK
+214 193 Kai Inge Johansen, Støren SSK   540 +23 29.apr   Støren Skytesenter Støren SSK
-53 193 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 540 -12 2.jul Åres Farris SS - Larvik
+105 193 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V65 540 +9 9.jun Grovastøylen Florø PK
-77 193 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 540 -16 17.mar   Hula i Askim Askim PK
+77 199 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 539 +6 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
-83 199 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 539 -17 1.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 201 Alexander Høiseth, Tromsø PK   538 ny 30.jun   Kvenvikmoen Alta SSK
+290 201 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 538 +32 4.jun Åres Farris SS - Larvik
-3 201 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 538 -5 15.mar Sola Skytehall Sola PK
-41 201 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 538 -11 15.jan   Hunstad Bodø SSK
+276 201 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 538 +30 12.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+122 206 Tommy Mosti, Fauske og Sørfold PK 537 +10 11.mar Hunstad Bodø SSK
+70 206 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 537 +4 17.mar   Hula i Askim Askim PK
+290 206 Sigurd Haagaa, Skjåk PK 537 +32 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+38 206 Jørn Stefan Opdahl, Tana og Nesseby PK 537 -1 15.feb Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+154 206 Kurt Fjermeros, Vennesla PK   537 +14 18.jan   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 206 Trond Odden, Steigen PK V55 537 ny 25.jun Steigen Steigen PK
-93 206 Berner Helland, Marnar PL 537 -20 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
-118 206 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 537 -25 14.mar   Vinne Skole Verdal SSL
ny 206 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv Jr 537 ny 26.jun MNM Terningmoen FSU
+250 206 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 537 +26 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+361 206 Ivar Gustavsen, Kopervik PK   537 +43 9.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+407 217 Bjarte Wasmuth, Stavanger PK 536 +54 13.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 217 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V73 536 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
+219 217 David Veland, Nordmarka SSK   536 +22 14.mar   Strandahallen Nordmarka SSK
ny 217 Gisle Aase Jøntvedt, Marnar PL 536 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
-   217 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 536 -5 9.apr Røti Årdal SSL
+260 217 Morten Augensen, Narvik PK V55 536 +28 15.jan   Narvik Narvik PK
-81 217 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK 536 -17 13.feb Buran Trondhjems PK
-41 217 Martin Johnsrud, Ringerike PK 536 -10 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 225 Kine Pettersen, Bergen PK Kv 535 ny 4.mai   Laksevåg Bergen PK
ny 225 Christian Pøhl Holm Haagensen, Oslo Vestre SS 535 ny 13.apr Løvenskiold Bærum PK
+13 225 Espen Haugan, Verdal SSL 535 -4 18.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 225 Jan Petter Faa, Sola PK V55 535 ny 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
+346 225 Thorbjørn Barrett Sele, Asker SK 535 +42 1.jun Myhrespiten Hokksund PK
+28 225 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 535 -2 9.mar Haugar Tønsberg O. PK
-49 225 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V65 535 -11 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
-124 225 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 535 -25 10.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 233 Roger Gåserud, Leikanger SSL 534 ny 17.mar Skjolden Luster SSL
-73 233 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv V55 534 -15 18.jan   Buran Trondhjems PK
+215 233 Trond Morten Høyesveen, Lismarken PK V55 534 +22 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
-16 233 Vidar Breivik, Akademisk SL 534 -7 12.feb Ekeberg OKTS
-160 233 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 534 -31 21.jan   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 238 Mads Dalbakk Lysevold, Kotsøy PK 533 ny 8.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 238 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS 533 ny 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
-133 238 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SS Kv V65 533 -26 2.jul   Åres Farris SS - Larvik
ny 238 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V73 533 ny 8.jun Løvenskiold Bærum PK
+142 238 Magne Granøien, Støren SSK 533 +13 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-75 238 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V55 533 -15 15.jan   Hunstad Bodø SSK
ny 244 Tim Magnus Stavnsborg-Nordby, Bærum PK 532 ny 4.mai Løvenskiold Bærum PK
+17 244 Øystein Skogstad, Gildeskål SSK 532 -4 12.feb Hunstad Bodø SSK
+172 244 Lars Edgar Onsøyen, Trondhjems PK   532 +16 12.mar   Buran Trondhjems PK
+126 244 Daniel Kling, Narvik PK 532 +10 12.feb Narvik Narvik PK
+54 244 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 532 +1 18.jan Varangerbotn Tana og Nesseby PK
-27 244 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP V65 532 -9 12.feb   Ekeberg OKTS
-81 244 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 532 -16 30.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 244 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 532 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+24 252 Ronny-Andre Sjåfjell, Narvik PK   531 -2 10.mar   Narvik Narvik PK
ny 252 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 531 ny 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+404 252 Thor Egil Solberg Siem, Preikestolen PK 531 +56 14.mar Strandahallen Nordmarka SSK
+108 252 Bjørn Solheim, OKTS V55 531 +8 11.mar   Ekeberg OKTS
-35 252 Rune Finstad, OKTS V65 531 -10 20.mai Ekeberg OKTS
-44 252 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 531 -11 16.feb Larvik Farris SS - Larvik
+386 252 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK   531 +51 5.jun   Bråstein Sandnes PK
+101 259 Per Atle Bjørkum, Lærdal PK 530 +7 5.mai Skjerve NOP/Voss
ny 259 Stig Aldal, NOP/Voss V55 530 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
+157 259 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 530 +14 6.apr   Blikshavn Kopervik PK
+247 259 Trond Hellesvik, Bodø SSK 530 +26 12.feb Hunstad Bodø SSK
+391 263 Leif Normann Johansen, Grimstad SS 529 +53 30.mai Fjæreheia Grimstad SS
ny 263 Irene Askeland, Bjørkelangen PK Kv 529 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+527 263 Robin Fisktjønmo Sagrabb, Mo PK 529 +89 13.mar Sagbakken Pistolbane Mo PK
+80 263 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 529 +4 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+71 263 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 529 +3 9.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
-87 263 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V65 529 -17 14.mar Vinne Skole Verdal SSL
ny 269 Fredrik Schistad Tiltvik, Steigen PK 528 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 269 Ruben Eidesen, Oslo PK   528 ny 11.mar   Ekeberg OKTS
+74 269 Roger Vik, Ørland SS V55 528 +3 21.jan Blinken Ørland SS
+138 269 Trond Tanke, Tromsø PK V55 528 +11 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-3 269 Petter Taskerud, Brumunddal PK   528 -7 21.jan   Bangshallen Brumunddal PK
-71 269 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 528 -15 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
+114 275 Sigbjørn Asmundsen, Time PK 527 +8 23.mai Sola Skytehall Sola PK
+85 275 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana og Nesseby PK V55 527 +4 15.feb   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+179 277 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK 526 +15 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+708 277 Erik Andre Marcussen, Farris SS - Larvik 526 +160 16.feb Larvik Farris SS - Larvik
+16 277 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 526 -6 20.jun   Tromsdal Verdal SSL
-79 277 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V55 526 -17 12.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+237 277 Geir Atle Bruvik, Florø PK 526 +23 9.jun Grovastøylen Florø PK
-128 277 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK   526 -24 17.jan   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-33 277 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 526 -12 13.mar Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 284 Svein Harald Bornø, Harstad PK V55 525 ny 12.feb Narvik Narvik PK
+44 284 Kim Strømøy, Mo PK   525 -2 13.mar   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-33 286 Odd Steinar Mathisen, Tana og Nesseby PK V55 524 -13 14.mar Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+520 286 Tom Arne Taraldsrud, Porsgrunn PK 524 +88 3.mai Brevik Porsgrunn PK
+67 286 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 524   - 28.mar   Sola Skytehall Sola PK
-146 286 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 524 -28 9.apr Røti Årdal SSL
+187 290 Merete Hagfors Sende, Mosjøen PK Kv V55 523 +15 11.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 290 Runar Ingebretsen, Losby VPK V55 523 ny 5.feb   Ekeberg OKTS
ny 292 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 522 ny 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+144 292 Linda Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 522 +8 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+6 292 Morten Nyhus, Lismarken PK V55 522 -9 11.mar   Ankerskogen Hamar SSK
+68 292 Stian Myrås, Mo PK 522 -1 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+214 292 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 522 +18 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+88 292 Gudmund Helle Larsen, Sola PK V55 522 +2 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
ny 292 Mats Gaudestad, Vennesla PK 522 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+97 292 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V55 522 +3 30.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+196 300 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U16 521 +16 8.jun   Karmøyhallen Kopervik PK
-62 300 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 521 -18 10.mar Brevik Porsgrunn PK
-56 300 Erik Stai, Levanger SSL V73 521 -17 18.jan Vinne skole Verdal SSL
+43 300 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 521 -4 4.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 304 Espen Kvamme Gill, Bergen PK 520 ny 21.mar Laksevåg Bergen PK
+144 304 Steinar Høybakken, Stjørdal SSK 520 +8 18.feb Skatval Stjørdal SSK
-141 304 Anna Kjellmo Nicolaysen, Bodø SSK Kv 520 -28 15.jan   Hunstad Bodø SSK
+192 304 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK 520 +15 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+66 304 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 520 -2 20.jun Tromsdal Verdal SSL
-128 304 Richard Aaserud, Ringerike PK   520 -26 15.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
-28 304 Frode Naustvik, Stavanger PK 520 -13 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 311 Kjell Arne Aasbakken, Brumunddal PK 519 ny 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
-103 311 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 519 -23 15.feb   Blinken Ørland SS
+105 311 Rune Storesund, Kopervik PK 519 +3 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 311 Bernt Johannessen, Oslo PK V55 519 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 315 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PS   518 ny 15.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
+666 315 Anders Kristiansen, Skudenes PK 518 +151 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
+74 315 Terje Raknestangen, Oslo SS 518 -1 12.feb Ekeberg OKTS
-98 315 Kjetil Sørheim, Sola PK   518 -23 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 315 Håvard Estensvoll, Støren SSK 518 ny 29.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+19 315 Livar Gudmestad, Sandnes PK V55 518 -8 5.jun Bråstein Sandnes PK
+141 315 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 518 +7 14.mar   Narvik Narvik PK
ny 322 Espen Pedersen, Tønsberg O. PK 517 ny 17.apr Haugar Tønsberg O. PK
+302 322 John Risnes, Haugesund PK V55 517 +35 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+31 322 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 517 -7 25.mai   Jonsvatnet Trondhjems PK
-135 322 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv V55 517 -28 18.jan Buran Trondhjems PK
ny 322 Truls Ursdalen, Nesbyen PK V55 517 ny 4.mai Løvenskiold Bærum PK
-24 322 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V65 517 -14 11.mar   Hunstad Bodø SSK
+192 322 Petter Helgevold Reed, OKTS 517 +14 20.mai Ekeberg OKTS
+143 322 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 517 +7 20.mai Ekeberg OKTS
-3 322 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK   517 -11 21.jan   Bjergsted Hafrsfjord PK
+12 322 Alf Johnsen, Greipstad PK V65 517 -9 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+58 322 Trond Helge Hveding, Narvik PK V55 517 -3 12.feb Narvik Narvik PK
ny 322 Kjetil Forren, Oppdal PK V55 517 ny 23.jun   Oppdal Oppdal PK
+122 334 Ronny Solberg, Nordmarka SSK 516 +5 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
+55 334 Kim Andre Thorstensen, Farris SS - Larvik 516 -3 2.jul Åres Farris SS - Larvik
+249 334 Olav Øiberg, Skjåk PK   516 +25 13.apr   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+222 334 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 516 +20 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-61 334 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 516 -18 18.jan Buran Trondhjems PK
-126 334 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 516 -26 20.jun   Tromsdal Verdal SSL
+218 334 Helge Sten Nilsen, Marnar PL V73 516 +19 4.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+9 334 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 516 -9 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
-61 334 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK   516 -18 12.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+131 334 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 516 +6 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+243 344 Marcin Stroka, Sola PK 515 +25 16.jan Sola Skytterhall Sola PK
-146 344 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 515 -28 12.feb   Ekeberg OKTS
-1 344 Terje Kolstad, Verdal SSL V55 515 -10 18.jan Vinne skole Verdal SSL
+45 344 Arne Lidwin, OKTS V55 515 -4 11.mar Ekeberg OKTS
+166 348 Tom Wiggo Indahl, Sandnes PK V55 514 +11 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 348 Anders Johnsen, Støren SSK 514 ny 29.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-29 348 Martin Skårheim Ljostveit, Årdal SSL 514 -14 5.mar Røti Årdal SSL
ny 348 Aleksander Aamodt Almås, Lismarken PK   514 ny 21.jan   Bangshallen Brumunddal PK
-121 348 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 514 -26 17.jan Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 353 Håkon Tjemsland Lid, Sandnes PK 513 ny 5.jun Bråstein Sandnes PK
ny 353 Carl Fredrik Museus Pedersen, Skudenes PK   513 ny 15.jun   Blikshavn Skudenes PK
+36 353 Lars Eirik Olsrud Nielsen, Stjørdal SSK 513 -6 21.jan Skatval Stjørdal SSK
ny 353 Aleksander Øines, Mo PK 513 ny 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+316 353 Kjell Edmund Ims, Bergen PK   513 +39 22.jun   Laksevåg Bergen PK
+169 353 Jarle Kvalvik, Sartor SSL V55 513 +11 22.jun Laksevåg Bergen PK
-10 353 Lars Eknes, Numedal SS 513 -12 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+291 353 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 513 +35 2.jul   Åres Farris SS - Larvik
+161 361 Dag Knudsen, Oslo PK 512 +10 11.mar Ekeberg OKTS
-8 361 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 512 -12 21.jan Skatval Stjørdal SSK
+226 361 Kjetil Sætre, Time PK   512 +22 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 364 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 511 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+199 364 Geir Bornø, Harstad PK V55 511 +16 10.mar Narvik Narvik PK
+10 364 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 511 -10 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 364 Paul Carsten Holst, Narvik PK 511 ny 15.feb Narvik Narvik PK
ny 368 Henning Urdahl, Lismarken PK 510 ny 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
+48 368 Lars Haakon Douglas-Duckert, Arendal PK   510 -6 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
+60 368 Sigurd Endresen, Stjørdal SSK V55 510 -5 18.feb Skatval Stjørdal SSK
-75 368 Trond Wiggo Bævre, Sunndal SSK 510 -22 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
-8 368 Øyvind Løften Børresen, Lillehammer PK   510 -13 18.feb   Bangshallen Brumunddal PK
+55 373 Kristian Korsvik, Stjørdal SSK 509 -6 21.jan Skatval Stjørdal SSK
+283 373 Stig Signar Lindstrøm, Verdal SSL V65 509 +34 15.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 373 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK V55 509 ny 24.apr   Bjergsted Hafrsfjord PK
+167 373 Dag Tore Fosli, Narvik PK 509 +10 14.mar Narvik Narvik PK
+179 373 Knut Magne Torgrimsen, Sola PK V55 509 +12 13.feb Sola Skytehall Sola PK
+141 373 Terje Buseth, Kotsøy PK V55 509 +6 29.apr   Støren Skytesenter Støren SSK
+83 373 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 509 -2 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 380 Trond Rune Flikki, Luster SSL 508 ny 17.mar Skjolden Luster SSL
ny 380 Bjørn Fegth Holst, Grimstad SS   508 ny 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
+349 380 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 508 +46 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+221 380 Przemyslaw Felicjan Goralski, Arendal PK 508 +21 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+209 384 Thomas Vahlberg, Narvik PK   507 +18 10.mar   Narvik Narvik PK
-41 384 Rolf Bjørnar Olsen, Verdal SSL 507 -18 20.jun Tromsdal Verdal SSL
+142 384 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 507 +6 10.mar Bangshallen Brumunddal PK
+184 387 Kristoffer Gaasholt, Farris SS - Larvik   506 +13 30.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 387 John Erik Loland, Marnar PL 506 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
-13 387 Børge Flått, Mo PK V55 506 -15 17.jan Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 387 Nils Lennart Johan Sand, Halden PK   506 ny 17.mar   Hula i Askim Askim PK
-13 387 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 506 -15 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+41 387 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 506 -9 18.jan Narvik Narvik PK
+55 393 Abbas Karim Al-Gazzi, Arendal PK   505 -7 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
+43 393 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK 505 -9 13.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-6 395 Stein Sem-jacobsen, Ringerike PK 504 -15 2.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 395 Rolf Hansen, Narvik PK V55 504 ny 12.feb   Narvik Narvik PK
ny 395 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V55 504 ny 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+119 395 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 504 +1 5.feb Ekeberg OKTS
+127 395 Lars Torje Hoel, Narvik PK   504 +2 18.jan   Narvik Narvik PK
-25 395 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 504 -18 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 401 Knut Jørgen Larsen-Sivertsen, Bergen PK V55 503 ny 21.mar Laksevåg Bergen PK
-157 401 Christer Skotnes Lukassen, Mosjøen PK   503 -35 30.jun   Kvenvikmoen Alta SSK
-278 401 Audun Kvandal, Odda PK 503 -52 15.jun Blikshavn Skudenes PK
+211 401 Bent Nordseth, Brumunddal PK 503 +18 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 401 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 503 ny 17.mar   Hula i Askim Askim PK
+155 401 Terje Pettersen, Narvik PK V73 503 +7 14.mar Narvik Narvik PK
+125 401 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 503 +2 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
-140 401 Andre Lægreid, Årdal SSL   503 -33 5.mar   Røti Årdal SSL
ny 409 Eivind Faa, Sola PK Menn Jr 502 ny 15.mar Sola Skytehall Sola PK
+158 409 Erik Eggen Åmillom, Skjåk PK V65 502 +8 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 411 Christian Susort, Sandnes PK   501 ny 5.jun   Bråstein Sandnes PK
ny 411 Elena Barstad, Arendal PK Kv 501 ny 30.mai Fjæreheia Grimstad SS
+190 411 Vidar Erichsen, Åsane PK 501 +14 21.mar Laksevåg Bergen PK
-51 411 Dag Arild Hansen, Bergen PK V55 501 -22 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+176 411 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 501 +11 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
+156 411 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 501 +7 18.jan Narvik Narvik PK
+347 411 Lene Bjørsvik Hoel, Narvik PK Kv 501 +47 18.jan   Narvik Narvik PK
-16 418 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 500 -18 13.feb Buran Trondhjems PK
+268 418 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 500 +29 4.mai Løvenskiold Bærum PK
-29 418 Magnar Anton Støyva, Sandane PK   500 -19 17.mar   Skjolden Luster SSL
ny 418 Kenneth Økland, Skånland PK V65 500 ny 10.mar Narvik Narvik PK
+507 422 Ronny Skogli, Finnsnes PK 499 +108 14.feb Falken Finnsnes PK
ny 422 André Düring, Porsgrunn PK   499 ny 10.mar   Brevik Porsgrunn PK
+384 422 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK 499 +63 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
+69 422 Geir Lau, Ringerike PK V55 499 -7 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+34 422 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 499 -12 16.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 422 Kurt Birger Solbakken, Luster SSL V55 499 ny 28.apr Skjolden Luster SSL
-224 422 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 499 -44 10.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 429 Eirik Kvalen, Luster SSL V65 498 ny 17.mar   Skjolden Luster SSL
ny 429 Jarle Brunborg, NOP/Voss 498 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
ny 429 Jan Iben Wang Windt, Halden PK 498 ny 17.mar Hula i Askim Askim PK
+285 429 Mikal Josefsen, Kirkenes PK   498 +33 5.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+51 433 Øyvind Loeng, Trondhjems PK 497 -10 13.feb Buran Trondhjems PK
ny 433 Tony Jakobsen, Finnsnes PK 497 ny 13.mar Falken Finnsnes PK
-195 433 Henrik Johansen Dahl, Vadsø SSK Menn U16 497 -42 11.mar   Miljøbygget Vadsø SSK
-17 433 Alexander Andre Mathisen, Sandnessjøen PK 497 -19 21.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+180 433 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 497 +13 18.jan Buran Trondhjems PK
-128 433 Per Anders Knive, Hokksund PK   497 -33 1.jun   Myhrespiten Hokksund PK
+154 439 Inger Skjold Bratli, Bærum PK Kv V65 496 +7 20.jan Løvenskiold Bærum PK
-276 439 Daniel Olaussen, Melhus SS 496 -52 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-32 439 Victor Stiansen, Arendal PK   496 -21 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
-6 442 Idar Sivertsen, Oslo PK 495 -19 11.mar Ekeberg OKTS
+138 442 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK 495 +3 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+485 444 Tomasz Suchowiecki, Hå PK   494 +103 4.mai   Sola Skytehall Sola PK
+299 444 Gard Pedersen, Trondhjems PK V55 494 +36 12.mar Buran Trondhjems PK
ny 444 Jens Bendiks Bremnes Heide, Bærum PK 494 ny 13.apr Løvenskiold Bærum PK
+52 444 Per Arne Clemensen, Alta SSK V65 494 -11 30.jun   Kvenvikmoen Alta SSK
ny 444 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 494 ny 13.apr Løvenskiold Bærum PK
+370 449 Tommy Westby, Porsgrunn PK 493 +61 3.mai Brevik Porsgrunn PK
+478 449 Martin Håkonsen, Finnsnes PK   493 +100 13.mar   Falken Finnsnes PK
ny 449 Stig Helle, Arendal PK 493 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
-121 449 Sverre Kallevig, Stavanger PK V55 493 -34 5.feb Skurve Stavanger PK
-260 453 William Berg, Vadsø SSK Menn Jr 492 -52 11.mar   Miljøbygget Vadsø SSK
+191 453 Knut-Børge Bentsen, Narvik PK 492 +14 10.mar Narvik Narvik PK
+79 453 Stig Morten Støyva, Sandane PK V55 492 -8 28.apr Skjolden Luster SSL
+253 453 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 492 +25 15.jun   Blikshavn Skudenes PK
ny 457 Nandika Ramkumar, Sola PK Kv U16 491 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+455 457 Steffen Skrove, Grimstad SS 491 +92 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
+92 457 Jarle Johanson, Haugesund PK   491 -7 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 460 Ulf Brynjar Karlsen, Askim PK V55 490 ny 17.mar Hula i Askim Askim PK
ny 460 Stian Brandborg, Narvik PK 490 ny 11.mar Narvik Narvik PK
ny 460 Stian Julien, Mysen PL   490 ny 17.mar   Hula i Askim Askim PK
-100 460 Stein Erik Jønsrud, Marnar PL V55 490 -33 4.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 460 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V65 490 ny 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
+36 460 Irene Mork, Kristiansund SS Kv 490 -15 28.jan   Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 460 Vidar Hansen, Hafrsfjord PK 490 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
-126 460 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 490 -36 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 468 Stein Lu, Bærum PK   489 ny 2.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 468 Einar Valde, Vågå PK 489 ny 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
-20 468 Tor Berge, Bergen PK 489 -23 4.mai Laksevåg Bergen PK
+176 468 Thomas Hestnes, Egersund PK   489 +11 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 472 Andreas Hove, Sogndal PK 488 ny 9.jun Grovastøylen Florø PK
ny 472 Reinardt Helland Nilsen, Fauske og Sørfold PK 488 ny 12.feb Hunstad Bodø SSK
ny 472 Arve Yttri, Leikanger SSL   488 ny 28.apr   Skjolden Luster SSL
-112 472 Roger Tjosås, Hokksund PK 488 -35 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+12 472 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 488 -19 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 477 Ove Hove, Florø PK V65 487 ny 9.jun   Grovastøylen Florø PK
-   477 Pål Pedersen, Båtsfjord PK 487 -21 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 477 Geir Vidar Berglind, Asker SK V55 487 ny 17.mar Asker Asker SK
-97 477 Anders Marthinsen, Oslo PK V55 487 -33 13.mar   Løvenskiold Bærum PK
+179 477 Ole Martin Rønning, OKTS V55 487 +12 11.mar Ekeberg OKTS
ny 477 Kristian Hausken, Kopervik PK V55 487 ny 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
-35 483 Erlend Hamre, OKTS   486 -26 12.feb   Ekeberg OKTS
+354 483 Julie Alexandra Nordgård, Finnsnes PK Kv Jr 486 +59 12.feb Falken Finnsnes PK
ny 483 Jarle Hansen, Kristiansand PS 486 ny 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 483 Kjell Kvalen, Luster SSL V55 486 ny 28.apr   Skjolden Luster SSL
+13 483 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 486 -19 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 488 Lasse Wikmark, Askim PK 485 ny 17.mar Hula i Askim Askim PK
+3 488 Tommy Anthoni Anthonisen, Farris SS - Larvik V55 485 -21 30.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+143 488 Øyvind Engevik Rugtvedt, Hafrsfjord PK 485 +4 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-117 491 Michael Sandvik Fossum, Vennesla PK 484 -37 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+35 491 Ole Morten Valø, Askim PK V55 484 -17 17.mar   Hula i Askim Askim PK
ny 493 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V65 483 ny 14.mar Vinne Skole Verdal SSL
+3 493 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V65 483 -22 30.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-88 495 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK   482 -35 18.jan   Buran Trondhjems PK
-167 495 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 482 -45 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
ny 495 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V55 482 ny 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 498 Marius Cilus Høydal, Hafrsfjord PK   481 ny 24.apr   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 498 Adrian Moritz Zierenberg, Ringerike PK 481 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 498 Torbjørn Aastveit, Grimstad SS 481 ny 6.jul Fjæreheia Grimstad SS
ny 498 Anders Christian Anderson Pettersen, Trondhjems PK   481 ny 25.mai   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 498 Torill Strand, Time PK Kv 481 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+126 498 Geir Arne Vesterstrand, Vadsø SSK 481 -1 11.mar Miljøbygget Vadsø SSK
+390 498 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal SSK Kv 481 +73 18.feb   Skatval Stjørdal SSK
+42 498 Glenn Ørjan Gauthun, Nordmarka SSK 481 -18 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+126 498 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 481 -1 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 507 Gjermund Pettersen, Kirkenes PK   480 ny 5.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 507 Vidar Drevvatne Remmen, Mosjøen PK 480 ny 11.jun Sagforsen Mosjøen PK
-118 507 Eric Øien, Stjørdal SSK V55 480 -39 18.feb Skatval Stjørdal SSK
+86 507 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 480 -9 14.mar   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+352 511 Jan-Helge Dragsnes Rygh, Stjørdal SSK 479 +61 21.jan Skatval Stjørdal SSK
+29 511 André Hansen, Porsgrunn PK 479 -20 3.mai Brevik Porsgrunn PK
ny 511 Johannes Gjerstad, NOP/Voss V55 479 ny 5.mai   Skjerve NOP/Voss
+200 514 Vemund Barstad Bermingrud, Oslo PK 478 +13 11.mar Ekeberg OKTS
+42 514 Susanne Solhaug, Bodø SSK Kv 478 -18 11.mar Hunstad Bodø SSK
+66 514 Inge Osvald Thingnes, Hafrsfjord PK V55 478 -14 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 517 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv Jr 477 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
ny 518 Thomas Farkas, Vadsø SSK 476 ny 11.mar Miljøbygget Vadsø SSK
+69 518 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 476 -14 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
-82 518 Bjørn Magne Holm, Tana og Nesseby PK V55 476 -38 14.mar Varangerbotn Tana og Nesseby PK
-402 518 Amund Sigtbakken-Wilberg, Brumunddal PK 476 -80 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+79 522 Leif Ekeland Holstein, Nordmarka SSK   475 -12 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 522 Øystein Vereide, Arendal PK 475 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 522 Øyvind Hansen, Tromsø PK 475 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
+89 522 Petter Stueflotten Svee, OKTS   475 -11 12.feb   Ekeberg OKTS
+18 522 Tore Sørensen, Narvik PK V55 475 -24 18.jan Narvik Narvik PK
ny 527 John Enger, Ullensaker PK V55 474 ny 17.feb Hula Tønsberg O. PK
ny 527 Oxana Kurkina Nicolaisen, Bærum PK Kv 474 ny 1.jun   Løvenskiold Bærum PK
-50 527 Roger Langseth, Bodø SSK 474 -34 12.feb Hunstad Bodø SSK
+142 527 Christoffer Olsen Nilsen, Verdal SSL 474   - 9.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 527 Sergey Shaposhnikov, OKTS   474 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
+118 532 Håvard Haakonsen, Stjørdal SSK V55 473 -4 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+106 532 Gunn Mary Andersen, Verdal SSL Kv V65 473 -7 9.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 534 Toralf Mjøen, Oppdal PK V55 472 ny 23.jun   Oppdal Oppdal PK
ny 534 Harald Kismul, Bergen PK 472 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
ny 534 Mats Gustavsen, Kopervik PK 472 ny 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 537 Tormod Hansen, Hokksund PK   471 ny 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
ny 538 Stephan Nyborg Guindani, Oslo PK 470 ny 11.mar Ekeberg OKTS
+18 538 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V55 470 -26 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+221 540 Knut Johan Aase, Sogndal PK   469 +16 9.jun   Grovastøylen Florø PK
ny 541 Eli Ekeland Holstein, Nordmarka SSK Kv 468 ny 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 541 Brian Aasland, Sandnes PK V65 468 ny 5.jun Bråstein Sandnes PK
-3 543 Trond Høyby, Verdal SSL   467 -32 18.jan   Vinne skole Verdal SSL
+186 543 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK Kv U16 467 +5 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 543 Thomas Michael Strøm, Sola PK V55 467 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 546 Jan Kenneth Bårdsen, Kopervik PK   466 ny 8.jun   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 547 Sandra Anita Høiseth, Tromsø PK Kv 465 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 547 Ørjan Trane, Harstad PK 465 ny 18.jan Narvik Narvik PK
ny 547 Daniel Fykse Himle, NOP/Voss   465 ny 5.mai   Skjerve NOP/Voss
ny 547 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V65 465 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 547 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V73 465 ny 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 552 Iver Aamold Olden, Trondheim SS Menn U14 464 ny 23.jun   Oppdal Oppdal PK
+289 552 Jens Petter Skjærvø, Støren SSK 464 +38 10.jun Støren Skytesenter Støren SSK
ny 554 Oskar Johan Teistedal Myklebust, Bergen PK Menn Jr 463 ny 20.apr Laksevåg Bergen PK
+96 554 Rune Bergstøl, Arendal PK V55 463 -14 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
ny 554 Maximillian Kjuus Spaniland, Mysen PL Menn U16 463 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+125 557 Steinar Gravem, Eide og Fræna PK 462 -10 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 557 Marwan Abdellaoui, Bærum PK   462 ny 4.mai   Løvenskiold Bærum PK
ny 557 Stig Brevik, Time PK 462 ny 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+117 557 Jostein Utstrand, Ørland SS V55 462 -11 21.jan Blinken Ørland SS
-141 557 Arne Aarnes, Verdal SSL   462 -54 15.feb   Vinne Skole Verdal SSL
ny 562 Helge Tvedten, Bærum PK V55 461 ny 8.jun Løvenskiold Bærum PK
+269 562 Eirik Nagel Aldrin, OKTS 461 +32 25.mar Ekeberg OKTS
+416 562 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 461 +92 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 565 Christoffer Hansen, Porsgrunn PK 460 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 565 Jon Helge Røssehaug, Greipstad PK 460 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-13 565 Jarle Bjørknes, Sandnes PK V55 460 -37 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
-231 565 Geir Berg, Ringerike PK V65 460 -66 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 565 Jan Tore Vaksdal, NOP/Voss V65 460 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
-100 565 Jørund Skaali, Skånland PK V65 460 -50 10.mar   Narvik Narvik PK
ny 571 Knut Even Medhaug, Skudenes PK 459 ny 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 571 Espen Eriksen, Porsgrunn PK V55 459 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 571 Tobias Wulff Thoresen, Bodø SSK   459 ny 11.mar   Hunstad Bodø SSK
+266 571 Knut-Erik Holsen, Fauske og Sørfold PK 459 +32 15.jan Hunstad Bodø SSK
+85 571 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 459 -16 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+115 571 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V65 459 -12 25.mai   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 577 Jens Uwe Damerau, Skjåk PK 458 ny 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 577 Odd-Richard Nylund, Finnsnes PK 458 ny 12.feb Falken Finnsnes PK
ny 579 Daniel Emil Krohn Siqveland, Bærum PK   457 ny 4.mai   Løvenskiold Bærum PK
ny 579 Kenneth Ytreland, Skudenes PK 457 ny 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 579 Kristian Rakbjørg Bratvold, Ringerike PK 457 ny 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+110 582 Ole Lie Nicolaysen, Narvik PK V65 456 -14 18.jan   Narvik Narvik PK
ny 583 Alexander Andreassen, Grimstad SS 455 ny 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 583 Oddbjørn Tangen, Oppdal PK V73 455 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
ny 583 Lars Karluf Mikal Steinsvik, Haugesund PK   455 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+319 583 Rolf Gunnar Danielsen, Egersund PK 455 +52 28.mar Sola Skytehall Sola PK
+109 583 Asgeir Grubstad, Stavanger PK V55 455 -15 13.feb Sola Skytehall Sola PK
-77 583 Bror Knut Skjeggedal, Arendal PK   455 -49 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
-51 583 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 455 -45 12.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 590 Ernesto Santos Cagunot, Kristiansand PS 454 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
+312 590 Brit Helen Rørvig Torkildsen, NOP/Vatne Kv V55 454 +51 28.mai   Svartemyr NOP/Vatne
-19 590 Øystein Sandbu Ryeng, Kirkenes PK 454 -39 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+174 590 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 454 +2 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
ny 590 Arne Horneland, Haugesund PK   454 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+184 595 Øivind Mosand, Trondhjems PK 453 +7 13.feb Buran Trondhjems PK
ny 596 Raymond Kristensen, Steigen PK 452 ny 25.jun Steigen Steigen PK
ny 596 Jina Seo-Larsen, Åsane PK Kv V55 452 ny 4.mai   Laksevåg Bergen PK
+100 596 Peter Bergheim, Sandane PK V55 452 -17 9.jun Grovastøylen Florø PK
+277 599 Ryan Michael Graham, Hafrsfjord PK 451 +38 24.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 599 Sondre Rygh, Tønsberg O. PK   451 ny 14.feb   Hula Tønsberg O. PK
+351 599 Hanne Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 451 +69 6.jul Fjæreheia Grimstad SS
ny 599 Petter Emil Helland, Egersund PK Menn U16 451 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 603 Martin Børte Liestøl, Asker SK   450 ny 17.mar   Asker Asker SK
ny 603 Jan Ole Reksnes, Leikanger SSL 450 ny 17.mar Skjolden Luster SSL
+155 603 Gunnar Nyhus, Årdal SSL V55 450 -4 5.mar Røti Årdal SSL
-54 603 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 450 -48 12.feb   Ekeberg OKTS
ny 607 Kjell Åge Skaftun, NOP/Voss V55 449 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
-191 607 Jostein Engesmo, Støren SSK V65 449 -67 10.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+62 607 Kjell Ringstrand, Hafrsfjord PK   449 -25 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
+341 610 Piotr Tomasz Trzaska, Stavanger PK 448 +67 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 610 Magne Nordnes, Mosjøen PK V55 448 ny 11.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 612 Ingrid Helene Lunder, Askim PK Kv 447 ny 17.mar   Hula i Askim Askim PK
ny 613 Trond Bjarne Hansen, Greipstad PK 445 ny 4.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 613 Asle Monsen, Bergen PK SH 1 445 ny 20.apr Laksevåg Bergen PK
ny 613 Leif Arne Wahl, Båtsfjord PK V55 445 ny 14.mar   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
-   613 Lars Olav Skårberg, Oslo PK V55 445 -39 11.mar Ekeberg OKTS
ny 617 Rafal Wisniewski, Sandnes PK 444 ny 5.jun Bråstein Sandnes PK
ny 617 Agnete Kjerstad, Bærum PK Kv 444 ny 8.jun   Løvenskiold Bærum PK
ny 617 Lydia Döhler, Birkenes & Lillesand SSL Kv 444 ny 30.mai Fjæreheia Grimstad SS
-169 617 Marius Emil Eriksen, Tromsø PK 444 -68 10.mar Narvik Narvik PK
ny 621 Stian Tønnesen, Stavanger PK   443 ny 4.mai   Sola Skytehall Sola PK
-241 621 Gry Karin Syvertsen Egge, Greipstad PK Kv 443 -77 4.mai Stemtjønn Greipstad PK
-20 621 Rebekka Johannsdottir, Haugesund PK Kv 443 -44 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+178 621 Bjørn Anders Linde Pedersen, OKTS   443 +5 11.mar   Ekeberg OKTS
ny 625 Frode Nilsen, Bærum PK V65 442 ny 4.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 625 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V65 442 ny 1.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 627 Marcus Linde Refvik, Hafrsfjord PK   441 ny 24.apr   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 627 Johnny Åmodt, Porsgrunn PK V55 441 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 627 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 441 ny 5.jun Bråstein Sandnes PK
ny 630 Erlend Voll, Oppdal PK   440 ny 23.jun   Oppdal Oppdal PK
-17 630 Sivert Storø, Støren SSK 440 -44 27.mai Støren Skytesenter Støren SSK
+147 632 Bjørnar Ervik, Bodø SSK 439 -7 11.mar Hunstad Bodø SSK
+174 632 Hallgeir Leo Gjerde, Nordmarka SSK V55 439 +3 14.mar   Strandahallen Nordmarka SSK
ny 632 Roy Bjørndal, OKTS V65 439 ny 25.mar Ekeberg OKTS
+153 632 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK 439 -4 18.jan Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+14 636 Olga Cherniievska, OKTS Kv 438 -39 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 636 Sjur I Børve, Odda PK V55 438 ny 8.jun Karmøyhallen Kopervik PK
-234 636 Roar Øverland, Greipstad PK V55 438 -80 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 639 Tom Edvardt Meek, Sunndal SSK V55 436 ny 23.jun   Oppdal Oppdal PK
ny 639 Jan Willy Kvamsøe, Hafrsfjord PK V55 436 ny 12.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+114 639 Per Yrian Rolf Edvin Guttormsen, OKTS 436 -19 11.mar Ekeberg OKTS
ny 639 Rune Opheim, Time PK   436 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
-40 639 Jon Audun Moe, OKTS 436 -52 11.mar Ekeberg OKTS
-68 639 Lars Singsaas, Kotsøy PK 436 -57 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 639 Kjell Arne Nilsen, Steigen PK V65 436 ny 30.jun   Kvenvikmoen Alta SSK
ny 646 Martin Kalvatn, Bærum PK 435 ny 8.jun Løvenskiold Bærum PK
+166 646 Tore Nørbech, Kristiansund SS V73 435 +1 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 646 Tollef Fagerli, Sola PK Menn Jr 435 ny 28.mar   Sola Skytehall Sola PK
ny 646 Aage Nymark, Oslo PK V55 435 ny 12.feb Ekeberg OKTS
+146 650 Rune Dalsøren, Askvoll PK 434 -5 9.apr Røti Årdal SSL
ny 650 Gøran Hovda, NOP/Voss   434 ny 5.mai   Skjerve NOP/Voss
+153 650 Steinar Paulsen, Asker SK V65 434 -3 15.jan Ekeberg OKTS
ny 653 Kenneth Strand Storvik, Eide og Fræna PK 433 ny 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 653 Espen Birkelund, Sola PK   433 ny 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
+178 653 Arvid Klavenes, Stavanger PK V55 433 +4 23.mai Sola Skytehall Sola PK
+73 653 Rikke Jensen Nyheim, Narvik PK Kv 433 -30 14.mar Narvik Narvik PK
ny 657 Hans Erik Henaug, OKTS V55 432 ny 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
+260 658 Marius Engh, OKTS 431 +35 12.feb Ekeberg OKTS
ny 659 Mattias Brekkum, Skjåk PK 430 ny 13.apr Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 659 Alexander Karlsen, Kristiansand PS   430 ny 4.mai   Stemtjønn Greipstad PK
+76 659 Roy Thorstensen, Farris SS - Larvik V55 430 -30 4.jun Åres Farris SS - Larvik
-361 659 Kjell Magne Iversen, Tana og Nesseby PK V55 430 -101 18.jan Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 663 Per Myklatun, Kopervik PK V55 429 ny 9.feb   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 663 Ragne Nyman-apelset, Preikestolen PK Kv 429 ny 14.mar Strandahallen Nordmarka SSK
ny 663 Jan Kristoffersen, Skudenes PK V55 429 ny 15.jun Blikshavn Skudenes PK
ny 666 Olav Ohm Strøm, Bergen PK   428 ny 21.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 666 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V65 428 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
+317 668 Ola Stengel, Stavanger PK 427 +61 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 668 Thomas Leddig, Grimstad SS   427 ny 30.mai   Fjæreheia Grimstad SS
ny 670 Thor-Eivind Gunleifsen Sørlie, Grimstad SS 426 ny 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 670 Per Sondre Uhnger Ekblad, Bærum PK 426 ny 2.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 672 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 425 ny 25.jun   Steigen Steigen PK
ny 673 Astrid Mona Lilletjernbakken, Oslo PK Kv V55 424 ny 11.mar Ekeberg OKTS
ny 673 Øyvind Nåsen, NOP/Voss 424 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
ny 673 Paal Torstrup Kloster, Nordmarka SSK   424 ny 14.mar   Strandahallen Nordmarka SSK
ny 676 Kristian Hinna Bowitz, Hafrsfjord PK Menn Jr 423 ny 24.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 676 Asle King Lyngstad, Skudenes PK 423 ny 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 676 Frank Harald Andersen, Askøy PK   423 ny 4.mai   Laksevåg Bergen PK
ny 679 Torstein Strøm, Porsgrunn PK 422 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 680 Paal Andre Teistedal Myklebust, Bergen PK 421 ny 21.mar Laksevåg Bergen PK
+164 680 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V73 421 -4 18.jan   Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 682 Linn Maria Skjerve, Verdal SSL Kv 420 ny 9.mai Tromsdal Verdal SSL
+276 682 Kjell Holen, OKTS V55 420 +41 15.jan Ekeberg OKTS
+27 682 Reidar Kvåle, Greipstad PK   420 -46 15.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 685 Linn Karin Liknes, Skudenes PK Kv 419 ny 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 685 Andreas Maude Bakken, Tingvoll PK 419 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+288 685 Ilya Molkov, Hafrsfjord PK   419 +47 21.jan   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 685 Iris Katrin Brekke, Vigra og Valderøy PK Kv 419 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-157 689 Terje Røstad, Støren SSK V55 418 -82 8.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+194 690 Gunnar Gaasvik, Verdal SSL   417 +7 14.mar   Vinne Skole Verdal SSL
+260 691 Atle Løndalen, Kopervik PK V55 416 +35 6.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 691 Ole Gunnar Eikrem, Tingvoll PK 416 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 691 Borgar Grande, Sogndal PK   416 ny 9.apr   Røti Årdal SSL
+203 691 Torbjørn Spande, Nordmarka SSK 416 +10 14.mar Strandahallen Nordmarka SSK
-67 691 Tom Hojem, Bodø SSK V65 416 -66 12.feb Hunstad Bodø SSK
ny 691 Laila Synnøve Amundsen, Alta SSK Kv 416 ny 30.jun   Kvenvikmoen Alta SSK
+162 697 Tor Roger Jakobsen, Finnsnes PK V55 415 -5 14.feb Falken Finnsnes PK
ny 697 Halvor Frøsland, Hafrsfjord PK 415 ny 24.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 697 Piotr Rafal Nikiel, Sandnes PK   415 ny 5.jun   Bråstein Sandnes PK
ny 700 Jessica Alvero Sandnes, Bodung PK Kv 414 ny 20.mai Ekeberg OKTS
ny 700 Patrick Bråthen Strøm, Porsgrunn PK 414 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 702 Uskan Qitaku, Haugesund PK   413 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 702 Gunnar Wistad, OKTS 413 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 702 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 413 ny 13.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 705 Ståle Vandyke Mathisen, Finnsnes PK   412 ny 11.mar   Falken Finnsnes PK
+285 705 Espen Hagen Thomsen, Skudenes PK 412 +48 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
+84 705 Svein Erik Skjæveland, Nordmarka SSK V65 412 -30 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
ny 708 Trine Storm Dahl, Hafrsfjord PK Kv 411 ny 24.apr   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 709 Ragnvald Krogh Ravn, Grimstad SS Menn Jr 407 ny 30.mai Fjæreheia Grimstad SS
+185 709 Jon Sigve Ring Sjølyst, Farris SS - Larvik 407 +1 2.jul Åres Farris SS - Larvik
ny 711 Finn Kåre Antonsen, Porsgrunn PK V65 405 ny 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 711 Inger Broen, Steigen PK Kv V55 405 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 711 Thomas Lilleborgen, Halden PK 405 ny 17.mar Hula i Askim Askim PK
ny 711 Alexander Jakobsen, Arendal PK   405 ny 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
+202 715 Torstein Liene, Greipstad PK V65 404 +7 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 716 Vegard Holmberg Vigerust, Porsgrunn PK 403 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+133 716 Odd Gunnar Efraimsen, Lærdal PK V55 403 -21 9.apr   Røti Årdal SSL
ny 716 Viljar Bergstøl, Greipstad PK 403 ny 4.mai Stemtjønn Greipstad PK
-33 719 Eivind Vea, Skudenes PK 402 -69 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 720 Per-Oskar Hovdenak, Greipstad PK   401 ny 12.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 720 Fredrik Brennemoe Buer, Porsgrunn PK 401 ny 3.mai Brevik Porsgrunn PK
ny 720 Anders Steinmo, Tromsø PK 401 ny 11.mar Falken Finnsnes PK
-34 720 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V65 401 -70 5.feb   Ekeberg OKTS
+254 724 Kjetil Slatlem, Eide og Fræna PK 400 +31 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 725 Vidar Flister, Florø PK 399 ny 9.jun Grovastøylen Florø PK
ny 726 Anna Elisabeth Lilletjernbakken Rystad, Oslo PK Kv 398 ny 11.mar   Ekeberg OKTS
ny 726 Halvor Loftsgarden, Farris SS - Larvik 398 ny 4.jun Åres Farris SS - Larvik
+115 726 Guillaume William Christian Dupuy, OKTS 398 -28 25.mar Ekeberg OKTS
ny 726 Ørjan Skjæveland, Hafrsfjord PK   398 ny 31.jan   Bjergsted Hafrsfjord PK
+83 726 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 398 -37 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
+186 726 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 398 -1 20.jan Løvenskiold Bærum PK
+173 732 Andreas Gaarden, Narvik PK   397 -5 15.jan   Narvik Narvik PK
ny 733 Ronnie Halonen, Tana og Nesseby PK 396 ny 14.mar Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 733 Heidi Iren Rosenby, Steigen PK Kv 396 ny 25.jun Steigen Steigen PK
ny 735 Stian Byvold Torsdal, OKTS   395 ny 11.mar   Ekeberg OKTS
ny 735 Sven Einar Svensen, Greipstad PK V55 395 ny 4.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 735 William Throndsen, Trondhjems PK 395 ny 13.feb Buran Trondhjems PK
ny 738 Ingvar Heien, Stavanger PK   394 ny 5.feb   Skurve Stavanger PK
+218 738 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V65 394 +14 15.jan Narvik Narvik PK
ny 740 Geir-Harald Storøy, Skudenes PK 393 ny 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 741 Odd Martin Bech, OKTS V65 392 ny 20.mai   Ekeberg OKTS
ny 741 Bjørnar Nærland, Nordmarka SSK 392 ny 14.mar Strandahallen Nordmarka SSK
ny 743 Morten Andre Ims, NOP/Vatne 391 ny 28.mai Svartemyr NOP/Vatne
+101 743 Arne Venes, Sogndal PK   391 -34 9.apr   Røti Årdal SSL
-10 745 Steinar Foss, Meldal SS V55 390 -70 23.jun Oppdal Oppdal PK
+194 745 Anders Wettese, Asker SK 390 +2 1.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 745 Vibeke Helgeland, Farris SS - Larvik Kv 390 ny 16.feb   Larvik Farris SS - Larvik
ny 748 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V73 387 ny 22.jun Laksevåg Bergen PK
ny 749 Henning Bjørntvedt Therjesen, Kristiansand PS V55 386 ny 4.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 749 Kristian Nørve, Greipstad PK   386 ny 4.mai   Stemtjønn Greipstad PK
+100 749 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 386 -38 13.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 752 Rune Birketvedt, Lindesnes PK 385 ny 4.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 752 Joakim Andreas Larsson, Arendal PK   385 ny 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
ny 754 Mohammed Ali Chkontana, Arendal PK 384 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 754 Yvonne Rislå Aastveit, Grimstad SS Kv 384 ny 6.jul Fjæreheia Grimstad SS
ny 756 Espen Andreas Kilen Andersen, OKTS   383 ny 11.mar   Ekeberg OKTS
ny 757 Aileen Helland, Egersund PK Kv U14 382 ny 13.jul NM Sola Skytehall Rogaland SK
ny 757 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK V55 382 ny 18.jan Narvik Narvik PK
+163 759 Kristian Tapio, Tana og Nesseby PK   381 -14 18.jan   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 759 Isabella Hansen Grøthe, Tromsø PK Kv U16 381 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 761 Stein Bjørseth, Bærum PK V55 380 ny 4.mai Løvenskiold Bærum PK
+182 761 Michal Wozniak, Sola PK   380 -5 15.mar   Sola Skytehall Sola PK
ny 761 Endre Holmen, Nedre Eiker PK 380 ny 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 764 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 379 ny 15.jun Blikshavn Skudenes PK
-178 765 Morten Wangelsten Engelsen, Greipstad PK   378 -112 4.mai   Stemtjønn Greipstad PK
ny 766 Inge Bergstøl, Greipstad PK V55 376 ny 4.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 767 Bent Cato Dalager, Trondhjems PK 374 ny 18.jan Buran Trondhjems PK
-98 767 Rami Nasri Mohammad Abualrob, Greipstad PK   374 -100 13.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 767 Ole Rangvald Sveberg, Finnsnes PK V55 374 ny 17.jan Falken Finnsnes PK
ny 770 Pål Dølbakken, Kristiansand PS 373 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 771 Magne Aarsteinsen, Haugesund PK   370 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 771 Niklas Knudsen, Porsgrunn PK 370 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 773 Hans Sunde, Time PK 369 ny 12.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 774 William Opsal Elvik, Kopervik PK Menn U16 366 ny 9.feb   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 775 Steve Sørensen, Finnsnes PK V55 365 ny 17.jan Falken Finnsnes PK
ny 775 Ole Kristian Skrove, Verdal SSL 365 ny 14.mar Vinne Skole Verdal SSL
ny 777 Jone Hansen, Stavanger PK V55 364 ny 5.feb   Skurve Stavanger PK
ny 777 Helene Grønnerud Meyer, Hafrsfjord PK Kv 364 ny 24.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 777 Marton Moksnes Fossan, Nordmarka SSK Menn Jr 364 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
-42 777 Harald Magnus Monsen, Farris SS - Larvik V55 364 -96 4.jun   Åres Farris SS - Larvik
-81 777 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 364 -105 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 782 Grete Moksnes Fossan, Nordmarka SSK Kv 363 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
-169 782 Philip Fredriksen Aaby, Porsgrunn PK   363 -121 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 782 John Bent Sjursen, Time PK V55 363 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 785 Arve Melvin Nesvang, Bærum PK V73 362 ny 8.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 786 Bjørnar Nikolaysen, OKTS V55 359 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
+101 787 Bjørn Johannesson, Haugesund PK V65 357 -51 29.feb Kuleisen Haugesund PK
-157 788 Artur Michal Miodonski, Arendal PK 355 -126 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 788 Jann Rønning, Kotsøy PK V55 355 ny 29.apr   Støren Skytesenter Støren SSK
ny 790 Asbjørn Sæbø, Trondhjems PK V55 354 ny 12.mar Buran Trondhjems PK
ny 791 Stanislaw Zbigniew Dobrzynski, Nordmarka SSK 353 ny 14.mar Strandahallen Nordmarka SSK
ny 792 Trond Igelkjøn, Årdal SSL   352 ny 9.apr   Røti Årdal SSL
ny 793 Johan Martin Ribsskog, Farris SS - Larvik V65 351 ny 16.feb Larvik Farris SS - Larvik
ny 794 Per Guttu, Kirkenes PK V65 350 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+186 795 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK V65 349 -18 28.jan   Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 796 Terje Martinsen, Arendal PK 348 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+92 796 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 348 -60 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 798 Rolf Toven, Nesset PK V65 347 ny 28.jan   Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 799 Marielle Abrahamsen Lien, Kvalsund IL Kv 346 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 799 Sindre Vandyke Mathisen, Finnsnes PK Menn Jr 346 ny 11.mar Falken Finnsnes PK
ny 799 Aksel Omholt Olsen, Farris SS - Larvik Menn U16 346 ny 30.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 799 Jonas Steinsli, Verdal SSL V55 346 ny 14.mar Vinne Skole Verdal SSL
ny 803 Bjørn Aspøy, Sola PK V65 344 ny 23.mai Sola Skytehall Sola PK
+114 804 Frode Magnar Ingvaldstad, Nordmarka SSK V55 343 -53 18.jan   Strandahallen Nordmarka SSK
ny 805 Kai Inge Henry Grønvik, Arendal PK V73 341 ny 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 806 Jan Erik Fuglesteg, Luster SSL V55 340 ny 28.apr Skjolden Luster SSL
-92 806 Christer Zakariassen, Porsgrunn PK   340 -125 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 808 John-Einar Stenberg Hansen, Narvik PK 339 ny 18.jan Narvik Narvik PK
ny 809 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK V73 337 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
-104 810 Britt Helene Dahl, Porsgrunn PK Kv V55 336 -131 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
+170 811 Gunnar Aastrand, Stavanger PK V65 335 -32 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 812 Geir Christian Kjeldaas, Hafrsfjord PK 334 ny 24.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 813 Tore Hakvaag, Steigen PK V55 333 ny 25.jun   Steigen Steigen PK
ny 814 Johanne Johanin, Steigen PK Kv V55 332 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 814 Maria Eugenia Perdomo-Asbølmo, Støren SSK Kv 332 ny 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-55 816 Øystein Fykse, Bergen PK V55 331 -122 21.mar   Laksevåg Bergen PK
+128 817 Boris Devyatkov, Kristiansund SS 329 -55 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
+55 817 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK Menn U14 329 -86 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 819 Anne Svåsand, Bergen PK Kv 328 ny 21.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 820 Tor Aksel Ramsli, Stavanger PK 327 ny 5.feb Skurve Stavanger PK
+161 820 Ole Jørgen Vold, Ringerike PK 327 -40 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 822 Willy Sandland, Finnsnes PK V55 326 ny 13.mar   Falken Finnsnes PK
ny 822 Torbjørg Tjetland, Time PK Kv 326 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 824 Atle Olsen, Farris SS - Larvik 322 ny 30.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 824 Lars Bårdsen Ferkingstad, Skudenes PK   322 ny 15.jun   Blikshavn Skudenes PK
ny 826 Adam Szymon Walasinski, Haugesund PK 321 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 827 Morten Bråten, Eide og Fræna PK 320 ny 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 828 Tore Ewald Høgset, Narvik PK V55 319 ny 15.jan   Narvik Narvik PK
ny 829 Kai Rothschild, Arendal PK V55 316 ny 30.mai Fjæreheia Grimstad SS
ny 830 Ian Christopher Bacus Edvardsen, Kirkenes PK 314 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 831 Anders Stokke, Skudenes PK   313 ny 15.jun   Blikshavn Skudenes PK
ny 831 Torbjørn Pedersen, OKTS V73 313 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 833 Peder Line Jensen, Time PK 312 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 834 Jan Martin Wangelsten Engelsen, Greipstad PK   309 ny 4.mai   Stemtjønn Greipstad PK
ny 834 Leonora Coli, Arendal PK Kv 309 ny 6.jul Fjæreheia Grimstad SS
ny 836 Lillian Ramstad Nemeth, Haugesund PK Kv 302 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 837 Alfred Dyb-sandnes, Vigra og Valderøy PK   299 ny 16.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 838 Sander Hansen Mannsverk, Alta SSK Menn U12 298 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
ny 838 Jan Inge Solheim, Kristiansand PS 298 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 840 Donald Schümann, Marnar PL V55 297 ny 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 841 Harald Forssell, Skudenes PK 289 ny 17.apr Karmøyhallen Skudenes PK
ny 841 Tore Jensen, Narvik PK V65 289 ny 18.jan Narvik Narvik PK
ny 843 Bjørn Steinar Vik, Ørland SS V55 288 ny 15.feb   Blinken Ørland SS
ny 844 Arve Martin Jøssang, Nordmarka SSK V55 287 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+124 845 Egil Arne Håskjold, Eide og Fræna PK 285 -89 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 846 Steve Johan Berntsen, Finnsnes PK   284 ny 12.feb   Falken Finnsnes PK
ny 847 Siw Harriet Sandaker, Tana og Nesseby PK Kv 280 ny 15.feb Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 848 Odd Magne Mellemseter, Oppdal PK V55 277 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
ny 849 Jeremy Lee Hysell, Hafrsfjord PK   276 ny 24.apr   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 850 Olav Eri Jakobsen, Lærdal PK 275 ny 5.mai Skjerve NOP/Voss
ny 851 Marlon Terje Sorken, Farris SS - Larvik 274 ny 30.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 852 Reidar Huseby, Stavanger PK V55 273 ny 5.feb   Skurve Stavanger PK
ny 853 Svein Olav Vollan, Narvik PK 272 ny 10.mar Narvik Narvik PK
ny 854 Zerevan Bamerni, Stavanger PK 270 ny 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 855 Ole Andre Fluto, Askøy PK   269 ny 4.mai   Laksevåg Bergen PK
ny 856 Russell Carullo, Haugesund PK 266 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 856 Christian Areklett Omre, OKTS 266 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 858 Jarl Martin Alsand Lind, Grimstad SS   265 ny 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
ny 859 Jan Erik Bore, Time PK V55 262 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 860 Fredrik Johan Berntsen, Finnsnes PK 261 ny 11.mar Falken Finnsnes PK
ny 861 Ole Jonny Magerøy, Molde PK   259 ny 8.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 862 Halvard Rasmussen, Bodø SSK V65 257 ny 12.feb Hunstad Bodø SSK
ny 863 Christer Fossan, Nordmarka SSK 255 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
ny 863 Håkon Sørensen, Lærdal PK   255 ny 5.mai   Skjerve NOP/Voss
ny 865 Kristina Avksentiuk, Haugesund PK Kv 251 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 865 Laura Dagna Fattah-Dobrzynska, Nordmarka SSK Kv 251 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
ny 867 Matias Frøytland, Grimstad SS   248 ny 30.mai   Fjæreheia Grimstad SS
ny 868 Carl Nokkve Brastad Bernhardt, Verdal SSL 246 ny 14.mar Vinne Skole Verdal SSL
ny 869 Trine Sofie Pettersen Halonen, Tana og Nesseby PK Kv 245 ny 14.mar Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 869 Karl Magnus Withbro, Sogndal PK   245 ny 9.apr   Røti Årdal SSL
ny 871 Alexander Rosenberg, Time PK 235 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 872 Dag Ingar Simonsen, Farris SS - Larvik V73 234 ny 4.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 873 Alexander Rossebø Mæland, Time PK   228 ny 31.jan   Bjergsted Hafrsfjord PK
+38 874 Tara Lundell Grande, Narvik PK Kv Jr 217 -182 11.mar Narvik Narvik PK
ny 875 Mikal Andre Johnsen, Alta SSK Menn U12 213 ny 30.jun Kvenvikmoen Alta SSK
+18 876 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V55 207 -199 5.jun   Bråstein Sandnes PK
ny 877 Erling Robert Nilsen, Stavanger PK V55 197 ny 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 878 Bengt Erik Erlandsen, Ørland SS V55 192 ny 18.jan Blinken Ørland SS
ny 879 Heidi Nordby Johansen, OKTS Kv 183 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 880 Sondre Knudsen Aasen, Bergen PK 182 ny 22.jun Laksevåg Bergen PK
ny 881 Jan Roger Solemsløkk, Lærdal PK 178 ny 9.apr Røti Årdal SSL
ny 882 Thor Blyberg Endrerud, Ringerike PK V55 176 ny 15.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 883 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK V73 170 ny 25.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 884 Camilla Gilje Sjøberg, Hafrsfjord PK Kv 149 ny 24.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 885 Geir Ove Ommundsen, Hafrsfjord PK V55 137 ny 12.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 886 Simen Theodor Borgersen Blyberg Endrerud, Ringerike PK 135 ny 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 887 Emma Edvartsen, Kristiansand PS Kv Jr 129 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 888 Lars Tokerud, OKTS V55 128 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 889 Pervin Akaslan, OKTS 106 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 890 Tron Gjedrem, Nordmarka SSK 98 ny 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
ny 891 Ervin Eikeland, Kristiansand PS   90 ny 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL