Alle på topp: Silh, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 550 520 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 436 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 589 29.aug.13 Løvenskiold Bærum PK
2 Arvid Simonsen, Alta SSK 583 2.jun.12 Kvenvikmoen Alta SSK
3 Johnny Jenssen, Mo PK 580 2.nov.13 Hunstad Bodø SSK
4 Lasse Hovd, Bærum PK 577 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
4 Morgan Bunes, Bærum PK 577 16.jul.17 Løvenskiold Bærum PK
6 Roar Hembre, Trondheim SS 576 22.mai.16 Skatval Stjørdal PK
6 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 576 3.okt.13 Selfors Mo PK
6 Erik Christian Bache, Åsane PK 576 12.mai.19 Jonahola Åsane PK
6 Christian Johnsen, Bodø SSK 576 16.nov.13 Hunstad Bodø SSK
10 Ole Opsahlseter, Namnå PK 573 20.aug.06 Løvenskiold Oslo PK
11 Ole-Harald Aas, Bærum PK 572 18.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
11 Arild Hårklau, Sartor SSL 572 1.sep.05 Laksevåg Bergen PK
13 Geir Stensby, Hamar SSK 571 4.jun.06 NC 4 Sankthansholet Ørland PK
13 Runar Magnussen, Sola PK 571 12.aug.16 Svartemyr NOP/Vatne
15 Håvard Hoff, Ørland PK 570 13.jun.09 Myråsen Selbu PK
15 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 570 12.mai.19 Florø Florø PK
17 Tor Jonassen, Sandnes PK 569 6.feb.09 Skiljaberghallen Sola PK
17 Terje Storholt, Oslo PK 569 8.apr.08 Ekeberg Oslo PK
19 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 567 25.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
20 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 565 10.des.06 Brevik Porsgrunn PK
21 Kjetil Bromark, Modum PK 564 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
21 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 564 24.mai.18 Trondhjems Pistolklubb Trondhjems PK
23 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 563 25.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
23 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 563 14.jun.11 Skatval Stjørdal PK
23 Arild Inge Wollan, Støren SSK 563 31.mai.17 Sankthansholet Ørland PK
26 Arild Foros, Kotsøy PK 562 9.mar.05 Buran Trondhjems PK
26 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 562 29.mai.13 Jonsvannet Trondhjems PK
26 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 562 8.mai.15 int Grand Prix Plzen Czech sh. fed.
29 Frank Lien, Ringerike PK 561 24.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
30 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 560 31.aug.08 Sanktansholet Ørland PK
31 Ludvik Hembre, Bærum PK 559 24.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
31 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 559 30.okt.16 Buran Trondhjems PK
31 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 559 31.aug.08 Sanktansholet Ørland PK
34 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 558 16.jun.10 Sagforsen Mosjøen PK
35 Tor Ingvaldsen, Hamar SSK 557 4.jun.06 NC 4 Sankthansholet Ørland PK
35 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 557 4.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
37 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 556 14.mar.09 Skiljaberghallen Stavanger PK
37 Frode Knutsen, Trondhjems PK 556 26.mai.06 NC 3 Skatval Stjørdal PK
39 Espen Magnussen, Sola PK 555 12.apr.19 Sola Skytehall Sola PK
39 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 555 29.mai.13 Jonsvannet Trondhjems PK
39 Ingar Woll, Bærum PK 555 26.apr.07 Maridalen OKTS
39 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 555 27.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
39 Johan Lyng, Bergen PK 555 27.mai.06 Laksevåg Bergen PK
44 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 554 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
44 Terje Martin Pollen, Bodø SSK 554 10.jun.17 Blikshavn Kopervik PK
44 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 554 30.mai.07 Milan Sandnessjøen PK
44 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 554 24.aug.19 Jonsvatnet Trondhjems PK
48 Gisle Huge, Bodø SSK 553 29.mai.11 Åenget Mo PK
48 Marius Aarre, Trondhjems PK 553 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
48 Thomas Schrøder, Støren SSK 553 11.jun.15 Jonsvannet Trondhjems PK
48 Mattis Hembre, Bærum PK 553 11.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
48 Roar Haugan, Støren SSK 553 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
48 Britt Elena Wollan, Støren SSK 553 22.mai.16 Skatval Stjørdal PK
54 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 552 14.jun.08 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
54 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 552 12.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
54 Petter Bratli, Lillestrøm OP 552 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
57 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 551 2.sep.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
57 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 551 14.mai.16 Løvenskiold Bærum PK
57 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 551 14.mai.19 Svartemyr NOP/Vatne
60 Esten Murbreck, Hamar SSK 550 7.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
60 Harald Andre Knoop, Sola PK 550 14.mar.09 Skiljaberghallen Stavanger PK
60 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 550 2.sep.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
63 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 549 14.aug.11 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
63 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 549 13.apr.08 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
65 Hugo Kjetså, Evje PK 548 23.mai.15 Y2 Evje PK
65 Jakob Kråkevik, Odda PK 548 4.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
65 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 548 17.sep.11 Blikshavn Kopervik PK
65 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 548 15.okt.05 Skiljaberghallen Sola PK
65 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 548 1.mar.19 Sola Skytehall Sola PK
70 Jon Morten Hansen, Askim PK 547 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
70 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 547 7.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
70 Viggo Olden, Ørland PK 547 27.apr.12 Brekstad Ørland PK
73 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 546 21.sep.19 EM Bologna ESC
73 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 546 4.apr.10 Ekeberg Oslo PK
75 Peter Ekblom, Sola PK 545 14.jan.05 Skiljaberghallen Sola PK
75 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK 545 2.sep.07 Kråkenesmarka Førde PK
75 Terje Vik Karlsen, Bodø SSK 545 23.mai.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
75 Henning Kihle, Grenland PK 545 17.jan.16 Brevik Porsgrunn PK
75 Kristian Engen, Mysen PL 545 6.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
80 Arne Sagerud, Namnå PK 544 25.mai.05 Jonsvannet Trondhjems PK
80 Åge Lier, Stjørdal PK 544 6.mai.05 Skatval Stjørdal PK
80 Per Rune Magnussen, Sola PK 544 24.apr.11 Skiljaberghallen Sola PK
80 Geir Marthinussen, Bergen PK 544 22.jun.06 Laksevåg Bergen PK
80 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 544 27.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
80 Sondre Landvik, Trondhjems PK 544 12.apr.12 Buran Trondhjems PK
86 Roy Strøm, Sitter IL PK 543 6.jul.07 Sitter Grendehus Sitter IL PK
87 Sjur I Børve, Odda PK 542 25.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
87 Frank Hansen, Bodø SSK 542 14.mai.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
87 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 542 10.mai.14 Smidholen Namnå PK
87 Jan Kjetil Nordrum, Lena SS 542 2.sep.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
87 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 542 13.jun.15 Blikshavn Kopervik PK
87 Stian Paulsen, Ørland PK 542 19.aug.10 Sankthansholet Ørland PK
93 Hans Johansen, Trondhjems PK 541 12.jun.10 Myråsen Selbu PK
93 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 541 6.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
93 Asle Frantzen, Bergen PK 541 31.mai.14 Jonahola Åsane PK
93 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 541 4.jun.11 Blikshavn Kopervik PK
93 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 541 28.aug.16 Nordre Land Dokka PK
93 Ståle Nestås, Bergen PK 541 6.mai.15 Laksevåg Bergen PK
99 Aina Sandstøl, Sandnes PK 540 23.aug.09 Svartemyr NOP/Vatne
99 Aron Amundsen, Vaksdal SSK 540 14.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
99 Krzysztof Piotr Cisek, Trondheim SS 540 1.mar.16 Buran Trondhjems PK
99 Arild Brattrud, Dokka PK 540 6.sep.08 Nordre Land Dokka PK
99 Sture Schølin, Bodø SSK 540 8.des.12 Hunstad Bodø SSK
99 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 540 2.jun.19 Tromsdal Verdal SSL
105 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 539 26.mai.06 NC 3 Skatval Stjørdal PK
105 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 539 20.feb.16 Jonahola Åsane PK
105 John Tellef Håbesland, Evje PK 539 30.aug.09 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
105 Helge Olden, Ørland PK 539 10.sep.05 Sankthansholet Ørland PK
109 Victor Kvassheim, Sola PK 538 14.jan.05 Skiljaberghallen Sola PK
109 Axel Sjøberg, Ringerike PK 538 15.apr.07 Bommestadhallen HSS /LSS
109 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 538 18.jun.12 Skatval Stjørdal PK
112 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 537 10.mai.14 Smidholen Namnå PK
113 Sebastian Bach, Støren SSK 536 30.sep.16 Støren Skytesenter Støren SSK
113 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 536 12.feb.05 Ekeberg OKTS
113 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 536 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
113 Ronny Bjerkan, Selbu PK 536 27.feb.13 Buran Trondhjems PK
113 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 536 17.sep.11 Blikshavn Kopervik PK
113 Olaf Åvitsland, Evje PK 536 21.aug.10 Y2 Evje PK
113 Stian Kristoffersen, Modum PK 536 21.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
120 Jørn Olsen, Narvik PK 535 17.aug.19 Bestemorenga Bodø SSK
120 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 535 7.jan.17 Brevik Porsgrunn PK
120 Helge Kristiansen, Sunndal PK 535 2.okt.16 Bjørnehaugen Kristiansund PK
120 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 535 21.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
120 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 535 27.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
125 Terje Standal, Bremnes PK 534 4.jun.11 Blikshavn Kopervik PK
125 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 534 31.okt.10 Bjørnehaugen Kristiansund PK
125 Martin Øyhus, Dokka PK 534 6.jul.08 Dokka Dokka PK
125 Marianne Ullvassveen, Ull SS 534 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
125 Kristian Arnt Reigstad Johannessen, Sartor SSL 534 9.apr.17 Jonahola Åsane PK
125 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 534 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
131 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 533 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
131 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 533 20.feb.13 Selfors Mo PK
131 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 533 4.apr.17 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
131 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 533 7.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
135 Rune Hammer, Aron SK Drammen 532 23.sep.18 Drammen Aron SK Drammen
135 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 532 25.okt.15 Ekeberg OKTS
135 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 532 12.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
138 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 531 29.mai.05 Hunstad Bodø SSK
138 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 531 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
138 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 531 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
138 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 531 16.jan.08 Buran Trondhjems PK
142 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 530 5.jul.12 Løvenskiold Bærum PK
142 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 530 26.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
142 Ove Jarle Dahl, Bærum PK 530 6.jun.11 Løvenskiold Bærum PK
142 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 530 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
142 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 530 7.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
142 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 530 14.sep.19 Åres Farris SS - Larvik
142 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 530 28.aug.16 Kjeldbergtind Svolvær PK
142 Kai Rosenlund, Bergen PK 530 21.mai.15 Laksevåg Bergen PK
142 Eirik Lygre, Bergen PK 530 26.mai.06 NC 3 Skatval Stjørdal PK
142 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 530 6.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
152 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 529 9.jun.13 Flakke Loner Kristiansand PK
153 Stein Hjort Endresen, Sola PK 528 5.feb.10 Skiljaberghallen Sola PK
153 Wemunn Aabø, Oslo PK 528 20.aug.06 Løvenskiold Oslo PK
153 Alexander Roland, Porsgrunn PK 528 1.des.13 Brevik Porsgrunn PK
153 Rune Kimo, Rissa PK 528 3.jul.16 Jonsvatnet Trondhjems PK
153 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 528 20.okt.19 Vestneshallen Vestnes PK
153 Magne Mæland, Sandnes PK 528 14.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
153 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 528 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
153 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 528 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
161 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 527 19.aug.14 Västerås Swedish SSF
161 Tor Olav Sande, Florø PK 527 12.mai.19 Florø Florø PK
161 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 527 27.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
161 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 527 26.apr.13 Sankthansholet Ørland PK
161 Tom Lauritzen, Bodø SSK 527 14.jun.12 Hunstad Bodø SSK
161 Peder Sperstad, Bærum PK 527 7.aug.17 Løvenskiold Bærum PK
167 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 526 14.mai.10 Skatval Stjørdal PK
167 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 526 22.sep.18 Blikshavn Kopervik PK
167 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 526 17.nov.13 Vestneshallen Vestnes PK
170 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 525 17.aug.19 Bestemorenga Bodø SSK
170 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 525 6.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
172 Egil Roland, Porsgrunn PK 524 3.des.17 Brevik Porsgrunn PK
172 Roger Leite, Oslo PK 524 30.aug.07 Maridalen OKTS
172 Anders Dingstad, Askim PK 524 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
172 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 524 28.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
172 Roar Bjerke, Oppegård SL 524 8.jun.09 Løvenskiold Oslo PK
172 Torger Larsen, Sandefjord PK 524 20.aug.05 Haugane Hedrum SS
172 Geir Berg, Ringerike PK 524 11.jun.16 Buttentjern Ringerike PK
179 Harald Syse, Lillestrøm OP 523 10.des.11 Ekeberg Oslo PK
179 Christian Harbosen, Namnå PK 523 14.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
179 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 523 10.aug.14 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
179 Pål Kristiansen, Sitter IL PK 523 6.jul.07 Sitter Grendehus Sitter IL PK
179 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 523 2.jun.19 Tromsdal Verdal SSL
179 Jan Bratland, Bodø SSK 523 31.mai.09 Åenget Mo PK
179 Anders Dahl Tørring, Porsgrunn PK 523 17.mar.12 Brevik Porsgrunn PK
179 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 523 23.okt.08 Hunstad Bodø SSK
179 Arne Aarnes, Verdal SSL 523 11.jun.13 Asmundvåg Hitra PK
179 John Olav Sundal, Tysnes SSK 523 21.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
189 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 522 15.des.19 Brevik Porsgrunn PK
189 Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK 522 10.des.06 Brevik Porsgrunn PK
189 Ivar Heitmann, Alta SSK 522 2.jun.12 Kvenvikmoen Alta SSK
189 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 522 1.sep.17 Vatne NOP/Vatne
189 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 522 15.jan.05 Brevik Porsgrunn PK
189 Thomas Sverdrup, SF Ørn 522 1.feb.14 NIH Bærum PK
189 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 522 17.feb.18 Bodø Bodø SSK
196 Sebastian Svardal, Åsane PK 521 8.jun.14 Jonahola Åsane PK
196 Geir Atle Småvik, Orkla PK 521 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
196 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 521 4.jun.11 Skatval Stjørdal PK
196 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 521 29.nov.15 Brevik Porsgrunn PK
196 Knut Avdem, Mosjøen PK 521 28.mai.10 Åenget Mo PK
196 Lasse Pevik, Porsgrunn PK 521 10.des.06 Brevik Porsgrunn PK
196 Petter Berg, Aron SK Drammen 521 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
196 Runar Venn, Ørland PK 521 13.nov.10 Brekstad Ørland PK
204 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 520 13.apr.08 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
204 Rune Johan Soleide, Førde PK 520 14.sep.08 Kråkenesmarka Førde PK
204 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 520 23.okt.08 Hunstad Bodø SSK
204 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK 520 11.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
204 Jan-Erik Skår, Høyanger PK 520 2.sep.07 Kråkenesmarka Førde PK
204 Sindre Småvik, Ørland PK 520 19.aug.10 Sankthansholet Ørland PK
204 Lars Sæle, Porsgrunn PK 520 7.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
211 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK 519 29.jan.12 Hunstad Bodø SSK
211 Erik Stai, Levanger SSL 519 2.jun.19 Tromsdal Verdal SSL
211 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 519 3.mai.09 Bømlohallen Bremnes PK
211 Terje Johansen, Evje PK 519 2.jun.07 Y2 Evje PK
211 Gro-Lisbeth Ryland, Halden PK 519 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
211 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 519 13.apr.08 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
211 Arne Kvam, Bærum PK 519 2.jun.14 Løvenskiold Bærum PK
218 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 518 15.des.19 Brevik Porsgrunn PK
218 Roger Kristiansen, Bodø SSK 518 9.jun.05 Hunstad Bodø SSK
218 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK 518 4.aug.19 Florø Florø PK
218 Linn Berven-Hanssen, Sola PK 518 12.jun.10 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
218 Finn Robert Lund, Grenland PK 518 16.jan.10 Brevik Porsgrunn PK
218 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 518 7.aug.17 Løvenskiold Bærum PK
218 Patrick Kvaksrud, Bærum PK 518 1.jun.15 Løvenskiold Bærum PK
225 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 517 18.okt.15 Bjørnehaugen Kristiansund PK
225 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 517 7.jul.06 NC 6 Sitter Sitter IL PK
225 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 517 3.jun.18 Mo i Rana Mo PK
225 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 517 4.jun.13 Sankthansholet Ørland PK
225 Morten Ringkilen, Mysen PL 517 29.aug.13 Løvenskiold Bærum PK
230 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 516 3.aug.07 Åenget Mo PK
230 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 516 3.apr.16 Jonahola Åsane PK
230 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 516 6.mai.05 Skatval Stjørdal PK
233 Johnny Bergholt, Bodø SSK 515 8.nov.07 Hunstad Bodø SSK
233 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 515 2.jun.05 Vågård Ringerike PK
233 Bjørn Aasen, Asker SK 515 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
233 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 515 19.aug.17 Jonahola Åsane PK
233 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 515 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
233 Morten Antonsen, Ørland PK 515 4.mar.11 Brekstad Ørland PK
233 Arild Aurstad, Steinkjer PK 515 6.jul.07 Sitter Grendehus Sitter IL PK
240 Tore Stensby, Løiten SS 514 12.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
240 Harald Nilsen, Stavanger PK 514 11.mar.06 Skiljaberghallen Stavanger PK
240 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 514 6.mar.20 Sola Skytehall Sola PK
240 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 514 14.jan.06 Brevik Porsgrunn PK
244 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 513 29.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
244 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 513 21.nov.09 Vestnes Vestnes PK
244 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 513 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
244 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 513 17.jan.16 Brevik Porsgrunn PK
244 Rune Finstad, OKTS 513 26.jan.14 NIH Bærum PK
244 Lars Petter Mostad, Oslo PK 513 13.mai.17 Løvenskiold Bærum PK
244 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 513 16.jun.19 Mo i Rana Mo PK
244 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 513 10.des.11 Ekeberg OKTS
252 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 512 12.mai.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
252 Morten Rustad, Lillestrøm OP 512 25.okt.15 Ekeberg OKTS
252 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 512 21.nov.09 Vestnes Vestnes PK
252 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS 512 18.mar.19 Ekeberg OKTS
256 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 511 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
256 Per Martin Marum, Trondheim SS 511 23.mai.12 Jonsvannet Trondhjems PK
256 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 511 6.jul.07 Sitter Grendehus Sitter IL PK
256 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 511 27.mai.17 Y2 Evje PK
256 Hans Petter Helland, Egersund PK 511 10.mar.07 Skiljaberghallen Stavanger PK
261 Are Wivestad, Sola PK 510 1.mar.19 Sola Skytehall Sola PK
261 Georg Aas, Sarpsborg PK 510 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
261 Sivert Nyhagen, Mo PK 510 20.feb.13 Selfors Mo PK
261 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 510 12.mai.18 Skatval Stjørdal PK
261 Hans Martin, Trondhjems PK 510 24.jun.06 NC 5 Laksevåg Bergen PK
261 Frank Istad, Kristiansund PK 510 1.okt.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
261 Magnus Løvhaug, Dokka PK 510 2.sep.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
261 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 510 13.jan.08 Brevik Porsgrunn PK
269 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 509 14.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
269 Alexander Wostryck, Stjørdal PK 509 25.mai.14 Skatval Stjørdal PK
269 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 509 26.okt.08 Bjørnehaugen Kristiansund PK
269 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 509 4.jun.11 Blikshavn Kopervik PK
269 Hans Torslett, Bæverdalen PK 509 23.okt.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
274 Thomas Fagervold, Ørland PK 508 4.jun.13 Sankthansholet Ørland PK
274 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 508 4.mai.08 Bømlohallen Bremnes PK
274 Kjell Thorsen, Porsgrunn PK 508 13.jan.08 Brevik Porsgrunn PK
274 Martin Meltzer, Arendal PK 508 10.aug.14 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
274 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 508 14.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
274 Raymond Auestad, Evje PK 508 25.mai.13 Evjemoen Evje PK
274 Robert Antonsen, Mosjøen PK 508 28.mai.10 Åenget Mo PK
281 Kjell M. Haarr, Sola PK 507 14.jan.05 Skiljaberghallen Sola PK
281 André Hansø, Kristiansund PK 507 29.okt.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
281 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 507 16.jun.12 Blikshavn Kopervik PK
281 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 507 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
281 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 507 30.aug.08 Bjørndalen Sarpsborg PK
281 Andrei Kassatkine, Bærum PK 507 14.mai.16 Løvenskiold Bærum PK
287 Tore Saur, Stryn PK 506 28.jun.09 Kråkenesmarka Førde PK
287 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 506 22.mai.16 Skatval Stjørdal PK
287 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 506 14.mai.10 Skatval Stjørdal PK
287 Lars Gunnar Liestøl, Evje PK 506 21.aug.10 Y2 Evje PK
287 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 506 27.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
292 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 505 10.sep.05 Sankthansholet Ørland PK
293 Anders Fallang, Lunner SL 504 2.sep.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
293 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 504 23.okt.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
293 Roy Blokhus, Mo PK 504 4.jun.06 NC 4 Sankthansholet Ørland PK
293 Anita L. Hansen, Svolvær PK 504 20.okt.12 Våganhallen Svolvær PK
293 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 504 30.okt.16 Buran Trondhjems PK
293 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 504 25.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
293 Roger Feed, Horten O. PK 504 14.sep.19 Åres Farris SS - Larvik
293 Arnstein Liberg, Frosta SSL 504 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
301 Bjørn Roar Martinussen, OKTS 503 1.sep.16 Maridalen OKTS
301 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 503 24.mai.14 Laksevåg Bergen PK
301 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 503 1.jun.15 Løvenskiold Bærum PK
301 Øystein Elvestad, Bergen PK 503 7.aug.10 Laksevåg Bergen PK
301 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 503 13.mai.13 Løvenskiold Bærum PK
301 Harald Berge, Førde PK 503 12.mai.19 Florø Florø PK
307 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 502 14.sep.08 Kråkenesmarka Førde PK
307 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 502 28.mai.16 Y2 Evje Evje PK
307 Jon Ørsund, Sunndal PK 502 21.okt.18 Vestneshallen Vestnes PK
307 Livar Gudmestad, Sandnes PK 502 12.aug.16 Svartemyr NOP/Vatne
307 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 502 9.nov.19 Sola skytehall Sola PK
307 Rune Aasen, Aron SK Drammen 502 12.mai.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
307 Rune Bjørgo, Bærum PK 502 30.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
307 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 502 4.jun.11 Blikshavn Kopervik PK
307 Thoralf Moen, Trondhjems PK 502 8.jun.07 Myråsen Selbu PK
307 Arne Lidwin, OKTS 502 21.aug.05 Løvenskiold Oslo PK
317 Line Strømdal, Trondhjems PK 501 24.jun.06 NC 5 Laksevåg Bergen PK
317 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 501 23.mai.15 Y2 Evje PK
319 Alfred Skår Hansen, Kopervik PK 500 13.jun.09 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
319 Einar Morten Landsem, Støren SSK 500 12.nov.17 Brekstad Ørland PK
319 Claus De Lange, Svelvik SS 500 28.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
319 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 500 15.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
319 Jan Helge Tofte, Stord PK 500 24.mai.16 Prestegardsskogen Stord PK
324 Leif Birger Bø, Sola PK 499 18.aug.07 Svartemyr NOP/Vatne
324 Roald Stallemo, Kristiansand PK 499 21.aug.10 Y2 Evje PK
324 Trygve Fundingsland, Sandnes PK 499 14.jan.05 Skiljaberghallen Sola PK
324 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK 499 26.okt.13 Våganhallen Svolvær PK
324 Gunnar Langø, Tromsø PK 499 4.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
329 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 498 12.mai.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
329 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 498 19.aug.10 Sankthansholet Ørland PK
329 Roy Aune, Hitra PK 498 11.jun.13 Asmundvåg Hitra PK
329 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 498 4.jun.11 Blikshavn Kopervik PK
329 Marius Ulriksen, Bodø SSK 498 15.nov.14 Hunstad Bodø SSK
329 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 498 13.aug.06 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
329 Asbjørn Olsen, Arendal PK 498 2.jun.07 Y2 Evje PK
329 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 498 21.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
329 Robert Kåsner, Melhus PK 498 31.aug.08 Sanktansholet Ørland PK
329 Arne-Christian Brekkland, Harstad PK 498 17.okt.10 Våganhallen Svolvær PK
339 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 497 7.jul.06 NC 6 Sitter Sitter IL PK
339 Rune Thoresen, Verdal SSL 497 22.mai.16 Skatval Stjørdal PK
339 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 497 26.okt.08 Bjørnehaugen Kristiansund PK
339 Øyvind Kimo, Rissa PK 497 26.jan.12 Brekstad Ørland PK
343 Thomas Fosse, Stavanger PK 496 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
343 Alexander Sæle, Åsane PK 496 23.mai.15 Jonahola Åsane PK
343 Harald Johansen, Haugesund PK 496 17.jun.06 Blikshavn Kopervik PK
343 Bent Nørkov, Trondhjems PK 496 12.apr.12 Buran Trondhjems PK
343 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 496 13.apr.08 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
348 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK 495 16.jun.19 Mo i Rana Mo PK
348 Malvin Munthe Skeisvoll, Kopervik PK 495 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
348 Espen Mostad, Fredrikstad SS 495 16.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
348 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 495 1.jul.18 Løvenskiold Bærum PK
348 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 495 19.mai.12 Laksevåg Bergen PK
348 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne 495 12.aug.16 Svartemyr NOP/Vatne
348 John Lothe, Haugesund PK 495 11.jun.16 Blikshavn Kopervik PK
348 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 495 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
348 Tom Buene, Vaksdal SSK 495 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
357 Ronald Pettersen, Meløy PK 494 15.apr.10 Hunstad Bodø SSK
357 Svein Engeli, Dokka PK 494 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
357 Rolf Lødding, Oslo SS 494 5.aug.07 Løvenskiold Oslo PK
360 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 493 15.aug.06 Svartemyr NOP/Vatne
360 Daniel Olaussen, Melhus PK 493 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
360 Frank Roy Haugland, Bærum PK 493 26.jun.10 Ekeberg Oslo PK
360 Morten Hernes, Ørland PK 493 26.apr.14 Sankthansholet Ørland PK
360 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 493 10.feb.07 Ekeberg OKTS
360 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 493 29.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
366 Egil Havre, Bergen PK 492 22.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
366 Kristoffer Fagerstrand Heia, Namdal SSL 492 6.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
366 Richard Aaserud, Ringerike PK 492 11.jun.16 Buttentjern Ringerike PK
366 Morten Haagenstad, Trondhjems PK 492 6.mar.12 Buran Trondhjems PK
366 Roger Vik, Ørland PK 492 27.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
366 Lars Johan Borge, Farris SS - Larvik 492 20.aug.05 Haugane Hedrum SS
372 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 491 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
372 Arnt Egil Båtstrand, Mosjøen PK 491 22.jun.11 Sagforsen Mosjøen PK
372 Erik Sveum, Aron SK Drammen 491 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
372 Frank Kristensen, PI 54 Lunde 491 13.jan.08 Brevik Porsgrunn PK
376 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK 490 29.mai.09 Ekeberg Oslo PK
376 Dag Frode Sundem, Trondhjems PK 490 8.mar.11 Buran Trondhjems PK
376 Helge Løtuft, Sandane PK 490 23.aug.09 Kråkenesmarka Førde PK
376 Patrick Henriksen, Bodø SSK 490 1.mai.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
376 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 490 4.apr.11 Falken Skytesenter Finnsnes PK
376 Jon Inge Barseth, Ørland PK 490 4.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
382 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 489 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
382 Jan Erik Kristoffersen, Sola PK 489 19.feb.10 Skiljaberghallen Sola PK
382 Øyvind Steinsholt, Farris SS - Larvik 489 11.des.05 Brevik Porsgrunn PK
382 Rolf Toven, Nesset PK 489 26.okt.08 Bjørnehaugen Kristiansund PK
386 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 488 3.jun.18 Mo i Rana Mo PK
386 Adrian Dyrland-Blikra, Porsgrunn PK 488 26.apr.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
386 Stian Krekling, Beiarn SL PK 488 13.feb.10 Hunstad Bodø SSK
386 Erik Eggen Åmillom, Furusjøen PK 488 17.aug.14 Nordre Land Dokka PK
386 Gunnar Orthe, Haugesund PK 488 16.jun.12 Blikshavn Kopervik PK
386 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 488 19.aug.06 Myråsen Selbu PK
392 Bjørn Kristensen, Askim PK 487 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
392 Kine Nordgård, Bodø SSK 487 26.apr.14 Hunstad Bodø SSK
392 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 487 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
395 Elin Leirvik, Trondheim SS 486 28.okt.18 Buran Trondhjems PK
395 Bernt Johansen, Kvæfjord PK 486 20.apr.07 Selfors Mo PK
395 Håvard Østgaard, Agdenes PK 486 4.mar.11 Brekstad Ørland PK
395 Johan Ahlfors, Porsgrunn PK 486 10.des.06 Brevik Porsgrunn PK
399 Hans Brataas, Mysen PL 485 29.aug.13 Løvenskiold Bærum PK
399 Norman Hetland, Sandnes PK 485 20.aug.10 Svartemyr NOP/Vatne
399 Geir Nordrum, Lena SS 485 2.sep.07 Dokka sentralsk.b. Dokka PK
399 Lars Anders Schiøtz, Trondhjems PK 485 6.mar.12 Buran Trondhjems PK
403 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 484 3.okt.17 Prestegardsskogen Stord PK
403 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 484 19.aug.12 Nordre Land Dokka PK
403 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 484 16.nov.14 Skytterhallen Vestnes PK
403 Ole Swang, Oslo PK 484 25.nov.07 Ekeberg OKTS
403 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK 484 26.okt.08 Bjørnehaugen Kristiansund PK
403 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 484 1.okt.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
403 Hugo Haug, OKTS 484 6.nov.05 Ekeberg OKTS
403 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 484 21.okt.12 Bjørnehaugen Kristiansund PK
403 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK 484 1.jul.18 Løvenskiold Bærum PK
403 Steinar Solheim, Stord PK 484 3.mai.09 Bømlohallen Bremnes PK
403 Shane Copeland, Bergen PK 484 16.jun.05 Laksevåg Bergen PK
414 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK 483 15.sep.19 EM Bologna ESC
414 Andreas Kiltvik, Selbu PK 483 24.nov.18 Selbuhallen Selbu PK
414 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 483 6.jul.07 Sitter Grendehus Sitter IL PK
414 Svein Ole Nesje, Oslo PK 483 31.jan.14 NIH Bærum PK
418 Åge Ånensen, Stord PK 482 4.okt.16 Prestegardskogen Stord PK
418 Marit Johansen, Trondhjems PK 482 1.mar.06 Buran Trondhjems PK
418 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK 482 31.mai.09 Åenget Mo PK
418 Per Gunnar Wærheim, PI 54 Lunde 482 11.des.05 Brevik Porsgrunn PK
418 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK 482 26.mai.06 NC 3 Skatval Stjørdal PK
418 Arne Østborg, Namdal SSL 482 2.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
424 Toivo Laakso, Lillehammer PK 481 10.sep.11 Nordre Land Dokka PK
424 Kenneth Auestad, Evje PK 481 30.mai.09 Y2 Evje PK
424 Odd Johnsen, Hitra PK 481 11.jun.13 Asmundvåg Hitra PK
424 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 481 9.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
424 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 481 24.mai.15 Skatval Stjørdal PK
424 Kjell Arne Kalland, Førde PK 481 27.aug.06 Kråkenesmarka Førde PK
424 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 481 5.aug.07 Løvenskiold Oslo PK
431 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK 480 21.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
431 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 480 29.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
431 Terje Fallmyr, Rissa PK 480 2.jun.16 Sankthansholet Ørland PK
431 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 480 22.jun.19 Jonahola Åsane PK
431 Morten Andresen, Trondhjems PK 480 17.jan.06 Buran Trondhjems PK