Alle på topp: Hurtig Fin - 2024 Klasse: A B C oppdatert 2.mars 2024
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 486 skyttere ( -666 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 590 +2 20.jan Løvenskiold Bærum PK
+4 2 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Bærum PK 586 +3 17.feb Løvenskiold Bærum PK
+4 2 Tore Vrålstad, Greipstad PK   586 +3 13.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
-   4 Lasse Hovd, Bærum PK 585 +1 17.feb Løvenskiold Bærum PK
-3 5 Stian Rustøen, Greipstad PK 583 -4 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-2 6 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 579 -5 16.jan   Nodelandshallen Greipstad PK
+55 7 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 576 +9 22.feb Haugar Tønsberg O. PK
+4 7 Lars Petter Mostad, Oslo PK 576 -6 12.feb Ekeberg OKTS
+10 9 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 575 -2 21.jan   Skatval Stjørdal SSK
+10 9 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 575 -2 13.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-3 9 Roar Haugan, Støren SSK 575 -8 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+4 9 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK   575 -6 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
+10 9 Frank Lien, Bærum PK V55 575 -2 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+3 14 Runar Magnussen, Sola PK 574 -4 13.feb Sola Skytehall Sola PK
-3 14 Johnny Jenssen, Mo PK V55 574 -8 17.jan   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+20 14 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 574 +1 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
+2 17 Erik Bækkevold, Brumunddal PK V55 573 -4 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
+99 17 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS   573 +17 5.feb   Ekeberg OKTS
+77 19 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 572 +11 18.jan Hula Tønsberg O. PK
+46 20 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK 571 +5 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+93 20 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 571 +14 18.jan   Blinken Ørland SS
+42 20 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 571 +4 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
+55 23 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 570 +6 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
-17 23 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   570 -13 13.feb   Buran Trondhjems PK
ny 25 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK 569 ny 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
+53 25 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 569 +5 21.jan Skatval Stjørdal SSK
+71 25 Espen Magnussen, Sola PK   569 +8 16.jan   Sola Skytterhall Sola PK
+14 25 Arne Landsverk, Greipstad PK 569 -3 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
+1 25 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 569 -6 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
-19 25 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   569 -14 18.jan   Strandahallen Nordmarka SSK
-10 25 Jørn Olsen, Narvik PK 569 -11 15.feb Narvik Narvik PK
+19 32 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 567 -2 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-2 33 Håvard Hoff, Ørland SS   566 -8 15.feb   Blinken Ørland SS
+39 34 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 565   - 18.jan Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+5 34 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 565 -7 15.feb Vinne Skole Verdal SSL
+44 34 Morten Antonsen, Ørland SS   565 +1 18.jan   Blinken Ørland SS
-3 37 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 564 -9 12.jan Brevik Porsgrunn PK
+14 37 Roar Hembre, Trondheim SS V65 564 -5 21.jan Skatval Stjørdal SSK
-36 39 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS   563 -23 16.jan   Nodelandshallen Greipstad PK
+18 39 Viggo Olden, Ørland SS 563 -5 21.jan Blinken Ørland SS
-10 41 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 562 -12 13.feb Buran Trondhjems PK
+4 41 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK   562 -8 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
+4 41 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 562 -8 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-15 41 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 562 -13 12.feb Falken Finnsnes PK
+78 45 Ole Arnfinn Molvær, Brumunddal PK V65 560 +5 21.jan   Bangshallen Brumunddal PK
+28 45 Tore Stensby, Hamar SSK V55 560 -5 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+40 45 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 560 -3 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+43 45 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 560 -2 16.jan   Sola Skytterhall Sola PK
-19 45 Ingar Woll, Bærum PK 560 -15 12.feb Ekeberg OKTS
+23 50 Øivind Maanum, Brumunddal PK V55 559 -6 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
+95 50 Knut Narve Skogland, Trondheim SS   559 +8 18.feb   Skatval Stjørdal SSK
-33 50 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 559 -19 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 53 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 558 ny 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
+13 53 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK   558 -8 8.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+35 53 Esten Murbreck, Hamar SSK V65 558 -4 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 53 Axel Resch Johnsen, Asker SK 558 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+92 57 Geir Brendhaugen, Lismarken PK V55 557 +7 12.feb   Ankerskogen Hamar SSK
+52 57 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 557 -1 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+119 57 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 557 +11 15.feb Narvik Narvik PK
-26 60 Thomas Johansen, Narvik PK   556 -17 12.feb   Narvik Narvik PK
+25 60 Erik Haglund, Grimstad SS 556 -7 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
-   62 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 555 -12 12.feb Miljøbygget Vadsø SSK
+108 63 Simen Sløgedal, Marnar PL   554 +7 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL
+242 63 Svein Wormdal, Hamar SSK 554 +24 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
+3 63 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 554 -12 16.feb Larvik Farris SS - Larvik
+22 66 Terje Storholt, Oslo PK V65 553 -9 15.jan   Ekeberg OKTS
-4 66 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 553 -14 16.jan Sola Skytterhall Sola PK
-15 66 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 553 -16 13.feb Sola Skytehall Sola PK
+97 66 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   553 +5 14.feb   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-27 66 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 553 -19 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+42 71 Per Erik Dalén, Oslo PK 552 -5 12.feb Ekeberg OKTS
+34 71 Line Anita Andreassen, Mo PK Kv 552 -7 14.feb   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+45 71 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 552 -4 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+75 74 Tore Myrvold, Brumunddal PK V55 551 +1 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
+31 74 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 551 -8 17.jan   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-19 76 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 550 -18 21.jan Skatval Stjørdal SSK
-25 76 Oddvar Uddu, Trondhjems PK V65 550 -19 13.feb Buran Trondhjems PK
ny 78 Rune Bjørgo, Bærum PK   549 ny 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
+31 78 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 549 -9 13.feb Buran Trondhjems PK
+175 78 Gunnar Lier, Oslo PK V55 549 +12 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+38 78 Tommy André Utheim, Lindesnes PK   549 -7 4.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+98 78 Howard Neufeld, OKTS V55 549 +3 15.jan Ekeberg OKTS
-26 83 Jon Ørsund, Sunndal SSK 548 -20 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+26 83 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK   548 -10 15.feb   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+66 83 Erik Christensen, Bodø SSK 548 -2 12.feb Hunstad Bodø SSK
+122 86 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V65 547 +5 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+63 86 Terje Kristiansen, Bodø SSK   547 -3 12.feb   Hunstad Bodø SSK
-47 86 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 547 -25 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-44 89 Eystein Jahnsen, Arendal PK 546 -24 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+60 89 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 546 -4 16.jan   Sola Skytterhall Sola PK
ny 89 Rikard Hille, Greipstad PK 546 ny 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-73 92 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 545 -32 19.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+31 92 Per Christian Lie, Bærum PK V55 545 -10 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
-6 94 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 544 -18 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+77 94 Roy Blokhus, Mo PK V55 544 -3 17.jan Sagbakken Pistolbane Mo PK
+342 94 Morten Støen, Bærum PK V65 544 +30 17.feb   Løvenskiold Bærum PK
ny 94 Roger Gösta Persson, Tana og Nesseby PK V55 544 ny 15.feb Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+51 98 Frank Werner Jensen, Hamar SSK 543 -7 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+65 98 Jan Erik Lunde, Sola PK V65 543 -5 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
+23 100 Christian Karlsen, Trondhjems PK 542 -13 13.feb Buran Trondhjems PK
+127 100 Helge Olden, Ørland SS V65 542 +2 21.jan Blinken Ørland SS
-12 100 Jostein Hermansen, Haugesund PK   542 -20 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+105 103 Roar Holden, Trondhjems PK V55 541 -1 13.feb Buran Trondhjems PK
ny 103 Stig Skjeflo, Hamar SSK 541 ny 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+173 103 Steinar Djuvik Haaland, Marnar PL   541 +8 4.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+114 103 Terje Sigurd Woll, Hafrsfjord PK 541   - 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-7 103 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 541 -20 15.jan Hunstad Bodø SSK
+2 103 Daniel Michael D'amore, Asker SK   541 -18 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+40 109 John Terje Berg, Vadsø SSK 540 -10 15.jan Miljøbygget Vadsø SSK
+166 110 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 539 +6 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
+49 111 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 538 -11 15.jan   Hunstad Bodø SSK
+325 111 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V65 538 +24 12.feb Ekeberg OKTS
+131 113 Jørn Stefan Opdahl, Tana og Nesseby PK 537 -1 15.feb Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+80 113 Per Anders Bakke, Åsnes Finnskog PK V55 537 -7 15.jan   Ankerskogen Hamar SSK
+215 113 Tommy Mosti, Fauske og Sørfold PK 537 +10 12.feb Hunstad Bodø SSK
-   113 Berner Helland, Marnar PL 537 -20 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
+343 113 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 537 +26 9.feb   Karmøyhallen Kopervik PK
-25 113 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 537 -25 12.feb Ankerskogen Hamar SSK
+247 113 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 537 +14 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-35 113 Kenneth Johnsen, Narvik PK   537 -27 15.feb   Narvik Narvik PK
+50 121 Sven Olav Hokholt, OKTS 536 -11 12.feb Ekeberg OKTS
ny 121 Gisle Aase Jøntvedt, Marnar PL 536 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
+503 121 Bjarte Wasmuth, Stavanger PK   536 +54 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
+55 121 Martin Johnsrud, Ringerike PK 536 -10 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-33 121 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 536 -26 18.jan Vinne skole Verdal SSL
+15 121 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK   536 -17 13.feb   Buran Trondhjems PK
+356 121 Morten Augensen, Narvik PK V55 536 +28 15.jan Narvik Narvik PK
+48 128 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V65 535 -11 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 128 Jan Petter Faa, Sola PK V55 535 ny 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
+99 128 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 535 -5 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+48 128 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 535 -11 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+35 128 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK V55 535 -13 15.feb   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+110 128 Espen Haugan, Verdal SSL 535 -4 18.jan Vinne skole Verdal SSL
+83 134 Vidar Breivik, Akademisk SL 534 -7 12.feb Ekeberg OKTS
-11 134 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 534 -21 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+127 134 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 534 -2 18.jan Hula Tønsberg O. PK
-61 134 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 534 -31 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+314 134 Trond Morten Høyesveen, Lismarken PK V55 534 +22 18.feb   Bangshallen Brumunddal PK
+26 134 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv V55 534 -15 18.jan Buran Trondhjems PK
+337 140 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 533 +25 13.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+23 140 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V55 533 -15 15.jan   Hunstad Bodø SSK
+240 140 Magne Granøien, Støren SSK 533 +13 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 140 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V73 533 ny 17.feb Løvenskiold Bærum PK
+165 140 Frode Hegge, Støren SSK   533 +3 8.jan   Støren Skytesenter Støren SSK
+72 145 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP V65 532 -9 12.feb Ekeberg OKTS
+153 145 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 532 +1 18.jan Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+225 145 Daniel Kling, Narvik PK   532 +10 12.feb   Narvik Narvik PK
+116 145 Øystein Skogstad, Gildeskål SSK 532 -4 12.feb Hunstad Bodø SSK
+59 149 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 531 -11 16.feb Larvik Farris SS - Larvik
ny 149 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 531 ny 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
+256 151 Kai Inge Johansen, Støren SSK 530 +13 13.feb Buran Trondhjems PK
+355 151 Trond Hellesvik, Bodø SSK 530 +26 12.feb Hunstad Bodø SSK
+190 153 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 529 +4 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
+74 153 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 529 -11 15.feb Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 153 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 529 ny 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+187 156 Roger Vik, Ørland SS V55 528 +3 21.jan   Blinken Ørland SS
+61 156 Rune Finstad, OKTS V65 528 -13 5.feb Ekeberg OKTS
+110 156 Petter Taskerud, Brumunddal PK 528 -7 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
+201 159 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana og Nesseby PK V55 527 +4 15.feb   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+201 159 Bjørn Solheim, OKTS V55 527 +4 12.feb Ekeberg OKTS
+297 159 Tor Einar Kristensen, Mo PK V55 527 +16 17.jan Sagbakken Pistolbane Mo PK
+181 162 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 526 +1 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
ny 162 Arild Brattrud, Dokka PK V65 526 ny 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
+823 162 Erik Andre Marcussen, Farris SS - Larvik 526 +160 16.feb Larvik Farris SS - Larvik
+82 162 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 526 -12 17.jan   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+227 162 Sigbjørn Asmundsen, Time PK 526 +7 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-13 162 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 526 -24 17.jan Sagbakken Pistolbane Mo PK
+294 162 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK   526 +15 18.jan   Strandahallen Nordmarka SSK
+36 162 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 526 -17 16.jan Sola Skytterhall Sola PK
+28 170 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 525 -18 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 170 Svein Harald Bornø, Harstad PK V55 525 ny 12.feb   Narvik Narvik PK
+121 172 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 524 -8 15.feb Vinne Skole Verdal SSL
+4 172 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V65 524 -22 15.feb Vinne Skole Verdal SSL
+79 174 Odd Steinar Mathisen, Tana og Nesseby PK V55 523 -14 15.feb   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 174 Runar Ingebretsen, Losby VPK V55 523 ny 5.feb Ekeberg OKTS
+482 174 Thor Egil Solberg Siem, Preikestolen PK 523 +48 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
+203 177 Gudmund Helle Larsen, Sola PK V55 522 +2 13.feb   Sola Skytehall Sola PK
+259 177 Linda Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 522 +8 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+183 177 Stian Myrås, Mo PK 522 -1 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+329 177 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 522 +18 15.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
-17 177 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 522 -27 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+56 182 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 521 -18 12.jan Brevik Porsgrunn PK
+161 182 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 521 -4 4.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+62 182 Erik Stai, Levanger SSL V73 521 -17 18.jan Vinne skole Verdal SSL
+263 185 Steinar Høybakken, Stjørdal SSK 520 +8 18.feb Skatval Stjørdal SSK
-9 185 Richard Aaserud, Ringerike PK   520 -26 15.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
+382 185 Ivar Gustavsen, Kopervik PK 520 +26 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
-22 185 Anna Kjellmo Nicolaysen, Bodø SSK Kv 520 -28 15.jan Hunstad Bodø SSK
+91 185 Frode Naustvik, Stavanger PK   520 -13 5.feb   Skurve Stavanger PK
+18 190 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 519 -23 15.feb Blinken Ørland SS
+226 190 Rune Storesund, Kopervik PK 519 +3 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+25 192 Kjetil Sørheim, Sola PK   518 -23 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
+197 192 Terje Raknestangen, Oslo SS 518 -1 12.feb Ekeberg OKTS
+52 192 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 518 -20 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
+35 192 Lars Petter Barstad, Arendal PK   518 -22 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
ny 192 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PS 518 ny 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 197 Truls Ursdalen, Nesbyen PK V55 517 ny 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+122 197 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK   517 -11 21.jan   Bjergsted Hafrsfjord PK
+268 197 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 517 +7 15.jan Ekeberg OKTS
+1 197 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V55 517 -26 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-10 197 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv V55 517 -28 18.jan   Buran Trondhjems PK
+183 197 Trond Helge Hveding, Narvik PK V55 517 -3 12.feb Narvik Narvik PK
+427 197 John Risnes, Haugesund PK V55 517 +35 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+348 204 Helge Sten Nilsen, Marnar PL V73 516 +19 4.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+261 204 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 516 +6 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+124 204 Kim Strømøy, Mo PK 516 -11 17.jan Sagbakken Pistolbane Mo PK
+69 204 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 516 -18 18.jan   Buran Trondhjems PK
+352 204 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 516 +20 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+252 204 Ronny Solberg, Nordmarka SSK 516 +5 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
+88 210 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V65 515 -16 12.feb   Hunstad Bodø SSK
-12 210 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 515 -28 12.feb Ekeberg OKTS
+377 210 Marcin Stroka, Sola PK 515 +25 16.jan Sola Skytterhall Sola PK
+281 210 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 515 +9 6.feb   Hula Tønsberg O. PK
+596 210 Tom Arne Taraldsrud, Porsgrunn PK 515 +79 12.jan Brevik Porsgrunn PK
+226 210 David Veland, Nordmarka SSK 515 +1 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
+133 210 Terje Kolstad, Verdal SSL V55 515 -10 18.jan   Vinne skole Verdal SSL
+437 217 Leif Normann Johansen, Grimstad SS 514 +38 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 217 Aleksander Aamodt Almås, Lismarken PK 514 ny 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
+10 217 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 514 -26 17.jan   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+169 220 Lars Eirik Olsrud Nielsen, Stjørdal SSK 513 -6 21.jan Skatval Stjørdal SSK
ny 220 Aleksander Øines, Mo PK 513 ny 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+131 222 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 512 -12 21.jan   Skatval Stjørdal SSK
-24 222 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 512 -31 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+165 224 Arne Lidwin, OKTS V55 511 -8 15.jan Ekeberg OKTS
ny 224 Paul Carsten Holst, Narvik PK   511 ny 15.feb   Narvik Narvik PK
+347 224 Thorbjørn Barrett Sele, Asker SK 511 +18 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+107 227 Alf Johnsen, Greipstad PK V65 510 -16 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+336 227 Geir Bornø, Harstad PK V55 510 +15 15.jan   Narvik Narvik PK
+189 227 Lars Haakon Douglas-Duckert, Arendal PK 510 -6 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+133 227 Øyvind Løften Børresen, Lillehammer PK 510 -13 18.feb Bangshallen Brumunddal PK
+201 227 Sigurd Endresen, Stjørdal SSK V55 510 -5 18.feb   Skatval Stjørdal SSK
+424 232 Stig Signar Lindstrøm, Verdal SSL V65 509 +34 15.feb Vinne Skole Verdal SSL
+320 232 Knut Magne Torgrimsen, Sola PK V55 509 +12 13.feb Sola Skytehall Sola PK
+196 232 Kristian Korsvik, Stjørdal SSK   509 -6 21.jan   Skatval Stjørdal SSK
+38 235 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 508 -26 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 235 Bjørn Fegth Holst, Grimstad SS 508 ny 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
+366 235 Przemyslaw Felicjan Goralski, Arendal PK   508 +21 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
+494 235 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 508 +46 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+177 239 Lars Edgar Onsøyen, Trondhjems PK 507 -9 18.feb Skatval Stjørdal SSK
ny 240 John Erik Loland, Marnar PL   506 ny 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL
+134 240 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 506 -15 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+188 240 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 506 -9 18.jan Narvik Narvik PK
+134 240 Børge Flått, Mo PK V55 506 -15 17.jan   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+204 244 Abbas Karim Al-Gazzi, Arendal PK 505 -7 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+54 244 Morten Nyhus, Lismarken PK V55 505 -26 21.jan Bangshallen Brumunddal PK
+192 244 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK   505 -9 13.feb   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+142 247 Stein Sem-jacobsen, Ringerike PK 504 -15 2.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 247 Rolf Hansen, Narvik PK V55 504 ny 12.feb Narvik Narvik PK
+267 247 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 504 +1 5.feb   Ekeberg OKTS
+123 247 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 504 -18 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+340 247 Kjetil Sætre, Time PK 504 +14 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-30 247 Tom Lauritzen, Bodø SSK V73 504 -37 15.jan   Hunstad Bodø SSK
+275 247 Lars Torje Hoel, Narvik PK 504 +2 18.jan Narvik Narvik PK
+272 254 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 503 +2 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+358 254 Bent Nordseth, Brumunddal PK   503 +18 21.jan   Bangshallen Brumunddal PK
+258 256 Terje Buseth, Kotsøy PK V55 501 -2 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+311 256 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 501 +7 18.jan Narvik Narvik PK
+502 256 Lene Bjørsvik Hoel, Narvik PK Kv 501 +47 18.jan   Narvik Narvik PK
+513 259 Thomas Bjørnlund, Bærum PK V55 500 +51 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+143 259 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 500 -18 13.feb Buran Trondhjems PK
+195 261 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 499 -12 16.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+668 261 Ronny Skogli, Finnsnes PK 499 +108 14.feb Falken Finnsnes PK
+230 261 Geir Lau, Ringerike PK V55 499 -7 2.mar Løvenskiold Bærum PK
+192 264 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 498 -13 12.jan   Brevik Porsgrunn PK
+219 265 Øyvind Loeng, Trondhjems PK 497 -10 13.feb Buran Trondhjems PK
+348 265 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 497 +13 18.jan Buran Trondhjems PK
+88 265 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 497 -27 19.feb   Støren Skytesenter Støren SSK
+139 268 Victor Stiansen, Arendal PK 496 -21 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+325 268 Inger Skjold Bratli, Bærum PK Kv V65 496 +7 20.jan Løvenskiold Bærum PK
+310 270 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK   495 +3 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
+57 271 Sverre Kallevig, Stavanger PK V55 493 -34 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 271 Stig Helle, Arendal PK 493 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+97 273 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 492 -30 18.jan   Vinne skole Verdal SSL
+516 274 Robin Fisktjønmo Sagrabb, Mo PK 491 +51 14.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+222 274 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U16 491 -14 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+275 274 Jarle Johanson, Haugesund PK   491 -7 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+638 274 Steffen Skrove, Grimstad SS 491 +92 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
+82 278 Stein Erik Jønsrud, Marnar PL V55 490 -33 4.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+236 278 Petter Helgevold Reed, OKTS   490 -13 5.feb   Ekeberg OKTS
+56 278 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 490 -36 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 281 Stein Lu, Bærum PK 489 ny 2.mar Løvenskiold Bærum PK
-43 281 Henrik Johansen Dahl, Vadsø SSK Menn U16 489 -50 12.feb   Miljøbygget Vadsø SSK
+275 281 Terje Pettersen, Narvik PK V73 489 -7 15.feb Narvik Narvik PK
+50 284 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 488 -38 5.feb Skurve Stavanger PK
+76 284 Roger Tjosås, Hokksund PK   488 -35 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
ny 284 Reinardt Helland Nilsen, Fauske og Sørfold PK 488 ny 12.feb Hunstad Bodø SSK
+102 287 Kim Andre Thorstensen, Farris SS - Larvik 487 -32 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+208 288 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 486 -19 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+160 288 Erlend Hamre, OKTS 486 -26 12.feb Ekeberg OKTS
+549 288 Julie Alexandra Nordgård, Finnsnes PK Kv Jr 486 +59 12.feb Falken Finnsnes PK
ny 288 Jarle Hansen, Kristiansand PS   486 ny 15.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
+339 292 Øyvind Engevik Rugtvedt, Hafrsfjord PK 485 +4 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+636 293 Tomasz Suchowiecki, Hå PK 484 +93 13.feb Sola Skytehall Sola PK
+81 293 Michael Sandvik Fossum, Vennesla PK   484 -37 13.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
-17 293 Ronny-Andre Sjåfjell, Narvik PK 484 -49 15.feb Narvik Narvik PK
+120 296 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 483 -33 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+110 297 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK   482 -35 18.jan   Buran Trondhjems PK
ny 298 Adrian Moritz Zierenberg, Ringerike PK 481 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+138 298 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 481 -33 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+590 298 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal SSK Kv 481 +73 18.feb   Skatval Stjørdal SSK
+242 298 Glenn Ørjan Gauthun, Nordmarka SSK 481 -18 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+291 302 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 480 -9 18.jan Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 302 Espen Pedersen, Tønsberg O. PK   480 ny 6.feb   Hula Tønsberg O. PK
+87 302 Eric Øien, Stjørdal SSK V55 480 -39 18.feb Skatval Stjørdal SSK
+558 305 Jan-Helge Dragsnes Rygh, Stjørdal SSK 479 +61 21.jan Skatval Stjørdal SSK
+338 306 Knut-Børge Bentsen, Narvik PK   478   - 15.feb   Narvik Narvik PK
-113 306 William Berg, Vadsø SSK Menn Jr 478 -66 15.jan Miljøbygget Vadsø SSK
-192 308 Amund Sigtbakken-Wilberg, Brumunddal PK 476 -80 15.jan Ankerskogen Hamar SSK
+279 308 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 476 -14 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+291 310 Leif Ekeland Holstein, Nordmarka SSK 475 -12 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+301 310 Petter Stueflotten Svee, OKTS 475 -11 12.feb Ekeberg OKTS
ny 310 Øystein Vereide, Arendal PK   475 ny 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
+126 310 Bjørn Magne Holm, Tana og Nesseby PK V55 475 -39 15.feb Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+230 310 Tore Sørensen, Narvik PK V55 475 -24 18.jan Narvik Narvik PK
ny 315 John Enger, Ullensaker PK V55 474 ny 17.feb   Hula Tønsberg O. PK
+162 315 Roger Langseth, Bodø SSK 474 -34 12.feb Hunstad Bodø SSK
ny 317 Mats Gustavsen, Kopervik PK 472 ny 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 318 Tormod Hansen, Hokksund PK   471 ny 3.feb   Løvenskiold Bærum PK
+208 318 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 471 -30 12.feb Ekeberg OKTS
+236 320 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V55 470 -26 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 321 Eli Ekeland Holstein, Nordmarka SSK Kv 468 ny 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 321 Kristian Hausken, Kopervik PK V55 468 ny 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
-123 321 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 468 -75 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+216 324 Trond Høyby, Verdal SSL   467 -32 18.jan   Vinne skole Verdal SSL
+494 325 Tommy Westby, Porsgrunn PK 466 +34 12.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 326 Ørjan Trane, Harstad PK 465 ny 18.jan Narvik Narvik PK
ny 326 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V65 465 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+322 328 Rune Bergstøl, Arendal PK V55 463 -14 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+345 329 Jostein Utstrand, Ørland SS V55 462 -11 21.jan Blinken Ørland SS
ny 329 Stig Brevik, Time PK   462 ny 18.feb   Bjergsted Hafrsfjord PK
+87 329 Arne Aarnes, Verdal SSL 462 -54 15.feb Vinne Skole Verdal SSL
+353 329 Steinar Gravem, Eide og Fræna PK 462 -10 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+645 333 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 461 +92 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+323 333 Ole Martin Rønning, OKTS V55 461 -14 12.feb Ekeberg OKTS
ny 335 Jon Helge Røssehaug, Greipstad PK 460 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-1 335 Geir Berg, Ringerike PK V65 460 -66 15.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
+500 337 Knut-Erik Holsen, Fauske og Sørfold PK 459 +32 15.jan Hunstad Bodø SSK
+319 337 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 459 -16 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+367 339 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 458 -9 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 339 Odd-Richard Nylund, Finnsnes PK 458 ny 12.feb Falken Finnsnes PK
+211 341 Jarle Bjørknes, Sandnes PK V55 457 -40 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 341 Kristian Rakbjørg Bratvold, Ringerike PK   457 ny 15.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
+349 343 Ole Lie Nicolaysen, Narvik PK V65 456 -14 18.jan Narvik Narvik PK
+162 344 Bror Knut Skjeggedal, Arendal PK 455 -49 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 344 Alexander Andreassen, Grimstad SS   455 ny 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
ny 344 Lars Karluf Mikal Steinsvik, Haugesund PK 455 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+348 344 Asgeir Grubstad, Stavanger PK V55 455 -15 13.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 348 Thomas Farkas, Vadsø SSK   454 ny 12.feb   Miljøbygget Vadsø SSK
ny 348 Ernesto Santos Cagunot, Kristiansand PS 454 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 348 Arne Horneland, Haugesund PK 454 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+143 348 Tommy Anthoni Anthonisen, Farris SS - Larvik V55 454 -52 12.jan   Brevik Porsgrunn PK
+427 352 Øivind Mosand, Trondhjems PK 453 +7 13.feb Buran Trondhjems PK
ny 353 Sondre Rygh, Tønsberg O. PK 451 ny 14.feb Hula Tønsberg O. PK
+195 354 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 450 -48 12.feb   Ekeberg OKTS
+314 355 Kjell Ringstrand, Hafrsfjord PK 449 -25 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+595 356 Piotr Tomasz Trzaska, Stavanger PK 448 +67 5.feb Skurve Stavanger PK
+570 357 Martin Håkonsen, Finnsnes PK   445 +52 15.jan   Falken Finnsnes PK
+243 358 Rebekka Johannsdottir, Haugesund PK Kv 443 -44 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 359 Jens Bendiks Bremnes Heide, Bærum PK 439 ny 17.feb Løvenskiold Bærum PK
+426 359 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK   439 -4 18.jan   Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 359 Eivind Faa, Sola PK Menn Jr 439 ny 13.feb Sola Skytehall Sola PK
+170 362 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 438 -62 13.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+40 362 Roar Øverland, Greipstad PK V55 438 -80 16.jan   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 364 Elena Barstad, Arendal PK Kv 437 ny 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
+206 365 Lars Singsaas, Kotsøy PK 436 -57 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+51 365 Jostein Engesmo, Støren SSK V65 436 -80 29.jan   Støren Skytesenter Støren SSK
ny 365 Stian Julien, Mysen PL 436 ny 27.feb Haugar Tønsberg O. PK
ny 368 Aage Nymark, Oslo PK V55 435 ny 12.feb Ekeberg OKTS
+434 369 Steinar Paulsen, Asker SK V65 434 -3 15.jan   Ekeberg OKTS
ny 370 Espen Birkelund, Sola PK 433 ny 13.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 370 Kenneth Strand Storvik, Eide og Fræna PK 433 ny 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+243 370 Sivert Storø Jr., Støren SSK   433 -51 8.jan   Støren Skytesenter Støren SSK
ny 373 Hans Erik Henaug, OKTS V55 432 ny 3.feb Løvenskiold Bærum PK
+544 374 Marius Engh, OKTS 431 +35 12.feb Ekeberg OKTS
-77 375 Kjell Magne Iversen, Tana og Nesseby PK V55 430 -101 18.jan   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
+351 375 Rikke Jensen Nyheim, Narvik PK Kv 430 -33 12.feb Narvik Narvik PK
ny 377 Per Myklatun, Kopervik PK V55 429 ny 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+607 378 Ola Stengel, Stavanger PK   427 +61 5.feb   Skurve Stavanger PK
ny 379 Per Sondre Uhnger Ekblad, Bærum PK 426 ny 2.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 379 Anders Johnsen, Støren SSK 426 ny 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 379 Thor-Eivind Gunleifsen Sørlie, Grimstad SS   426 ny 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
ny 382 Håvard Estensvoll, Støren SSK 424 ny 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+370 383 Per Yrian Rolf Edvin Guttormsen, OKTS 422 -33 12.feb Ekeberg OKTS
+460 384 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V73 421 -4 18.jan   Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+324 385 Reidar Kvåle, Greipstad PK 420 -46 15.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+456 385 Jens Petter Skjærvø, Støren SSK 420 -6 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+573 385 Kjell Holen, OKTS V55 420 +41 15.jan   Ekeberg OKTS
+585 388 Ilya Molkov, Hafrsfjord PK 419 +47 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 388 Andreas Maude Bakken, Tingvoll PK 419 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 388 Iris Katrin Brekke, Vigra og Valderøy PK Kv 419 ny 16.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 391 Ole Gunnar Eikrem, Tingvoll PK 416 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+233 391 Tom Hojem, Bodø SSK V65 416 -66 12.feb Hunstad Bodø SSK
+466 393 Tor Roger Jakobsen, Finnsnes PK V55 415 -5 14.feb   Falken Finnsnes PK
ny 393 Torill Strand, Time PK Kv 415 ny 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 395 Paal Torstrup Kloster, Nordmarka SSK 414 ny 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
ny 396 Uskan Qitaku, Haugesund PK   413 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+203 396 Jon Audun Moe, OKTS 413 -75 15.jan Ekeberg OKTS
+391 398 Svein Erik Skjæveland, Nordmarka SSK V65 412 -30 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
ny 399 Alexander Jakobsen, Arendal PK   405 ny 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
+551 400 Atle Løndalen, Kopervik PK V55 403 +22 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+285 401 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V65 401 -70 5.feb Ekeberg OKTS
+576 402 Kjetil Slatlem, Eide og Fræna PK   400 +31 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 403 Ørjan Skjæveland, Hafrsfjord PK 398 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+547 403 Hanne Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 398 +16 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+509 403 Gaute Lote, Oslo Vestre SS   398 -1 20.jan   Løvenskiold Bærum PK
+499 406 Andreas Gaarden, Narvik PK 397 -5 15.jan Narvik Narvik PK
ny 407 William Throndsen, Trondhjems PK 395 ny 13.feb Buran Trondhjems PK
+548 408 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V65 394 +14 15.jan   Narvik Narvik PK
ny 408 Ingvar Heien, Stavanger PK 394 ny 5.feb Skurve Stavanger PK
+396 410 Hallgeir Leo Gjerde, Nordmarka SSK V55 391 -45 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
ny 410 Stian Byvold Torsdal, OKTS   391 ny 15.jan   Ekeberg OKTS
ny 412 Vibeke Helgeland, Farris SS - Larvik Kv 390 ny 16.feb Larvik Farris SS - Larvik
+436 413 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 386 -38 13.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 414 Joakim Andreas Larsson, Arendal PK   385 ny 19.feb   Stueneshallen Arendal PK
ny 414 Rune Birketvedt, Lindesnes PK 385 ny 4.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 416 Mohammed Ali Chkontana, Arendal PK 384 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 417 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK V55 382 ny 18.jan   Narvik Narvik PK
+504 418 Kristian Tapio, Tana og Nesseby PK 381 -14 18.jan Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 419 Endre Holmen, Nedre Eiker PK 380 ny 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 420 Bent Cato Dalager, Trondhjems PK   374 ny 18.jan   Buran Trondhjems PK
+249 420 Rami Nasri Mohammad Abualrob, Greipstad PK 374 -100 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 420 Ole Rangvald Sveberg, Finnsnes PK V55 374 ny 17.jan Falken Finnsnes PK
ny 423 Pål Dølbakken, Kristiansand PS   373 ny 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 424 Magne Aarsteinsen, Haugesund PK 370 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 425 William Opsal Elvik, Kopervik PK Menn U16 366 ny 9.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 426 Steve Sørensen, Finnsnes PK V55 365 ny 17.jan   Falken Finnsnes PK
ny 427 Marton Moksnes Fossan, Nordmarka SSK Menn Jr 364 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
+269 427 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 364 -105 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 427 Jone Hansen, Stavanger PK V55 364 ny 5.feb   Skurve Stavanger PK
ny 430 John Bent Sjursen, Time PK V55 363 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 430 Grete Moksnes Fossan, Nordmarka SSK Kv 363 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
ny 432 Bjørnar Nærland, Nordmarka SSK   362 ny 18.jan   Strandahallen Nordmarka SSK
+455 433 Bjørn Johannesson, Haugesund PK V65 357 -51 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+197 434 Artur Michal Miodonski, Arendal PK 355 -126 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 435 Johan Martin Ribsskog, Farris SS - Larvik V65 351 ny 16.feb   Larvik Farris SS - Larvik
ny 436 Terje Martinsen, Arendal PK 348 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+452 436 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 348 -60 29.feb Kuleisen Haugesund PK
+480 438 Frode Magnar Ingvaldstad, Nordmarka SSK V55 343 -53 18.jan   Strandahallen Nordmarka SSK
ny 439 Kai Inge Henry Grønvik, Arendal PK V73 341 ny 29.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 440 John-Einar Stenberg Hansen, Narvik PK 339 ny 18.jan Narvik Narvik PK
ny 441 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK V73 337 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
+539 442 Gunnar Aastrand, Stavanger PK V65 335 -32 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 443 Maria Eugenia Perdomo-Asbølmo, Støren SSK Kv 332 ny 8.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 444 Tor Aksel Ramsli, Stavanger PK   327 ny 5.feb   Skurve Stavanger PK
+537 444 Ole Jørgen Vold, Ringerike PK 327 -40 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 446 Torbjørg Tjetland, Time PK Kv 326 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 447 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 324 ny 16.jan   Sola Skytterhall Sola PK
ny 448 Adam Szymon Walasinski, Haugesund PK 321 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 449 Morten Bråten, Eide og Fræna PK 320 ny 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 450 Tore Ewald Høgset, Narvik PK V55 319 ny 15.jan   Narvik Narvik PK
ny 451 Torbjørn Pedersen, OKTS V73 313 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 452 Peder Line Jensen, Time PK 312 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 453 Lillian Ramstad Nemeth, Haugesund PK Kv 302 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 454 Alfred Dyb-sandnes, Vigra og Valderøy PK 299 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 455 Jan Inge Solheim, Kristiansand PS 298 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 456 Donald Schümann, Marnar PL V55 297 ny 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 457 Tore Jensen, Narvik PK V65 289 ny 18.jan Narvik Narvik PK
ny 458 Bjørn Steinar Vik, Ørland SS V55 288 ny 15.feb Blinken Ørland SS
ny 459 Arve Martin Jøssang, Nordmarka SSK V55 287 ny 18.jan   Strandahallen Nordmarka SSK
+509 460 Egil Arne Håskjold, Eide og Fræna PK 285 -89 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 461 Steve Johan Berntsen, Finnsnes PK 284 ny 12.feb Falken Finnsnes PK
ny 462 Siw Harriet Sandaker, Tana og Nesseby PK Kv 280 ny 15.feb   Varangerbotn Tana og Nesseby PK
ny 463 Stanislaw Zbigniew Dobrzynski, Nordmarka SSK 274 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
ny 464 Reidar Huseby, Stavanger PK V55 273 ny 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 465 Zerevan Bamerni, Stavanger PK   270 ny 5.feb   Skurve Stavanger PK
ny 466 Christian Areklett Omre, OKTS 266 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 466 Russell Cruz Carullo, Haugesund PK 266 ny 29.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 468 Jarl Martin Alsand Lind, Grimstad SS   265 ny 29.feb   Fevikhallen Grimstad SS
ny 468 Willy Sandland, Finnsnes PK V55 265 ny 17.jan Falken Finnsnes PK
ny 470 Jan Erik Bore, Time PK V55 262 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 471 Ole Jonny Magerøy, Molde PK   259 ny 8.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 472 Halvard Rasmussen, Bodø SSK V65 257 ny 12.feb Hunstad Bodø SSK
ny 473 Christer Fossan, Nordmarka SSK 255 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
ny 474 Kristina Avksentiuk, Haugesund PK Kv 251 ny 29.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 474 Laura Dagna Fattah-Dobrzynska, Nordmarka SSK Kv 251 ny 18.jan Strandahallen Nordmarka SSK
ny 476 Alexander Rosenberg, Time PK 235 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 477 Alexander Rossebø Mæland, Time PK   228 ny 31.jan   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 478 Erling Robert Nilsen, Stavanger PK V55 197 ny 5.feb Skurve Stavanger PK
ny 479 Odd Martin Bech, OKTS V65 195 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 480 Bengt Erik Erlandsen, Ørland SS V55 192 ny 18.jan   Blinken Ørland SS
ny 481 Thor Blyberg Endrerud, Ringerike PK V55 176 ny 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 482 Simen Theodor Borgersen Blyberg Endrerud, Ringerike PK 135 ny 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 483 Emma Edvartsen, Kristiansand PS Kv Jr 129 ny 25.jan   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 484 Tron Gjedrem, Nordmarka SSK 98 ny 15.feb Strandahallen Nordmarka SSK
ny 485 Ervin Eikeland, Kristiansand PS 90 ny 25.jan Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 486 Lars Tokerud, OKTS V55 72 ny 12.feb   Ekeberg OKTS