Alle på topp: NAIS Fin, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 1347 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 300 18.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
2 Roar Hembre, Trondheim SS 299 29.jun.11 Skatval Stjørdal PK
3 Jakob Kråkevik, Odda PK 298 12.nov.13 Ragdehallen Odda PK
3 Tor Jonassen, Sandnes PK 298 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
3 Frank Lien, Ringerike PK 298 22.mai.17 Buttentjern Ringerike PK
3 Håvard Hoff, Ørland PK 298 24.mar.11 Brekstad Ørland PK
7 Arild Inge Wollan, Støren SSK 297 10.feb.16 Støren skytesenter Støren SSK
7 Ingar Woll, Bærum PK 297 3.jun.11 Maridalen OKTS
7 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 297 26.sep.12 Brevik Porsgrunn PK
10 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 296 28.des.18 Støren Skytesenter Støren SSK
10 Ståle Nestås, Bergen PK 296 11.mai.16 Laksevåg Bergen PK
10 Roar Haugan, Støren SSK 296 4.jun.12 Furukollen Støren PK
10 Kjetil Bromark, Modum PK 296 14.mar.16 Ringerikshallen Ringerike PK
10 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 296 2.apr.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
10 Christian Johnsen, Bodø SSK 296 13.mai.13 Hunstad Bodø SSK
16 Kristian Engen, Mysen PL 295 7.apr.16 Korterudmyra Mysen PL
16 Lasse Hovd, Bærum PK 295 18.apr.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
16 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 295 24.okt.17 Vinne Verdal SSL
16 Geir Berg, Ringerike PK 295 19.feb.17 Hønefoss Ringerike PK
16 Terje Storholt, Oslo PK 295 4.jul.11 Ringerike skytesenter Ringerike PK
16 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 295 23.apr.17 Grovastøylen Florø PK
16 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 295 23.feb.20 Bollitun Eide og Fræna PK
16 Terje Standal, Bremnes PK 295 25.apr.17 Bømlohallen Bremnes PK
16 Morgan Bunes, Bærum PK 295 23.sep.13 Løvenskiold Bærum PK
16 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 295 25.sep.18 Vinne Verdal SSL
16 Arild Foros, Kotsøy PK 295 14.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
27 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 294 11.jan.16 Bollitun Eide og Fræna PK
27 Hans Torslett, Bæverdalen PK 294 7.apr.14 Bollitun Eide & Fræna PK
27 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 294 11.mar.19 Hamar Hamar SSK
27 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 294 27.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
27 Runar Magnussen, Sola PK 294 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
27 Espen Mostad, Fredrikstad SS 294 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
27 Rune Berg, Ringerike PK 294 23.mar.15 Ringerikshallen Ringerike PK
27 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 294 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
27 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 294 5.des.15 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
27 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 294 6.okt.18 Varhaug Hå PK
27 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 294 18.jan.19 Brekstad Ørland PK
27 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 294 2.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
27 Britt Elena Wollan, Støren SSK 294 18.mar.13 Engan leir Støren PK
27 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 294 9.des.18 Hønefoss Ringerike PK
27 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 294 7.mai.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
27 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 294 13.jan.19 Støren Skytesenter Støren SSK
43 Einar Morten Landsem, Støren SSK 293 28.des.18 Støren Skytesenter Støren SSK
43 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 293 7.jan.15 Tunellen Haugesund PK
43 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 293 13.mai.13 Hunstad Bodø SSK
43 Georg Aas, Sarpsborg PK 293 7.jun.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
43 Aslak Dueskar, Ørland PK 293 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
43 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 293 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
43 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 293 12.mai.14 Lerkehaug Steinkjer PK
43 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 293 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
43 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 293 11.nov.14 Prestegardskogen Stord PK
43 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 293 28.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
43 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 293 16.feb.14 Hunstad Bodø SSK
43 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 293 23.apr.18 Hønefoss Ringerike PK
43 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 293 19.mar.12 Ekeberg OKTS
56 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 292 22.nov.12 Hunstad Bodø SSK
56 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 292 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
56 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 292 13.mai.15 Bråtan Modum PK
56 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 292 11.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
56 Asle Frantzen, Bergen PK 292 8.sep.15 Laksevåg Bergen PK
56 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 292 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
56 André Trønnes, Narvik PK 292 31.mai.12 Idrettens Hus Narvik PK
56 Åge Lier, Stjørdal PK 292 7.jun.12 Skatval Stjørdal PK
56 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 292 26.feb.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
56 Rune Johan Soleide, Førde PK 292 15.mai.13 Kråkenes Førde PK
56 Morten Rustad, Lillestrøm OP 292 7.des.15 Ekeberghallen OKTS
56 Tom Lauritzen, Bodø SSK 292 13.mai.13 Hunstad Bodø SSK
56 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 292 27.mai.13 Furukollen Støren PK
56 Viggo Olden, Ørland PK 292 21.jan.16 Brekstad Ørland PK
56 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 292 10.mar.14 Falken skytesenter Finnsnes PK
56 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 292 11.aug.12 Sitter Grendehus Sitter IL PK
56 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 292 22.jun.11 LK Terningmoen FSU
56 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 292 8.jul.13 Lerkehaug Steinkjer PK
56 Morten Antonsen, Ørland PK 292 27.feb.20 Brekstad Ørland PK
56 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 292 12.feb.15 Brevik Porsgrunn PK
76 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 291 26.nov.12 Ekeberg OKTS
76 Sjur I Børve, Odda PK 291 6.des.11 Ragdehallen Odda PK
76 Gisle Huge, Bodø SSK 291 14.okt.13 Hunstad Bodø SSK
76 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 291 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
76 Arvid Simonsen, Alta SSK 291 22.nov.12 Hunstad Bodø SSK
76 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 291 4.feb.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
76 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 291 15.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
76 Steinar Omdal, Greipstad PK 291 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
76 Peter Ekblom, Sola PK 291 11.okt.14 Refsland Hå PK
76 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 291 15.des.17 Vestneshallen Vestnes PK
76 Stian Kristoffersen, Modum PK 291 17.des.18 Ekeberg OKTS
76 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 291 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
76 Espen Sivertsen, Greipstad PK 291 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
76 Johnny Jenssen, Mo PK 291 4.jun.12 Furukollen Støren PK
76 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 291 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
76 Rolf Hindal, Haugesund PK 291 2.nov.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
76 Kristoffer Fagerstrand Heia, Namdal SSL 291 10.des.12 Lånkehallen Stjørdal PK
76 Martin Øyhus, Dokka PK 291 25.mai.14 Nordre Land Dokka PK
76 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 291 25.apr.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
76 Øystein Elvestad, Bergen PK 291 3.jun.14 Laksevåg Bergen PK
76 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS 291 4.apr.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
76 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 291 2.mai.19 "Kuleisen" Haugesund PK
98 Lars Petter Mostad, Oslo PK 290 24.nov.18 Løvenskiold Bærum PK
98 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 290 24.sep.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
98 Helge Olden, Ørland PK 290 24.nov.11 Brekstad Ørland
98 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 290 18.jun.14 Bjørndalen Bjørndalen
98 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 290 7.jun.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
98 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 290 1.des.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
98 Lars Moe Løset, Rindal SS 290 22.mar.17 Rindal Rindal PK
98 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 290 22.jun.11 LK Terningmoen FSU
98 Frode Pettersen, Bergen PK 290 19.aug.14 Laksevåg Bergen PK
98 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 290 18.apr.18 Jonahola Åsane PK
98 Roy Mørenskog-Baumann, Birkenes & Lillesand SSL 290 29.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
98 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 290 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
98 Espen Magnussen, Sola PK 290 20.apr.11 Skiljaberghallen Sola PK
98 Jørn Olsen, Narvik PK 290 20.okt.18 Narvik Pistolklubb Narvik PK
98 Esten Murbreck, Hamar SSK 290 11.mar.19 Hamar Hamar SSK
98 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 290 24.aug.17 Gimlehallen Kristiansand PK
98 Kristian Baumann, Oslo PK 290 20.okt.14 Ekeberg OKTS
98 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 290 14.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
98 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 290 4.mar.18 Hønefoss Ringerike PK
98 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 290 22.jun.11 LK Terningmoen FSU
98 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 290 15.mai.13 Bråtan Modum PK
98 Ludvik Hembre, Bærum PK 290 14.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
98 Geir Øverås, Vestnes PK 290 1.des.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
98 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 290 12.mai.12 Tromsdalen Verdal SSL
98 Audun Skjær Kolseth, Hafrsfjord PK 290 17.des.18 Ekeberg OKTS
98 Frank Hansen, Bodø SSK 290 18.nov.13 Hunstad Bodø SSK
98 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 290 19.mai.15 Egebergbanen Kongsvinger SS
98 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 290 16.mar.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
126 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 289 29.aug.19 Flannum Modum PK
126 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 289 14.okt.19 Støren Skytesenter Støren SSK
126 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 289 18.nov.13 Hunstad Bodø SSK
126 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 289 3.mai.12 Tunellen Haugesund PK
126 Roger Feed, Horten O. PK 289 5.mar.20 Haugar Tønsberg O. PK
126 Roy Pedersen, Florø PK 289 20.sep.15 Florø Florø PK
126 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK 289 8.mar.20 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
126 Jahn Thomas Fidje, Marnar PL 289 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
126 Ole Vidar Elvestad, Bergen PK 289 4.jun.13 Laksevåg Bergen PK
126 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK 289 15.mai.13 Kråkenes Førde PK
126 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 289 5.des.19 Kuleisen Haugesund PK
126 Rune Finstad, OKTS 289 24.feb.20 Ekeberg OKTS
126 Åge Ånensen, Stord PK 289 12.apr.16 Prestegardsskogen Stord PK
126 Evert André Jonassen, Halden PK 289 30.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
126 John Lothe, Haugesund PK 289 6.feb.19 Tunellen Haugesund PK
126 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 289 7.okt.17 Refsland Hå PK
126 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 289 7.jan.12 Engan Leir Støren PK
126 Øyvind Hella, Ringerike PK 289 3.okt.11 Ringerikshallen Ringerike PK
126 Jon Ørsund, Sunndal PK 289 1.mar.15 Bollitun Eide og Fræna PK
126 Ole-Harald Aas, Bærum PK 289 12.des.14 Brevik Porsgrunn PK
126 Bjørn Langseth, Namnå PK 289 29.okt.14 Solør skytterhall Namnå PK
126 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 289 17.aug.16 Laksevåg Bergen PK
126 Freddy Sporsheim, Stord PK 289 13.okt.11 Prestegardsskogen Stord PK
126 Eirik Lygre, Bergen PK 289 22.aug.12 Laksevåg Bergen PK
126 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 289 10.sep.13 Laksevåg Bergen PK
126 Erik Stai, Levanger SSL 289 30.jul.15 Vinne Verdal SSL
126 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 289 24.mai.15 Nordre Land Dokka PK
126 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 289 10.mar.14 Falken skytesenter Finnsnes PK
126 Richard Aaserud, Ringerike PK 289 24.okt.13 Ringerikshallen Ringerike PK
126 Oddvar Raunholm, Stord PK 289 14.mar.13 Prestegardsskogen Stord PK
126 Peder Sperstad, Bærum PK 289 17.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
126 Erik Sveum, Aron SK Drammen 289 11.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
158 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 288 24.mai.18 Bjørndalen Sandefjord PK
158 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 288 23.jan.13 Brekstad Ørland PK
158 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 288 22.jun.11 LK Terningmoen FSU
158 Olaf Åvitsland, Evje PK 288 21.mai.16 Y2 Evje PK
158 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 288 11.mar.19 Støren Skytesenter Støren SSK
158 Fredrick Hovengen, Modum PK 288 29.aug.12 Bråtan Modum PK
158 Sture Schølin, Bodø SSK 288 7.apr.11 Hunstad Bodø SSK
158 Thor Krona, Tønsberg O. PK 288 18.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
158 Helge Kristiansen, Sunndal PK 288 12.aug.16 Dalaråa Sunndal PK
158 Marianne Ullvassveen, Ull SS 288 22.jun.11 LK Terningmoen FSU
158 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 288 25.aug.11 Tunellen Haugesund PK
158 Runar Aas, Aron SK Drammen 288 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
158 Céline Wergeland, Ull SS 288 7.mai.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
158 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 288 15.des.11 Prestegardsskogen Stord PK
158 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 288 31.mai.16 Tromsdal Verdal SSL
158 Morten Ringkilen, Mysen PL 288 15.nov.13 Ekeberg OKTS
158 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK 288 3.des.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
158 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 288 15.nov.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
158 Geir Pisani, Bergen PK 288 3.jun.14 Laksevåg Bergen PK
158 Pål Espen Vigesdal, Bergen PK 288 13.mai.15 Laksevåg Bergen PK
158 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 288 23.jun.12 Nordre Land Dokka PK
158 Magnus Torstad, Lora SS 288 27.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
158 Erik Christian Bache, Åsane PK 288 18.mar.17 Jonahola Åsane PK
158 Morten Støen, Bærum PK 288 23.sep.13 Løvenskiold Bærum PK
158 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 288 14.des.15 Ringerikshallen Ringerike PK
158 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 288 22.des.11 Ekeberg Bærum PK
158 Morten Mosberg, Greipstad PK 288 25.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
158 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 288 4.sep.14 Vevatne Tysnes SSK
158 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 288 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
158 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 288 14.des.19 Kulås Sarpsborg PK
158 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK 288 20.des.17 Støren Skytesenter Støren SSK
158 Tor Amundsen, Enebakk PK 288 13.mai.15 Bråtan Modum PK
158 Jon Inge Barseth, Ørland PK 288 21.jan.16 Brekstad Ørland PK
158 Magne Granøien, Støren SSK 288 10.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
158 Glenn Bjorheim, Hå PK 288 12.sep.19 Fotland Egersund PK
193 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 287 29.sep.11 Tunellen Haugesund PK
193 Øyvind Kimo, Rissa PK 287 26.jan.12 Brekstad Ørland PK
193 Jørn Morten Sletta, Lora SS 287 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
193 Hans Johansen, Trondhjems PK 287 30.mai.12 Skatval Stjørdal PK
193 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 287 16.okt.17 Støren skytesenter Støren SSK
193 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 287 13.jan.13 Falken skytesenter Finnsnes PK
193 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 287 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
193 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 287 17.mar.19 Vadsø Vadsø SSK
193 Svein Engeli, Dokka PK 287 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
193 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 287 3.des.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
193 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 287 16.okt.13 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
193 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 287 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
193 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 287 26.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
193 Rune Hammer, Aron SK Drammen 287 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
193 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 287 18.jun.14 Bjørndalen Bjørndalen
193 Klaus Lie, NOP-Bergen 287 1.jun.16 Laksevåg Bergen PK
193 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 287 19.aug.14 Laksevåg Bergen PK
193 Livar Gudmestad, Sandnes PK 287 7.okt.17 Refsland Hå PK
193 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 287 8.sep.16 Saltrød Arendal PK
193 Kenneth Johnsen, Narvik PK 287 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
193 Erik Andreas Sevre Storhaug, Nesbyen PK 287 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
193 Hugo Haug, OKTS 287 26.nov.12 Ekeberg OKTS
193 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 287 8.feb.20 Ringerikshallen Ringerike PK
193 Rune Thoresen, Verdal SSL 287 30.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
193 Stian Paulsen, Ørland PK 287 21.jul.11 Sankthansholet Ørland PK
193 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 287 21.jan.16 Brekstad Ørland PK
193 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 287 6.aug.19 Stjørdal Stjørdal PK
193 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 287 5.feb.18 Hula Horten O. PK
193 Are Wivestad, Sola PK 287 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
193 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 287 9.apr.16 Støren skytesenter Støren SSK
193 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 287 26.mar.15 Bømlohallen Bremnes PK
193 Norman Hetland, Sandnes PK 287 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
225 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 286 22.okt.18 Olledalen Asker SK
225 Arild Brattrud, Dokka PK 286 26.mai.13 Nordre Land Dokka PK
225 Mattis Hembre, Bærum PK 286 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
225 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 286 27.mar.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
225 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 286 20.mar.14 Hunstad Bodø SSK
225 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK 286 9.nov.15 Bollitun Eide og Fræna PK
225 Svein Åge Slettebakken, Ringerike PK 286 21.mar.13 Ringerikshallen Ringerike PK
225 Thomas Olson, Haugesund PK 286 2.feb.12 Tunellen Haugesund PK
225 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 286 28.apr.15 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
225 Tor Kåre Dahlen, Ringerike PK 286 25.apr.13 Ringerikshallen Ringerike PK
225 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 286 26.sep.18 Karmøyhallen Skudenes PK
225 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 286 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
225 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS 286 18.sep.17 Ekeberg OKTS
225 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 286 1.okt.17 Fevikhallen Grimstad SS
225 Bjørn Olav Barli Aasen, Asker SK 286 28.okt.19 Olledalen Asker SK
225 Thomas Slettemark, Stord PK 286 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
225 Hugo Kjetså, Evje PK 286 20.mai.17 Y2 Evje PK
225 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK 286 12.apr.16 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
225 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 286 17.jul.12 Tromsdalen Verdal SSL
225 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 286 29.okt.16 Nodelandshallen Greipstad PK
225 Claus De Lange, Svelvik SS 286 16.feb.14 Ringerikshallen Ringerike PK
225 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 286 24.sep.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
225 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 286 3.des.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
225 Svein Ole Nesje, Oslo PK 286 13.sep.14 Buttentjern Ringerike PK
225 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 286 6.okt.18 Varhaug Hå PK
225 Knut Harald Graven, OKTS 286 24.jun.13 Maridalen OKTS
225 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 286 10.des.15 Hunstad Bodø SSK
225 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 286 13.jun.11 Sitter Grendehus Sitter IL PK
225 Thomas Johansen, Narvik PK 286 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
225 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 286 2.apr.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
225 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 286 24.jan.18 Brekstad Ørland PK
225 Kenneth Svinsås, Ørland PK 286 29.aug.19 Sankthansholet Ørland PK
225 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 286 11.mar.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
225 Bård Håland, Hå PK 286 6.okt.18 Varhaug Hå PK
225 Geir Stensby, Hamar SSK 286 22.jun.11 LK Terningmoen FSU
225 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 286 6.sep.16 Bjørndalen Sandefjord PK
225 Alexander Wostryck, Stjørdal PK 286 15.mai.14 Skatval Stjørdal PK
225 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 286 24.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
225 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 286 11.aug.12 Sitter Grendehus Sitter IL PK
225 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 286 22.mai.17 Buttentjern Ringerike PK
225 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK 286 3.mar.16 Tunellen Haugesund PK
266 Tom Einar Kallevåg, Bremnes PK 285 27.feb.20 Svortland Bremnes PK
266 Håkon Trønnes, Narvik PK 285 21.nov.11 Falken skytesenter Finnsnes PK
266 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 285 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
266 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 285 13.mar.13 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
266 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 285 26.feb.15 Ragdehallen Odda PK
266 Ola Eirik Bolme, Rindal SS 285 23.jan.18 Rindal Rindal SS
266 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 285 5.mar.16 Nodelandshallen Greipstad PK
266 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK 285 22.sep.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
266 John Asle Nyland, Svalbard Turn Pgr 285 14.jun.11 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
266 Runar Ingebretsen, Losby VPK 285 27.jan.19 Ekeberg OKTS
266 Robert Ørsnes, Oslo PK 285 29.nov.11 Ekeberg Oslo PK
266 Egil Roland, Porsgrunn PK 285 23.apr.14 Brevik Porsgrunn PK
266 Tonje Skjeldal, Bodø SSK 285 18.nov.13 Hunstad Bodø SSK
266 Arild Hårklau, Sartor SSL 285 14.mai.13 Laksevåg Bergen PK
266 Morten Nilsen, Fannefjord PK 285 11.jan.15 Bollitun Eide og Fræna PK
266 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK 285 16.nov.11 Våganhallen Svolvær PK
266 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 285 11.nov.14 Vinne Verdal SSL
266 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 285 5.apr.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
266 Tore Kjølstad, Frosta SSL 285 29.jan.18 Vinne Verdal SSL
266 Morten Iversen, Aron SK Drammen 285 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
266 Gunnar Orthe, Haugesund PK 285 24.nov.11 Tunellen Haugesund PK
266 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 285 4.apr.17 Bommestad Farris SS - Larvik
266 Knut Anders Toreskaas, Farris SS - Larvik 285 25.sep.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
266 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 285 8.apr.19 Hønefoss Ringerike PK
266 Sten Ove Larsen, Greipstad PK 285 11.okt.14 Nodelandshallen Greipstad PK
266 Anders Simensen, OKTS 285 25.jun.12 Maridalen OKTS
266 John Olav Sundal, Tysnes SSK 285 21.apr.16 Vevatne Tysnes SSK
266 Katrine Skjeldal, Bodø SSK 285 19.sep.13 Hunstad Bodø SSK
266 Gro-Lisbeth Ryland, Halden PK 285 8.jan.15 Kulås Sarpsborg PK
266 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 285 24.aug.12 Bråtan Modum PK
266 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 285 19.jun.18 Rana Åenget pistolbane Mo PK
297 Ståle Tollefsen, Oslo FS 284 6.jan.13 Ekeberg OKTS
297 Harald Schjelderup, Kristiansand PK 284 24.aug.17 Gimlehallen Kristiansand PK
297 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 284 24.nov.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
297 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 284 8.okt.16 Refsland Hå PK
297 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 284 27.des.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
297 Lars Sæle, Porsgrunn PK 284 14.mar.12 Brevik Porsgrunn PK
297 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 284 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
297 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 284 3.des.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
297 Jan Helge Tofte, Stord PK 284 15.okt.13 Prestegardskogen Stord PK
297 Ingar Haugen, Hokksund PK 284 2.mar.12 Ekeberg OKTS
297 John Einar Einmo, Rindal SS 284 7.feb.16 Buran Trondhjems PK
297 Sigmund Westvik, Stord PK 284 1.mar.12 Prestegardsskogen Stord PK
297 Bjørn Roar Martinussen, OKTS 284 23.mar.15 Ekeberghallen OKTS
297 Geir Marthinussen, Bergen PK 284 14.mai.13 Laksevåg Bergen PK
297 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 284 10.sep.15 Vevatne Tysnes SSK
297 Arne Lidwin, OKTS 284 13.aug.18 Maridalen OKTS
297 Anders Røine, OKTS 284 22.feb.16 Ekeberghallen OKTS
297 Hege Johnsen, Narvik PK 284 20.okt.18 Narvik Pistolklubb Narvik PK
297 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 284 8.feb.15 Lånkehallen Stjørdal PK
297 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 284 28.feb.16 Bollitun Eide og Fræna PK
297 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 284 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
297 Knut Henning Våge, Haugesund PK 284 5.apr.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
297 Urban Forsberg, Svalbard Turn Pgr 284 16.jan.12 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
297 Petter Berg, Aron SK Drammen 284 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
297 Odd Bjorheim, Hå PK 284 6.okt.18 Varhaug Hå PK
297 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 284 6.des.18 Tunellen Haugesund PK
297 Torstein Vikan, Verdal SSL 284 26.mar.19 Vinne Verdal SSL
297 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 284 23.sep.13 Løvenskiold Bærum PK
297 Kai Svestad, OKTS 284 3.feb.11 Ekeberg OKTS
297 Espen Hole Markusson, Horten O. PK 284 5.apr.16 Haugar Tønsberg O. PK
297 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 284 19.jan.19 vadsø Vadsø SSK
297 Bjørn Agnar Foyn Dahl, Tønsberg O. PK 284 7.mar.17 Tønsberg Tønsberg O. PK
297 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 284 7.okt.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
330 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 283 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
330 Morten Nilsen, Molde PK 283 11.jan.16 Bollitun Eide og Fræna PK
330 Frode Svendsen, Åmli PK 283 26.apr.12 Saltrød Arendal PK
330 Martin Johnsrud, Modum PK 283 20.mar.17 Hønefoss Ringerike PK
330 Harald Syse, Lillestrøm OP 283 2.mar.12 Ekeberg OKTS
330 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK 283 12.sep.11 Bollitun Eide & Fræna PK
330 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 283 28.okt.19 Olledalen Asker SK
330 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK 283 30.mai.12 Skatval Stjørdal PK
330 Bjørn Aasen, Asker SK 283 18.apr.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
330 Lars M Nå, Odda PK 283 2.des.14 Ragdehallen Odda PK
330 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 283 8.nov.16 Prestegardsskogen Stord PK
330 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 283 4.des.17 Bollitun Eide og Fræna PK
330 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 283 4.nov.19 Bollitun Eide og Fræna PK
330 Arild Knudsen, Sandnes PK 283 11.okt.14 Refsland Hå PK
330 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 283 7.mai.19 Stjørdal Stjørdal PK
330 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 283 15.okt.18 Ekeberg OKTS
330 Tor Erik Simonsen, Narvik PK 283 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
330 Steinar Frydenlund, Modum PK 283 18.mai.19 Buttentjern Ringerike PK
330 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 283 3.mai.12 Tunellen Haugesund PK
330 Stein Øyvind Andersen, Stord PK 283 15.okt.13 Prestegardskogen Stord PK
330 Hans Brataas, Mysen PL 283 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
330 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 283 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
330 Per Arne Hubred, Ringerike PK 283 5.apr.14 Ringerikshallen Ringerike PK
330 Terje Vikøren, Tysnes SSK 283 29.aug.19 Vevatne Tysnes SSK
330 Sebastian Bach, Støren SSK 283 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
330 Knut Erik Bratli, Horten O. PK 283 6.sep.16 Bjørndalen Sandefjord PK
330 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 283 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
330 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK 283 17.mar.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
330 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK 283 11.mar.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
330 Per Erik Dalén, Oslo PK 283 12.nov.18 Ekeberg OKTS
330 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 283 10.mar.18 Nodelandshallen Greipstad PK
330 Leif Kvitne, Finnsnes PK 283 30.jan.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
330 Reidar Hestnes, Egersund PK 283 7.okt.17 Refsland Hå PK
330 Thomas Sverdrup, SF Ørn 283 24.jun.13 Maridalen OKTS
330 Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK 283 26.feb.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
330 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 283 31.aug.13 Løvenskiold Bærum PK
330 Anders Osmundsen, Horten O. PK 283 1.nov.16 Hula Horten O. PK
330 Olafur Vidar Birgisson, Ørsta/Volda PK 283 18.mar.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
330 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 283 12.feb.13 Brevik Porsgrunn PK
330 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK 283 22.feb.15 Ekeberghallen OKTS
330 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 283 5.des.19 Kuleisen Haugesund PK
330 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 283 11.des.13 Solør skytterhall Namnå PK
330 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 283 17.apr.16 Grovastøylen Florø PK
330 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 283 19.aug.15 Laksevåg Bergen PK
330 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 283 11.mar.19 Støren Skytesenter Støren SSK
330 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK 283 18.apr.15 Florø Florø PK
330 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 283 7.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
330 Peter Hirth, Aron SK Drammen 283 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
330 Gjermund Viland, Haugesund PK 283 6.des.12 Tunellen Haugesund PK
330 Bjørnar Holter, Ringerike PK 283 14.des.15 Ringerikshallen Ringerike PK
330 Thomas Martinsen, Fredrikstad PK 283 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
330 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 283 19.jan.20 Vadsø Vadsø SSK
330 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 283 24.jan.18 Brekstad Ørland PK
330 Erlend Sporstøl Vikestrand, Ørsta/Volda PK 283 3.des.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
384 Thomas Schrøder, Støren SSK 282 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
384 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 282 7.apr.16 Bømlohallen Bremnes PK
384 Rune Kimo, Rissa PK 282 11.aug.12 Sitter Grendehus Sitter IL PK
384 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 282 8.jul.13 Lerkehaug Steinkjer PK
384 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK 282 21.jan.18 Hønefoss Ringerike PK
384 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 282 7.mai.18 Bodø Bodø SSK
384 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL 282 7.jan.15 Vinne Verdal SSL
384 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK 282 10.feb.13 Bollitun Eide & Fræna PK
384 Sindre Småvik, Ørland PK 282 26.jan.11 Brekstad Ørland PK
384 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 282 1.des.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
384 Paul-Kristian Evjen, Bodø SSK 282 7.mai.12 Hunstad Bodø SSK
384 Knut Aage Hansen, Finnsnes PK 282 30.jan.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
384 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 282 7.okt.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
384 Jørn Aasland, OKTS 282 26.feb.17 ekeberg OKTS
384 Ørjan Olsen, Vestnes PK 282 5.des.15 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
384 Alexander Roland, Porsgrunn PK 282 24.apr.13 Brevik Porsgrunn PK
384 Per Rune Magnussen, Sola PK 282 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
384 Asbjørn Aasland, Haugesund PK 282 7.des.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
384 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 282 24.aug.17 Gimlehallen Kristiansand PK
384 Holger Hallset, Storm SS 282 12.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
384 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 282 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
384 Asbjørn O. Kleppe, Tysnes SSK 282 24.apr.14 Vevatne Tysnes SSK
384 Jostein Helseth, Fannefjord PK 282 11.jan.15 Bollitun Eide og Fræna PK
384 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 282 27.nov.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
384 Ole Morten Valø, Askim PK 282 7.apr.16 Korterudmyra Mysen PL
384 Göran Anders Martin, OKTS 282 27.jan.19 Ekeberg OKTS
384 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 282 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
384 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 282 1.des.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
384 Joakim Rønneberg Nilsen, Ringerike PK 282 22.feb.15 Ringerikshallen Ringerike PK
384 Ove Evald Kristiansen, Nordhordland PK 282 29.aug.19 Vevatne Tysnes SSK
384 Erling Sønderby, Dokka PK 282 23.mar.15 Ekeberghallen OKTS
384 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 282 27.mai.13 Furukollen Støren PK
384 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 282 6.okt.18 Varhaug Hå PK
384 Ronny Johnerud, Bærum PK 282 24.aug.12 Bråtan Modum PK
384 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 282 6.jan.13 Ekeberg OKTS
384 John Erik Lofthus, Haugesund PK 282 4.apr.13 Tunellen Haugesund PK
384 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 282 3.jun.11 Maridalen OKTS
384 Øyvind Magne Bukkestein, Vaksdal SSK 282 14.mar.13 Prestegardsskogen Stord PK
422 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 281 29.aug.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
422 Olav Melkild, Sunndal PK 281 9.feb.14 Bollitun Eide & Fræna PK
422 Erling Hardeland, Haugesund PK 281 4.okt.12 Tunellen Haugesund PK
422 Per Furset, Stord PK 281 31.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
422 Andreas Brekke, Haugesund PK 281 2.jan.13 Tunellen Haugesund PK
422 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK 281 27.nov.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
422 Erik Haglund, Grimstad SS 281 29.sep.19 Fevikhallen Grimstad SS
422 Bjørg Vaage, Sola PK 281 6.okt.18 Varhaug Hå PK
422 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 281 2.jan.11 Ekeberg OKTS
422 Hans Sørensen Knigge, Aron SK Drammen 281 15.mai.13 Bråtan Modum PK
422 Jarle Folkestad, Bergen PK 281 17.aug.16 Laksevåg Bergen PK
422 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 281 4.sep.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
422 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 281 22.des.11 Ekeberg Bærum PK
422 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 281 14.feb.19 Kulås Sarpsborg PK
422 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK 281 9.mar.20 Støren Skytesenter Støren SSK
422 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 281 13.jun.15 Regimentsmyra Fredrikstad SS
422 Andre Ustad Strand, Farris SS - Larvik 281 2.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
422 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 281 13.feb.12 Lånkehallen Stjørdal PK
422 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK 281 19.jan.17 Kulås Sarpsborg PK
422 Atle Audun Turøy, Stord PK 281 14.jan.19 Prestegardsskogen Stord PK
422 Magnus Løvhaug, Dokka PK 281 25.mai.14 Nordre Land Dokka PK
422 Geir Atle Småvik, Orkla PK 281 10.feb.16 Støren skytesenter Støren SSK
422 Rolf Toven, Nesset PK 281 1.mar.15 Bollitun Eide og Fræna PK
422 Terje Buseth, Kotsøy PK 281 28.apr.14 Engan Leir Støren SSK
422 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 281 7.mar.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
422 Leif Tellefsen Brendeland, Haugesund PK 281 7.jan.15 Tunellen Haugesund PK
422 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 281 12.jun.16 Vinterveiskaret Kirkenes PK
422 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK 281 8.jan.17 Hønefoss Ringerike PK
422 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 281 23.mai.16 Hunstad Bodø SSK
422 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 281 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
422 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 281 11.des.13 Solør skytterhall Namnå PK
422 Andreas Rogne, Florø PK 281 17.apr.16 Grovastøylen Florø PK
422 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 281 12.mar.18 Støren Skytesenter Støren SSK
422 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 281 6.feb.18 Jonahola Åsane PK
456 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 280 24.apr.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
456 Tor Olav Sande, Florø PK 280 7.apr.19 Florø Florø PK
456 Stine Klausen, Enebakk PK 280 22.feb.15 Ekeberghallen OKTS
456 Alf Johnsen, Greipstad PK 280 14.apr.16 Saltrød Arendal PK
456 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 280 4.feb.16 Tunellen Haugesund PK
456 Tom-Arne Steine, Svolvær PK 280 8.apr.13 Våganhalllen Svolvær PK
456 Sissil Magnussen, Sola PK 280 20.apr.11 Skiljaberghallen Sola PK
456 Arne Kvam, Bærum PK 280 6.okt.11 Ringerikshallen Ringerike PK
456 Beate Engelsvoll, Hå PK 280 12.okt.13 Refsland Hå PK
456 Svein Tore Rabben, Åsane PK 280 13.mai.14 Laksevåg Bergen PK
456 Melvin Teigen, OKTS 280 9.jan.12 Ekeberg OKTS
456 Rikard Hille, Greipstad PK 280 26.apr.12 Saltrød Arendal PK
456 Eivind Minge, Moss PK 280 12.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
456 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 280 31.jan.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
456 Vidar Hansen, Hafrsfjord PK 280 7.okt.17 Refsland Hå PK
456 Robert Hansen, Modum PK 280 13.sep.14 Buttentjern Ringerike PK
456 André Hansø, Kristiansund PK 280 26.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
456 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 280 10.okt.15 Refsland Hå PK
456 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 280 19.feb.13 Våganhalllen Svolvær PK
456 Liv Håland, Hå PK 280 6.okt.18 Varhaug Hå PK
456 Tony Antero Thoresen Roberto, Horten O. PK 280 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
456 Alexander Sæle, Åsane PK 280 26.okt.14 Jonahola Åsane PK
456 Erik Eggen Åmillom, Furusjøen PK 280 12.aug.16 Dalaråa Sunndal PK
456 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 280 2.feb.12 Tunellen Haugesund PK
456 Kåre Nord-Varhaug, Hå PK 280 7.okt.17 Refsland Hå PK
456 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 280 25.sep.18 Vinne Verdal SSL
456 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL 280 30.mai.17 Tromsdal Verdal SSL
456 Øyvind Træet, Haugesund PK 280 7.mai.15 Tunellen Haugesund PK
456 Jan Roger Hansen, Kongsvinger SS 280 17.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
456 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 280 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
456 Jarle Thuen, Haugesund PK 280 3.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
456 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 280 15.okt.12 Engan Leir Støren PK
456 Erik Gundersen, Vennesla PK 280 20.mai.17 Y2 Evje PK
456 Brage Nybø Waage, Florø PK 280 23.apr.17 Grovastøylen Florø PK
456 Rune Kristian Johansen, Askim PK 280 17.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
456 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 280 28.mai.19 Tromsdal Verdal SSL
456 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 280 23.apr.14 Brevik Porsgrunn PK
456 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 280 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
456 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 280 21.mai.15 Y2 Evje PK
456 Magnus Sømme, Sandnes PK 280 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
456 Einar Bjelland, Stord PK 280 13.okt.11 Prestegardsskogen Stord PK
497 Kenneth Kaurin, Stord PK 279 31.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
497 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK 279 22.sep.11 Tunellen Haugesund PK
497 Bjørn Solheim, OKTS 279 24.feb.20 Ekeberg OKTS
497 Sigurd Hansen, Bodø SSK 279 9.mai.16 Hunstad Bodø SSK
497 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK 279 16.nov.11 Våganhallen Svolvær PK
497 Lars Inge Aga, Odda PK 279 27.des.12 Ragdehallen Odda PK
497 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 279 26.nov.18 Ekeberg OKTS
497 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 279 12.nov.12 Lånkehallen Stjørdal PK
497 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK 279 2.des.17 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
497 Mads Lysevold, Kotsøy PK 279 28.apr.14 Engan Leir Støren SSK
497 Ivar Heitmann, Alta SSK 279 25.aug.13 Kvenvikmoen Alta SSK
497 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK 279 7.okt.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
497 Arnstein Liberg, Frosta SSL 279 26.mar.19 Vinne Verdal SSL
497 Vegard Vingen Nerland, Steinkjer PK 279 25.aug.14 Lerkehaug Steinkjer PK
497 Arvid Lande, Stord PK 279 7.nov.17 Prestegardsskogen Stord PK
497 Tomas Dahl, Ørland PK 279 28.des.17 Støren Skytesenter Støren SSK
497 Ole Johan Vold, Hå PK 279 6.okt.18 Varhaug Hå PK
497 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 279 12.feb.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
497 Gunnar Teigland, Tysnes SSK 279 23.apr.15 Vevatne Tysnes SSK
497 Roy Johnsen, Stord PK 279 18.mar.14 Prestegardsskogen Stord PK
497 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik 279 4.apr.17 Bommestad Farris SS - Larvik
497 Martin Eriksen, Vennesla PK 279 23.nov.17 Gimlehallen Kristiansand PK
497 Inger Kristine Brennodden, Gjerdrum PK 279 9.jan.12 Ekeberg OKTS
497 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 279 30.mai.17 Bjørndalen Sandefjord PK
497 Bjørn Andreas Skipstad, Sandnes PK 279 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
497 Marius Stensland, Modum PK 279 26.sep.19 Flannum Modum PK
497 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 279 26.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
497 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK 279 2.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
497 Henrik Hansen, Stord PK 279 31.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
497 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL 279 13.aug.18 Maridalen OKTS
497 Pål Jarle Talmo, Ørland PK 279 4.jan.17 Brekstad Ørland PK
497 May Brit Morsund Håland, Egersund PK 279 6.okt.18 Varhaug Hå PK
497 Jostein Utstrand, Ørland PK 279 21.jan.16 Brekstad Ørland PK
497 Tøger Rygh, Preikestolen PK 279 26.feb.19 JØRPELAND Jørpeland PK
497 Orvel Varhaug, Hå PK 279 12.okt.13 Refsland Hå PK
497 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 279 19.okt.18 Kulås Sarpsborg PK
497 Eirik Eriksen, Horten O. PK 279 6.feb.17 Horten Horten O. PK
497 Stephan Håbakk Lervik, Ørsta/Volda PK 279 3.des.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
497 Knut Haavard Johnsen, Støren SSK 279 14.feb.17 Støren Skytesenter Støren SSK
497 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 279 19.nov.19 Geiteryggen Grenland PK
497 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 279 2.apr.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
497 Jan Erik Hagen, OKTS 279 13.aug.18 Maridalen OKTS
497 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 279 27.nov.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
497 Robert Ilievski, Greipstad PK 279 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
497 Pål Espen Bondestad, Porsgrunn PK 279 27.des.13 Falken skytesenter Finnsnes PK
497 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 279 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
497 Benno Steffensen, OKTS 279 26.nov.12 Ekeberg OKTS
497 Glen R. Granrud, Sarpsborg PK 279 8.jan.15 Kulås Sarpsborg PK
497 Jan Ove Midtun, Bergen PK 279 5.des.18 Jonahola Åsane PK
546 Ove Jarle Dahl, Bærum PK 278 23.mai.11 Maridalen OKTS
546 Kristoffer Selen, Vansjø SSL 278 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
546 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 278 6.des.19 Kulås Sarpsborg PK
546 Jan Kvalbein, Time PK 278 11.okt.14 Refsland Hå PK
546 Roy Aune, Hitra PK 278 7.jan.12 Engan Leir Støren PK
546 Kent Arne Sletten, Namnå PK 278 28.jan.14 Solør skytterhall Namnå PK
546 Hanne Pedersen Hopstad, Støren SSK 278 9.apr.16 Støren skytesenter Støren SSK
546 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 278 4.jun.15 Tunellen Haugesund PK
546 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 278 7.feb.16 Buran Trondhjems PK
546 Fredrik Furholt, Kongsvinger SS 278 3.jun.17 Egeberg-banen Kongsvinger SS
546 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 278 28.okt.15 Støren skytesenter Støren SSK
546 Lasse Nedreberg, Sandane PK 278 24.mar.16 Stryn kulturhus Stryn PK
546 Iver-Helge Løvhaug, Hadeland SS 278 3.feb.19 Hønefoss Ringerike PK
546 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 278 28.feb.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
546 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 278 6.apr.14 Ringerikshallen Ringerike PK
546 Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr 278 12.aug.12 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
546 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 278 25.feb.16 Gimlehallen Kristiansand PK
546 Tore Myhre, Verdal SSL 278 31.mai.16 Tromsdal Verdal SSL
546 Per Martin Marum, Trondheim SS 278 30.mai.12 Skatval Stjørdal PK
546 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK 278 24.sep.13 Saltrød Arendal PK
546 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 278 29.okt.18 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
546 Stian Lie-Eriksen, Asker SK 278 4.mar.19 Hønefoss Ringerike PK
546 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 278 6.mar.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
546 Morten Daniel Olsen, Moss PK 278 4.sep.16 Kulås Sarpsborg PK
546 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK 278 30.jan.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
546 Roar Hilding Bøhmer, Hadeland SS 278 13.jan.18 Hønefoss Ringerike PK
546 Frode Mølland, Greipstad PK 278 5.mar.16 Nodelandshallen Greipstad PK
546 Dag Liestøl, Vennesla PK 278 29.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
546 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 278 17.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
546 Rolf Kristian Elvemo, OKTS 278 20.feb.20 Ringerikshallen Ringerike PK
546 Vegard Nilssen, Narvik PK 278 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
546 Frank André Kallevik, Haugesund PK 278 7.mar.13 Tunellen Haugesund PK
546 Magnus Haugerud, Ringerike PK 278 6.apr.14 Ringerikshallen Ringerike PK
546 Gunnar Varhaug, Hå PK 278 8.okt.16 Refsland Hå PK
546 Vidar Lid, Tysnes SSK 278 23.apr.15 Vevatne Tysnes SSK
546 Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK 278 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
546 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 278 27.nov.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
546 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 278 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
546 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 278 21.mai.16 Y2 Evje PK
546 Leif Arne Sæthre, Sandane PK 278 2.aug.14 Florø Florø PK
546 Rolf Hansen, Narvik PK 278 31.mai.12 Idrettens Hus Narvik PK
546 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 278 29.aug.12 Bråtan Modum PK
546 Rune Jakobsen, Asker SK 278 27.jan.20 Olledalen Asker SK
546 Steinar Solheim, Stord PK 278 10.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
546 Terje Torsen, Ørland PK 278 28.nov.19 Brekstad Ørland PK
546 Steinar Djønne, Odda PK 278 27.feb.14 Ragdehallen Odda PK
546 Sigurd With, Nedre Eiker PK 278 18.apr.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
546 Terje Kolstad, Verdal SSL 278 29.nov.12 Tromsdalen Verdal SSL
546 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 278 27.des.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
595 Willy Rune Vevle, Stord PK 277 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
595 Per Joar Flåøien, Støren SSK 277 15.des.11 Engan Leir Støren PK
595 Hilde Sydow, Harstad PK 277 24.nov.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
595 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 277 4.sep.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
595 André Rønning, Ringerike PK 277 20.feb.13 Ringerikshallen Ringerike PK
595 Henrik Dahlen, Ringerike PK 277 25.jan.15 Ringerikshallen Ringerike PK
595 Frank Roy Haugland, Bærum PK 277 2.mar.12 Ekeberg OKTS
595 Geir Magnussen, Bergen PK 277 15.mai.12 Laksevåg Bergen PK
595 Arne Bye, Levanger SSL 277 8.jan.14 Vinne Verdal SSL
595 Ronny Andre Slettebakken, Ringerike PK 277 20.jan.13 Ringerikshallen Ringerike PK
595 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 277 6.okt.18 Varhaug Hå PK
595 Per Ove Sekse, Odda PK 277 27.des.12 Ragdehallen Odda PK
595 Iver Trones Jørve, Farris SS - Larvik 277 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
595 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr 277 6.feb.18 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
595 Rudolf Hilleren, Bergen PK 277 17.aug.16 Laksevåg Bergen PK
595 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 277 7.okt.18 Hønefoss Ringerike PK
595 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 277 3.mai.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
595 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 277 17.mar.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
595 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 277 29.okt.14 Solør skytterhall Namnå PK
595 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK 277 17.mar.19 Vadsø Vadsø SSK
595 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK 277 3.mar.17 Kulås Sarpsborg PK
595 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 277 27.nov.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
595 Runar Venn, Ørland PK 277 23.jun.11 Sankthansholet Ørland PK
595 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 277 17.apr.16 Grovastøylen Florø PK
595 Kjetil Fuglesang Olsen, Ringerike PK 277 17.nov.14 Ringerikshallen Ringerike PK
595 Knut Jørgen Larsen, Bergen PK 277 13.mai.14 Laksevåg Bergen PK
595 Lars Mikael Solberg, Haugesund PK 277 7.mai.15 Tunellen Haugesund PK
595 Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK 277 5.feb.18 Hula Horten O. PK
595 Martin Meltzer, Arendal PK 277 16.apr.15 Saltrød Arendal PK
595 Ole Christian Gruer, Røyken SL 277 21.jan.18 Hønefoss Ringerike PK
595 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 277 23.mai.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
595 Jostein Engesmo, Støren SSK 277 28.aug.12 Furukollen Støren PK
595 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK 277 17.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
595 Roy Edgar Moen, Meråker PK 277 1.mar.16 Meråker skytehall Stjørdal PK
595 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 277 15.mai.12 Laksevåg Bergen PK
595 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 277 16.okt.17 Støren skytesenter Støren SSK
595 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 277 29.jul.13 Lerkehaug Steinkjer PK
595 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 277 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
595 Kristoffer Jakobsen, Elverum PK 277 19.mai.15 Egebergbanen Kongsvinger SS
595 Roger Jacobsen, Kongsvinger SS 277 19.feb.17 Hønefoss Ringerike PK
595 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 277 2.mar.14 Bollitun Eide & Fræna PK
595 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 277 23.apr.18 Hønefoss Ringerike PK
595 Jonas Hofstad, Narvik PK 277 25.mar.17 Narvik Narvik PK
595 Morten Eriksen, Hokksund PK 277 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
595 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 277 10.sep.19 Saltrød Arendal PK
595 Helge Wiborg, OKTS 277 12.des.11 Ekeberg OKTS
595 Morten Kaarby, Alta SSK 277 7.okt.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
595 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK 277 28.mai.19 Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
643 Jon Erlend Langset, Ringerike PK 276 13.sep.14 Buttentjern Ringerike PK
643 Thomas Fohr Gürges, Finnsnes PK 276 13.jan.13 Falken skytesenter Finnsnes PK
643 Ingunn Green, Farris SS - Larvik 276 12.okt.19 Åres Farris SS - Larvik
643 Anne Brit Sørenes, Bremnes PK 276 26.mar.15 Bømlohallen Bremnes PK
643 Eirik Djønne, Odda PK 276 17.des.19 Odda Odda PK
643 John Anders Økland, Askvoll PK 276 11.mai.16 Helleset Askvoll PK
643 Jon A.R. Dellnes, Vansjø SSL 276 27.feb.12 Ekeberg OKTS
643 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 276 18.mar.17 Jonahola Åsane PK
643 Kjetil Eia, Time PK 276 11.okt.14 Refsland Hå PK
643 Elin Leirvik, Trondheim SS 276 24.feb.18 Buran Trondhjems PK
643 Geir Eriksen, Vennesla PK 276 23.nov.17 Gimlehallen Kristiansand PK
643 Marius Skog, Hadeland SS 276 18.apr.16 Ringerikshallen Ringerike PK
643 Johnny Ystanes, Odda PK 276 15.des.15 Ragdehallen Odda PK
643 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 276 27.feb.19 Brekstad Ørland PK
643 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK 276 30.okt.18 Vinne Verdal SSL
643 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 276 13.jan.18 Hønefoss Ringerike PK
643 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 276 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
643 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK 276 3.feb.19 Bollitun Eide og Fræna PK
643 Petter Moe, Asker SK 276 24.feb.19 Olledalen Asker SK
643 Per Christian Lie, Bærum PK 276 22.okt.18 Olledalen Asker SK
643 Morten Streitlien, OKTS 276 10.sep.12 Ekeberg OKTS
643 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 276 24.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
643 Håkon Røsok Arnljot, Kirkenes PK 276 28.jun.18 Sankthansholet Ørland PK
643 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 276 12.feb.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
643 Kjetil Sveen, Dokka PK 276 24.mai.15 Nordre Land Dokka PK
643 Anders Martin, OKTS 276 13.aug.18 Maridalen OKTS
643 Jan Wiik, Aron SK Drammen 276 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
643 Roald Fuglestad, Hå PK 276 12.sep.19 Fotland Egersund PK
643 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 276 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
643 Johannes Drægni, Svalbard Turn Pgr 276 12.nov.19 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
643 Martin Munck, Svalbard Turn Pgr 276 15.okt.14 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
643 Morten Espebu, Greipstad PK 276 21.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
643 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 276 24.feb.20 Ekeberg OKTS
643 Morten Skjengen, Trondhjems PK 276 10.mai.12 Skatval Stjørdal PK
643 Tom Henry Øvland, Greipstad PK 276 10.mar.14 Lånkehallen Stjørdal PK
643 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 276 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
643 Håvard Todal, OKTS 276 22.feb.16 Ekeberghallen OKTS
643 Anders Arnesen, Grenland PK 276 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
643 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS 276 22.jan.19 Nydalen Blinken M&P
682 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 275 9.mai.19 Prestagardsskogen Stord PK
682 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 275 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
682 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 275 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
682 Øystein Sjo, Stord PK 275 15.des.11 Prestegardsskogen Stord PK
682 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 275 22.sep.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
682 Vidar Flesvik, Nesbyen PK 275 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
682 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 275 1.aug.13 Skatval Stjørdal PK
682 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 275 13.jan.13 Falken skytesenter Finnsnes PK
682 Roger Forsbakk, Nedre Eiker PK 275 14.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
682 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 275 12.jun.16 Nordre Land Dokka PK
682 Knut Erik Berntsen, Finnsnes PK 275 30.mar.11 Falken Skytesenter Finnsnes PK
682 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 275 26.mar.17 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
682 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK 275 21.des.18 Kulås Sarpsborg PK
682 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 275 23.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
682 Sveinung Kolskår, Stord PK 275 14.jan.19 Prestegardsskogen Stord PK
682 Sveinung Jetmundsen, Bergen PK 275 19.aug.14 Laksevåg Bergen PK
682 Reimund Skadsem, Hå PK 275 11.okt.14 Refsland Hå PK
682 Asbjørn Ragnar Aavik Ormbostad, Horten O. PK 275 5.nov.19 Hula Horten O. PK
682 Jack Westbø, Ringerike PK 275 2.feb.12 Ringerikshallen Ringerike PK
682 Sigbjørn Eliasson, Verdal SSL 275 28.okt.14 Vinne Verdal SSL
682 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 275 27.mai.19 Fotland Egersund PK
682 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 275 11.apr.16 Bollitun Eide og Fræna PK
682 Øyvind Sundet, Tønsberg O. PK 275 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
682 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 275 29.nov.18 Vinne Verdal SSL
682 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 275 5.apr.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
682 Ingar Fossum, Fredrikstad SS 275 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
682 Ann Kristin Gjesdal, Haugesund PK 275 22.sep.11 Tunellen Haugesund PK
682 Berner Helland, Marnar PL 275 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
682 Axel Sjøberg, Ringerike PK 275 28.des.16 Ringerikshallen Ringerike PK
682 Tore Nygaard, Haugesund PK 275 31.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
682 John Terje Berg, Vadsø SSK 275 19.jan.19 vadsø Vadsø SSK
682 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 275 23.jun.14 Lerkehaug Steinkjer PK
682 Jan Martin Svendsen, Arendal PK 275 26.apr.12 Saltrød Arendal PK
682 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 275 9.jan.12 Hunstad Bodø SSK
682 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK 275 28.jan.14 Solør skytterhall Namnå PK
682 Peter Davis-Tewes, Asker SK 275 24.feb.20 Olledalen Asker SK
682 Tormod Strand, Farris SS - Larvik 275 2.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
682 Knut Stamland, Porsgrunn PK 275 12.feb.16 Brevik Porsgrunn PK
682 Roger Vik, Ørland PK 275 21.des.17 Brekstad Ørland PK
682 Bjørn Bredesen, Namnå PK 275 18.jun.14 Smidholen Namnå PK
682 Kine Nordgård, Bodø SSK 275 16.feb.14 Hunstad Bodø SSK
682 Magne Kristiansen, Fredrikstad SS 275 17.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
682 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 275 5.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
682 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 275 5.feb.17 Hønefoss Ringerike PK
726 Fredrik Styve, Haugesund PK 274 5.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
726 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen 274 23.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
726 Torstein Stigum, Oslo FS 274 23.feb.14 Ekeberg OKTS
726 Tomas Eriksson, Time PK 274 8.okt.16 Refsland Hå PK
726 Ola Frigaard, Stjørdal PK 274 7.jun.12 Skatval Stjørdal PK
726 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 274 8.des.11 Hunstad Bodø SSK
726 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 274 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
726 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 274 21.mai.15 Y2 Evje PK
726 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 274 6.mar.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
726 Rune Amundø, Sula SSK 274 27.des.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
726 Bengt Andre Brown Holm, Aron SK Drammen 274 23.mai.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
726 Sølvi Ingebretsen, Farris SS - Larvik 274 5.nov.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
726 Terje Nygård, Førde PK 274 23.apr.17 Grovastøylen Florø PK
726 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 274 24.feb.18 Buran Trondhjems PK
726 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 274 22.sep.12 Ringerike skytesenter Ringerike PK
726 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 274 13.jun.11 Sitter Grendehus Sitter IL PK
726 Reidar Berg, Horten O. PK 274 6.feb.17 Horten Horten O. PK
726 Espen Aamodt Pettersen, Nedre Eiker PK 274 11.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
726 Knut Fornes, Sitter IL PK 274 5.sep.16 Lerkehaug Steinkjer PK
726 Rune Berg Ålien, Nesbyen PK 274 24.sep.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
726 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK 274 1.okt.18 Bollitun Eide og Fræna PK
726 John Olaf Ågedal, Bjelland og Audnedal PK 274 27.okt.18 Songdalen Greipstad PK
726 Børge Evensen, Kvæfjord PK 274 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
726 Per Olav Unnli, Lena SS 274 5.apr.14 Ringerikshallen Ringerike PK
726 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK 274 7.feb.16 Buran Trondhjems PK
726 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 274 25.feb.16 Gimlehallen Kristiansand PK
726 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 274 29.jan.18 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
726 Alf Øversveen, Dokka PK 274 3.sep.17 Nordre Land Sentralskyteban Dokka PK
726 Thien-Tan Nguyen, Ørland PK 274 27.feb.20 Brekstad Ørland PK
726 Tor Inge Olsen, Finnsnes PK 274 30.mar.11 Falken Skytesenter Finnsnes PK
726 Jan Erik Fredriksen, Sarpsborg PK 274 30.apr.14 Bjørndalen Sarpsborg PK
726 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK 274 28.nov.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
726 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 274 28.mai.19 Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
726 Ronny Hansen, Sola PK 274 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
726 Bill Simonsen, Steinkjer PK 274 17.jul.12 Tromsdalen Verdal SSL
726 Endre Hope, Haugesund PK 274 5.sep.13 Tunellen Haugesund PK
726 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 274 9.des.13 Bollitun Eide & Fræna PK
726 Morten Høisveen, Hadeland SS 274 8.des.19 Hønefoss Ringerike PK
726 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK 274 7.okt.17 Refsland Hå PK
726 Arne Mæland, Haugesund PK 274 2.feb.12 Tunellen Haugesund PK
726 Jørgen Rustad, Lillestrøm OP 274 18.jun.14 Bjørndalen Bjørndalen
726 Sun Bore, Sola PK 274 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
726 Bjørn-Sigurd Pedersen, Støren SSK 274 15.des.11 Engan Leir Støren PK
726 Maria Gran, Steinkjer PK 274 8.jul.13 Lerkehaug Steinkjer PK
726 Ole Petter Røed, Sandefjord PK 274 6.sep.16 Bjørndalen Sandefjord PK
726 Aleksander Kjær, Grenland PK 274 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
726 Harald Berge, Førde PK 274 7.apr.19 Florø Florø PK
726 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK 274 2.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
774 Ståle Waagbø, Stavanger PK 273 11.okt.14 Refsland Hå PK
774 Tore Fiborg, Agdenes PK 273 12.jun.12 Tromsdalen Verdal SSL
774 Tor Arne Helland, Verdal SSL 273 28.mai.19 Tromsdal Verdal SSL
774 Rune Grønn, OKTS 273 12.des.11 Ekeberg OKTS
774 Rune Marcussen, Stord PK 273 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
774 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 273 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
774 Jon Szulist, Moss PK 273 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
774 Lise Sørlie Bach, Støren SSK 273 28.aug.12 Furukollen Støren PK
774 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 273 14.aug.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
774 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 273 14.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
774 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 273 4.feb.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
774 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 273 8.mar.19 Kulås Sarpsborg PK
774 Frank Johnny Olsen, Svalbard Turn Pgr 273 8.mar.17 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
774 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 273 6.okt.19 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
774 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 273 28.nov.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
774 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 273 12.feb.19 Jonahola Åsane PK
774 Arvid Hagen, Sandnes PK 273 20.apr.11 Skiljaberghallen Sola PK
774 Per Wilhelmsen, Bodø SSK 273 6.feb.12 Hunstad Bodø SSK
774 Esben Nikolaisen, Svolvær PK 273 8.apr.13 Våganhalllen Svolvær PK
774 Trond Tanke, Tromsø PK 273 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
774 Leif Skarsbø, Eide og Fræna PK 273 12.nov.12 Bollitun Eide & Fræna PK
774 Jørgen Vik, Ørland PK 273 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
774 Lauritz Torjul, OKTS 273 26.nov.12 Ekeberg OKTS
774 Geir Atle Bruvik, Florø PK 273 7.apr.19 Florø Florø PK
774 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK 273 1.okt.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
774 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 273 21.sep.19 Haraland- Skurve Stavanger PK
774 Terje Røstad, Støren SSK 273 24.feb.13 Engan Leir Støren PK
774 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK 273 6.okt.18 Varhaug Hå PK
774 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 273 21.nov.11 Falken skytesenter Finnsnes PK
774 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 273 4.sep.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
774 Svein Roger Thomassen, Bodø SSK 273 10.des.15 Hunstad Bodø SSK
774 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Narvik PK 273 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
774 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 273 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
774 Torbjørn Eliasson, Verdal SSL 273 25.okt.12 Vinne Verdal SSL
774 Peter Isaksen, Bodø SSK 273 8.des.11 Hunstad Bodø SSK
774 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK 273 19.okt.18 Kulås Sarpsborg PK
774 Kai Inge Johansen, Støren SSK 273 13.mai.19 Støren Skytesenter Støren SSK
774 Alexander Kurpios, Time PK 273 25.apr.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
774 Christoffer Lie Syversen, Oslo FS 273 10.okt.11 Ekeberg OKTS
774 Reidar Haugen, OKTS 273 3.feb.11 Ekeberg OKTS
774 Frode Viken, Eide og Fræna PK 273 10.des.12 Bollitun Eide & Fræna PK
774 Jørgen Jansen, Støren SSK 273 11.feb.18 Støren Skytesenter Støren SSK
774 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK 273 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
774 Richard Vinnes Nilssen, Haugesund PK 273 2.mai.19 "Kuleisen" Haugesund PK
774 Astrid Grønlie Olsen, Preikestolen PK 273 26.feb.19 JØRPELAND Jørpeland PK
819 Jan Otto Kallevik, Haugesund PK 272 2.feb.12 Tunellen Haugesund PK
819 Robert Sten Helgesen, Finnsnes PK 272 30.mar.11 Falken Skytesenter Finnsnes PK
819 Stian Rustøen, Greipstad PK 272 7.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
819 Endre Mogen, Arendal PK 272 1.okt.17 Fevikhallen Grimstad SS
819 Oxana Bulanova, Bodø SSK 272 18.nov.13 Hunstad Bodø SSK
819 Alexander Tangen, Svelvik SS 272 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
819 Trond Grønskei, Tønsberg O. PK 272 5.mar.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
819 Asbjørn Olsen, Arendal PK 272 28.apr.11 Saltrød Arendal PK
819 Trond Nicolaisen, Lillestrøm OP 272 22.feb.16 Ekeberghallen OKTS
819 Tor Arne Berenger, Ringerike PK 272 14.mar.16 Ringerikshallen Ringerike PK
819 Martin Steen, Støren SSK 272 11.mar.13 Engan leir Støren PK
819 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 272 24.feb.13 Engan Leir Støren PK
819 Robert Eidså, Greipstad PK 272 21.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
819 Trond Danielsen, Finnsnes PK 272 3.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
819 Stein Ove Danielsen, Blinken M&P 272 10.feb.20 Ekeberg OKTS
819 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK 272 24.mar.12 Bråstein Sandnes PK
819 Jon T. Olsen, Haugesund PK 272 3.des.15 Tunellen Haugesund PK
819 Frode Aasen, Haugesund PK 272 22.sep.11 Tunellen Haugesund PK
819 Nils Einar Eide, OKTS 272 12.des.11 Ekeberg OKTS
819 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 272 27.nov.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
819 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK 272 28.des.18 Støren Skytesenter Støren SSK
819 Rune Seljevold, Svalbard Turn Pgr 272 17.apr.13 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
819 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 272 5.apr.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
819 Stig Roland Knutsen, Narvik PK 272 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
819 Roy Storberg, Alta SSK 272 25.aug.13 Kvenvikmoen Alta SSK
819 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 272 23.jan.18 Rindal Rindal SS
819 Geir Udnæs, Sarpsborg PK 272 19.okt.18 Kulås Sarpsborg PK
819 Ola Nilsson, Horten O. PK 272 1.nov.16 Hula Horten O. PK
819 Kasper Henaug, Ringerike PK 272 14.nov.19 Hønefoss Ringerike PK
819 Jørn Kristiansen, Farris SS - Larvik 272 3.des.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
819 Per Anders Brobak, Stjørdal PK 272 13.jun.13 Skatval Stjørdal PK
819 Roy Strøm, Sitter IL PK 272 13.jun.11 Sitter Grendehus Sitter IL PK
819 Frank Olav Røyset, Ørsta/Volda PK 272 18.mar.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
819 Lars Birger Ditlevsen, Bodø SSK 272 18.nov.13 Hunstad Bodø SSK
819 Sigve Madland, Hå PK 272 10.okt.15 Refsland Hå PK
854 Roger Skaget, Ørland PK 271 22.jan.14 Brekstad Ørland PK
854 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS 271 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
854 Roger Blom, Sartor SSL 271 19.aug.15 Laksevåg Bergen PK
854 Ola Todal, Trondhjems PK 271 28.aug.12 Furukollen Støren PK
854 Vegard Hjalmar Aamodt Jaksland, Asker SK 271 25.nov.19 Olledalen Asker SK
854 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 271 19.sep.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
854 Bjarne Hvid Pedersen, Hafrsfjord PK 271 7.okt.17 Refsland Hå PK
854 Karl Jan Christensen, Bodø SSK 271 18.nov.13 Hunstad Bodø SSK
854 Fredrik Støier, Egersund PK 271 7.okt.17 Refsland Hå PK
854 Finn Olsen, Vestnes PK 271 20.feb.17 Vestneshallen Vestnes PK
854 Arne Henning Hansen, Finnsnes PK 271 9.jan.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
854 Bjørn Magnus Bekken, Modum PK 271 12.jun.19 Flannum Modum PK
854 Ingo Gerhard, Stord PK 271 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
854 Bjørn Honningdal Bruun, Ringerike PK 271 4.apr.11 Ringerikshallen Ringerike PK
854 John Willy Jakobsen, Bergen PK 271 20.aug.13 Laksevåg Bergen PK
854 Terje Elveos, Steigen PK 271 18.nov.13 Hunstad Bodø SSK
854 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL 271 24.aug.17 Gimlehallen Kristiansand PK
854 Martin Due, Farris SS - Larvik 271 2.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
854 Wilhelm Bøe, Stjørdal PK 271 12.jan.14 Lånkehallen Stjørdal PK
854 Rune Smedstuen, Aron SK Drammen 271 13.mai.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
854 Jack Frode Skjæveland, Time PK 271 8.okt.16 Refsland Hå PK
854 Arne Johan Ervik, Ørland PK 271 27.feb.19 Brekstad Ørland PK
854 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK 271 25.aug.13 Kvenvikmoen Alta SSK
854 Tor Maagø, Aron SK Drammen 271 23.mai.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
854 Arne Gujord, Bæverdalen PK 271 23.jan.18 Rindal Rindal SS
854 Marit Ulvund, Sunndal PK 271 9.nov.15 Bollitun Eide og Fræna PK
854 John Erik Leithe, Svalbard Turn Pgr 271 8.jun.11 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
854 Åge Olaussen, Haugesund PK 271 5.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
854 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 271 1.des.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
854 Joachim Martinsen, Egersund PK 271 8.okt.16 Refsland Hå PK
854 John Richard Blitzner, Egersund PK 271 25.apr.19 Fotland Egersund PK
854 Arne Horneland, Haugesund PK 271 12.feb.20 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
854 Andrew Kennedy Walls, Grenland PK 271 12.apr.12 Tunellen Haugesund PK
854 Lena Ytterdahl, Oslo FS 271 10.okt.11 Ekeberg OKTS
854 Tor Andre Opås, Evje PK 271 25.mai.19 Evje Evje PK
854 Roy Blokhus, Mo PK 271 13.aug.13 Selfors Mo PK
854 Hege Rolt, OKTS 271 24.feb.20 Ekeberg OKTS
854 Sveinar Brandsøy, Florø PK 271 20.sep.15 Florø Florø PK
854 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 271 23.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
854 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK 271 12.apr.16 Prestegardsskogen Stord PK
854 John Tellef Håbesland, Evje PK 271 14.apr.16 Saltrød Arendal PK
895 Stian Brautaset, Ørsta/Volda PK 270 3.des.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
895 Gunnar Lie Sandbæk, Moss PK 270 18.jun.14 Bjørndalen Bjørndalen
895 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 270 26.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
895 Hans Arve Mathisen, Bremnes PK 270 26.mar.15 Bømlohallen Bremnes PK
895 Maria Gresholdt, Sarpsborg PK 270 18.jun.14 Bjørndalen Bjørndalen
895 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK 270 5.mar.20 Haugar Tønsberg O. PK
895 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 270 1.des.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
895 Ingvar Sørgård Gaustad, Støren SSK 270 20.des.17 Støren Skytesenter Støren SSK
895 Jan Arne Larsen, Aron SK Drammen 270 6.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
895 Pawel Piotr Wojtasik, Hå PK 270 7.okt.17 Refsland Hå PK
895 Lars Torje Hoel, Narvik PK 270 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
895 Endre Laurhammer, Stord PK 270 12.apr.16 Prestegardsskogen Stord PK
895 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK 270 12.sep.16 Støren Skytesenter Støren SSK
895 Linda Størdal, Enebakk PK 270 13.mai.15 Bråtan Modum PK
895 Joakim Skaar, Stjørdal PK 270 7.mai.19 Stjørdal Stjørdal PK
895 Anne Britt Ødegård, Bremnes PK 270 21.apr.16 Vevatne Tysnes SSK
895 Nina Olsen Skipstad, Sandnes PK 270 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
895 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 270 22.apr.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
895 Kristian Sjursen, Haugesund PK 270 4.apr.13 Tunellen Haugesund PK
895 Bjørn Jensen, Eide og Fræna PK 270 15.apr.13 Bollitun Eide & Fræna PK
895 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 270 27.jan.19 Ekeberg OKTS
895 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK 270 6.apr.14 Ringerikshallen Ringerike PK
895 Arne Richard Rishaug, Mo PK 270 28.mai.19 Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
895 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK 270 10.apr.17 Bollitun Eide og Fræna PK
895 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP 270 22.feb.16 Ekeberghallen OKTS
895 Torger Larsen, Sandefjord PK 270 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
895 Marius Lepsøe, Tysnes SSK 270 10.sep.15 Vevatne Tysnes SSK
895 Kristin Sandal, Sandane PK 270 18.apr.15 Florø Florø PK
895 Geir Åge Moss, Sartor SSL 270 1.jun.16 Laksevåg Bergen PK
895 Jan Henrik Tobiassen, Marnar PL 270 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
895 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 270 4.sep.14 Tunellen Haugesund PK
895 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK 270 16.mar.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
895 Anita L. Hansen, Svolvær PK 270 16.nov.11 Våganhallen Svolvær PK
895 Øyvind Sørvik, Haugesund PK 270 1.sep.16 Tunellen Haugesund PK
895 Øyvind Håberg, Kristiansund PK 270 9.mai.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
895 Lars Kurt Haugen, Skjåk PK 270 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
895 Aksel Høiberg, Bergen PK 270 11.sep.12 Laksevåg Bergen PK
895 Arild Johansen, Svolvær PK 270 14.nov.12 Våganhallen Svolvær PK
895 Fred-Erik Sigvartsen, Gjerdrum PK 270 9.jan.12 Ekeberg OKTS
895 Haakon Christer Sand, Aron SK Drammen 270 24.okt.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
895 Bendik Nilsen Bergendal, Støren SSK 270 4.jun.12 Furukollen Støren PK
895 Rune Sijtsema, Stord PK 270 31.mar.11 Prestegardsskogen Stord PK
895 Jan Egil Trotland, Støren SSK 270 6.feb.12 Engan Leir Støren PK
895 Joar Kvale, Haugesund PK 270 1.nov.12 Tunellen Haugesund PK
939 Eirik Kuven, Bergen PK 269 14.mai.13 Laksevåg Bergen PK
939 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL 269 11.aug.16 Korterudmyra Mysen PL
939 Tore Eggen, Verdal SSL 269 11.des.18 Vinne Verdal SSL
939 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 269 5.mai.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
939 Rune Aasen, Aron SK Drammen 269 9.jan.12 Ekeberg OKTS
939 Kjell Idar Logan, Moss PK 269 4.apr.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
939 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 269 10.mar.18 Nodelandshallen Greipstad PK
939 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP 269 14.feb.17 Ekeberg OKTS
939 Torbjørn Sæbø, Bremnes PK 269 7.apr.16 Bømlohallen Bremnes PK
939 Thomas Fagervold, Ørland PK 269 23.jan.13 Brekstad Ørland PK
939 Petter Mandt, Grimstad SS 269 28.jan.17 Kristiansand Kristiansand PK
939 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 269 15.jul.18 Løvenskiold Bærum PK
939 Egil Rød, Sunndal PK 269 12.aug.16 Dalaråa Sunndal PK
939 Gøran Roland, Vestnes PK 269 24.nov.17 Vestneshallen Vestnes PK
939 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 269 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
939 Anders Kortgård, OKTS 269 13.jul.15 Maridalen OKTS
939 Adrian Zierenberg, Ringerike PK 269 20.feb.20 Ringerikshallen Ringerike PK
939 Steinar Nestås, Bergen PK 269 1.jun.16 Laksevåg Bergen PK
939 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK 269 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
939 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK 269 3.feb.20 Ankerskogen Hamar SSK
939 Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr 269 8.mar.17 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
939 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 269 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
939 Trond Henriksen, Bergen PK 269 4.jun.13 Laksevåg Bergen PK
939 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK 269 19.sep.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
939 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK 269 24.mai.18 Bjørndalen Sandefjord PK
939 Jørulf Varhaug, Hå PK 269 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
939 Sveinung Natvik, Årdal SSL 269 17.apr.16 Grovastøylen Florø PK
939 Jan Erik Loe, Vestnes PK 269 22.sep.17 Vestneshallen Vestnes PK
939 Janina-Simone Krause, Greipstad PK 269 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
939 Arild Hekkelstrand, Narvik PK 269 10.mar.18 Narvik Pistolklubb Narvik PK
939 Sigurd Hodne, Skudenes PK 269 1.feb.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
939 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 269 4.mar.19 Bollitun Eide og Fræna PK
939 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 269 13.feb.14 Brevik Porsgrunn PK
939 Erik Andre Fagerland, Skudenes PK 269 3.mar.16 Tunellen Haugesund PK
939 Jonas Grøtterud, Modum PK 269 29.aug.12 Bråtan Modum PK
939 Morten Svanes, Egersund PK 269 27.mai.19 Fotland Egersund PK
939 Morten Hovde, Sarpsborg PK 269 19.jun.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
976 Henning Arnesen, Asker SK 268 24.aug.12 Bråtan Modum PK
976 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 268 17.aug.11 Skatval Stjørdal PK
976 Håkon Tøråsen, Namnå PK 268 17.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
976 Ragnar Matberg, Verdal SSL 268 30.jan.17 Vinne Verdal SSL
976 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 268 13.jan.17 Giske Idrettshall Vigra/Valderøy PK
976 Magne Fagertun, Mo PK 268 28.mai.19 Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
976 Kenneth Horpestad, Ørland PK 268 26.jan.11 Brekstad Ørland PK
976 Martin Myking Fintland, Bodø SSK 268 24.sep.18 Bodø Bodø SSK
976 Frank Nilsen, Trondhjems PK 268 24.feb.18 Buran Trondhjems PK
976 Jon Vuku, Verdal SSL 268 29.sep.14 Vinne Verdal SSL
976 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 268 23.jan.18 Rindal Rindal SS
976 Hein Arve Varne, Skudenes PK 268 13.feb.18 Karmøy Hallen Skudenes PK
976 Christer Olav A. Olsen, Svolvær PK 268 17.mar.16 Våganhallen Svolvær PK
976 Daniel Korsbøen, Modum PK 268 29.apr.15 Bråtan Modum PK
976 Roy Ollestad, Egersund PK 268 12.sep.19 Fotland Egersund PK
976 Bård Arne Arnljot, Kirkenes PK 268 12.jun.16 Vinterveiskaret Kirkenes PK
976 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 268 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
976 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 268 10.jan.19 Kulås Sarpsborg PK
976 May Britt Jensen, Kristiansund PK 268 4.sep.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
976 Frode Hegge, Støren SSK 268 24.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
976 Tine Andrea Solie, Sarpsborg PK 268 13.jun.15 Regimentsmyra Fredrikstad SS
976 Espen Brynildsen, Bergen PK 268 5.jun.12 Laksevåg Bergen PK
976 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 268 28.nov.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
976 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 268 24.feb.20 Ekeberg OKTS
976 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 268 22.sep.11 Tunellen Haugesund PK
976 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 268 28.nov.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
976 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 268 26.sep.17 Prestegardsskogen Stord PK
976 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS 268 11.mar.19 Hamar Hamar SSK
976 Lene Karlsen, Bremnes PK 268 26.mar.15 Bømlohallen Bremnes PK
976 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK 268 12.feb.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
976 Kristian Unaas, Mysen PL 268 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
976 Leif Kruse, OKTS 268 13.aug.18 Maridalen OKTS
976 Kai Wiggo Bjørkeli, Ringerike PK 268 10.mar.11 Ringerikshallen Ringerike PK
976 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK 268 16.mar.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
976 Kjell Tonheim, Florø PK 268 20.sep.15 Florø Florø PK
976 Dag Tore Fosli, Narvik PK 268 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1012 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL 267 29.mar.16 Vinne Verdal SSL
1012 Roy Gunnar Johansen, Mysen PL 267 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
1012 Audun Kvandal, Odda PK 267 17.des.19 Odda Odda PK
1012 Kai Løveseter Pettersen, Farris SS - Larvik 267 2.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1012 Anders Dingstad, Askim PK 267 7.apr.16 Korterudmyra Mysen PL
1012 Thomas Caspersen, Nedre Eiker PK 267 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
1012 Ola Brende, Støren SSK 267 23.feb.14 Engan Leir Støren SSK
1012 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK 267 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
1012 Audun Freitag, Grimstad SS 267 7.sep.17 Saltrød Arendal PK
1012 Atle Nærland, Hå PK 267 10.okt.15 Refsland Hå PK
1012 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik 267 4.feb.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1012 Enok Varhaug, Hå PK 267 10.okt.15 Refsland Hå PK
1012 Karsten Alvsvåg, Bremnes PK 267 7.apr.16 Bømlohallen Bremnes PK
1012 Frode Nilsen, Bærum PK 267 18.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
1012 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen 267 11.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1012 Helge Vevang, Eide og Fræna PK 267 10.feb.13 Bollitun Eide & Fræna PK
1012 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 267 11.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
1012 Sigurd Brørby Hokstad, Ringerike PK 267 23.jan.20 Ringerikshallen Ringerike PK
1012 Jon Tåle Kristiansen, Sarpsborg PK 267 8.mar.19 Kulås Sarpsborg PK
1012 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK 267 4.jun.13 Åenget Mo PK
1012 Åge Bratt, Stjørdal PK 267 8.mar.15 Lånkehallen Stjørdal PK
1012 Oddvar Hillestad, Fredrikstad SS 267 7.jun.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1012 Tom Kristensen, Farris SS - Larvik 267 15.nov.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1012 Kim Vater, Haugesund PK 267 6.feb.19 Tunellen Haugesund PK
1012 Bjørn Svingen, Stjørdal PK 267 13.feb.12 Lånkehallen Stjørdal PK
1012 Aleksander Bakkene Steingrimsen, Ringerike PK 267 24.mai.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
1012 Stein Rolt, OKTS 267 23.mar.15 Ekeberghallen OKTS
1012 Torstein Liene, Greipstad PK 267 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
1012 Alva-Cassandra Todal Galta, Horten O. PK 267 6.feb.20 Hula Horten O. PK
1012 Atle Tveit, Grimstad SS 267 7.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
1012 Linda Siren Arnesen, Sarpsborg PK 267 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1012 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL 267 23.nov.17 Gimlehallen Kristiansand PK
1012 Victoria Olaisen, Haugesund PK 267 4.okt.12 Tunellen Haugesund PK
1012 John Borgen, Tysnes SSK 267 24.apr.14 Vevatne Tysnes SSK
1012 Rune Berg, Sarpsborg PK 267 18.jun.14 Bjørndalen Bjørndalen
1012 Siri Salvesen Nygaard, Greipstad PK 267 11.mar.17 Nodeland Greipstad PK
1012 Asbjørn Melling, Bergen PK 267 13.okt.11 Prestegardsskogen Stord PK
1012 Bjørn Kristensen, Askim PK 267 7.apr.16 Korterudmyra Mysen PL
1012 Nils Skantz, Losby VPK 267 14.nov.11 Ekeberg OKTS
1012 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 267 13.mai.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
1012 Trond Egil Bjune, Horten O. PK 267 5.apr.16 Haugar Tønsberg O. PK
1012 Njål Vidar Bokn, Haugesund PK 267 4.sep.14 Tunellen Haugesund PK
1012 Espen Schanche, Sandefjord PK 267 6.sep.16 Bjørndalen Sandefjord PK
1055 Lars Storemark, NOP-Bergen 266 7.jun.17 Laksevåg Bergen PK
1055 Torbjørn Husa, Bremnes PK 266 25.apr.17 Bømlohallen Bremnes PK
1055 Robert Rosland, Time PK 266 12.okt.13 Refsland Hå PK
1055 Maciej Artur Atemborski, Nedre Eiker PK 266 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
1055 Zilan Ciftci, OKTS 266 23.feb.14 Ekeberg OKTS
1055 Roar Bjerke, Oppegård SL 266 22.feb.15 Ekeberghallen OKTS
1055 Rikard Mørk Moen, Sandefjord PK 266 4.feb.19 Hula Horten O. PK
1055 Thomas Buene, Hå PK 266 10.okt.15 Refsland Hå PK
1055 Svein-Ketil Olsen, Salangen PK 266 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
1055 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 266 5.nov.19 Hula Horten O. PK
1055 Stein Meyer, Vestnes PK 266 20.feb.17 Vestneshallen Vestnes PK
1055 Tomaz Karolczak, Kristiansand PK 266 26.jan.20 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
1055 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK 266 24.jan.20 Kulås Sarpsborg PK
1055 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 266 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
1055 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 266 26.sep.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
1055 Håvard Østgaard, Agdenes PK 266 23.feb.11 Brekstad Ørland PK
1055 Glenn Eikeland, Greipstad PK 266 29.okt.16 Nodelandshallen Greipstad PK
1055 Svein Erik Eiklid, OKTS 266 24.feb.20 Ekeberg OKTS
1055 Harald Raaen, Hadeland SS 266 6.sep.18 Lygna skytebane Hadeland SS
1055 Eirik Arne Sletta, Lora SS 266 6.mai.18 Lora Skytebane Lora SS
1055 Siv Aas, Støren SSK 266 15.apr.13 Engan leir Støren PK
1055 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK 266 24.feb.18 Buran Trondhjems PK
1055 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 266 22.apr.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1055 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 266 11.okt.14 Refsland Hå PK
1055 Kjartan Lindøe, Akademisk SL 266 13.aug.18 Maridalen OKTS
1055 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 266 9.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
1055 Jina Seo-Larsen, Åsane PK 266 5.jun.12 Laksevåg Bergen PK
1055 Lene Johansen, Egersund PK 266 25.apr.19 Fotland Egersund PK
1055 Tore Myrvold, Brumunddal PK 266 11.mar.19 Hamar Hamar SSK
1055 Knut Ivar Sørheim, Time PK 266 21.sep.19 Haraland- Skurve Stavanger PK
1055 Martin Elton, Dokka PK 266 26.mai.13 Nordre Land Dokka PK
1055 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 266 8.apr.18 Vadsø Vadsø SSK
1055 Per Johannessen, Nedre Eiker PK 266 13.mai.15 Bråtan Modum PK
1055 Terje Fallmyr, Rissa PK 266 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
1055 Bjørnar Eike Amundsen, Greipstad PK 266 26.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
1055 Mads Ivar Løkås, Narvik PK 266 10.mar.18 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1055 Per Helge Skadberg, Svalbard Turn Pgr 266 8.jun.11 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1055 Nicolas Sand, Akademisk SL 266 24.feb.13 Ekeberg OKTS
1055 Ståle Halvorsen, OKTS 266 14.mai.12 Maridalen OKTS
1055 Stian Øvrevåge, Hafrsfjord PK 266 28.nov.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
1055 Bjørn Erik Myrvold, Kongsvinger SS 266 19.mai.15 Egebergbanen Kongsvinger SS
1096 Charles Didriksen, Bodø SSK 265 20.mar.14 Hunstad Bodø SSK
1096 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 265 19.sep.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1096 Kim Richard Pedersen, Oslo PK 265 22.feb.16 Ekeberghallen OKTS
1096 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 265 14.nov.17 Hula Horten O. PK
1096 Lars Greger Bakken, Sætermoen PK 265 6.feb.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
1096 Odd Solheim, Sandane PK 265 2.aug.14 Florø Florø PK
1096 Birger Hovland, Haugesund PK 265 3.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
1096 Tommy Sakseide, Bremnes PK 265 25.apr.17 Bømlohallen Bremnes PK
1096 Kristian Edvardsen, Ringerike PK 265 15.feb.16 Ringerikshallen Ringerike PK
1096 Rune Lillerust, Førde PK 265 7.apr.19 Florø Florø PK
1096 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK 265 1.nov.12 Ringerikshallen Ringerike PK
1096 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 265 2.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
1096 Martin Ringsrud, Lillehammer PK 265 23.jun.12 Nordre Land Dokka PK
1096 Tommy Børli, Bodø SSK 265 7.mai.15 Hunstad Bodø SSK
1096 Morten Andersen, Ringerike PK 265 9.des.18 Hønefoss Ringerike PK
1096 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK 265 25.nov.19 Olledalen Asker SK
1096 Daniel Hagenes, Åsane PK 265 5.des.18 Jonahola Åsane PK
1096 Cato Robert Denné, Modum PK 265 16.des.13 Ringerikshallen Ringerike PK
1096 Filip Vinæs, Mysen PL 265 7.apr.16 Korterudmyra Mysen PL
1096 Sten Haga, Kirkenes PK 265 11.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
1096 Hans Martin, Trondhjems PK 265 7.feb.16 Buran Trondhjems PK
1096 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 265 15.nov.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1096 Kjetil Forren, Oppdal PK 265 9.mar.20 Støren Skytesenter Støren SSK
1096 Jarl-Vegard Marthinsen, Ringerike PK 265 13.sep.14 Buttentjern Ringerike PK
1096 Alf Sundal, Tysnes SSK 265 14.mar.13 Prestegardsskogen Stord PK
1096 Kenneth Økland, Skånland PK 265 24.nov.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
1096 Bård Liabø, Oslo PK 265 26.feb.17 ekeberg OKTS
1096 Geir Sivertsen, Åsane PK 265 6.feb.18 Jonahola Åsane PK
1096 Per Laurits Mysen, Mysen PL 265 11.aug.16 Korterudmyra Mysen PL
1096 Michal Wadolowski, Tønsberg O. PK 265 10.des.19 Haugar Tønsberg O. PK
1096 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 265 12.okt.13 Refsland Hå PK
1096 Terje Hagen, Eide og Fræna PK 265 12.mar.12 Bollitun Eide & Fræna PK
1096 Jarle Nils Alsaker, Ørsta/Volda PK 265 26.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
1096 Jan Vidar Susort, Haugesund PK 265 4.apr.19 "Kuleisen" Haugesund PK
1096 Magne Mæland, Sandnes PK 265 3.feb.17 Bråstein Sandnes PK
1096 Jarle Johanson, Haugesund PK 265 12.feb.20 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
1096 Helge Atle Rønningsen, OKTS 265 24.feb.20 Ekeberg OKTS
1096 Marius Gynnild, Støren SSK 265 9.apr.16 Støren skytesenter Støren SSK
1096 Bjørn Arild Krogstad Klokhaug, Meråker PK 265 14.mar.17 Meråker Skytterhall Stjørdal PK
1096 Marius Dyngeland, Bergen PK 265 8.sep.15 Laksevåg Bergen PK
1096 Nic Elstad, Narvik PK 265 31.mai.12 Idrettens Hus Narvik PK
1096 Karl-Peder Sjømæling, Verdal SSL 265 11.des.18 Vinne Verdal SSL
1096 Tore Aanderaa, Bremnes PK 265 25.apr.17 Bømlohallen Bremnes PK
1139 Jarle Olafsen, Modum PK 264 13.sep.14 Buttentjern Ringerike PK
1139 Harald Brandvol, Ringerike PK 264 14.nov.16 Ringerikshallen Ringerike PK
1139 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 264 13.mai.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
1139 Nils Lennart Røen, Rindal SS 264 22.mar.17 Rindal Rindal PK
1139 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK 264 8.des.19 Bømlohallen Bremnes PK
1139 Lars Christian Damgaard, Egersund PK 264 25.apr.19 Fotland Egersund PK
1139 Erik Folgerø, Støren SSK 264 13.aug.12 Furukollen Støren PK
1139 Thorolf Bergmann, Fredrikstad SS 264 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1139 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK 264 5.okt.19 Hå pistolklubb Hå PK
1139 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 264 5.sep.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
1139 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 264 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1139 Pål Brakken, Fredrikstad SS 264 17.jun.16 Kulås Sarpsborg PK
1139 Roy-Arne Larsen, Modum PK 264 28.okt.17 Bråtan Modum PK
1139 Siri Vaggen Kanedal, Oslo PK 264 29.nov.11 Ekeberg Oslo PK
1139 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK 264 27.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
1139 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK 264 4.feb.19 Hula Horten O. PK
1139 Sigurd Wiig, OKTS 264 14.mai.12 Maridalen OKTS
1139 Atle Løland, Hå PK 264 12.okt.13 Refsland Hå PK
1139 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 264 5.des.18 Jonahola Åsane PK
1139 Siw Kristensen, Bodø SSK 264 20.mar.14 Hunstad Bodø SSK
1139 May Elin Kåsen, Støren SSK 264 9.des.13 Engan Leir Støren PK
1139 Thomas Thune, Hadeland SS 264 4.mar.19 Hønefoss Ringerike PK
1139 Truls Erik Aas, OKTS 264 26.feb.17 ekeberg OKTS
1139 Kjetil Rusdal, Hå PK 264 12.okt.13 Refsland Hå PK
1139 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik 264 24.apr.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1139 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK 264 11.des.13 Solør skytterhall Namnå PK
1139 Frode Brattset, Støren SSK 264 6.apr.14 Ringerikshallen Ringerike PK
1139 Per Gunnar Sand, Hokksund PK 264 11.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1139 Kent Are Gjeseth, Mo PK 264 19.jun.18 Rana Åenget pistolbane Mo PK
1139 Bjørn Helge Hildre, Stord PK 264 14.mar.13 Prestegardsskogen Stord PK
1139 Jørgen Lauvsland, Evje PK 264 20.mai.17 Y2 Evje PK
1139 Ståle Brun, Brønnøysund PK 264 28.apr.15 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
1139 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 264 14.aug.14 Skatval Stjørdal PK
1139 Ola Magne Eidem, Eide og Fræna PK 264 4.des.17 Bollitun Eide og Fræna PK
1139 Ronny Støen Engelsen, Åsane PK 264 12.feb.19 Jonahola Åsane PK
1139 Nils Lennart Johan Sand, Halden PK 264 30.mai.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1139 Svein-Roger Johnsen, Svalbard Turn Pgr 264 8.jun.11 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1139 Tore Bjønnes, Fredrikstad SS 264 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1139 Terje Solhaug, Dokka PK 264 26.mai.13 Nordre Land Dokka PK
1178 Wieslaw Adam Karasinski, Verdal SSL 263 28.mai.19 Tromsdal Verdal SSL
1178 Tom Inderøy, Sartor SSL 263 6.sep.16 Laksevåg Bergen PK
1178 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 263 31.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
1178 Jon Erik Hailand, Ringerike PK 263 19.feb.14 Ringerikshallen Ringerike PK
1178 Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK 263 24.feb.20 Olledalen Asker SK
1178 Jann Inge Vågen, Eide og Fræna PK 263 9.nov.15 Bollitun Eide og Fræna PK
1178 Bernhard Landenes, Haugesund PK 263 2.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
1178 Magne Carsten Jørgensen, Sarpsborg PK 263 21.des.18 Kulås Sarpsborg PK
1178 Andre Kambestad, Stord PK 263 14.apr.15 Prestegardsskogen Stord PK
1178 Nils Knut Lindbo, Sigdal og Eggedal PK 263 15.mai.13 Bråtan Modum PK
1178 Nikolai Kjørren, Narvik PK 263 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1178 Tom Erik Grønningsæter, Modum PK 263 28.okt.17 Bråtan Modum PK
1178 Morten Bentsen, Greipstad PK 263 14.mar.15 Nodelandshallen Greipstad PK
1178 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik 263 29.mai.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1178 Øyvind Justvik, Greipstad PK 263 21.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
1178 Toivo Laakso, Lillehammer PK 263 4.aug.12 Nordre Land Dokka PK
1178 Ingar Hjartåker, Haugesund PK 263 7.nov.19 Kuleisen Haugesund PK
1178 Arve E. Røtting, Verdal SSL 263 29.jan.18 Vinne Verdal SSL
1178 Tore Stensby, Løiten SS 263 17.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
1178 Terje Pettersen, Narvik PK 263 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1178 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK 263 27.des.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
1178 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK 263 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
1178 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 263 7.feb.17 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1178 Berge Børve, Odda PK 263 27.feb.14 Ragdehallen Odda PK
1178 Johann Eriksen, Stord PK 263 18.mar.14 Prestegardsskogen Stord PK
1178 Trond Helge Hveding, Narvik PK 263 16.mar.19 NARVIK Narvik PK
1178 Arild Sundet, Frosta SSL 263 29.jan.18 Vinne Verdal SSL
1178 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK 263 3.jun.14 Laksevåg Bergen PK
1178 Jan Are Rønhovde, Odda PK 263 1.des.15 Ragdehallen Odda PK
1178 Reidar Owe, Skudenes PK 263 1.mar.12 Tunellen Haugesund PK
1178 Kjell Arne Trondsen, OKTS 263 24.feb.20 Ekeberg OKTS
1178 Roy Helge Hundere, Førde PK 263 7.apr.19 Florø Florø PK
1178 Harald Håheim, Stavanger PK 263 21.sep.19 Haraland- Skurve Stavanger PK
1178 Frode Guldbrandsen, Hurum SSK 263 23.mai.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
1178 Lech Wykretowicz, Porsgrunn PK 263 14.mar.12 Brevik Porsgrunn PK
1178 Oliver Tobias Aas, Ørland PK 263 28.des.18 Støren Skytesenter Støren SSK
1178 Geir Kåre Løvik, Ørland PK 263 21.jan.16 Brekstad Ørland PK
1178 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 263 10.des.19 Haugar Tønsberg O. PK
1178 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK 263 7.mar.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1178 Terje Sølna, Lora SS 263 28.feb.16 Bollitun Eide og Fræna PK
1178 Erhard Lohse, Bergen PK 263 8.sep.15 Laksevåg Bergen PK
1178 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK 263 5.jun.12 Åenget Mo PK
1178 Martin Knut Haara Lothe, Odda PK 263 6.des.11 Ragdehallen Odda PK
1178 Stig Morten Støyva, Sandane PK 263 7.apr.19 Florø Florø PK
1178 Ole Rindal, Grenland PK 263 14.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
1178 Geir-Åge Follesø, Åsane PK 263 14.nov.18 Jonahola Åsane PK
1224 Robert Kvale, Grimstad SS 262 14.apr.16 Saltrød Arendal PK
1224 Vegard Pedersen, Meråker PK 262 28.mar.17 Vinne Verdal SSL
1224 Eva Bakkejord, Finnsnes PK 262 30.mar.11 Falken Skytesenter Finnsnes PK
1224 Kjetil Risåsen, Bærum PK 262 10.aug.17 Løvenskiold Bærum PK
1224 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK 262 19.jan.20 Vadsø Vadsø SSK
1224 Paul Håkon Endresen, Bærum PK 262 23.sep.13 Løvenskiold Bærum PK
1224 Jan Brødreskift, Rindal SS 262 23.jan.18 Rindal Rindal SS
1224 Ingar Elias Stormo Wiig, Nedre Eiker PK 262 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
1224 Vidar Frank Solemdal, Bergen PK 262 23.aug.17 Laksevåg Bergen PK
1224 Tom Andre Holm, Støren SSK 262 6.jan.13 Engan Leir Støren PK
1224 Kjell Rønning, Ringerike PK 262 30.jan.12 Ringerikshallen Ringerike PK
1224 Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK 262 8.sep.18 Bjørndalen Sandefjord PK
1224 Knut A. Krogsveen, Oslo PK 262 29.nov.11 Ekeberg Oslo PK
1224 Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 262 24.mai.16 Bjørndalen Sandefjord PK
1224 Ole Henning Djøseland, Hå PK 262 12.okt.13 Refsland Hå PK
1224 Ingve Fosse, Stord PK 262 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
1224 Erik Mikkelsen, Verdal SSL 262 29.nov.16 Vinne Verdal SSL
1224 Trond Inge Terjesen, Arendal PK 262 24.sep.13 Saltrød Arendal PK
1224 Tom Erik Magnesen, Bergen PK 262 20.aug.13 Laksevåg Bergen PK
1224 Terje Svanes, Egersund PK 262 25.apr.19 Fotland Egersund PK
1224 Olav Håland, Egersund PK 262 6.okt.18 Varhaug Hå PK
1224 Fredrik Adolfsen, Trondhjems PK 262 5.jul.16 Jonsvatnet Trondhjems PK
1224 Esben Jacobsen, Svolvær PK 262 19.feb.13 Våganhalllen Svolvær PK
1224 Tinh Le, Oslo PK 262 3.feb.11 Ekeberg OKTS
1224 Espen Hansen, Sarpsborg PK 262 28.aug.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
1224 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 262 6.apr.19 Bjørndalen Sandefjord PK
1224 Jørn Karlsen, Åsane PK 262 18.mar.17 Jonahola Åsane PK
1224 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK 262 25.sep.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1224 Stephen Robert Løken, OKTS 262 24.feb.20 Ekeberg OKTS
1224 Thomas Leddig, Grimstad SS 262 29.sep.19 Fevikhallen Grimstad SS
1224 Knut Tore Forberg, Bergen PK 262 7.nov.19 Kuleisen Haugesund PK
1224 Per Arve Heggset, Sunndal PK 262 4.aug.17 Dalaråa Sunndal PK
1224 Håkon Brynildsen, OKTS 262 5.jul.16 Maridalen OKTS
1224 Fredrik Sveen Nygård, Ringerike PK 262 9.nov.15 Ringerikshallen Ringerike PK
1224 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK 262 8.feb.16 Bollitun Eide og Fræna PK
1259 Jonas Sørli, Verdal SSL 261 9.des.14 Vinne Verdal SSL
1259 Ruben Gyløien, Støren SSK 261 22.mar.14 Engan Leir Støren SSK
1259 Frode Bremseth, Stjørdal PK 261 6.aug.19 Stjørdal Stjørdal PK
1259 Geir Pettersen, Harstad PK 261 23.nov.13 Falken Finnsnes PK
1259 Kjell Olav Nestegard, Svelvik SS 261 3.feb.19 Hønefoss Ringerike PK
1259 Kai Magnus Hasle Nymann, Kr.sand Garnison PK 261 21.nov.15 Nodelandshallen Greipstad PK
1259 Jan Ove Takvam, Sola PK 261 10.okt.15 Refsland Hå PK
1259 Idar Moe, Rindal SS 261 22.mar.17 Rindal Rindal PK
1259 Svein Arne Karlsen, Stord PK 261 22.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
1259 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK 261 22.apr.18 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1259 Stian Gaustad, Melhus PK 261 11.mar.13 Engan leir Støren PK
1259 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 261 6.aug.19 Stjørdal Stjørdal PK
1259 Robert Foss, Mysen PL 261 5.mai.16 Korterudmyra Mysen PL
1259 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK 261 4.mar.12 Bollitun Eide & Fræna PK
1259 Sindre Varhaug, Hå PK 261 7.okt.17 Refsland Hå PK
1259 Jon Støren, Åmli PK 261 25.apr.13 Saltrød Arendal PK
1259 Erik Boge, Egersund PK 261 7.okt.17 Refsland Hå PK
1259 Peter Bergheim, Sandane PK 261 7.apr.19 Florø Florø PK
1259 Rob Louwe, Porsgrunn PK 261 21.nov.12 Brevik Porsgrunn PK
1259 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL 261 8.sep.16 Korterudmyra Mysen PL
1259 Øystein Aasen, Sarpsborg PK 261 1.des.17 Kulås Sarpsborg PK
1259 Kim-Eirik Haugen, Modum PK 261 29.aug.19 Flannum Modum PK
1259 Shahzad Ali Ahmed, OKTS 261 12.des.11 Ekeberg OKTS
1259 Jarle Pedersen, Ringerike PK 261 10.nov.14 Ringerikshallen Ringerike PK
1259 Mathias Falkevik, Porsgrunn PK 261 13.feb.14 Brevik Porsgrunn PK
1259 Martin André Sand, Svalbard Turn Pgr 261 7.mar.18 Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
1259 Linda Basma, Tana-Nesseby PK 261 26.mar.17 Varangerbotn Tana-Nesseby PK
1259 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK 261 26.feb.17 ekeberg OKTS
1259 Magnar Bjørn Kristiansen, Stjørdal PK 261 14.aug.14 Skatval Stjørdal PK
1259 Carina Olsen, Narvik PK 261 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1259 Hans Bergeton Nyhus, Lyngsalpene PK 261 25.aug.13 Kvenvikmoen Alta SSK
1259 Ann-Kristin Gruer, Ringerike PK 261 23.jan.13 Ringerikshallen Ringerike PK
1259 Raymond Aanrud, Modum PK 261 26.sep.19 Flannum Modum PK
1259 Morten Melvær-Nielsen, Arendal PK 261 26.apr.12 Saltrød Arendal PK
1259 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 261 13.jan.18 Vadsø Vadsø SSK
1259 Leif Birger Bø, Sola PK 261 6.feb.16 Bråstein Sandnes PK
1259 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK 261 29.jan.18 Brønnøyhallen Brønnøysund PK
1259 Kristin Thune, OKTS 261 27.jan.19 Ekeberg OKTS
1259 Erik Haugen, Støren SSK 261 19.okt.16 Støren Skytesenter Støren SSK
1259 Bjørn Heitmann, Halden PK 261 6.sep.11 Heggen Harstad PK
1259 Trond F. Knudsen, Bergen PK 261 5.jun.12 Laksevåg Bergen PK
1259 Svein Jostein Aarsbog, Eide og Fræna PK 261 2.mar.14 Bollitun Eide & Fræna PK
1259 Svein Andre Jenshagen, Ringerike PK 261 18.apr.16 Ringerikshallen Ringerike PK
1259 Ole Martin Grønås, Bodø SSK 261 7.mai.18 Bodø Bodø SSK
1259 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen 261 6.feb.18 Jonahola Åsane PK
1259 Vidar Kleivane, Oslo PK 261 29.nov.11 Ekeberg Oslo PK
1259 Svein Rusten, Namnå PK 261 17.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
1259 Halvor Kvam, Finnsnes PK 261 21.mai.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
1259 Arnt Børtveit, Stord PK 261 7.nov.17 Prestegardsskogen Stord PK
1259 Rune Pedersen, Kristiansand PK 261 12.nov.15 Gimlehallen Kristiansand PK
1259 Arve Andreassen, Skudenes PK 261 12.feb.19 Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
1259 Vidar Stokkenes Grinde, Haugesund PK 261 8.mai.14 Tunellen Haugesund PK
1259 Ragnar Lie, Bærum PK 261 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
1259 Tommy Størseth, Fredrikstad SS 261 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1259 Svein Roger Solberg, Odda PK 261 5.des.17 Ragdehallen Odda PK
1259 Arne-Christian Brekkland, Harstad PK 261 6.sep.11 Heggen Harstad PK
1259 Alf Henry Baadsvik, Bergen PK 261 6.sep.16 Laksevåg Bergen PK
1259 Jan Fenris Janssønn Bodin, Aron SK Drammen 261 16.apr.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
1317 Nils Rune Taranger, Stord PK 260 11.nov.14 Prestegardskogen Stord PK
1317 Gunn Mary Andersen, Verdal SSL 260 25.feb.15 Vinne Verdal SSL
1317 Jens Magnus Glattetre, OKTS 260 13.aug.18 Maridalen OKTS
1317 Yngve Lund Bråthen, Trondheim SS 260 19.sep.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
1317 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 260 9.apr.18 Bollitun Eide og Fræna PK
1317 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK 260 30.jan.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
1317 Ola Sundt Melheim, Førde PK 260 15.mai.13 Kråkenes Førde PK
1317 Elise Nygård, Trondheim SS 260 21.okt.17 Narvik Pistolklubb Narvik PK
1317 Øystein Strand, OKTS 260 25.jun.12 Maridalen OKTS
1317 Espen Wolf, Fredrikstad SS 260 6.sep.11 Regimentsmyra Fredrikstad SS
1317 Even Tungen, Ringerike PK 260 7.okt.17 Ringerike Ringerike PK
1317 Ole Petter Tjørve, OKTS 260 19.aug.19 Maridalen OKTS
1317 Jan Torgeir Sandvik, Eide og Fræna PK 260 11.jan.16 Bollitun Eide og Fræna PK
1317 Jo Even Skarstein, Florø PK 260 2.aug.14 Florø Florø PK
1317 Kay Anders Vikertorpet, Kongsvinger SS 260 24.mai.16 Egebergbanen Kongsvinger SS
1317 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 260 24.feb.13 Ekeberg OKTS
1317 Thea Christine Haarberg, Bærum PK 260 24.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
1317 Kai Grytdal, Støren SSK 260 14.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
1317 Hans-André Aadland Høen, OKTS 260 13.aug.18 Maridalen OKTS
1317 Kristian Langeland, Porsgrunn PK 260 23.apr.14 Brevik Porsgrunn PK
1317 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen 260 3.apr.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
1317 Åge Strand, Eide og Fræna PK 260 7.apr.14 Bollitun Eide & Fræna PK
1317 Reidar Haukelid, Haugesund PK 260 1.mar.12 Tunellen Haugesund PK
1317 Aleksander Kristiansen, Fredrikstad SS 260 17.jun.16 Kulås Sarpsborg PK
1317 Jon Eriksrød, Hadeland SS 260 6.sep.18 Lygna skytebane Hadeland SS
1317 Tom Erik Hammer, Støren SSK 260 24.jan.11 Engan Leir Støren PK
1317 Johann Hammerdinger, Haugesund PK 260 7.nov.19 Kuleisen Haugesund PK
1317 Joachim Restad, Vigra og Valderøy PK 260 27.des.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
1317 Hans Asbjørn Fleischer, Namnå PK 260 17.des.14 Solør skytterhall Namnå PK
1317 Tim Leo Hembre, Bærum PK 260 14.jun.19 Løvenskiold Bærum PK