Alle på topp: Luft-Sprint, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 1123 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 300 18.mar.17 Kolsås Bærum PK
2 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK 299 27.des.15 Mellomveien Tromsø PK
2 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK 299 27.des.15 Mellomveien Tromsø PK
2 Aina Sandstøl, Sandnes PK 299 3.jan.12 Kolsås Bærum PK
5 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 298 17.okt.18 Kolsås Bærum PK
5 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 298 1.mar.20 Kolsås Bærum PK
5 Ole-Harald Aas, Bærum PK 298 1.feb.20 Kolsås Bærum PK
5 Morgan Bunes, Bærum PK 298 27.nov.11 Kolsås Bærum PK
5 Frank Lien, Ringerike PK 298 16.mar.16 Kolsås Bærum PK
5 Britt Elena Wollan, Støren SSK 298 11.jan.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
11 Ludvik Hembre, Bærum PK 297 29.feb.20 Kolsås Bærum PK
11 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 297 15.nov.15 Trosterud Oslo PK
11 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 297 1.okt.16 Støren Skytesenter Støren SSK
11 Thomas Sverdrup, SF Ørn 297 15.feb.15 Kolsås Bærum PK
11 Mattis Hembre, Bærum PK 297 6.okt.19 Brekstad Ørland PK
11 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 297 29.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
11 Ingar Woll, Bærum PK 297 23.feb.20 Kolsås Bærum PK
11 Asle Frantzen, Bergen PK 297 12.mar.15 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
19 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK 296 4.jan.20 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
19 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 296 22.des.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
19 Einar Morten Landsem, Støren SSK 296 23.nov.19 Støren Skytesenter Støren SSK
19 Raymond Auestad, Evje PK 296 16.feb.13 Fevikhallen Grimstad SS
19 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK 296 15.jan.19 Bodø Bodø SSK
19 Erik Eknes, Kongsberg PK 296 29.des.19 Kolsås Bærum PK
19 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 296 14.jan.13 Jonahola Åsane PK
19 Roar Hembre, Trondheim SS 296 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
19 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 296 29.apr.17 Skedsmo Lillestrøm OP
19 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 296 6.okt.19 Brekstad Ørland PK
19 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 296 26.sep.18 Kolsås Bærum PK
19 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 296 3.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
19 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 296 6.mar.14 Jernbanen Ringerike PK
19 Håvard Hoff, Ørland PK 296 16.feb.13 Brekstad Ørland PK
19 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 296 8.jan.12 Kolsås Bærum PK
19 Håvard Aurlien, SF Ørn 296 15.nov.15 Trosterud Oslo PK
19 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 296 10.feb.18 Brekstad Ørland PK
19 Magomed Rizvanovitsj Edaev, Sarpsborg PK 296 21.jan.17 Kulås Sarpsborg PK
37 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 295 3.mar.14 Kolsås Bærum PK
37 Arvid Simonsen, Alta SSK 295 15.des.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
37 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 295 1.nov.15 Skudenes Havn Skudenes PK
37 Martin Øyhus, Dokka PK 295 1.apr.13 Sportshytta Hov Lausgarda SSL
37 Christian Johnsen, Bodø SSK 295 19.mar.14 Hunstad Bodø SSK
37 Simen Vestland, NOP/Dal 295 3.jun.13 Kolsås Bærum PK
37 Erik Christian Bache, Åsane PK 295 7.jan.17 Jonahola Åsane PK
37 Torstein Johnsrud, SF Ørn 295 15.nov.15 Trosterud Oslo PK
37 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 295 12.mar.18 Drammen Aron SK Drammen
37 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 295 20.feb.16 Solør skytterhall Namnå PK
37 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 295 8.apr.18 Ura Sandane PK
37 Tomas Dybdal, Modum PK 295 30.jan.13 Jernbanen Ringerike PK
37 Linnea Emilie Meszaros, Sarpsborg PK 295 24.sep.17 Kulås Sarpsborg PK
37 Håkon Kabo, Sarpsborg PK 295 18.feb.17 Kulås Sarpsborg PK
37 Ståle Waagbø, Stavanger PK 295 28.okt.13 Blåsenborg Stavanger PK
37 Lasse Hovd, Bærum PK 295 2.apr.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
37 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 295 14.nov.18 Kolsås Bærum PK
37 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 295 26.nov.11 Kolsås Bærum PK
37 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 295 5.mar.12 Kolsås Bærum PK
37 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 295 3.apr.19 Levangerhallen Levanger SSL
37 Mia Glückstad, SF Ørn 295 1.nov.15 Trosterud Oslo PK
58 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 294 15.jan.20 Bodø Bodø SSK
58 Runar Magnussen, Sola PK 294 6.des.19 Kolsås Bærum PK
58 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK 294 12.okt.19 Støren Skytesenter Støren SSK
58 Frank Hansen, Bodø SSK 294 11.jan.12 Hunstad Bodø SSK
58 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 294 24.okt.16 Blåsenborg Stavanger PK
58 Geir Berg, Ringerike PK 294 1.jan.15 Jernbanen Ringerike PK
58 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK 294 7.jun.14 Skudeneshavn Skudenes PK
58 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 294 29.apr.17 Skedsmo Lillestrøm OP
58 Malin Sagmyr, Ørland PK 294 6.okt.19 Brekstad Ørland PK
58 Stian Paulsen, Ørland PK 294 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
58 Daniel Sommervold, Ørland PK 294 24.mar.19 Brekstad Ørland PK
58 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP 294 1.mar.20 Kolsås Bærum PK
58 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 294 2.nov.19 SKUDENESHAVN, KROSSB Skudenes PK
58 Ole Opsahlseter, Namnå PK 294 20.feb.16 Solør skytterhall Namnå PK
58 Ole Morten Valø, Askim PK 294 12.jan.14 Kolsås Bærum PK
58 Hans Jakob Johannessen, Tromsø PK 294 5.jun.14 Mellomveien Tromsø PK
58 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 294 29.nov.15 Mellomveien Tromsø PK
58 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 294 10.okt.13 Jernbanen Ringerike PK
58 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 294 9.nov.12 Blåsenborg Stavanger PK
58 Tobias Bekken, Støren SSK 294 2.mar.19 Støren Skytesenter Støren SSK
58 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 294 2.jan.12 Kolsås Bærum PK
58 Peder Sperstad, Bærum PK 294 2.feb.20 Kolsås Bærum PK
58 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 294 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
58 Terje Storholt, Oslo PK 294 26.feb.19 Kolsås Bærum PK
58 Hans Torslett, Bæverdalen PK 294 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
58 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 294 11.nov.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
58 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK 294 12.jan.19 Kulås Sarpsborg PK
58 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK 294 10.mar.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
86 Christoffer Jespersen, Tromsø PK 293 4.mai.14 Mellomveien Tromsø PK
86 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK 293 7.mar.20 Kolsås Bærum PK
86 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 293 31.okt.15 Skudenes Havn Skudenes PK
86 Michael Strøm, Sitter IL PK 293 13.mar.16 Utvorda grendehus Sitter IL PK
86 Thea Christine Haarberg, Bærum PK 293 10.feb.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
86 Kai Rosenlund, Bergen PK 293 7.apr.15 Laksevåg Bergen PK
86 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 293 8.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
86 Roald Stallemo, Kristiansand PK 293 6.jan.17 Kristiansand Kristiansand PK
86 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 293 27.sep.17 Kolsås Bærum PK
86 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 293 9.nov.12 Blåsenborg Stavanger PK
86 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 293 6.okt.19 Brekstad Ørland PK
86 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 293 24.feb.17 Evjemoen Evje PK
86 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 293 21.nov.15 Mellomveien Tromsø PK
86 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK 293 15.sep.18 Bjørnehaugen Kristiansund PK
86 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 293 16.nov.15 Kolsås Bærum PK
86 Leif Inge Turøy, Åsane PK 293 22.jan.14 Jonahola Åsane PK
86 Jon Inge Barseth, Ørland PK 293 29.apr.17 Brekstad Ørland PK
86 Tor Jonassen, Sandnes PK 293 2.nov.12 Blåsenborg Stavanger PK
86 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 293 21.mar.14 Ringerikshallen Ringerike PK
86 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK 293 7.feb.19 Brekstad Ørland PK
86 Frank Roy Haugland, Bærum PK 293 28.sep.16 Kolsås Bærum PK
86 Jarle Folkestad, Bergen PK 293 19.nov.15 Stemmemyrshallen NOP/Haakonsvern
86 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 293 9.des.11 Blåsenborg Stavanger PK
109 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK 292 30.des.16 Kolsås Bærum PK
109 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 292 20.mai.17 Skudenes Havn Skudenes PK
109 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 292 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
109 John Lothe, Haugesund PK 292 22.nov.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
109 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 292 18.aug.19 Kattem Luftbane Trondheim SS
109 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 292 26.feb.20 Kolsås Bærum PK
109 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 292 10.jan.16 Støren Skytesenter Støren SSK
109 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 292 14.feb.15 Trosterud Oslo PK
109 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 292 24.nov.11 Kolsås Bærum PK
109 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 292 25.feb.15 Jonahola Åsane PK
109 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 292 9.des.19 Melhus Melhus PK
109 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 292 24.jan.14 Mellomveien Tromsø PK
109 Eirik Lygre, Bergen PK 292 19.mar.13 Stemmemyren Bergen PK
109 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 292 24.okt.15 Mellomveien Tromsø PK
109 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK 292 14.feb.13 Kulås Sarpsborg PK
109 Atle Bergsrud, Bærum PK 292 15.feb.15 Kolsås Bærum PK
109 Viggo Olden, Ørland PK 292 4.okt.19 Brekstad Ørland PK
109 Roar Haugan, Støren SSK 292 7.feb.17 Melhushallen Melhus PK
109 Terje Holthe, Trondhjems PK 292 16.feb.20 Kolstad Trondhjems PK
109 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 292 11.feb.13 Jonahola Åsane PK
109 Dag Evert Borud, Bærum PK 292 16.jan.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
109 Erik Sveum, Aron SK Drammen 292 1.mar.20 Kolsås Bærum PK
109 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 292 11.des.15 Kulås Sarpsborg PK
109 Terje Standal, Bremnes PK 292 26.feb.12 Bømlohallen Bremnes PK
109 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK 292 13.okt.18 Blåsenborg Stavanger PK
109 William Engemoen, Hamar SSK 292 2.nov.15 Lausgarda Lausgarda SSL
109 Tomas Dahl, Ørland PK 292 9.feb.18 Brekstad Ørland PK
109 Tore Østvold, Aron SK Drammen 292 13.mar.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
109 Kenneth Johnsen, Narvik PK 292 9.feb.20 Bodø Bodø SSK
109 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 292 28.jan.13 Brekstad Ørland PK
109 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 292 30.des.16 Kolsås Bærum PK
140 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 291 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
140 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK 291 25.sep.19 Kolsås Bærum PK
140 Leila Sol Nicolaysen, Bodø SSK 291 23.okt.19 Bodø Bodø SSK
140 Geir Pisani, Bergen PK 291 30.okt.14 Laksevåg Bergen PK
140 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 291 24.jan.12 Stemmemyren Bergen PK
140 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 291 22.mar.14 Mellomveien Tromsø PK
140 Morten Antonsen, Ørland PK 291 10.feb.18 Brekstad Ørland PK
140 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 291 29.des.12 Kolsås Bærum PK
140 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 291 3.mar.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
140 Ronny Johnerud, Bærum PK 291 27.feb.13 Jernbanen Ringerike PK
140 Fredrik Østenheden, SF Ørn 291 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
140 Bjørn Kristensen, Askim PK 291 2.des.13 Kolsås Bærum PK
140 Helge Olden, Ørland PK 291 6.des.11 Brekstad Ørland PK
140 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 291 6.mar.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
140 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 291 20.mai.17 Skudenes Havn Skudenes PK
140 Kristian Engen, Mysen PL 291 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
140 Rune Hammer, Aron SK Drammen 291 16.mar.16 Kolsås Bærum PK
140 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen 291 26.feb.19 Kolsås Bærum PK
140 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 291 13.des.12 Kolsås Bærum PK
140 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 291 23.mar.17 Jonahola Åsane PK
140 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 291 1.nov.17 Melhushallen Melhus PK
140 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 291 13.des.13 Mellomveien Tromsø PK
140 Kjetil Knudsen, Bergen PK 291 19.mar.13 Stemmemyren Bergen PK
163 Rune Berg, Ringerike PK 290 26.des.13 Jernbanen Ringerike PK
163 Espen Mostad, Fredrikstad SS 290 29.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
163 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 290 2.des.11 Blåsenborg Stavanger PK
163 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 290 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
163 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK 290 28.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
163 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK 290 13.okt.18 Blåsenborg Stavanger PK
163 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 290 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
163 Morten Ringkilen, Mysen PL 290 19.feb.13 Kolsås Bærum PK
163 Arild Inge Wollan, Støren SSK 290 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
163 Ronja Bjørlo Syversen, SF Ørn 290 8.apr.16 Kolsås Bærum PK
163 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 290 10.nov.17 Blåsenborg Stavanger PK
163 Johnny Jenssen, Mo PK 290 12.apr.18 Mo i Rana Mo PK
163 Bjørn Daniel Langmo, Sarpsborg PK 290 23.feb.20 Kulås Sarpsborg PK
163 Nils Evald Loftesnes, Bærum PK 290 18.mai.15 Kolsås Bærum PK
163 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 290 12.okt.16 Hunstad Bodø SSK
163 Georg Aas, Sarpsborg PK 290 8.feb.14 Trosterud Oslo PK
163 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 290 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
163 Sjur I Børve, Odda PK 290 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
163 Haakon Dragsnes Rognes, Trondheim SS 290 18.aug.19 Kattem Luftbane Trondheim SS
163 Anita S. V. Svensen, Stord PK 290 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
163 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 290 22.des.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
163 Ann Helen Aune, Mysen PL 290 7.mar.20 Kolsås Bærum PK
163 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 290 9.okt.12 Jonahola Åsane PK
163 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 290 13.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
163 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 290 27.jan.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
163 Thomas Vestmo, Tromsø PK 290 8.okt.16 Mellomveien Tromsø PK
189 Camilla Ravndal, Grimstad SS 289 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
189 Arnstein Liberg, Frosta SSL 289 6.okt.19 Brekstad Ørland PK
189 Elias Kalstad Lauritzen, Tromsø PK 289 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
189 Mathias Myrland, Oslo PK 289 11.nov.18 Kolsås Bærum PK
189 Tom Lauritzen, Bodø SSK 289 12.feb.19 Bodø Bodø SSK
189 Pål Jarle Talmo, Ørland PK 289 28.jan.13 Brekstad Ørland PK
189 Elin Veronika Aune, Mysen PL 289 13.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
189 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 289 26.feb.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
189 Rune Finstad, OKTS 289 30.jan.16 Kolsås Bærum PK
189 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 289 27.mar.19 Kolsås Bærum PK
189 Ida Malene Bruheim, Steinkjer PK 289 24.mar.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
189 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 289 25.feb.14 Hunstad Bodø SSK
189 Marianne Ullvassveen, Ull SS 289 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
189 Maria Gresholdt, Sarpsborg PK 289 11.jan.15 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
189 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 289 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
189 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 289 24.feb.20 Steinkjer Steinkjer PK
189 Malin Vik, Ørland PK 289 29.sep.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
189 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP 289 9.nov.19 Kolsås Bærum PK
189 Victoria Elisabeth Hafstad Johansson, Tromsø PK 289 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
189 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 289 5.nov.15 Jonahola Åsane PK
189 Magnus Torstad, Lora SS 289 25.feb.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
189 Mari Berg Forren, Oppdal PK 289 29.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
189 Frode Olsen, Kristiansund PK 289 8.des.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
189 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK 289 5.feb.20 Mo i Rana Mo PK
189 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 289 13.nov.13 Hunstad Bodø SSK
189 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK 289 22.jan.20 Mo i Rana Mo PK
189 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 289 28.des.14 Mellomveien Tromsø PK
189 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 289 2.nov.14 Skudenes havn Skudenes PK
189 Espen Magnussen, Sola PK 289 23.nov.12 Blåsenborg Stavanger PK
189 Ivar Heitmann, Alta SSK 289 23.apr.12 Alta ungdomsskole Alta SSK
189 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik 289 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
189 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 289 9.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
189 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 289 3.nov.18 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
189 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP 289 20.apr.16 Kolsås Bærum PK
223 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 288 20.okt.17 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
223 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 288 13.okt.18 Blåsenborg Stavanger PK
223 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 288 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
223 Petter Berg, Aron SK Drammen 288 10.feb.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
223 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL 288 18.des.19 Kolsås Bærum PK
223 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 288 22.okt.12 Kolsås Bærum PK
223 Alexander Wostryck, Stjørdal PK 288 23.mar.14 Lånkehallen Stjørdal PK
223 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 288 17.mar.17 Fevik Grimstad SS
223 Noah Lilleborgen Kristiansen, Sarpsborg PK 288 9.mar.19 Kulås Sarpsborg PK
223 Adrian Gran, Steinkjer PK 288 14.nov.16 Egge fellesbane Steinkjer PK
223 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 288 4.okt.19 Brekstad Ørland PK
223 Gunnar Langø, Tromsø PK 288 6.jan.17 Mellomveien Tromsø PK
223 Jan Eivind Lenander, NOP/Dal 288 23.mar.14 Trosterud Oslo PK
223 Tonje Skjeldal, Bodø SSK 288 21.jan.14 Hunstad Bodø SSK
223 Kornelis Tonkens, Aron SK Drammen 288 10.apr.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
223 Eli Enerstvedt, Numedal SSK 288 10.apr.14 Stevningsmoen Numedal SS
223 Geir Udnæs, Sarpsborg PK 288 23.feb.20 Kulås Sarpsborg PK
223 Svein Tore Rabben, Åsane PK 288 12.feb.14 Jonahola Åsane PK
223 Line Nor, Bærum PK 288 23.feb.20 Kolsås Bærum PK
223 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 288 28.jan.13 Brekstad Ørland PK
223 Rune Johan Soleide, Førde PK 288 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
223 Trude Beate Johansen, Mysen PL 288 28.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
223 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 288 9.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
223 Olaf Åvitsland, Evje PK 288 15.feb.14 Fevikhallen Grimstad SS
223 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 288 6.nov.12 Stemmemyren Bergen PK
223 Knut Tore Forberg, Bergen PK 288 8.jan.18 Laksevåg Bergen PK
223 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK 288 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
223 Jon Ørsund, Sunndal PK 288 16.feb.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
223 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 288 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
252 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 287 29.okt.17 Skudenes havn Skudenes PK
252 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK 287 7.feb.19 Brekstad Ørland PK
252 Idar Nordseth, Hokksund PK 287 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
252 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK 287 24.feb.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
252 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 287 26.okt.13 Gimlehallen Kristiansand PK
252 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 287 22.okt.12 Alta ungdomsskole Alta SSK
252 George Caric, SF Ørn 287 17.okt.11 Kolsås Bærum PK
252 Timofey Kondratyev, Tromsø PK 287 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
252 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 287 10.jan.16 Fevikhallen Grimstad SS
252 Tim Leo Hembre, Bærum PK 287 19.mar.16 Kolsås Bærum PK
252 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 287 28.okt.17 Kolstad Trondhjems PK
252 Ståle Nestås, Bergen PK 287 13.nov.13 Stemmemyren Bergen PK
252 Are Wivestad, Sola PK 287 3.feb.12 Blåsenborg Stavanger PK
252 Inger Kristine Brennodden, Gjerdrum PK 287 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
252 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 287 4.mar.16 Gimlehallen Kristiansand PK
252 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 287 26.jan.13 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
252 Knut Fornes, Sitter IL PK 287 12.feb.16 Brekstad Ørland PK
252 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 287 26.nov.14 Hunstad Bodø SSK
252 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 287 16.feb.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
252 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 287 1.nov.14 Kulås Sarpsborg PK
252 Anne Gundersen, Bærum PK 287 20.okt.14 Kolsås Bærum PK
252 Ingar Haugen, Hokksund PK 287 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
252 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 287 6.jan.18 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
252 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK 287 15.feb.15 Kolsås Bærum PK
252 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 287 30.mai.15 Skudeneshavn Skudenes PK
252 Trond Tanke, Tromsø PK 287 6.jan.17 Mellomveien Tromsø PK
252 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK 287 4.jan.20 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
252 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 287 13.jan.13 Kolsås Bærum PK
252 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 287 16.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
252 Morten Rustad, Lillestrøm OP 287 8.mai.16 Trosterud Oslo PK
252 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS 287 19.jan.20 Kulås Sarpsborg PK
252 Roy Aune, Hitra PK 287 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
252 Peter Hirth, Aron SK Drammen 287 11.nov.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
252 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 287 20.sep.18 Laksevåg Bergen PK
252 Lasse Nedreberg, Sandane PK 287 25.nov.16 Ura pistolbane Sandane PK
252 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 287 8.feb.14 Gimlehallen Kristiansand PK
252 Sigve Høie Håland, Preikestolen PK 287 14.nov.14 Blåsenborg Stavanger PK
252 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 287 16.feb.20 Kolstad Trondhjems PK
252 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 287 16.okt.17 Drammenshallen Aron SK Drammen
252 Ruben Gyløien, Støren SSK 287 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
252 Gisle Huge, Bodø SSK 287 8.mai.13 Hunstad Bodø SSK
252 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 287 13.feb.12 Kolsås Bærum PK
252 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 287 25.jan.14 Utvorda grendehus Sitter IL PK
252 Eivind Minge, Moss PK 287 13.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
252 Arild Granmo, Melhus PK 287 3.okt.19 Melhsuhallen Melhus PK
297 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 286 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
297 Arne Kvam, Bærum PK 286 22.nov.11 Kolsås Bærum PK
297 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 286 14.feb.20 Gimlehallen Kristiansand PK
297 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 286 11.apr.19 Melhus Melhus PK
297 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 286 8.nov.12 Jernbanen Ringerike PK
297 Gunn Brynildsen, Lillestrøm OP 286 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
297 Per-Erik Syverstad, Bærum PK 286 30.mai.11 Kolsås Bærum PK
297 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK 286 29.apr.17 Brekstad Ørland PK
297 Thomas Fagervold, Ørland PK 286 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
297 Rune Kimo, Rissa PK 286 28.okt.15 Støren skytesenter Støren SSK
297 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK 286 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
297 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 286 16.nov.11 Momarken Mysen PL
297 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 286 8.mai.16 Trosterud Oslo PK
297 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen 286 13.nov.19 Kolsås Bærum PK
297 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 286 13.des.14 Kulås Sarpsborg PK
297 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 286 21.nov.16 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
297 Jostein Utstrand, Ørland PK 286 7.feb.19 Brekstad Ørland PK
297 Andreas Aaserud, Numedal SSK 286 16.des.18 Lampeland Numedal SS
297 Camilla Elizabeth Dahlin, Akademisk SL 286 30.des.19 Kolsås Bærum PK
297 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK 286 31.jul.18 Kolsås Bærum PK
297 Maria Hatland, Bergen PK 286 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
297 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 286 3.mar.13 Lånkehallen Stjørdal PK
297 Helge Kristiansen, Sunndal PK 286 5.jan.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
297 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik 286 15.feb.20 Kolsås Bærum PK
297 Lars Petter Mostad, Oslo PK 286 6.sep.17 Kolsås Bærum PK
297 Bjørn Langseth, Namnå PK 286 14.feb.15 Solør skytterhall Namnå PK
297 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 286 18.des.19 Kolsås Bærum PK
297 Arild Foros, Kotsøy PK 286 28.des.13 Engan Leir Støren PK
297 Axel Sjøberg, Ringerike PK 286 26.sep.13 Jernbanen Ringerike PK
297 Christoffer Farstad Nilsen, Tromsø PK 286 27.sep.13 Mellomveien Tromsø PK
297 Markus Lund, Oslo PK 286 15.nov.15 Trosterud Oslo PK
297 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 286 19.mar.14 Hunstad Bodø SSK
297 Jenny Louise Hervard, Bærum PK 286 29.feb.20 Kolsås Bærum PK
297 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 286 9.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
297 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK 286 28.okt.16 Blåsenborg Stavanger PK
297 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 286 26.feb.19 Kolsås Bærum PK
297 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK 286 27.okt.19 Kolsås Bærum PK
297 André Rønning, Ringerike PK 286 27.sep.12 Jernbanen Ringerike PK
297 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 286 26.nov.12 Sportshytta Hov Lausgarda SSL
297 Roy Storberg, Alta SSK 286 13.mar.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
297 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP 286 18.mai.15 Kolsås Bærum PK
297 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK 286 12.des.15 Kulås Sarpsborg PK
297 Selma Sofie Johnsrud, SF Ørn 286 15.nov.15 Trosterud Oslo PK
297 Lars Sæle, Porsgrunn PK 286 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
297 Jakob Kråkevik, Odda PK 286 1.mar.20 Odda Odda PK
297 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 286 22.mar.15 Mellomveien Tromsø PK
297 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK 286 26.nov.15 Laksevåg Bergen PK
297 Jarle Larsen, Stord PK 286 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
297 Beate Engelsvoll, Hå PK 286 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
297 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS 286 7.mar.16 Ekeberghallen OKTS
297 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 286 16.feb.18 Kristiansand Kristiansand PK
297 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 286 19.apr.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
297 Hanne Pedersen Hopstad, Støren SSK 286 7.mar.15 Støren skytesenter Støren SSK
297 Thorbjørn Johansen, Stange SS 286 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
297 Frank Istad, Kristiansund PK 286 26.nov.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
297 Frank Sandberg, Ørland PK 286 2.mai.12 Hunstad Bodø SSK
353 Erlend Fagermo, Bodø SSK 285 17.des.14 Hunstad Bodø SSK
353 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK 285 28.jan.17 Solør Skytterhall Namnå PK
353 Jan Bratland, Bodø SSK 285 9.mar.11 Hunstad Bodø SSK
353 Terje Røstad, Støren SSK 285 28.okt.15 Støren skytesenter Støren SSK
353 Tore Stensby, Løiten SS 285 20.feb.16 Solør skytterhall Namnå PK
353 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK 285 27.jan.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
353 Olav Melkild, Sunndal PK 285 12.mar.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
353 Mariell O. Vestnes, Finnsnes PK 285 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
353 Karin Johnsen Wågen, Stord PK 285 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
353 Erik Stai, Levanger SSL 285 9.nov.15 Egge fellesbane Steinkjer PK
353 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK 285 19.jan.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
353 Joakim Lind Nilsson, Tromsø PK 285 29.nov.15 Mellomveien Tromsø PK
353 André Hansø, Kristiansund PK 285 8.des.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
353 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 285 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
353 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 285 20.okt.17 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
353 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL 285 21.okt.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
353 Lars Birger Ditlevsen, Bodø SSK 285 13.nov.13 Hunstad Bodø SSK
353 May Britt Jensen, Kristiansund PK 285 4.okt.19 Brekstad Ørland PK
353 Oddvar Knudsen, Stavanger PK 285 29.okt.12 Blåsenborg Stavanger PK
353 Espen Aamodt Pettersen, Nedre Eiker PK 285 14.nov.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
353 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 285 9.mar.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
353 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK 285 3.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
353 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK 285 1.feb.15 Sportshytta i Hov Lausgarda SSL
353 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 285 25.nov.16 Ura pistolbane Sandane PK
353 Morten Eriksen, Hokksund PK 285 11.nov.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
353 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 285 8.aug.13 Jernbanen Ringerike PK
353 Steinar Myhre, Mo PK 285 3.apr.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
353 Silvia del Zotto, Bærum PK 285 18.apr.18 Kolsås Bærum PK
353 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 285 4.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
353 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 285 9.nov.16 Hunstad Bodø SSK
353 Marianne Søraa, Sitter IL PK 285 29.jan.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
353 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 285 9.mar.16 Hunstad Bodø SSK
353 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 285 16.feb.13 Brekstad Ørland PK
353 Arne Richard Rishaug, Mo PK 285 22.jan.20 Mo i Rana Mo PK
353 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 285 9.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
353 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 285 22.jan.20 Mo i Rana Mo PK
353 Thoralf Moen, Trondhjems PK 285 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
353 Hugo Kjetså, Evje PK 285 23.feb.18 Evjemoen Evje PK
353 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 285 10.jan.14 Gimlehallen Kristiansand PK
353 Rasmus Gillund-Paulsen, Sarpsborg PK 285 15.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
353 Per Victor Kjøniksen, Aron SK Drammen 285 13.mar.17 Drammen Aron SK Drammen
353 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 285 2.mar.19 Støren Skytesenter Støren SSK
395 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL 284 17.jan.20 Steinkjer Steinkjer PK
395 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 284 22.mar.15 Lånkehallen Stjørdal PK
395 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 284 3.nov.19 SKUDENESHAVN, KROSSB Skudenes PK
395 Thomas Røset, Selbu PK 284 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
395 Theo Karlsen, Sarpsborg PK 284 24.sep.17 Kulås Sarpsborg PK
395 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 284 1.nov.15 Trosterud Oslo PK
395 Roy Strøm, Sitter IL PK 284 26.jan.13 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
395 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 284 3.apr.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
395 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK 284 15.feb.20 Kolsås Bærum PK
395 Alexander Brynthe Martinsen, Sarpsborg PK 284 2.apr.16 Kulås Sarpsborg PK
395 Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP 284 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
395 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 284 2.mar.15 Kolsås Bærum PK
395 Knut Ole Fagervold, Ørland PK 284 16.feb.13 Brekstad Ørland PK
395 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 284 1.feb.14 Solør skytterhall Namnå PK
395 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 284 4.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
395 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 284 19.nov.15 Stemmemyrshallen NOP/Haakonsvern
395 Per Christian Lie, Bærum PK 284 28.des.18 Kolsås Bærum PK
395 Ragna Marie Folstad, Støren SSK 284 14.des.19 Støren Skytesenter Støren SSK
395 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK 284 9.nov.19 Kolsås Bærum PK
395 Maria Gran, Steinkjer PK 284 22.okt.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
395 Lars Eknes, Kongsberg PK 284 14.apr.19 Kolsås Bærum PK
395 Oxana Bulanova, Bodø SSK 284 8.mai.13 Hunstad Bodø SSK
395 Thomas Høven, Bærum PK 284 28.des.12 Kolsås Bærum PK
395 Kristian Felicio Jakobsen, Sarpsborg PK 284 18.feb.17 Kulås Sarpsborg PK
395 Morten Jensen, Støren SSK 284 12.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
395 Frode Brenden, Oslo PK 284 25.sep.19 Kolsås Bærum PK
395 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK 284 18.nov.11 Blåsenborg Stavanger PK
395 Rune Thoresen, Verdal SSL 284 21.okt.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
395 Terje Fallmyr, Rissa PK 284 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
395 Kjetil Risåsen, Bærum PK 284 16.mar.16 Kolsås Bærum PK
425 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK 283 2.mar.12 Blåsenborg Stavanger PK
425 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 283 9.okt.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
425 Kine Nordgård, Bodø SSK 283 5.mar.14 Hunstad Bodø SSK
425 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 283 26.nov.16 Kolsås Bærum PK
425 Hugo Haug, OKTS 283 22.apr.13 Kolsås Bærum PK
425 Hans Brataas, Mysen PL 283 1.nov.14 Kulås Sarpsborg PK
425 Aril Røsvik, Tromsø PK 283 28.okt.17 Mellomvegen Tromsø PK
425 Andreas Alsterlind Kristensen, Tromsø PK 283 19.mar.16 Mellomveien Tromsø PK
425 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Narvik PK 283 28.okt.17 Mellomvegen Tromsø PK
425 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK 283 24.mar.19 Brekstad Ørland PK
425 Katrine Skjeldal, Bodø SSK 283 13.mar.13 Hunstad Bodø SSK
425 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 283 28.des.14 Mellomveien Tromsø PK
425 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 283 20.mar.12 Jonahola Åsane PK
425 Marianne Mysen, Mysen PL 283 16.nov.11 Momarken Mysen PL
425 Iver Aamold Olden, Ørland PK 283 24.nov.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
425 Åge Lier, Stjørdal PK 283 22.mar.15 Lånkehallen Stjørdal PK
425 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 283 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
425 Tristan Dahlberg Eriksen, Sarpsborg PK 283 15.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
425 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK 283 12.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
425 Arne Røshol, Bærum PK 283 12.jan.14 Kolsås Bærum PK
425 Mijing Zhang, Trondhjems PK 283 16.feb.20 Kolstad Trondhjems PK
425 Henrik Lindeman, Bærum PK 283 30.nov.19 Kolsås Bærum PK
425 Hege Johnsen, Narvik PK 283 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
425 Ask Gjerløw-Thon, Sarpsborg PK 283 9.des.18 Kulås Sarpsborg PK
425 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK 283 9.mai.18 Kolsås Bærum PK
425 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 283 24.nov.11 Kolsås Bærum PK
425 Kenneth Svinsås, Ørland PK 283 24.mar.19 Brekstad Ørland PK
425 Elin Leirvik, Trondheim SS 283 9.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
425 Peter Isaksen, Bodø SSK 283 29.feb.12 Hunstad Bodø SSK
425 Andrè Larsen, Stord PK 283 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
425 Emma Kaldahl, Sitter IL PK 283 3.mar.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
456 Tommy Bjerke, Bærum PK 282 9.sep.13 Kolsås Bærum PK
456 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 282 11.jan.12 Hunstad Bodø SSK
456 Hein Arve Varne, Skudenes PK 282 20.mai.17 Skudenes Havn Skudenes PK
456 Lise Sørlie Bach, Støren SSK 282 11.mar.17 Støren skytesenter Støren SSK
456 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 282 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
456 Jon Even Vikeby, Mysen PL 282 16.nov.11 Momarken Mysen PL
456 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 282 13.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
456 Martin Grønnås, Bodø SSK 282 7.okt.15 Hunstad Bodø SSK
456 Geir Atle Småvik, Orkla PK 282 10.des.14 Støren skytesenter Støren SSK
456 Anders Dingstad, Askim PK 282 2.feb.13 Trosterud Oslo PK
456 Sølvi Ingebretsen, Farris SS - Larvik 282 3.feb.11 Ekeberg OKTS
456 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK 282 30.okt.16 Kulås Sarpsborg PK
456 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 282 22.mar.15 Lånkehallen Stjørdal PK
456 Bjørn-Ovin Wivestad, Trondhjems PK 282 16.feb.20 Kolstad Trondhjems PK
456 Geir Øverås, Vestnes PK 282 8.des.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
456 Liv Fritzvold, Bærum PK 282 1.feb.20 Kolsås Bærum PK
456 Sture Schølin, Bodø SSK 282 16.okt.13 Hunstad Bodø SSK
456 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK 282 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
456 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 282 21.nov.14 Støren sk.senter Støren SSK
456 Bjørn Aasen, Asker SK 282 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
456 Jon Andre Abrahamsen, Alta SSK 282 15.feb.12 Alta ungdomsskole Alta SSK
456 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 282 19.jan.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
456 Roger Vik, Ørland PK 282 29.apr.17 Brekstad Ørland PK
456 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS 282 9.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
456 Svein Ole Nesje, Oslo PK 282 1.nov.15 Trosterud Oslo PK
456 Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL 282 5.mai.19 Kolsås Bærum PK
456 Lars Storemark, NOP-Bergen 282 10.mar.15 Laksevåg Bergen PK
456 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 282 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
456 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 282 23.nov.14 Lånkehallen Stjørdal PK
456 Jon Szulist, Moss PK 282 30.okt.16 Kulås Sarpsborg PK
456 Roy Blokhus, Mo PK 282 26.feb.20 Mo i Rana Mo PK
456 Julie Loen, SF Ørn 282 27.jan.16 Kolsås Bærum PK
456 John Sverre Aas, Støren SSK 282 9.feb.18 Brekstad Ørland PK
456 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 282 10.jan.16 Støren Skytesenter Støren SSK
456 Geir Owe Aurstad, Steinkjer PK 282 24.feb.20 Steinkjer Steinkjer PK
456 Grete Ryeng, Aron SK Drammen 282 13.mar.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
456 Miriam Vaiva Elisa Kvale Heskja, Åsane PK 282 1.nov.16 Laksevåg Bergen PK
456 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK 282 29.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
456 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 282 7.mar.20 Kolsås Bærum PK
456 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK 282 11.mar.17 Støren skytesenter Støren SSK
456 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 282 3.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
497 Jon A.R. Dellnes, Vansjø SSL 281 13.des.14 Kulås Sarpsborg PK
497 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 281 22.okt.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
497 Ruben M. Nilsen, Tromsø PK 281 23.nov.14 Mellomveien Tromsø PK
497 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 281 2.feb.18 Skudeneshavn Skudenes PK
497 Ståle Tollefsen, Oslo FS 281 16.nov.11 Momarken Mysen PL
497 Irene Mork, Kristiansund PK 281 1.okt.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
497 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK 281 3.jan.17 Hunstad Bodø SSK
497 Ole Marius Amundsen, Sarpsborg PK 281 29.nov.13 Kulås Sarpsborg PK
497 Casper Christophersen Ring, Ørland PK 281 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
497 Runar Venn, Ørland PK 281 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
497 Stig Morten Støyva, Sandane PK 281 1.mar.20 Byrkjelo Sandane PK
497 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 281 22.jan.19 Mo i Rana Mo PK
497 Magne Granøien, Støren SSK 281 11.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
497 Odd Arve Trefjord, Sitter IL PK 281 25.jan.14 Utvorda grendehus Sitter IL PK
497 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK 281 16.okt.16 Kulås Sarpsborg PK
497 Oddvar Raunholm, Stord PK 281 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
497 Tony André Rosanoff Bjorå, Melhus PK 281 6.feb.20 Melhushallen Melhus PK
497 Hilde Johansen Ertnes, Sarpsborg PK 281 19.jan.20 Kulås Sarpsborg PK
497 Gran Shenvari, Oslo PK 281 15.nov.15 Trosterud Oslo PK
497 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 281 16.feb.18 Kristiansand Kristiansand PK
497 Geir Sivertsen, Åsane PK 281 6.des.18 Laksevåg Bergen PK
497 Thomas Schrøder, Støren SSK 281 22.mar.14 Engan Leir Støren SSK
497 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS 281 14.mar.18 Bodø Bodø SSK
497 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 281 15.jan.14 Jonahola Åsane PK
497 Egil Rød, Sunndal PK 281 16.feb.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
497 Stig Jone Larsen, Stavanger PK 281 29.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
497 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 281 14.feb.15 Solør skytterhall Namnå PK
497 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 281 9.nov.16 Hunstad Bodø SSK
497 Natalie Hansen, Bergen PK 281 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
497 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 281 9.des.18 Drammen Aron SK Drammen
497 Mads Hembre, Stavanger PK 281 15.nov.11 Blåsenborg Stavanger PK
497 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 281 14.nov.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
497 Amalie Wee Tørlen, Stavanger PK 281 5.feb.15 Blåsenborg Stavanger PK
497 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 281 23.mar.15 Kolsås Bærum PK
497 Halvdan Haugen, Alta SSK 281 21.apr.14 Alta u.skole Alta SSK
532 Marius Strøm, Sitter IL PK 280 21.jan.17 Utvorda grendehus Sitter IL PK
532 Petter Mandt, Grimstad SS 280 16.mar.18 Fevik Grimstad SS
532 Roar Andersen, Sarpsborg PK 280 10.jan.15 Kulås Sarpsborg PK
532 Rolf Toven, Nesset PK 280 21.nov.14 Støren sk.senter Støren SSK
532 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK 280 15.sep.18 Bjørnehaugen Kristiansund PK
532 Erling Overholt, Steinkjer PK 280 22.feb.15 Egge fellesbane Steinkjer PK
532 Vegard Nerland, Bodø SSK 280 4.nov.15 Hunstad Bodø SSK
532 Dag Trygve Pettersen, Mysen PL 280 16.nov.11 Momarken Mysen PL
532 Geir Lunde, Klepp MSL 280 12.okt.18 Blåsenborg Stavanger PK
532 Stine Klausen, Enebakk PK 280 15.feb.15 Kolsås Bærum PK
532 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 280 3.nov.13 Skudenes Skudenes PK
532 Runar Aas, Aron SK Drammen 280 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
532 Jørgen Rustad, Lillestrøm OP 280 14.feb.15 Trosterud Oslo PK
532 Stig Lindahn, Oppegård SL 280 28.sep.15 Kolsås Bærum PK
532 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 280 29.nov.15 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
532 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS 280 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
532 Ola Brende, Støren SSK 280 22.mar.14 Engan Leir Støren SSK
532 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 280 5.nov.11 Skudenes Skudenes PK
532 Stian Kristoffersen, Modum PK 280 2.mar.12 Ekeberg OKTS
532 Knut Høye Håland, Stavanger PK 280 29.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
532 Johan Birkeland, Åsane PK 280 31.jan.11 Jonahola Åsane PK
532 Øyvind Kimo, Rissa PK 280 9.feb.17 Brekstad Ørland PK
532 Céline Wergeland, Ull SS 280 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
532 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 280 14.feb.15 Solør skytterhall Namnå PK
532 Per Martin Marum, Trondheim SS 280 21.feb.11 Engan Leir Støren PK
532 Emil Mathias Kvanlid Endresen, Haugesund PK 280 22.nov.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
532 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 280 16.feb.18 Kristiansand Kristiansand PK
532 John-arne Singsåsmo, Støren SSK 280 10.des.14 Støren skytesenter Støren SSK
532 Sindre Småvik, Ørland PK 280 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
532 Audun Kvandal, Odda PK 280 1.mar.20 Odda Odda PK
532 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 280 20.mai.17 Skudenes Havn Skudenes PK
532 John Anders Røren, Aron SK Drammen 280 12.mar.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
532 Marius Nilsen, Oslo PK 280 11.mai.14 Trosterud Oslo PK
532 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 280 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
532 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 280 17.feb.16 Tunellen Haugesund PK
532 Rune Norman, Sarpsborg PK 280 21.jan.17 Kulås Sarpsborg PK
532 Rune Berg, Sarpsborg PK 280 14.feb.13 Kulås Sarpsborg PK
532 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK 280 8.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
570 Alexander Reinnok, Tromsø PK 279 14.des.13 Mellomveien Tromsø PK
570 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK 279 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
570 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 279 9.jan.11 Ekeberg OKTS
570 Vegard Vingen Nerland, Steinkjer PK 279 11.jan.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
570 Elise Nygård, Trondheim SS 279 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
570 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 279 22.des.18 Egge fellesbane Steinkjer PK
570 Andreas Nervik Rødby, Aron SK Drammen 279 17.mar.19 Drammen Aron SK Drammen
570 Karstein Dullum, Mysen PL 279 16.nov.11 Momarken Mysen PL
570 Hilde Spissøy Sørensen, Stord PK 279 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
570 Esten Murbreck, Hamar SSK 279 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
570 Hilde Sydow, Harstad PK 279 4.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
570 May Elin Kåsen, Støren SSK 279 22.mar.14 Engan Leir Støren SSK
570 Tor Andre Opås, Evje PK 279 24.feb.17 Evjemoen Evje PK
570 Ole Martin Grønås, Bodø SSK 279 12.feb.20 Bodø Bodø SSK
570 Helge Talberg, Mysen PL 279 16.nov.11 Momarken Mysen PL
570 Knut Wee Tørlen, Stavanger PK 279 28.okt.15 Blåsenborg Stavanger PK
570 Magnus Wohlen, Trondheim SS 279 22.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
570 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 279 1.mar.20 Byrkjelo Sandane PK
570 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 279 28.okt.15 Støren skytesenter Støren SSK
570 Frode Nilsen, Bærum PK 279 27.des.18 Kolsås Bærum PK
570 Livar Gudmestad, Sandnes PK 279 27.okt.17 Blåsenborg Stavanger PK
570 Børge Williamsen, Tromsø PK 279 14.des.13 Mellomveien Tromsø PK
570 Kristoffer Johansen, Sarpsborg PK 279 19.nov.17 Kulås Sarpsborg PK
570 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL 279 7.mar.20 Kolsås Bærum PK
570 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 279 23.des.18 Kolsås Bærum PK
595 Tobias Thuesen, SF Ørn 278 16.mar.12 Kolsås Bærum PK
595 Svein Ture Kristiansen, Melhus PK 278 6.feb.20 Melhushallen Melhus PK
595 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 278 19.jan.20 Kulås Sarpsborg PK
595 Harald Syse, Lillestrøm OP 278 2.mar.12 Ekeberg OKTS
595 Christina Meisingseth, Stavanger PK 278 28.okt.16 Blåsenborg Stavanger PK
595 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 278 16.feb.19 Drammen Aron SK Drammen
595 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen 278 24.apr.17 Drammenshallen Aron SK Drammen
595 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK 278 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
595 Gro-Lisbeth Ryland, Halden PK 278 14.feb.13 Kulås Sarpsborg PK
595 Knut Morten Finstad, Oslo PK 278 30.sep.13 Kolsås Bærum PK
595 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 278 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
595 Sebastian Bach, Støren SSK 278 6.jan.17 Støren skytesenter Støren SSK
595 Roy Gunnar Johansen, Mysen PL 278 11.des.16 Kolsås Bærum PK
595 Halgeir Græsli, Selbu PK 278 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
595 Willy Brochs, Haugesund PK 278 6.nov.11 Skudenes Skudenes PK
595 Marius Haugerud, Bodung PK 278 25.mai.18 Ekeberg OKTS
595 Vilde Sirann Hansen, Tromsø PK 278 9.feb.20 Bodø Bodø SSK
595 Arne Sandstøl, Sandnes PK 278 30.okt.15 Blåsenborg Stavanger PK
595 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 278 27.jan.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
595 Sindre Solstad, Lyngsalpene PK 278 25.okt.14 Mellomveien Tromsø PK
595 Harald Nilsen, Stavanger PK 278 18.nov.11 Blåsenborg Stavanger PK
595 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 278 6.okt.16 Laksevåg Bergen PK
595 Roger Carlsen, Luster SSL 278 2.feb.20 Byrkjelo Sandane PK
595 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 278 13.feb.16 Hunstad Bodø SSK
595 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 278 23.nov.16 Tunellen Haugesund PK
595 Nicolai Ballangrud, Aron SK Drammen 278 28.apr.19 Drammen Aron SK Drammen
595 Bendik Nilsen Bergendal, Støren SSK 278 7.jan.12 Engan Leir Støren PK
595 Per Furset, Stord PK 278 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
595 Line Juvik, NOP/Haakonsvern 278 5.feb.13 Stemmemyren Bergen PK
595 Linn Ruud, Aron SK Drammen 278 20.okt.19 Drammen Aron SK Drammen
595 Tone Repstad, Kristiansand PK 278 14.jan.12 Gimlehallen Kristiansand PK
595 Jan Wiik, Aron SK Drammen 278 12.mar.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
595 John W. Johnsen, Kisen MSL 278 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
595 Jørn Morten Sletta, Lora SS 278 23.nov.19 Støren Skytesenter Støren SSK
595 Petter Snortheim, Lillestrøm OP 278 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
595 Nicholai Korsgaard, Bærum PK 278 28.sep.15 Kolsås Bærum PK
595 Kjetil Forren, Oppdal PK 278 11.jan.20 Støren Skytesenter Støren SSK
632 Lise Hansen, Vigra og Valderøy PK 277 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
632 Øystein Daniel Wisløff, Sitter IL PK 277 9.mar.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
632 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK 277 11.apr.19 Melhus Melhus PK
632 Timofei Kondratiev, Tromsø PK 277 25.nov.17 Mellomvegen Tromsø PK
632 Michael Flodin Andres, Sarpsborg PK 277 21.feb.14 Kulås Sarpsborg PK
632 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL 277 18.mai.15 Kolsås Bærum PK
632 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 277 28.des.13 Engan Leir Støren PK
632 Even Gustav Johnsrud, SF Ørn 277 26.mai.14 Kolsås Bærum PK
632 Odd Magnar Bjørkås, Sitter IL PK 277 25.jan.14 Utvorda grendehus Sitter IL PK
632 Lasse Solhaug, Bodø SSK 277 13.mar.19 Bodø Bodø SSK
632 Jon Sigurd Kjeg Glosli, Halden PK 277 16.nov.11 Momarken Mysen PL
632 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 277 26.nov.11 Kolsås Bærum PK
632 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK 277 15.mai.19 Kolsås Bærum PK
632 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen 277 22.okt.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
632 Herulf Knutsen, Alta SSK 277 15.des.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
632 Siri Vaggen Kanedal, Oslo PK 277 1.nov.15 Trosterud Oslo PK
632 Kenneth Swan, Kristiansund PK 277 16.sep.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
632 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 277 26.feb.12 Bømlohallen Bremnes PK
632 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 277 1.des.18 Polleidet Lyngsalpene PK
632 Tine Andrea Solie, Sarpsborg PK 277 13.des.14 Kulås Sarpsborg PK
632 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK 277 12.feb.19 Bodø Bodø SSK
632 Magne Fagertun, Mo PK 277 27.nov.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
632 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK 277 15.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
632 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 277 4.nov.19 Egge fellesbane Steinkjer PK
632 Kenneth Grimley, Bærum PK 277 14.des.12 Kolsås Bærum PK
632 Are Svendsen, Aron SK Drammen 277 23.feb.20 Kolsås Bærum PK
632 Daniel Olaussen, Melhus PK 277 29.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
632 Geir Vatne, Kristiansand PK 277 5.jan.18 Kristiansand Kristiansand PK
632 John Einar Einmo, Rindal SS 277 1.okt.16 Støren Skytesenter Støren SSK
632 Henning Kihle, Grenland PK 277 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
662 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK 276 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
662 Kurt Eike, Stavanger PK 276 31.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
662 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 276 17.mar.17 Fevik Grimstad SS
662 Bjørn Tore Kjærland, Stavanger PK 276 7.feb.13 Blåsenborg Stavanger PK
662 Fred Torres, SF Ørn 276 16.nov.11 Momarken Mysen PL
662 Morten Iversen, Aron SK Drammen 276 11.nov.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
662 Helge Fjeldberg, Åsane PK 276 21.mar.19 Laksevåg Bergen PK
662 Frank Egil Dahl, Frosta SSL 276 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
662 Rizvan Vakhidovitsj Edaev, Sarpsborg PK 276 30.des.17 Kolsås Bærum PK
662 Per Erik Dalén, Oslo PK 276 26.sep.18 Kolsås Bærum PK
662 Kai Ole Sylte, Støren SSK 276 2.feb.14 Engan Leir Støren SSK
662 Mirjam Haidler, Stavanger PK 276 31.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
662 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK 276 28.okt.15 Støren skytesenter Støren SSK
662 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS 276 1.des.19 Kattem Skytebane Trondheim SS
662 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 276 18.jan.19 Bommestad Farris SS - Larvik
662 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 276 9.feb.19 Mellomvegen 79 Tromsø PK
662 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK 276 26.jan.18 Polleidet Lyngsalpene PK
662 Knut Mysen, Mysen PL 276 16.nov.11 Momarken Mysen PL
662 Tore Engemoen, Hamar SSK 276 2.nov.15 Lausgarda Lausgarda SSL
662 Arne Lidwin, OKTS 276 30.okt.12 Ekeberg OKTS
662 Samuel Johansen, Alta SSK 276 15.feb.12 Alta ungdomsskole Alta SSK
662 Eirik Sæverud, Haugesund PK 276 12.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
662 Roy Edgar Moen, Meråker PK 276 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
662 Lars Indergård, Bærum PK 276 8.apr.16 Kolsås Bærum PK
662 Jostein Engesmo, Støren SSK 276 16.nov.15 Melhushallen Melhus PK
687 Joakim Lundstrøm, Trondhjems PK 275 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
687 Egil Madsø, Haugesund PK 275 12.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
687 Morten B. Berglund, Aron SK Drammen 275 11.nov.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
687 Wivi Flesche, Bærum PK 275 29.feb.20 Kolsås Bærum PK
687 Are Klausen, Alta SSK 275 6.mar.11 Alta Ungdomsskole Alta SSK
687 Anne Grethe Rendalsvik, Mysen PL 275 16.nov.11 Momarken Mysen PL
687 Stig-Ove Berntsen, Lyngsalpene PK 275 1.des.18 Polleidet Lyngsalpene PK
687 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 275 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
687 Renate Skavland Johansen, Støren SSK 275 2.feb.14 Engan Leir Støren SSK
687 Runar Strand, Aron SK Drammen 275 20.des.17 Kolsås Bærum PK
687 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 275 6.des.11 Brekstad Ørland PK
687 Anders Dahl Tørring, Porsgrunn PK 275 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
687 Frode Hegge, Støren SSK 275 22.des.18 Egge fellesbane Steinkjer PK
687 Svein Morten Volden, Støren SSK 275 10.des.12 Engan Leir Støren PK
687 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK 275 12.feb.15 Jernbanen Ringerike PK
687 Martin Andresen, Mysen PL 275 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
687 Tom Kristensen, Farris SS - Larvik 275 18.jan.19 Bommestad Farris SS - Larvik
687 Solveig S. Skarset, Nedre Eiker PK 275 1.nov.15 Trosterud Oslo PK
687 Stein Atle Sundland, Ørland PK 275 23.apr.16 Brekstad Ørland PK
687 Kim Strømøy, Mo PK 275 13.nov.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
687 Sigurd Nilsen, Bodø SSK 275 3.mai.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
687 Vibeke Sætre, Bærum PK 275 20.apr.16 Kolsås Bærum PK
687 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK 275 21.okt.18 Kulås Sarpsborg PK
687 Asbjørn Melling, Bergen PK 275 13.nov.12 Jonahola Åsane PK
687 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 275 14.feb.16 Fevikhallen Grimstad SS
687 Paul-Kristian Evjen, Bodø SSK 275 11.apr.12 Hunstad Bodø SSK
687 Oskar Martinius Hansen, Sarpsborg PK 275 24.sep.17 Kulås Sarpsborg PK
687 Svanhild Storstein, Haugesund PK 275 1.nov.14 Skudenes havn Skudenes PK
687 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK 275 7.jan.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
716 Oliver-Matias Henriksen Berntsen, Lyngsalpene PK 274 1.des.18 Polleidet Lyngsalpene PK
716 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 274 31.jan.14 Y2 Evje PK
716 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 274 5.jan.16 Laksevåg Bergen PK
716 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK 274 13.nov.12 Jonahola Åsane PK
716 Linn Ekelund Ditlefsen, Aron SK Drammen 274 28.apr.19 Drammen Aron SK Drammen
716 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 274 29.jan.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
716 Sara Eline Stamnestrø, Mysen PL 274 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
716 Roar Bjerke, Oppegård SL 274 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
716 Ulf Nermo, Tromsø PK 274 4.mai.14 Mellomveien Tromsø PK
716 Ola Todal, Trondhjems PK 274 28.des.13 Engan Leir Støren PK
716 Andreas Sørensen, SF Ørn 274 15.nov.15 Trosterud Oslo PK
716 Marcus Eriksen, Tromsø PK 274 22.mar.14 Mellomveien Tromsø PK
716 Annie Rein Havn, Sitter IL PK 274 9.des.12 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
716 Tor Arne Apalseth, Sandane PK 274 31.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
716 Christian Andre Hervard, Bærum PK 274 26.jan.20 Kolsås Bærum PK
716 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK 274 11.jan.20 Støren Skytesenter Støren SSK
716 Arvid Svarstad, Sarpsborg PK 274 3.jun.13 Kolsås Bærum PK
716 Terje Kolstad, Verdal SSL 274 10.feb.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
716 Vidar Nyrønning, Aron SK Drammen 274 12.feb.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
716 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 274 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
716 Thomas Nyrønning, Aron SK Drammen 274 12.feb.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
716 Jan Narve Kongsjorden, Numedal SSK 274 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
716 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK 274 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
716 Daniel Lamigo Haugen, Trondheim SS 274 8.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
716 Erhard Lohse, Bergen PK 274 16.mai.17 Laksevåg Bergen PK
741 Tirill-Elisabet Kjellbakk, Bodø SSK 273 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
741 Ole Gunnar Tettlie, Hamar SSK 273 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
741 Isak Aamo, Støren SSK 273 29.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
741 Petter Kristoffersen, SF Ørn 273 19.okt.15 Kolsås Bærum PK
741 Darren McDermott, Aron SK Drammen 273 13.mar.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
741 Kaj Jacobsen, OKTS 273 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
741 Ståle Ketil Nordeng, Trondheim SS 273 14.des.19 Støren Skytesenter Støren SSK
741 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK 273 16.jan.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
741 Harald Ræge, Stavanger PK 273 13.okt.18 Blåsenborg Stavanger PK
741 Oddvar Norland, Stavanger PK 273 26.okt.15 Blåsenborg Stavanger PK
741 Linn Berven-Hanssen, Sola PK 273 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
741 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 273 26.nov.12 Sportshytta Hov Lausgarda SSL
741 Jørgen Jersin Værnes, Melhus PK 273 29.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
741 Raymond Hjelvik, Åsane PK 273 25.feb.15 Jonahola Åsane PK
741 Bjarne Johannessen, Sunndal PK 273 12.mar.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
741 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 273 31.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
741 Eirik Djønne, Odda PK 273 1.mar.20 Odda Odda PK
741 Ranveig Heggen, Haugesund PK 273 20.sep.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
741 Jan Johansen, Alta SSK 273 15.feb.11 Alta Ungdomsskole Alta SSK
741 Arne Morten Nyfløt, Gudbrandsdal SS 273 13.apr.18 Alfhallen Kisen MSL
741 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 273 30.des.12 Kolsås Bærum PK
741 Kai Inge Johansen, Støren SSK 273 22.des.18 Egge fellesbane Steinkjer PK
741 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK 273 16.okt.16 Kulås Sarpsborg PK
741 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 273 3.nov.17 Gimlehallen Kristiansand PK
741 Tom Erik Hammer, Støren SSK 273 23.jan.11 Engan Leir Støren PK
741 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 273 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
741 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 273 16.sep.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
741 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 273 30.des.17 Ura Sandane PK
769 William Bye-Bakke, Bergen PK 272 17.nov.15 Laksevåg Bergen PK
769 Vidar Johansen, Salangen PK 272 26.jan.18 Polleidet Lyngsalpene PK
769 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 272 4.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
769 Maja Hansen, Tromsø PK 272 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
769 Kari Blindheim, Bergen PK 272 17.jan.11 Stemmemyren Bergen PK
769 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 272 22.mar.15 Mellomveien Tromsø PK
769 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 272 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
769 Edvard Hove Rosenlund, Bergen PK 272 17.feb.14 Laksevåg Bergen PK
769 Jan Helmen, Aron SK Drammen 272 12.mar.18 Drammen Aron SK Drammen
769 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK 272 7.okt.18 Fevikhallen Grimstad SS
769 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 272 20.des.17 Kolsås Bærum PK
769 Mads Lysevold, Kotsøy PK 272 31.okt.15 Støren skytesenter Støren SSK
769 Kristian Løvø, Skudenes PK 272 7.jun.14 Skudeneshavn Skudenes PK
769 Sindre Heitmann, Lyngsalpene PK 272 2.des.17 Polleidet Lyngsalpene PK
769 Emil Bøhn, Bærum PK 272 8.mar.17 Kolsås Bærum PK
769 Roger Olsen, Aron SK Drammen 272 15.feb.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
769 Arngrim Molberg, Lyngsalpene PK 272 14.des.13 Mellomveien Tromsø PK
769 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 272 28.jan.17 Solør Skytterhall Namnå PK
769 Ingrid Saglia, Porsgrunn PK 272 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
769 Knut Harald Graven, OKTS 272 24.okt.11 Ekeberg OKTS
769 Jonas Jamtli, Mo PK 272 31.okt.18 Mo i Rana Mo PK
769 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS 272 9.des.18 Kulås Sarpsborg PK
769 Terje Andersen, Fredrikstad SS 272 11.jan.15 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
769 Karoline Tangen Bergsland, Sarpsborg PK 272 30.okt.16 Kulås Sarpsborg PK
769 Trond Edvart Wium, Aron SK Drammen 272 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
769 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK 272 19.nov.17 Kulås Sarpsborg PK
769 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK 272 19.nov.17 Kulås Sarpsborg PK
769 Marius Emil Eriksen, Tromsø PK 272 27.sep.14 Mellomveien Tromsø PK
769 Bjørn Andre Nymark, Nedre Eiker PK 272 15.des.19 Drammen Aron SK Drammen
798 Andreas Noteng, Støren SSK 271 11.mar.17 Støren skytesenter Støren SSK
798 Petter Aas, Porsgrunn PK 271 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
798 Anders Vonstad, Mo PK 271 12.apr.18 Mo i Rana Mo PK
798 Martin Meltzer, Arendal PK 271 5.jan.20 Fevik Grimstad SS
798 Frode Haugen, Hitra PK 271 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
798 Gunnar Orthe, Haugesund PK 271 4.mar.13 Tunellen Haugesund PK
798 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK 271 10.jan.16 Fevikhallen Grimstad SS
798 Turid Gulestø, Selbu PK 271 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
798 Tor Kristian Holst, Bergen PK 271 6.feb.20 Laksevåg Bergen PK
798 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 271 21.okt.18 Kulås Sarpsborg PK
798 Tom Andre Holm, Støren SSK 271 14.feb.13 Engan leir Støren PK
798 Martin Torp Dahl, Tromsø PK 271 8.okt.16 Mellomveien Tromsø PK
798 Geir Mannseth, Bergen PK 271 18.okt.11 Stemmemyren Bergen PK
798 Kristin Aaslund, Hokksund PK 271 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
798 Liv B. Enerstvedt, Nore og Uvdal PK 271 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
798 Mali Øren Bye, Årdal SSL 271 23.feb.20 Øvre Årdal Årdal SSL
814 Sølve-Aleksander Kjellbakk, Bodø SSK 270 3.mai.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
814 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK 270 9.des.12 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
814 Einar Oldrup Jensen, Bergen PK 270 6.feb.19 Laksevåg Bergen PK
814 Petter Båshus, Grimstad SS 270 6.okt.19 Fevikhallen Grimstad SS
814 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK 270 12.des.11 Kolsås Bærum PK
814 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 270 14.okt.18 Drammen Aron SK Drammen
814 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 270 26.feb.12 Bømlohallen Bremnes PK
814 May Elisabeth Bergh, Bærum PK 270 4.jan.12 Kolsås Bærum PK
814 Tony Møller, Sarpsborg PK 270 6.mar.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
814 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP 270 27.sep.15 Trosterud Oslo PK
814 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 270 25.feb.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
814 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL 270 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
814 Tommy Strand, Bodø SSK 270 17.des.14 Hunstad Bodø SSK
814 Jørgen Loftesnes Sandhåland, Kristiansand PK 270 9.feb.19 Fevik Grimstad SS
814 Johan Martin Heier, Oppdal PK 270 10.feb.15 Oppdal Oppdal PK
814 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK 270 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
814 Mads Lønø, Stavanger PK 270 1.nov.13 Blåsenborg Stavanger PK
814 Martha Hetland Birkeland, Haugesund PK 270 16.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
814 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik 270 17.okt.18 Støren Skytesenter Støren SSK
814 Zuriel Torres, SF Ørn 270 16.mar.12 Kolsås Bærum PK
834 Tommy Ytterstad, OKTS 269 24.okt.11 Ekeberg OKTS
834 Remy Monsen, Åsane PK 269 12.des.15 Jonahola Åsane PK
834 Geir Ove Jakobsen, Aron SK Drammen 269 22.okt.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
834 Erik Holst, Alta SSK 269 6.mar.11 Alta Ungdomsskole Alta SSK
834 Per Hagen, Aron SK Drammen 269 15.feb.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
834 Sigurd Asle Nilsen, Bodø SSK 269 24.apr.19 Bodø Bodø SSK
834 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK 269 26.jan.18 Polleidet Lyngsalpene PK
834 Mats Bergum, Kongsberg PK 269 10.apr.14 Stevningsmoen Numedal SS
834 Siv Aas, Støren SSK 269 10.des.12 Engan Leir Støren PK
834 Marit Ulvund, Sunndal PK 269 28.des.13 Engan Leir Støren PK
834 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK 269 6.mar.19 "Kuleisen" Haugesund PK
834 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK 269 2.mar.19 Kolsås Bærum PK
834 Sivert Ervik, Melhus PK 269 9.des.19 Melhus Melhus PK
834 Truls Wiberg, Bærum PK 269 1.des.14 Kolsås Bærum PK
848 Jan Evjen, Tromsø PK 268 26.mai.13 Mellomveien Tromsø PK
848 Marius Eriksen, Åsane PK 268 31.jan.11 Jonahola Åsane PK
848 Jarle Johanson, Haugesund PK 268 16.mar.16 Tunellen Haugesund PK
848 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK 268 7.mar.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
848 Jarle Bergsrud, Bærum PK 268 22.apr.13 Kolsås Bærum PK
848 Andreas Nøttestad Lid, Bærum PK 268 14.apr.19 Kolsås Bærum PK
848 Marius Hauki, Aron SK Drammen 268 6.nov.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
848 Magne Nordhagen, NOP/Dal 268 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
848 Joakim Skaar, Stjørdal PK 268 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
848 Øyvind Stene, Sarpsborg PK 268 18.des.19 Kolsås Bærum PK
848 Peik Borud, Bærum PK 268 12.des.11 Kolsås Bærum PK
848 Bjørnar Ulvik, Frosta SSL 268 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
848 Amund Elias Noteng, Støren SSK 268 11.mar.17 Støren skytesenter Støren SSK
848 Pål Driveklepp, Bærum PK 268 17.feb.16 Kolsås Bærum PK
848 Kay Kristoffersen, Aron SK Drammen 268 4.des.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
848 Andreas Larssen, Oslo PK 268 18.okt.15 Trosterud Oslo PK
848 Terje M. Schrøder, Støren SSK 268 5.jan.14 Engan Leir Støren SSK
848 Erland De Flon, Bærum PK 268 9.sep.13 Kolsås Bærum PK
848 Emma Vestli, Namnå PK 268 20.feb.16 Solør skytterhall Namnå PK
867 Petri Kaarlo Juhani Eskonsipo, Tromsø PK 267 9.feb.19 Mellomvegen 79 Tromsø PK
867 Rita Fossen, Nordre Land SS 267 1.apr.13 Sportshytta Hov Lausgarda SSL
867 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK 267 19.des.15 Egge fellesbane Steinkjer PK
867 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK 267 19.jan.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
867 Jan S. Dølør, Alta SSK 267 15.des.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
867 Mali Granmo, Melhus PK 267 3.okt.19 Melhsuhallen Melhus PK
867 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK 267 28.des.16 Kolsås Bærum PK
867 Jon Martin Sørensen, Bodø SSK 267 9.mar.16 Hunstad Bodø SSK
867 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen 267 9.okt.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
867 Reidar Hamborg, Ringerike PK 267 1.jan.15 Jernbanen Ringerike PK
867 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 267 23.okt.19 Bodø Bodø SSK
867 Mats Hensema Andersen, Sarpsborg PK 267 29.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
867 Frode Syrstad, Melhus PK 267 8.mar.16 Melhushallen Melhus PK
867 Even Ruud, Aron SK Drammen 267 20.okt.19 Drammen Aron SK Drammen
867 Anita Larsen, Meråker PK 267 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
867 Reidar Owe, Skudenes PK 267 29.okt.16 Skudenes Havn Skudenes PK
867 Frida Aune, Hitra PK 267 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
867 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 267 25.feb.15 Jonahola Åsane PK
867 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK 267 19.jan.20 Kulås Sarpsborg PK
867 Rune Pedersen, Kristiansand PK 267 4.mar.16 Gimlehallen Kristiansand PK
867 Per Mo Nielsen, Skudenes PK 267 30.okt.16 Skudenes Havn Skudenes PK
867 Morten Hilddonen, Bodø SSK 267 12.okt.16 Hunstad Bodø SSK
867 Richard Aaserud, Ringerike PK 267 29.mar.14 Jernbanen Ringerike PK
867 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK 267 12.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
867 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK 267 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
867 Damien Joakim Holen, Vigra og Valderøy PK 267 27.jan.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
867 Ole Helø, Bærum PK 267 10.sep.12 Kolsås Bærum PK
867 Johan Ur Riise, Bergen PK 267 10.apr.16 Laksevåg Bergen PK
867 Trond Johansen, Mysen PL 267 2.apr.16 Kulås Sarpsborg PK
867 Oddvar Hillestad, Fredrikstad SS 267 4.jan.14 Kulås Sarpsborg PK
897 Leif Røkke, Steinkjer PK 266 14.nov.16 Egge fellesbane Steinkjer PK
897 Nils Berner, Bærum PK 266 22.okt.12 Kolsås Bærum PK
897 Alfred Rune Pedersen, Mo PK 266 26.feb.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
897 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK 266 15.sep.18 Bjørnehaugen Kristiansund PK
897 Jim K. Nilsen, Sarpsborg PK 266 30.okt.16 Kulås Sarpsborg PK
897 Emil André Simonsen Istad, Kristiansund PK 266 3.des.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
897 Svein Granøien, Støren SSK 266 6.jan.17 Støren skytesenter Støren SSK
897 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK 266 24.feb.17 Kolstad Trondhjems PK
897 John Henry Edvardsen, Aron SK Drammen 266 15.feb.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
897 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK 266 9.mar.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
897 Roar Ludvigsen, Bergen PK 266 9.jan.19 Laksevåg Bergen PK
897 Ingrid Torstensen, Bodø SSK 266 13.mar.19 Bodø Bodø SSK
897 Dennis Aske, Stavanger PK 266 29.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
897 Iradj Riazifard, Bærum PK 266 30.nov.19 Kolsås Bærum PK
897 Terje Vonstad, Mo PK 266 26.feb.20 Mo i Rana Mo PK
897 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK 266 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
897 Marius Gynnild, Støren SSK 266 5.des.15 Støren Skytesenter Støren SSK
897 Rune Berg Ålien, Nesbyen PK 266 22.okt.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
915 Robin Raael, Aron SK Drammen 265 15.feb.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
915 Mahran Alhadad, Årdal SSL 265 3.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
915 Sebastian Halle, Stavanger PK 265 30.mar.14 Tunellen Haugesund PK
915 Svein Roger Stamnestrø, Mysen PL 265 22.okt.12 Kolsås Bærum PK
915 Anders Engen, Støren SSK 265 2.feb.14 Engan Leir Støren SSK
915 Eivind Torgersen, Bærum PK 265 4.mar.13 Kolsås Bærum PK
915 Roger Skaget, Ørland PK 265 12.feb.16 Brekstad Ørland PK
915 Paul Notto Mikkelsen, Grimstad SS 265 26.feb.12 Fevikhallen Grimstad SS
915 Runar Jakobsen, Sarpsborg PK 265 29.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
915 Tore Lødøen, Årdal SSL 265 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
915 Sivert Urstad, Kristiansand PK 265 20.mar.16 Gimlehallen Kristiansand PK
915 Marius Øygård, Tromsø PK 265 13.mai.17 Mellomvegen Tromsø PK
915 Bengt Siikavuopio, Lyngsalpene PK 265 13.des.13 Mellomveien Tromsø PK
915 Rune Cato Sørensen, Aron SK Drammen 265 22.okt.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
915 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK 265 18.feb.17 Kulås Sarpsborg PK
915 Lars Inge Aga, Odda PK 265 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
915 Nils Georg Beyer, NOP/Haakonsvern 265 5.feb.13 Stemmemyren Bergen PK
915 Johannes Eknes, Kongsberg PK 265 10.apr.14 Stevningsmoen Numedal SS
933 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK 264 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
933 Gabriele Nase, Bærum PK 264 1.okt.12 Kolsås Bærum PK
933 Cato Herlofson, Aron SK Drammen 264 22.okt.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
933 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 264 20.okt.17 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
933 Bjarne Jakob Olden, Stjørdal PK 264 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
933 Martin Bråten Granøien, Støren SSK 264 6.jan.17 Støren skytesenter Støren SSK
933 Fredrik Grønnesby, Steinkjer PK 264 18.des.11 Egge fellesbane Steinkjer PK
933 Odd Erik Bjørlo, Sandane PK 264 25.nov.16 Ura pistolbane Sandane PK
933 Andreas Malmo Moe, Steinkjer PK 264 22.des.18 Egge fellesbane Steinkjer PK
933 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 264 28.des.19 Levangerhallen Levanger SSL
933 Ida Alexandra Claussen, Steinkjer PK 264 18.des.11 Egge fellesbane Steinkjer PK
933 Renate Ingebriktsen, Tromsø PK 264 29.jul.14 Mellomveien Tromsø PK
933 Emma Alice Ringen, Meråker IR 264 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
933 Kai André Høglund, Sarpsborg PK 264 29.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
933 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 264 20.des.14 Egge fellesbane Steinkjer PK
933 Trond Hellesvik, Bodø SSK 264 23.okt.19 Bodø Bodø SSK
933 Inger Riis-Johannessen, Bærum PK 264 22.okt.12 Kolsås Bærum PK
933 Morten Hernes, Ørland PK 264 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
933 Ragnar Lie, Bærum PK 264 26.sep.18 Kolsås Bærum PK
933 Kjetil Godtland, Oppdal PK 264 10.des.14 Støren skytesenter Støren SSK
953 Kristoffer Rye-Holmboe, Tromsø PK 263 28.okt.17 Mellomvegen Tromsø PK
953 Kai Grytdal, Støren SSK 263 11.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
953 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 263 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
953 Mathias Hedengård- Rake, Bærum PK 263 16.mar.16 Kolsås Bærum PK
953 Stian Marius Bye, Årdal SSL 263 23.feb.20 Øvre Årdal Årdal SSL
953 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 263 27.des.18 Kolsås Bærum PK
953 Andreas Lund, Oslo PK 263 1.nov.15 Trosterud Oslo PK
953 Oliver Tobias Aas, Ørland PK 263 9.feb.18 Brekstad Ørland PK
953 Mie Sørum, Sarpsborg PK 263 1.nov.14 Kulås Sarpsborg PK
953 Alexander Mendez, Grimstad SS 263 10.nov.19 Fevikhallen Grimstad SS
953 Arne Aarnes, Verdal SSL 263 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
953 Geir Thoresen, Bærum PK 263 19.feb.13 Kolsås Bærum PK
953 Nicolai S. Østmoe, Oslo PK 263 18.okt.15 Trosterud Oslo PK
953 Kristine Fisknes, Steinkjer PK 263 16.jan.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
967 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 262 30.des.17 Ura Sandane PK
967 Kjell Andre Jonassen, Trondhjems PK 262 16.feb.20 Kolstad Trondhjems PK
967 Bård Liabø, Oslo PK 262 23.mar.14 Trosterud Oslo PK
967 Kristoffer Martin Svorkås, Melhus PK 262 6.feb.20 Melhushallen Melhus PK
967 Jørgen Vik, Ørland PK 262 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
967 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK 262 2.des.17 Polleidet Lyngsalpene PK
967 Vegar Syrstad, Melhus PK 262 8.mar.16 Melhushallen Melhus PK
967 Bård Kaspersen, Sunndal PK 262 29.nov.15 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
967 Per-Ivar Schulstad, Tromsø PK 262 9.feb.19 Mellomvegen 79 Tromsø PK
967 Edvard Korssjøen Johnsen, Farris SS - Larvik 262 20.okt.17 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
967 Stian Fossan, Steinkjer PK 262 17.des.16 Egge fellesbane Steinkjer PK
967 Sverre Andreas Hamre, Nesbyen PK 262 2.des.11 Blåsenborg Stavanger PK
967 Ragnar Sagbakken, Bærum PK 262 9.sep.13 Kolsås Bærum PK
967 Ruth Amalie Olsen, Sarpsborg PK 262 14.feb.13 Kulås Sarpsborg PK
967 Marius Nordberg, Steinkjer PK 262 12.okt.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
967 Jan Andre Kinnerud, Aron SK Drammen 262 2.apr.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
967 Kjell Helge Kulsli Balgård, Steinkjer PK 262 22.des.19 Egge fellesbane Steinkjer PK
984 Tom Georg Olaissen, Bergen PK 261 21.nov.17 Laksevåg Bergen PK
984 Per-Henning Almvang, Bærum PK 261 15.feb.20 Kolsås Bærum PK
984 Christian Nilsen, Bodø SSK 261 16.jan.18 Bodø Bodø SSK
984 Katrine Wee Tørlen, Stavanger PK 261 5.feb.15 Blåsenborg Stavanger PK
984 Rose Mari Yttergård-Strand, Støren SSK 261 6.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
984 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK 261 23.feb.20 Kulås Sarpsborg PK
984 Erling Olav Halset, Kristiansund PK 261 26.jan.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
984 Julian Sandhøfer, Sitter IL PK 261 15.mar.15 Utvorda grendehus Sitter IL PK
984 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 261 26.jan.18 Polleidet Lyngsalpene PK
984 Hildegunn Glasøy, Støren SSK 261 11.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
984 Ola Trandal, Hurum SSK 261 13.mar.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
984 Levi Korsveien, Ringerike PK 261 15.mai.19 Kolsås Bærum PK
984 Hallvor Kåre Brunstad, Kristiansand PK 261 10.jan.15 Gimlehallen Kristiansand PK
984 Børre Vatndal, OKTS 261 9.jan.11 Ekeberg OKTS
984 Eirik Lyhus, Kongsberg PK 261 10.apr.14 Stevningsmoen Numedal SS
984 Maria Andreassen, Bærum PK 261 16.des.12 Kolsås Bærum PK
984 Ingunn Green, Farris SS - Larvik 261 18.jan.19 Bommestad Farris SS - Larvik
1001 Sebastian Holm Vonstad, Mo PK 260 5.feb.20 Mo i Rana Mo PK
1001 Stig Boris Engøy, Aron SK Drammen 260 9.des.18 Drammen Aron SK Drammen
1001 Olav Hilmarsen, Tromsø PK 260 6.des.14 Mellomveien Tromsø PK
1001 Jan Vegard Børresen, Bærum PK 260 26.mai.14 Kolsås Bærum PK
1001 Peter Bergheim, Sandane PK 260 31.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
1001 Silje Finsaas, Kristiansund PK 260 17.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
1001 Balazs Hirko, Bærum PK 260 16.nov.15 Kolsås Bærum PK
1001 Ingrid M. Nordby, Sarpsborg PK 260 9.jan.15 Kulås Sarpsborg PK
1001 Mathias Skjærstad, Haugesund PK 260 21.sep.16 Tunellen Haugesund PK
1001 Pål Kristiansen, Sitter IL PK 260 25.jan.14 Utvorda grendehus Sitter IL PK
1001 Roy Vestli, Namnå PK 260 20.feb.16 Solør skytterhall Namnå PK
1001 Bjarne Christoffer Nilsen, Evje PK 260 27.feb.16 Evje Evje PK
1001 Kjetil Brill, Støren SSK 260 2.mar.19 Støren Skytesenter Støren SSK
1001 Christian Bjelland Nymark, Haugesund PK 260 14.feb.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
1001 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 260 11.apr.19 Melhus Melhus PK
1001 Erlend Kaspersen, Stavanger PK 260 30.okt.15 Blåsenborg Stavanger PK
1001 John Erling Hanssen Rydningen, Salangen PK 260 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
1001 Harald Håheim, Stavanger PK 260 29.okt.12 Blåsenborg Stavanger PK
1001 Frode Brattset, Støren SSK 260 7.mar.15 Støren skytesenter Støren SSK
1001 Kristian Sætre, Ørland PK 260 23.apr.16 Brekstad Ørland PK
1001 Odd Johnsen, Hitra PK 260 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
1001 Børge Strøm, Hitra PK 260 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
1023 Kaja Marie Anthonsen, Stavanger PK 259 18.nov.11 Blåsenborg Stavanger PK
1023 Ruslan Anzorovitsj Avturkhanov, Sarpsborg PK 259 30.des.17 Kolsås Bærum PK
1023 Solveig F. Fredriksen, Sarpsborg PK 259 14.des.14 Kulås Sarpsborg PK
1023 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 259 16.sep.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
1023 Frank Johansen, Bodø SSK 259 19.des.18 Bodø Bodø SSK
1023 Yngve Lund Bråthen, Trondheim SS 259 28.okt.17 Kolstad Trondhjems PK
1023 Bjørn Bredesen, Namnå PK 259 20.feb.16 Solør skytterhall Namnå PK
1023 Isak Heier, Oppdal PK 259 10.feb.15 Oppdal Oppdal PK
1023 Siw Kristensen, Bodø SSK 259 7.jan.14 Hunstad Bodø SSK
1023 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL 259 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
1023 Åse Idunn Morvik Ringset, Stavanger PK 259 17.nov.11 Blåsenborg Stavanger PK
1023 Arild Helland, Haugesund PK 259 12.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
1023 Torgeir Berg Svendsen, Oslo PK 259 17.mar.19 Drammen Aron SK Drammen
1023 Jan Christian Brunes, Evje PK 259 1.feb.13 Y2 Evje PK
1023 Patrick Brose, Mo PK 259 13.nov.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
1038 Joar Heggland, Haugesund PK 258 6.mai.15 Tunellen Haugesund PK
1038 Runar Fossum, Støren SSK 258 28.okt.15 Støren skytesenter Støren SSK
1038 Arnfinn Maldal, Stavanger PK 258 2.des.11 Blåsenborg Stavanger PK
1038 Kim Jakobsen, Stavanger PK 258 6.jan.12 Blåsenborg Stavanger PK
1038 Rolf Askevold, Bodø SSK 258 15.jan.20 Bodø Bodø SSK
1038 Simen Salerud, Mysen PL 258 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
1038 Jeff Ortopan, Bærum PK 258 16.feb.14 Kolsås Bærum PK
1038 Mina Henriette Haugan, Tromsø PK 258 13.mai.17 Mellomvegen Tromsø PK
1046 Beathe Haug, Mo PK 257 5.feb.20 Mo i Rana Mo PK
1046 Tord Wivestad, Trondhjems PK 257 16.feb.20 Kolstad Trondhjems PK
1046 Richard Simonsen, Bærum PK 257 28.sep.16 Kolsås Bærum PK
1046 Alida Næve, Støren SSK 257 10.jan.16 Støren Skytesenter Støren SSK
1046 Thomas Engen Lund, Oslo PK 257 2.feb.13 Trosterud Oslo PK
1046 Astrid Irene Ernstsen, Farris SS - Larvik 257 18.jan.19 Bommestad Farris SS - Larvik
1046 Victoria Olaisen, Haugesund PK 257 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
1046 Ingolf Endresen, Rauland PK 257 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
1046 Jørgen Dahl Nielsen, Stavanger PK 257 15.nov.11 Blåsenborg Stavanger PK
1046 Eirik Arne Sletta, Lora SS 257 12.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
1046 Merete Lie Haugen, Hitra PK 257 8.mar.12 Hitra helsetun Hitra PK
1046 Bernt Johannes Aglen, Levanger SSL 257 3.apr.19 Levangerhallen Levanger SSL
1046 Åge Olaussen, Haugesund PK 257 7.mar.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
1046 Ida Myren, Sitter IL PK 257 4.mar.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
1060 Tore Hovd, Aron SK Drammen 256 12.feb.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
1060 Fred Andersen, Fredrikstad SS 256 14.feb.13 Kulås Sarpsborg PK
1060 Henrik Nedregotten, Vigra og Valderøy PK 256 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
1060 Vilde Frisendal, Sitter IL PK 256 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
1060 Øyvind Bræck, Lyngsalpene PK 256 25.okt.14 Mellomveien Tromsø PK
1060 Patricia Øverås, SF Ørn 256 30.mai.11 Kolsås Bærum PK
1060 Frida Bøhn, Bærum PK 256 20.apr.16 Kolsås Bærum PK
1060 Synnøve Søvik Botterli, Kristiansund PK 256 26.nov.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
1060 Bernt Gustav Huseby, Haugesund PK 256 20.apr.16 Tunellen Haugesund PK
1069 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK 255 10.des.14 Støren skytesenter Støren SSK
1069 Åslaug Iversen, Grimstad SS 255 5.jan.20 Fevik Grimstad SS
1069 Bjørn Thomassen, Tromsø PK 255 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
1069 Frank Solem, Rissa PK 255 15.nov.11 Brekstad Ørland PK
1069 Tora Gulstad, Steinkjer PK 255 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
1069 Trym Wulvik, Ørland PK 255 28.jan.13 Brekstad Ørland PK
1075 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK 254 16.sep.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
1075 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 254 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
1075 Bjørn Rønningen, Hitra PK 254 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
1075 Christian Steinar Moan, Melhus PK 254 11.apr.19 Melhus Melhus PK
1075 Kamiran Ahmed, Levanger SSL 254 3.apr.19 Levangerhallen Levanger SSL
1075 Sebastian Myhre Sparbo, Ringerike PK 254 29.feb.20 Kolsås Bærum PK
1075 Tom Arild Bjørkmo, Aron SK Drammen 254 20.nov.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
1075 Kjell Martin Fjellstad, Tromsø PK 254 21.nov.15 Mellomveien Tromsø PK
1075 Alexander Zon Weness, Ørland PK 254 23.apr.16 Brekstad Ørland PK
1075 Ragnhild Kristin Askevold, Bodø SSK 254 15.jan.20 Bodø Bodø SSK
1075 Line Salieri, Sarpsborg PK 254 14.feb.13 Kulås Sarpsborg PK
1075 Trond Erik Guldteig, Ørland PK 254 31.jan.12 Brekstad Ørland PK
1087 Tore Løkken, Melhus PK 253 3.feb.19 Melhus Melhus PK
1087 Tone Kopås, Numedal SSK 253 2.apr.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
1087 Thomas Christopher Juel, Aron SK Drammen 253 29.jan.13 Drammenshallen Aron SK Drammen
1087 Jan Erik Haagensen, Aron SK Drammen 253 10.feb.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
1087 Alexander Andresen, Ørland PK 253 15.mar.11 Brekstad Ørland PK
1087 Lena Ytterdahl, Oslo FS 253 8.feb.14 Trosterud Oslo PK
1087 Stig Olav Sletvold, Steinkjer PK 253 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
1087 Tove Koppergård, Aron SK Drammen 253 11.nov.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
1087 Håvard Larsen, Rissa PK 253 9.feb.17 Brekstad Ørland PK
1096 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK 252 27.sep.13 Mellomveien Tromsø PK
1096 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK 252 20.jan.18 Utvorda Sitter IL PK
1096 Vidar Bolstad, Sandane PK 252 30.des.17 Ura Sandane PK
1096 Adrian Grønset Næss, Støren SSK 252 17.okt.18 Støren Skytesenter Støren SSK
1096 Stein Jacob Frisch, Bærum PK 252 17.feb.13 Kolsås Bærum PK
1096 Jon Tåle Kristiansen, Sarpsborg PK 252 9.mar.19 Kulås Sarpsborg PK
1096 Isak Rødsjø, Støren SSK 252 19.jan.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
1096 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern 252 9.okt.12 Jonahola Åsane PK
1096 Geir Grønskag, Ørland PK 252 18.okt.11 Brekstad Ørland PK
1096 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK 252 5.jan.14 Engan Leir Støren SSK
1106 Charles Didriksen, Bodø SSK 251 7.jan.14 Hunstad Bodø SSK
1106 Martine Aune, Hitra PK 251 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
1106 Ken Michael Gunderstad, Haugesund PK 251 19.apr.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
1106 Linnea Bjerknes Wiik, Vigra og Valderøy PK 251 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
1106 Birger Terje Garthus, Bærum PK 251 27.des.18 Kolsås Bærum PK
1106 Børge Løvseth, Melhus PK 251 11.apr.19 Melhus Melhus PK
1106 Kristian Eidesvik, Skudenes PK 251 28.okt.17 Skudenes havn Skudenes PK
1106 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK 251 8.mai.16 Trosterud Oslo PK
1106 Charlotte Marie Edvardsen, Greipstad PK 251 8.feb.14 Gimlehallen Kristiansand PK
1115 Espen Pettersen, Bodø SSK 250 29.feb.12 Hunstad Bodø SSK
1115 Kristian Johannesen, Kongsberg PK 250 10.apr.14 Stevningsmoen Numedal SS
1115 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK 250 10.feb.15 Oppdal Oppdal PK
1115 Tord Øyen, Bodø SSK 250 3.feb.15 Hunstad Bodø SSK
1115 Bernhard Landenes, Haugesund PK 250 20.apr.16 Tunellen Haugesund PK
1115 Malin Solberg, Mysen PL 250 7.mar.20 Kolsås Bærum PK
1115 Jan Ingar Vik, Ringerike PK 250 29.mar.14 Jernbanen Ringerike PK
1115 Andreas Teigstad, Åsane PK 250 20.jan.14 Laksevåg Bergen PK