Alle på topp: VM Fin, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 1389 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 595 27.apr.12 Ekeberg Oslo PK
2 Tor Jonassen, Sandnes PK 591 30.sep.05 Skiljaberghallen Sola PK
3 Morgan Bunes, Bærum PK 588 4.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
4 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 586 24.feb.18 Buran Trondhjems PK
5 Roar Hembre, Trondheim SS 585 5.mai.10 Buran Trondhjems PK
5 Håvard Hoff, Ørland PK 585 16.sep.12 Sankthansholet Ørland PK
7 Ingar Woll, Bærum PK 584 20.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
8 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 583 5.jun.10 Brosebanen Lyngsalpene PK
8 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 583 25.sep.05 Milan Sandnessjøen PK
10 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 582 29.mai.10 Løvenskiold Oslo PK
10 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 582 5.okt.09 Fevikhallen Grimstad SS
10 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 582 7.nov.14 Brevik Porsgrunn PK
10 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 582 15.jun.19 Florø Florø PK
14 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 581 19.apr.09 Bommstadhallen Hedrum SS / Larvik SS
14 Aina Sandstøl, Sandnes PK 581 24.jan.11 Skiljaberghallen Sola PK
14 Lasse Hovd, Bærum PK 581 5.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
14 Geir Stensby, Hamar SSK 581 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
18 Arne Jordal, Odda PK 580 25.okt.05 Ragdehallen Odda PK
18 Oddvar Raunholm, Stord PK 580 14.mar.10 Prestegardsskogen Stord PK
18 Stian Paulsen, Ørland PK 580 27.mai.10 Sankthansholet Ørland PK
18 Morten Augensen, Narvik PK 580 6.mar.06 Idrettens hus Narvik PK
22 Frank Lien, Ringerike PK 579 4.mai.17 Buttentjern Ringerike PK
22 Christian Johnsen, Bodø SSK 579 11.nov.13 Hunstad Bodø SSK
22 Kjetil Bromark, Modum PK 579 7.jun.08 Bråtan Modum PK
22 Arild Inge Wollan, Støren SSK 579 16.jan.09 Brekstad Ørland PK
22 Peder Sperstad, Bærum PK 579 29.aug.15 Seiersten Oscarsborg PK
22 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 579 21.nov.07 Buran Trondhjems PK
22 Marianne Ullvassveen, Ull SS 579 30.aug.08 Seiersten Oscarsborg PK
22 Geir Atle Småvik, Orkla PK 579 26.jun.05 Selbu Selbu PK
22 Roar Haugan, Støren SSK 579 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
22 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 579 19.des.14 Nodelandshallen Greipstad PK
22 Aslak Dueskar, Ørland PK 579 9.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
33 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 578 25.mai.06 Skatval Stjørdal PK
33 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 578 5.jun.16 Løvenskiold Bærum PK
33 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 578 8.feb.16 Brevik Porsgrunn PK
33 Mattis Hembre, Bærum PK 578 17.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
33 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 578 28.apr.19 WC Beijing ISSF
33 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 578 4.feb.13 Buran Trondhjems PK
33 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 578 5.mar.16 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
40 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 577 17.apr.10 Selbuhallen Selbu PK
40 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 577 24.apr.10 Skedsmohallen Lillestrøm OP
40 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 577 4.jan.06 Otrahallen Evje PK
40 Jan Tore Øyhus, Dokka PK 577 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
40 Arvid Simonsen, Alta SSK 577 5.sep.09 Kvenvikmoen Alta SSK
40 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 577 2.jun.11 Skatval Stjørdal PK
40 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 577 28.jun.12 mil LK Terningmoen FSU
40 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 577 21.jul.18 V-nord Aarhus Aarhus SKF
40 Eirik Lygre, Bergen PK 577 22.mai.05 Jonahola Åsane PK
40 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 577 27.aug.16 Seiersten Oscarsborg PK
40 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 577 3.feb.09 Selfors Mo PK
40 Ole Opsahlseter, Namnå PK 577 9.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
40 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 577 1.jun.08 Haugene LSS / HSS
53 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 576 10.sep.11 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
53 Jakob Kråkevik, Odda PK 576 5.jan.09 Ragdehallen Odda PK
53 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 576 2.des.07 Bangshallen Brumunddal PK
53 Terje Storholt, Oslo PK 576 7.jun.10 Løvenskiold Bærum PK
53 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 576 1.sep.07 Sankthansholet Ørland PK
53 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 576 26.jan.16 Buran Trondhjems PK
53 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 576 8.feb.07 Ekeberg Oslo PK
53 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 576 13.sep.08 Karmøyhallen Kopervik PK
53 Shane Copeland, Bergen PK 576 21.jun.05 Laksevåg Bergen PK
53 Frode Knutsen, Trondhjems PK 576 16.apr.08 Buran Trondhjems PK
53 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 576 31.aug.15 Løvenskiold Bærum PK
53 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 576 7.feb.08 Skiljaberghallen Sola PK
65 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 575 3.des.19 Nodelandshallen Greipstad PK
65 Johnny Jenssen, Mo PK 575 1.jul.06 Åenget Mo PK
65 Terje Standal, Bremnes PK 575 21.okt.17 Bømlohallen Bremnes PK
65 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 575 8.mai.05 Hjelset Fannefjord PK
65 Sjur I Børve, Odda PK 575 30.jan.09 Ragdehallen Odda PK
65 Britt Elena Wollan, Støren SSK 575 4.jun.13 Sankthansholet Ørland PK
65 Sondre Landvik, Trondhjems PK 575 11.nov.12 Buran Trondhjems PK
65 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 575 10.jun.06 Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
65 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 575 12.mai.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
65 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 575 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
75 Gro-Lisbeth Ryland, Halden PK 574 25.mai.13 Korterudmyra Mysen PL
75 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 574 2.aug.16 Vinterveiskaret Kirkenes PK
75 Tor Ingvaldsen, Hamar SSK 574 4.des.05 Bangsberghallen Brumunddal PK
75 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS 574 30.apr.06 Regimentsmyra Fredrikstad SS
75 Trygve Lerum, Luster SSL 574 22.jan.11 Fjorstova Luster SSL
80 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 573 4.jun.13 Sankthansholet Ørland PK
80 Øystein Elvestad, Bergen PK 573 11.mar.12 Prestegardsskogen Stord PK
80 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 573 11.nov.16 Buran Trondhjems PK
80 Rune Nilsen, Trondhjems PK 573 11.nov.05 Buran Trondhjems PK
80 Erik Christian Bache, Åsane PK 573 15.mai.14 Jonahola Åsane PK
80 Einar Morten Landsem, Støren SSK 573 20.feb.18 Rindal Rindal SS
80 Hans Torslett, Bæverdalen PK 573 28.apr.12 Sankthansholet Ørland PK
80 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 573 10.mar.07 Karmøyhallen Kopervik PK
80 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 573 24.okt.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
80 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 573 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
80 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 573 15.aug.10 Nordre Land Dokka PK
80 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 573 10.feb.19 Hamar Hamar SSK
80 Ronald Røch, Narvik PK 573 6.mar.06 Idrettens hus Narvik PK
80 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 573 12.sep.10 Jonsvannet Trondhjems PK
94 Roger Leite, Oslo PK 572 9.sep.05 Løvenskiold Bærum PK
94 Hans Johansen, Trondhjems PK 572 12.sep.10 Jonsvannet Trondhjems PK
94 Petter Bratli, Lillestrøm OP 572 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
94 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 572 14.feb.14 Falken Finnsnes PK
94 Martin Øyhus, Dokka PK 572 26.jul.09 Revhiholen Gjøvik PK
94 Runar Magnussen, Sola PK 572 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
94 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 572 11.jul.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
94 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 572 19.nov.11 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
94 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 572 10.sep.05 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
103 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 571 2.feb.20 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
103 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 571 26.feb.05 Ekeberg OPK/OKTS
103 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 571 17.sep.06 Milan Sandnessjøen PK
103 Jan Erik Eknes, Kongsberg PK 571 13.aug.05 Mjøen Årdal PK
103 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 571 18.aug.13 Regimentsmyra Fredrikstad SS
103 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 571 3.jul.05 Dokka Dokka PK
103 Henning Kihle, Grenland PK 571 15.okt.06 Haugar Tønsberg OP
103 Finn Robert Lund, Grenland PK 571 16.apr.10 Brevik Porsgrunn PK
103 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK 571 9.aug.09 Jølet Sandane PK
103 Krzysztof Piotr Cisek, Trondheim SS 571 27.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
103 Tore Myrvold, Brumunddal PK 571 25.mai.08 Bangshallen Brumunddal PK
103 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 571 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
115 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 570 21.nov.10 Prestegardsskogen Stord PK
115 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 570 12.jul.08 Dokka Dokka PK
115 Ludvik Hembre, Bærum PK 570 29.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
115 Kenneth Johnsen, Narvik PK 570 10.mar.18 Narvik Pistolklubb Narvik PK
115 Ståle Nestås, Bergen PK 570 3.aug.16 Ardalen Vaksdal SSK
115 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 570 24.mai.08 Laksevåg Bergen PK
115 Harald Andre Knoop, Sola PK 570 5.jun.10 Skiljaberghallen Sola PK
115 Helge Olden, Ørland PK 570 14.sep.14 Sankthansholet Ørland PK
115 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 570 15.okt.16 Bømlohallen Bremnes PK
115 Ståle Waagbø, Stavanger PK 570 29.sep.06 Skiljaberghallen Sola PK
115 Terje Vik Karlsen, Bodø SSK 570 21.sep.09 Hunstad Bodø SSK
115 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 570 8.aug.16 Maridalen OKTS
115 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 570 25.feb.20 Øvre Årdal Årdal SSL
115 Trond Bergsveen, Lena SS 570 20.apr.08 Totenhallen Lena SS
129 Ole Morten Valø, Askim PK 569 14.jun.08 Korterudmyra Askim PK
129 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 569 24.aug.18 Nord Løvenskiold NSF
129 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 569 11.feb.10 Skiljaberghallen Sola PK
129 Kristian Baumann, Oslo PK 569 17.jul.08 Løvenskiold Oslo PK
129 Rolf Toven, Nesset PK 569 9.mai.09 Skytestadion Aukra PK
129 Arild Aurstad, Steinkjer PK 569 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
129 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 569 4.apr.12 Bråstein Sandnes PK
129 Arild Kraft, Trondhjems PK 569 25.mai.06 Skatval Stjørdal PK
129 Ola Jostein Uthus, Selbu PK 569 23.apr.06 Selbuhallen Selbu PK
129 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 569 24.mai.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
129 Arild Brattrud, Dokka PK 569 18.des.11 Totenhallen Lena SS
129 Gøran Rønne, Bærum PK 569 16.aug.10 Maridalen OKTS
129 Tom Lauritzen, Bodø SSK 569 11.mai.06 Hunstad Bodø SSK
129 Lasse Pevik, Porsgrunn PK 569 4.apr.08 Brevik Porsgrunn PK
129 Leif Inge Oen, OKTS 569 22.okt.06 Ekeberg OKTS
129 Åge Lier, Stjørdal PK 569 19.jan.08 Brekstad Ørland PK
129 Morten Støen, Bærum PK 569 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
129 Jørn Olsen, Narvik PK 569 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
147 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 568 8.apr.16 Støren skytesenter Støren SSK
147 Trude Beate Johansen, Mysen PL 568 26.aug.16 Nord. Trollhättan Svensk Sportsk.Forb.
147 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 568 3.nov.17 Brevik Porsgrunn PK
147 Olaf Åvitsland, Evje PK 568 14.jan.15 Evjemoen Evje PK
147 John Olav Sundal, Tysnes SSK 568 4.des.05 Prestegårdsskogen Stord PK
147 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 568 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
147 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 568 19.mar.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
147 Jon Ørsund, Sunndal PK 568 17.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
147 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 568 21.jun.05 Laksevåg Bergen PK
147 Kristoffer Fagerstrand Heia, Namdal SSL 568 9.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
147 Ole-Harald Aas, Bærum PK 568 8.okt.17 Brevik Porsgrunn PK
147 Ingar Haugen, Hokksund PK 568 9.jun.12 Myhrespiten Hokksund PK
147 Gunnar Langø, Tromsø PK 568 6.aug.11 Tromsdalen Tromsø PK
147 Bernt Johannessen, Oslo PK 568 10.jun.06 Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
147 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 568 30.mai.10 Bangshallen Brumunddal PK
147 Thoralf Moen, Trondhjems PK 568 15.jun.08 Myråsen Selbu PK
147 Øivind Maanum, Brumunddal PK 568 19.mar.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
147 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 568 11.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
147 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 568 19.mar.11 Selfors Mo PK
166 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 567 4.sep.18 Vevatne Tysnes SSK
166 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 567 9.mar.14 Prestegardsskogen Stord PK
166 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 567 5.nov.05 Karmøyhallen Kopervik PK
166 Geir Berg, Ringerike PK 567 23.nov.14 Ringerikshallen Ringerike PK
166 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 567 28.apr.07 Myhrespiten Aron SK Drammen
166 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 567 20.jan.18 Vestneshallen Vestnes PK
166 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 567 1.jul.07 Myråsen Selbu PK
166 Axel Sjøberg, Ringerike PK 567 5.jun.05 Bråtan Modum PK
166 Knut Mosand, Rauland PK 567 5.jun.05 Bråtan Modum PK
166 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 567 1.sep.12 kalott Tromsdalen Tromsø PK
166 Jan-Erik Holko, Vardø PK 567 13.mar.11 Miljøbygget Vadsø SL Sgr
166 Trond Halstensen, Vadsø SSK 567 24.mai.09 Miljøbygget, Vadsø Vadsø SL Sgr
166 Øyvind Jakobsen, Oslo PK 567 6.sep.09 Løvenskiold Oslo PK
166 Céline Wergeland, Ull SS 567 28.aug.12 MNM Terningmoen FSU
166 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 567 22.apr.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
166 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 567 16.apr.08 Buran Trondhjems PK
166 Øyvind Magne Bukkestein, Vaksdal SSK 567 13.apr.13 Laksevåg Bergen PK
166 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 567 16.jan.15 Karmøyhallen Kopervik PK
166 Kristian Engen, Mysen PL 567 25.aug.12 Nord. Løvenskiold NSF
185 Peter Ekblom, Sola PK 566 4.mai.05 Bråstein Sandnes PK
185 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 566 20.aug.06 Haugane Larvik SS/Hedrum SS
185 Jon Morten Hansen, Askim PK 566 1.jun.06 Maridalen OKTS
185 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 566 15.sep.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
185 Espen Magnussen, Sola PK 566 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
185 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 566 13.nov.16 Brekstad Ørland PK
185 Jan Dahlgren, Namnå PK 566 5.jul.09 Terningmoen Hamar IL-Pgr
185 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 566 8.aug.05 Lygna Hadeland SS
185 Ronny Nilsen, Bærum PK 566 9.sep.05 Løvenskiold Bærum PK
185 Rune Hammer, Aron SK Drammen 566 13.jun.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
185 Viggo Olden, Ørland PK 566 15.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
185 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 566 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
185 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 566 27.feb.10 Skytterhallen Vestnes PK
185 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 566 1.jun.06 Jonahola Åsane PK
185 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 566 8.mai.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
200 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 565 5.mar.16 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
200 Per Martin Lind, Harstad PK 565 3.sep.05 Harstad Harstad PK
200 Thomas Johansen, Narvik PK 565 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
200 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 565 15.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
200 Christine Huseby, Ull SS 565 7.sep.10 MNM Kajaani CISM Finland
200 Eivind Minge, Moss PK 565 10.mai.15 Regimentsmyra Fredrikstad SS
200 Klaus Lie, NOP-Bergen 565 4.jun.11 Laksevåg Bergen PK
200 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 565 19.mai.16 Skatval Stjørdal PK
200 Tore M. Nøss, Lillehammer PK 565 14.jan.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
200 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 565 30.mai.09 Åenget Mo PK
200 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 565 20.mar.13 Buran Trondhjems PK
200 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 565 16.sep.13 Hunstad Bodø SSK
200 Stig Skjeflo, Hamar SSK 565 6.mar.11 Fåberg skytehall Lillehammer PK
200 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 565 22.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
200 Arild Foros, Kotsøy PK 565 22.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
215 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 564 21.jun.14 Løvenskiold Oslo PK
215 Svein Engeli, Dokka PK 564 1.apr.07 Totenhallen Lena SS
215 Svenn Arne Nordheim, Lillestrøm OP 564 20.jul.15 Maridalen OKTS
215 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 564 3.aug.13 Heggenkollen Harstad PK
215 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 564 9.mar.08 Bjørnehaugen Kristiansund PK
215 André Trønnes, Narvik PK 564 18.des.11 Narvik Narvik PK
215 Frank Roy Haugland, Bærum PK 564 6.jun.09 Løvenskiold Oslo PK/Bærum PK
215 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 564 12.jul.08 Dokka Dokka PK
215 Jan Bratland, Bodø SSK 564 30.mai.09 Åenget Mo PK
215 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 564 6.jun.09 Bråtan Modum PK
215 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 564 1.jun.06 Jonahola Åsane PK
215 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 564 24.okt.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
215 Lars Petter Mostad, Oslo PK 564 29.okt.19 Ekeberg Oslo PK
215 Are Wivestad, Sola PK 564 8.apr.15 Bråstein Sandnes PK
215 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 564 9.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
215 Rune Bjørgo, Bærum PK 564 15.apr.13 Løvenskiold Bærum PK
215 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 564 25.okt.09 Prestegardsskogen Stord PK
215 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 564 15.mar.06 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
233 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 563 12.sep.13 Bangshallen Brumunddal PK
233 Christian Hegstad, Oscarsborg PK 563 20.aug.05 Seiersten Oscarborg PK
233 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 563 2.apr.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
233 Rune Berg, Ringerike PK 563 23.nov.14 Ringerikshallen Ringerike PK
233 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 563 15.sep.13 Sankthansholet Ørland PK
233 Jan-Erik Skår, Høyanger PK 563 19.aug.07 Mjøen Årdal PK
233 Per Rune Magnussen, Sola PK 563 22.aug.09 Svartemyr NOP/Vatne
233 Rune Marcussen, Stord PK 563 24.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
233 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 563 5.aug.06 Jonahola Åsane PK
233 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 563 6.mai.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
233 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 563 20.okt.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
233 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 563 18.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
233 Esten Murbreck, Hamar SSK 563 5.des.15 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
233 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 563 15.okt.16 Karmøyhallen Kopervik PK
233 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 563 30.okt.05 Bømlohallen Bremnes PK
233 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 563 17.jul.17 Løvenskiold Bærum PK
233 Per Martin Marum, Trondheim SS 563 27.okt.10 Rindalshuset Rindal PK
233 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 563 21.okt.15 Stueneshallen Arendal PK
233 Lars Sæle, Porsgrunn PK 563 25.aug.12 Nord. Løvenskiold NSF
233 Hans Petter Helland, Egersund PK 563 5.apr.17 Bråstein Sandnes PK
233 Olav Melkild, Sunndal PK 563 12.jan.07 Rindalshuset Rindal PK
233 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 563 23.sep.13 Karmøyhallen Kopervik PK
233 Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK 563 9.sep.07 Løvenskiold Oslo PK
233 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 563 12.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
233 Steinar Omdal, Greipstad PK 563 10.mar.16 Nodelandshallen Greipstad PK
233 Nils Sylte, Bæverdalen PK 563 23.feb.10 Rindalshuset Rindal PK
233 Espen Sivertsen, Greipstad PK 563 6.feb.20 Nodelanshallen Greipstad PK
233 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 563 5.mai.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
261 Jørgen Myrvang, Brønnøysund PK 562 19.nov.06 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
261 Kjell Ryen, Oslo FS 562 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
261 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 562 4.aug.12 Kjellbergtind Svolvær PK
261 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 562 30.aug.08 Seiersten Oscarsborg PK
261 Svein Magne Vassdal, Vaksdal SSK 562 13.aug.05 Mjøen Årdal PK
261 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 562 6.aug.11 Tromsdalen Tromsø PK
261 Morten Rustad, Lillestrøm OP 562 11.jun.16 Løvenskiold Bærum PK
261 Thomas Sverdrup, SF Ørn 562 29.jun.15 Løvenskiold Bærum PK
261 Kenneth Hempkins, Asker SK 562 7.sep.08 Løvenskiold Oslo PK
261 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 562 17.jun.12 Blikshavn Kopervik PK
261 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK 562 7.mai.08 Bråstein Sandnes PK
261 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 562 29.apr.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
261 Anders Fallang, Lunner SL 562 15.aug.10 Nordre Land Dokka PK
261 Tom Buene, Vaksdal SSK 562 15.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
261 Sture Schølin, Bodø SSK 562 13.sep.10 Hunstad Bodø SSK
261 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 562 19.okt.13 Karmøyhallen Kopervik PK
261 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 562 8.aug.12 Ardalen Vaksdal SSK
278 Asmund Kristiansen, Lillehammer PK 561 1.apr.07 Totenhallen Lena SS
278 Raymond Auestad, Evje PK 561 19.sep.13 Y2 Evje PK
278 Frank Hansen, Bodø SSK 561 10.jun.16 Hunstad Bodø SSK
278 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK 561 30.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
278 Adrian Dyrland-Blikra, Porsgrunn PK 561 26.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
278 Terje Martin Pollen, Bodø SSK 561 11.jun.17 Blikshavn Kopervik PK
278 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 561 3.jul.05 Dokka Dokka PK
278 Morten Antonsen, Ørland PK 561 16.sep.12 Sankthansholet Ørland PK
278 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 561 25.apr.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
278 Arild Knudsen, Sandnes PK 561 5.jun.13 Bråstein Sandnes PK
278 Hugo Haug, OKTS 561 23.aug.07 Maridalen OKTS
278 Vidar Flesvik, Nesbyen PK 561 15.sep.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
278 Aron Amundsen, Vaksdal SSK 561 18.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
278 Lasse Nedreberg, Sandane PK 561 24.feb.17 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
278 Bjørn Østby, Aron SK Drammen 561 9.apr.05 Ringerikshallen Ringerike PK
278 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 561 3.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
278 John Ivar Fiplingdal, Mosjøen PK 561 24.jun.07 Milan Sandnessjøen PK
278 Ann Helen Aune, Mysen PL 561 15.sep.19 EM Bologna ESC
278 Wemunn Aabø, Oslo PK 561 10.jun.06 Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
278 Yvonne Karlsen, Skånland PK 561 21.sep.05 Rena Forsvarets sk.utv.
278 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 561 1.jun.08 Haugene LSS / HSS
299 Roy Aune, Hitra PK 560 5.jun.12 Jonsvannet Trondhjems PK
299 Oddvar Uddu, Trondhjems PK 560 3.sep.06 Jonsvannet Trondhjems PK
299 Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK 560 5.nov.06 Brevik Porsgrunn PK
299 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 560 24.aug.08 Haugene Hedrum SS/Larvik SS
299 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK 560 16.sep.19 EM Bologna ESC
299 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 560 18.nov.07 Geiteryggen Telemark sk. krets
299 Georg Aas, Sarpsborg PK 560 22.aug.14 Nord København Dansk sk.union
299 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 560 12.feb.09 Skiljaberghallen Sola PK
299 Roy Strøm, Sitter IL PK 560 9.aug.09 Sitter Grendehus Sitter IL PK
299 Åge Ånensen, Stord PK 560 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
299 Espen Mostad, Fredrikstad SS 560 25.sep.16 Kulås Sarpsborg PK
299 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 560 26.jun.11 Jonahola Åsane PK
299 Toralf Hetlevik, Vaksdal SSK 560 13.aug.05 Mjøen Årdal PK
299 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 560 23.nov.08 Prestegardskogen Stord PK
299 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 560 20.mar.13 Buran Trondhjems PK
299 Erik Borgen, Oslo PK 560 9.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
299 Inger Kristine Brennodden, Gjerdrum PK 560 6.mar.12 Ekeberg OKTS
299 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 560 12.nov.06 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
299 Frode Mølland, Greipstad PK 560 18.mai.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
318 Eivind Solstad, Molde PK 559 12.mar.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
318 Morten Ringkilen, Mysen PL 559 20.aug.11 Korterudmyra Mysen PL
318 Marius Aarre, Trondhjems PK 559 3.sep.06 Jonsvannet Trondhjems PK
318 Frode Pettersen, Bergen PK 559 13.apr.13 Laksevåg Bergen PK
318 Lars Rønningstad Bråthen, Hamar SSK 559 22.nov.09 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
318 Rolf Lødding, Oslo SS 559 6.jun.09 Løvenskiold Oslo PK/Bærum PK
318 Runar Aas, Aron SK Drammen 559 24.apr.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
318 Thomas Fosse, Stavanger PK 559 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
318 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 559 4.nov.12 Åndalsnes Åndalsnes PK
318 Geir Marthinussen, Bergen PK 559 30.apr.06 Laksevåg Bergen PK
318 Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK 559 20.aug.05 Seiersten Oscarborg PK
318 Per Furset, Stord PK 559 15.mar.09 Prestegardsskogen Stord PK
318 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 559 25.sep.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
318 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 559 29.nov.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
318 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 559 26.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
318 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 559 22.okt.06 Ekeberg OKTS
318 Isabel Anita Sørensen, Salangen PK 559 3.sep.05 Sodankylä Kallott-kamp
318 Bjørn Aasen, Asker SK 559 9.jun.12 Myhrespiten Hokksund PK
336 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 558 2.mai.12 Bråstein Sandnes PK
336 Øystein Wiersdalen, OKTS 558 4.aug.05 Maridalen OKTS
336 Bent Nørkov, Trondhjems PK 558 11.nov.11 Buran Trondhjems PK
336 Eirik Olsen, Mo PK 558 1.apr.06 Selfors Mo PK
336 Asle Frantzen, Bergen PK 558 9.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
336 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 558 10.mar.13 Skytterhallen Vestnes PK
336 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 558 22.aug.14 Nord København Dansk sk.union
336 Erik Stai, Levanger SSL 558 20.jun.12 Lerkehaug Steinkjer PK
336 Ronny Høglund, Trondhjems PK 558 11.nov.05 Buran Trondhjems PK
336 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 558 4.mai.11 Lerkehaug Steinkjer PK
336 Erik Karlsen, Tønsberg O. PK 558 16.nov.08 Brevik Porsgrunn PK
336 Steinar Djønne, Odda PK 558 16.jan.06 Ragdehallen Odda PK
336 Edvin Habbestad, NOP/Vatne 558 22.aug.10 Svartemyr NOP/Vatne
336 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 558 19.sep.13 Y2 Evje PK
336 Svein Ove Nielsen, Sola PK 558 30.sep.05 Skiljaberghallen Sola PK
336 Johnny Antonsen, Lillehammer PK 558 7.mar.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
336 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 558 8.okt.17 Bollitun Eide og Fræna PK
336 Hugo Kjetså, Evje PK 558 14.jan.16 Otrahallen Evje PK
336 Lars Moe Løset, Rindal SS 558 21.feb.13 Rindalshuset Rindal PK
336 Rune Johan Soleide, Førde PK 558 23.aug.09 Kråkenesmarka Førde PK
336 Jarle Larsen, Stord PK 558 24.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
336 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 558 9.mai.09 Regimentsmyra Fredrikstad SS
336 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 558 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
336 Linda Marie Skalde, Oslo PK 558 22.okt.06 Ekeberg OKTS
336 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 558 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
336 Malvin Munthe Skeisvoll, Kopervik PK 558 15.okt.16 Karmøyhallen Kopervik PK
336 Atle Ryste, PI 54 Lunde 558 20.mar.05 Bø PK
336 Stig Antonsen, Hamar SSK 558 24.nov.07 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
336 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK 558 11.mar.07 Bjørnehaugen Kristiansund PK
336 Ronny Bjerkan, Selbu PK 558 11.nov.11 Buran Trondhjems PK
366 Arne Sagerud, Namnå PK 557 15.okt.05 Namnå Namnå PK
366 Knut Aage Hansen, Finnsnes PK 557 27.nov.10 Falken skytesenter Finnsnes PK
366 Fred Andersen, Fredrikstad SS 557 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
366 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK 557 31.okt.13 Buran Trondhjems PK
366 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 557 11.jul.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
366 Dag Liestøl, Vennesla PK 557 14.jan.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
366 Børge Svardal, Florø PK 557 30.okt.05 Bømlohallen Bremnes PK
366 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK 557 27.apr.14 Bangshallen Brumunddal PK
366 Thomas Martinsen, Fredrikstad PK 557 6.mai.07 Regimentsmyra Fredrikstad SS
366 Håkon Røsok Arnljot, Kirkenes PK 557 22.nov.15 Varangerbotn Tana og Nesseby PK
366 Tore Saur, Stryn PK 557 1.okt.06 Ønadalen Flintlåsen PK
366 Bernt Johansen, Kvæfjord PK 557 7.jun.06 Sagforsen Mosjøen PK
366 Roar Bjerke, Oppegård SL 557 22.okt.06 Ekeberg OKTS
366 Ole Vidar Elvestad, Bergen PK 557 21.jun.14 Jonahola Åsane PK
366 Brynjulv Afdal, Oslo PK 557 29.mai.10 Løvenskiold Oslo PK
366 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 557 11.des.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
366 Christoffer Jespersen, Tromsø PK 557 9.aug.14 Tromsdalen Tromsø PK
366 Jon Inge Barseth, Ørland PK 557 12.feb.16 Brekstad Ørland PK
366 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 557 5.feb.08 Skiljaberghallen Sola PK
366 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 557 13.jan.18 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
366 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 557 20.jan.18 Geiteryggen Grenland PK
366 Bjørn Langseth, Namnå PK 557 29.sep.16 Solør Skytterhall Namnå PK
366 Claus De Lange, Svelvik SS 557 8.mai.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
366 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 557 16.feb.07 Falken sk.senter Finnsnes PK
366 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 557 26.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
391 Eirik Johnsen, Årdal SSL 556 8.jan.07 Røti Årdal PK
391 Kenneth Svinsås, Ørland PK 556 15.sep.19 Sankthansholet Ørland PK
391 Jens Ragnar Nygård, Moss PK 556 8.mai.05 Regimentsmyra Fredrikstad SS
391 Rune Finstad, OKTS 556 7.okt.19 Ekeberg OKTS
391 John Einar Einmo, Rindal SS 556 24.feb.16 Rindalshuset Rindal PK
391 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 556 8.mar.20 Prestegardsskogen Stord PK
391 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 556 20.apr.08 Sankthansholet Ørland PK
391 Randi Ellingsen, Ull SS 556 5.sep.10 Løvenskiold Oslo PK
391 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 556 4.nov.07 Brevik Porsgrunn PK
391 Frode Olsen, Kristiansund PK 556 11.des.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
391 Kjetil Christiansen Landheim, Hamar SSK 556 17.mar.12 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
391 Odd Solheim, Sandane PK 556 25.apr.10 Jølet Sandane PK
391 Christian Harbosen, Namnå PK 556 18.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
391 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 556 30.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
391 Magnus Løvhaug, Dokka PK 556 25.mai.08 Bangshallen Brumunddal PK
391 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 556 1.sep.11 Tunellen Haugesund PK
391 Torger Larsen, Sandefjord PK 556 5.jun.05 Bråtan Modum PK
391 Rolf Hindal, Haugesund PK 556 25.okt.09 Prestegardsskogen Stord PK
391 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 556 23.apr.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
391 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 556 12.mai.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
391 Gisle Huge, Bodø SSK 556 23.mai.11 Hunstad Bodø SSK
391 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 556 25.jun.06 Kurud Oppegård SL
391 Morten Daniel Olsen, Moss PK 556 26.aug.17 Seiersten skytebane Oscarsborg PK
414 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK 555 11.aug.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
414 Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK 555 5.jun.19 Bråstein Sandnes PK
414 Jan Martinsen, Fredrikstad SS 555 6.mai.07 Regimentsmyra Fredrikstad SS
414 Knut Stamland, Porsgrunn PK 555 11.mar.11 Brevik Porsgrunn PK
414 Roger Sæther, Moss PK 555 5.jun.06 Ørje Ørje PK
414 Sjur Authen, Oscarsborg PK 555 27.aug.11 Seiersten Oscarsborg PK
414 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 555 11.mai.17 Buran Trondhjems PK
414 Egil Gerhardsen, Oslo PK 555 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
414 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS 555 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
414 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 555 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
414 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 555 3.nov.13 Åndalsnes u.skole Åndalsnes PK
414 Erik Sveum, Aron SK Drammen 555 30.jun.14 Løvenskiold Bærum PK
414 Stian Kristoffersen, Modum PK 555 26.jan.08 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
414 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 555 13.aug.17 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
414 Victor Kvassheim, Sola PK 555 30.sep.05 Skiljaberghallen Sola PK
414 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 555 25.mai.08 Brevik Porsgrunn PK
414 Helge Kristiansen, Sunndal PK 555 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
414 Stian Andrè Eriksen, Åsane PK 555 2.apr.05 Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
414 Vidar Johansen, Salangen PK 555 17.feb.06 Falken skytesenter Finnsnes PK
414 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 555 1.sep.12 Korterudmyra Mysen PL
414 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 555 30.sep.05 Skiljaberghallen Sola PK
414 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 555 12.nov.06 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
414 Olof Behm, Grenland PK 555 14.feb.15 Geiteryggen Grenland PK
437 Bjarte Thue, Høyanger PK 554 15.mar.09 Høyangerhallen Høyanger PK
437 Pål Vevang, Tromsø PK 554 24.jun.06 Tromsdalen Tromsø PK
437 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 554 29.jun.11 Lerkehaug Steinkjer PK
437 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 554 5.mar.13 Ekeberg Stor-Oslo SK.krets
437 Pål Jarle Talmo, Ørland PK 554 16.jan.09 Brekstad Ørland PK
437 John Lothe, Haugesund PK 554 9.des.18 Bremnes Bremnes PK
437 Urban Forsberg, Svalbard Turn Pgr 554 15.des.10 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
437 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 554 19.mar.19 Buran Trondhjems PK
437 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 554 16.apr.15 Ringerikshallen Ringerike PK
437 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 554 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
437 Morten Dedekam, Oslo PK 554 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
437 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 554 12.nov.11 Brekstad Ørland PK
437 Bjørn Morten Linnerud, Lunner SL 554 5.mar.06 Ringerikshallen Ringerike PK
437 Jan Vidar Edvartsen, Aron SK Drammen 554 10.aug.05 Bråtan Modum PK
437 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik 554 19.aug.07 Haugene LSS / HSS
437 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK 554 5.nov.17 Bangshallen Brumunddal PK
437 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 554 9.nov.14 Bangshallen Brumunddal PK
437 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK 554 15.jun.19 Florø Florø PK
437 Per Ringen, Lena SS 554 20.apr.08 Totenhallen Lena SS
437 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 554 5.jun.19 Bråstein Sandnes PK
437 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 554 11.nov.10 Buran Trondhjems PK
437 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 554 1.jul.06 Åenget Mo PK
437 Marius Eriksen, Åsane PK 554 26.jun.11 Jonahola Åsane PK
437 Svein Tore Rabben, Åsane PK 554 28.jan.11 Ragdehallen Odda PK
437 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 554 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
437 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 554 29.sep.16 Solør Skytterhall Namnå PK
437 Walter Einar Larsen, Alta SSK 554 26.aug.06 Kvenvikmoen Alta SSK
437 Geir Øverås, Vestnes PK 554 8.jan.05 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
437 Torbjørn Pedersen, Stjørdal PK 554 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
437 Aleksander Åreskjold, Sandnes PK 554 29.jan.10 Bråstein Sandnes PK
437 Edvin Sylte, Vestnes PK 554 20.nov.11 Vestnes Vestnes PK
468 Erik Gundersen, Vennesla PK 553 13.aug.17 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
468 Jahn Thomas Fidje, Marnar PL 553 12.apr.15 Gimlehallen Kristiansand PK
468 Per Oskar Bøe, Mysen PL 553 6.jun.10 Ørje Ørje PK
468 Per Olav Unnli, Lena SS 553 3.apr.11 Totenhallen Lena SS
468 Asgaut Røssland, Egersund PK 553 20.jan.06 Bråstein Sandnes PK
468 Arnstein Liberg, Frosta SSL 553 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
468 Odd Hellevik, Ålesund PK 553 19.feb.05 Vestnes Vestnes PK
468 Einar Bjelland, Stord PK 553 16.jan.13 Prestegardsskogen Stord PK
468 Hege Johnsen, Narvik PK 553 3.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
468 Torstein Ervik, Harstad PK 553 29.mai.10 Heggen Harstad PK
468 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 553 6.mai.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
468 Anders Condrup-Jensen, Bærum PK 553 4.okt.14 Løvenskiold Bærum PK
468 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 553 15.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
468 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 553 30.nov.16 Vinne Verdal SSL
482 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 552 4.nov.18 Bangshallen Brumunddal PK
482 Roger Feed, Horten O. PK 552 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
482 Mariell O. Vestnes, Finnsnes PK 552 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
482 Sigmund Westvik, Stord PK 552 20.jan.10 Prestegardsskogen Stord PK
482 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 552 17.jun.06 Blikshavn Kopervik PK
482 Bernhard Røsch, Trondhjems PK 552 4.sep.05 Jonsvannet Trondhjems PK
482 Bjørn-Tore Rosenvinge, Brønnøysund PK 552 14.jan.05 Brønnøysund Brønnøysund PK
482 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 552 26.jun.05 Kurud Oppegård SL
482 Patrick Kvaksrud, Bærum PK 552 29.jun.15 Løvenskiold Bærum PK
482 Einar Eek Iversen, Drammen HIL 552 7.mai.05 Myrespiten Aron SK Drammen
482 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 552 10.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
482 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 552 17.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
482 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 552 14.aug.16 Mjøen Årdal SSL
482 Ola Eirik Bolme, Rindal SS 552 21.feb.13 Rindalshuset Rindal PK
482 Arne Gujord, Bæverdalen PK 552 27.okt.10 Rindalshuset Rindal PK
482 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK 552 11.mar.12 Høyangerhallen Høyanger PK
482 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 552 23.apr.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
482 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 552 29.apr.18 Sankthansholet Ørland PK
482 Johnny Nordnes, Skudenes PK 552 6.mar.10 Karmøyhallen Kopervik PK
482 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 552 24.feb.06 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
482 Lennart Larsen, Fauske & Sørfold PK 552 24.sep.09 Hunstad Bodø SSK
503 Bjørn Agnar Foyn Dahl, Tønsberg O. PK 551 9.mar.08 Haugar Tønsberg O. PK
503 Dan Kristian Beiermann, Kopervik PK 551 29.mar.06 Karmøyhallen Skudenes PK
503 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK 551 14.mai.11 Aukra Aukra PK
503 Anders Røine, OKTS 551 28.mar.17 ekeberg Oslo PK
503 Robert Kåsner, Melhus PK 551 11.nov.09 Buran Trondhjems PK
503 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK 551 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
503 Eirik Hellan, Trondhjems PK 551 11.nov.08 Buran Trondhjems PK
503 Kjell Skjolden, Luster SSL 551 12.des.10 Fjorstova Luster SSL
503 Harald Schjelderup, Kristiansand PK 551 19.mai.16 Gimlehallen Kristiansand PK
503 Bård Mannseth, Bærum PK 551 31.des.08 Ekeberg Oslo PK
503 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 551 26.nov.11 Falken skytesenter Finnsnes PK
503 Oddvar Borlaug, Høyanger PK 551 26.feb.11 Høyangerhallen Høyanger PK
503 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK 551 10.okt.19 Buran Trondhjems PK
503 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 551 17.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
503 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen 551 23.mai.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
503 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 551 15.nov.09 Brevik Porsgrunn PK
503 Tor Hoff, Ørland PK 551 1.sep.07 Sankthansholet Ørland PK
503 Eirik Kvalen, Luster SSL 551 4.mar.07 Fjordstova Luster SSL
503 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 551 1.mar.12 Hunstad Bodø SSK
503 Robert Ørsnes, Oslo PK 551 6.mar.12 Ekeberg OKTS
503 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK 551 4.mar.19 Stueneshallen Arendal PK
503 Steinar Solheim, Stord PK 551 25.okt.09 Prestegardsskogen Stord PK
503 Freddy Sporsheim, Stord PK 551 11.des.14 Prestegardsskogen Stord PK
503 Sten Ove Larsen, Greipstad PK 551 25.feb.12 Gimlehallen Kristiansand PK
503 Øyvind Hella, Ringerike PK 551 13.aug.11 Ringerike skytesenter Ringerike PK
503 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 551 10.apr.19 Sannan skytesenter Steinkjer PK
503 Norman Hetland, Sandnes PK 551 2.mai.12 Bråstein Sandnes PK
503 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 551 7.mar.10 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
503 Alexander Roland, Porsgrunn PK 551 22.apr.12 Brevik Porsgrunn PK
503 Svein Åge Olsen, Tromsø PK 551 9.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
503 Åge Noss, Haugesund PK 551 21.aug.05 Blikshavn Skudenes PK
503 Marit Hernes, Rjukan PK 551 14.jan.05 Svadde Rjukan PK
503 Anders Arnesen, Grenland PK 551 7.apr.19 Bommestad Farris SS - Larvik
503 André Tellevik, Åsane PK 551 5.aug.06 Jonahola Åsane PK
503 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 551 10.apr.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
503 Tom Kristian Nerbø, Aukra PK 551 5.mai.07 Skytterstadion Aukra PK
503 Terje Langørgen, Stord PK 551 28.jan.06 Prestegardskogen Stord PK
540 Kurt Arild Hemnes, Kopervik PK 550 21.jan.05 Karmøyhallen Kopervik PK
540 Stig Petter Rekkedal, Bondalen SSK 550 13.apr.08 Verpingsvika Ålesund PK
540 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 550 17.nov.19 Hamar Hamar SSK
540 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 550 5.feb.17 Hunstad skole Bodø SSK
540 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 550 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
540 Espen Christoffer Haaland, Birkenes & Lillesand SSL 550 11.aug.19 Flakke Birkenes & Lillesand SSL
540 Anders Dingstad, Askim PK 550 27.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
540 Øyvind Steinsholt, Farris SS - Larvik 550 13.nov.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
540 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 550 25.feb.17 Larvik Farris SS - Larvik
540 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 550 5.feb.17 Hunstad skole Bodø SSK
540 Katrine Skjeldal, Bodø SSK 550 25.nov.13 Hunstad Bodø SSK
540 Odd Røst, Stjørdal PK 550 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
540 Svein Andreassen, Grenland PK 550 27.mar.12 Geiteryggen Grenland PK
540 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK 550 3.jun.06 Bråtan Modum PK
540 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 550 10.nov.18 Brekstad Ørland PK
540 Roald Hervik, Kopervik PK 550 10.mar.07 Karmøyhallen Kopervik PK
540 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Narvik PK 550 16.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
540 Ola Frigaard, Stjørdal PK 550 1.jul.07 Myråsen Selbu PK
540 Preben Bakken, Kristiansand PK 550 18.jan.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
559 Hilde Ivarrud, Trondhjems PK 549 1.aug.09 NM Sankthansholet Ørland PK
559 Helge Vevang, Eide og Fræna PK 549 12.nov.06 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
559 Frode Smelror Hestdal, Vågsøy SSL 549 12.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
559 Stein Wålbakken, Lillestrøm OP 549 16.feb.08 Solør Skytterhall Namnå PK
559 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 549 6.jun.15 Bråtan Modum PK
559 Alfred Skår Hansen, Kopervik PK 549 17.jun.07 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
559 Kurt Iversen, Kirkenes PK 549 6.mai.06 Vinterveiskaret Kirkenes PK
559 Roald Stallemo, Kristiansand PK 549 18.mai.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
559 Erling Hardeland, Haugesund PK 549 3.nov.11 Tunellen Haugesund PK
559 Frank André Kallevik, Haugesund PK 549 5.jun.11 Blikshavn Kopervik PK
559 Terje Fallmyr, Rissa PK 549 27.apr.09 Sankthansholet Ørland PK
559 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 549 2.feb.19 Brevik Porsgrunn PK
559 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 549 26.feb.05 Ekeberg OPK/OKTS
559 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 549 9.nov.18 Brevik Porsgrunn PK
559 Arild Zakariassen, Evje PK 549 24.sep.09 Otrahallen Evje PK
559 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK 549 22.okt.06 Bollitun Eide & Fræna PK
559 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK 549 20.nov.16 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
559 Helge Ragnar Knudsen, Bodø SSK 549 20.okt.14 Hunstad Bodø SSK
559 Sondre Evensen, Grenland PK 549 18.sep.12 Geiteryggen Grenland PK
559 Thomas Schrøder, Støren SSK 549 9.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
559 Frank Kristensen, PI 54 Lunde 549 16.okt.05 Bø PK
559 Ove Jarle Dahl, Bærum PK 549 9.sep.05 Løvenskiold Bærum PK
581 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 548 11.okt.09 Haugar Tønsberg O. PK
581 Martin Meltzer, Arendal PK 548 5.mar.18 Stueneshallen Arendal PK
581 Bjørnar Åge Pettersen, Tromsø PK 548 23.jun.07 Tromsdalen Tromsø PK
581 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 548 26.apr.09 Jølet Sandane PK
581 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 548 25.jun.06 Kurud Oppegård SL
581 Kjetil Bøe, Porsgrunn PK 548 25.mai.08 Brevik Porsgrunn PK
581 Tonje Skjeldal, Bodø SSK 548 7.okt.13 Hunstad Bodø SSK
581 Petter Berg, Aron SK Drammen 548 27.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
581 Kenneth Auestad, Evje PK 548 7.jan.09 Otrahallen Evje PK
581 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 548 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
581 Stein Hjort Endresen, Sola PK 548 27.jan.10 Skiljaberghallen Sola PK
581 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 548 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
581 Bjørn Korneliussen, Svelvik SS 548 28.okt.07 Bommestadhallen LSS / HSS
581 Rune Kristian Johansen, Askim PK 548 24.jan.14 Hula i Askim Askim PK
581 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 548 9.mai.09 Regimentsmyra Fredrikstad SS
581 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 548 21.aug.18 Rana Åenget Pistolbane Mo PK
581 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 548 1.jun.06 Jonahola Åsane PK
581 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL 548 5.jun.05 Korterudmyra Mysen PL
581 Jostein Lunde, Bremnes PK 548 19.apr.08 Bømlohallen Bremnes PK
581 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 548 15.jun.14 Blikshavn Kopervik PK
581 Kjetil Sørheim, Hafrsfjord PK 548 29.sep.06 Skiljaberghallen Sola PK
581 Anne Gundersen, Bærum PK 548 9.sep.05 Løvenskiold Bærum PK
581 Ronny Røise, Lena SS 548 11.mai.08 Lenahallen Gjøvik PK
581 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK 548 19.mar.18 WC Al Ain WSPS
581 Thomas Olson, Haugesund PK 548 5.feb.12 Tunellen Haugesund PK
581 Hans Bo Hansen, Lunner SL 548 16.aug.09 Nordre Land Dokka PK
581 Jon A.R. Dellnes, Vansjø SSL 548 17.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
581 Arne Røshol, Bærum PK 548 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
581 Tore Stensby, Løiten SS 548 10.feb.19 Hamar Hamar SSK
581 Thomas Fagervold, Ørland PK 548 20.mai.14 Sankthansholet Ørland PK
611 Gunnar Lie Sandbæk, Moss PK 547 13.jun.13 Korterudmyra Mysen PL
611 Tom Strømskag, Odda PK 547 25.okt.05 Ragdehallen Odda PK
611 Bjørn Johannessen, Nedre Eiker PK 547 20.aug.11 Myhrespiten Hokksund PK
611 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 547 10.sep.17 Sankthansholet Ørland PK
611 Stig Terje Svestad, Åndalsnes PK 547 22.okt.06 Bollitun Eide & Fræna PK
611 Egil Roland, Porsgrunn PK 547 26.okt.14 Brevik Porsgrunn PK
611 Kjell M. Haarr, Sola PK 547 7.feb.08 Skiljaberghallen Sola PK
611 Magne Fagertun, Mo PK 547 1.mar.17 Selfors Pistolbane Mo PK
611 Øyvind Kimo, Rissa PK 547 1.feb.17 Brekstad Ørland PK
611 Frode Svendsen, Åmli PK 547 30.okt.09 Stueneshallen Arendal PK
611 Pertti Torpakko, Finnsnes PK 547 2.feb.08 Finnsnes Finnsnes PK
611 Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP 547 17.apr.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
611 Pål Espen Vigesdal, Bergen PK 547 9.mai.15 Laksevåg Bergen PK
611 Terje Johansen, Evje PK 547 4.jan.06 Otrahallen Evje PK
611 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK 547 9.mai.09 Vinterveiskaret Kirkenes PK
611 Geir Pisani, Bergen PK 547 14.apr.12 Laksevåg Bergen PK
611 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK 547 25.okt.09 Prestegardsskogen Stord PK
611 Hein Arve Varne, Skudenes PK 547 4.mar.17 Karmøyhallen Skudenes PK
611 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 547 23.okt.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
611 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK 547 17.sep.11 Blikshavn Kopervik PK
611 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK 547 10.mai.14 Korterudmyra Mysen PL
611 Dan Frode Mortensen, Bærum PK 547 9.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
611 Jostein Utstrand, Ørland PK 547 27.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
611 Elisabeth Wiel, Oslo PK 547 12.jan.08 Svadde Rjukan PK
611 Kjetil Forren, Oppdal PK 547 30.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
611 Finn Mikalsen, Mo PK 547 29.mar.08 Selfors Mo PK
611 Jan I. Karlsen, Meløy PK 547 12.jan.08 Glomfjord Meløy PK
611 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 547 6.mai.11 Brevik Porsgrunn PK
611 Ivar Heitmann, Alta SSK 547 11.sep.10 Kvenvikmoen Alta SSK
611 Jostein Sander, Lillestrøm OP 547 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
641 Jack Westbø, Ringerike PK 546 27.mai.06 Vågård Ringerike PK
641 Ida Charlotte Ringstad, Finnsnes PK 546 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
641 John Anders Økland, Askvoll PK 546 17.apr.12 Jølet Sandane PK
641 Tom Erik Holland, Grenland PK 546 14.feb.15 Geiteryggen Grenland PK
641 Lars O. Yggeseth, NOP/Dal 546 20.mai.07 Bangshallen Brumunddal PK
641 Leif Susegg, Steinkjer PK 546 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
641 Tøger Rygh, Preikestolen PK 546 5.jun.19 Bråstein Sandnes PK
641 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 546 3.okt.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
641 Bjørn Tormod Moen, Eide og Fræna PK 546 6.jan.07 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
641 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 546 27.jan.19 Hunstad Bodø SSK
641 Stian Tønnesen, Greipstad PK 546 6.feb.19 Nodelandshallen Greipstad PK
641 Bjørn Sture Nilsen, Kirkenes PK 546 12.mai.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
641 Bjørnar Eike Amundsen, Greipstad PK 546 3.des.19 Nodelandshallen Greipstad PK
641 Asbjørn Heggøy, Stord PK 546 6.mar.16 Prestegardsskogen Stord PK
641 Per Roar Lillemo, Skei PK 546 27.apr.08 Jølet Sandane PK
641 Jens Oluf Westgaard, Fredrikstad SS 546 5.jun.11 Ørje Ørje PK
641 Reidar Nysted, Sør Odal PK 546 17.apr.05 Bangshallen Brumunddal PK
641 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 546 16.feb.13 Skytterhallen Molde PK
641 Thomas Røset, Selbu PK 546 17.jul.16 Myråsen Selbu PK
641 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 546 6.jul.12 Skatval Stjørdal PK
641 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 546 22.feb.20 Kopervik Kopervik PK
641 Nicolas Sand, Akademisk SL 546 15.des.13 Ekeberg Oslo sk.krets
641 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK 546 1.nov.08 Karmøyhallen Kopervik PK
641 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 546 9.aug.09 Sitter Grendehus Sitter IL PK
641 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK 546 1.okt.06 Skytterhallen Molde PK
641 Morten Nilsen, Molde PK 546 25.mai.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
641 Trygve Nåsen, Bremnes PK 546 19.apr.08 Bømlohallen Bremnes PK
641 Gunnar Hoff, Røsvatn PK 546 25.sep.05 Milan Sandnessjøen PK
641 Per Morten Bølstad, Oslo PK 546 6.mar.18 Ekeberg Oslo PK
641 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 546 6.des.14 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
641 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 546 7.okt.18 Svartemyr NOP/Vatne
641 Johnny Eriksen, Sandnes PK 546 29.sep.06 Skiljaberghallen Sola PK
641 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 546 9.mai.15 Laksevåg Bergen PK
641 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 546 2.jun.12 Bråtan Modum PK
641 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 546 27.nov.11 Prestegardsskogen Stord PK
641 Jørn A. Pettersen, Grimstad SS 546 8.okt.06 Fevikhallen Grimstad SS
641 Lars Gunnar Liestøl, Evje PK 546 22.sep.11 Otrahallen Evje PK
641 Arve Dispen, Trondhjems PK 546 4.sep.05 Jonsvannet Trondhjems PK
641 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 546 23.feb.19 Buran Trondhjems PK
641 André Hansø, Kristiansund PK 546 8.jan.11 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
681 Peter Hirth, Aron SK Drammen 545 9.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
681 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 545 18.jun.06 Milan Sandnessjøen PK
681 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne 545 30.apr.19 Svartemyr NOP/Vatne
681 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 545 2.feb.20 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
681 Alf Johnsen, Greipstad PK 545 19.jun.07 Skarestad Lindesnes PK
681 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 545 21.jan.05 Karmøyhallen Kopervik PK
681 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 545 10.sep.11 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
681 Runar Ingebretsen, Losby VPK 545 7.aug.17 maridalen OKTS
681 Knut Harald Graven, OKTS 545 12.aug.13 Maridalen OKTS
681 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 545 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
681 Morten Andresen, Trondhjems PK 545 11.nov.06 Buran Trondhjems PK
681 Kai Rosenlund, Bergen PK 545 9.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
681 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 545 6.jul.12 Løvenskiold Bærum PK
681 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 545 21.okt.12 Brevik Porsgrunn PK
681 Roy Mørenskog-Baumann, Birkenes & Lillesand SSL 545 11.aug.19 Flakke Birkenes & Lillesand SSL
681 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 545 12.mai.07 Bjørndalen Sarpsborg PK
681 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK 545 16.jul.19 WC Suhl ISSF
681 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 545 1.jun.16 Bråstein Sandnes PK
681 Gunstein Røneid, Årdal SSL 545 10.jan.06 Røti Årdal PK
681 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 545 7.okt.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
681 Eirik Jensen, Tromsø PK 545 23.jun.07 Tromsdalen Tromsø PK
681 Alexander Wostryck, Stjørdal PK 545 28.jun.12 Skatval Stjørdal PK
681 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 545 6.nov.09 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
681 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 545 17.jun.06 Korterudmyra Mysen PL
681 Toivo Laakso, Lillehammer PK 545 9.jul.06 Dokka Dokka PK
681 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK 545 6.feb.19 Nodelandshallen Greipstad PK
681 Johan Fagerheim, Åndalsnes PK 545 22.okt.06 Bollitun Eide & Fræna PK
681 Morten Kaarby, Alta SSK 545 7.okt.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
681 Geir-Åge Follesø, Åsane PK 545 1.jun.06 Jonahola Åsane PK
681 Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP 545 7.jun.08 Løvenskiold Oslo PK/Bærum PK
711 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 544 10.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
711 Roger Hovden, Ørsta/Volda PK 544 8.jan.11 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
711 Kjetil Eikrem, Ørsta/Volda PK 544 3.jan.09 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
711 Thomas Tverberg, Rjukan PK 544 8.feb.14 Brevik Porsgrunn PK
711 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK 544 19.apr.09 Bommstadhallen Hedrum SS / Larvik SS
711 Bjørn V. Tønnesen, Kr.sand Garnison PK 544 27.feb.10 Gimlehallen Kristiansand PK
711 Tore V. Myhren, Lillehammer PK 544 13.jan.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
711 Knut Fornes, Sitter IL PK 544 13.sep.15 Sankthansholet Ørland PK
711 Kjell Eknes, Årdal SSL 544 13.aug.05 Mjøen Årdal PK
711 Roger Liestøl, Greipstad PK 544 14.jan.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
711 Marius Haugerud, Bodung PK 544 21.jan.18 Ekeberg OKTS
711 Atle Audun Turøy, Stord PK 544 31.jan.18 Prestegardsskogen Stord PK
711 Arne Østborg, Namdal SSL 544 2.mai.10 Lerkehaug Steinkjer PK
711 Bjørn Sandbugt, Bremnes PK 544 19.apr.08 Bømlohallen Bremnes PK
711 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 544 10.jun.19 Lerkehaug Steinkjer PK
711 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 544 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
711 Hans Martin, Trondhjems PK 544 17.nov.07 Brekstad Ørland PK
711 Lars Inge Aga, Odda PK 544 3.jan.11 Ragdehallen Odda PK
711 Ludvig Chr. Laheld, Aron SK Drammen 544 9.apr.05 Ringerikshallen Ringerike PK
711 Line Strømdal, Trondhjems PK 544 14.jun.09 Myråsen Selbu PK
711 Per Sørensen, Rauland PK 544 6.jan.07 Svadde Rjukan PK
711 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 544 7.sep.08 Jonsvannet Trondhjems PK
711 Torbjørn Sæbø, Bremnes PK 544 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
711 Erik Andreas Sevre Storhaug, Nesbyen PK 544 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
711 Thorleif Schultzen, OKTS 544 16.okt.05 Ekeberg Oslo PK
711 Agnar Holm, Lillestrøm OP 544 1.aug.09 NM Sankthansholet Ørland PK
711 Rune Kimo, Rissa PK 544 9.feb.17 Brekstad Ørland PK
711 Kenneth Kaurin, Stord PK 544 24.nov.13 Prestegardsskogen Stord PK
711 Jon Arild Willa, Åndalsnes PK 544 9.nov.08 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
711 Jens Christian Jepsen, Kristiansand PK 544 1.mar.08 Gimlehallen Kristiansand PK
711 Oddvar Olsen, Kirkenes PK 544 12.aug.06 Vinterveiskaret Kirkenes PK
711 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 544 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
711 Arnor Jensen, Tromsø PK 544 6.aug.11 Tromsdalen Tromsø PK
711 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 544 5.feb.09 Ekeberg Oslo PK
711 John Tellef Håbesland, Evje PK 544 2.mai.09 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
711 Helge Hoflandsdal, NOP/Haakonsvern 544 21.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
711 Ståle Ketil Nordeng, Trondheim SS 544 27.jun.09 Tromsdalen Tromsø PK
748 Petter Eriksen, Kvæfjord PK 543 3.jun.12 Heggenkollen Harstad PK
748 Alfred Rune Pedersen, Mo PK 543 4.aug.07 Åenget Mo PK
748 Geir Fredrikstuen, Oslo PK 543 28.jan.05 NIH Oslo PK
748 Frank Istad, Kristiansund PK 543 8.okt.17 Bollitun Eide og Fræna PK
748 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 543 6.des.16 Nodelandshallen Greipstad PK
748 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL 543 10.jul.17 Tromsdal Verdal SSL
748 Knut Erik Bratli, Horten O. PK 543 18.feb.17 Brevik Porsgrunn PK
748 Jørgen Sæther, Trondhjems PK 543 23.apr.17 Selbuhallen Selbu PK
748 Ronny Karlsen, Mo PK 543 28.mar.09 Selfors Mo PK
748 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 543 5.sep.11 Løvenskiold Bærum PK
748 Robert Eidså, Greipstad PK 543 11.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
748 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 543 12.feb.18 Røti Årdal SSL
748 John Selvåg, Mosjøen PK 543 7.jun.06 Sagforsen Mosjøen PK
748 Odd Bjorheim, Hå PK 543 4.apr.18 Bråstein Sandnes PK
748 Eirik Kuven, Bergen PK 543 18.sep.10 Laksevåg Bergen PK
748 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 543 4.sep.18 Vevatne Tysnes SSK
748 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 543 3.feb.14 Buran Trondhjems PK
748 Tore Kjølstad, Frosta SSL 543 10.apr.19 Sannan skytesenter Steinkjer PK
748 Erland De Flon, Bærum PK 543 4.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
748 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 543 9.mai.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
748 Knut Ingar Skotterud, NOP/Dal 543 4.des.05 Bangsberghallen Brumunddal PK
748 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 543 12.jan.19 Brumunddal Brumunddal PK
748 Morten Espebu, Greipstad PK 543 12.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
748 Tor Erik Simonsen, Narvik PK 543 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
748 Henning Eliassen, Kjeller SK 543 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
748 Adrian Gran, Steinkjer PK 543 29.apr.15 Lerkehaug Steinkjer PK
748 Arvid Gudbrandsen, Hamar SSK 543 17.mar.12 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
748 Jan Teilgård, Kristiansund PK 543 3.apr.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
748 Stein Meyer, Vestnes PK 543 21.nov.10 Skytterhallen Vestnes PK
748 Kurt Klausmark, Brønnøysund PK 543 14.jan.05 Brønnøysund Brønnøysund PK
748 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 543 13.jun.13 Jonsvannet Trondhjems PK
779 Arve Wandsvik, Vadsø SSK 542 27.feb.11 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
779 Bengt Olav Helmersen, Hamar SSK 542 16.jan.10 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
779 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 542 6.des.11 Geiteryggen Grenland PK
779 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 542 20.jan.06 Brekstad Ørland PK
779 Geir Brendhaugen, Lillehammer PK 542 10.mar.13 Fåberg skytehall Lillehammer PK
779 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 542 8.mar.13 Brevik Porsgrunn PK
779 Steinar Myhre, Mo PK 542 29.okt.06 Selfors Mo PK
779 Arne Kvam, Bærum PK 542 13.mai.12 Løvenskiold Oslo PK
779 Eirik Djønne, Odda PK 542 13.okt.19 Bømlohallen Bremnes PK
779 Rikard Hille, Greipstad PK 542 11.jun.11 Kvinesdalhallen Kvinesdalhallen
779 Peter Isaksen, Bodø SSK 542 17.okt.11 Hunstad Bodø SSK
779 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 542 31.okt.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
779 Ingvill Meling Arnesen, Bergen PK 542 7.jun.05 Jonahola Åsane PK
779 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik 542 19.apr.09 Bommstadhallen Hedrum SS / Larvik SS
779 Erlend Sporstøl Vikestrand, Ørsta/Volda PK 542 11.okt.09 Bollitun Eide & Fræna PK
779 Morten Haaheim, Lillehammer PK 542 3.jul.05 Dokka Dokka PK
779 Kenneth Larsen, Vadsø SSK 542 9.nov.08 Vadsø Vadsø SL
779 Pål Garcia de Presno, Kristiansund PK 542 24.feb.17 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
779 Bjørnar Svortevik, Årdal SSL 542 21.feb.05 Årdal Årdal PK
779 Roger Vinsjevik, Stord PK 542 24.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
779 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 542 22.feb.20 Kopervik Kopervik PK
779 Kristin Sandal, Sandane PK 542 10.aug.14 Kråkenesmarka Førde PK
779 Stein Erik Roksvåg, Molde PK 542 12.mar.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
802 Erik Eggen Åmillom, Furusjøen PK 541 3.jun.17 Dalaråa Sunndal PK
802 Bjørn Kristensen, Askim PK 541 25.sep.16 Kulås Sarpsborg PK
802 Bjørn Roar Martinussen, OKTS 541 23.jun.16 Maridalen OKTS
802 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 541 24.feb.18 Buran Trondhjems PK
802 Arvid Lande, Stord PK 541 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
802 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 541 3.sep.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
802 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 541 9.jun.12 Myhrespiten Hokksund PK
802 Anders Næss, Molde PK 541 9.feb.19 Skytterhallen Molde PK
802 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK 541 6.aug.05 Kjellbergtinden Svolvær PK
802 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 541 20.nov.16 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
802 Lars M Nå, Odda PK 541 8.nov.11 Ragdehallen Odda PK
802 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 541 30.jan.18 Buran Trondhjems PK
802 Egil Havre, Bergen PK 541 28.mai.05 Laksevåg Bergen PK
802 Sissil Magnussen, Sola PK 541 25.sep.09 Skiljaberghallen Sola PK
802 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK 541 12.jan.13 Ørsta Ørsta/Volda PK
802 Gunnar Nyhus, Årdal SSL 541 21.jun.05 Mjøen Årdal PK
802 Sigurd Volster, Preikestolen PK 541 30.sep.05 Skiljaberghallen Sola PK
802 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 541 11.jan.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
802 Svein Ole Nesje, Oslo PK 541 31.mai.14 Bråtan Modum PK
802 Per Birkeland, Birkenes & Lillesand SSL 541 8.mai.10 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
802 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 541 28.sep.12 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
802 Hans Brataas, Mysen PL 541 11.nov.09 Buran Trondhjems PK
802 Kjell Thorsen, Porsgrunn PK 541 10.jun.07 Lillegårdseter Porsgrunn PK
802 Runar Holm, Lillestrøm OP 541 17.apr.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
802 Robert Rehnmark, Førde PK 541 27.apr.08 Jølet Sandane PK
802 Morten Mosberg, Greipstad PK 541 14.mai.16 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
802 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 541 2.feb.20 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
802 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK 541 19.mar.06 Haugar Tønsberg O. PK
802 Roy Hansen, Sandnessjøen PK 541 30.mar.05 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
802 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK 541 26.mar.10 Ekeberg OKTS
802 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK 541 9.jan.10 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
802 Sigurd Hodne, Skudenes PK 541 18.sep.17 Karmøyhallen Kopervik PK
802 Tore Thyholt, Trondhjems PK 541 11.nov.05 Buran Trondhjems PK
835 Gro Halland, Bergen PIL 540 9.aug.05 Laksevåg Bergen PK
835 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 540 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
835 Ole Rindal, Grenland PK 540 26.jan.20 Skien Grenland PK
835 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 540 27.sep.16 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
835 John E. Johansen, Oslo PK 540 23.okt.05 Ekeberg OKTS
835 Robert Antonsen, Mosjøen PK 540 24.mai.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
835 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 540 17.jan.16 Bømlohallen Bremnes PK
835 Hilde Sydow, Harstad PK 540 18.des.11 Narvik Narvik PK
835 Helge Talberg, Mysen PL 540 5.jun.05 Korterudmyra Mysen PL
835 Ørjan Olsen, Vestnes PK 540 1.nov.15 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
835 Evert André Jonassen, Halden PK 540 12.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
835 Per Anders Brobak, Stjørdal PK 540 5.mai.05 Skatval Stjørdal PK
835 Tormod Strand, Farris SS - Larvik 540 8.feb.16 Brevik Porsgrunn PK
835 Livar Gudmestad, Sandnes PK 540 12.jan.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
835 Jo Sole Runningen, Odda PK 540 26.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
835 Harald Syse, Lillestrøm OP 540 17.sep.11 Blikshavn Kopervik PK
835 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 540 10.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
835 Esko Sointu, Stavanger PK 540 29.sep.06 Skiljaberghallen Sola PK
835 Tom Asle Kvile, Sandane PK 540 29.apr.07 Jølet Sandane PK
835 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 540 12.sep.15 Gimlehallen Kristiansand PK
835 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 540 14.jun.08 Korterudmyra Askim PK
835 Roger Vik, Ørland PK 540 30.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
835 Runar Venn, Ørland PK 540 16.apr.11 Sankthansholet Ørland PK
835 Are Skotnes, Molde PK 540 14.mai.06 Hjelset Fannefjord PK
835 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 540 27.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
835 Rune Frimannslund Følsvik, Ålesund PK 540 18.nov.12 Skytterhallen Vestnes PK
835 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK 540 9.mai.16 Lerkehaug Steinkjer PK
835 Michael Strøm, Sitter IL PK 540 8.aug.14 Sitter Grendehus Sitter IL PK
835 Bjørn Roar Bråten, Ringerike PK 540 27.mai.06 Vågård Ringerike PK
835 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 540 17.des.17 Bømlohallen Bremnes PK
835 Lars Storemark, NOP-Bergen 540 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
835 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 540 13.jun.10 Milan Sandnessjøen PK
867 Trond Fosse, Stavanger PK 539 19.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
867 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 539 18.feb.14 Solør skytterhall Namnå PK
867 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 539 11.nov.05 Buran Trondhjems PK
867 David Nilsen, Kristiansand PK 539 29.okt.10 Stueneshallen Arendal PK
867 Magnus Sømme, Sandnes PK 539 6.apr.16 Bråstein Sandnes PK
867 Kåre Simonsen, Stavanger PK 539 12.feb.09 Skiljaberghallen Sola PK
867 Reidar Hestnes, Egersund PK 539 12.jan.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
867 Liv Janne Jacobsen Fehn, Oslo PK 539 10.sep.06 Løvenskiold Oslo PK
867 Andreas Aaserud, Numedal SSK 539 13.jun.19 olledalen Asker SK
867 Geir Åge Moss, Sartor SSL 539 11.apr.15 Laksevåg Bergen PK
867 Siri Henden, Vennesla PK 539 16.nov.08 Brevik Porsgrunn PK
867 Gunnar Teigland, Tysnes SSK 539 22.nov.15 Ikke oppgitt Stord PK
867 Willy Rune Vevle, Stord PK 539 8.mar.15 Prestegardsskogen Stord PK
867 Hans Ingvaldsen, Bodø SSK 539 11.mai.06 Hunstad Bodø SSK
867 Atle Lund, Sandnes PK 539 31.mai.17 Bråstein Sandnes PK
867 Idar Nordseth, Hokksund PK 539 4.jun.11 Bråtan Modum PK
867 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 539 19.sep.13 Y2 Evje PK
867 Tor Arne Enoksen, Stord PK 539 16.mar.08 Prestegardsskogen Stord PK
867 Jan Helge Tofte, Stord PK 539 28.sep.06 Prestegardskogen Stord PK
867 Vegar Westerlund, Trondhjems PK 539 18.apr.07 Buran Trondhjems PK
867 Knut Revheim, Åsane PK 539 5.aug.06 Jonahola Åsane PK
867 Gunnar Orthe, Haugesund PK 539 21.jan.11 Karmøyhallen Kopervik PK
867 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK 539 11.jun.16 Smidholen Namnå PK
867 Trygve Fundingsland, Sandnes PK 539 4.mai.05 Bråstein Sandnes PK
867 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK 539 10.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
867 Stine Klausen, Enebakk PK 539 4.jun.11 Bråtan Modum PK
867 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL 539 18.jan.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
867 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK 539 15.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
867 Tor Olav Sande, Florø PK 539 7.apr.19 Florø Florø PK
867 Jan-Erik H. Esbensen, Vardø PK 539 10.apr.16 Vardøhallen Vardø PK
867 Linn Berven-Hanssen, Sola PK 539 22.aug.10 Svartemyr NOP/Vatne
867 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL 539 13.jun.09 Korterudmyra Mysen PL
867 Kjell Arne Kalland, Førde PK 539 3.jul.11 Kråkenesmarka Førde PK
867 Terje Vedaa, Vaksdal SSK 539 7.aug.19 Ardalen Vaksdal SSK
901 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 538 17.mar.18 Selbuhallen Selbu PK
901 Jarle Folkestad, Bergen PK 538 11.apr.15 Laksevåg Bergen PK
901 Petter Kvåle, Rindal SS 538 22.feb.12 Rindalshuset Rindal PK
901 Atle Skauen, Grenland PK 538 6.des.11 Geiteryggen Grenland PK
901 Frank Romsdal, Alta SSK 538 2.jun.07 Kvenvikmoen Alta SSK
901 Øyvind Håberg, Kristiansund PK 538 2.nov.14 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
901 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 538 12.mai.12 Korterudmyra Mysen PL
901 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK 538 23.sep.18 Blikshavn Kopervik PK
901 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 538 26.nov.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
901 Simen Vermundsdammen, Oscarsborg PK 538 30.aug.14 Seiersten Oscarsborg PK
901 Terje Andersen, Fredrikstad SS 538 6.mai.07 Regimentsmyra Fredrikstad SS
901 Sten Haga, Kirkenes PK 538 5.mai.18 Vinterveiskaret Kirkenes PK
901 Vidar Lid, Tysnes SSK 538 8.mar.15 Prestegardsskogen Stord PK
901 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 538 24.mar.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
901 Roy Blokhus, Mo PK 538 2.jun.12 Åenget Mo PK
901 Per-Erik Syverstad, Bærum PK 538 15.aug.11 Maridalen OKTS
901 Terje Nilsen, Tromsø PK 538 22.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
901 Martin Munck, Svalbard Turn Pgr 538 27.nov.13 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
919 Harald Nilsen, Stavanger PK 537 4.mai.05 Bråstein Sandnes PK
919 Per Gunnar Wærheim, PI 54 Lunde 537 20.mar.05 Bø PK
919 Rune Bloch-Johnsen, Lillestrøm OP 537 24.apr.10 Skedsmohallen Lillestrøm OP
919 Peter Barkovskij, Bergen PK 537 30.jun.07 Laksevåg Bergen PK
919 Magne Granøien, Støren SSK 537 28.des.19 Støren Skytesenter Støren SSK
919 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 537 21.mar.17 Nodeland Greipstad PK
919 Rune Grønn, OKTS 537 16.aug.10 Maridalen OKTS
919 Gudbjorg Elva Jonasardottir, Birkenes & Lillesand SSL 537 1.mar.08 Gimlehallen Kristiansand PK
919 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 537 3.feb.17 Selfors Mo PK
919 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 537 13.aug.05 Vaagaard Ringerike PK
919 Wenche M. Rydning, Ørland PK 537 1.sep.07 Sankthansholet Ørland PK
919 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK 537 13.nov.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
919 Markko Waltila, Grenland PK 537 13.mar.11 Brevik Porsgrunn PK
919 Leif Kvitne, Finnsnes PK 537 25.feb.05 Falken Skyttersenter Finnsnes PK
919 Ole Swang, Oslo PK 537 15.jul.08 Løvenskiold Oslo PK
919 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 537 2.apr.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
919 Gunnar Aske, Trondhjems PK 537 18.apr.07 Buran Trondhjems PK
919 Stian Krekling, Beiarn SL PK 537 15.feb.06 Hunstad Bodø SSK
919 Andrea Wick, Finnsnes PK 537 13.feb.09 Falken Skytesenter Finnsnes PK
919 Robert Ilievski, Greipstad PK 537 6.feb.20 Nodelanshallen Greipstad PK
919 Erlend Romsås, OKTS 537 20.aug.09 Maridalen OKTS
919 Johnny Bergholt, Bodø SSK 537 2.mar.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
919 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS 537 13.des.15 Ekeberghallen Oslo skytterkrets
919 Leif Arne Ottosen Rygh, Brumunddal PK 537 25.apr.10 Bangshallen Brumunddal PK
919 Henrik Evensen, Fredrikstad PK 537 25.mai.08 Bjørndalen Sarpsborg PK
919 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 537 11.mai.14 Myhrespiten Hokksund PK
919 Hans Jakob Johannessen, Tromsø PK 537 2.aug.14 Hunstad Bodø SSK
919 Roger Bruvik, Vaksdal SSK 537 6.aug.14 Ardalen Vaksdal SSK
919 Arnt Håvard Krogstad, Namdal SSL 537 2.mai.10 Lerkehaug Steinkjer PK
919 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK 537 11.jun.16 Smidholen Namnå PK
919 Trond Odden, Hamar SSK 537 4.apr.16 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
919 Bjørn Ove Kjennevold, Rjukan PK 537 8.feb.14 Brevik Porsgrunn PK
951 Ronald Pettersen, Meløy PK 536 15.mar.08 Glomfjord Meløy PK
951 Finn Olsen, Vestnes PK 536 8.okt.06 Vestnes Vestnes PK
951 Sara Eline Stamnestrø, Mysen PL 536 12.mai.16 int ISCH Hannover Lower Saxony sh. fed.
951 Dagfinn Lutro, Odda PK 536 18.jan.05 Ragdehallen Odda PK
951 Richard Aaserud, Ringerike PK 536 29.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
951 Kristen Fossan, Tromsø PK 536 15.jun.13 Tromsdalen Tromsø PK
951 Roy Gunnar Johansen, Mysen PL 536 27.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
951 Laila A. Skålnes, Bergen PK 536 6.mar.05 Prestegårdsskogen Stord PK
951 Tore Presthaug, Stord PK 536 16.mar.08 Prestegardsskogen Stord PK
951 Anne Britt Ødegård, Bremnes PK 536 19.okt.08 Bømlohallen Bremnes PK
951 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 536 10.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
951 Bjørn Fredrick Hovengen, Modum PK 536 4.jun.16 Bråtan Modum PK
951 Sindre Småvik, Ørland PK 536 11.mai.10 Sankthansholet Ørland PK
951 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 536 12.apr.15 Gimlehallen Kristiansand PK
951 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK 536 24.aug.13 Kvenvikmoen Alta SSK
951 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 536 20.jan.17 Karmøyhallen Kopervik PK
951 Per Inge Larsen, Stord PK 536 30.okt.05 Bømlohallen Bremnes PK
951 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 536 21.sep.13 Jonahola Åsane PK
951 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 536 7.mai.08 Bråstein Sandnes PK
951 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 536 5.jun.13 Kråkenes Førde PK
951 Kine Nordgård, Bodø SSK 536 19.feb.14 Hunstad Bodø SSK
951 Svein Skaaret, Åmli PK 536 30.okt.09 Stueneshallen Arendal PK
951 Gro Edvartsen, Aron SK Drammen 536 13.aug.05 Vaagaard Ringerike PK
951 Geir Inge Tufte, Årdal SSL 536 19.aug.12 Mjøen Årdal PK
951 Kai Tore Vik, Egersund PK 536 22.aug.10 Svartemyr NOP/Vatne
951 Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK 536 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
951 Elise Nygård, Trondheim SS 536 7.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
951 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL 536 21.mai.14 Lerkehaug Steinkjer PK
951 Harald Ræge, Stavanger PK 536 25.jan.10 Skiljaberghallen Sola PK
980 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 535 20.nov.16 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
980 Arild Bækkevold, Brumunddal PK 535 3.des.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
980 Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK 535 3.apr.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
980 Thomas Fohr Gürges, Finnsnes PK 535 3.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
980 Morten Iversen, Aron SK Drammen 535 23.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
980 Johnny Gyland, Kvinesdal PK 535 24.aug.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
980 Øivind Midtflå, Bondalen SSK 535 7.jan.06 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
980 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 535 8.sep.09 Bangshallen Brumunddal PK
980 Morten Skjengen, Trondhjems PK 535 3.jul.12 Skatval Stjørdal PK
980 Øivind Johnsen, Oppegård SL 535 31.aug.13 Seiersten Oscarsborg PK
980 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 535 25.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
980 Nils Lennart Røen, Rindal SS 535 24.feb.16 Rindalshuset Rindal PK
980 Lars Birger Ditlevsen, Bodø SSK 535 11.nov.13 Hunstad Bodø SSK
980 Roy Pedersen, Florø PK 535 22.mai.11 Kråkenesmarka Førde PK
980 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK 535 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
980 Robert Hansen, Modum PK 535 6.jun.09 Bråtan Modum PK
980 Per Åge Korstahagen, Lindesnes PK 535 19.jun.07 Skarestad Lindesnes PK
980 Jan Johansen, Alta SSK 535 26.aug.06 Kvenvikmoen Alta SSK
980 Arne Aarnes, Verdal SSL 535 17.nov.13 Brekstad Ørland PK
980 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 535 20.jan.18 Geiteryggen Grenland PK
980 Ole Gunnar Tettlie, Hamar SSK 535 1.jun.13 Løvenskiold Oslo PK
980 Leif Arne Sæthre, Sandane PK 535 23.aug.09 Kråkenesmarka Førde PK
980 Terje Elveos, Steigen PK 535 25.jun.06 Kjeldbergtinden Svolvær PK
980 John K. Dale, Åndalsnes PK 535 9.nov.08 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
980 Lars Greger Bakken, Sætermoen PK 535 22.feb.19 Finnsnes Finnsnes PK
980 Bjørn Ståle Flore, Sitter IL PK 535 20.jan.06 Brekstad Ørland PK
980 Vidar Taranger Olsen, Nordkapp PK 535 11.des.16 Bømlohallen Bremnes PK
980 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 535 13.jun.19 olledalen Asker SK
980 Tom Erlend Skårnes, Åsane PK 535 7.jun.05 Jonahola Åsane PK
980 Mathias Myrland, Oslo PK 535 6.mar.18 Ekeberg Oslo PK
980 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 535 27.jun.09 int Karstula KarMAS
980 Torbjørn Nerland, Trondhjems PK 535 8.mar.09 Bjørnehaugen Kristiansund PK
1012 Tom Strøm, Zero PK 534 4.aug.05 Maridalen OKTS
1012 Tore Morten Davidsen, Gjøvik PK 534 30.mai.10 Revhiholen Gjøvik PK
1012 Martin Elton, Dokka PK 534 8.jul.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
1012 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 534 5.nov.17 Bangshallen Brumunddal PK
1012 Morten Røed, Oslo PK 534 16.okt.05 Ekeberg Oslo PK
1012 Per Christian Lie, Bærum PK 534 29.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
1012 Eryk Ryszard Jaworski, Trondhjems PK 534 11.nov.19 Buran Trondhjems PK
1012 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 534 11.mar.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1012 Melvin Teigen, OKTS 534 16.des.12 Ekeberg Oslo Sk.krets
1012 Morten Nilsen, Fannefjord PK 534 15.feb.14 Skytterhallen Molde PK
1012 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 534 4.des.18 Songdalen Greipstad PK
1012 Sigurd Pettersen, Oslo PK 534 28.mai.05 Laksevåg Bergen PK
1012 Elin Leirvik, Trondheim SS 534 22.apr.18 Trondheim Trondhjems PK
1012 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 534 29.feb.12 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1012 Torodd Stangeland, Time PK 534 2.mai.07 Bråstein Sandnes PK
1012 Magne Berntsen, Aron SK Drammen 534 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
1012 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen 534 13.mai.17 Laksevåg Bergen PK
1012 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK 534 2.feb.11 Tunellen Haugesund PK
1012 Roy Wittenberg, Sola PK 534 7.feb.08 Skiljaberghallen Sola PK
1012 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 534 27.okt.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
1012 Torbjørn Kanne, Lillehammer PK 534 7.mar.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
1012 Rune Thoresen, Verdal SSL 534 21.mai.14 Lerkehaug Steinkjer PK
1012 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 534 26.jan.08 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
1012 Arne Lidwin, OKTS 534 9.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
1012 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 534 30.apr.18 Ekeberg OKTS
1012 Jack Frode Skjæveland, Time PK 534 14.okt.12 Bømlohallen Bremnes PK
1012 Per Stensland, NOP/Haakonsvern 534 12.jan.07 Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
1012 Jon Skrondal, Rindal SS 534 30.nov.05 Rindalshuset Rindal PK
1012 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK 534 7.aug.10 Hunstad Bodø SSK
1012 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK 534 24.mai.08 Laksevåg Bergen PK
1012 Aleksander Johansen Wiggen, Trondhjems PK 534 11.nov.14 Buran Trondhjems PK
1012 Svein Erik Eiklid, OKTS 534 20.jan.20 Ekeberg OKTS
1012 Arnfinn Øyvann, Trondhjems PK 534 5.apr.06 Buran Trondhjems PK
1012 Per Dahl, Namnå PK 534 12.feb.10 Solør Skytterhall Namnå PK
1012 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK 534 13.mar.16 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1047 Brage Nybø Waage, Florø PK 533 15.sep.16 Grovastøylen Florø PK
1047 John Vedø, Kopervik PK 533 16.jan.16 Karmøyhallen Kopervik PK
1047 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 533 31.jul.18 Vinterveiskaret Kirkenes PK
1047 Trond Grønskei, Tønsberg O. PK 533 26.nov.11 Svadde Rjukan PK
1047 Olav B. Aga, Odda PK 533 9.apr.05 Ragdehallen Odda PK
1047 Håkon Kalseth, Steinkjer PK 533 16.mai.12 Lerkehaug Steinkjer PK
1047 Geir Jonassen, Sola PK 533 29.sep.06 Skiljaberghallen Sola PK
1047 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 533 17.mar.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1047 Jan Kenneth Bårdsen, Kopervik PK 533 3.mar.12 Karmøyhallen Kopervik PK
1047 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK 533 28.jun.08 Tromsdalen Tromsø PK
1047 Iver Frøislie, Lunner SL 533 8.aug.05 Lygna Hadeland SS
1047 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 533 17.jun.18 Smidholen Namnå PK
1047 Ole Anders Leangen, Sunndal PK 533 13.jul.05 Dalaråa Sunndal PK
1047 Magne Bårnes, Lardal R & PK 533 19.mar.06 Haugar Tønsberg O. PK
1047 Andre Lien, Selbu PK 533 14.jun.09 Myråsen Selbu PK
1047 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK 533 1.sep.11 Tunellen Haugesund PK
1047 Edvin Skjong, Ålesund PK 533 13.apr.08 Verpingsvika Ålesund PK
1064 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 532 2.jun.11 Skatval Stjørdal PK
1064 Bjørnar Martinsen, Svalbard Turn Pgr 532 29.apr.09 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1064 Bjørnar Asle Osnes, Ørsta/Volda PK 532 6.jan.07 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
1064 Tinh Le, Oslo PK 532 19.jun.11 Løvenskiold Oslo PK / Bærum PK
1064 Per Høiby, Selbu PK 532 26.jun.05 Selbu Selbu PK
1064 Arvid Hagen, Sandnes PK 532 13.jun.10 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
1064 Håkon Trønnes, Narvik PK 532 18.des.11 Narvik Narvik PK
1064 Leif Jonny Rød, Meløy PK 532 8.mai.05 Hjelset Fannefjord PK
1064 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 532 9.jul.16 Hunstad Bodø SSK
1064 John Erik Leithe, Svalbard Turn Pgr 532 30.mar.11 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1064 Erling Fagerheim, Vadsø SSK 532 8.mar.08 Miljøbygget, Vadsø Vadsø PK
1064 Martin Myking Fintland, Bodø SSK 532 27.jan.19 Hunstad Bodø SSK
1064 Rune Helle, NOP/Haakonsvern 532 20.jan.06 Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
1064 Asbjørn Melling, Bergen PK 532 10.aug.11 Ardalen Vaksdal SSK
1064 Herulf Knutsen, Alta SSK 532 20.jun.09 Kvenvikmoen Alta SSK
1064 Roald Fuglestad, Hå PK 532 12.jan.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
1064 Jarle Hansen, Vennesla PK 532 24.mar.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
1064 Morten Eriksen, Hokksund PK 532 23.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1064 Jon Tore Gran, Hamar SSK 532 20.mai.07 Bangshallen Brumunddal PK
1064 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 532 9.feb.15 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1064 Espen Aamodt Pettersen, Nedre Eiker PK 532 23.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1064 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 532 17.jun.06 Blikshavn Kopervik PK
1064 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 532 23.sep.18 Drammen Aron SK Drammen
1064 Steinar Bakke, Hurum SSK 532 23.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1064 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 532 27.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
1064 Carl Henrik Seyfarth, Marnar PL 532 25.feb.11 Gimlehallen Kristiansand PK
1064 Dyre Asla Østby, Oslo PK 532 27.okt.14 Ekeberg OKTS
1064 Frode Aasen, Haugesund PK 532 14.feb.09 Bømlohallen Bremnes PK
1064 Tore Vaaga, Haugesund PK 532 20.jan.06 Karmøyhallen Kopervik PK
1064 Helge Twedt, Heia PK 532 15.okt.18 Stueneshallen Arendal PK
1094 Kåre Bø Simonsen, Grenland PK 531 6.des.11 Geiteryggen Grenland PK
1094 Kenneth Økland, Skånland PK 531 21.jun.15 Harstad pistolarena Harstad PK
1094 Marit Johansen, Trondhjems PK 531 11.nov.05 Buran Trondhjems PK
1094 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 531 20.jun.09 Kvenvikmoen Alta SSK
1094 Børge Brynlund, Oscarsborg PK 531 26.aug.17 Seiersten skytebane Oscarsborg PK
1094 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP 531 30.aug.08 Seiersten Oscarsborg PK
1094 Leif Kruse, OKTS 531 7.aug.17 maridalen OKTS
1094 Per Arild Årebråt, Hafrsfjord PK 531 8.feb.07 Skiljaberghallen Sola PK
1094 Jeanette Berg, Grenland PK 531 9.feb.19 Geiteryggen Grenland PK
1094 Ingo Gerhard, Stord PK 531 23.nov.14 Prestegardskogen Stord PK
1094 Mikael Eriksen, Trondhjems PK 531 1.apr.14 Buran Trondhjems PK
1094 Liv Storm Jortveit, Rauland PK 531 16.nov.08 Brevik Porsgrunn PK
1094 Knut Avdem, Mosjøen PK 531 15.jun.08 Hunstad Bodø SSK
1094 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 531 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
1094 Martin Paulsen, Mysen PL 531 16.jun.07 Korterudmyra Mysen PL
1094 Per Erik Dalén, Oslo PK 531 21.aug.18 Løvenskiold Oslo PK
1094 Bård Hansen, Grenland PK 531 21.feb.16 Geiteryggen Grenland PK
1094 Andreas Malmo Moe, Steinkjer PK 531 10.aug.19 Lerkehaug Steinkjer PK
1094 Jerzy Sokol, Bergen PK 531 12.mai.12 Laksevåg Bergen PK
1094 Thomas Pedersen Bærland, Bodung PK 531 11.nov.05 Buran Trondhjems PK
1094 Terje Midtbø, NOP/Voss 531 21.jun.06 Ardalen Vaksdal SSK
1094 Stig Næss, Vardø PK 531 11.nov.07 Miljøbygget Vadsø SL Sgr
1094 Hans Bakken, Levanger SSL 531 9.sep.06 Sankthansholet Ørland PK
1094 Bjørn Andreas Skipstad, Sandnes PK 531 4.apr.12 Bråstein Sandnes PK
1094 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK 531 14.jan.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
1119 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 530 9.des.18 Bremnes Bremnes PK
1119 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK 530 5.jun.12 Jonsvannet Trondhjems PK
1119 Jacob Wiersdalen, Grenland PK 530 11.jun.06 Lillegårdseter Porsgrunn PK
1119 Knut Erik Berntsen, Finnsnes PK 530 18.apr.11 Falken Skytesenter Finnsnes PK
1119 Jørn Lone Rutlin, Årdal SSL 530 16.aug.09 Mjøen Årdal PK
1119 Per Ove Sekse, Odda PK 530 10.jan.15 Ragdehallen Odda PK
1119 Rune Aasen, Aron SK Drammen 530 12.mai.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
1119 Sindre Stallemo Utgård, Kristiansand PK 530 12.apr.15 Gimlehallen Kristiansand PK
1119 Mads Tystad, Sandane PK 530 17.apr.11 Jølet Sandane PK
1119 Knut Jørgen Larsen, Bergen PK 530 28.apr.07 Laksevåg Bergen PK
1119 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK 530 11.mar.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1119 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK 530 25.sep.16 Kulås Sarpsborg PK
1119 Terje Seiness, Narvik PK 530 6.mar.06 Idrettens hus Narvik PK
1119 Christian Irgens, Bergen PK 530 10.sep.05 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
1119 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik 530 3.okt.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1119 Jan Erik Kristoffersen, Sola PK 530 10.feb.10 Skiljaberghallen Sola PK
1119 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 530 4.jun.10 Sankthansholet Ørland PK
1119 Johan Nygård, Greipstad PK 530 30.sep.09 Nodelandshallen Greipstad SL-Pgr
1119 Yulia Prigara, Trondhjems PK 530 12.apr.14 Selbuhallen Selbu PK
1119 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 530 7.mar.18 Karmøyhallen Skudenes PK
1119 Odd Reidar Rautio, Vardø PK 530 23.apr.06 Vardøhallen Vardø PK
1119 Tore Sæther, Lillehammer PK 530 13.jan.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
1119 Ole Henry Sælen, Ørje PK 530 5.jun.11 Ørje Ørje PK
1119 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK 530 3.jan.09 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
1119 Eystein Eliassen, Salangen PK 530 25.feb.05 Falken Skyttersenter Finnsnes PK
1119 Cato Robert Denné, Modum PK 530 25.mai.05 Bråtan Modum PK
1119 Stig Klette, Folgefonn SSL 530 15.jan.07 Ragdehallen Odda PK
1119 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 530 9.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
1119 Tommy Henriksen, Ørje PK 530 3.jun.12 Ørje Ørje PK
1119 Frank Høgmo, Flintlåsen PK 530 1.okt.06 Ønadalen Flintlåsen PK
1119 Morten Kraabøl, Lillehammer PK 530 10.mar.13 Fåberg skytehall Lillehammer PK
1119 Nina Olsen Skipstad, Sandnes PK 530 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
1119 Knut Øyvind Åsen, Førde PK 530 2.sep.18 Grovastøylen Florø PK
1152 Per E. Martinsen, Kjeller SK 529 18.jun.05 Løvenskiold Oslo PK/BPK
1152 Vegard Nilssen, Narvik PK 529 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1152 Roger Natås, Sandane PK 529 23.apr.06 Jølet Sandane PK
1152 Steinar Staurset, Fannefjord PK 529 22.okt.05 Bollitun Eide & Fræna PK
1152 Sverre Larsen, Mo PK 529 1.apr.06 Selfors Mo PK
1152 Trond Helge Hveding, Narvik PK 529 13.nov.06 Idrettens hus Narvik PK
1152 Anja Skagmo, Bærum PK 529 30.aug.08 Seiersten Oscarsborg PK
1152 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 529 27.mar.16 Buran Trondhjems PK
1152 Øyvind Heiland, Kvinesdal PK 529 17.jan.16 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
1152 Frank Nilsen, Trondhjems PK 529 24.feb.18 Buran Trondhjems PK
1152 Stian Knutsen, Lillestrøm OP 529 30.aug.08 Seiersten Oscarsborg PK
1152 Knut Mysen, Mysen PL 529 8.mai.10 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1152 Frank Olav Røyset, Ørsta/Volda PK 529 24.feb.17 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
1152 Arve Guldhav, Kvinesdal PK 529 12.mai.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
1152 Tor Inge Olsen, Finnsnes PK 529 27.nov.10 Falken skytesenter Finnsnes PK
1152 Lars Erik Halvorsen, Lillehammer PK 529 10.mar.13 Fåberg skytehall Lillehammer PK
1152 Geir Hole, Vestnes PK 529 17.feb.07 Vestnes Vestnes PK
1152 Jonny Nordby, Gardermoen FS 529 17.apr.05 Bangshallen Brumunddal PK
1152 Ole Petter Røed, Sandefjord PK 529 27.feb.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1152 Tommy Arild Sande, Porsgrunn PK 529 15.nov.19 Brevik Porsgrunn PK
1152 Anita L. Hansen, Svolvær PK 529 26.okt.08 Våganhallen Svolvær PK
1152 Bjørn Erik Bue, Grimstad SS 529 11.jan.17 Otrahallen Evje PK
1152 Morten André Johansen, Oscarsborg PK 529 29.aug.15 Seiersten Oscarsborg PK
1152 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 529 15.okt.18 Stueneshallen Arendal PK
1152 Ole Thune, NOP/Haakonsvern 529 1.apr.06 Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
1152 Sølvi Ingebretsen, Farris SS - Larvik 529 17.mar.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1152 Janne Olden, Trondhjems PK 529 3.sep.06 Jonsvannet Trondhjems PK
1152 Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK 529 4.des.05 Bangsberghallen Brumunddal PK
1152 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK 529 3.nov.13 Åndalsnes u.skole Åndalsnes PK
1152 Steinar Hagen, Grenland PK 529 12.feb.07 Geiteryggen Grenland PK
1152 Arne Richard Rishaug, Mo PK 529 2.jun.18 Mo i Rana Mo PK
1152 Sun Bore, Sola PK 529 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
1152 Odd Johannessen, Trondhjems PK 529 8.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
1185 Øystein Sjo, Stord PK 528 13.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
1185 Børre Andreas Haugen, Sigdal PK 528 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
1185 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 528 9.des.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
1185 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 528 20.feb.17 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
1185 Samuel Johansen, Alta SSK 528 30.aug.08 Kvenvikmoen Alta SSK
1185 Per Olav Ødegård, Molde PK 528 2.okt.11 Skytterhallen Molde PK
1185 Jan Ove Takvam, Sola PK 528 8.feb.07 Skiljaberghallen Sola PK
1185 Amund Oksavik, Aukra PK 528 7.mai.06 Skytterstadion Aukra PK
1185 Brenda Castillo, Oslo FS 528 16.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
1185 Fred-Erik Sigvartsen, Gjerdrum PK 528 17.apr.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
1185 Kjell Peder Gyldenskog, Åndalsnes PK 528 1.nov.15 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
1185 Toralf Mjøen, Oppdal PK 528 30.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
1185 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK 528 27.mai.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
1185 Fredrick Hovengen, Modum PK 528 4.jun.11 Bråtan Modum PK
1185 Anders Kihle, Aron SK Drammen 528 2.jun.12 Bråtan Modum PK
1185 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 528 18.mai.17 Gimlehallen Kristiansand PK
1185 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 528 6.okt.19 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1185 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 528 11.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
1185 Maria Gran, Steinkjer PK 528 14.jun.12 Skatval Stjørdal PK
1185 John Erik Lofthus, Haugesund PK 528 25.nov.12 Tunellen Haugesund PK
1185 Odd Erik Johansen, Tromsø PK 528 26.feb.10 Falken skytesenter Finnsnes PK
1185 Ivar Sætrang, Brønnøysund PK 528 20.feb.17 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
1185 Ståle Tollefsen, Oslo FS 528 30.des.12 Ekeberg Oslo PK
1208 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 527 15.sep.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
1208 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 527 29.feb.16 Ekeberghallen OKTS
1208 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 527 19.feb.05 Vestnes Vestnes PK
1208 Ronny Aamot, Åsane PK 527 27.jun.10 Jonahola Åsane PK
1208 Vibeke Sætre, Bærum PK 527 23.mai.14 Løvenskiold Bærum PK
1208 Hans Sørensen Knigge, Aron SK Drammen 527 9.apr.05 Ringerikshallen Ringerike PK
1208 Ove Sætveit, Bodø SSK 527 18.jun.06 Milan Sandnessjøen PK
1208 Torkild Hauge, Molde PK 527 20.nov.11 Vestnes Vestnes PK
1208 Per Ivar Robertsen, Bodø SSK 527 11.mai.06 Hunstad Bodø SSK
1208 Gunnar Eide, Bergen PK 527 10.sep.05 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
1208 Thorolf Bergmann, Fredrikstad SS 527 9.mai.09 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1208 Idar Moen, Aukra PK 527 21.sep.19 Skytterstadion Aukra PK
1208 Morten Ro Johansen, Farris SS - Larvik 527 20.jan.18 Geiteryggen Grenland PK
1208 Andreas Nygaard, Fauske & Sørfold PK 527 29.mar.08 Selfors Mo PK
1208 Øyvind Thøgersen, Sarpsborg PK 527 13.mai.06 Bjørndalen Sarpsborg PK
1208 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 527 24.jan.05 Falken Skyttersenter Finnsnes PK
1208 Lennart Holter, NOP/Dal 527 19.mar.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
1208 Kjetil Gudmestad, Sandnes PK 527 4.mai.05 Bråstein Sandnes PK
1208 Roy Storberg, Alta SSK 527 25.mai.19 Kvenvikmoen Alta SSK
1208 Ronny Glesne Andersen, OKTS 527 20.jul.15 Maridalen OKTS
1208 Hans Gøran Eriksen, Narvik PK 527 20.nov.11 Idrettens Hus Narvik PK
1208 Torstein Vrålid, Rjukan PK 527 14.jan.05 Svadde Rjukan PK
1208 Lars Arve Mittet, Fannefjord PK 527 14.mai.06 Hjelset Fannefjord PK
1208 Per Arve Heggset, Sunndal PK 527 13.jul.05 Dalaråa Sunndal PK
1208 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 527 13.aug.16 Brosebanen Lyngsalpene PK
1208 Kim Richard Pedersen, Oslo PK 527 15.des.13 Ekeberg Oslo sk.krets
1208 Arnim Svaleng, Alta SSK 527 6.aug.05 Kjellbergtinden Svolvær PK
1208 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK 527 7.okt.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1208 Henning Kvam, Vaksdal SSK 527 8.aug.12 Ardalen Vaksdal SSK
1208 Thomas Sletvik, Trondhjems PK 527 11.mai.17 Buran Trondhjems PK
1208 Torstein Vikan, Verdal SSL 527 22.okt.19 Vinne Verdal SSL
1239 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 526 21.mai.15 Skatval Stjørdal PK
1239 Ronny Hansen, Sola PK 526 1.apr.10 Skiljaberghallen Sola PK
1239 Kjell Kvalen, Luster SSL 526 19.aug.07 Mjøen Årdal PK
1239 Petter Aas, Porsgrunn PK 526 11.mar.16 Brevik Porsgrunn PK
1239 Paul Kristian Kristensen, Alta SSK 526 21.aug.17 Lerkehaug Steinkjer PK
1239 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS 526 11.jan.19 Kulås Sarpsborg PK
1239 Hans Lockert, Nordkjosbotn PK 526 13.feb.09 Falken Skytesenter Finnsnes PK
1239 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK 526 31.okt.12 Selfors Mo PK
1239 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK 526 20.feb.17 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
1239 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK 526 28.des.07 Ekeberg Oslo PK
1239 Kristine Ramsøy-Syse, Lillestrøm OP 526 15.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
1239 Tim Leo Hembre, Bærum PK 526 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
1239 Endre Mogen, Arendal PK 526 4.mar.19 Stueneshallen Arendal PK
1239 Sverre Skåren, Asker SK 526 31.aug.13 Løvenskiold Bærum PK
1239 Arne-Christian Brekkland, Harstad PK 526 17.okt.10 Våganhallen Svolvær PK
1239 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 526 20.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
1239 Terje Pettersen, Narvik PK 526 20.nov.11 Idrettens Hus Narvik PK
1239 Frode Nysæter, Brumunddal PK 526 11.sep.05 Bangshallen Brumunddal PK
1239 Henrik Hansen, Stord PK 526 14.mar.10 Prestegardsskogen Stord PK
1239 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen 526 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
1239 Are Lund, Trondhjems PK 526 22.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
1239 Kristian Løvskogen, Gjerdrum PK 526 4.mar.14 Ekeberg Oslo sk.krets
1239 Geir Kåre Løvik, Ørland PK 526 12.feb.16 Brekstad Ørland PK
1239 Ola Todal, Trondhjems PK 526 11.apr.12 Buran Trondhjems PK
1239 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 526 13.feb.17 Ragdehallen Odda PK
1239 Atle Bergsrud, Bærum PK 526 1.aug.15 Løvenskiold Bærum PK
1239 Bjørn Reidar Furre, Stord PK 526 8.mar.20 Prestegardsskogen Stord PK
1239 Marit Knutsen, Oslo PK 526 23.okt.05 Ekeberg OKTS
1239 Anders Simensen, OKTS 526 16.des.12 Ekeberg Oslo Sk.krets
1239 Anders Osmundsen, Horten O. PK 526 7.feb.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1239 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 526 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
1239 Camilla Ravndal, Grimstad SS 526 3.okt.11 Fevikhallen Grimstad SS
1239 Roger Kristiansen, Bodø SSK 526 15.feb.06 Hunstad Bodø SSK
1239 Jonas Grøtterud, Modum PK 526 1.jun.13 Bråtan Modum PK
1273 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 525 29.mai.10 Løvenskiold Oslo PK
1273 Olaf Olsen, Narvik PK 525 13.nov.06 Idrettens hus Narvik PK
1273 Arild Hårklau, Sartor SSL 525 1.jul.12 Jonahola Åsane PK
1273 Svein A. Hjelmtveit, Lena SS 525 20.apr.08 Totenhallen Lena SS
1273 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP 525 12.mai.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
1273 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 525 24.mar.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
1273 Wenche Irene Hansen, Lyngsalpene PK 525 1.sep.07 Kvenvikmoen Alta SSK
1273 John Ole Sundbakken, Marnar PL 525 23.mai.06 Skarestad Lindesnes PK
1273 Jon Landvik, Oscarsborg PK 525 1.sep.07 Seiersten Oscarsborg PK
1273 Gunnar Bjørnstad, Bærum PK 525 5.sep.11 Løvenskiold Bærum PK
1273 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 525 3.mar.19 Brumunddal Brumunddal PK
1273 Knut Djuve, Bergen PK 525 14.apr.12 Laksevåg Bergen PK
1273 Jan Erik Kjønsvik, Hemne PK 525 14.jan.06 Rindalshuset Rindal PK
1273 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 525 12.jan.08 Glomfjord Meløy PK
1273 Ove Humlestøl, Sartor SSL 525 16.apr.11 Laksevåg Bergen PK
1273 Hilde Spissøy Sørensen, Stord PK 525 26.okt.08 Prestegardskogen Stord PK
1273 Jarle Skarpodde, Grenland PK 525 29.mar.11 Geiteryggen Grenland PK
1273 Stian Jørgen Sveen, Oslo PK 525 6.mar.18 Ekeberg Oslo PK
1273 Ingunn Strand, Lillestrøm OP 525 7.jun.10 Løvenskiold Bærum PK
1273 Halgeir Græsli, Selbu PK 525 18.jun.17 Myråsen Selbu PK
1273 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 525 12.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
1273 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 525 15.feb.14 Skytterhallen Molde PK
1273 Geir Harald Hansen, Oslo PK 525 29.okt.19 Ekeberg Oslo PK
1273 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL 525 8.jan.05 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
1273 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK 525 15.jan.12 Ørsta Ørsta/Volda PK
1273 Daniel Olaussen, Melhus PK 525 23.feb.19 Buran Trondhjems PK
1273 Sverre Grønlund, Ringerike PK 525 16.jun.05 Vågård Ringerike PK
1273 Elisabeth Lie, Lardal R & PK 525 28.mai.06 Haugane Larvik SS/Hedrum SS
1273 Marianne Søraa, Sitter IL PK 525 9.aug.09 Sitter Grendehus Sitter IL PK
1273 Ann Kristin Gjesdal, Haugesund PK 525 16.jan.15 Karmøyhallen Kopervik PK
1273 Jostein Helseth, Fannefjord PK 525 11.mar.12 Skytterhallen Molde PK
1273 Bent Terje Lindanger, Kristiansand PK 525 30.sep.09 Nodelandshallen Greipstad SL-Pgr
1273 Frode Løfaldli, Trondhjems PK 525 20.mar.13 Buran Trondhjems PK
1273 Frank Flatvald, Trondhjems PK 525 22.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
1307 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL 524 11.aug.19 Flakke Birkenes & Lillesand SSL
1307 Tobias Skaarstad, Sola PK 524 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
1307 Göran Anders Martin, OKTS 524 16.nov.18 Ekeberg OKTS
1307 Bart Felten, Farsund PK 524 23.apr.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
1307 Harald Sindre Berge, Førde PK 524 2.sep.18 Grovastøylen Florø PK
1307 Birger Glosimot, Notodden PK 524 14.jan.11 Svadde Rjukan PK
1307 Olav Høines, Åsane PK 524 28.jun.08 Jonahola Åsane PK
1307 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 524 27.mai.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
1307 Per Ove Nordstoga, Porsgrunn PK 524 20.mar.05 Bø PK
1307 Georg Magne Romslo, Vaksdal SSK 524 21.jun.06 Ardalen Vaksdal SSK
1307 Bjørnar Haug, Finnsnes PK 524 6.jan.07 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
1307 Jørgen Rustad, Lillestrøm OP 524 31.mai.14 Bråtan Modum PK
1307 Steinar Nestås, Bergen PK 524 7.mai.16 Laksevåg Bergen PK
1307 Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK 524 18.nov.06 Brekstad Ørland PK
1307 Tom-Arne Steine, Svolvær PK 524 21.okt.12 Våganhallen Svolvær PK
1307 Mauri Inkinen, Stord PK 524 15.jun.08 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
1307 Willy Klette, Oppegård SL 524 8.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
1307 Stian Brautaset, Ørsta/Volda PK 524 27.feb.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
1325 Trond Tanke, Tromsø PK 523 11.jul.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
1325 Ketil Laxå, Mosjøen PK 523 15.jun.08 Hunstad Bodø SSK
1325 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS 523 10.feb.19 Hamar Hamar SSK
1325 Gjermund Viland, Haugesund PK 523 3.mar.11 Tunellen Haugesund PK
1325 Knut P. Skogrand, Lillehammer PK 523 6.mar.11 Fåberg skytehall Lillehammer PK
1325 Ole Torgrim Kviteberg, Lyngsalpene PK 523 1.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
1325 Ole Robert Karlsen, Sør Odal PK 523 1.apr.07 Totenhallen Lena SS
1325 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr 523 30.mai.18 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1325 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 523 13.aug.17 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
1325 Stig Morten Støyva, Sandane PK 523 29.sep.19 Florø Florø PK
1325 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 523 6.mai.17 Vinterveiskaret Kirkenes PK
1325 Erik Christensen, Bodø SSK 523 5.mar.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
1325 Lars Stian Rugstedt, Porsgrunn PK 523 26.feb.09 Brevik Porsgrunn PK
1325 Joakim Rønneberg Nilsen, Ringerike PK 523 21.apr.13 Miljøbygget Vadsø SL
1325 Ole K. Øfstås, Lena SS 523 5.feb.12 Totenhallen Lena SS
1325 Rune Hjelle, Aron SK Drammen 523 28.apr.07 Myhrespiten Aron SK Drammen
1325 Morten Ingebrigtsen, Vardø PK 523 21.okt.12 Vardøhallen Vardø PK
1325 Erik Åreskjold, Stavanger PK 523 20.jan.06 Bråstein Sandnes PK
1325 Svein Olav Hansen, Gjøvik PK 523 26.jul.09 Revhiholen Gjøvik PK
1344 Trygve Kilen, Årdal SSL 522 5.feb.07 Røti Årdal PK
1344 Kjetil Thorsen, Oslo PK 522 19.mar.06 Haugar Tønsberg O. PK
1344 Steinar Ekeberg, Elverum PK 522 21.mai.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
1344 Trond Edvart Wium, Aron SK Drammen 522 24.apr.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
1344 Per-Egil Mørk, Sarpsborg PK 522 2.mai.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
1344 Elin Abelvik Høstmark, Molde PK 522 10.mar.13 Skytterhallen Vestnes PK
1344 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK 522 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
1344 Kristoffer Blomquist, Oslo FS 522 15.des.13 Ekeberg Oslo sk.krets
1344 Pål Otto Sørensen, OKTS 522 1.jun.06 Maridalen OKTS
1344 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK 522 18.jan.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
1344 Hannes Storhaug-Meyer, Akademisk SL 522 28.des.07 Ekeberg Oslo PK
1344 Helge Jonassen, Sandnes PK 522 10.feb.05 Skiljaberghallen Sola PK
1344 Jina Seo-Larsen, Åsane PK 522 12.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
1344 Svein Harald Hansen, Finnsnes PK 522 22.okt.05 Bollitun Eide & Fræna PK
1344 Erik Marcussen, Farris SS - Larvik 522 27.mai.07 Haugene LSS/HSS
1344 Geir Roar Vee, Årdal SSL 522 10.jan.06 Røti Årdal PK
1344 Thea Christine Haarberg, Bærum PK 522 21.jun.14 Løvenskiold Oslo PK
1344 Trond Inge Terjesen, Arendal PK 522 21.okt.14 Stueneshallen Arendal PK
1344 Øystein Hansen, Fredrikstad SS 522 5.jun.06 Ørje Ørje PK
1344 Paal Anders Taraldrud, Kristiansand PK 522 19.mai.16 Gimlehallen Kristiansand PK
1344 Mads Ivar Løkås, Narvik PK 522 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
1344 Knut A. Krogsveen, Oslo PK 522 6.okt.11 Ekeberg OKTS
1344 Kai Inge Johansen, Støren SSK 522 19.jun.19 Støren Skytesenter Støren SSK
1367 Ingolf Endresen, Rauland PK 521 14.jan.11 Svadde Rjukan PK
1367 Dag Frode Sundem, Trondhjems PK 521 13.apr.11 Buran Trondhjems PK
1367 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 521 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
1367 Henry Holen, Molde PK 521 11.okt.09 Bollitun Eide & Fræna PK
1367 Sissel Karin Hals, Førde PK 521 15.mar.09 Høyangerhallen Høyanger PK
1367 André Ørsnes, Oslo PK 521 5.sep.10 Løvenskiold Oslo PK
1367 Magnus Andersson, Arendal PK 521 27.feb.09 Gimlehallen Kristiansand PK
1367 Alf Gunnar Husby, Sunndal PK 521 12.jan.07 Rindalshuset Rindal PK
1367 Tony Beadle, Mo PK 521 28.mar.09 Selfors Mo PK
1367 Kim Strømøy, Mo PK 521 11.jan.12 Selfors Mo PK
1367 Wolfgang Mathis, Sandnes PK 521 2.jun.10 Bråstein Sandnes PK
1367 Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK 521 19.okt.06 Hunstad Bodø SSK
1367 Vegard Vingen Nerland, Steinkjer PK 521 12.jul.16 Tromsdal Verdal SSL
1367 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 521 3.jun.19 Rana Åenget Pistolbane Mo PK
1367 Oxana Bulanova, Bodø SSK 521 22.jun.13 Hunstad Bodø SSK
1367 Morten Gallavara, Vadsø SSK 521 25.mai.08 Miljøbygget Vadsø SL Sgr
1367 Henning Mathisen, Tønsberg O. PK 521 19.mar.06 Haugar Tønsberg O. PK
1367 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 521 29.apr.15 Lerkehaug Steinkjer PK
1367 Håvard Østgaard, Agdenes PK 521 27.okt.10 Rindalshuset Rindal PK
1367 Marius Dyngeland, Bergen PK 521 13.mai.17 Laksevåg Bergen PK
1367 Jenny Louise Hervard, Bærum PK 521 1.okt.17 Løvenskiold Bærum PK
1367 Anders Lucas Gunnestad, Hamar SSK 521 25.jan.13 Bangshallen Brumunddal PK
1389 Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr 520 28.jan.14 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1389 Håkon Tøråsen, Namnå PK 520 13.feb.09 Solør Skytterhall Namnå PK
1389 Arild Granmo, Melhus PK 520 2.okt.14 Buran Trondhjems PK
1389 Andreas Mørland, Molde PK 520 14.feb.16 Ikke oppgitt Molde PK
1389 Fredrik Furholt, Kongsvinger SS 520 23.mar.14 Solør skytterhall Namnå PK
1389 Timmy Johannes Fåland, Kvinesdal PK 520 14.mai.16 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
1389 Geir Bjerkli, Mo PK 520 9.des.09 Selfors Mo PK
1389 Krister Kvaavik, Bergen PK 520 26.apr.08 Laksevåg Bergen PK
1389 Henrik Neegaard, Oslo PK 520 29.okt.19 Ekeberg Oslo PK
1389 Yngve Storbrua, Arendal PK 520 14.okt.19 Stueneshallen Arendal PK
1389 Øystein Rambøl, Stor-Oslo SK 520 11.jun.16 Løvenskiold Bærum PK