Alle på topp: Fri   2021 Klasse: A B C oppdatert 26.oktober 2021
krav 525 495 450 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 571 John Rødseth 61 skyttere ( -26 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 538 -8 12.jul Maridalen OKTS
+2 2 Ingar Woll, Bærum PK 526   - 31.mai Maridalen OKTS
+15 3 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   525 +31 8.aug   Lillegårdseter Porsgrunn PK
ny 4 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 511 ny 25.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 5 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 509 ny 17.jun Torsbustaden Levanger SSL
+23 6 Dag Arild Hansen, Bergen PK   505 +32 7.aug   Jonahola Åsane PK
+3 6 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V65 505 -3 17.okt Kuleisen Haugesund PK
+6 8 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 499 -1 13.jun Jonahola Åsane PK
+40 9 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 495 +57 17.okt   Kuleisen Haugesund PK
+3 10 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 488 -14 17.okt Kuleisen Haugesund PK
+10 11 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 483 -6 7.aug Jonahola Åsane PK
ny 12 Jostein Randen Hermansen, Haugesund PK   473 ny 17.okt   Kuleisen Haugesund PK
+10 13 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 471 -17 17.okt Kuleisen Haugesund PK
+23 13 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 471 +15 17.okt Kuleisen Haugesund PK
+26 15 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 466 +18 25.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
+25 16 Erik Stai, Levanger SSL V73 463 +15 17.jun Torsbustaden Levanger SSL
+21 17 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 461 +8 17.jun Torsbustaden Levanger SSL
ny 18 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 460 ny 25.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
+16 18 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 460   - 7.aug Jonahola Åsane PK
+35 20 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 456 +23 8.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
+12 21 Frank Henning Lillebuen, Bergen PK   452 -15 7.aug   Jonahola Åsane PK
ny 22 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 448 ny 30.mai Myråsen Selbu PK
ny 22 Audun Kvandal, Odda PK 448 ny 7.aug Jonahola Åsane PK
+7 22 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   448 -25 17.jun   Torsbustaden Levanger SSL
+21 25 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 446 +2 17.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 25 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 446 ny 8.aug Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
+35 27 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   444 +31 17.okt   Kuleisen Haugesund PK
+45 28 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 441 +63 17.jun Torsbustaden Levanger SSL
+25 29 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 439 +5 8.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
ny 30 Åge Lier, Stjørdal PK V65 436 ny 17.jun   Torsbustaden Levanger SSL
-13 31 Sjur I Børve, Odda PK V55 429 -65 7.aug Jonahola Åsane PK
ny 32 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 428 ny 13.jun Jonahola Åsane PK
+18 33 Hugo Haug, OKTS V55 427 -8 31.mai   Maridalen OKTS
ny 34 Sigurd Nes, Åsane PK V55 421 ny 7.aug Jonahola Åsane PK
ny 35 Göran Anders Martin, OKTS 418 ny 12.jul Maridalen OKTS
ny 36 Roger Stavland, Haugesund PK   415 ny 17.okt   Kuleisen Haugesund PK
ny 37 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 409 ny 8.aug Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
ny 38 Petter Berg, Aron SK Drammen 403 ny 25.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 39 Arne Lidwin, OKTS V55 398 ny 31.mai   Maridalen OKTS
ny 40 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv 388 ny 22.aug Myråsen Selbu PK
ny 41 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 387 ny 13.jun Jonahola Åsane PK
ny 42 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss   383 ny 7.aug   Jonahola Åsane PK
+33 43 Torstein Vikan, Verdal SSL 380 +10 17.jun Torsbustaden Levanger SSL
ny 44 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 377 ny 8.aug Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
+35 45 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 373 +14 8.aug   Lillegårdseter Porsgrunn PK
+37 46 Harald Setsaas, Selbu PK V65 372 +88 22.aug Myråsen Selbu PK
ny 47 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V55 361 ny 17.jun Torsbustaden Levanger SSL
ny 48 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK   352 ny 8.aug   Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
ny 49 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 338 ny 17.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 50 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 311 ny 17.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 51 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 304 ny 31.mai   Maridalen OKTS
ny 52 Marius Jensen, Åsane PK 282 ny 13.jun Jonahola Åsane PK
ny 53 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 279 ny 25.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 54 Bharat Naresh Mehmi, Aron SK Drammen   273 ny 25.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 55 Morten Aronsen, Svelvik SS 266 ny 25.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 56 Christian Johan Martinussen, Åsane PK 219 ny 7.aug Jonahola Åsane PK
+24 57 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V65 216 -120 8.aug   Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
ny 58 Kai Dahlqvist, Selbu PK V65 187 ny 22.aug Myråsen Selbu PK
ny 59 Kåre Johansen, Kr.sand Garnison PK V55 152 ny 8.aug Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
ny 60 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 140 ny 13.jun   Jonahola Åsane PK
+5 61 Roald Stallemo, Kristiansand PK V55 66 -331 8.aug Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK