Alle på topp: Std, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 550 520 480 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre, 565 Gunn Heidi Haugen 1183 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 584 7.nov.13 Hunstad Bodø SSK
2 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 576 29.jun.06 Hunstad Bodø SSK
3 Tor Jonassen, Sandnes PK 575 2.apr.08 Bråstein Sandnes PK
4 Roar Hembre, Trondheim SS 574 13.jun.10 Myråsen Selbu PK
4 Morgan Bunes, Bærum PK 574 12.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
6 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 573 9.jul.17 Smidholen Namnå PK
7 Håvard Hoff, Ørland PK 570 28.aug.09 Sankthansholet Ørland PK
7 Lasse Hovd, Bærum PK 570 28.nov.14 Nodelandshallen Greipstad PK
7 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 570 22.jun.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
7 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 570 28.jun.08 Oppdal Oppdal PK
11 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 568 4.sep.05 Sodankylä Kallott-kamp
11 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 568 13.mar.16 Ikke oppgitt Selbu PK
11 Arild Inge Wollan, Støren SSK 568 28.des.13 Engan Leir Støren PK
14 Johnny Jenssen, Mo PK 567 2.jun.07 Åenget Mo PK
15 Aslak Dueskar, Ørland PK 566 14.sep.14 Sankthansholet Ørland PK
16 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 565 25.jun.05 Lillegårdseter Porsgrunn PK
16 Frode Knutsen, Trondhjems PK 565 28.mai.06 Skatval Stjørdal PK
16 Christian Johnsen, Bodø SSK 565 26.feb.14 Hunstad Bodø SSK
19 Eirik Lygre, Bergen PK 564 29.apr.07 Laksevåg Bergen PK
19 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 564 19.sep.08 Fevikhallen Grimstad SS
19 Geir Stensby, Hamar SSK 564 3.mar.07 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
19 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 564 17.aug.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
19 Arild Foros, Kotsøy PK 564 30.mar.05 Buran Trondhjems PK
19 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 564 6.jan.07 Buran Trondhjems PK
19 Terje Storholt, Oslo PK 564 29.aug.11 Løvenskiold Bærum PK
19 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 564 16.mar.08 Prestegardsskogen Stord PK
27 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 563 21.okt.12 Fåberg skytehall Lillehammer PK
27 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 563 20.aug.08 Sagforsen Mosjøen PK
27 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 563 23.jun.07 Myhrespiten Hokksund PK
27 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 563 30.mai.19 Florø Florø PK
27 Britt Elena Wollan, Støren SSK 563 28.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
32 Harald Andre Knoop, Sola PK 562 30.okt.09 Skiljaberghallen Sola PK
32 Arne Jordal, Odda PK 562 4.nov.08 Ragdehallen Odda PK
32 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 562 1.mar.09 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
32 Frank Lien, Ringerike PK 562 19.mar.17 Hønefoss Ringerike PK
32 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 562 26.nov.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
32 Arvid Simonsen, Alta SSK 562 27.aug.06 Kvenvikmoen Alta SSK
38 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 561 14.jun.06 Milan Sandnessjøen PK
38 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 561 1.mar.20 Vestnes Vestnes PK
38 Leif Inge Oen, OKTS 561 31.aug.06 Maridalen OKTS
38 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 561 8.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
38 Einar Morten Landsem, Støren SSK 561 9.apr.18 Støren Skytesenter Støren SSK
38 Ole Opsahlseter, Namnå PK 561 10.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
44 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 560 20.mai.08 Skarestad Lindesnes PK
44 Ingar Woll, Bærum PK 560 21.okt.11 Maridalen OKTS
44 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 560 28.nov.14 Nodelandshallen Greipstad PK
44 Jakob Kråkevik, Odda PK 560 16.feb.09 Ragdehallen Odda PK
44 Roar Haugan, Støren SSK 560 13.mai.19 Støren Skytesenter Støren SSK
44 Sondre Landvik, Trondhjems PK 560 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
50 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 559 9.mar.07 Karmøyhallen Kopervik PK
50 Mattis Hembre, Bærum PK 559 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
50 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 559 11.jan.15 Nodelandshallen Greipstad PK
50 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 559 27.feb.13 Geiteryggen Grenland PK
50 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 559 23.feb.20 Bollitun Eide og Fræna PK
55 Sjur I Børve, Odda PK 558 31.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
55 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 558 9.feb.08 Brekstad Ørland PK
55 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 558 28.aug.16 Nordre Land Dokka PK
55 Aina Sandstøl, Sandnes PK 558 30.okt.09 Skiljaberghallen Sola PK
55 Erik Christian Bache, Åsane PK 558 22.apr.14 Laksevåg Bergen PK
55 Kristian Baumann, Oslo PK 558 29.aug.11 Løvenskiold Bærum PK
55 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 558 29.nov.14 Falken sk.senter Finnsnes PK
55 Gunnar Langø, Tromsø PK 558 12.sep.10 Kvenvikmoen Alta SSK
55 Martin Øyhus, Dokka PK 558 13.jul.08 Dokka Dokka PK
64 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 557 3.apr.10 Ekeberg Oslo PK
64 Odd Hellevik, Ålesund PK 557 6.mar.05 Bollitun Eide&Fræna PK
64 Lars Petter Mostad, Oslo PK 557 6.nov.18 Ekeberg Oslo PK
64 Gro-Lisbeth Ryland, Halden PK 557 15.mai.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
64 Henning Kihle, Grenland PK 557 4.mar.06 Svadde Rjukan PK
69 Ole-Harald Aas, Bærum PK 556 17.sep.19 EM Bologna ESC
69 Øyvind Jakobsen, Oslo PK 556 13.okt.09 Ekeberg Oslo PK
69 Wemunn Aabø, Oslo PK 556 8.okt.06 Ekeberg Oslo PK
69 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 556 23.sep.07 Brevik Porsgrunn PK
69 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 556 9.mar.17 Brekstad Ørland PK
69 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 556 10.feb.12 Ekeberg Oslo PK
69 Kjetil Bromark, Modum PK 556 7.jun.08 Bråtan Modum PK
69 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 556 27.jan.07 Prestegårdskogen Stord PK
69 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 556 4.nov.05 Ekeberg OPK/OKTS
69 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 556 5.jun.10 Lerkehaug Steinkjer PK
69 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 556 18.nov.07 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
69 Terje Standal, Bremnes PK 556 4.okt.09 Bømlohallen Bremnes PK
69 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 556 29.mai.16 Myhrespiten Hokksund PK
82 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 555 27.okt.06 Skiljaberghallen Sola PK
82 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 555 23.feb.05 Bømlohallen Bremnes PK
82 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 555 19.feb.17 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
82 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 555 6.jul.15 Maridalen OKTS
82 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 555 4.feb.08 Karmøyhallen Kopervik PK
82 Bjørn Østby, Aron SK Drammen 555 4.mar.06 Ringerikshallen Ringerike PK
82 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 555 31.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
89 Runar Magnussen, Sola PK 554 18.jan.17 Brekstad Ørland PK
89 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 554 13.jun.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
89 Kristoffer Fagerstrand Heia, Namdal SSL 554 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
89 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 554 13.apr.15 Karmøyhallen Kopervik PK
89 Stig Skjeflo, Hamar SSK 554 25.feb.11 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
89 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK 554 4.mai.08 Kråkenesmarka Førde PK
89 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 554 28.aug.05 Jonsvannet Trondhjems PK
96 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 553 18.mar.16 Ekeberghallen OKTS
96 Rune Hammer, Aron SK Drammen 553 19.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
96 Viggo Olden, Ørland PK 553 18.jan.17 Brekstad Ørland PK
96 Trygve Lerum, Luster SSL 553 13.mar.11 Fjorstova Luster SSL
96 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 553 2.apr.19 Svartemyr NOP/Vatne
96 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 553 19.jun.13 Sagforsen Mosjøen PK
96 Marianne Ullvassveen, Ull SS 553 20.jun.15 Løvenskiold Oslo PK
103 Lasse Nedreberg, Sandane PK 552 6.jan.17 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
103 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 552 11.mai.08 Regimentsmyra Fredrikstad SS
103 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 552 28.jun.13 Myråsen Selbu PK
103 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 552 5.mar.13 Buran Trondhjems PK
103 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 552 6.feb.08 Karmøyhallen Skudenes PK
103 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 552 10.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
103 Tor Ingvaldsen, Hamar SSK 552 19.aug.06 Smidholen Namnå PK
103 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 552 19.aug.12 Nordre Land Dokka PK
103 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS 552 14.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
103 André Trønnes, Narvik PK 552 25.nov.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
103 Geir Berg, Ringerike PK 552 20.nov.17 Ringerikshallen Ringerike PK
103 Ludvik Hembre, Bærum PK 552 17.sep.19 EM Bologna ESC
103 Olaf Åvitsland, Evje PK 552 11.feb.09 Y2 Evje PK
103 Tore Myrvold, Brumunddal PK 552 5.nov.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
103 Jan Tore Øyhus, Dokka PK 552 18.feb.06 Nordre Land Rådhus Dokka PK
103 Runar Aas, Aron SK Drammen 552 22.mai.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
103 Morten Støen, Bærum PK 552 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
120 Hans Torslett, Bæverdalen PK 551 2.mar.14 Bollitun Eide & Fræna PK
120 Stian Paulsen, Ørland PK 551 10.feb.11 Brekstad Ørland PK
120 Arild Aurstad, Steinkjer PK 551 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
120 Klaus Lie, NOP-Bergen 551 5.jun.07 Laksevåg Bergen PK
120 Per Furset, Stord PK 551 19.okt.06 Prestegardskogen Stord PK
120 Asle Frantzen, Bergen PK 551 31.mai.14 Jonahola Åsane PK
120 Peter Ekblom, Sola PK 551 12.apr.05 Skiljaberghallen NOP-Vatne
120 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 551 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
120 Oddvar Uddu, Trondhjems PK 551 6.jan.08 Buran Trondhjems PK
120 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 551 27.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
130 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 550 1.des.16 Buran Trondhjems PK
130 Are Wivestad, Sola PK 550 3.apr.18 Svartemyr NOP/Vatne
130 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 550 8.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
130 Thor Krona, Tønsberg O. PK 550 15.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
130 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 550 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
130 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 550 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
130 Roger Leite, Oslo PK 550 21.jan.06 Ekeberg Oslo PK
137 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 549 27.aug.08 Ardalen Vaksdal SSK
137 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 549 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
137 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 549 8.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
137 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 549 9.okt.18 Songdalen Greipstad PK
137 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 549 23.jun.07 Milan Sandnessjøen PK
137 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 549 3.sep.05 Ardalen Vaksdal SSK
137 Céline Wergeland, Ull SS 549 13.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
137 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 549 13.jun.12 Skatval Stjørdal PK
137 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 549 8.jan.12 Tunellen Haugesund PK
137 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 549 5.mar.06 Bollitun Eide & Fræna PK
137 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 549 22.mar.06 Buran Trondhjems PK
137 Asgaut Røssland, Egersund PK 549 5.jul.06 Bråstein Sandnes PK
149 Bernt Johannessen, Oslo PK 548 4.nov.05 Ekeberg OPK/OKTS
149 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 548 18.jan.14 Verpingsvika Ålesund PK
149 Rolf Toven, Nesset PK 548 1.mar.09 Bollitun Eide & Fræna PK
149 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 548 22.okt.16 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
149 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 548 20.nov.17 Ringerikshallen Ringerike PK
149 Thomas Johansen, Narvik PK 548 17.mar.19 NARVIK Narvik PK
149 Åge Lier, Stjørdal PK 548 14.jun.09 Myråsen Selbu PK
149 Rune Nilsen, Trondhjems PK 548 17.nov.06 Brekstad Ørland PK
149 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 548 5.apr.09 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
149 Christoffer Jespersen, Tromsø PK 548 21.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
159 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 547 21.mar.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
159 Morten Daniel Olsen, Moss PK 547 3.feb.17 Hula, Moss sentrum Moss PK
159 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 547 11.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
159 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 547 12.mai.11 Tunellen Haugesund PK
159 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 547 21.jun.11 Tromsdalen Levanger PK
159 Erik Sveum, Aron SK Drammen 547 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
159 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 547 10.okt.10 Bangshallen Brumunddal PK
159 Espen Magnussen, Sola PK 547 28.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
159 Espen Sivertsen, Greipstad PK 547 8.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
159 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 547 15.okt.17 Skytterhallen Molde PK
159 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 547 30.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
159 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 547 5.mar.05 Selbuhallen Selbu PK
171 Jørgen Myrvang, Brønnøysund PK 546 18.sep.05 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
171 Hugo Haug, OKTS 546 3.mai.07 Maridalen OKTS
171 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 546 31.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
171 Frank Hansen, Bodø SSK 546 9.feb.14 Hunstad Bodø SSK
171 Oddvar Raunholm, Stord PK 546 23.feb.12 Prestegardsskogen Stord PK
171 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 546 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
171 Shane Copeland, Bergen PK 546 14.jun.05 Laksevåg Bergen PK
171 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 546 5.feb.05 Åndalsnes Åndalsnes PK
171 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 546 1.sep.13 Løvenskiold Bærum PK
171 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 546 29.okt.10 Skiljaberghallen Sola PK
171 Marius Aarre, Trondhjems PK 546 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
171 Finn Robert Lund, Grenland PK 546 24.mai.12 Geiteryggen Grenland PK
171 Bernt Uttakleiv, Trondhjems PK 546 28.aug.05 Jonsvannet Trondhjems PK
171 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 546 17.jan.16 Verpingsvika Ålesund PK
171 Lars Rønningstad Bråthen, Hamar SSK 546 10.okt.10 Bangshallen Brumunddal PK
171 Thomas Røset, Selbu PK 546 29.nov.14 Selbuhallen Selbu PK
171 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 546 6.mar.09 Karmøyhallen Kopervik PK
171 Erik Stai, Levanger SSL 546 29.jun.07 Myråsen Selbu PK
189 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 545 13.feb.10 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
189 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 545 15.jun.13 Blikshavn Kopervik PK
189 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 545 6.jun.09 Lerkehaug Steinkjer PK
189 Rolf Hindal, Haugesund PK 545 24.sep.15 Tunellen Haugesund PK
189 Frode Mølland, Greipstad PK 545 14.okt.15 Nodelandshallen Greipstad PK
189 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 545 10.jan.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
189 Kjell Ryen, Oslo FS 545 14.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
189 Espen Mostad, Fredrikstad SS 545 25.jun.16 Kulås Sarpsborg PK
189 Thoralf Moen, Trondhjems PK 545 29.jun.07 Myråsen Selbu PK
189 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 545 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
189 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 545 24.feb.19 Vadsø Vadsø SSK
189 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 545 17.sep.17 Bjergsted Hafrsfjord PK
189 Svein Andreassen, Grenland PK 545 5.okt.06 Geiteryggen Grenland PK
202 Knut Mosand, Rauland PK 544 4.jun.05 Bråtan Modum PK
202 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 544 10.jan.19 Brevik Porsgrunn PK
202 Trond Halstensen, Vadsø SSK 544 13.mar.10 Miljøbygget, Vadsø Vadsø SL Sgr
202 Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK 544 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
202 Preben Bakken, Kristiansand PK 544 14.sep.14 Gimlehallen Kristiansand PK
202 Kenneth Hempkins, Asker SK 544 6.des.09 Olledalen Asker SK
202 Axel Sjøberg, Ringerike PK 544 14.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
202 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 544 31.okt.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
202 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 544 23.okt.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
202 Hugo Kjetså, Evje PK 544 8.feb.17 Hornnes Evje PK
212 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 543 3.jun.18 Mo i Rana Mo PK
212 Jens Christian Jepsen, Kristiansand PK 543 4.mar.06 Gimlehallen Kristiansand PK
212 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK 543 3.nov.16 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
212 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 543 6.jun.06 Laksevåg Bergen PK
212 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 543 5.mai.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
212 Tom Buene, Vaksdal SSK 543 13.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
212 Morten Nilsen, Fannefjord PK 543 27.sep.15 Verpingsvika Ålesund PK
212 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 543 18.jun.06 Korterudmyra Mysen PL
212 Geir Marthinussen, Bergen PK 543 22.mai.05 Laksevåg Bergen PK
212 Esten Murbreck, Hamar SSK 543 13.feb.15 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
212 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 543 8.mar.20 Prestegardsskogen Stord PK
212 Kenneth Johnsen, Narvik PK 543 17.mar.19 NARVIK Narvik PK
212 Knut Stamland, Porsgrunn PK 543 13.mar.11 Brevik Porsgrunn PK
212 Kjetil Christiansen Landheim, Hamar SSK 543 3.mar.12 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
212 Lars Sæle, Porsgrunn PK 543 18.sep.11 Brevik Porsgrunn PK
212 Petter Bratli, Lillestrøm OP 543 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
212 Kristian Engen, Mysen PL 543 20.jun.15 Løvenskiold Oslo PK
212 Peder Sperstad, Bærum PK 543 9.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
212 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 543 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
212 Erik Borgen, Oslo PK 543 7.okt.07 Ekeberg Oslo PK
212 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 543 13.nov.11 Ekeberg Oslo PK
212 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 543 27.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
234 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 542 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
234 Sondre Evensen, Grenland PK 542 24.mai.12 Geiteryggen Grenland PK
234 Krzysztof Piotr Cisek, Trondheim SS 542 22.sep.16 Buran Trondhjems PK
234 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 542 6.mar.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
234 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 542 3.feb.18 Buran Trondhjems PK
234 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 542 12.nov.11 Ragdehallen Odda PK
234 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 542 19.mar.13 Brevik Porsgrunn PK
234 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 542 1.nov.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
234 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 542 3.mai.17 Bråstein Sandnes PK
234 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 542 6.mar.10 Bollitun Eide & Fræna PK
234 Morten Augensen, Narvik PK 542 25.feb.05 Falken Skyttersenter Finnsnes PK
234 Åge Ånensen, Stord PK 542 4.mar.09 Prestegardsskogen Stord PK
234 Jens Ragnar Nygård, Moss PK 542 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
234 Kai Rosenlund, Bergen PK 542 8.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
248 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK 541 23.okt.07 Skiljaberghallen Sola PK
248 Terje Langørgen, Stord PK 541 27.jan.07 Prestegårdskogen Stord PK
248 Helge Olden, Ørland PK 541 9.feb.07 Brekstad Ørland PK
248 Ståle Nestås, Bergen PK 541 26.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
248 Ragnar Jelsnes, Fredrikstad SS 541 30.apr.06 Regimentsmyra Fredrikstad SS
248 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 541 20.mar.11 Skytterhallen Molde PK
248 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 541 8.sep.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
248 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 541 27.nov.11 Falken skytesenter Finnsnes PK
248 Terje Fallmyr, Rissa PK 541 14.sep.14 Sankthansholet Ørland PK
248 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK 541 5.sep.14 Jonsvannet Trondhjems PK
248 Tom Lauritzen, Bodø SSK 541 14.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
248 John Olav Sundal, Tysnes SSK 541 6.mar.05 Prestegårdsskogen Stord PK
248 Egil Gerhardsen, Oslo PK 541 9.jun.05 Maridalen OKTS
248 Georg Aas, Sarpsborg PK 541 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
248 Lars Moe Løset, Rindal SS 541 12.des.07 Rindalshuset Rindal PK
248 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 541 15.okt.16 Bømlohallen Bremnes PK
264 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 540 30.mai.09 Brevik Porsgrunn PK
264 Hans Johansen, Trondhjems PK 540 26.mar.08 Buran Trondhjems PK
264 Svenn Arne Nordheim, Lillestrøm OP 540 9.mar.15 Ekeberghallen OKTS
264 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 540 16.jun.07 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
264 Eivind Minge, Moss PK 540 6.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
264 Øystein Elvestad, Bergen PK 540 1.jun.10 Laksevåg Bergen PK
270 Raymond Auestad, Evje PK 539 13.feb.13 Otrahallen Evje PK
270 Morten Ringkilen, Mysen PL 539 10.mai.09 Regimentsmyra Fredrikstad SS
270 Gisle Huge, Bodø SSK 539 7.mar.13 Hunstad Bodø SSK
270 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 539 23.jun.07 Myhrespiten Hokksund PK
270 Tore Saur, Stryn PK 539 20.jan.08 Kulturhuset Stryn PK
270 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 539 2.mar.14 Bollitun Eide & Fræna PK
270 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 539 13.jun.10 Jonahola Åsane PK
270 Pål Jarle Talmo, Ørland PK 539 14.nov.08 Brekstad Ørland PK
270 Stig Antonsen, Hamar SSK 539 4.nov.07 Bangshallen Brumunddal PK
270 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 539 16.jan.17 Nodeland Greipstad PK
270 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 539 1.mar.20 Vestnes Vestnes PK
270 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 539 30.mai.10 Åenget Mo PK
270 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK 539 17.jan.15 Bangshallen Brumunddal PK
270 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 539 6.jun.06 Laksevåg Bergen PK
270 Sture Schølin, Bodø SSK 539 28.sep.06 Hunstad Bodø SSK
270 Roger Sæther, Moss PK 539 30.sep.07 Bjørndalen Sarpsborg PK
270 Bernt Johansen, Kvæfjord PK 539 9.des.07 Selfors Mo PK
270 Rune Johan Soleide, Førde PK 539 13.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
270 Erik Gundersen, Vennesla PK 539 8.feb.17 Hornnes Evje PK
289 Lasse Pevik, Porsgrunn PK 538 15.jan.09 Brevik Porsgrunn PK
289 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 538 23.mai.19 olledalen Asker SK
289 Erik Karlsen, Tønsberg O. PK 538 9.nov.08 Brevik Porsgrunn PK
289 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 538 18.jan.17 Nodeland Greipstad PK
289 Jørn Olsen, Narvik PK 538 2.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
289 Terje Johansen, Evje PK 538 6.sep.08 Y2 Evje PK
289 Edvin Habbestad, NOP/Vatne 538 12.apr.05 Skiljaberghallen NOP-Vatne
289 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 538 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
289 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 538 12.okt.15 Nodelandshallen Greipstad PK
289 Mariell O. Vestnes, Finnsnes PK 538 15.nov.09 Falken Skytesenter Finnsnes PK
289 Geir Atle Småvik, Orkla PK 538 18.nov.05 Brekstad Ørland PK
289 Morten Antonsen, Ørland PK 538 28.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
289 Eivind Solstad, Molde PK 538 28.jan.06 Molde Fannefjord PK
289 Aron Amundsen, Vaksdal SSK 538 3.sep.05 Ardalen Vaksdal SSK
289 Børge Svardal, Florø PK 538 23.feb.05 Bømlohallen Bremnes PK
289 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 538 17.jan.15 Bangshallen Brumunddal PK
305 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 537 19.apr.12 Hunstad Bodø SSK
305 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 537 10.okt.15 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
305 Randi Ellingsen, Ull SS 537 11.jun.06 Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
305 Rikard Hille, Greipstad PK 537 20.mai.08 Skarestad Lindesnes PK
305 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 537 29.sep.11 Hunstad Bodø SSK
305 Bjørn Aasen, Asker SK 537 9.jun.12 Myhrespiten Hokksund PK
305 Kjetil Forren, Oppdal PK 537 28.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
305 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 537 4.mai.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
305 Jahn Thomas Fidje, Marnar PL 537 3.mai.15 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
305 Fredrick Hovengen, Modum PK 537 2.jun.12 Bråtan Modum PK
305 Øivind Maanum, Brumunddal PK 537 4.mar.06 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
305 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 537 27.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
305 Erling Hardeland, Haugesund PK 537 27.sep.12 Tunellen Haugesund PK
305 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 537 15.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
319 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 536 30.jan.11 Karmøyhallen Kopervik PK
319 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK 536 27.feb.10 Falken skytesenter Finnsnes PK
319 Terje Vik Karlsen, Bodø SSK 536 26.jun.09 Tromsdalen Tromsø PK
319 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 536 23.feb.19 Falken skytesenter Finnsnes PK
319 Jan-Erik Holko, Vardø PK 536 24.mai.09 Miljøbygget, Vadsø Vadsø SL Sgr
319 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 536 3.feb.08 Finnsnes Finnsnes PK
319 Rune Marcussen, Stord PK 536 23.feb.11 Prestegardsskogen Stord PK
319 Ingar Haugen, Hokksund PK 536 25.mai.13 Myhrespiten Hokksund PK
319 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 536 10.jun.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
319 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 536 22.mai.05 Løvenskiold Oslo PK
319 Steinar Husebø, Egersund PK 536 25.okt.07 Skiljaberghallen Sola PK
319 Ronny Bjerkan, Selbu PK 536 3.jan.16 Buran Trondhjems PK
319 Bjørn-Tore Rosenvinge, Brønnøysund PK 536 25.apr.06 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
319 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 536 13.feb.10 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
319 Steinar Omdal, Greipstad PK 536 14.mai.16 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
319 Thomas Sverdrup, SF Ørn 536 23.jun.14 Løvenskiold Bærum PK
319 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 536 13.nov.15 Karmøyhallen Kopervik PK
336 Gøran Rønne, Bærum PK 535 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
336 Morten Dedekam, Oslo PK 535 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
336 Dan Frode Mortensen, Bærum PK 535 2.jun.08 Løvenskiold Oslo PK
336 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 535 17.apr.18 Geiteryggen Grenland PK
336 Øyvind Steinsholt, Farris SS - Larvik 535 25.sep.05 Porsgrunn Porsgrunn PK
336 Ståle Waagbø, Stavanger PK 535 21.jul.17 Karlstad Kungliga Varml. Reg.
336 Jan Bratland, Bodø SSK 535 26.mar.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
336 Sigurd Hodne, Skudenes PK 535 25.jan.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
336 Liv Janne Jacobsen Fehn, Oslo PK 535 4.nov.05 Ekeberg OPK/OKTS
336 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 535 6.apr.08 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
336 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK 535 11.des.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
336 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 535 3.jun.11 Tromsdalen Tromsø PK
348 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 534 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
348 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 534 3.jun.06 Bråtan Modum PK
348 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 534 4.jul.12 Løvenskiold Bærum PK
348 Rune Berg, Ringerike PK 534 12.okt.14 Ringerikshallen Ringerike PK
348 Jan-Erik Skår, Høyanger PK 534 22.sep.07 Ønadalen Flintlåsen PK
348 Ove Larsen, Greipstad PK 534 8.jun.11 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
348 Jon Morten Hansen, Askim PK 534 18.aug.05 Maridalen OKTS
348 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK 534 17.nov.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
348 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 534 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
348 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 534 29.mai.08 Løvenskiold Oslo PK
348 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 534 12.feb.12 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
348 Isabel Anita Sørensen, Salangen PK 534 4.sep.05 Sodankylä Kallott-kamp
348 Øystein Wiersdalen, OKTS 534 21.jan.06 Ekeberg Oslo PK
361 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK 533 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
361 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 533 17.jan.20 Brevik Porsgrunn PK
361 Frode Svendsen, Åmli PK 533 8.jun.13 Flakke Loner Kristiansand PK
361 Dag Liestøl, Vennesla PK 533 13.nov.16 Gimlehallen Kristiansand PK
361 John Lothe, Haugesund PK 533 31.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
361 Edvin Sylte, Vestnes PK 533 3.apr.11 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
361 Einar Bjelland, Stord PK 533 28.feb.08 Prestegardsskogen Stord PK
361 Roald Hervik, Kopervik PK 533 26.nov.07 Karmøyhallen Kopervik PK
361 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 533 9.feb.11 Y2 Evje PK
361 Christian Harbosen, Namnå PK 533 15.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
361 Rune Bjørgo, Bærum PK 533 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
361 Liv Storm Jortveit, Rauland PK 533 1.mar.08 Svadde Rjukan PK
361 Trygve Fundingsland, Sandnes PK 533 1.jun.11 Bråstein Sandnes PK
361 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 533 16.jan.10 Hunstad Barneskole Bodø SSK
361 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 533 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
361 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 533 24.okt.07 Prestegårdskogen Stord PK
361 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 533 28.apr.05 Vevatne Tysnes SSK
378 Jan Dahlgren, Namnå PK 532 14.jun.08 Smidholen Namnå PK
378 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK 532 28.jan.17 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
378 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 532 4.mai.16 Bråstein Sandnes PK
378 Stig Næss, Vardø PK 532 11.nov.07 Miljøbygget Vadsø SL Sgr
378 Arild Brattrud, Dokka PK 532 21.nov.10 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
378 André Hansø, Kristiansund PK 532 22.jan.11 Verpingsvika Ålesund PK
378 Stian Kristoffersen, Modum PK 532 4.mar.06 Ringerikshallen Ringerike PK
378 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 532 23.sep.07 Brevik Porsgrunn PK
378 Geir Øverås, Vestnes PK 532 17.nov.19 Vestneshallen Vestnes PK
378 Kent Arne Sletten, Namnå PK 532 2.apr.16 Solør skytterhall Namnå PK
378 Brynjulv Afdal, Oslo PK 532 13.okt.09 Ekeberg Oslo PK
378 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 532 4.jan.17 Hunstad Bodø SSK
378 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 532 11.feb.15 Evjemoen Evje PK
378 Tom Erik Holland, Grenland PK 532 23.apr.09 Geiteryggen Grenland PK
378 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 532 21.okt.08 Skiljaberghallen Sola PK
378 Bjørn Langseth, Namnå PK 532 5.mar.14 Solør skytterhall Namnå PK
378 Jon Ørsund, Sunndal PK 532 28.des.13 Engan Leir Støren PK
378 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 532 24.nov.16 Tunellen Haugesund PK
378 Arild Kraft, Trondhjems PK 532 29.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
378 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 532 9.mai.10 Regimentsmyra Fredrikstad SS
398 Harald Schjelderup, Kristiansand PK 531 12.sep.15 Gimlehallen Kristiansand PK
398 Sigmund Westvik, Stord PK 531 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
398 Nicolas Sand, Akademisk SL 531 29.apr.13 Løvenskiold Bærum PK
398 Terje Martin Pollen, Bodø SSK 531 10.jun.17 Blikshavn Kopervik PK
398 Alexander Roland, Porsgrunn PK 531 19.mar.13 Brevik Porsgrunn PK
398 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 531 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
398 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 531 2.apr.08 Bråstein Sandnes PK
398 Olof Behm, Grenland PK 531 17.mar.16 Geiteryggen Grenland PK
398 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 531 25.apr.14 Sankthansholet Ørland PK
398 Tomas Dybdal, Modum PK 531 4.mar.06 Ringerikshallen Ringerike PK
398 Petter Berg, Aron SK Drammen 531 22.jun.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
398 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK 531 11.aug.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
398 Eirik Johnsen, Årdal SSL 531 16.aug.08 Mjøen Årdal PK
398 Tore Stensby, Løiten SS 531 28.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
398 Jan Helge Tofte, Stord PK 531 23.feb.12 Prestegardsskogen Stord PK
398 Ola Frigaard, Stjørdal PK 531 5.mar.05 Selbuhallen Selbu PK
398 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 531 27.feb.07 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
398 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 531 23.sep.07 Brevik Porsgrunn PK
398 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 531 31.mar.07 Kulturhuset Stavanger PK
398 Adrian Dyrland-Blikra, Porsgrunn PK 531 3.okt.08 Brevik Porsgrunn PK
398 Bjørn Agnar Foyn Dahl, Tønsberg O. PK 531 9.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
398 Arne Sagerud, Namnå PK 531 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
398 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 531 6.mai.09 Bråstein Sandnes PK
398 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 531 15.mai.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
398 Morten Rustad, Lillestrøm OP 531 18.apr.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
398 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 531 4.sep.18 Drammen Aron SK Drammen
398 Thomas Tverberg, Rjukan PK 531 22.feb.13 Svadde Rjukan PK
398 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 531 17.apr.18 Geiteryggen Grenland PK
398 Frode Pettersen, Bergen PK 531 22.mai.13 Jonahola Åsane PK
398 Asbjørn Aasland, Haugesund PK 531 29.jan.14 Tunellen Haugesund PK
398 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 531 6.sep.14 Buttentjern Ringerike PK
398 Rune Frimannslund Følsvik, Ålesund PK 531 9.feb.13 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
430 Per Åge Korstahagen, Lindesnes PK 530 9.sep.08 Skarestad Lindesnes PK
430 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 530 8.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
430 Eirik Djønne, Odda PK 530 21.jan.20 ODDA Odda PK
430 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 530 4.aug.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
430 Arild Knudsen, Sandnes PK 530 4.mai.16 Bråstein Sandnes PK
430 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 530 1.jun.08 Selfors Mo PK
430 Pål Vevang, Tromsø PK 530 25.jun.06 Tromsdalen Tromsø PK
430 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 530 13.okt.19 Bremnes Bremnes PK
430 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 530 27.jan.19 Hamar Hamar SSK
430 John Einar Einmo, Rindal SS 530 7.jan.17 Buran Trondhjems PK
440 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 529 9.mai.10 Regimentsmyra Fredrikstad SS
440 Ronny Vedå, Ålesund PK 529 22.jan.12 Verpingsvika Ålesund PK
440 Gunnar Hoff, Røsvatn PK 529 25.sep.05 Milan Sandnessjøen PK
440 Bjørnar Asle Osnes, Ørsta/Volda PK 529 13.feb.10 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
440 Johan Fagerheim, Åndalsnes PK 529 25.okt.09 Verpingsvika Ålesund PK
440 Frode Smelror Hestdal, Vågsøy SSL 529 25.jan.14 Skytterhallen Vestnes PK
440 Roger Feed, Horten O. PK 529 14.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
440 Ståle Tollefsen, Oslo FS 529 17.feb.11 Ekeberg Oslo PK
440 Knut Henning Våge, Haugesund PK 529 24.nov.16 Tunellen Haugesund PK
440 Svein Magne Vassdal, Vaksdal SSK 529 3.sep.05 Ardalen Vaksdal SSK
440 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK 529 5.mar.06 Bollitun Eide & Fræna PK
440 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 529 19.jan.13 Verpingsvika Ålesund PK
440 Per Martin Marum, Trondheim SS 529 6.apr.10 Buran Trondhjems PK
440 Ronny Høglund, Trondhjems PK 529 18.nov.05 Brekstad Ørland PK
440 Anders Arnesen, Grenland PK 529 20.feb.20 Geiteryggen Grenland PK
440 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 529 10.nov.11 Tunellen Haugesund PK
440 Steinar Myhre, Mo PK 529 15.apr.07 Selfors Mo PK
457 Remy Johnsen, Brønnøysund PK 528 12.apr.16 Idrettshallen Brønnøysund PK
457 Norman Hetland, Sandnes PK 528 3.mai.17 Bråstein Sandnes PK
457 Kurt Klausmark, Brønnøysund PK 528 18.sep.05 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
457 Anders Dingstad, Askim PK 528 10.jun.13 Korterudmyra Mysen PL
457 Eirik Kuven, Bergen PK 528 25.mai.10 Jonahola Åsane PK
457 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 528 8.aug.15 Oulu Barents summer games
457 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 528 21.apr.17 Brevik Porsgrunn PK
457 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 528 27.sep.18 Tunellen Haugesund PK
457 Jon Inge Barseth, Ørland PK 528 25.apr.14 Sankthansholet Ørland PK
457 Rune Finstad, OKTS 528 13.jun.18 Maridalen OKTS
457 Per Dahl, Namnå PK 528 22.mai.10 Smidholen Namnå PK
457 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 528 18.apr.14 Jonahola Åsane PK
457 Linda Marie Skalde, Oslo PK 528 11.apr.12 Ekeberg Oslo sk.krets
457 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 528 27.jan.19 Kopervik Kopervik PK
457 Roger Hovden, Ørsta/Volda PK 528 17.jan.09 Verpingsvika Ålesund PK
457 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 528 26.okt.17 Prestegardsskogen Stord PK
457 Per Rune Magnussen, Sola PK 528 6.jun.12 Bråstein Sandnes PK
457 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK 528 18.mar.12 Fjorstova Luster SSL
457 Øyvind Magne Bukkestein, Vaksdal SSK 528 28.mai.13 Laksevåg Bergen PK
457 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 528 6.mar.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
457 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 528 6.okt.17 Brevik Porsgrunn PK
457 Stig Petter Rekkedal, Bondalen SSK 528 5.apr.09 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
457 Svein Engeli, Dokka PK 528 6.aug.06 Dokka Dokka PK
457 Geir Hole, Vestnes PK 528 6.mar.05 Bollitun Eide&Fræna PK
457 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 528 25.okt.07 Skiljaberghallen Sola PK
457 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 528 20.okt.15 Røti Årdal SSL
457 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 528 19.mar.06 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
484 Helge Kristiansen, Sunndal PK 527 17.sep.16 Bjørnehaugen Kristiansund PK
484 Ole Morten Valø, Askim PK 527 28.apr.14 Korterudmyra Mysen PL
484 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK 527 6.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
484 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 527 12.sep.15 Gimlehallen Kristiansand PK
484 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 527 18.feb.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
484 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 527 12.feb.11 Ungdomsskolen Ålesund PK
484 Svein Ove Nielsen, Sola PK 527 12.apr.05 Skiljaberghallen NOP-Vatne
484 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 527 25.aug.11 Ringerike sk.senter Ringerike PK
484 Leif Birger Bø, Sola PK 527 30.okt.09 Skiljaberghallen Sola PK
484 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 527 8.mai.05 Skatval Stjørdal PK
484 Geir Pisani, Bergen PK 527 23.apr.15 Laksevåg Bergen PK
484 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 527 22.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
484 Per Oskar Bøe, Mysen PL 527 10.mai.09 Regimentsmyra Fredrikstad SS
484 Knut Harald Graven, OKTS 527 8.jun.12 Maridalen OKTS
484 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 527 18.des.13 Solør skytterhall Namnå PK
484 Erik Andreas Sevre Storhaug, Nesbyen PK 527 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
484 Kjell Skjolden, Luster SSL 527 18.mar.12 Fjorstova Luster SSL
484 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 527 5.okt.19 Brumunddal Brumunddal PK
484 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 527 21.apr.16 Vinne Verdal SSL
484 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK 527 31.okt.10 Verpingsvika Ålesund PK
484 Frank André Kallevik, Haugesund PK 527 8.des.11 Tunellen Haugesund PK
484 Urban Forsberg, Svalbard Turn Pgr 527 24.nov.10 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
484 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK 527 18.mar.07 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
484 Tøger Rygh, Preikestolen PK 527 9.jun.19 JØRPELAND Jørpeland PK
484 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 527 10.sep.10 Jonsvannet Trondhjems PK
484 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 527 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
484 Lars Gunnar Liestøl, Evje PK 527 13.feb.13 Otrahallen Evje PK
484 Sten Ove Larsen, Greipstad PK 527 26.mar.11 Gimlehallen Kristiansand PK
512 Arild Havik, Farsund PK 526 18.feb.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
512 Tore Presthaug, Stord PK 526 2.okt.08 Prestegardskogen Stord PK
512 Hans Martin, Trondhjems PK 526 16.nov.07 Brekstad Ørland PK
512 Thomas Olson, Haugesund PK 526 16.jun.12 Blikshavn Kopervik PK
512 Roar Bjerke, Oppegård SL 526 2.jul.08 Maridalen OKTS
512 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 526 27.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
512 Rune Kimo, Rissa PK 526 1.nov.15 Støren skytesenter Støren SSK
512 Tore M. Nøss, Lillehammer PK 526 22.nov.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
512 Svein Tore Rabben, Åsane PK 526 18.jan.13 Ragdehallen Odda PK
512 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 526 21.jun.11 Tromsdalen Levanger PK
512 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 526 9.feb.20 Sola Skytehall Sola PK
512 Anders Simensen, OKTS 526 11.jun.12 Løvenskiold Bærum PK
512 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 526 23.jan.17 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
512 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK 526 8.mar.20 Førde Førde PK
512 Øyvind Håberg, Kristiansund PK 526 8.des.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
512 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 526 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
512 Magnus Amdam, Molde PK 526 8.feb.14 Åndalsnes u.skole Åndalsnes PK
512 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 526 13.jun.12 Skatval Stjørdal PK
512 Asmund Kristiansen, Lillehammer PK 526 18.feb.06 Nordre Land Rådhus Dokka PK
512 Toralf Mjøen, Oppdal PK 526 20.jun.09 Oppdal Oppdal PK
512 Helge Vevang, Eide og Fræna PK 526 4.feb.06 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
533 Frode Aasen, Haugesund PK 525 10.mar.11 Tunellen Haugesund PK
533 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK 525 12.okt.08 Ekeberg Oslo PK
533 Tor Olav Sande, Florø PK 525 8.mar.20 Førde Førde PK
533 Roald Fuglestad, Hå PK 525 17.sep.19 Svartemyr NOP/Vatne
533 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK 525 3.jun.06 Bråtan Modum PK
533 Aleksander Johansen Wiggen, Trondhjems PK 525 4.des.14 Buran Trondhjems PK
533 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 525 29.jun.07 Myråsen Selbu PK
533 Torstein Vikan, Verdal SSL 525 28.des.17 Vinne Levanger SSL
533 Henning Eliassen, Kjeller SK 525 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
533 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 525 21.okt.17 Bømlohallen Bremnes PK
533 Snorre Lenes, Trondhjems PK 525 23.apr.14 Buran Trondhjems PK
533 Anders Røine, OKTS 525 15.jun.15 Maridalen OKTS
533 Dan Kristian Beiermann, Kopervik PK 525 4.apr.05 Karmøyhallen Kopervik PK
533 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 525 12.feb.14 Otrahallen Evje PK
533 Håkon Trønnes, Narvik PK 525 25.nov.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
533 Morten Nilsen, Molde PK 525 10.jan.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
533 Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP 525 10.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
533 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 525 5.okt.19 Brumunddal Brumunddal PK
533 Inger Kristine Brennodden, Gjerdrum PK 525 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
533 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 525 24.mai.08 Aronsløkka Aron SK Drammen
533 Trygve Nåsen, Bremnes PK 525 19.apr.08 Bømlohallen Bremnes PK
533 Egil Roland, Porsgrunn PK 525 10.mar.13 Brevik Porsgrunn PK
533 Magnus Løvhaug, Dokka PK 525 14.jun.08 Bangshallen Brumunddal PK
533 André Tellevik, Åsane PK 525 9.aug.07 Jonahola Åsane PK
533 John Tellef Håbesland, Evje PK 525 5.sep.09 Y2 Evje PK
533 Roger Bruvik, Vaksdal SSK 525 27.aug.14 Ardalen Vaksdal SSK
559 Freddy Sporsheim, Stord PK 524 30.okt.14 Prestegardskogen Stord PK
559 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK 524 19.feb.17 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
559 Roger Liestøl, Greipstad PK 524 30.sep.09 Nodelandshallen Greipstad SL-Pgr
559 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 524 1.nov.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
559 Eirik Olsen, Mo PK 524 2.apr.06 Selfors Mo PK
559 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 524 11.apr.19 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
559 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 524 10.okt.15 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
559 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 524 28.des.11 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
559 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne 524 5.apr.16 Svartemyr NOP/Vatne
559 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 524 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
559 Jonny Eskevik, Skudenes PK 524 8.feb.11 Karmøyhallen Skudenes PK
559 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 524 25.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
559 Bård Liabø, Oslo PK 524 4.nov.05 Ekeberg OPK/OKTS
572 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 523 13.mai.07 Brevik Porsgrunn PK
572 Finn Olsen, Vestnes PK 523 6.mar.05 Bollitun Eide&Fræna PK
572 Kenneth Svinsås, Ørland PK 523 2.jan.20 Brekstad Ørland PK
572 Tencho Tenchev, Ørsta/Volda PK 523 18.apr.10 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
572 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 523 20.sep.16 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
572 Arild Hårklau, Sartor SSL 523 16.jun.12 Jonahola NOP/Haakonsvern
572 Amund Amundsen, Eidskog SS 523 16.jun.07 Revlemoen Eidskog SS
572 Marius Haugerud, Bodung PK 523 9.mar.20 Ekeberg OKTS
572 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 523 20.nov.05 Fåberg skytehall Lillehammer PK
572 Richard Sønsthagen, Askim PK 523 26.mai.14 Korterudmyra Mysen PL
572 Olav Melkild, Sunndal PK 523 8.des.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
572 Kai Tore Vik, Egersund PK 523 3.mar.11 Skiljaberghallen Sola PK
572 Stine Klausen, Enebakk PK 523 19.feb.15 Ekeberghallen OKTS
572 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 523 6.mai.09 Bråstein Sandnes PK
572 Børre Andreas Haugen, Sigdal PK 523 3.jun.06 Bråtan Modum PK
572 Odd Bjorheim, Hå PK 523 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
572 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 523 14.jan.15 Nodelandshallen Greipstad PK
572 Kjetil Eikrem, Ørsta/Volda PK 523 1.mar.09 Bollitun Eide & Fræna PK
572 Fredrik Furholt, Kongsvinger SS 523 5.mar.14 Solør skytterhall Namnå PK
572 Marius Eriksen, Åsane PK 523 25.mai.11 Jonahola Åsane PK
572 Walter Einar Larsen, Alta SSK 523 27.aug.06 Kvenvikmoen Alta SSK
572 Morten Bentsen, Greipstad PK 523 21.jan.16 Nodelandshallen Greipstad PK
572 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK 523 29.okt.17 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
572 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 523 28.des.13 Engan Leir Støren PK
572 Ronny Karlsen, Mo PK 523 24.feb.09 Selfors Mo PK
597 Silvia del Zotto, Bærum PK 522 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
597 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 522 23.apr.15 Laksevåg Bergen PK
597 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 522 5.mar.14 Solør skytterhall Namnå PK
597 Thomas Martinsen, Fredrikstad PK 522 15.mai.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
597 Audun Strøm, Brønnøysund PK 522 25.apr.06 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
597 Steinar Staurset, Fannefjord PK 522 3.feb.07 Skytterhallen Fannefjord PK
597 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 522 19.jan.19 vadsø Vadsø SSK
597 Torbjørn Nerland, Trondhjems PK 522 5.apr.09 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
597 Andrea Wick, Finnsnes PK 522 14.feb.09 Falken Skytesenter Finnsnes PK
597 Tom Sørli, Bodø SSK 522 6.jun.07 Milan Sandnessjøen PK
597 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK 522 2.sep.10 Prestegardsskogen Stord PK
597 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 522 29.aug.11 Løvenskiold Bærum PK
597 Alfred Skår Hansen, Kopervik PK 522 12.nov.06 Karmøyhallen Kopervik PK
597 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 522 26.mar.12 Hunstad Bodø SSK
597 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 522 16.sep.19 Ekeberg OKTS
612 Mads Ivar Løkås, Narvik PK 521 20.okt.19 NARVIK Narvik PK
612 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 521 1.mar.15 Solør skytterhall Namnå PK
612 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 521 2.feb.18 Hula Moss PK
612 Rolf Lødding, Oslo SS 521 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
612 Bjørn Tormod Moen, Eide og Fræna PK 521 24.feb.08 Verpingsvika Ålesund PK
612 Eirik Kvalen, Luster SSL 521 8.mar.09 Fjorstova Luster SSL
612 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 521 12.apr.05 Skiljaberghallen NOP-Vatne
612 Roger Vik, Ørland PK 521 12.okt.17 Brekstad Ørland PK
612 Øyvind Hella, Ringerike PK 521 27.aug.11 Ringerike sk.senter Ringerike PK
612 Knut Fornes, Sitter IL PK 521 1.nov.15 Støren skytesenter Støren SSK
612 Ronny Nilsen, Bærum PK 521 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
612 Arne Gujord, Bæverdalen PK 521 22.nov.17 Rindalshuset Rindal PK
612 Ove Jarle Dahl, Bærum PK 521 18.jun.06 Korterudmyra Mysen PL
612 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 521 15.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
612 Peter Hirth, Aron SK Drammen 521 8.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
612 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik 521 20.okt.07 Bommestadhallen HSS / LSS
612 Thore Bjørn Olsen, Arendal PK 521 11.jan.08 Stueneshallen Arendal PK
612 Gunnar Solheim, Stord PK 521 29.nov.07 Prestegårdskogen Stord PK
612 Ole Petter Røed, Sandefjord PK 521 5.feb.11 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
612 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 521 14.mai.05 Lillegårdseter Porsgrunn PK
612 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK 521 7.mar.08 Karmøyhallen Kopervik PK
612 Kjell M. Haarr, Sola PK 521 28.okt.05 Skiljaberghallen Sandnes PK
612 John K. Dale, Åndalsnes PK 521 5.mar.06 Bollitun Eide & Fræna PK
612 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 521 21.jun.09 Kvenvikmoen Alta SSK
612 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 521 13.apr.15 Karmøyhallen Kopervik PK
637 Johnny Bergholt, Bodø SSK 520 17.apr.08 Hunstad Bodø SSK
637 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK 520 28.nov.19 Kuleisen Haugesund PK
637 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 520 12.sep.15 Gimlehallen Kristiansand PK
637 Magne Granøien, Støren SSK 520 7.mai.18 Støren Skytesenter Støren SSK
637 Kenneth Kaurin, Stord PK 520 4.mar.09 Prestegardsskogen Stord PK
637 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 520 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
637 Svein Åge Olsen, Tromsø PK 520 20.jan.07 Ekeberg Oslo PK
637 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 520 16.sep.06 Gimlehallen Kristiansand PK
637 Frank Istad, Kristiansund PK 520 18.sep.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
637 Eirik Jensen, Tromsø PK 520 5.aug.05 Kjellbergtinden Svolvær PK
637 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 520 12.nov.11 Brekstad Ørland PK
637 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 520 24.sep.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
637 Sigurd Pettersen, Oslo PK 520 14.jun.05 Laksevåg Bergen PK
637 Andreas Brekke, Haugesund PK 520 25.apr.13 Tunellen Haugesund PK
637 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 520 10.jun.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
637 Vidar Johansen, Salangen PK 520 18.feb.06 Falken skytesenter Finnsnes PK
637 Aleksander Åreskjold, Sandnes PK 520 6.mai.09 Bråstein Sandnes PK
637 Jørn Morten Sletta, Lora SS 520 12.nov.18 Støren Skytesenter Støren SSK
637 Tor Hoff, Ørland PK 520 13.aug.06 Lerkehaug Steinkjer PK
637 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 520 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
637 Trond Grønskei, Tønsberg O. PK 520 23.feb.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
637 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Narvik PK 520 15.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
637 Line Strømdal, Trondhjems PK 520 25.jun.06 Myråsen Selbu PK
637 Morten Haaheim, Lillehammer PK 520 20.nov.05 Fåberg skytehall Lillehammer PK
637 Roy Blokhus, Mo PK 520 1.jun.08 Selfors Mo PK
637 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 520 1.des.16 Hunstad Bodø SSK
637 Kenneth Larsen, Vadsø SSK 520 9.nov.08 Vadsø Vadsø SL
637 Per Birkeland, Birkenes & Lillesand SSL 520 13.sep.10 Fevikhallen Grimstad SS
637 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 520 10.sep.17 Grovastøylen Florø PK
637 John Leth, Stord PK 520 26.feb.14 Prestegardsskogen Stord PK
667 Morten Andresen, Trondhjems PK 519 22.mar.06 Buran Trondhjems PK
667 Helge Ragnar Knudsen, Bodø SSK 519 23.okt.14 Hunstad Bodø SSK
667 Victor Kvassheim, Sola PK 519 23.aug.08 Svartemyr NOP/Vatne
667 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 519 4.okt.09 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
667 Trond Odden, Hamar SSK 519 25.feb.18 Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
667 Per Erik Dalén, Oslo PK 519 17.sep.18 Ekeberg OKTS
667 Leif Kvitne, Finnsnes PK 519 28.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
667 Sissil Magnussen, Sola PK 519 23.okt.08 Skiljaberghallen Sola PK
667 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS 519 16.feb.16 Ekeberghallen Oslo PK
667 Martin Meltzer, Arendal PK 519 11.jan.08 Stueneshallen Arendal PK
667 Elin Abelvik Høstmark, Molde PK 519 12.feb.12 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
667 Torger Larsen, Sandefjord PK 519 4.jun.05 Bråtan Modum PK
667 Torbjørn Kanne, Lillehammer PK 519 18.okt.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
667 Thorleif Schultzen, OKTS 519 11.jun.06 Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
667 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK 519 23.nov.17 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
667 Toralf Hetlevik, Vaksdal SSK 519 3.sep.05 Ardalen Vaksdal SSK
667 Pål Garcia de Presno, Kristiansund PK 519 25.sep.16 Verpingsvika Ålesund PK
667 Asbjørn Heggøy, Stord PK 519 6.mar.16 Prestegardsskogen Stord PK
667 Robert Kåsner, Melhus PK 519 15.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
686 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 518 20.apr.12 Brevik Porsgrunn PK
686 Anders Kihle, Aron SK Drammen 518 2.jun.12 Bråtan Modum PK
686 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 518 10.jun.13 Korterudmyra Mysen PL
686 Ruben Gyløien, Støren SSK 518 7.apr.14 Engan Leir Støren SSK
686 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL 518 2.des.10 Vinne Verdal SSL
686 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 518 12.jun.10 Milan Sandnessjøen PK
686 Lars Inge Aga, Odda PK 518 20.nov.12 Ragdehallen Odda PK
686 Fred Andersen, Fredrikstad SS 518 18.jun.06 Korterudmyra Mysen PL
686 Bjørn Wold, Trondhjems PK 518 6.jan.07 Buran Trondhjems PK
686 Petter Eriksen, Kvæfjord PK 518 18.feb.06 Falken skytesenter Finnsnes PK
686 André Ørsnes, Oslo PK 518 13.okt.09 Ekeberg Oslo PK
686 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK 518 5.aug.05 Kjellbergtinden Svolvær PK
686 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 518 16.jun.12 Jonahola Åsane PK
686 Ole Hammerhaug, Stjørdal PK 518 10.feb.06 Brekstad Ørland PK
686 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 518 31.aug.12 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
686 Evert André Jonassen, Halden PK 518 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
686 Trond Fosse, Stavanger PK 518 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
686 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK 518 1.mar.09 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
686 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 518 6.feb.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
686 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 518 14.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
686 Jon Arne Mastad, Eidskog SS 518 20.mai.06 Revlemoen Eidskog PK
686 Gunnar Lie Sandbæk, Moss PK 518 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
686 Lars Greger Bakken, Sætermoen PK 518 4.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
686 Steinar Solheim, Stord PK 518 28.apr.05 Vevatne Tysnes SSK
686 John Ole Sundbakken, Marnar PL 518 9.sep.08 Skarestad Lindesnes PK
686 Agnar Holm, Lillestrøm OP 518 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
686 Lars Birger Ditlevsen, Bodø SSK 518 21.nov.13 Hunstad Bodø SSK
686 Jarle Folkestad, Bergen PK 518 21.apr.16 Laksevåg Bergen PK
686 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK 518 9.feb.20 Sola Skytehall Sola PK
686 Jostein Sander, Lillestrøm OP 518 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
686 Siri Henden, Vennesla PK 518 9.nov.08 Brevik Porsgrunn PK
686 Jan Martinsen, Fredrikstad SS 518 5.mai.07 Regimentsmyra Fredrikstad SS
686 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 518 21.mar.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
686 Dagfinn Lutro, Odda PK 518 1.mar.05 Ragdehallen Odda PK
686 Ivar Heitmann, Alta SSK 518 25.aug.13 Kvenvikmoen Alta SSK
721 Kjell Thorsen, Porsgrunn PK 517 20.apr.08 Brevik Porsgrunn PK
721 Janne Olden, Trondhjems PK 517 3.jan.09 Buran Trondhjems PK
721 Peter Isaksen, Bodø SSK 517 29.sep.11 Hunstad Bodø SSK
721 Roald Stallemo, Kristiansand PK 517 24.mar.12 Gimlehallen Kristiansand PK
721 Edvin Skjong, Ålesund PK 517 31.okt.10 Verpingsvika Ålesund PK
721 Gunnar Orthe, Haugesund PK 517 2.des.12 Tunellen Haugesund PK
721 Atle Audun Turøy, Stord PK 517 22.feb.17 Prestegardsskogen Stord PK
721 Kjetil Sørheim, Hafrsfjord PK 517 4.apr.05 Karmøyhallen Kopervik PK
721 Steinar Djønne, Odda PK 517 22.nov.11 Ragdehallen Odda PK
721 Bård Håland, Hå PK 517 2.mai.18 Bråstein Sandnes PK
721 Finn Mikalsen, Mo PK 517 3.feb.07 Selfors Mo PK
721 Leif Erik S. Jacobsen, Farris SS - Larvik 517 10.apr.05 Bommestadhallen Larvik SS/ Hedrum SS
721 Geir Jonassen, Sola PK 517 25.okt.07 Skiljaberghallen Sola PK
721 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK 517 3.jun.18 Mo i Rana Mo PK
721 Jan Kenneth Bårdsen, Kopervik PK 517 27.jan.13 Karmøyhallen Kopervik PK
721 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 517 6.jun.09 Lerkehaug Steinkjer PK
721 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 517 24.nov.16 Tunellen Haugesund PK
721 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 517 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
721 Elise Nygård, Trondheim SS 517 18.nov.18 Buran Trondhjems PK
721 Per Ivar Robertsen, Bodø SSK 517 28.sep.06 Hunstad Bodø SSK
721 Roy Storberg, Alta SSK 517 7.sep.14 Kvenvikmoen Alta SSK
721 Bent Nørkov, Trondhjems PK 517 25.mar.09 Buran Trondhjems PK
721 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 517 14.okt.18 Kvinesdal Kvinesdal PK
721 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 517 4.mai.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
721 Arne Pettersen, Marnar PL 517 20.mai.08 Skarestad Lindesnes PK
721 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 517 7.mar.20 Jonahola Åsane PK
721 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik 517 6.apr.08 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
721 Kjetil Bøe, Porsgrunn PK 517 13.mai.07 Brevik Porsgrunn PK
721 Hege Johnsen, Narvik PK 517 21.okt.18 Narvik Pistolklubb Narvik PK
721 Harald Syse, Lillestrøm OP 517 8.apr.14 Skedsmohallen Lillestrøm OP
721 Knut Bråten, Oslo PK 517 10.jul.08 Maridalen OKTS
721 Per Roar Lillemo, Skei PK 517 4.mai.08 Kråkenesmarka Førde PK
721 Arne Østborg, Namdal SSL 517 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
754 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 516 2.mai.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
754 Roy Strøm, Sitter IL PK 516 17.nov.06 Brekstad Ørland PK
754 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 516 25.apr.19 Buran Trondhjems PK
754 Nina Olsen Skipstad, Sandnes PK 516 6.mai.15 Bråstein Sandnes PK
754 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 516 3.aug.12 Kjellbergtind Svolvær PK
754 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 516 11.des.16 Bømlohallen Bremnes PK
754 Markus Lindblad, Moss PK 516 3.feb.17 Hula, Moss sentrum Moss PK
754 Atle Arvesen, NOP/Dal 516 26.mar.13 Skedsmohallen Lillestrøm OP
754 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 516 2.jun.08 Løvenskiold Oslo PK
754 Mats Lønnberg, Mo PK 516 11.apr.10 Selfors Mo PK
754 Stian Krekling, Beiarn SL PK 516 17.mar.05 Skarphallen Bodø SSK
754 Knut Revheim, Åsane PK 516 29.jun.08 Jonahola Åsane PK
754 Odd Røst, Stjørdal PK 516 13.aug.06 Lerkehaug Steinkjer PK
754 Martin Munck, Svalbard Turn Pgr 516 29.okt.14 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
754 Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 516 22.mai.07 Skarestad Porsgrunn PK
754 Frank Kristensen, PI 54 Lunde 516 1.jun.06 Geiteryggen Grenland PK
754 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL 516 18.mar.07 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
754 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 516 9.feb.08 Brekstad Ørland PK
754 Nils Peter Munch-Møller, OKTS 516 10.jun.13 Løvenskiold Bærum PK
754 Mathias Myrland, Oslo PK 516 1.sep.18 Olledalen Asker SK
754 Ole Rindal, Grenland PK 516 17.apr.18 Geiteryggen Grenland PK
754 Stian Solheim, Bremnes PK 516 22.feb.06 Bømlohallen Bremnes PK
776 Vidar Lid, Tysnes SSK 515 28.apr.05 Vevatne Tysnes SSK
776 Svein Ole Nesje, Oslo PK 515 19.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
776 Linn Berven-Hanssen, Sola PK 515 16.jun.12 Blikshavn Kopervik PK
776 Erik Eggen Åmillom, Furusjøen PK 515 12.apr.15 Ura pistolbane Sandane PK
776 Richard Høiberg, Fåvang PK 515 28.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
776 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 515 20.apr.17 Vinne Verdal SSL
776 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 515 11.okt.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
776 Bjørn Kristensen, Askim PK 515 26.mai.14 Korterudmyra Mysen PL
776 Tore Eggen, Verdal SSL 515 27.des.10 Vinne Verdal SSL
776 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 515 1.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
776 Arvid Hagen, Sandnes PK 515 4.mar.11 Skiljaberghallen Sola PK
776 Gjermund Viland, Haugesund PK 515 14.apr.11 Tunellen Haugesund PK
776 Idar Moe, Rindal SS 515 12.des.07 Rindalshuset Rindal PK
776 Frank Roy Haugland, Bærum PK 515 31.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
776 Tor Kopstad Fossum, Trondhjems PK 515 17.nov.19 Buran Trondhjems PK
776 Are Skotnes, Molde PK 515 4.feb.06 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
776 Erland De Flon, Bærum PK 515 23.jun.14 Løvenskiold Bærum PK
776 Trude Beate Johansen, Mysen PL 515 26.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
776 Thomas Fosse, Stavanger PK 515 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
776 Robert Ørsnes, Oslo PK 515 30.mai.10 Løvenskiold Oslo PK
776 Håkon Busk, Grenland PK 515 1.jun.06 Geiteryggen Grenland PK
776 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 515 22.nov.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
776 Trond Vegard Johansen, Bodø SSK 515 24.mai.05 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
776 Livar Gudmestad, Sandnes PK 515 2.mai.18 Bråstein Sandnes PK
776 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 515 28.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
776 Arne Lidwin, OKTS 515 12.jun.17 maridalen OKTS
776 Thomas Schrøder, Støren SSK 515 6.mai.15 Støren skytesenter Støren SSK
803 Per Sørensen, Rauland PK 514 5.mar.05 Svadde Rjukan PK
803 Thomas Ravn Gudbrandsen, Grenland PK 514 2.feb.11 Geiteryggen Grenland PK
803 Geir Udnæs, Sarpsborg PK 514 15.feb.19 Kulås Sarpsborg PK
803 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 514 6.mar.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
803 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 514 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
803 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 514 7.feb.18 Evje Evje PK
803 Sten Haga, Kirkenes PK 514 15.des.15 Varangerbotn Tana og Nesseby PK
803 Bjørnar Åge Pettersen, Tromsø PK 514 25.jun.06 Tromsdalen Tromsø PK
803 Heidi Skrog. Sparby, Stjørdal PK 514 28.mai.06 Skatval Stjørdal PK
803 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 514 3.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
803 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 514 4.mar.20 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
803 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 514 17.jun.06 Milan Sandnessjøen PK
803 Joakim Rønneberg Nilsen, Ringerike PK 514 30.nov.14 Miljøbygget Vadsø SSK
803 Ole Vidar Elvestad, Bergen PK 514 25.mai.11 Jonahola Åsane PK
803 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 514 26.mai.18 Bangshallen Brumunddal PK
803 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 514 29.aug.11 Løvenskiold Bærum PK
803 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 514 23.feb.19 Bollitun Eide og Fræna PK
803 Tonje Skjeldal, Bodø SSK 514 21.okt.13 Hunstad Bodø SSK
803 Trond Gjellum, Oslo PK 514 10.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
803 Ola Eirik Bolme, Rindal SS 514 27.nov.13 Rindalshuset Rindal PK
803 Leif Arve Helland, Ålesund PK 514 2.des.07 Verpingsvika Ålesund PK
803 Johnny Gyland, Kvinesdal PK 514 23.sep.12 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
803 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK 514 15.jun.06 Maridalen OKTS
826 Steinar Frydenlund, Modum PK 513 5.sep.19 Flannum Modum PK
826 Anja Skagmo, Bærum PK 513 2.jun.08 Løvenskiold Oslo PK
826 Kjell Kvalen, Luster SSL 513 2.mar.08 Fjorstova Luster SSL
826 Arvid Lande, Stord PK 513 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
826 Kjell Roger Arnesen, Tromsø PK 513 25.jun.06 Tromsdalen Tromsø PK
826 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK 513 4.des.05 Haugar Tønsberg O. PK
826 Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK 513 18.sep.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
826 Ole Gunnar Tettlie, Hamar SSK 513 2.apr.16 Solør skytterhall Namnå PK
826 Jan Vidar Edvartsen, Aron SK Drammen 513 9.jun.05 Maridalen OKTS
826 Roger Marius Myhre, Stord PK 513 17.des.17 Bømlohallen Bremnes PK
826 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL 513 18.jun.06 Korterudmyra Mysen PL
826 Pål Otto Sørensen, OKTS 513 15.jun.06 Maridalen OKTS
826 Johnny Christopher Hansen, Bodø SSK 513 28.jun.19 Bodø Bodø SSK
826 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 513 9.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
826 Kjell Arne Kalland, Førde PK 513 8.mai.05 Kråkenesmarka Førde PK
826 Kai Alexander Søraa, Sola PK 513 29.okt.09 Skiljaberghallen Sola PK
826 Stein Hjort Endresen, Sola PK 513 30.okt.09 Skiljaberghallen Sola PK
826 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 513 10.mai.09 Regimentsmyra Fredrikstad SS
826 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 513 10.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
826 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 513 15.sep.19 Ulset Hjørungavåg PK
826 John Anders Økland, Askvoll PK 513 15.jun.16 Helleset Askvoll PK
826 Stanley Olsen, Lindesnes PK 513 9.sep.08 Skarestad Lindesnes PK
826 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 513 3.mar.19 Prestegardsskogen Stord PK
826 Bjørn-Tore Lenning Øvstedal, Vestnes PK 513 5.mar.17 Vestneshallen Vestnes PK
826 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK 513 2.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
826 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS 513 12.jan.20 Brumunddal Brumunddal PK
826 Erlend Sporstøl Vikestrand, Ørsta/Volda PK 513 3.apr.11 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
853 Tinh Le, Oslo PK 512 13.nov.11 Ekeberg Oslo PK
853 Vidar Flesvik, Nesbyen PK 512 27.mai.17 Myhrespiten Hokksund PK
853 Arve Wandsvik, Vadsø SSK 512 27.feb.11 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
853 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 512 1.mar.20 Vestnes Vestnes PK
853 Øystein Hansen, Fredrikstad SS 512 5.mai.07 Regimentsmyra Fredrikstad SS
853 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 512 22.mai.05 Løvenskiold Oslo PK
853 Alexander Tangen, Svelvik SS 512 23.feb.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
853 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 512 5.mai.19 Jonahola Åsane PK
853 Aksel Martin Lernæs Hamnes, Trondhjems PK 512 18.jun.12 Skatval Stjørdal PK
853 Jostein Barvik Solheim, Meløy PK 512 23.jan.16 Glomfjord skytebane Meløy PK
853 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 512 3.apr.18 Svartemyr NOP/Vatne
853 Kristin Sandal, Sandane PK 512 10.aug.14 Kråkenesmarka Førde PK
853 Erik Andre Fagerland, Skudenes PK 512 31.mar.16 Tunellen Haugesund PK
853 Magnus Andersson, Arendal PK 512 19.sep.09 Gimlehallen Kristiansand PK
853 Rune Kristian Johansen, Askim PK 512 28.apr.14 Korterudmyra Mysen PL
853 Per Olav Ødegård, Molde PK 512 3.mar.13 Bollitun Eide & Fræna PK
853 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 512 5.jun.10 Florø Florø PK
853 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 512 21.feb.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
853 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 512 4.jun.10 Sankthansholet Ørland PK
853 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 512 14.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
853 Magnus Sømme, Sandnes PK 512 7.mai.14 Bråstein Sandnes PK
853 Carl Henrik Seyfarth, Marnar PL 512 8.jun.11 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
853 Steinar Løyning, Oslo PK 512 11.mai.10 Løvenskiold Oslo PK
853 Lars Storemark, NOP-Bergen 512 23.jan.15 Jonahola Åsane PK
853 Thomas Rostøl, Brumunddal PK 512 2.nov.08 Bangshallen Brumunddal PK
853 Oddvar Hillestad, Fredrikstad SS 512 8.mai.05 Regimentsmyra Fredrikstad SS
853 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK 512 5.mar.14 Solør skytterhall Namnå PK
853 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK 512 30.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
881 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 511 22.mar.18 Leland Sandnessjøen PK
881 Terje Buseth, Kotsøy PK 511 18.apr.10 Engan Leir Støren PK
881 Øyvind Heiland, Kvinesdal PK 511 29.nov.17 Kvinesdal Kvinesdal PK
881 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK 511 13.jul.19 WC Suhl ISSF
881 Kine Nordgård, Bodø SSK 511 13.mar.14 Buran Trondhjems PK
881 Arne Kvam, Bærum PK 511 1.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
881 Magne Fagertun, Mo PK 511 24.jun.19 Rana Åenget pistolbane Mo PK
881 Leif Susegg, Steinkjer PK 511 7.jun.08 Lerkehaug Steinkjer PK
881 Svein Erik Åslid, Røsvatn PK 511 18.sep.05 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
881 Harald Nilsen, Stavanger PK 511 4.jun.08 Bråstein Sandnes PK
881 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK 511 4.aug.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
881 Morten Espebu, Greipstad PK 511 21.jan.16 Nodelandshallen Greipstad PK
881 Sigbjørn Eliasson, Verdal SSL 511 27.feb.11 Vinne Verdal SSL
881 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK 511 11.aug.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
881 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 511 20.nov.05 Fåberg skytehall Lillehammer PK
881 Bjørn Sandbugt, Bremnes PK 511 19.apr.08 Bømlohallen Bremnes PK
881 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 511 10.nov.15 Ragdehallen Odda PK
881 Hans Jakob Johannessen, Tromsø PK 511 8.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
881 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 511 15.mai.13 Bråstein Sandnes PK
881 Gunnar Aske, Trondhjems PK 511 26.mar.08 Buran Trondhjems PK
881 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK 511 9.feb.20 Sola Skytehall Sola PK
881 Edvin Hagen, Aukra PK 511 4.mar.07 Bollitun Eide & Fræna PK
881 Kim Strømøy, Mo PK 511 7.feb.16 Selfors Mo PK
881 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 511 18.sep.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
905 Atle Skauen, Grenland PK 510 4.okt.07 Geiteryggen Grenland PK
905 Mikael Eriksen, Trondhjems PK 510 4.mar.14 Buran Trondhjems PK
905 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 510 11.mai.14 Myhrespiten Hokksund PK
905 Richard Aaserud, Ringerike PK 510 5.jul.13 Løvenskiold Bærum PK
905 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 510 4.feb.06 Ungdomsskolen Åndalsnes PK
905 Ivar Sætrang, Brønnøysund PK 510 23.jan.17 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
905 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 510 17.nov.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
905 Ørjan Olsen, Vestnes PK 510 15.nov.15 Vestneshallen Vestnes PK
905 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL 510 28.des.16 Vinne Verdal SSL
905 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 510 19.jan.20 Vadsø Vadsø SSK
905 Ove Sætveit, Bodø SSK 510 14.jun.06 Milan Sandnessjøen PK
905 Roy Pedersen, Florø PK 510 5.jun.10 Florø Florø PK
905 Harald Berge, Førde PK 510 8.mar.20 Førde Førde PK
905 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 510 31.jan.17 Selfors pistolbane Mo PK
905 Torbjørn Sæbø, Bremnes PK 510 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
905 Jostein Lunde, Bremnes PK 510 10.des.06 Bømlohallen Sandnessjøen PK
905 Stig Terje Svestad, Åndalsnes PK 510 24.feb.07 Verpingsvika Ålesund PK
905 Kristen Fossan, Tromsø PK 510 14.jun.13 Tromsdalen Tromsø PK
905 Thomas Sletvik, Trondhjems PK 510 26.apr.17 Buran Trondhjems PK
905 Øyvind Olsnes, Vaksdal SSK 510 3.sep.05 Ardalen Vaksdal SSK
905 Tom Ånesland, Kristiansand PK 510 23.feb.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
905 Geir Fredrikstuen, Oslo PK 510 27.jan.05 Ekeberg OPK/OKTS
905 Øyvind Kimo, Rissa PK 510 4.jan.14 Buran Trondhjems PK
905 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK 510 5.mai.10 Bråstein Sandnes PK
905 Oddbjørn Dubland, Sola PK 510 3.mai.06 Bråstein Sandnes PK
930 Kristian Løvskogen, Gjerdrum PK 509 8.apr.14 Ekeberg Oslo sk.krets
930 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 509 22.feb.18 Kopervik Kopervik PK
930 Tom Asle Kvile, Sandane PK 509 29.jul.07 Kråkenesmarka Førde PK
930 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 509 6.sep.09 Kvenvikmoen Alta SSK
930 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 509 30.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
930 Timmy Johannes Fåland, Kvinesdal PK 509 16.mai.15 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
930 Frank Sannes, Fannefjord PK 509 19.mar.06 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
930 Håkon Kalseth, Steinkjer PK 509 5.jun.10 Lerkehaug Steinkjer PK
930 Arild Zakariassen, Evje PK 509 15.feb.06 Otrahallen Evje PK
930 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 509 18.jun.06 Blikshavn Kopervik PK
930 Marit Johansen, Trondhjems PK 509 11.feb.05 Brekstad Ørland PK
930 Jan Vidar Susort, Haugesund PK 509 3.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
930 Kai Richard Ernstsen, Trondhjems PK 509 1.sep.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
930 Johnny Antonsen, Lillehammer PK 509 18.okt.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
930 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 509 29.mar.17 Selfors pistolbane Mo PK
930 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 509 23.apr.13 Buran Trondhjems PK
946 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK 508 25.sep.16 Kulås Sarpsborg PK
946 Torgrim Sørensen, Grenland PK 508 12.nov.09 Geiteryggen Grenland PK
946 Runar Venn, Ørland PK 508 10.feb.11 Brekstad Ørland PK
946 Terje Torsen, Ørland PK 508 12.okt.17 Brekstad Ørland PK
946 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 508 26.nov.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
946 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 508 27.jan.20 Kopervik Kopervik PK
946 Herulf Knutsen, Alta SSK 508 30.jun.13 Kvenvikmoen Alta SSK
946 Christoffer Pokorny Bjørnstad, Grenland PK 508 30.sep.18 Brevik Porsgrunn PK
946 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 508 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
946 Knut Morønningen, Namnå PK 508 29.mar.08 Solør Skytterhall Namnå PK
946 Åge Noss, Haugesund PK 508 5.feb.06 Karmøyhallen Kopervik PK
946 Svein Gunnar Myhren, Svalbard Turn Pgr 508 11.feb.20 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
946 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL 508 24.sep.19 Ekeberg Oslo PK
946 Göran Anders Martin, OKTS 508 16.sep.19 Ekeberg OKTS
946 Idar Nordseth, Hokksund PK 508 4.jun.11 Bråtan Modum PK
946 Jørn Lone Rutlin, Årdal SSL 508 16.aug.05 Mjøen Årdal PK
946 Yvonne Karlsen, Skånland PK 508 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
946 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 508 8.mar.15 Vestneshallen Vestnes PK
946 Roy Hansen, Sandnessjøen PK 508 14.feb.06 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
946 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS 508 13.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
946 Stian Lie-Eriksen, Asker SK 508 1.sep.18 Olledalen Asker SK
946 John Leslie Marriott, Vågsøy SSL 508 17.jan.15 Verpingsvika Ålesund PK
946 Peter Barkovskij, Bergen PK 508 24.apr.08 Laksevåg Bergen PK
946 Runar Ingebretsen, Losby VPK 508 27.mar.17 Ekeberg OKTS
970 Nils Lerum, Luster SSL 507 19.mar.06 Fjordstova Luster SSL
970 Pertti Torpakko, Finnsnes PK 507 3.feb.08 Finnsnes Finnsnes PK
970 Thomas Meinert Molnes, Ålesund PK 507 6.okt.13 Verpingsvika Ålesund PK
970 Espen Røssland, Sandnes PK 507 21.okt.08 Skiljaberghallen Sola PK
970 Kenneth Auestad, Evje PK 507 11.feb.09 Y2 Evje PK
970 Hanne Pedersen Hopstad, Støren SSK 507 13.sep.15 Sankthansholet Ørland PK
970 Aksel Høiberg, Bergen PK 507 28.mai.13 Laksevåg Bergen PK
970 Johan Warholm, Ørsta/Volda PK 507 30.nov.08 Verpingsvika Ålesund PK
970 Jan Erik Kristoffersen, Sola PK 507 26.okt.10 Skiljaberghallen Sola PK
970 Lars Johan Borge, Farris SS - Larvik 507 2.apr.06 Bommestadhallen Hedrum SS
970 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 507 26.aug.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
970 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 507 2.feb.18 Hula Moss PK
970 Einar B. Dahl, Lillehammer PK 507 19.nov.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
970 Jarle Solheim, Ørsta/Volda PK 507 6.apr.08 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
970 Rune Bloch-Johnsen, Lillestrøm OP 507 8.sep.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
970 Thomas Fohr Gürges, Finnsnes PK 507 16.jan.10 Verpingsvika Ålesund PK
970 Øyvind Træet, Haugesund PK 507 30.apr.15 Tunellen Haugesund PK
970 Maria Gran, Steinkjer PK 507 19.jun.12 Tromsdalen Verdal SSL
970 Thomas Murbræch, Mosjøen PK 507 19.jun.13 Sagforsen Mosjøen PK
970 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 507 18.jun.11 nord Sankthansholet Ørland PK
970 Ketil Laxå, Mosjøen PK 507 22.aug.07 Sagforsen Mosjøen PK
970 Helge Talberg, Mysen PL 507 6.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
970 Jens Oluf Westgaard, Fredrikstad SS 507 2.mai.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
970 Frank Spiess, Stord PK 507 14.mar.10 Prestegardsskogen Stord PK
970 Eirik Hammer, OKTS 507 14.mai.06 Løvenskiold Oslo PK
970 John Erik Lofthus, Haugesund PK 507 2.des.12 Tunellen Haugesund PK
970 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 507 8.feb.05 Karmøyhallen Skudenes PK
997 Eystein Eliassen, Salangen PK 506 12.mar.06 Falken Skytesenter Finnsnes PK
997 Thomas Fagervold, Ørland PK 506 14.sep.14 Sankthansholet Ørland PK
997 Tor Inge Olsen, Finnsnes PK 506 27.nov.10 Falken skytesenter Finnsnes PK
997 Ronny Hansen, Sola PK 506 4.mar.11 Skiljaberghallen Sola PK
997 Elisabeth Wiel, Oslo PK 506 12.okt.08 Ekeberg Oslo PK
997 Knut Avdem, Mosjøen PK 506 20.aug.08 Sagforsen Mosjøen PK
997 Simen Bekkelund, Vadsø SSK 506 5.mai.13 Vadsø Vadsø SL
997 Arne Richard Rishaug, Mo PK 506 3.jun.18 Mo i Rana Mo PK
997 Arvid Gudbrandsen, Hamar SSK 506 19.jan.13 Bangshallen Brumunddal PK
997 Per-Erik Syverstad, Bærum PK 506 29.aug.11 Løvenskiold Bærum PK
997 Egil Havre, Bergen PK 506 2.mai.06 Laksevåg Bergen PK
997 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK 506 16.jun.19 Mo i Rana Mo PK
997 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 506 30.mai.10 Løvenskiold Oslo PK
997 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK 506 6.mar.11 Bollitun Eide & Fræna PK
997 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 506 24.mai.12 Geiteryggen Grenland PK
997 Tore V. Myhren, Lillehammer PK 506 15.jan.11 Bangshallen Brumunddal PK
997 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 506 24.mar.19 JØRPELAND Jørpeland PK
997 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen 506 1.mai.17 Jonahola Åsane PK
997 Arne Skjold, Stjørdal PK 506 10.feb.06 Brekstad Ørland PK
997 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK 506 14.sep.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
997 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 506 1.mar.15 Solør skytterhall Namnå PK
997 Rune Aasen, Aron SK Drammen 506 12.mai.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
997 Simen Vestland, NOP/Dal 506 5.jul.13 Løvenskiold Bærum PK
997 Audun Freitag, Grimstad SS 506 14.nov.17 Stueneshallen Arendal PK
997 Yngve Storbrua, Arendal PK 506 2.des.19 Stueneshallen Arendal PK
997 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 506 21.feb.20 Kopervik Kopervik PK
997 Frode Løfaldli, Trondhjems PK 506 5.mar.13 Buran Trondhjems PK
997 Simen Vermundsdammen, Oscarsborg PK 506 28.mai.12 Lerkehaug Steinkjer PK
997 Ingo Gerhard, Stord PK 506 27.okt.16 Prestegardsskogen Stord PK
997 Geir Inge Tufte, Årdal SSL 506 7.nov.17 Røti Årdal SSL
1027 Morten Eriksen, Hokksund PK 505 24.sep.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1027 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 505 23.feb.19 Bollitun Eide og Fræna PK
1027 Jina Seo-Larsen, Åsane PK 505 21.apr.16 Laksevåg Bergen PK
1027 Georg Magne Romslo, Vaksdal SSK 505 25.aug.05 Jonahola Åsane PK
1027 Jon Steinsnes, Haugesund PK 505 27.nov.14 Tunellen Haugesund PK
1027 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 505 12.jan.20 Brumunddal Brumunddal PK
1027 Håkon Røsok Arnljot, Kirkenes PK 505 22.nov.15 Varangerbotn Tana og Nesseby PK
1027 Liv Håland, Hå PK 505 2.mai.18 Bråstein Sandnes PK
1027 Per Martin Lind, Harstad PK 505 4.sep.05 Harstad Harstad PK
1027 Øystein Hjelseng Feie, Sula SSK 505 13.nov.16 Vestnes skytterhall Vestnes PK
1027 Carl Ellingsen, Åsane PK 505 19.aug.09 Jonahola Åsane PK
1027 Fred-Erik Sigvartsen, Gjerdrum PK 505 11.apr.12 Ekeberg Oslo sk.krets
1027 Lars Kristian Østli, Moss PK 505 10.mar.18 Hula Moss PK
1027 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK 505 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
1027 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 505 10.feb.07 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
1027 Karstein Dullum, Mysen PL 505 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
1027 Erik S. Nordby, OKTS 505 31.aug.06 Maridalen OKTS
1027 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 505 6.okt.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
1027 Oddvar Olsen, Kirkenes PK 505 12.mai.07 Vinterveiskaret Kirkenes PK
1027 Leif Tellefsen Brendeland, Haugesund PK 505 24.nov.16 Tunellen Haugesund PK
1027 Arild Lande, Stord PK 505 27.okt.16 Prestegardsskogen Stord PK
1027 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 505 4.aug.06 Brosebanen LPK/FPK
1049 Brynjar Harsvik, Brønnøysund PK 504 25.apr.06 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
1049 Svein Skaaret, Åmli PK 504 18.feb.10 Otrahallen Evje PK
1049 Per Lindholt, Brumunddal PK 504 27.okt.12 Bangshallen Hamar IL-Pgr
1049 Arve Guldhav, Kvinesdal PK 504 12.mai.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
1049 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 504 14.nov.17 Stueneshallen Arendal PK
1049 Jostein Helseth, Fannefjord PK 504 2.mar.14 Bollitun Eide & Fræna PK
1049 Mathias Falkevik, Porsgrunn PK 504 18.okt.13 Brevik Porsgrunn PK
1049 Jan Aage Ruud, Ski PK 504 23.jun.14 Løvenskiold Bærum PK
1049 Ronald Pettersen, Meløy PK 504 14.okt.10 Hunstad Bodø SSK
1049 Morten Mosberg, Greipstad PK 504 24.nov.14 Nodelandshallen Greipstad PK
1049 Tore Sæther, Lillehammer PK 504 29.nov.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
1049 Paul-Kristian Evjen, Bodø SSK 504 19.apr.12 Hunstad Bodø SSK
1049 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 504 6.mai.12 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
1049 Vidar Taranger Olsen, Nordkapp PK 504 11.des.16 Bømlohallen Bremnes PK
1049 Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK 504 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
1049 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 504 27.jan.19 Kopervik Kopervik PK
1049 Hilde Sydow, Harstad PK 504 18.des.11 Narvik Narvik PK
1049 Pål Espen Vigesdal, Bergen PK 504 27.apr.17 Laksevåg Bergen PK
1049 Kristina Aamodt Fjelde, Egersund PK 504 12.jan.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
1049 Roy Johnsen, Stord PK 504 30.okt.14 Prestegardskogen Stord PK
1049 Willy Rune Vevle, Stord PK 504 8.mar.15 Prestegardsskogen Stord PK
1049 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK 504 9.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
1049 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK 504 20.aug.08 Sagforsen Mosjøen PK
1049 Ronny Johnerud, Bærum PK 504 2.jun.12 Bråtan Modum PK
1049 Brage Nybø Waage, Florø PK 504 16.okt.16 Grovastøylen Florø PK
1049 Richard Vinnes Nilssen, Haugesund PK 504 27.feb.19 "Kuleisen" Haugesund PK
1075 Robin Kristoffersen, Sunndal PK 503 17.sep.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
1075 Arvid Storli, Sunndal PK 503 27.sep.15 Verpingsvika Ålesund PK
1075 Jeanette Berg, Grenland PK 503 28.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
1075 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 503 11.mai.08 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1075 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK 503 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
1075 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 503 25.mai.14 Skatval Stjørdal PK
1075 Arne Røshol, Bærum PK 503 1.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
1075 Ingvill Meling Arnesen, Bergen PK 503 14.jun.05 Laksevåg Bergen PK
1075 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 503 4.jun.16 Bråtan Modum PK
1075 Helge Knutsen, Aron SK Drammen 503 24.mai.08 Aronsløkka Aron SK Drammen
1075 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK 503 3.apr.18 Svartemyr NOP/Vatne
1075 Olaf Karlstrøm, Rindal SS 503 26.nov.14 Rindalshuset Rindal PK
1075 Claus De Lange, Svelvik SS 503 25.mai.13 Myhrespiten Hokksund PK
1075 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 503 23.okt.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
1075 Anders Condrup-Jensen, Bærum PK 503 11.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
1075 Tom Inge Jahnsen, Brumunddal PK 503 31.mai.15 Bangshallen Brumunddal PK
1075 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK 503 3.jan.17 Solør Skytterhall Namnå PK
1075 Åse Sundal, Tysnes SSK 503 18.jun.06 Blikshavn Kopervik PK
1075 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 503 28.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
1075 Ingunn Green, Farris SS - Larvik 503 17.aug.19 Åres Farris SS - Larvik
1075 Håkon Tøråsen, Namnå PK 503 13.okt.13 Bangshallen Brumunddal PK
1075 Tore Kjølstad, Frosta SSL 503 11.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
1075 Bjørnar Haug, Finnsnes PK 503 10.feb.07 Ungdomsskulen Åndalsnes PK
1075 Stein Wålbakken, Lillestrøm OP 503 10.jul.08 Maridalen OKTS
1099 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK 502 24.feb.19 Vadsø Vadsø SSK
1099 Trond Tanke, Tromsø PK 502 4.aug.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
1099 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK 502 11.des.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
1099 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 502 2.mai.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
1099 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 502 9.apr.18 Kopervik Kopervik PK
1099 Kurt Arild Hemnes, Kopervik PK 502 10.mar.06 Karmøyhallen Kopervik PK
1099 Willy Klette, Oppegård SL 502 29.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
1099 Terje Røstad, Støren SSK 502 13.okt.13 Engan Leir Støren PK
1099 Vegard Urke Natvik, Hjørungavåg PK 502 15.sep.19 Ulset Hjørungavåg PK
1099 Reidar Owe, Skudenes PK 502 1.feb.09 Karmøyhallen Kopervik PK
1099 Knut Brekke, Haugesund PK 502 27.sep.12 Tunellen Haugesund PK
1099 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 502 2.mar.14 Bollitun Eide & Fræna PK
1099 Laila A. Skålnes, Bergen PK 502 6.mar.05 Prestegårdsskogen Stord PK
1099 Bjørn Reidar Furre, Stord PK 502 8.mar.20 Prestegardsskogen Stord PK
1099 Rune Berg Ålien, Nesbyen PK 502 24.apr.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
1099 Geir Atle Bruvik, Florø PK 502 8.mar.20 Førde Førde PK
1099 Melvin Teigen, OKTS 502 20.jun.11 Maridalen OKTS
1099 Haaken N. Aschim, NOP 502 15.feb.13 Bangshallen Brumunddal PK
1099 Katrine Skjeldal, Bodø SSK 502 21.okt.13 Hunstad Bodø SSK
1118 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen 501 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1118 Ola Todal, Trondhjems PK 501 18.sep.14 Buran Trondhjems PK
1118 Per Ringen, Lena SS 501 14.feb.09 Nordre Land Rådhus Dokka PK
1118 Robert Kaplanski, Kristiansund PK 501 2.mar.14 Bollitun Eide & Fræna PK
1118 Tomas Dahl, Ørland PK 501 12.okt.17 Brekstad Ørland PK
1118 Ole Thune, NOP/Haakonsvern 501 5.aug.06 Jonahola Åsane PK
1118 Roald Sandnes, Fauske & Sørfold PK 501 16.okt.16 Vardøhallen Vardø PK
1118 Leif Steinar Jensen, Bremnes PK 501 4.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
1118 Stein Øyvind Andersen, Stord PK 501 31.okt.13 Prestegardsskogen Stord PK
1118 Svein Flåten, Sogndal PK 501 14.mar.10 Fjorstova Luster SSL
1118 John Terje Berg, Vadsø SSK 501 27.jan.19 Vadsø Vadsø SSK
1118 Cato Robert Denné, Modum PK 501 6.jun.09 Bråtan Modum PK
1118 Kristian Brage Hånes Sætre, Narvik PK 501 26.mar.17 Narvik Narvik PK
1118 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK 501 3.jun.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
1118 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 501 13.nov.16 Gimlehallen Kristiansand PK
1118 Georg Herland, Åsane PK 501 9.aug.07 Jonahola Åsane PK
1118 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 501 24.sep.18 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
1118 Bart Felten, Farsund PK 501 4.mar.06 Gimlehallen Kristiansand PK
1118 Alf Johnsen, Greipstad PK 501 22.mai.07 Skarestad Porsgrunn PK
1118 Sveinung Natvik, Årdal SSL 501 9.des.14 Røti Årdal SSL
1118 Jan-Erik H. Esbensen, Vardø PK 501 10.apr.16 Vardøhallen Vardø PK
1118 Jon Szulist, Moss PK 501 24.sep.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1118 Roger Follo, Moss PK 501 6.aug.06 Dokka Dokka PK
1118 Raymond Lillemo, Førde PK 501 20.sep.09 Kråkenesmarka Førde PK
1118 Rune Thoresen, Verdal SSL 501 27.des.13 Vinne Levanger PK
1118 Tom Jensen, Kirkenes PK 501 10.apr.16 Vardøhallen Vardø PK
1118 Øystein Sjo, Stord PK 501 13.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
1118 Camilla Ravndal, Grimstad SS 501 29.mar.10 Fevikhallen Grimstad SS
1118 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK 501 28.nov.19 Kuleisen Haugesund PK
1118 Gunstein Røneid, Årdal SSL 501 20.nov.07 Røti Årdal PK
1118 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 501 26.aug.07 Jonsvannet Trondhjems PK
1118 Jack Westbø, Ringerike PK 501 27.mai.06 Vågård Ringerike PK
1118 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK 501 25.jun.16 Kulås Sarpsborg PK
1118 Audun Skjær Kolseth, Hafrsfjord PK 501 17.sep.18 Ekeberg OKTS
1118 Kristine Ramsøy-Syse, Lillestrøm OP 501 13.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
1153 Bjørn Heitmann, Halden PK 500 3.jul.09 Heggenkollen Harstad PK
1153 Bjørn Ove Kjennevold, Rjukan PK 500 9.mar.14 Brevik Porsgrunn PK
1153 Ida Charlotte Ringstad, Finnsnes PK 500 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
1153 Ole Fiva, Åndalsnes PK 500 6.mar.05 Bollitun Eide&Fræna PK
1153 Henrik Brosvik, Åsane PK 500 22.mai.13 Jonahola Åsane PK
1153 Stig Morten Støyva, Sandane PK 500 29.sep.19 Florø Florø PK
1153 Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP 500 28.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
1153 Vibeke Sætre, Bærum PK 500 1.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
1153 Oxana Bulanova, Bodø SSK 500 6.mai.13 Hunstad Bodø SSK
1153 John Selvåg, Mosjøen PK 500 23.aug.06 Sagforsen Mosjøen PK
1153 Hans Brataas, Mysen PL 500 26.mai.14 Korterudmyra Mysen PL
1153 Jørgen Wickstrøm, Vadsø SSK 500 17.nov.13 Vadsø Vadsø SSK
1153 Ole Georg Christensen, Birkenes & Lillesand SSL 500 15.nov.16 Stueneshallen Arendal PK
1153 Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr 500 23.feb.10 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1153 Slava Pavlov, Molde PK 500 25.okt.09 Verpingsvika Ålesund PK
1153 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 500 15.jan.13 Ekeberg Oslo PK
1153 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK 500 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
1153 Robert Rehnmark, Førde PK 500 4.mai.08 Kråkenesmarka Førde PK
1153 Sven Arve Sevland, Kopervik PK 500 17.okt.05 Karmøyhallen Kopervik PK
1153 Bjørn Erik Bue, Grimstad SS 500 13.sep.15 Fevikhallen Grimstad SS
1153 Jan Arne Larsen, Aron SK Drammen 500 28.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
1153 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 500 22.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
1153 John E. Johansen, Oslo PK 500 15.jun.06 Maridalen OKTS
1153 Harald Wastøl, Bodø SSK 500 29.sep.11 Hunstad Bodø SSK
1153 Ingolf Endresen, Rauland PK 500 26.feb.10 Svadde Rjukan PK
1153 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 500 12.apr.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1153 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 500 18.mar.18 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
1153 Yulia Prigara, Trondhjems PK 500 23.apr.14 Buran Trondhjems PK
1153 Harald Ræge, Stavanger PK 500 15.apr.08 Svartemyr NOP/Vatne
1153 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK 500 26.jan.15 Ikke oppgitt Sandnessjøen PK