Alle på topp: NAIS Grov, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 293 Reidun Ann Støle 681 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 293 3.des.15 Tunellen Haugesund PK
2 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 292 1.okt.15 Tunellen Haugesund PK
3 Tor Jonassen, Sandnes PK 291 6.okt.18 Varhaug Hå PK
4 Frank Lien, Ringerike PK 290 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
4 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 290 29.aug.19 Flannum Modum PK
6 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 288 25.apr.19 Vevatne Tysnes SSK
6 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 288 4.des.14 Tunellen Haugesund PK
8 Jakob Kråkevik, Odda PK 287 16.des.14 Ragdehallen Odda PK
8 Glenn Bjorheim, Hå PK 287 6.okt.18 Varhaug Hå PK
8 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 287 1.okt.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
11 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 286 26.feb.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
11 Lasse Hovd, Bærum PK 286 19.jun.13 Bråtan Modum PK
11 Terje Storholt, Oslo PK 286 23.mai.11 Maridalen OKTS
14 Sjur I Børve, Odda PK 284 17.des.13 Ragdehallen Odda PK
14 Olaf Åvitsland, Evje PK 284 25.mai.19 Evje Evje PK
16 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 283 15.mai.13 Bråtan Modum PK
16 Runar Magnussen, Sola PK 283 10.okt.15 Refsland Hå PK
16 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 283 25.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
16 Hans Sørensen Knigge, Aron SK Drammen 283 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
20 Evert André Jonassen, Halden PK 282 30.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
20 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 282 12.feb.16 Brevik Porsgrunn PK
20 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 282 7.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
23 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 281 8.okt.16 Refsland Hå PK
23 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 281 11.aug.16 Skatval Stjørdal PK
23 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 281 15.nov.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
26 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 280 5.mar.16 Nodelandshallen Greipstad PK
26 André Trønnes, Narvik PK 280 26.apr.12 Idrettens hus Narvik PK
26 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 280 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
26 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 280 22.okt.18 Olledalen Asker SK
26 Frode Mølland, Greipstad PK 280 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
26 Peter Ekblom, Sola PK 280 11.okt.14 Refsland Hå PK
26 John Olav Sundal, Tysnes SSK 280 26.apr.18 Vevatne Tysnes SSK
33 Frode Svendsen, Åmli PK 279 14.apr.16 Saltrød Arendal PK
33 Arild Knudsen, Sandnes PK 279 11.okt.14 Refsland Hå PK
33 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 279 21.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
33 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 279 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
33 Arild Inge Wollan, Støren SSK 279 21.aug.17 Furukollen Støren SSK
38 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 278 5.apr.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
38 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 278 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
38 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 278 4.apr.13 Hunstad Bodø SSK
38 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 278 10.mar.18 Nodelandshallen Greipstad PK
42 Roald Fuglestad, Hå PK 277 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
42 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 277 6.okt.18 Varhaug Hå PK
42 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 277 22.aug.18 Skatval Stjørdal PK
42 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 277 4.sep.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
42 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 277 10.sep.15 Vevatne Tysnes SSK
42 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 277 12.jun.16 Nordre Land Dokka PK
42 Odd Bjorheim, Hå PK 277 6.okt.18 Varhaug Hå PK
42 Martin Meltzer, Arendal PK 277 24.sep.13 Saltrød Arendal PK
42 Per Rune Magnussen, Sola PK 277 8.okt.16 Refsland Hå PK
42 Erik Sveum, Aron SK Drammen 277 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
42 Jørn Morten Sletta, Lora SS 277 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
53 Martin Øyhus, Dokka PK 276 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
53 Runar Aas, Aron SK Drammen 276 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
53 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 276 12.apr.12 Tunellen Haugesund PK
53 Rune Hammer, Aron SK Drammen 276 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
53 Åge Lier, Stjørdal PK 276 6.aug.19 Stjørdal Stjørdal PK
53 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 276 8.sep.18 Bjørndalen Sandefjord PK
53 Hugo Kjetså, Evje PK 276 25.mai.19 Evje Evje PK
53 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 276 14.aug.14 Skatval Stjørdal PK
53 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 276 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
53 Petter Berg, Aron SK Drammen 276 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
63 Espen Sivertsen, Greipstad PK 275 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
63 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 275 2.nov.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
63 Lars Storemark, NOP-Bergen 275 23.aug.17 Laksevåg Bergen PK
63 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 275 20.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
63 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 275 19.sep.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
63 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 275 12.mai.12 Tromsdalen Verdal SSL
69 Dag Liestøl, Vennesla PK 274 29.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
69 Gisle Huge, Bodø SSK 274 4.jun.12 Hunstad Bodø SSK
69 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 274 12.feb.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
69 John Lothe, Haugesund PK 274 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
69 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 274 27.jan.19 Ekeberg OKTS
69 Gunnar Orthe, Haugesund PK 274 24.nov.11 Tunellen Haugesund PK
69 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 274 30.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
76 Roger Feed, Horten O. PK 273 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
76 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 273 27.okt.18 Songdalen Greipstad PK
76 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 273 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
76 Ingar Woll, Bærum PK 273 24.feb.20 Ekeberg OKTS
76 Kjetil Bromark, Modum PK 273 19.jun.13 Bråtan Modum PK
76 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 273 17.aug.14 Buttentjern Ringerike PK
76 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK 273 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
76 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 273 14.nov.11 Ekeberg OKTS
84 Rolf Hindal, Haugesund PK 272 2.jun.16 Tunellen Haugesund PK
84 Jan Helge Tofte, Stord PK 272 11.nov.14 Prestegardskogen Stord PK
84 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 272 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
84 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 272 30.mai.12 Skatval Stjørdal PK
84 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 272 19.aug.15 Laksevåg Bergen PK
84 Norman Hetland, Sandnes PK 272 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
84 Arild Brattrud, Dokka PK 272 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
84 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 272 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
84 Holger Hallset, Storm SS 272 12.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
84 Livar Gudmestad, Sandnes PK 272 7.okt.17 Refsland Hå PK
84 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 272 6.apr.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
84 Øyvind Træet, Haugesund PK 272 4.feb.15 Tunellen Haugesund PK
96 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 271 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
96 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 271 12.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
96 Roar Haugan, Støren SSK 271 4.jun.18 Furukollen Støren SSK
96 Nils Lennart Johan Sand, Halden PK 271 30.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
96 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 271 11.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
96 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 271 18.jun.14 Smidholen Namnå PK
96 Magnus Sømme, Sandnes PK 271 11.okt.14 Refsland Hå PK
96 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 271 20.jun.16 Lerkehaug Steinkjer PK
96 Rune Thoresen, Verdal SSL 271 26.aug.13 Lerkehaug Steinkjer PK
96 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 271 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
106 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 270 15.des.15 Ragdehallen Odda PK
106 Atle Audun Turøy, Stord PK 270 15.jan.18 Prestegardsskogen Stord PK
106 Gunnar Varhaug, Hå PK 270 8.okt.16 Refsland Hå PK
106 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 270 22.aug.18 Skatval Stjørdal PK
106 Steinar Omdal, Greipstad PK 270 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
106 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 270 4.okt.18 Tunellen Haugesund PK
106 Runar Ingebretsen, Losby VPK 270 27.jan.19 Ekeberg OKTS
113 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 269 30.jan.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
113 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 269 6.jun.13 Tunellen Haugesund PK
113 Rune Finstad, OKTS 269 22.okt.18 Olledalen Asker SK
113 Eirik Kuven, Bergen PK 269 11.sep.12 Laksevåg Bergen PK
113 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 269 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
113 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 269 4.jun.18 Furukollen Støren SSK
113 Steinar Solheim, Stord PK 269 18.mar.14 Prestegardsskogen Stord PK
113 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 269 12.nov.15 Gimlehallen Kristiansand PK
113 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 269 29.mai.18 Tromsdal Verdal SSL
113 Are Wivestad, Sola PK 269 10.okt.15 Refsland Hå PK
113 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 269 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
124 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 268 5.mar.16 Nodelandshallen Greipstad PK
124 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 268 22.aug.18 Skatval Stjørdal PK
124 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 268 27.jan.19 Ekeberg OKTS
124 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 268 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
124 Morten Daniel Olsen, Moss PK 268 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
124 Tomas Eriksson, Time PK 268 8.okt.16 Refsland Hå PK
124 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 268 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
131 Jan Ove Takvam, Sola PK 267 10.okt.15 Refsland Hå PK
131 Kristoffer Jakobsen, Elverum PK 267 19.mai.15 Egebergbanen Kongsvinger SS
131 Roar Hembre, Trondheim SS 267 12.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
131 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 267 29.aug.19 Flannum Modum PK
131 Alf Johnsen, Greipstad PK 267 27.sep.11 Saltrød Arendal PK
131 Reidar Haugen, OKTS 267 19.mar.12 Ekeberg OKTS
131 Richard Aaserud, Ringerike PK 267 25.nov.19 Olledalen Asker SK
131 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 267 12.okt.19 Åres Farris SS - Larvik
131 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 267 28.jan.17 Kristiansand Kristiansand PK
140 Atle Kleppe, Sandnes PK 266 6.jun.13 Tunellen Haugesund PK
140 Filip Vinæs, Mysen PL 266 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
140 Kjell Olsen, Bergen PK 266 13.mai.14 Laksevåg Bergen PK
140 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 266 16.mai.13 Skatval Stjørdal PK
140 Erik Stai, Levanger SSL 266 5.sep.12 Lerkehaug Steinkjer PK
140 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 266 6.apr.19 Bjørndalen Sandefjord PK
140 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 266 23.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
140 Håkon Tøråsen, Namnå PK 266 18.jun.14 Smidholen Namnå PK
140 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 266 26.sep.18 Karmøyhallen Skudenes PK
140 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 266 27.nov.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
140 Stein Øyvind Andersen, Stord PK 266 15.okt.13 Prestegardskogen Stord PK
140 Rikard Hille, Greipstad PK 266 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
140 Morten Skjengen, Trondhjems PK 266 16.mai.13 Skatval Stjørdal PK
140 Orvel Varhaug, Hå PK 266 7.okt.17 Refsland Hå PK
154 Leif Tellefsen Brendeland, Haugesund PK 265 7.jan.15 Tunellen Haugesund PK
154 Geir Berg, Ringerike PK 265 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
154 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 265 20.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
154 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 265 24.mai.16 Egebergbanen Kongsvinger SS
154 Svein Tore Rabben, Åsane PK 265 19.aug.14 Laksevåg Bergen PK
154 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 265 15.jan.18 Prestegardsskogen Stord PK
160 Anders Kortgård, OKTS 264 21.jan.15 Ekeberghallen OKTS
160 Morten Antonsen, Ørland PK 264 27.feb.20 Brekstad Ørland PK
160 Ole Morten Valø, Askim PK 264 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
160 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 264 25.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
164 Laurits Reve, Time PK 263 11.okt.14 Refsland Hå PK
164 Erling Hardeland, Haugesund PK 263 1.jan.14 Tunellen Haugesund PK
164 Peter Hirth, Aron SK Drammen 263 29.apr.15 Bråtan Modum PK
164 Helge Tofte, Stord PK 263 14.jan.20 Prestegardsskogen Stord PK
164 May Brit Morsund Håland, Egersund PK 263 26.aug.19 Fotland Egersund PK
164 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 263 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
164 Nils Einar Eide, OKTS 263 12.des.11 Ekeberg OKTS
164 Jon Ørsund, Sunndal PK 263 4.aug.17 Dalaråa Sunndal PK
164 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 263 23.apr.14 Brevik Porsgrunn PK
164 Sigve Madland, Hå PK 263 10.okt.15 Refsland Hå PK
174 Atle Kristoffersen, Sandnes PK 262 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
174 Ole Petter Røed, Sandefjord PK 262 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
174 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 262 3.des.15 Tunellen Haugesund PK
174 Gunnar Teigland, Tysnes SSK 262 29.aug.19 Vevatne Tysnes SSK
174 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 262 4.aug.17 Dalaråa Sunndal PK
174 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 262 1.okt.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
174 Jarle Hundseid, Haugesund PK 262 2.jan.13 Tunellen Haugesund PK
174 Sølvi Ingebretsen, Farris SS - Larvik 262 1.okt.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
174 Jan Kvalbein, Time PK 262 10.okt.15 Refsland Hå PK
183 Morten Ringkilen, Mysen PL 261 11.aug.16 Korterudmyra Mysen PL
183 Jack Frode Skjæveland, Time PK 261 8.okt.16 Refsland Hå PK
183 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK 261 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
183 Marius Dyngeland, Bergen PK 261 11.mai.17 Laksevåg Bergen PK
183 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK 261 13.jan.17 Giske Idrettshall Vigra/Valderøy PK
183 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 261 29.sep.19 Fevikhallen Grimstad SS
183 Niels Åge Johansen, Nord-Odal SS 261 3.jun.17 Egeberg-banen Kongsvinger SS
183 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 261 6.okt.18 Varhaug Hå PK
183 Asle Frantzen, Bergen PK 261 9.sep.14 Laksevåg Bergen PK
192 John Erik Lofthus, Haugesund PK 260 1.okt.15 Tunellen Haugesund PK
192 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 260 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
192 Jahn Thomas Fidje, Marnar PL 260 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
192 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 260 4.apr.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
192 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 260 12.feb.16 Brevik Porsgrunn PK
192 Reidar Hestnes, Egersund PK 260 6.okt.18 Varhaug Hå PK
192 Atle Tveit, Grimstad SS 260 7.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
192 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 260 18.apr.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
192 Eirik Eriksen, Horten O. PK 260 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
192 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 260 9.mai.19 Prestagardsskogen Stord PK
202 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 259 27.mai.13 Lerkehaug Steinkjer PK
202 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 259 27.des.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
202 Torbjørn Sæbø, Bremnes PK 259 7.apr.16 Bømlohallen Bremnes PK
202 Reimund Skadsem, Hå PK 259 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
202 Kåre Nord-Varhaug, Hå PK 259 7.okt.17 Refsland Hå PK
202 Lauritz Torjul, OKTS 259 19.mar.12 Ekeberg OKTS
202 Sulim Dzhamurzaev, Asker SK 259 25.nov.19 Olledalen Asker SK
202 Morten Bentsen, Greipstad PK 259 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
202 Richard Baksvær, Ringerike PK 259 17.aug.14 Buttentjern Ringerike PK
202 Knut Grøtting, Stjørdal PK 259 10.mai.12 Skatval Stjørdal PK
202 Eivind Minge, Moss PK 259 7.apr.16 Korterudmyra Mysen PL
202 Rune Aasen, Aron SK Drammen 259 27.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
202 Hans Gunnar Lien, Ringerike PK 259 19.sep.15 Buttentjern Ringerike PK
202 Stig Hesjedal, Odda PK 259 29.nov.16 Ragdehallen Odda PK
202 Bill Simonsen, Steinkjer PK 259 26.aug.13 Lerkehaug Steinkjer PK
202 Steinar Frydenlund, Modum PK 259 29.aug.19 Flannum Modum PK
218 Kristian Fuglestad, Hå PK 258 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
218 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 258 12.okt.19 Åres Farris SS - Larvik
218 Kristoffer Gjelsvik Hansen, Bergen PK 258 17.aug.16 Laksevåg Bergen PK
218 Rune Johan Soleide, Førde PK 258 15.mai.13 Kråkenes Førde PK
218 Hans Brataas, Mysen PL 258 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
218 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 258 2.feb.12 Tunellen Haugesund PK
218 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 258 19.sep.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
218 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 258 17.aug.16 Laksevåg Bergen PK
218 Torstein Vikan, Verdal SSL 258 29.aug.17 Tromsdal Verdal SSL
227 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 257 12.jun.16 Vinterveiskaret Kirkenes PK
227 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 257 26.aug.19 Fotland Egersund PK
227 Berge Børve, Odda PK 257 15.des.15 Ragdehallen Odda PK
227 Jørn Aasland, OKTS 257 20.okt.14 Ekeberg OKTS
227 Anders Vonstad, Mo PK 257 28.mai.19 Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
227 Espen Mostad, Fredrikstad SS 257 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
227 Kjetil Eia, Time PK 257 6.okt.18 Varhaug Hå PK
234 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 256 18.jun.14 Bjørndalen Bjørndalen
234 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 256 6.okt.18 Varhaug Hå PK
234 Jan Ove Midtun, Bergen PK 256 23.aug.17 Laksevåg Bergen PK
234 Espen Schanche, Sandefjord PK 256 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
234 Erik Gundersen, Vennesla PK 256 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
234 Liv Håland, Hå PK 256 7.okt.17 Refsland Hå PK
234 Lars M Nå, Odda PK 256 2.des.14 Ragdehallen Odda PK
234 Tore Nygaard, Haugesund PK 256 31.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
234 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 256 20.mai.17 Y2 Evje PK
234 Lars Petter Mostad, Oslo PK 256 20.okt.14 Ekeberg OKTS
244 Bjørn Magnus Bekken, Modum PK 255 29.apr.15 Bråtan Modum PK
244 Thomas Martinsen, Fredrikstad PK 255 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
244 Erik Skjefstadmoen, Kongsvinger SS 255 3.jun.17 Egeberg-banen Kongsvinger SS
244 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 255 13.feb.18 Karmøy Hallen Skudenes PK
244 Rolf Hansen, Narvik PK 255 26.apr.12 Idrettens hus Narvik PK
249 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK 254 6.mai.13 Lerkehaug Steinkjer PK
249 Ole Kristian Røed, Sandefjord PK 254 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
249 Ole Christian Gruer, Røyken SL 254 20.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
249 Roar Bjerke, Oppegård SL 254 14.nov.11 Ekeberg OKTS
249 Endre Mogen, Arendal PK 254 10.sep.19 Saltrød Arendal PK
249 Svein Engeli, Dokka PK 254 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
249 Tor Amundsen, Enebakk PK 254 13.mai.15 Bråtan Modum PK
249 Britt Elena Wollan, Støren SSK 254 21.aug.17 Furukollen Støren SSK
249 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 254 16.apr.15 Saltrød Arendal PK
249 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 254 12.jun.16 Nordre Land Dokka PK
259 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 253 29.apr.19 Olledalen Asker SK
259 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 253 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
259 Per Martin Marum, Trondheim SS 253 30.mai.12 Skatval Stjørdal PK
259 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 253 27.des.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
259 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 253 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
259 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 253 27.jan.19 Ekeberg OKTS
259 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 253 14.des.19 Kulås Sarpsborg PK
259 Leif Røkke, Steinkjer PK 253 20.jun.16 Lerkehaug Steinkjer PK
259 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK 253 29.apr.19 Olledalen Asker SK
259 Robert Ilievski, Greipstad PK 253 26.jan.20 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
259 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 253 14.nov.11 Ekeberg OKTS
270 Birger Hovland, Haugesund PK 252 4.feb.16 Tunellen Haugesund PK
270 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 252 29.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
270 Erik Langebeck, Fredrikstad PK 252 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
270 Berner Helland, Marnar PL 252 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
270 Asbjørn O. Kleppe, Tysnes SSK 252 15.sep.16 Vevatne Tysnes SSK
270 Egil Roland, Porsgrunn PK 252 21.nov.12 Brevik Porsgrunn PK
270 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 252 8.jul.13 Lerkehaug Steinkjer PK
270 Vegard Vingen Nerland, Steinkjer PK 252 20.jun.16 Lerkehaug Steinkjer PK
278 Øystein Sjo, Stord PK 251 13.okt.11 Prestegardsskogen Stord PK
278 Stian Fossan, Steinkjer PK 251 29.aug.17 Tromsdal Verdal SSL
278 Glenn Eikeland, Greipstad PK 251 29.okt.16 Nodelandshallen Greipstad PK
278 Knut Harald Graven, OKTS 251 16.apr.12 Ekeberg OKTS
282 Oddvar Raunholm, Stord PK 250 10.nov.15 Prestegardsskogen Stord PK
282 Øyvind Sørvik, Haugesund PK 250 1.des.16 Tunellen Haugesund PK
282 Petter Moe, Asker SK 250 22.okt.18 Olledalen Asker SK
282 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 250 27.jan.19 Ekeberg OKTS
282 Johnny Ystanes, Odda PK 250 19.des.17 Ragdehallen Odda PK
282 Thomas Olson, Haugesund PK 250 6.sep.12 Tunellen Haugesund PK
282 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 250 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
282 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 250 8.apr.18 Bremnes Bremnes PK
282 Alexander Roland, Porsgrunn PK 250 9.mai.12 Brevik Porsgrunn PK
282 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 250 25.nov.19 Olledalen Asker SK
292 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 249 25.apr.17 Bømlohallen Bremnes PK
292 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 249 21.des.18 Kulås Sarpsborg PK
292 Johnny Ulveraker, Tysnes SSK 249 21.apr.16 Vevatne Tysnes SSK
292 Lars Ivar Larsson, Sandnes PK 249 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
292 John Willy Jakobsen, Bergen PK 249 20.aug.13 Laksevåg Bergen PK
292 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 249 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
292 Morten Høien, Hå PK 249 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
292 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 249 25.feb.16 Gimlehallen Kristiansand PK
292 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK 249 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
292 Bjørnar Eike Amundsen, Greipstad PK 249 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
292 Ole-Harald Aas, Bærum PK 249 19.sep.14 Brevik Porsgrunn PK
292 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 249 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
292 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 249 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
292 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 249 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
292 Sten Haga, Kirkenes PK 249 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
307 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 248 21.mai.15 Y2 Evje PK
307 Rune Marcussen, Stord PK 248 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
307 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 248 26.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
307 Terje Kolstad, Verdal SSL 248 31.jul.12 Tromsdalen Verdal SSL
307 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK 248 29.okt.18 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
312 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 247 18.mar.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
312 Anders Røine, OKTS 247 23.mar.15 Ekeberghallen OKTS
312 Marius Stensland, Modum PK 247 13.mai.15 Bråtan Modum PK
312 Audun Hauglum Bermingrud, Aron SK Drammen 247 23.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
312 Anders Dingstad, Askim PK 247 7.apr.16 Korterudmyra Mysen PL
312 Arne Sletteng, Åsane PK 247 13.mai.14 Laksevåg Bergen PK
312 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 247 6.sep.18 Lygna skytebane Hadeland SS
319 Ole Henning Djøseland, Hå PK 246 12.okt.13 Refsland Hå PK
319 Iver Trones Jørve, Farris SS - Larvik 246 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
319 Thomas Buene, Hå PK 246 10.okt.15 Refsland Hå PK
319 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 246 3.mai.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
319 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 246 10.mar.18 Nodelandshallen Greipstad PK
324 Göran Anders Martin, OKTS 245 24.feb.20 Ekeberg OKTS
324 Alf Øversveen, Dokka PK 245 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
324 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 245 25.mar.19 Olledalen Asker SK
324 Espen Magnussen, Sola PK 245 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
324 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 245 1.nov.18 Tunellen Haugesund PK
329 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 244 26.jan.20 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
329 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 244 22.sep.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
329 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 244 7.jun.17 Furukollen Støren SSK
329 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 244 3.mai.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
329 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 244 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
329 Øyvind Sundet, Tønsberg O. PK 244 6.sep.16 Bjørndalen Sandefjord PK
329 Knut Morønningen, Namnå PK 244 18.jun.14 Smidholen Namnå PK
329 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 244 12.feb.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
329 Terje Solhaug, Dokka PK 244 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
329 Åge Ånensen, Stord PK 244 14.jan.19 Prestegardsskogen Stord PK
339 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 243 6.okt.18 Varhaug Hå PK
339 Bernt Johansen, Kvæfjord PK 243 25.jun.11 Åenget Mo PK
339 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP 243 26.nov.18 Ekeberg OKTS
339 Geir Øverås, Vestnes PK 243 27.des.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
339 Eirik Djønne, Odda PK 243 17.des.19 Odda Odda PK
344 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 242 30.mai.12 Skatval Stjørdal PK
344 Rune Berg Ålien, Nesbyen PK 242 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
344 Vidar Frank Solemdal, Bergen PK 242 7.jun.17 Laksevåg Bergen PK
344 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 242 4.apr.13 Hunstad Bodø SSK
344 Jørulf Varhaug, Hå PK 242 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
349 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 241 27.des.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
349 Agnar Solheim, Arendal PK 241 10.sep.19 Saltrød Arendal PK
349 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 241 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
349 Petter T. Sørensen, Marnar PL 241 24.apr.14 Saltrød Arendal PK
349 Geir Pisani, Bergen PK 241 6.sep.16 Laksevåg Bergen PK
354 Ole Johan Vold, Hå PK 240 10.okt.15 Refsland Hå PK
354 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 240 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
354 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 240 28.jan.17 Kristiansand Kristiansand PK
354 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK 240 12.mar.17 Kristiansand Kr.sand Garnison PK
354 Bård Håland, Hå PK 240 7.okt.17 Refsland Hå PK
354 Tage Midtun, Odda PK 240 1.des.15 Ragdehallen Odda PK
354 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 240 27.feb.12 Ekeberg OKTS
354 Bjørn Langseth, Namnå PK 240 18.jun.14 Smidholen Namnå PK
354 Jan Varhaug, Hå PK 240 11.okt.14 Refsland Hå PK
363 Toivo Laakso, Lillehammer PK 239 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
363 Atle Løland, Hå PK 239 12.okt.13 Refsland Hå PK
363 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK 239 19.sep.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
363 Paul Kristian Kristensen, Alta SSK 239 29.aug.17 Tromsdal Verdal SSL
363 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 239 29.sep.11 Tunellen Haugesund PK
363 Knut Stamland, Porsgrunn PK 239 12.feb.16 Brevik Porsgrunn PK
363 Knut Henning Våge, Haugesund PK 239 7.mar.13 Tunellen Haugesund PK
363 Per Ove Sekse, Odda PK 239 2.des.14 Ragdehallen Odda PK
371 Helge Wiborg, OKTS 238 16.apr.12 Ekeberg OKTS
371 André Nilsbakken, Kristiansand PK 238 23.nov.17 Gimlehallen Kristiansand PK
371 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 238 4.feb.15 Tunellen Haugesund PK
371 Tor Andre Opås, Evje PK 238 20.mai.17 Y2 Evje PK
371 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 238 27.aug.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
376 Knut Erik Bratli, Horten O. PK 237 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
376 Yngve Storbrua, Arendal PK 237 9.apr.19 Saltrød Arendal PK
376 Anita Bjurstrøm, Nedre Eiker PK 237 13.mai.15 Bråtan Modum PK
376 Jan Harald Vegusdal, Arendal PK 237 12.apr.18 Saltrød Arendal PK
376 Audun Freitag, Grimstad SS 237 21.mai.16 Y2 Evje PK
381 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK 236 8.mai.18 Skatval Stjørdal PK
381 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 236 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
381 Njål Vidar Bokn, Haugesund PK 236 6.nov.14 Tunellen Haugesund PK
381 Robert Hansen, Modum PK 236 15.mai.13 Bråtan Modum PK
381 Arne Lidwin, OKTS 236 12.sep.11 Ekeberg OKTS
381 Odd Morten Brekke, Sandnes PK 236 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
387 Arve Løkamoen, Aron SK Drammen 235 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
387 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 235 11.okt.14 Refsland Hå PK
387 Torstein Liene, Greipstad PK 235 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
387 Sissil Magnussen, Sola PK 235 10.okt.15 Refsland Hå PK
391 Guido Stuttgen, Haugesund PK 234 4.sep.14 Tunellen Haugesund PK
391 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK 234 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
391 Rune Jobsen, Arendal PK 234 12.apr.18 Saltrød Arendal PK
391 Jan Martin Svendsen, Arendal PK 234 26.apr.12 Saltrød Arendal PK
391 Morten Svanes, Egersund PK 234 26.aug.19 Fotland Egersund PK
391 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 234 12.okt.13 Refsland Hå PK
391 Svein Ole Nesje, Oslo PK 234 7.jun.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
391 Rune Amundø, Sula SSK 234 27.aug.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
399 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 233 25.aug.14 Lerkehaug Steinkjer PK
399 Bjørn Roar Martinussen, OKTS 233 23.mar.15 Ekeberghallen OKTS
399 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 233 10.sep.13 Laksevåg Bergen PK
399 Linda Størdal, Enebakk PK 233 13.mai.15 Bråtan Modum PK
399 Arild Barane, Time PK 233 12.okt.13 Refsland Hå PK
399 Arvid Knutsen, Arendal PK 233 28.apr.11 Saltrød Arendal PK
405 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 232 15.des.11 Prestegardsskogen Stord PK
405 Bjørn Hunn, Sarpsborg PK 232 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
405 Jarle Johanson, Haugesund PK 232 12.feb.20 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
405 Geir Udnes Aamot, Skjåk PK 232 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
405 Arne Horneland, Haugesund PK 232 12.feb.20 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
405 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 232 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
405 Anders Simensen, OKTS 232 21.jan.15 Ekeberghallen OKTS
405 Ronny Karlsen, Mo PK 232 25.jun.11 Åenget Mo PK
405 Johann Eriksen, Stord PK 232 18.mar.14 Prestegardsskogen Stord PK
405 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 232 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
415 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 231 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
415 Stian Ølberg, Sandnes PK 231 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
415 Jan Wiik, Aron SK Drammen 231 21.jan.15 Ekeberghallen OKTS
415 Åge Olaussen, Haugesund PK 231 12.feb.20 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
415 Arne Richard Rishaug, Mo PK 231 28.mai.19 Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
415 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen 231 20.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
415 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS 231 24.feb.20 Ekeberg OKTS
415 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL 231 30.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
415 Magne Gunnar Norberg, Lora SS 231 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
415 Kristian Sjursen, Haugesund PK 231 21.jan.13 Prestegardsskogen Stord PK
415 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 231 19.mai.15 Egebergbanen Kongsvinger SS
415 Christoffer Sivertsen, Arendal PK 231 25.sep.12 Saltrød Kopervik PK
427 Terje Vikøren, Tysnes SSK 230 21.sep.17 Vevatne Tysnes SSK
427 Tor Maagø, Aron SK Drammen 230 13.mai.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
427 Anne Britt Ødegård, Bremnes PK 230 21.apr.16 Vevatne Tysnes SSK
427 Robert Kvale, Grimstad SS 230 12.nov.15 Gimlehallen Kristiansand PK
427 Rune Pedersen, Kristiansand PK 230 12.nov.15 Gimlehallen Kristiansand PK
427 Rune Irgens-Væting, Grimstad SS 230 10.sep.19 Saltrød Arendal PK
433 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 229 30.mai.12 Skatval Stjørdal PK
433 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK 229 14.jan.20 Prestegardsskogen Stord PK
433 Kasper Henaug, Ringerike PK 229 28.okt.19 Olledalen Asker SK
433 Kenneth Svinsås, Ørland PK 229 27.feb.20 Brekstad Ørland PK
437 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS 228 21.des.18 Kulås Sarpsborg PK
437 Gjermund Viland, Haugesund PK 228 5.jan.12 Tunellen Haugesund PK
439 Jan Henrik Tobiassen, Marnar PL 227 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
439 Stian Lie-Eriksen, Asker SK 227 22.okt.18 Olledalen Asker SK
439 Erik Eggen Åmillom, Furusjøen PK 227 12.jun.16 Nordre Land Dokka PK
439 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 227 6.mar.14 Tunellen Haugesund PK
439 Magne Granøien, Støren SSK 227 4.jun.18 Furukollen Støren SSK
444 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK 226 27.des.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
444 Asta Salamonsen Kvalbein, Time PK 226 11.okt.14 Refsland Hå PK
444 Tor Arne Berenger, Ringerike PK 226 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
444 Egil Stien, Mo PK 226 25.jun.11 Åenget Mo PK
444 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 226 6.mar.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
444 Gordon Hansen, Sarpsborg PK 226 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
444 Krister Kvaavik, Bergen PK 226 22.aug.12 Laksevåg Bergen PK
444 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK 226 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
452 Erling Overholt, Steinkjer PK 225 8.jul.13 Lerkehaug Steinkjer PK
452 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 225 10.aug.17 Skatval Stjørdal PK
452 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 225 17.mar.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
452 Tor Sigve Svalestad, Hå PK 225 11.okt.14 Refsland Hå PK
452 Lars Arne Opedal, Odda PK 225 12.nov.13 Ragdehallen Odda PK
452 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 225 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
452 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK 225 14.des.19 Kulås Sarpsborg PK
459 Harald Tvedt, Arendal PK 224 28.apr.11 Saltrød Arendal PK
459 Gunnar Lie Sandbæk, Moss PK 224 19.jun.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
459 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen 224 23.mar.15 Ekeberghallen OKTS
462 Vegard Nygård, Sarpsborg PK 223 19.jun.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
462 Endre Hope, Haugesund PK 223 2.mai.13 Tunellen Haugesund PK
462 Morten Eriksen, Hokksund PK 223 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
462 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 223 24.mai.18 Bjørndalen Sandefjord PK
462 Vidar Lid, Tysnes SSK 223 4.sep.14 Vevatne Tysnes SSK
467 Ingve Fosse, Stord PK 222 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
467 Harald Syse, Lillestrøm OP 222 14.nov.11 Ekeberg OKTS
467 Johann Hammerdinger, Haugesund PK 222 6.feb.19 Tunellen Haugesund PK
467 Inge Ystanes, Odda PK 222 17.des.19 Odda Odda PK
467 Benno Steffensen, OKTS 222 10.sep.12 Ekeberg OKTS
472 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK 221 7.okt.17 Refsland Hå PK
472 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 221 26.feb.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
472 Terje Foss, Dokka PK 221 24.mai.15 Nordre Land Dokka PK
472 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 221 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
472 Vidar Andreas Koi, Arendal PK 221 14.apr.16 Saltrød Arendal PK
472 Per Arve Heggset, Sunndal PK 221 4.aug.17 Dalaråa Sunndal PK
472 Kristian Langeland, Porsgrunn PK 221 23.apr.14 Brevik Porsgrunn PK
479 Kim Vater, Haugesund PK 220 1.nov.18 Tunellen Haugesund PK
479 Johnny Aslaksen, NOP-Bergen 220 5.mai.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
479 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK 220 5.jun.12 Åenget Mo PK
479 John Tellef Håbesland, Evje PK 220 21.mai.16 Y2 Evje PK
479 Olav Teigland, Tysnes SSK 220 21.apr.16 Vevatne Tysnes SSK
484 Leif Birger Bø, Sola PK 219 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
484 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 219 26.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
486 Edvard Martin Larsen, Haugesund PK 218 5.mar.15 Tunellen Haugesund PK
486 Frank André Kallevik, Haugesund PK 218 7.mar.13 Tunellen Haugesund PK
486 Marius Lepsøe, Tysnes SSK 218 21.apr.16 Vevatne Tysnes SSK
489 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 217 14.des.19 Kulås Sarpsborg PK
489 Erling Sønderby, Dokka PK 217 23.mar.15 Ekeberghallen OKTS
489 Ingo Gerhard, Stord PK 217 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
489 Peter Davis-Tewes, Asker SK 217 24.feb.20 Olledalen Asker SK
493 Per Anton Øverland, Greipstad PK 216 11.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
493 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL 216 25.feb.16 Gimlehallen Kristiansand PK
493 Rune Sijtsema, Stord PK 216 13.okt.11 Prestegardsskogen Stord PK
493 Einar Bjelland, Stord PK 216 13.okt.11 Prestegardsskogen Stord PK
493 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 216 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
493 Beate Engelsvoll, Hå PK 216 12.okt.13 Refsland Hå PK
493 Robin Hille, Marnar PL 216 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
493 Jan Georg Lauvåsen, Porsgrunn PK 216 19.sep.14 Brevik Porsgrunn PK
501 John Richard Blitzner, Egersund PK 215 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
501 Frank Harald Eikseter, Nord-Odal SS 215 3.jun.17 Egeberg-banen Kongsvinger SS
501 Dagfinn Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 215 29.sep.19 Fevikhallen Grimstad SS
501 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 215 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
501 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 215 19.sep.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
501 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P 215 17.okt.18 Kjelleren i Schibstedts trykke Blinken M&P
507 Håvard Todal, OKTS 214 21.jan.15 Ekeberghallen OKTS
507 Jens Oluf Westgaard, Fredrikstad SS 214 30.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
507 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 214 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
507 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK 214 14.des.19 Kulås Sarpsborg PK
511 Tom Henry Øvland, Greipstad PK 213 25.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
511 Terje Jacobsen, Kongsvinger SS 213 24.mai.16 Egebergbanen Kongsvinger SS
511 Frode Schive, Bremnes PK 213 27.feb.20 Svortland Bremnes PK
511 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 213 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
515 Bjørn Enger, Moss PK 212 13.jun.15 Regimentsmyra Fredrikstad SS
515 John Werner Andersen, Nord-Odal SS 212 3.jun.17 Egeberg-banen Kongsvinger SS
515 Stefan Lars Erik Gunnar Klasson, Kr.sand Garnison PK 212 12.mar.17 Kristiansand Kr.sand Garnison PK
515 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK 212 21.sep.17 Vevatne Tysnes SSK
515 Espen Wolf, Fredrikstad SS 212 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
515 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK 212 5.sep.16 Lerkehaug Steinkjer PK
515 Håvard Skagmo, Bærum PK 212 17.okt.18 Kjelleren i Schibstedts trykke Blinken M&P
515 Magne Bjørn Klokset, Stjørdal PK 212 11.aug.16 Skatval Stjørdal PK
523 Arnt Øvreness, Verdal SSL 211 3.jul.12 Tromsdalen Verdal SSL
523 Morten Anders Gohn, Bærum PK 211 17.okt.18 Kjelleren i Schibstedts trykke Blinken M&P
523 Thomas Moen, Lund PK 211 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
523 Øyvind Sogn, Horten O. PK 211 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
523 Tore Engvig, Oslo Vestre SS 211 22.jan.19 Nydalen Blinken M&P
523 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 211 4.apr.13 Hunstad Bodø SSK
529 Steinar Nestås, Bergen PK 210 23.aug.17 Laksevåg Bergen PK
529 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK 210 7.okt.17 Refsland Hå PK
529 Eirik Arne Sletta, Lora SS 210 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
529 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 210 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
529 Bjørn Heitmann, Halden PK 210 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
534 Lars Kristian Sundtoft, Birkenes & Lillesand SSL 209 29.okt.16 Nodelandshallen Greipstad PK
534 John Olaf Ågedal, Bjelland og Audnedal PK 209 27.okt.18 Songdalen Greipstad PK
534 Jon Erlend Langset, Ringerike PK 209 17.aug.14 Buttentjern Ringerike PK
537 Rune Grønn, OKTS 208 20.okt.14 Ekeberg OKTS
537 Jan Petter Rogne, Mo PK 208 13.aug.13 Selfors Mo PK
537 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 208 3.jun.17 Egeberg-banen Kongsvinger SS
537 Rune Ågedal, Bjelland og Audnedal PK 208 27.okt.18 Songdalen Greipstad PK
541 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 207 29.aug.17 Tromsdal Verdal SSL
541 Warren Apolinar Madlangbayan Tolentino, Stord PK 207 26.sep.17 Prestegardsskogen Stord PK
541 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 207 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
541 Rudolf Hilleren, Bergen PK 207 17.aug.16 Laksevåg Bergen PK
541 Ivo Andre Akselvoll, Egersund PK 207 26.aug.19 Fotland Egersund PK
541 Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 207 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
541 Jon Støren, Åmli PK 207 16.apr.15 Saltrød Arendal PK
541 Jørgen Lauvsland, Evje PK 207 20.mai.17 Y2 Evje PK
541 Siri Salvesen Nygaard, Greipstad PK 207 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
541 Lars Bredesen, Kristiansand PK 207 29.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
541 Morten Strømme, Grimstad SS 207 7.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
552 Shannon Currie, Grimstad SS 206 14.apr.16 Saltrød Arendal PK
552 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 206 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
552 André Breiseth Myhre, Sandefjord PK 206 6.apr.19 Bjørndalen Sandefjord PK
552 Arne Aarnes, Verdal SSL 206 28.mai.19 Tromsdal Verdal SSL
556 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 205 13.jan.17 Giske Idrettshall Vigra/Valderøy PK
556 Erik Andre Fagerland, Skudenes PK 205 4.feb.16 Tunellen Haugesund PK
556 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK 205 18.jun.14 Smidholen Namnå PK
556 Trond Sørli, Steinkjer PK 205 25.aug.14 Lerkehaug Steinkjer PK
556 Tommy Engebretsen, Fredrikstad SS 205 7.jun.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
561 Mass Langvatn, Ørsta/Volda PK 204 18.mar.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
561 Jarle Markhus, Tysnes SSK 204 25.apr.19 Vevatne Tysnes SSK
561 Roar Hilding Bøhmer, Hadeland SS 204 6.sep.18 Lygna skytebane Hadeland SS
561 Dag Lergrovik, Ålesund PK 204 18.mar.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
561 Richard Vinnes Nilssen, Haugesund PK 204 4.feb.16 Tunellen Haugesund PK
561 Helge Tallaksen, Arendal PK 204 25.sep.12 Saltrød Kopervik PK
567 Øyvind Lygre, Stord PK 203 15.des.11 Prestegardsskogen Stord PK
567 Robert Homelien, Hafrsfjord PK 203 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
567 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 203 16.mar.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
567 Olaf Olsen Torp, Mysen PL 203 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
567 Martin Osland, Sarpsborg PK 203 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
567 Per Gunnar Sand, Hokksund PK 203 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
567 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL 203 24.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
574 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK 202 6.apr.19 Bjørndalen Sandefjord PK
574 Morten Jepsen, Sandnes PK 202 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
576 Wilhelm Mohr, Hafrsfjord PK 201 28.nov.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
576 Joakim Skaar, Stjørdal PK 201 14.aug.14 Skatval Stjørdal PK
576 Eric Øien, Stjørdal PK 201 8.mai.18 Skatval Stjørdal PK
579 Bjørn Solheim, OKTS 200 24.feb.20 Ekeberg OKTS
580 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 199 18.mar.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
580 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 199 16.mar.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
580 Cato Robert Denné, Modum PK 199 29.apr.15 Bråtan Modum PK
580 Are Lyftingsmo, Lora SS 199 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
584 Tore V. Myhren, Lillehammer PK 198 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
584 Sigmund Westvik, Stord PK 198 11.apr.17 Prestegardsskogen Stord PK
586 Kaare Jarl Aresvik, Lora SS 197 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
586 Kjell Tore Knudsen, Arendal PK 197 8.sep.16 Saltrød Arendal PK
586 Tor Anders Bergheim, Mysen PL 197 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
586 Ola Andre Bjorland, Evje PK 197 20.mai.17 Y2 Evje PK
586 Sveinung Kolskår, Stord PK 197 7.nov.17 Prestegardsskogen Stord PK
586 Fredrik Furholt, Kongsvinger SS 197 3.jun.17 Egeberg-banen Kongsvinger SS
586 Jan Otto Johnsen, Haugesund PK 197 7.nov.13 Tunellen Haugesund PK
586 Ole Magnus Skog, Hadeland SS 197 6.sep.18 Lygna skytebane Hadeland SS
586 Patrick Brose, Mo PK 197 28.mai.19 Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
586 Helge Atle Rønningsen, OKTS 197 24.feb.20 Ekeberg OKTS
586 Cato Gammeltorp, Lora SS 197 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
586 Yngve Lund Bråthen, Trondheim SS 197 19.sep.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
598 Harald Nilsen, Stavanger PK 196 11.okt.14 Refsland Hå PK
598 Eirik Juvastøl, Greipstad PK 196 25.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
598 Arve Andreassen, Skudenes PK 196 6.des.18 Tunellen Haugesund PK
598 Thomas Talmo, Porsgrunn PK 196 12.feb.13 Brevik Porsgrunn PK
602 Anders Arnesen, Grenland PK 195 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
602 Jan Ove Varøystrand, Sarpsborg PK 195 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
602 Jan Inge Solheim, Greipstad PK 195 29.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
602 Per Tarjei Brukaas, Asker SK 195 25.nov.19 Olledalen Asker SK
602 Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP 195 14.nov.11 Ekeberg OKTS
607 Nils Rune Taranger, Stord PK 194 11.nov.14 Prestegardskogen Stord PK
607 Rolf Kristian Elvemo, OKTS 194 24.feb.20 Ekeberg OKTS
609 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 193 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
609 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 193 4.sep.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
609 Jørn Hammer, Stord PK 193 31.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
609 Tine Andrea Solie, Sarpsborg PK 193 13.jun.15 Regimentsmyra Fredrikstad SS
609 Sverre Stokstad, Porsgrunn PK 193 23.apr.14 Brevik Porsgrunn PK
609 Svein Petter Bergkvist, Kristiansand PK 193 24.aug.17 Gimlehallen Kristiansand PK
615 Magne Carsten Jørgensen, Sarpsborg PK 192 14.des.19 Kulås Sarpsborg PK
615 Tore Kjølstad, Frosta SSL 192 8.mai.18 Skatval Stjørdal PK
617 Jon Szulist, Moss PK 191 13.jun.15 Regimentsmyra Fredrikstad SS
617 Erik Solbakken, Asker SK 191 27.jan.20 Olledalen Asker SK
617 Dagfinn Lutro, Odda PK 191 16.des.14 Ragdehallen Odda PK
617 Svein Morten Rødfjell, Mo PK 191 4.jun.13 Åenget Mo PK
621 Gunnar Håkon Sand, Namnå PK 190 19.mai.15 Egebergbanen Kongsvinger SS
621 Gudmund Kjøniksen, Sarpsborg PK 190 13.jun.15 Regimentsmyra Fredrikstad SS
621 Jan Helmen, Aron SK Drammen 190 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
621 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK 190 16.sep.17 Buttentjern Ringerike PK
621 Egil Hetland, Hå PK 190 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
626 Even Tungen, Ringerike PK 189 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
626 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK 189 31.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
626 Eirik Morken Fuglesten, Hafrsfjord PK 189 25.apr.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
626 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 189 18.mar.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
630 Jim K. Nilsen, Sarpsborg PK 188 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
630 Nils Kaulum, Fredrikstad SS 188 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
630 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS 188 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
633 Per Morten Kannelønning, Stord PK 187 26.sep.17 Prestegardsskogen Stord PK
633 Jan Eivind Aase, Haugesund PK 187 5.feb.14 Tunellen Haugesund PK
633 Geir Johansen, Arendal PK 187 26.apr.12 Saltrød Arendal PK
633 Nils Arne Aasenhuus, Verdal SSL 187 17.jul.12 Tromsdalen Verdal SSL
633 Knut Eik, Arendal PK 187 25.sep.12 Saltrød Kopervik PK
633 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 187 12.feb.20 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
639 Steinar Djønne, Odda PK 186 15.des.15 Ragdehallen Odda PK
639 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 186 24.feb.20 Ekeberg OKTS
639 Runar Holm, Skien PK 186 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
639 Ole Johan Heen Brunes, Asker SK 186 24.feb.19 Olledalen Asker SK
639 Roy Ollestad, Egersund PK 186 7.okt.17 Refsland Hå PK
639 Ivar Lund, Steinkjer PK 186 24.jun.13 Lerkehaug Steinkjer PK
639 Kjell Jonny Kristiansen, Arendal PK 186 16.apr.15 Saltrød Arendal PK
646 Geir Henning Granerud, Arendal PK 185 8.sep.16 Saltrød Arendal PK
646 Bjarne Christoffer Nilsen, Evje PK 185 21.mai.16 Y2 Evje PK
646 Marius Johnsen, Sarpsborg PK 185 21.des.18 Kulås Sarpsborg PK
646 Terje Vernly, Hurum SSK 185 20.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
646 Ståle Halvorsen, OKTS 185 27.feb.12 Ekeberg OKTS
646 Daniel Berge, Preikestolen PK 185 30.jan.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
646 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 185 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
646 Arne Gunnar Revfem, Sandefjord PK 185 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
646 Ove Humlestøl, Sartor SSL 185 10.sep.13 Laksevåg Bergen PK
655 Jone Randa, Hafrsfjord PK 184 27.nov.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
655 Ivar Horjem, Steinkjer PK 184 27.mai.13 Lerkehaug Steinkjer PK
657 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL 183 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
657 Kjetil Rusdal, Hå PK 183 8.okt.16 Refsland Hå PK
657 Bjørg Vaage, Sola PK 183 6.okt.18 Varhaug Hå PK
660 Håkon Overholt, Steinkjer PK 182 22.jun.15 Lerkehaug Steinkjer PK
660 Burkhard Bernd Beddig, Bremnes PK 182 27.feb.20 Svortland Bremnes PK
660 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK 182 17.aug.14 Buttentjern Ringerike PK
660 Kim Myklebust, Porsgrunn PK 182 12.feb.13 Brevik Porsgrunn PK
660 Frode Bekvik, Hadeland SS 182 6.sep.18 Lygna skytebane Hadeland SS
660 Bjørn Reidar Furre, Stord PK 182 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
660 Erhard Lohse, Bergen PK 182 20.aug.13 Laksevåg Bergen PK
660 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 182 7.mai.19 Stjørdal Stjørdal PK
660 Piotr Przygocki, Stord PK 182 15.okt.13 Prestegardskogen Stord PK
660 Harald Raaen, Hadeland SS 182 6.sep.18 Lygna skytebane Hadeland SS
670 Benjamin Aanonsen, Grimstad SS 181 7.sep.17 Saltrød Arendal PK
670 Cato Stueland, Haugesund PK 181 12.apr.12 Tunellen Haugesund PK
670 Morten Frode Grøntoft Hoem, Greipstad PK 181 10.mar.18 Nodelandshallen Greipstad PK
670 Vidar Tjore, Tysnes SSK 181 21.sep.17 Vevatne Tysnes SSK
670 Harald Burås, Førde PK 181 15.mai.13 Kråkenes Førde PK
670 Nils Skantz, Losby VPK 181 14.nov.11 Ekeberg OKTS
676 Kenneth Aalberg, Steinkjer PK 180 27.mai.13 Lerkehaug Steinkjer PK
676 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK 180 14.des.19 Kulås Sarpsborg PK
678 Hans Kjetil Hiim, Sandnes PK 179 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
679 Kenneth Kaurin, Stord PK 178 31.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
680 Stig Westhagen, OKTS 172 27.feb.12 Ekeberg OKTS