Alle på topp: Luft-Std 40, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 360 350 333 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 380 Pål Hembre 183 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 380 17.jan.13 Kolsås Bærum PK
2 Håvard Hoff, Ørland PK 374 12.mar.13 Brekstad Ørland PK
3 Roar Hembre, Trondheim SS 372 3.mar.13 Lånkehallen Stjørdal PK
4 Arild Inge Wollan, Støren SSK 371 9.jan.11 Engan Leir Støren PK
5 Arvid Simonsen, Alta SSK 369 9.feb.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
6 Ingar Woll, Bærum PK 366 6.mar.15 Ekeberghallen OKTS
6 Axel Sjøberg, Ringerike PK 366 12.apr.06 Jernbanen Ringerike PK
8 Einar Morten Landsem, Støren SSK 365 1.okt.17 Støren skytesenter Støren SSK
9 Roar Haugan, Støren SSK 364 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
10 Asle Frantzen, Bergen PK 363 11.des.18 Laksevåg Bergen PK
11 Tor Jonassen, Sandnes PK 360 27.mar.10 int Tulliallan Open Sc. Scottish PA
12 Terje Storholt, Oslo PK 358 8.sep.08 Maridalen OKTS
13 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 357 22.okt.13 Stemmemyren Bergen PK
14 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 356 19.des.10 Egge fellesbane Steinkjer PK
14 Eirik Lygre, Bergen PK 356 19.jan.05 Stemmemyrhallen Bergen PK
16 Kjetil Bromark, Modum PK 355 12.jan.06 Jernbanen Ringerike PK
16 Arild Foros, Kotsøy PK 355 16.mar.09 Engan Leir Støren PK
16 Lasse Hovd, Bærum PK 355 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
19 Olav Gimse, Meråker PK 354 20.des.09 Egge Fellesbane Steinkjer PK
20 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 353 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
20 Geir Pisani, Bergen PK 353 20.jan.14 Laksevåg Bergen PK
22 Daniel Sommervold, Ørland PK 352 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
22 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 352 6.mar.15 Ekeberghallen OKTS
24 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 351 3.jan.10 Engan Leir Støren PK
25 Ronny Høglund, Trondhjems PK 350 16.mar.09 Engan Leir Støren PK
25 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 350 13.apr.06 Jernbanen Ringerike PK
25 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 350 4.mar.13 Tunellen Haugesund PK
28 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK 349 16.feb.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
28 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 349 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
30 Frode Knutsen, Trondhjems PK 348 13.des.08 Engan Leir Støren PK
30 Britt Elena Wollan, Støren SSK 348 1.okt.17 Støren skytesenter Støren SSK
32 Olav Melkild, Sunndal PK 347 12.mar.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
32 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 347 4.okt.14 Tunellen Haugesund PK
34 Ivar Heitmann, Alta SSK 346 9.feb.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
34 Thea Christine Haarberg, Bærum PK 346 17.jan.13 Kolsås Bærum PK
34 Stian Paulsen, Ørland PK 346 11.feb.11 Brekstad Ørland PK
34 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK 346 10.nov.09 Stemmemyren Bergen PK
34 Jon Ørsund, Sunndal PK 346 18.feb.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
34 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 346 20.des.08 Egge fellesbane Steinkjer PK
40 Helge Kristiansen, Sunndal PK 345 21.feb.16 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
40 Ludvik Hembre, Bærum PK 345 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
40 Runar Aas, Aron SK Drammen 345 15.nov.10 Ekeberg OKTS
40 Knut Tore Forberg, Bergen PK 345 10.des.19 Laksevåg Bergen PK
44 Viggo Olden, Ørland PK 344 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
44 Robert Kåsner, Melhus PK 344 31.okt.09 Brekstad Ørland PK
44 Jarle Folkestad, Bergen PK 344 21.nov.17 Laksevåg Bergen PK
44 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK 344 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
48 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 343 18.feb.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
48 Ståle Nestås, Bergen PK 343 20.jan.14 Laksevåg Bergen PK
50 Anders Dingstad, Askim PK 342 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
50 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 342 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
50 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 342 14.nov.06 Stemmemyren Bergen PK
53 Mattis Hembre, Bærum PK 341 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
53 Thoralf Moen, Trondhjems PK 341 4.jan.09 Engan Leir Støren PK
53 Rune Berg, Ringerike PK 341 12.apr.06 Jernbanen Ringerike PK
56 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 340 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
56 Malin Vik, Ørland PK 340 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
56 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 340 27.mar.10 int Tulliallan Open Sc. Scottish PA
56 Kai Rosenlund, Bergen PK 340 23.okt.14 Laksevåg Bergen PK
60 Roy Aune, Hitra PK 339 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
60 Bjørn Østby, Aron SK Drammen 339 3.feb.06 Jernbanen Ringerike PK
62 Helge Olden, Ørland PK 338 10.apr.12 Brekstad Ørland PK
62 Tom Lauritzen, Bodø SSK 338 6.jan.06 Lånkehallen Stjørdal PK
64 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 336 1.nov.08 Engan Leir Støren PK
64 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 336 24.nov.07 Lånkehallen Stjørdal PK
64 Klaus Lie, NOP-Bergen 336 14.nov.06 Stemmemyren Bergen PK
67 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 335 19.mar.13 Stemmemyren Bergen PK
67 Stian Kristoffersen, Modum PK 335 3.feb.06 Jernbanen Ringerike PK
69 Terje Fallmyr, Rissa PK 334 27.mar.10 Engan Leir Støren PK
69 Geir Marthinussen, Bergen PK 334 15.jan.07 Stemmemyren Bergen PK
69 Rune Kimo, Rissa PK 334 26.des.12 Brekstad Ørland PK
72 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 333 12.mar.13 Stemmemyren Bergen PK
73 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK 332 8.feb.19 Brekstad Ørland PK
74 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 331 22.mar.15 Lånkehallen Stjørdal PK
75 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 330 9.feb.10 Engan Leir Støren PK
75 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 330 10.apr.16 Laksevåg Bergen PK
77 Johnny Jenssen, Mo PK 329 14.jan.13 Kolsås Bærum PK
77 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK 329 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
79 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK 328 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
79 Peter Barkovskij, Bergen PK 328 13.nov.07 Stemmemyren Bergen PK
81 Geir Øverås, Vestnes PK 327 31.okt.09 Brekstad Ørland PK
81 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK 327 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
81 Per Martin Marum, Trondheim SS 327 9.feb.10 Engan Leir Støren PK
84 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK 326 12.apr.06 Jernbanen Ringerike PK
85 Hans Torslett, Bæverdalen PK 325 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
86 Roy Storberg, Alta SSK 324 13.mar.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
86 Rune Bromark, Modum PK 324 3.feb.06 Jernbanen Ringerike PK
88 Bjarne Johannessen, Sunndal PK 323 12.mar.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
88 Erik Stai, Levanger SSL 323 10.okt.10 Egge Fellesbane Steinkjer PK
88 Øyvind Kimo, Rissa PK 323 7.nov.09 Engan Leir Støren PK
88 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 323 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
92 Egil Havre, Bergen PK 322 15.jan.07 Stemmemyren Bergen PK
92 Rune Johan Soleide, Førde PK 322 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
92 Frode Haugen, Hitra PK 322 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
95 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 321 4.feb.17 Støren skytesenter Støren SSK
95 Roar Bjerke, Oppegård SL 321 15.nov.10 Ekeberg OKTS
95 Tomas Dahl, Ørland PK 321 8.feb.19 Brekstad Ørland PK
98 May Britt Jensen, Kristiansund PK 320 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
98 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 320 16.apr.19 Kronegården Bergen PK
100 Martin Dørum, Melhus PK 319 28.mar.09 Engan Leir Støren PK
101 Kjetil Knudsen, Bergen PK 318 23.okt.14 Laksevåg Bergen PK
101 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 318 10.apr.12 Brekstad Ørland PK
103 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 317 21.feb.16 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
103 Ola Todal, Trondhjems PK 317 27.mar.10 Engan Leir Støren PK
105 Frank Roy Haugland, Bærum PK 316 23.okt.14 Laksevåg Bergen PK
105 Gabriele Nase, Bærum PK 316 17.jan.13 Kolsås Bærum PK
105 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 316 14.okt.10 Meråker Skytehall MIR
105 Jakob Kråkevik, Odda PK 316 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
109 Thor Kenneth Stranden, Ørland PK 315 12.mar.13 Brekstad Ørland PK
109 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK 315 13.mar.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
109 Aslak Dueskar, Ørland PK 315 26.des.13 Brekstad Ørland PK
109 Ole Morten Valø, Askim PK 315 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
113 Morgan Bunes, Bærum PK 314 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
113 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 314 17.nov.15 Laksevåg Bergen PK
115 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 312 30.jan.10 Engan Leir Støren PK
116 Håvard Larsen, Rissa PK 311 4.feb.17 Støren skytesenter Støren SSK
116 Rolf Toven, Nesset PK 311 21.feb.16 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
116 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 311 20.okt.12 Brekstad Ørland PK
119 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 310 27.mar.10 Engan Leir Støren PK
120 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 309 21.feb.15 Gml. meierikjelleren Sunndal PK
120 William Bye-Bakke, Bergen PK 309 17.nov.15 Laksevåg Bergen PK
122 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 308 12.mar.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
123 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 307 4.mar.13 Tunellen Haugesund PK
123 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 307 22.nov.16 Laksevåg Bergen PK
123 Kjetil Forren, Oppdal PK 307 4.feb.17 Støren skytesenter Støren SSK
123 Thomas Fagervold, Ørland PK 307 26.des.12 Brekstad Ørland PK
127 Hugo Haug, OKTS 306 8.sep.08 Maridalen OKTS
128 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 305 8.feb.11 Hunstad Bodø SSK
128 Arne Lidwin, OKTS 305 21.nov.10 Ekeberg OKTS
128 Geir Magnussen, Bergen PK 305 5.jan.15 Laksevåg Bergen PK
131 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 304 23.apr.19 Laksevåg Bergen PK
131 Ruben Gyløien, Støren SSK 304 28.mar.09 Engan Leir Støren PK
133 Morten Jensen, Støren SSK 302 18.feb.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
134 Kari Blindheim, Bergen PK 300 24.jan.11 Stemmemyren Bergen PK
135 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 297 17.jan.13 Kolsås Bærum PK
136 Svein Tore Rabben, Åsane PK 296 11.mar.14 Laksevåg Bergen PK
137 Geir Mannseth, Bergen PK 294 9.nov.10 Stemmemyren Bergen PK
137 Odd Røst, Stjørdal PK 294 6.jan.06 Lånkehallen Stjørdal PK
137 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 294 4.okt.14 Tunellen Haugesund PK
140 Frank Hansen, Bodø SSK 292 8.feb.11 Hunstad Bodø SSK
140 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 292 24.jan.12 Stemmemyren Bergen PK
140 Runar Magnussen, Sola PK 292 2.apr.13 Stemmemyren Bergen PK
143 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 291 1.okt.17 Støren skytesenter Støren SSK
144 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK 290 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
145 George Caric, SF Ørn 289 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
146 Børge Strøm, Hitra PK 288 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
146 Einar Karlsen, Bergen PK 288 14.nov.06 Stemmemyren Bergen PK
146 Jan Johansen, Alta SSK 288 9.feb.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
149 Jostein Engesmo, Støren SSK 287 9.jan.11 Engan Leir Støren PK
150 Even Knapskog, Bergen PK 285 29.jan.08 Stemmemyren Bergen PK
150 Arne Aarnes, Verdal SSL 285 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
150 Runar Danielsen, NOP/Haakonsvern 285 28.jan.13 Stemmemyren Bergen PK
153 Magnar Foss, Støren SSK 284 13.des.08 Engan Leir Støren PK
154 Øystein Bedin, Melhus PK 283 28.mar.09 Engan Leir Støren PK
155 Jon Andre Abrahamsen, Alta SSK 280 13.mar.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
156 Tom Georg Olaissen, Bergen PK 279 21.nov.17 Laksevåg Bergen PK
157 Erik Røst Jakobsen, Stjørdal PK 276 27.nov.09 Meråker Skytehall MIR
158 Tor Kristian Holst, Bergen PK 274 20.jan.14 Laksevåg Bergen PK
158 Aleksander Hjelle, Bergen PK 274 19.jan.05 Stemmemyrhallen Bergen PK
160 Nils Georg Beyer, NOP/Haakonsvern 273 28.jan.13 Stemmemyren Bergen PK
160 Stein Riise, Bergen PK 273 21.nov.17 Laksevåg Bergen PK
162 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 272 30.jan.10 Engan Leir Støren PK
163 Bjørn Rønningen, Hitra PK 271 22.nov.12 Hitra helsetun Hitra PK
164 Tim Leo Hembre, Bærum PK 269 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
165 Roar Ludvigsen, Bergen PK 268 8.jan.18 Laksevåg Bergen PK
166 Bård Kaspersen, Sunndal PK 267 29.nov.15 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
167 Daniel Olaussen, Melhus PK 265 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
168 Ansgar Skånøy, Rissa PK 264 30.jan.10 Engan Leir Støren PK
169 Tom Andre Holm, Støren SSK 260 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
170 Oliver Tobias Aas, Ørland PK 258 1.okt.17 Støren skytesenter Støren SSK
171 Helge Hoflandsdal, NOP/Haakonsvern 256 15.jan.07 Stemmemyren Bergen PK
172 John Bjarne Weløy, Bergen PK 250 11.nov.08 Stemmemyren Bergen PK
173 Arild Granmo, Melhus PK 248 28.mar.09 Engan Leir Støren PK
174 Tobias Thuesen, SF Ørn 241 23.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
174 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 241 8.feb.19 Brekstad Ørland PK
176 Stine Klausen, Enebakk PK 238 27.mar.10 int Tulliallan Open Sc. Scottish PA
177 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK 236 1.nov.08 Engan Leir Støren PK
178 Johan Ur Riise, Bergen PK 229 10.apr.16 Laksevåg Bergen PK
179 Erik Eknes, Kongsberg PK 222 5.okt.19 Brekstad Ørland PK
180 Jan Egil Røe, OKTS 212 21.nov.10 Ekeberg OKTS
181 Siriluk Suvanrom, Ringerike PK 194 12.apr.06 Jernbanen Ringerike PK
182 Andreas Teigstad, Åsane PK 180 11.mar.14 Laksevåg Bergen PK