Alle på topp: VM Grov, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre 784 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 595 17.jun.12 Blikshavn Kopervik PK
2 Morgan Bunes, Bærum PK 586 5.jun.16 Løvenskiold Bærum PK
2 Aslak Dueskar, Ørland PK 586 6.sep.15 Jonsvannet Trondhjems PK
2 Tor Jonassen, Sandnes PK 586 30.mai.06 mil LK Auderød CISM Danmark
5 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 585 22.sep.05 Rena Forsvarets sk.utv.
5 Frank Lien, Ringerike PK 585 4.mai.17 Buttentjern Ringerike PK
7 Geir Stensby, Hamar SSK 584 2.aug.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
8 Roar Hembre, Trondheim SS 583 20.apr.12 Strömsund Skytteg. Strömsund
9 Lasse Hovd, Bærum PK 582 24.okt.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
10 Petter Bratli, Lillestrøm OP 581 1.aug.09 NM Sankthansholet Ørland PK
10 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 581 2.des.07 Bangshallen Brumunddal PK
12 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 580 10.sep.17 Bangshallen Brumunddal PK
12 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 580 29.jun.15 Løvenskiold Bærum PK
14 Ole Opsahlseter, Namnå PK 579 26.jun.05 Kurud Oppegård SL
14 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 579 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
14 Arvid Simonsen, Alta SSK 579 26.aug.06 Kvenvikmoen Alta SSK
17 Arild Inge Wollan, Støren SSK 578 17.nov.07 Brekstad Ørland PK
17 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 578 6.feb.10 Ekeberg Oslo PK
17 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 578 16.mai.09 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
17 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 578 2.jun.10 Bråstein Sandnes PK
17 Britt Elena Wollan, Støren SSK 578 20.mai.14 Sankthansholet Ørland PK
22 Aina Sandstøl, Sandnes PK 577 11.jun.17 Blikshavn Kopervik PK
23 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 576 28.apr.07 Myhrespiten Aron SK Drammen
23 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 576 17.jul.16 Myråsen Selbu PK
23 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 576 12.jul.08 Jonsvannet Trondhjems PK
23 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 576 14.nov.09 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
23 Håvard Hoff, Ørland PK 576 16.sep.12 Sankthansholet Ørland PK
28 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 575 6.sep.08 Sodankylä Finnish sh. fed.
28 Ingar Woll, Bærum PK 575 1.apr.19 Ekeberg OKTS
30 Runar Magnussen, Sola PK 574 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
30 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 574 4.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
30 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 574 21.jun.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
30 Frode Knutsen, Trondhjems PK 574 18.apr.09 Selbuhallen Selbu PK
30 Christian Johnsen, Bodø SSK 574 22.jun.13 Hunstad Bodø SSK
35 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 573 11.mar.06 Karmøyhallen Kopervik PK
35 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 573 15.jul.08 Løvenskiold Oslo PK
35 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 573 5.jun.10 Skiljaberghallen Sola PK
38 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 572 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
38 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 572 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
38 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 572 4.jun.13 Sankthansholet Ørland PK
38 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 572 10.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
38 Arne Jordal, Odda PK 572 15.jan.07 Ragdehallen Odda PK
38 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 572 22.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
44 Esten Murbreck, Hamar SSK 571 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
44 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 571 23.sep.05 Rena Forsvarets sk.utv.
44 Jakob Kråkevik, Odda PK 571 18.mar.06 Ragdehallen Odda PK
47 Roar Haugan, Støren SSK 570 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
47 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 570 12.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
47 Martin Øyhus, Dokka PK 570 26.jul.09 Revhiholen Gjøvik PK
47 Terje Storholt, Oslo PK 570 15.nov.09 Brevik Porsgrunn PK
47 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 570 21.jan.11 Karmøyhallen Kopervik PK
52 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 569 6.sep.16 MNM Terningmoen CISM Norge
52 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 569 28.apr.07 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
52 Gøran Rønne, Bærum PK 569 30.mai.12 mil LK Boden CISM Sverige
52 Bernt Johannessen, Oslo PK 569 26.jun.05 Kurud Oppegård SL
52 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 569 7.mai.11 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
52 Espen Magnussen, Sola PK 569 7.mai.17 int Grand Prix Plzen Czech sh. fed.
52 Hans Torslett, Bæverdalen PK 569 6.nov.11 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
52 Georg Aas, Sarpsborg PK 569 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
52 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 569 10.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
52 Hugo Kjetså, Evje PK 569 9.jan.19 Evje Evje PK
62 Marianne Ullvassveen, Ull SS 568 13.jun.09 Korterudmyra Mysen PL
62 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 568 8.aug.10 Sitter Grendehus Sitter IL PK
62 Åge Lier, Stjørdal PK 568 11.aug.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
62 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 568 12.sep.09 Karmøyhallen Kopervik PK
62 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 568 3.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
62 Øystein Elvestad, Bergen PK 568 10.mai.14 Laksevåg Bergen PK
62 Sjur I Børve, Odda PK 568 28.jan.11 Ragdehallen Odda PK
69 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 567 11.jun.06 Lygna Hadeland SS
69 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 567 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
69 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 567 11.mar.12 Bangshallen Brumunddal PK
69 Tom Buene, Vaksdal SSK 567 13.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
69 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 567 13.jun.13 Jonsvannet Trondhjems PK
69 Ole-Harald Aas, Bærum PK 567 23.okt.19 MVM Wuhan CISM
69 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 567 2.aug.14 Hunstad Bodø SSK
69 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 567 23.sep.19 EM Bologna ESC
77 Lars Jacob Galåen, Røros PK 566 17.jun.05 Terningmoen Forsvarets sk.utv.
77 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 566 22.mar.15 Solør skytterhall Namnå PK
77 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 566 2.aug.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
77 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 566 13.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
77 Kjetil Bromark, Modum PK 566 2.jun.07 Bråtan Modum PK
77 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 566 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
77 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 566 24.mai.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
77 Olaf Åvitsland, Evje PK 566 20.sep.12 Otrahallen Evje PK
77 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 566 27.mai.13 Hunstad Bodø SSK
86 Johnny Jenssen, Mo PK 565 1.sep.12 kalott Tromsdalen Tromsø PK
86 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 565 9.mai.10 int Plzen Grand Prix Czeck sh. Fed.
86 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 565 3.sep.05 Sodankylä Kallott-kamp
86 Klaus Lie, NOP-Bergen 565 6.jul.05 Laksevåg Bergen PK
86 Sondre Landvik, Trondhjems PK 565 13.aug.12 Maridalen OKTS
86 Viggo Olden, Ørland PK 565 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
86 Eirik Lygre, Bergen PK 565 26.jun.10 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
86 Rolf Toven, Nesset PK 565 7.sep.14 Aukra Aukra PK
94 Tor Ingvaldsen, Hamar SSK 564 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
94 Tore Myrvold, Brumunddal PK 564 7.sep.08 Bangshallen Brumunddal PK
94 Peder Sperstad, Bærum PK 564 25.feb.19 Ekeberg Oslo PK
94 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 564 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
94 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 564 16.feb.13 Skytterhallen Molde PK
94 Ragnar Jelsnes, Fredrikstad SS 564 30.apr.06 Regimentsmyra Fredrikstad SS
94 Arne Sagerud, Namnå PK 564 11.jun.05 Smidholen Namnå PK
101 Jan Vidar Edvartsen, Aron SK Drammen 563 7.mai.05 Myrespiten Aron SK Drammen
101 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 563 26.feb.05 Ekeberg OPK/OKTS
101 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 563 10.jul.17 Tromsdal Verdal SSL
101 Ronald Røch, Narvik PK 563 13.nov.06 Idrettens hus Narvik PK
101 Erik Christian Bache, Åsane PK 563 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
106 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 562 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
106 Thoralf Moen, Trondhjems PK 562 15.jun.08 Myråsen Selbu PK
106 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 562 10.aug.17 Løvenskiold Oslo PK
106 Ståle Nestås, Bergen PK 562 3.aug.16 Ardalen Vaksdal SSK
106 Helge Olden, Ørland PK 562 29.jan.14 Brekstad Ørland PK
106 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 562 15.jun.14 Blikshavn Kopervik PK
106 Jon Morten Hansen, Askim PK 562 17.jun.06 Korterudmyra Mysen PL
106 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 562 10.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
106 Terje Standal, Bremnes PK 562 15.nov.09 Bømlohallen Bremnes PK
106 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 562 7.nov.11 Hunstad Bodø SSK
116 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 561 4.jun.11 Tromsdalen Tromsø PK
116 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 561 15.jun.11 Lerkehaug Steinkjer PK
116 Arild Foros, Kotsøy PK 561 22.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
116 Peter Ekblom, Sola PK 561 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
116 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 561 20.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
116 Finn Robert Lund, Grenland PK 561 11.okt.15 Geiteryggen Grenland PK
116 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 561 18.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
116 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 561 4.nov.12 Åndalsnes Åndalsnes PK
116 Gunnar Langø, Tromsø PK 561 4.sep.10 kalott Boden Boden SK
125 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 560 15.jun.13 Tromsdalen Tromsø PK
125 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 560 10.nov.09 Ragdehallen Odda PK
125 Gisle Huge, Bodø SSK 560 19.jan.12 Hunstad Bodø SSK
125 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 560 30.jun.07 Laksevåg Bergen PK
125 Asmund Kristiansen, Lillehammer PK 560 13.jan.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
125 Morten Antonsen, Ørland PK 560 18.nov.12 Brekstad Ørland PK
125 Rune Hammer, Aron SK Drammen 560 5.jun.05 Bråtan Modum PK
125 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 560 9.jun.05 Milan Sandnessjøen PK
125 Mattis Hembre, Bærum PK 560 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
125 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 560 20.mai.07 Bangshallen Brumunddal PK
125 Trond Bergsveen, Lena SS 560 11.jun.06 Lygna Hadeland SS
136 Thomas Martinsen, Fredrikstad PK 559 16.jun.07 Korterudmyra Mysen PL
136 Hans Johansen, Trondhjems PK 559 27.apr.09 Sankthansholet Ørland PK
136 Ludvik Hembre, Bærum PK 559 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
136 Morten Rustad, Lillestrøm OP 559 5.jun.16 Løvenskiold Bærum PK
136 Kjell Ryen, Oslo FS 559 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
136 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 559 24.jan.16 Vestneshallen Vestnes PK
136 Jon Ørsund, Sunndal PK 559 19.mar.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
136 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 559 8.aug.12 Ardalen Vaksdal SSK
136 Øivind Maanum, Brumunddal PK 559 19.mar.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
136 Rune Nilsen, Trondhjems PK 559 22.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
136 Roar Bjerke, Oppegård SL 559 22.okt.06 Ekeberg OKTS
136 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 559 28.okt.13 Hunstad Bodø SSK
136 John Olav Sundal, Tysnes SSK 559 27.jan.07 Prestegårdskogen Stord PK
136 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 559 13.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
136 Frode Mølland, Greipstad PK 559 11.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
136 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 559 10.apr.13 Karmøyhallen Kopervik PK
136 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 559 31.jan.15 Brevik Porsgrunn PK
136 Dag Liestøl, Vennesla PK 559 14.jan.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
154 Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK 558 2.sep.06 Løvenskiold Bærum PK
154 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 558 15.sep.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
154 Henning Kihle, Grenland PK 558 25.okt.15 Brevik Porsgrunn PK
154 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 558 24.jan.09 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
154 Morten Augensen, Narvik PK 558 6.mar.06 Idrettens hus Narvik PK
154 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 558 29.jun.11 Lerkehaug Steinkjer PK
154 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 558 7.jun.05 Jonahola Åsane PK
154 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 558 5.jun.05 Korterudmyra Mysen PL
154 Geir Atle Småvik, Orkla PK 558 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
163 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 557 9.jul.06 Dokka Dokka PK
163 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 557 4.nov.12 Åndalsnes Åndalsnes PK
163 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 557 24.jan.16 Vestneshallen Vestnes PK
163 Torbjørn Pedersen, Stjørdal PK 557 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
163 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 557 23.apr.06 Selbuhallen Selbu PK
163 Sture Schølin, Bodø SSK 557 27.sep.12 Hunstad Bodø SSK
163 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK 557 22.mai.11 Kråkenesmarka Førde PK
163 Leif Inge Oen, OKTS 557 22.okt.06 Ekeberg OKTS
163 Roger Leite, Oslo PK 557 9.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
163 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 557 12.des.10 Bjørnehaugen Kristiansund PK
173 Kenneth Johnsen, Narvik PK 556 17.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
173 Ingar Haugen, Hokksund PK 556 9.jun.12 Myhrespiten Hokksund PK
173 Bjørn Aasen, Asker SK 556 2.jun.12 Bråtan Modum PK
173 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 556 25.mai.08 Bangshallen Brumunddal PK
173 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne 556 24.mai.11 Svartemyr NOP/Vatne
173 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 556 20.jun.15 Løvenskiold Oslo PK
173 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 556 20.mai.13 Ørje Ørje PK
173 Are Wivestad, Sola PK 556 23.sep.18 Blikshavn Kopervik PK
173 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik 556 19.aug.07 Haugene LSS / HSS
173 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 556 8.mai.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
173 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 556 3.jun.07 Ørje Ørje PK
184 Einar Morten Landsem, Støren SSK 555 18.mai.17 Sankthansholet Ørland PK
184 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 555 14.jun.15 Blikshavn Kopervik PK
184 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 555 23.mai.19 Jonsvannet Trondhjems PK
184 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 555 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
184 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 555 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
184 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 555 4.sep.18 Vevatne Tysnes SSK
184 Egil Gerhardsen, Oslo PK 555 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
184 Arild Aurstad, Steinkjer PK 555 12.aug.07 Lerkehaug Steinkjer PK
184 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 555 22.mar.18 Nodelandshallen Greipstad PK
184 Tore Saur, Stryn PK 555 13.aug.06 Røti Årdal PK
184 Bent Nørkov, Trondhjems PK 555 11.sep.11 Jonsvatnet Trondhjems PK
195 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 554 29.aug.10 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
195 Tom Kristian Nerbø, Aukra PK 554 5.mai.07 Skytterstadion Aukra PK
195 Lennart Larsen, Fauske & Sørfold PK 554 4.okt.09 Hunstad Bodø SSK
195 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 554 17.jul.08 Løvenskiold Oslo PK
195 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 554 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
200 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 553 10.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
200 Morten Støen, Bærum PK 553 13.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
200 Harald Andre Knoop, Sola PK 553 13.jun.10 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
200 Brynjulv Afdal, Oslo PK 553 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
200 Walter Einar Larsen, Alta SSK 553 26.aug.06 Kvenvikmoen Alta SSK
200 Arild Brattrud, Dokka PK 553 10.mar.13 Fåberg skytehall Lillehammer PK
200 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 553 29.okt.06 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
200 Øyvind Magne Bukkestein, Vaksdal SSK 553 15.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
200 Christian Harbosen, Namnå PK 553 18.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
200 Edvin Sylte, Vestnes PK 553 11.mar.12 Skytterhallen Molde PK
200 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 553 16.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
200 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 553 25.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
200 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 553 15.des.19 Kuleisen Haugesund PK
200 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 553 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
200 Erik Stai, Levanger SSL 553 13.sep.15 Sankthansholet Ørland PK
215 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 552 6.jun.09 Bråtan Modum PK
215 Toralf Hetlevik, Vaksdal SSK 552 13.aug.05 Mjøen Årdal PK
215 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 552 1.jun.08 Ørje Ørje PK
215 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 552 9.mai.15 Laksevåg Bergen PK
215 Pertti Torpakko, Finnsnes PK 552 13.nov.06 Idrettens hus Narvik PK
215 Oddvar Raunholm, Stord PK 552 16.feb.12 Prestegardsskogen Stord PK
215 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 552 6.jul.08 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
215 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 552 23.apr.19 Vinne Verdal SSL
215 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 552 5.nov.06 Brevik Porsgrunn PK
215 Per Martin Lind, Harstad PK 552 3.sep.05 Harstad Harstad PK
215 Stian Kristoffersen, Modum PK 552 12.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
226 Stig Skjeflo, Hamar SSK 551 6.mar.11 Fåberg skytehall Lillehammer PK
226 Asle Frantzen, Bergen PK 551 3.aug.16 Ardalen Vaksdal SSK
226 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 551 10.apr.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
226 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK 551 5.mai.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
226 Åge Ånensen, Stord PK 551 4.feb.15 Prestegardsskogen Stord PK
226 Frank Hansen, Bodø SSK 551 29.mai.10 Åenget Mo PK
226 Jan Helge Tofte, Stord PK 551 6.mai.10 Prestegardskogen Stord PK
226 Tom Lauritzen, Bodø SSK 551 17.okt.11 Hunstad Bodø SSK
226 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 551 8.jun.13 Flakke Loner Kristiansand PK
226 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 551 13.aug.16 Brosebanen Lyngsalpene PK
226 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 551 8.aug.15 Oulu Barents summer games
226 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 551 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
226 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 551 2.jun.12 Bråtan Modum PK
226 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 551 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
226 Svein Magne Vassdal, Vaksdal SSK 551 27.mai.06 Laksevåg Bergen PK
226 Per Rune Magnussen, Sola PK 551 8.jun.13 Flakke Loner Kristiansand PK
226 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 551 6.jul.12 Løvenskiold Bærum PK
226 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 551 13.apr.11 Karmøyhallen Skudenes PK
226 Espen Mostad, Fredrikstad SS 551 16.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
226 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 551 9.jan.19 Evje Evje PK
226 Steinar Omdal, Greipstad PK 551 9.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
247 Eirik Johnsen, Årdal SSL 550 19.aug.07 Mjøen Årdal PK
247 Jan Eugen Furulund, Ørje PK 550 16.mai.05 Ørje Ørje PK
247 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 550 22.okt.14 Solør skytterhall Namnå PK
247 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 550 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
247 Jens Christian Jepsen, Kristiansand PK 550 1.mar.08 Gimlehallen Kristiansand PK
247 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 550 23.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
247 Per Furset, Stord PK 550 5.mai.11 Prestegardsskogen Stord PK
247 Jostein Sander, Lillestrøm OP 550 17.apr.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
247 John Lothe, Haugesund PK 550 12.jan.19 bremnes Bremnes PK
247 Bjørn Johannessen, Nedre Eiker PK 550 20.aug.11 Myhrespiten Hokksund PK
247 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 550 7.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
247 Roald Stallemo, Kristiansand PK 550 1.okt.12 Fevikhallen Grimstad SS
247 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK 550 6.jun.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
247 Erik Sveum, Aron SK Drammen 550 7.apr.19 Bommestad Farris SS - Larvik
261 Geir Berg, Ringerike PK 549 23.aug.12 Ringerike skytesenter Ringerike PK
261 Arild Kraft, Trondhjems PK 549 21.mai.06 Jonsvannet Trondhjems PK
261 Terje Fallmyr, Rissa PK 549 27.apr.09 Sankthansholet Ørland PK
261 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 549 1.jun.13 Bråtan Modum PK
261 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 549 1.mar.20 Brumunddal Brumunddal PK
261 Morten Ringkilen, Mysen PL 549 25.okt.13 Ekeberg OKTS
261 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 549 2.aug.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
261 Rune Johan Soleide, Førde PK 549 4.jun.06 Kråkenesmarka Førde PK
261 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 549 7.okt.18 Svartemyr NOP/Vatne
261 Terje Martin Pollen, Bodø SSK 549 11.jun.17 Blikshavn Kopervik PK
261 Anders Dingstad, Askim PK 549 30.mai.13 Korterudmyra Mysen PL
261 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 549 24.aug.08 Haugene Hedrum SS/Larvik SS
261 Marius Aarre, Trondhjems PK 549 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
261 Kristian Engen, Mysen PL 549 22.mai.14 Korterudmyra Mysen PL
275 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 548 25.mai.08 Bjørndalen Sarpsborg PK
275 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 548 25.jun.06 Kurud Oppegård SL
275 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 548 23.sep.18 Blikshavn Kopervik PK
275 Knut Mosand, Rauland PK 548 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
275 Hans Martin, Trondhjems PK 548 4.sep.05 Jonsvannet Trondhjems PK
275 Bjørn Langseth, Namnå PK 548 22.mar.15 Solør skytterhall Namnå PK
275 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 548 24.mai.11 Svartemyr NOP/Vatne
275 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 548 6.des.14 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
275 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 548 26.jun.10 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
275 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 548 1.mar.12 Hunstad Bodø SSK
275 Wemunn Aabø, Oslo PK 548 28.des.07 Ekeberg Oslo PK
275 Oddvar Uddu, Trondhjems PK 548 21.nov.07 Buran Trondhjems PK
275 Christine Huseby, Ull SS 548 13.jun.09 Korterudmyra Mysen PL
275 Ronny Røise, Lena SS 548 11.mai.08 Lenahallen Gjøvik PK
275 Axel Sjøberg, Ringerike PK 548 2.aug.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
290 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 547 2.jun.11 Skatval Stjørdal PK
290 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 547 23.mar.12 Ekeberg Oslo PK
290 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 547 19.mai.16 Gimlehallen Kristiansand PK
290 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 547 28.mai.11 Heggenkollen Finnsnes PK
290 Kristian Baumann, Oslo PK 547 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
290 Jan-Erik Skår, Høyanger PK 547 22.sep.07 Ønadalen Flintlåsen PK
290 Hugo Haug, OKTS 547 15.aug.11 Maridalen OKTS
290 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 547 7.des.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
290 Eivind Minge, Moss PK 547 11.jun.16 Løvenskiold Bærum PK
290 Sten Ove Larsen, Greipstad PK 547 25.feb.11 Gimlehallen Kristiansand PK
290 Tore Stensby, Løiten SS 547 10.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
290 Stig Antonsen, Hamar SSK 547 31.jan.09 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
290 Jo Sole Runningen, Odda PK 547 26.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
290 Malvin Munthe Skeisvoll, Kopervik PK 547 17.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
290 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 547 23.sep.19 Kopervik Kopervik PK
305 André Trønnes, Narvik PK 546 28.mai.11 Heggenkollen Finnsnes PK
305 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 546 25.aug.12 Tromsdalen Tromsø PK
305 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 546 6.nov.05 Porsgrunn Porsgrunn PK
305 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 546 17.aug.14 Ikke oppgitt Årdal SSL
305 Rolf Lødding, Oslo SS 546 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
305 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 546 14.okt.18 Kvinesdal Kvinesdal PK
305 Geir Pisani, Bergen PK 546 7.mai.13 Laksevåg Bergen PK
305 Anders Røine, OKTS 546 30.apr.18 Ekeberg OKTS
305 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 546 19.mai.12 Skatval Stjørdal PK
305 Gunnar Teigland, Tysnes SSK 546 11.jun.15 Vevatne Tysnes SSK
305 Ole Vidar Elvestad, Bergen PK 546 10.mai.14 Laksevåg Bergen PK
305 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 546 5.mai.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
305 Linda Marie Skalde, Oslo PK 546 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
305 André Hansø, Kristiansund PK 546 14.mar.10 Bjørnehaugen Kristiansund PK
305 Sigmund Westvik, Stord PK 546 16.feb.11 Prestegardsskogen Stord PK
320 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 545 23.mar.14 Bømlohallen Bremnes PK
320 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 545 18.mai.17 Gimlehallen Kristiansand PK
320 Magnus Løvhaug, Dokka PK 545 11.mai.08 Lenahallen Gjøvik PK
320 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 545 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
320 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 545 30.nov.13 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
320 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 545 6.aug.14 Ardalen Vaksdal SSK
320 Terje Vik Karlsen, Bodø SSK 545 27.jun.09 Tromsdalen Tromsø PK
320 Svein Engeli, Dokka PK 545 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
320 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 545 8.aug.05 Lygna Hadeland SS
320 Frank Istad, Kristiansund PK 545 18.mar.12 Bjørnehaugen Kristiansund PK
320 Tor Hoff, Ørland PK 545 3.sep.06 Jonsvannet Trondhjems PK
320 Jan Martinsen, Fredrikstad SS 545 6.mai.07 Regimentsmyra Fredrikstad SS
332 Kenneth Auestad, Evje PK 544 7.jan.09 Otrahallen Evje PK
332 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 544 11.feb.17 Skytterhallen Molde PK
332 Terje Nilsen, Tromsø PK 544 22.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
332 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 544 20.jan.18 Geiteryggen Grenland PK
332 Arild Knudsen, Sandnes PK 544 3.apr.13 Bråstein Sandnes PK
332 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 544 14.okt.12 Bømlohallen Bremnes PK
332 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 544 8.mar.16 Nodelandshallen Greipstad PK
332 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 544 28.aug.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
332 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 544 17.jun.07 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
332 Fred Andersen, Fredrikstad SS 544 5.jun.05 Korterudmyra Mysen PL
332 Rune Kimo, Rissa PK 544 9.aug.13 Sitter Grendehus Sitter IL PK
343 Gunnar Solheim, Stord PK 543 8.des.05 Prestegårdsskogen Stord PK
343 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 543 20.jan.19 Ekeberg OKTS
343 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 543 1.aug.09 NM Sankthansholet Ørland PK
343 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 543 6.jul.05 Laksevåg Bergen PK
343 Steinar Djønne, Odda PK 543 18.mar.06 Ragdehallen Odda PK
343 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 543 16.jun.07 Korterudmyra Mysen PL
343 Jens Ragnar Nygård, Moss PK 543 16.okt.05 Ekeberg Oslo PK
343 Per Martin Marum, Trondheim SS 543 8.sep.13 Jonsvannet Trondhjems PK
343 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 543 4.mai.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
343 Rune Finstad, OKTS 543 8.jun.18 Ekeberg OKTS
343 Christoffer Jespersen, Tromsø PK 543 1.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
343 Terje Johansen, Evje PK 543 3.jan.07 Otrahallen Evje PK
355 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 542 7.mai.05 Myrespiten Aron SK Drammen
355 Jens Oluf Westgaard, Fredrikstad SS 542 13.mai.06 Bjørndalen Sarpsborg PK
355 Hans Gunnar Lien, Ringerike PK 542 19.sep.15 Buttentjern Ringerike PK
355 Toivo Laakso, Lillehammer PK 542 8.jul.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
355 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 542 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
360 Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK 541 5.nov.06 Brevik Porsgrunn PK
360 Morten Mosberg, Greipstad PK 541 14.mai.16 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
360 Espen Christoffer Haaland, Birkenes & Lillesand SSL 541 11.aug.19 Flakke Birkenes & Lillesand SSL
360 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 541 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
360 Jan Dahlgren, Namnå PK 541 24.mai.08 Smidholen Namnå PK
360 Tore M. Nøss, Lillehammer PK 541 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
360 Geir Marthinussen, Bergen PK 541 30.aug.08 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
360 Agnar Holm, Lillestrøm OP 541 1.aug.09 NM Sankthansholet Ørland PK
360 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 541 13.jan.18 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
360 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 541 11.feb.18 Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
360 Hege Johnsen, Narvik PK 541 4.aug.18 Bestemorenga Bodø SSK
360 Ingo Gerhard, Stord PK 541 12.mai.15 Prestegardsskogen Stord PK
372 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 540 7.sep.11 Lerkehaug Steinkjer PK
372 Helge Kristiansen, Sunndal PK 540 17.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
372 Jan Tore Øyhus, Dokka PK 540 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
372 Odd Røst, Stjørdal PK 540 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
372 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK 540 11.aug.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
372 Stian Paulsen, Ørland PK 540 30.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
372 Thomas Schrøder, Støren SSK 540 11.apr.15 Selbuhallen Selbu PK
372 Lars Rønningstad Bråthen, Hamar SSK 540 26.jan.07 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
372 Olav Melkild, Sunndal PK 540 19.mar.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
372 Sjur Authen, Oscarsborg PK 540 17.jun.07 Kurud Oppegård SL
372 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 540 12.nov.11 Ragdehallen Odda PK
372 Steinar Solheim, Stord PK 540 16.feb.11 Prestegardsskogen Stord PK
372 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 540 15.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
372 Jan Arne Larsen, Aron SK Drammen 540 29.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
386 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 539 3.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
386 Per Oskar Bøe, Mysen PL 539 25.mai.08 Bjørndalen Sarpsborg PK
386 Roy Aune, Hitra PK 539 5.jun.12 Jonsvannet Trondhjems PK
386 Jostein Lunde, Bremnes PK 539 14.okt.12 Bømlohallen Bremnes PK
386 Haaken N. Aschim, NOP 539 10.mar.13 Bangshallen Brumunddal PK
386 Magnus Sømme, Sandnes PK 539 2.apr.14 Bråstein Sandnes PK
386 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK 539 28.sep.08 Molde Molde PK
386 Kjetil Christiansen Landheim, Hamar SSK 539 22.apr.12 Bangshallen Brumunddal PK
386 Hans Brataas, Mysen PL 539 25.mai.13 Korterudmyra Mysen PL
386 Tore V. Myhren, Lillehammer PK 539 7.mar.10 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
396 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 538 18.feb.14 Solør skytterhall Namnå PK
396 Eirik Djønne, Odda PK 538 11.feb.20 ODDA Odda PK
396 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 538 6.des.14 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
396 Johnny Antonsen, Lillehammer PK 538 7.mar.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
396 Espen Sivertsen, Greipstad PK 538 24.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
396 Alfred Skår Hansen, Kopervik PK 538 10.mar.07 Karmøyhallen Kopervik PK
396 Knut Ingar Skotterud, NOP/Dal 538 19.mar.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
396 Ivar Heitmann, Alta SSK 538 24.aug.13 Kvenvikmoen Alta SSK
396 Rikard Hille, Greipstad PK 538 22.feb.13 Gimlehallen Kristiansand PK
405 Hein Arve Varne, Skudenes PK 537 4.mar.17 Karmøyhallen Skudenes PK
405 Odd Bjorheim, Hå PK 537 30.apr.19 Svartemyr NOP/Vatne
405 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK 537 11.aug.19 Mjøen Årdal SSL
405 Per Olav Unnli, Lena SS 537 18.des.11 Totenhallen Lena SS
405 Frode Svendsen, Åmli PK 537 3.okt.11 Fevikhallen Grimstad SS
405 Roy Mørenskog-Baumann, Birkenes & Lillesand SSL 537 11.aug.19 Flakke Birkenes & Lillesand SSL
405 Kjetil Bøe, Porsgrunn PK 537 26.jun.05 Lillegårdseter Porsgrunn PK
405 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 537 6.jul.12 Skatval Stjørdal PK
405 Frank André Kallevik, Haugesund PK 537 5.jun.11 Blikshavn Kopervik PK
405 Gunnar Eide, Bergen PK 537 13.jun.06 Laksevåg Bergen PK
405 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 537 15.nov.09 Brevik Porsgrunn PK
405 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 537 6.sep.08 Heggen Harstad PK
405 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 537 17.jun.07 Kurud Oppegård SL
405 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 537 17.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
405 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 537 9.jul.16 Hunstad Bodø SSK
420 Melvin Teigen, OKTS 536 16.des.12 Ekeberg Oslo Sk.krets
420 Per Gunnar Wærheim, PI 54 Lunde 536 16.okt.05 Bø PK
420 Roald Fuglestad, Hå PK 536 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
420 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 536 10.jul.17 Tromsdal Verdal SSL
420 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 536 24.mai.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
420 Sigmund Torstad, Hamar SSK 536 20.mar.17 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
420 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK 536 6.aug.11 Tromsdalen Tromsø PK
420 Ove Jarle Dahl, Bærum PK 536 9.sep.05 Løvenskiold Bærum PK
420 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 536 13.aug.06 Røti Årdal PK
420 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 536 13.jun.10 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
430 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK 535 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
430 Børre Andreas Haugen, Sigdal PK 535 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
430 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK 535 4.mar.19 Stueneshallen Arendal PK
430 Ove Larsen, Greipstad PK 535 8.jun.11 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
430 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 535 11.mai.13 Vinterveiskaret Kirkenes PK
430 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 535 25.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
430 Roger Feed, Horten O. PK 535 13.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
430 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 535 6.sep.15 Jonsvannet Trondhjems PK
430 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 535 15.sep.19 Sankthansholet Ørland PK
430 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 535 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
430 Petter Berg, Aron SK Drammen 535 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
430 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 535 29.jan.18 Prestegardsskogen Stord PK
430 Kurt Iversen, Kirkenes PK 535 6.mai.06 Vinterveiskaret Kirkenes PK
430 Gunnar Orthe, Haugesund PK 535 21.jan.11 Karmøyhallen Kopervik PK
444 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 534 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
444 John Vedø, Kopervik PK 534 16.jan.16 Karmøyhallen Kopervik PK
444 Børge Svardal, Florø PK 534 10.feb.08 Bømlohallen Bremnes PK
444 Roger Vik, Ørland PK 534 12.nov.17 Brekstad Ørland PK
444 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 534 24.nov.18 Løvenskiold Bærum PK
444 Thor Krona, Tønsberg O. PK 534 25.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
444 Ole Anders Leangen, Sunndal PK 534 13.jul.05 Dalaråa Sunndal PK
444 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 534 6.mai.07 Regimentsmyra Fredrikstad SS
444 Knut Erik Bratli, Horten O. PK 534 25.feb.17 Larvik Farris SS - Larvik
444 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 534 15.feb.14 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
444 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 534 22.nov.09 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
444 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 534 13.nov.16 Brekstad Ørland PK
456 Ronald Pettersen, Meløy PK 533 5.mar.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
456 Edvin Habbestad, NOP/Vatne 533 22.aug.09 Svartemyr NOP/Vatne
456 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 533 10.aug.11 Ardalen Vaksdal SSK
456 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 533 3.apr.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
456 Marius Haugerud, Bodung PK 533 16.apr.18 Ekeberg OKTS
456 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 533 27.feb.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
456 Ole Morten Valø, Askim PK 533 16.mai.05 Ørje Ørje PK
456 Livar Gudmestad, Sandnes PK 533 31.mai.17 Bråstein Sandnes PK
456 Frank Roy Haugland, Bærum PK 533 30.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
456 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 533 30.jun.07 Laksevåg Bergen PK
466 Svein Ole Nesje, Oslo PK 532 20.jun.15 Løvenskiold Oslo PK
466 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 532 6.des.09 Bangshallen Brumunddal PK
466 Oddvar Olsen, Kirkenes PK 532 6.mai.06 Vinterveiskaret Kirkenes PK
466 Trond Johansen, Mysen PL 532 16.mai.05 Ørje Ørje PK
466 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 532 8.aug.10 Sitter Grendehus Sitter IL PK
466 Tore Sæther, Lillehammer PK 532 13.jan.07 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
466 Ståle Ketil Nordeng, Trondheim SS 532 24.mai.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
466 Arne Lidwin, OKTS 532 19.jun.11 Løvenskiold Oslo PK / Bærum PK
466 Eirik Kuven, Bergen PK 532 13.apr.13 Laksevåg Bergen PK
466 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik 532 24.aug.08 Haugene Hedrum SS/Larvik SS
466 Erik Gundersen, Vennesla PK 532 18.mai.17 Gimlehallen Kristiansand PK
466 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 532 7.jun.08 Kvenvikmoen Alta SSK
466 Harald Nilsen, Stavanger PK 532 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
466 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 532 5.feb.17 Hunstad skole Bodø SSK
480 Per Laurits Mysen, Mysen PL 531 30.mai.13 Korterudmyra Mysen PL
480 Kai Rosenlund, Bergen PK 531 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
480 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 531 12.jan.08 Glomfjord Meløy PK
480 Øyvind Kimo, Rissa PK 531 6.jun.16 Lerkehaug Steinkjer PK
480 Arild Hårklau, Sartor SSL 531 28.apr.18 Jonahola Åsane PK
480 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 531 10.jun.17 Bjørndalen Sandefjord PK
480 Frode Nysæter, Brumunddal PK 531 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
480 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 531 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
480 John E. Johansen, Oslo PK 531 16.okt.05 Ekeberg Oslo PK
480 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 531 12.apr.15 Gimlehallen Kristiansand PK
480 Gunnar Hoff, Røsvatn PK 531 16.jun.05 Milan Sandnessjøen PK
480 Endre Mogen, Arendal PK 531 14.okt.19 Stueneshallen Arendal PK
480 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 531 26.jan.08 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
480 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 531 15.jun.08 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
480 Øyvind Steinsholt, Farris SS - Larvik 531 13.nov.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
480 Thomas Fosse, Stavanger PK 531 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
480 Tormod Strand, Farris SS - Larvik 531 8.feb.16 Brevik Porsgrunn PK
480 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK 531 11.okt.09 Haugar Tønsberg O. PK
480 Eirik Jensen, Tromsø PK 531 27.aug.05 Tromsdalen Tromsø PK
480 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 531 4.aug.12 Kjellbergtind Svolvær PK
480 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 531 17.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
480 Torger Larsen, Sandefjord PK 531 28.mai.06 Haugane Larvik SS/Hedrum SS
480 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 531 15.sep.19 Svartemyr NOP/Vatne
503 Fridtjof Rusti, Sunndal PK 530 13.jul.05 Dalaråa Sunndal PK
503 Steinar Staurset, Fannefjord PK 530 3.okt.10 Skytterhallen Molde PK
503 Nina Olsen Skipstad, Sandnes PK 530 14.jun.15 Blikshavn Kopervik PK
503 Anders Fallang, Lunner SL 530 30.mai.10 Revhiholen Gjøvik PK
503 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 530 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
503 Frank Hagerup, Fauske & Sørfold PK 530 13.feb.11 Hunstad Bodø SSK
503 Torbjørn Sæbø, Bremnes PK 530 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
503 Ronny Høglund, Trondhjems PK 530 18.apr.09 Selbuhallen Selbu PK
503 Bjørn Kristensen, Askim PK 530 13.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
503 Andreas Brekke, Haugesund PK 530 17.jun.12 Blikshavn Kopervik PK
503 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 530 18.jan.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
514 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 529 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
514 Peter Hirth, Aron SK Drammen 529 2.jun.12 Bråtan Modum PK
514 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 529 6.aug.05 Kjellbergtinden Svolvær PK
514 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 529 21.sep.13 Jonahola Åsane PK
514 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK 529 6.mar.16 Bangshallen Brumunddal PK
514 Jina Seo-Larsen, Åsane PK 529 7.mai.16 Laksevåg Bergen PK
514 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 529 10.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
521 Frank Romsdal, Alta SSK 528 2.jun.07 Kvenvikmoen Alta SSK
521 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 528 13.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
521 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK 528 22.mar.15 Bangshallen Brumunddal PK
521 Martin Meltzer, Arendal PK 528 4.mar.19 Stueneshallen Arendal PK
521 Kjell M. Haarr, Sola PK 528 19.aug.07 Svartemyr NOP/Vatne
521 Roald Hervik, Kopervik PK 528 19.jan.08 Karmøyhallen Kopervik PK
521 Inge Flåten, Stord PK 528 27.jan.07 Prestegårdskogen Stord PK
521 Torstein Ervik, Harstad PK 528 3.jun.12 Heggenkollen Harstad PK
521 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 528 18.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
521 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL 528 27.mai.13 Løvenskiold Bærum PK
521 Svein Tore Rabben, Åsane PK 528 10.nov.13 Ragdehallen Odda PK
521 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 528 16.mai.05 Ørje Ørje PK
533 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 527 23.apr.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
533 Rune Berg, Ringerike PK 527 14.mai.15 Buttentjern Ringerike PK
533 Alf Johnsen, Greipstad PK 527 23.mai.06 Skarestad Lindesnes PK
533 Aron Amundsen, Vaksdal SSK 527 13.aug.08 Ardalen Vaksdal SSK
533 Thomas Røset, Selbu PK 527 16.jun.19 Myråsen Selbu PK
533 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 527 7.aug.14 Tromsdalen Tromsø PK
533 Jostein Granseth, Dokka PK 527 9.jul.06 Dokka Dokka PK
533 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 527 2.jun.12 Bråtan Modum PK
533 Arve Dispen, Trondhjems PK 527 4.sep.05 Jonsvannet Trondhjems PK
542 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 526 21.jan.17 Vestneshallen Vestnes PK
542 Bjørn Sandbugt, Bremnes PK 526 18.apr.08 Bømlohallen Bremnes PK
542 Olav B. Aga, Odda PK 526 19.nov.05 Ragdehallen Odda PK
542 Robert Kåsner, Melhus PK 526 13.sep.09 Jonsvannet Trondhjems PK
542 Johnny Eriksen, Sandnes PK 526 2.aug.06 Bråstein Sandnes PK
542 Helge Hoflandsdal, NOP/Haakonsvern 526 7.jun.05 Jonahola Åsane PK
548 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 525 15.des.14 Hunstad Bodø SSK
548 Dagfinn Lutro, Odda PK 525 18.jan.05 Ragdehallen Odda PK
548 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 525 22.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
548 Sigurd With, Nedre Eiker PK 525 30.mai.15 Myhrespiten Hokksund PK
548 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 525 4.aug.07 Åenget Mo PK
548 Finn Færøvik, NOP/Haakonsvern 525 30.jun.12 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
548 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 525 19.jan.18 Kopervik Kopervik PK
555 Knut Harald Graven, OKTS 524 13.aug.12 Maridalen OKTS
555 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 524 13.nov.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
555 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 524 11.mai.14 Myhrespiten Hokksund PK
555 Isabel Anita Sørensen, Salangen PK 524 6.aug.05 Kjellbergtinden Svolvær PK
555 Dan Kristian Beiermann, Kopervik PK 524 3.nov.07 Karmøyhallen Kopervik PK
555 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 524 6.jul.08 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
555 Arne Kvam, Bærum PK 524 7.jun.10 Løvenskiold Bærum PK
555 Per Christian Lie, Bærum PK 524 17.jul.17 Løvenskiold Bærum PK
555 Erik Christensen, Bodø SSK 524 5.mar.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
555 Kenneth Svinsås, Ørland PK 524 15.sep.19 Sankthansholet Ørland PK
555 Pål Roger Skauvik, Kopervik PK 524 20.jan.12 Karmøyhallen Kopervik PK
566 Ole Petter Røed, Sandefjord PK 523 3.okt.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
566 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 523 13.jun.19 olledalen Asker SK
566 Bjørn Korneliussen, Svelvik SS 523 8.feb.07 Ekeberg Oslo PK
566 Hans Jakob Johannessen, Tromsø PK 523 15.jun.13 Tromsdalen Tromsø PK
566 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 523 17.feb.07 Vestnes Vestnes PK
566 Rune Aasen, Aron SK Drammen 523 17.mar.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
566 Carl Henrik Seyfarth, Marnar PL 523 22.feb.13 Gimlehallen Kristiansand PK
566 Tøger Rygh, Preikestolen PK 523 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
566 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK 523 14.mai.11 Aukra Aukra PK
566 Henning Eliassen, Kjeller SK 523 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
566 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 523 10.nov.13 Ragdehallen Odda PK
566 Jan Johansen, Alta SSK 523 26.aug.06 Kvenvikmoen Alta SSK
566 Willy Klette, Oppegård SL 523 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
566 Trond Borgen, Bergen PK 523 21.jun.05 Laksevåg Bergen PK
580 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 522 13.jun.19 stord pistolklubb Stord PK
580 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 522 17.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
580 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 522 8.mar.09 Bjørnehaugen Kristiansund PK
580 Marius Lepsøe, Tysnes SSK 522 22.jun.17 Vevatne Tysnes SSK
580 Øystein Hansen, Fredrikstad SS 522 16.mai.05 Ørje Ørje PK
580 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK 522 3.jun.06 Bråtan Modum PK
580 Céline Wergeland, Ull SS 522 13.jun.09 Korterudmyra Mysen PL
580 Geir Inge Tufte, Årdal SSL 522 17.aug.14 Ikke oppgitt Årdal SSL
580 John Tellef Håbesland, Evje PK 522 6.mai.06 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
580 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 522 10.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
580 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 522 4.feb.20 Nodelanshallen Greipstad PK
580 Tomas Dahl, Ørland PK 522 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
580 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK 522 6.mai.06 Vinterveiskaret Kirkenes PK
580 Geir Pettersen, Harstad PK 522 6.sep.08 Heggen Harstad PK
580 Aleksander Åreskjold, Sandnes PK 522 21.apr.11 Skiljaberghallen Sola PK
580 Anne Britt Ødegård, Bremnes PK 522 4.nov.06 Karmøyhallen Kopervik PK
596 Ola Todal, Trondhjems PK 521 2.okt.14 Buran Trondhjems PK
596 Harald Syse, Lillestrøm OP 521 13.nov.11 Bangshallen Brumunddal PK
596 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Narvik PK 521 16.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
596 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 521 9.jun.12 Myhrespiten Hokksund PK
596 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK 521 6.sep.14 Kvenvikmoen Alta SSK
596 Sten Haga, Kirkenes PK 521 5.mai.18 Vinterveiskaret Kirkenes PK
596 Eirik Kvalen, Luster SSL 521 16.aug.09 Mjøen Årdal PK
603 Sigmund Lindberget, Elverum PK 520 14.mar.10 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
603 Alf Sundal, Tysnes SSK 520 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
603 Jørn Olsen, Narvik PK 520 3.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
603 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK 520 10.sep.06 Løvenskiold Oslo PK
603 Tom Einar Lund, Svelvik SS 520 6.jun.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
603 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK 520 11.okt.09 Haugar Tønsberg O. PK
603 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern 520 29.aug.09 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
603 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 520 15.okt.18 Stueneshallen Arendal PK
603 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 520 6.mai.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
612 Terje Pettersen, Narvik PK 519 6.mar.06 Idrettens hus Narvik PK
612 Sissil Magnussen, Sola PK 519 19.aug.07 Svartemyr NOP/Vatne
612 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 519 5.mai.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
612 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 519 23.mai.15 Hunstad Bodø SSK
612 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 519 8.okt.11 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
612 Morten Haaheim, Lillehammer PK 519 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
612 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL 519 19.mai.16 Gimlehallen Kristiansand PK
612 Roger Liestøl, Greipstad PK 519 14.jan.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
612 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 519 17.jun.18 Smidholen Namnå PK
612 Arvid Lande, Stord PK 519 1.feb.17 Prestegardsskogen Stord PK
612 Ove Sætveit, Bodø SSK 519 18.jun.06 Milan Sandnessjøen PK
612 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 519 8.okt.06 Fevikhallen Grimstad SS
624 Roy Strøm, Sitter IL PK 518 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
624 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 518 21.jan.17 Vestneshallen Vestnes PK
624 Richard Aaserud, Ringerike PK 518 20.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
624 Bernt Johansen, Kvæfjord PK 518 4.aug.07 Åenget Mo PK
624 Thea Christine Haarberg, Bærum PK 518 10.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
624 Helge Talberg, Mysen PL 518 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
630 Vidar Flesvik, Nesbyen PK 517 15.sep.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
630 Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP 517 13.nov.11 Bangshallen Brumunddal PK
630 Leif Kvitne, Finnsnes PK 517 6.aug.11 Tromsdalen Tromsø PK
630 Arnt Egil Båtstrand, Mosjøen PK 517 5.jun.11 Sagforsen Mosjøen PK
630 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 517 19.mar.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
630 Harald Ræge, Stavanger PK 517 7.okt.18 Svartemyr NOP/Vatne
630 Kristian Fuglestad, Hå PK 517 18.aug.13 Svartemyr NOP/Vatne
630 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK 517 29.sep.16 Solør Skytterhall Namnå PK
638 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 516 11.jan.17 Otrahallen Evje PK
638 Asbjørn O. Kleppe, Tysnes SSK 516 22.nov.15 Ikke oppgitt Stord PK
638 Helge Wiborg, OKTS 516 13.aug.12 Maridalen OKTS
638 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK 516 10.mai.14 Korterudmyra Mysen PL
638 Øyvind Børre Johansen, NOP/Dal 516 4.des.05 Bangsberghallen Brumunddal PK
638 Trygve Lerum, Luster SSL 516 17.aug.08 Mjøen Årdal PK
638 Göran Anders Martin, OKTS 516 20.jan.19 Ekeberg OKTS
638 Egil Roland, Porsgrunn PK 516 6.mar.15 Brevik Porsgrunn PK
638 Roger Sommernes, Askim PK 516 14.jun.08 Korterudmyra Askim PK
638 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 516 17.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
638 Tom Jensen, Kirkenes PK 516 7.mai.16 Vinterveiskaret Kirkenes PK
649 Atle Lund, Sandnes PK 515 13.aug.17 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
649 Hanne Pedersen Hopstad, Støren SSK 515 12.aug.16 Sitter Grendehus Sitter IL PK
649 Egil Havre, Bergen PK 515 6.jul.05 Laksevåg Bergen PK
649 Kjell Arne Kalland, Førde PK 515 8.des.05 Prestegårdsskogen Stord PK
649 Lennart Holter, NOP/Dal 515 19.mar.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
654 Øyvind Jakobsen, Oslo PK 514 8.feb.08 Ekeberg Oslo PK
654 Ann Kristin Gjesdal, Haugesund PK 514 16.jan.15 Karmøyhallen Kopervik PK
654 Peter Isaksen, Bodø SSK 514 12.des.11 Hunstad Bodø SSK
654 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 514 21.mar.17 Nodeland Greipstad PK
654 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 514 7.jun.09 Brevik Porsgrunn PK
654 Magne Granøien, Støren SSK 514 1.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
654 Ida Charlotte Ringstad, Finnsnes PK 514 1.jun.18 MVM Thun CISM Suisse
661 Ivar Føreland, Greipstad PK 513 23.apr.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
661 Håvard Larsen, Rissa PK 513 1.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
661 Eystein Eliassen, Salangen PK 513 3.sep.05 Harstad Harstad PK
661 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 513 4.mai.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
661 Bård Liabø, Oslo PK 513 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
661 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 513 9.mar.14 Skytterhallen Vestnes PK
661 Rolf Sternang, Narvik PK 513 6.mar.06 Idrettens hus Narvik PK
661 Finn Mikalsen, Mo PK 513 4.aug.07 Åenget Mo PK
661 Bjørn Tormod Moen, Eide og Fræna PK 513 9.nov.08 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
661 Stein Meyer, Vestnes PK 513 26.sep.15 Aukra skytterstadion Aukra PK
661 Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP 513 1.aug.09 NM Sankthansholet Ørland PK
661 Arne Johnny Gill, Greipstad PK 513 22.mar.18 Nodelandshallen Greipstad PK
661 Hans Bergeton Nyhus, Lyngsalpene PK 513 3.jun.06 Kvenvikmoen Alta SSK
661 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK 513 1.okt.06 Skytterhallen Molde PK
661 Andreas Aaserud, Numedal SSK 513 13.jun.19 olledalen Asker SK
676 Knut Mysen, Mysen PL 512 16.mai.05 Ørje Ørje PK
676 Rune Bloch-Johnsen, Lillestrøm OP 512 24.apr.10 Skedsmohallen Lillestrøm OP
676 Erik Andreas Sevre Storhaug, Nesbyen PK 512 27.mai.17 Myhrespiten Hokksund PK
676 Bjørn Myrseth, Elverum RK 512 20.sep.05 Rena Forsvarets sk.utv.
676 Morten Eriksen, Hokksund PK 512 27.mai.17 Myhrespiten Hokksund PK
676 Thomas Fagervold, Ørland PK 512 15.sep.19 Sankthansholet Ørland PK
676 Claus De Lange, Svelvik SS 512 25.mai.13 Myhrespiten Hokksund PK
676 Morten Skjengen, Trondhjems PK 512 11.sep.11 Jonsvatnet Trondhjems PK
676 Håvard Todal, OKTS 512 13.des.15 Ekeberghallen Oslo skytterkrets
676 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 512 24.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
676 Jan Teilgård, Kristiansund PK 512 12.mar.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
676 Jørgen Flesvik, Nesbyen PK 512 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
676 Terje Strand, Brumunddal PK 512 1.apr.07 Totenhallen Lena SS
676 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 512 12.mai.12 Korterudmyra Mysen PL
676 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 512 8.okt.17 Brevik Porsgrunn PK
691 Jon Tore Gran, Hamar SSK 511 21.mai.05 Terningmoen NSF
691 Geir Øverås, Vestnes PK 511 7.sep.14 Aukra Aukra PK
691 Willy Rune Vevle, Stord PK 511 12.mai.15 Prestegardsskogen Stord PK
691 Andrea Wick, Finnsnes PK 511 6.sep.08 Sodankylä Finnish sh. fed.
691 Øivind Hanto, Tønsberg O. PK 511 8.mar.09 Haugar Tønsberg O. PK
691 Lars Ekeberg, Elverum PK 511 26.jan.08 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
691 Bjørn Sture Nilsen, Kirkenes PK 511 12.mai.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
691 Dag Trygve Pettersen, Mysen PL 511 30.mai.13 Korterudmyra Mysen PL
691 Leif Inge Storhaug, Farsund PK 511 23.apr.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
691 Per Morten Hustvedt, Stavanger PK 511 24.nov.13 Tunellen Haugesund PK
691 Øyvind Hella, Ringerike PK 511 11.aug.11 Ringerike skytesenter Ringerike PK
702 Lars Petter Kolle, Steinkjer PK 510 10.aug.19 Lerkehaug Steinkjer PK
702 Rolf Hindal, Haugesund PK 510 14.jun.09 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
702 Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK 510 1.apr.07 Totenhallen Lena SS
702 Per Ringen, Lena SS 510 6.mar.11 Fåberg skytehall Lillehammer PK
702 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 510 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
702 Kenneth Økland, Skånland PK 510 3.aug.13 Heggenkollen Harstad PK
702 Preben Bakken, Kristiansand PK 510 18.jan.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
702 Odd Johannessen, Trondhjems PK 510 2.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
702 Johnny Bergholt, Bodø SSK 510 24.jun.07 Milan Sandnessjøen PK
702 Finn Cato Hansen, Bærum PK 510 5.sep.11 Løvenskiold Bærum PK
702 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK 510 20.mar.14 Buran Trondhjems PK
702 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 510 8.mar.13 Brevik Porsgrunn PK
702 Helge Løvland, Åndalsnes PK 510 6.nov.09 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
715 Kristen Fossan, Tromsø PK 508 15.jun.13 Tromsdalen Tromsø PK
715 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 508 14.mai.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
715 Leif Arne Ottosen Rygh, Brumunddal PK 508 5.nov.17 Bangshallen Brumunddal PK
715 Per Ove Sekse, Odda PK 508 10.nov.12 Ragdehallen Odda PK
715 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK 508 9.des.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
715 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK 508 18.jan.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
715 Per Erik Dalén, Oslo PK 508 28.mar.17 ekeberg Oslo PK
715 Neil R. Jones Friestad, Hå PK 508 2.mai.07 Bråstein Sandnes PK
715 Finn Næss, NOP/Dal 508 4.des.05 Bangsberghallen Brumunddal PK
715 Ole Thune, NOP/Haakonsvern 508 30.jun.07 Laksevåg Bergen PK
715 Edvin Hagen, Aukra PK 508 3.apr.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
715 Per Arve Heggset, Sunndal PK 508 15.feb.14 Skytterhallen Molde PK
727 Trygve Grøsland, Kristiansand PK 507 3.mai.08 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
727 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 507 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
727 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 507 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
727 Magne Holt, Brumunddal PK 507 20.mai.07 Bangshallen Brumunddal PK
727 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 507 24.jan.14 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
727 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK 507 2.aug.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
733 Audun Kvandal, Odda PK 506 11.feb.20 ODDA Odda PK
733 Børge Williamsen, Tromsø PK 506 15.jun.13 Tromsdalen Tromsø PK
733 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 506 15.des.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
733 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 506 5.mai.17 Ekeberg OKTS
733 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP 506 12.mai.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
738 Torstein Vikan, Verdal SSL 505 10.jul.17 Tromsdal Verdal SSL
738 Trond Tanke, Tromsø PK 505 16.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
738 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 505 5.mar.16 Karmøyhallen Skudenes PK
738 Ole Rindal, Grenland PK 505 26.jan.20 Skien Grenland PK
738 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK 505 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
738 Runar Ingebretsen, Losby VPK 505 27.nov.17 Ekeberg OKTS
744 Erik Eknes, Kongsberg PK 504 11.aug.19 Mjøen Årdal SSL
744 Ingunn Strand, Lillestrøm OP 504 7.jun.10 Løvenskiold Bærum PK
744 Runar Holm, Lillestrøm OP 504 17.apr.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
744 Jørn Morten Sletta, Lora SS 504 29.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
744 Ole Vidar Bøe, Mysen PL 504 14.jun.08 Korterudmyra Askim PK
744 Jan Wiik, Aron SK Drammen 504 23.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
744 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 504 26.mai.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
744 Lars Petter Mostad, Oslo PK 504 28.mar.17 ekeberg Oslo PK
752 Svein Hansen, Oslo SS 503 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
752 Øyvind Træet, Haugesund PK 503 24.nov.13 Tunellen Haugesund PK
752 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 503 16.jun.18 Lerkehaug Steinkjer PK
752 Roy Storberg, Alta SSK 503 1.sep.12 Kvenvikmoen Alta SSK
752 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 503 29.mai.10 Løvenskiold Oslo PK
752 Per E. Martinsen, Kjeller SK 503 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
752 Stein Wålbakken, Lillestrøm OP 503 3.jun.07 Ørje Ørje PK
752 Ole Georg Christensen, Birkenes & Lillesand SSL 503 12.aug.18 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
752 Asbjørn Olsen, Arendal PK 503 27.feb.09 Gimlehallen Kristiansand PK
752 Helge Ellefsen, Harstad PK 503 2.jun.07 Heggen Harstad PK
752 Magne Eggen, Kristiansand PK 503 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
752 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen 503 15.feb.14 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
764 Thomas Rostøl, Brumunddal PK 502 16.jan.10 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
764 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK 502 24.jun.07 Milan Sandnessjøen PK
764 Jøran Nermoen, Dokka PK 502 20.mai.07 Bangshallen Brumunddal PK
764 Ronny Johnerud, Bærum PK 502 23.aug.12 Ringerike skytesenter Ringerike PK
764 Bjørn Roar Martinussen, OKTS 502 16.des.13 Ekeberg OKTS
769 Gustav P Jensen, Nedre Eiker PK 501 24.apr.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
769 Helge Didriksen, Kvinesdal PK 501 27.nov.16 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
769 Leif Jonny Rød, Meløy PK 501 12.jan.08 Glomfjord Meløy PK
772 Cato Robert Denné, Modum PK 500 25.mai.05 Bråtan Modum PK
772 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 500 21.feb.08 Prestegardsskogen Stord PK
772 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 500 17.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
772 Arvid Hagen, Sandnes PK 500 17.jun.11 Skiljaberghallen Sola PK
772 Thorolf Bergmann, Fredrikstad SS 500 2.aug.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
772 Are Skotnes, Molde PK 500 27.feb.06 Molde Molde PK
772 Marianne Mysen, Mysen PL 500 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
772 Per Åge Fagerheim, Alta SSK 500 1.sep.12 Kvenvikmoen Alta SSK
772 Norman Hetland, Sandnes PK 500 22.aug.10 Svartemyr NOP/Vatne
772 Idar Moen, Aukra PK 500 21.sep.19 Skytterstadion Aukra PK
772 Arnim Svaleng, Alta SSK 500 6.aug.05 Kjellbergtinden Svolvær PK
772 Sindre Stallemo Utgård, Kristiansand PK 500 12.apr.15 Gimlehallen Kristiansand PK