Alle på topp: Luft 60, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 565 535 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 587 Vegard Askestad, 570 Siv Marit Løvhaug 1129 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 586 10.okt.12 Drammenshallen Aron SK Drammen
2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 582 12.jan.20 Alfhallen Kisen MSL
2 Mattis Hembre, Bærum PK 582 1.feb.20 Kolsås Bærum PK
4 Roar Hembre, Trondheim SS 580 6.mai.11 Meråker Skytehall MIR
4 Ståle Waagbø, Stavanger PK 580 17.mar.06 Blåsenborg Stavanger PK
6 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 579 13.sep.13 Prestegardsskogen Stord PK
7 Ole Opsahlseter, Namnå PK 578 22.jan.05 Kolsås Bærums Skytterlag
8 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 577 19.okt.15 Kolsås Bærum PK
8 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 577 12.jan.08 int Rica Hell Hell Open
8 Lars Jacob Galåen, Røros PK 577 6.mar.05 Kolstad Trondhjems PK
8 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 577 3.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
12 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 576 27.jan.16 Kolsås Bærum PK
12 Anders Svegård, Steinkjer PK 576 6.des.06 Skedsmohallen Kjeller SK
14 Tor Jonassen, Sandnes PK 575 9.jan.06 Skiljaberghallen Sola PK
14 Einar Morten Landsem, Støren SSK 575 30.sep.17 Støren skytesenter Støren SSK
16 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 574 22.sep.12 Tunellen Haugesund PK
16 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 574 16.nov.16 Støren Skytesenter Støren SSK
16 Stian Paulsen, Ørland PK 574 26.feb.11 Kolstad Trondhjems PK
16 Ingar Woll, Bærum PK 574 23.des.19 Kolsås Bærum PK
20 Bernt Johannessen, Oslo PK 573 18.mar.06 Kolsås Ull SS
20 Morgan Bunes, Bærum PK 573 20.apr.16 Kolsås Bærum PK
22 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 572 4.jan.05 Skarphallen Bodø SSK
23 Arild Aurstad, Steinkjer PK 571 20.okt.06 Selbuhallen Selbu PK
23 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 571 11.feb.06 Kolsås Bærums SL
23 Egil Gerhardsen, Oslo PK 571 19.feb.05 Kolsås Bærums Skytterlag
23 Asle Frantzen, Bergen PK 571 13.nov.14 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
23 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 571 9.feb.10 Skedsmohallen Kjeller SK
28 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 570 4.jan.19 int Säwsjö Svenska SSF
28 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 570 4.nov.06 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
28 Frank Lien, Ringerike PK 570 16.nov.16 Kolsås Bærum PK
28 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 570 22.sep.05 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
28 Ola Jostein Uthus, Selbu PK 570 19.mar.06 Brekstad Ørland PK
28 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 570 18.jan.15 Blåsenborg Stavanger PK
34 Peder Sperstad, Bærum PK 569 26.des.18 Kolsås Bærum PK
34 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 569 14.mar.18 Kolstad Trondhjems PK
34 Esko Sointu, Stavanger PK 569 1.feb.07 Blåsenborg Stavanger PK
34 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 569 8.feb.18 Brekstad Ørland PK
34 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 569 4.apr.07 Geiteryggen Grenland PK
34 Erik Eknes, Kongsberg PK 569 1.des.18 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
34 Tomas Dybdal, Modum PK 569 7.mar.06 Drammenshallen Aron SK Drammen
34 Arvid Simonsen, Alta SSK 569 5.feb.12 Alta ungdomsskole Alta SSK
34 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP 569 28.apr.19 Lillestrøm Lillestrøm OP
34 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 569 14.nov.10 Brevik Porsgrunn PK
34 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 569 24.nov.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
34 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP 569 20.jan.18 int Gundsølille Dansk Sk. Union
46 Erik Christian Bache, Åsane PK 568 25.jan.17 Jonahola Åsane PK
46 Aina Sandstøl, Sandnes PK 568 6.des.19 Kolsås Bærum PK
46 Håvard Hoff, Ørland PK 568 15.okt.10 Brekstad Ørland PK
49 Thoralf Moen, Trondhjems PK 567 2.okt.11 Kolstad Trondhjems PK
49 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 567 16.okt.19 Kolsås Bærum PK
49 Marius Aarre, Trondhjems PK 567 14.feb.05 Blåsenborg Stavanger PK
49 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 567 17.mar.19 Solør Skytterhall Namnå PK
53 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 566 22.okt.11 Lyngseidet Lyngsalpene PK
53 Lasse Hovd, Bærum PK 566 21.nov.14 Tunellen Haugesund PK
53 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 566 25.mar.19 Brandsøy Florø PK
53 Christian Johnsen, Bodø SSK 566 15.okt.14 Hunstad Bodø SSK
53 Terje Standal, Bremnes PK 566 7.jan.12 Prestegardsskogen Stord PK
53 Aslak Dueskar, Ørland PK 566 13.feb.16 Brekstad Ørland PK
53 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 566 24.feb.08 Egge fellesbane Steinkjer PK
53 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 566 14.jan.11 int Hell Open MIR/NSF
53 Marianne Ullvassveen, Ull SS 566 22.feb.18 Krapfoss Ull SS
53 Arild Inge Wollan, Støren SSK 566 16.mar.09 Engan Leir Støren PK
53 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 566 26.nov.06 Bommestadhallen HSS/LSS
53 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 566 27.des.19 Kolsås Bærum PK
65 Ludvik Hembre, Bærum PK 565 1.mar.20 Kolsås Bærum PK
65 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 565 9.nov.19 Brekstad Ørland PK
65 Ann Helen Aune, Mysen PL 565 16.jan.19 Mysen Mysen PL
65 Olav Gimse, Meråker PK 565 30.okt.09 Meråker Skytehall MIR
65 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 565 7.jan.18 Drammen Aron SK Drammen
65 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 565 4.feb.05 Stamneshallen Sandnessjøen PK
65 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 565 27.jan.07 Bangshallen Brumunddal PK
65 Frode Knutsen, Trondhjems PK 565 31.jan.09 Kolstad Trondhjems PK
73 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 564 5.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
73 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 564 7.jan.12 Kolsås Bærum PK
73 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 564 15.apr.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
73 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 564 10.mar.08 Blåsenborg Stavanger PK
73 Thomas Sverdrup, SF Ørn 564 17.feb.16 Kolsås Bærum PK
78 Geir Atle Småvik, Orkla PK 563 9.feb.06 Brekstad Ørland PK
78 Roger Leite, Oslo PK 563 12.mar.06 Kolsås Bærums SL
78 Raymond Auestad, Evje PK 563 16.feb.13 Fevikhallen Grimstad SS
78 Henning Kihle, Grenland PK 563 29.okt.06 Geiteryggen Grenland PK
78 Simen Vestland, NOP/Dal 563 7.okt.13 Skedsmohallen Kjeller SK
78 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 563 21.nov.13 Hitra helsetun Hitra PK
78 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 563 14.des.13 Mellomveien Tromsø PK
78 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 563 2.des.07 Selbuhallen Selbu PK
78 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 563 22.jan.05 Bjørnehaugen Kristiansund PK
78 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 563 20.apr.17 Kolstad Trondhjems PK
78 Svenn Arne Nordheim, Lillestrøm OP 563 12.nov.05 Lundedalen Telemark Sk.krets
78 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 563 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
78 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 563 22.mar.14 Mellomveien Tromsø PK
78 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 563 25.aug.18 Nord Alfhallen NSF
92 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 562 10.okt.13 Jernbanen Ringerike PK
92 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 562 4.mar.05 Egge Fellesbane Steinkjer PK
92 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 562 21.apr.12 Strömsund Skytteg. Strömsund
92 Rune Hammer, Aron SK Drammen 562 7.jan.06 Haugar Tønsberg O. PK
92 Sjur I Børve, Odda PK 562 8.jan.12 Prestegardsskogen Stord PK
92 Geir Berg, Ringerike PK 562 21.mar.14 Ringerikshallen Ringerike PK
92 Svein Andreassen, Grenland PK 562 5.apr.06 Geiteryggen Grenland PK
92 Geir Stensby, Hamar SSK 562 30.jan.10 Bangshallen Brumunddal PK
92 Johnny Jenssen, Mo PK 562 8.mar.18 Mo i Rana Mo PK
92 Runar Magnussen, Sola PK 562 7.mar.11 Blåsenborg Stavanger PK
92 Helge Lothe Johansen, Stavanger PK 562 4.jan.18 Blåsenborg Stavanger PK
103 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 561 17.okt.07 Skedsmohallen Kjeller SK
103 Gøran Rønne, Bærum PK 561 23.apr.12 Kolsås Bærum PK
103 Bjørn Østby, Aron SK Drammen 561 7.mar.06 Drammenshallen Aron SK Drammen
103 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 561 1.okt.16 Gällivare Norbottens SSF
103 Øyvind Jakobsen, Oslo PK 561 9.nov.09 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
103 Kristian Engen, Mysen PL 561 13.nov.16 Töreboda Töreboda PSK
103 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 561 7.nov.10 Blåsenborg Stavanger PK
103 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 561 25.nov.10 Selfors Mo PK
103 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 561 17.feb.05 Blåsenborg Stavanger PK
103 Oddvar Knudsen, Stavanger PK 561 7.des.07 Blåsenborg Stavanger PK
103 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 561 17.okt.18 Kolsås Bærum PK
103 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 561 5.apr.09 int Tulliallan Scottish PA
115 Tommy Finden, Lillestrøm OP 560 15.feb.05 Skedsmohallen Kjeller SK
115 Eirik Lygre, Bergen PK 560 19.jan.11 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
115 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 560 20.mar.16 Kolsås Bærum PK
115 Lars Sæle, Porsgrunn PK 560 9.feb.13 Brevik Porsgrunn PK
115 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 560 18.nov.06 Rykkinn Vestre Bærum SSL
115 Martin Øyhus, Dokka PK 560 13.jan.09 Skedsmohallen Kjeller SK
115 Krzysztof Piotr Cisek, Trondheim SS 560 7.feb.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
115 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 560 10.mai.17 Kolsås Bærum PK
115 Arild Kraft, Trondhjems PK 560 26.feb.12 Kolstad Trondhjems PK
115 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 560 27.nov.14 Laksevåg Bergen PK
115 Lasse Nedreberg, Sandane PK 560 4.mar.17 Ura Sandane PK
115 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK 560 14.apr.16 Rykkinn Vestre Bærum SSL
115 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 560 5.apr.09 int Tulliallan Scottish PA
115 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 560 4.mar.09 Drammenshallen Aron SK Drammen
115 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 560 6.jan.10 int Hell Open MIR
115 Hans Jakob Johannessen, Tromsø PK 560 28.sep.14 Mellomveien Tromsø PK
131 Frank Hansen, Bodø SSK 559 19.mar.14 Hunstad Bodø SSK
131 Øystein Wiersdalen, OKTS 559 18.mar.06 Kolsås Ull SS
131 Christoffer Jespersen, Tromsø PK 559 5.jun.14 Mellomveien Tromsø PK
131 Bjørn Morten Linnerud, Lunner SL 559 2.feb.07 Raufoss U. skole Lena SS
131 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK 559 19.mar.19 EM Osijek ESC
131 Thomas Nordhus Kråkenes, Stord PK 559 10.feb.07 Selfors Mo PK
131 Viggo Olden, Ørland PK 559 13.nov.16 Brekstad Ørland PK
131 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 559 14.apr.08 Krapfoss Krapfoss SSL
131 Jarle Larsen, Stord PK 559 15.apr.10 Prestegardsskogen Stord PK
131 Frode Olsen, Kristiansund PK 559 10.des.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
131 Dag Arne Bentengen, Eidskog SS 559 8.feb.07 Skotterud Eidskog SS
131 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 559 29.apr.17 Skedsmo Lillestrøm OP
131 Kai Ole Sylte, Støren SSK 559 8.mar.08 Engan Leir Støren PK
144 Roald Stallemo, Kristiansand PK 558 14.feb.16 Fevikhallen Grimstad SS
144 Sebastian Halle, Stavanger PK 558 1.feb.18 Blåsenborg Stavanger PK
144 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 558 9.feb.18 Bodø Bodø SSK
144 José Afonso, Haugesund PK 558 7.nov.15 Tunellen Haugesund PK
144 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 558 1.jul.14 Laksevåg Bergen PK
144 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK 558 8.okt.06 Kolstad Trondhjems PK
144 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 558 12.nov.05 Skudenes Skudenes PK
144 Hans Torslett, Bæverdalen PK 558 22.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
144 Georg Aas, Sarpsborg PK 558 30.nov.13 Kulås Sarpsborg PK
144 Eivind Minge, Moss PK 558 30.okt.16 Kulås Sarpsborg PK
144 Timofey Kondratyev, Tromsø PK 558 4.feb.19 Mellomvegen 79 Tromsø PK
144 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK 558 17.nov.18 Kulås Sarpsborg PK
144 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 558 6.feb.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
144 Jon Inge Barseth, Ørland PK 558 19.okt.08 Egge Fellesbane Steinkjer PK
144 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 558 2.mar.19 Egge fellesbane Steinkjer PK
144 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 558 20.okt.19 Kolstad Trondhjems PK
160 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 557 30.jan.10 Kolstad Trondhjems PK
160 Trond Bergsveen, Lena SS 557 2.feb.08 Raufoss VGS Lena SS
160 Stig Jone Larsen, Stavanger PK 557 20.jan.15 Blåsenborg Stavanger PK
160 Oddvar Raunholm, Stord PK 557 29.nov.08 Blåsenborg Stavanger PK
160 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK 557 19.mar.18 WC Al Ain WSPS
160 Einar Eek Iversen, Drammen HIL 557 24.jan.05 Drammenshallen Aron SK Drammen
160 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 557 21.nov.15 Mellomveien Tromsø PK
167 Hans Gunnar Galåen, Røros PK 556 14.jan.05 Hell NSF
167 Arild Foros, Kotsøy PK 556 23.jan.09 Engan Leir Støren PK
167 John Lothe, Haugesund PK 556 12.des.18 Tunellen Haugesund PK
167 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK 556 9.mar.18 Blåsenborg Stavanger PK
167 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 556 17.des.15 Laksevåg Bergen PK
167 Michael Strøm, Sitter IL PK 556 25.mar.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
167 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 556 7.nov.14 Tunellen Haugesund PK
167 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 556 14.jan.12 Kroken skole Kalotten MSL
167 Andreas Aaserud, Numedal SSK 556 16.des.18 Lampeland Numedal SS
167 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 556 25.feb.17 Solør Skytterhall Namnå PK
167 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 556 8.okt.11 Mellomveien Tromsø PK
167 Frode Smelror Hestdal, Vågsøy SSL 556 18.nov.12 Skytterhallen Vestnes PK
167 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 556 24.jan.16 Vestneshallen Vestnes PK
167 Jan Erik Eknes, Kongsberg PK 556 3.nov.18 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
167 Hans Jørgen Kvisler, Mysen PL 556 5.feb.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
167 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 556 27.jan.20 Rolvsøy Fredrikstad SS
167 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 556 26.mar.17 Skytterhuset Krapfoss Ull SS
184 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 555 28.apr.10 Krapfoss Krapfoss SSL
184 Lasse Pevik, Porsgrunn PK 555 17.feb.08 Brevik Porsgrunn PK
184 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 555 27.okt.19 Alfhallen Kisen MSL
184 Robert Kåsner, Melhus PK 555 19.okt.08 Egge Fellesbane Steinkjer PK
184 Bjørn Kristensen, Askim PK 555 21.jan.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
184 Runar Aas, Aron SK Drammen 555 20.mar.11 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
184 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 555 7.okt.14 Mellomveien Tromsø PK
184 Pertti Torpakko, Finnsnes PK 555 8.nov.08 Mellomveien Tromsø PK
184 Nils Evald Loftesnes, Bærum PK 555 30.jan.16 Kolsås Bærum PK
184 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 555 13.nov.16 Brekstad Ørland PK
184 Finn Olsen, Vestnes PK 555 2.okt.05 Vestnes Vestnes PK
184 Axel Sjøberg, Ringerike PK 555 21.mar.06 Jernbanen Ringerike PK
196 Kjetil Pharm, Bærum PK 554 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
196 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 554 12.jan.10 Skedsmohallen Kjeller SK
196 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 554 3.nov.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
196 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 554 1.des.14 bpk Kolsås Bærum PK
196 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 554 11.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
196 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 554 29.okt.17 Skudenes havn Skudenes PK
196 Morten Ringkilen, Mysen PL 554 11.sep.13 Skedsmohallen Kjeller SK
196 Trygve Lerum, Luster SSL 554 12.feb.11 Fjorstova Luster SSL
196 Ronny Høglund, Trondhjems PK 554 8.mar.09 Selbuhallen Selbu PK
196 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 554 8.des.19 Kulås Sarpsborg PK
196 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 554 15.mar.16 Kolstad Trondhjems PK
196 Geir Pisani, Bergen PK 554 28.nov.13 Stemmemyren Bergen PK
196 Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK 554 12.feb.05 Brevik Porsgrunn PK
196 Tore Kjølstad, Frosta SSL 554 26.jan.20 Frosta Frosta SSL
196 Stein Alfei, Hamar SSK 554 26.mar.15 Terningmoen Hamar IL-Pgr
196 Rune Støa, Aron SK Drammen 554 27.jan.09 Drammenshallen Aron SK Drammen
212 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 553 12.des.14 Tunellen Haugesund PK
212 Espen Mostad, Fredrikstad SS 553 6.mar.17 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
212 Erik Sveum, Aron SK Drammen 553 11.feb.18 Drammen Aron SK Drammen
212 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 553 11.des.17 Drammenshallen Aron SK Drammen
212 Tobias Skaarstad, Sola PK 553 23.nov.19 Sola Skytehall Sola PK
212 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 553 29.mar.19 Sola Skytehall Sola PK
212 Dag Evert Borud, Bærum PK 553 19.feb.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
212 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 553 14.nov.18 Tunellen Haugesund PK
212 Vidar Johansen, Salangen PK 553 10.des.05 Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
212 Rune Berg, Ringerike PK 553 13.mar.15 Jernbanen Ringerike PK
212 Haakon Dragsnes Rognes, Trondheim SS 553 17.mar.19 Kolstad Trondhjems PK
212 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 553 9.apr.05 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
212 Britt Elena Wollan, Støren SSK 553 18.jan.19 Brekstad Ørland PK
212 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 553 22.feb.11 Krapfoss Krapfoss SSL
212 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 553 15.nov.17 Geiteryggen Grenland PK
227 Håvard Aurlien, SF Ørn 552 9.nov.19 Kolsås Bærum PK
227 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 552 2.okt.13 Hunstad Bodø SSK
227 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 552 23.nov.16 Tunellen Haugesund PK
227 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 552 4.apr.11 Kolsås Bærum PK
227 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 552 12.des.18 Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
227 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 552 22.okt.08 Kolstad Trondhjems PK
227 Finn Robert Lund, Grenland PK 552 20.feb.07 Geiteryggen Grenland PK
227 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 552 18.apr.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
227 Helge Olden, Ørland PK 552 14.mar.09 Brekstad Ørland PK
236 Trond Fosse, Stavanger PK 551 16.feb.05 Blåsenborg Stavanger PK
236 Trond Edvart Wium, Aron SK Drammen 551 7.des.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
236 Don Robertson, Sandnes PK 551 7.des.07 Blåsenborg Stavanger PK
236 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 551 11.jan.20 Støren Skytesenter Støren SSK
236 Agnar Holm, Lillestrøm OP 551 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
236 Olaf Åvitsland, Evje PK 551 27.feb.15 Evjemoen Evje PK
236 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK 551 8.mar.20 Brevik Porsgrunn PK
236 Kai Rosenlund, Bergen PK 551 10.mar.15 Laksevåg Bergen PK
236 Bjørn Sævik, Ull SS 551 22.feb.11 Krapfoss Krapfoss SSL
236 Knut Mosand, Rauland PK 551 12.nov.05 Lundedalen Telemark Sk.krets
236 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 551 20.des.09 Falken Skytesenter Finnsnes PK
236 Kenneth Johnsen, Narvik PK 551 6.apr.19 Polleidet Lyngsalpene PK
236 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK 551 18.jan.18 Blåsenborg Stavanger PK
236 Liv Storm Jortveit, Rauland PK 551 4.apr.09 int Tulliallan Scottish PA
236 Karstein Dullum, Mysen PL 551 8.des.12 Momarken Mysen PL
236 Roar Haugan, Støren SSK 551 10.feb.17 Brekstad Ørland PK
236 Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK 551 28.sep.11 Krapfoss Krapfoss SSL
236 Egil Roland, Porsgrunn PK 551 19.jan.20 Brevik Porsgrunn PK
236 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK 551 11.des.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
236 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 551 10.okt.09 Engan Leir Støren PK
256 Stig Ove Bakkan, Verdal SSL 550 21.jan.06 Egge fellesbane Steinkjer PK
256 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 550 2.mar.10 Drammenshallen Aron SK Drammen
256 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 550 4.des.16 Fevikhallen Grimstad SS
256 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK 550 19.jan.20 int Gundsølille DSB
256 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 550 12.nov.06 Skudeneshavn Skudenes PK
256 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 550 3.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
256 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 550 4.feb.06 Prestegardskogen Stord PK
256 Terje Røstad, Støren SSK 550 16.nov.16 Støren Skytesenter Støren SSK
256 Frank Kristensen, PI 54 Lunde 550 4.mar.07 Geiteryggen Grenland PK
256 Tor Ingvaldsen, Hamar SSK 550 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
256 Arve Gomsrud, Aron SK Drammen 550 14.okt.09 Drammenshallen Aron SK Drammen
256 Terje Holthe, Trondhjems PK 550 20.okt.19 Kolstad Trondhjems PK
256 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 550 13.okt.10 Skedsmohallen Kjeller SK
256 Frank Istad, Kristiansund PK 550 29.sep.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
256 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 550 17.mar.06 Blåsenborg Stavanger PK
256 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK 550 17.nov.14 Sportshytta Lausgarda SSL
272 Adrian Gran, Steinkjer PK 549 13.mar.17 Egge fellesbane Steinkjer PK
272 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 549 2.nov.13 int Cardiff Welsh Airgun A.
272 Ronny Johnerud, Bærum PK 549 27.feb.13 Jernbanen Ringerike PK
272 Markko Waltila, Grenland PK 549 3.apr.11 Brevik Porsgrunn PK
272 Per Furset, Stord PK 549 15.apr.10 Prestegardsskogen Stord PK
272 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 549 11.nov.18 Fevikhallen Grimstad SS
272 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 549 26.jan.12 Selfors Mo PK
272 Steinar Holbø, Grenland PK 549 22.jan.05 Bommestadhallen Hedrum SS
272 Pål Jarle Talmo, Ørland PK 549 1.nov.08 Engan Leir Støren PK
272 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK 549 18.feb.05 Blåsenborg Stavanger PK
272 Leif Inge Turøy, Åsane PK 549 23.mar.14 Jonahola Åsane PK
272 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK 549 24.apr.19 Kolsås Bærum PK
272 Oddvar Norland, Stavanger PK 549 12.mar.16 Blåsenborg Stavanger PK
272 Jarle Folkestad, Bergen PK 549 16.nov.17 Laksevåg Bergen PK
272 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 549 2.nov.13 Skudenes Skudenes PK
272 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK 549 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
272 Elin Veronika Aune, Mysen PL 549 23.feb.19 Krapfoss Ull SS
289 Anders Halstrøm, Sandnessjøen PK 548 30.mar.11 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
289 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK 548 12.des.18 Mo i Rana Mo PK
289 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 548 27.jan.08 Bommestadhallen HSS / LSS
289 Anders Dingstad, Askim PK 548 20.okt.12 Momarken Mysen PL
289 Petter Aas, Porsgrunn PK 548 16.okt.16 Brevik Porsgrunn PK
289 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen 548 13.nov.19 Kolsås Bærum PK
289 Jan Eivind Lenander, NOP/Dal 548 23.mar.14 Trosterud Oslo PK
289 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK 548 10.des.19 Kattem Skytebane Trondheim SS
289 Jon Even Vikeby, Mysen PL 548 3.jan.15 int Sävsjö Swedish SSF
289 Klaus Lie, NOP-Bergen 548 12.feb.07 Stemmemyren Bergen PK
289 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK 548 21.okt.17 Momarken Mysen PL
289 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK 548 17.jan.20 int Gundsølille DSB
289 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 548 30.nov.07 Prestegårdskogen Stord PK
289 Kjetil Knudsen, Bergen PK 548 13.nov.14 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
289 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 548 26.des.08 Brekstad Ørland PK
289 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 548 6.apr.19 Polleidet Lyngsalpene PK
289 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 548 6.mar.10 Rykkinn Vestre Bærum SSL
289 John Olav Sundal, Tysnes SSK 548 11.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
289 Jostein Sander, Lillestrøm OP 548 5.mar.11 Skedsmohallen Kjeller SK
289 Atle Bergsrud, Bærum PK 548 16.jun.14 Kolsås Bærum PK
289 Jon Arne Mastad, Eidskog SS 548 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
289 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 548 18.okt.13 Brekstad Ørland PK
289 Ola Frigaard, Stjørdal PK 548 18.feb.06 Meråker VGS MIR
289 Trond Eirik Lundmo, Stavanger PK 548 14.okt.16 Blåsenborg Stavanger PK
289 Arne Jordal, Odda PK 548 22.feb.07 Hell Open, Stjørdal Hell Open
314 Øyvind Steinsholt, Farris SS - Larvik 547 17.nov.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
314 Peter Ekblom, Sola PK 547 18.feb.05 Blåsenborg Stavanger PK
314 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 547 4.des.16 Brevik Porsgrunn PK
314 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 547 11.jan.20 Støren Skytesenter Støren SSK
314 Hugo Haug, OKTS 547 12.mar.08 Skedsmohallen Kjeller SK
314 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 547 24.mar.09 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
314 Håvard Nordhus Kråkenes, Stord PK 547 15.apr.10 Prestegardsskogen Stord PK
314 Idar Nordseth, Hokksund PK 547 3.nov.10 Drammenshallen Aron SK Drammen
314 Hans Petter Helland, Egersund PK 547 5.mar.06 Blåsenborg Stavanger PK
314 George Caric, SF Ørn 547 2.feb.13 Trosterud Oslo PK
314 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 547 12.mar.08 Blåsenborg Stavanger PK
314 Jan Tore Øyhus, Dokka PK 547 21.mar.09 NM Meråker Skytehall MIR
314 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 547 12.feb.05 Brevik Porsgrunn PK
314 Tore Saur, Stryn PK 547 14.feb.09 Fjorstova Luster SSL
314 Amund Amundsen, Eidskog SS 547 9.feb.06 Skotterud Eidskog SS
314 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 547 2.mai.15 Jonahola Åsane PK
314 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 547 1.nov.12 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
314 Espen Magnussen, Sola PK 547 5.des.14 Terningmoen Hamar IL-Pgr
314 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 547 20.okt.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
314 Christian Hegstad, Oscarsborg PK 547 5.mar.05 Skedsmohallen Kjeller SK
314 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 547 17.feb.16 Tunellen Haugesund PK
335 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 546 15.nov.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
335 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP 546 6.des.19 Kolsås Bærum PK
335 Bjørn Langseth, Namnå PK 546 14.feb.15 Solør skytterhall Namnå PK
335 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 546 11.jan.05 Stemmemyren NOP/Håkonsvern
335 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 546 15.jan.12 Brevik Porsgrunn PK
335 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 546 19.jan.13 Kulås Sarpsborg PK
335 Johan Lyng, Bergen PK 546 9.jan.07 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
335 Ivar Heitmann, Alta SSK 546 3.mar.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
335 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 546 21.nov.19 Kattem Skytebane Trondheim SS
335 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 546 5.mai.17 Blåsenborg Stavanger PK
335 Are Wivestad, Sola PK 546 6.apr.18 Blåsenborg Stavanger PK
346 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 545 3.apr.11 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
346 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 545 8.mar.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
346 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 545 23.apr.17 Selbuhallen Selbu PK
346 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK 545 23.mar.19 Stavanger Stavanger PK
346 Jakob Kråkevik, Odda PK 545 1.mar.20 Odda Odda PK
346 Alexander Wostryck, Stjørdal PK 545 23.mar.14 Lånkehallen Stjørdal PK
346 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 545 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
346 Rolf Toven, Nesset PK 545 13.jan.07 Skytterhallen Vestnes PK
346 Eirik Jensen, Tromsø PK 545 10.feb.06 Hunstad Bodø SSK
346 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK 545 15.mar.19 Stavanger Stavanger PK
346 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 545 17.feb.08 Brevik Porsgrunn PK
346 Geir Åge Sinnes, Stavanger PK 545 16.mar.07 Blåsenborg Stavanger PK
346 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 545 9.des.06 Gimlehallen Kristiansand PK
346 Rune Johan Soleide, Førde PK 545 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
346 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 545 27.jan.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
346 Mathias Myrland, Oslo PK 545 24.apr.19 Kolsås Bærum PK
346 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 545 15.jan.15 Jernbanen Ringerike PK
363 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 544 8.nov.15 Brevik Porsgrunn PK
363 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 544 13.okt.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
363 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 544 14.feb.20 Levanger Levanger SSL
363 Leif Birger Bø, Sola PK 544 17.feb.05 Blåsenborg Stavanger PK
363 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 544 27.jan.20 Rolvsøy Fredrikstad SS
363 Jan Bratland, Bodø SSK 544 11.feb.05 Tromsdalen Tromsø PK
363 Kornelis Tonkens, Aron SK Drammen 544 7.des.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
363 Stig Morten Støyva, Sandane PK 544 31.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
363 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 544 8.mar.19 Vildbjerg DSU
363 Steinar Myhre, Mo PK 544 9.mar.17 Selfors Pistolbane Mo PK
363 Kenneth Svinsås, Ørland PK 544 8.nov.19 Brekstad Ørland PK
363 Line Nor, Bærum PK 544 27.apr.18 Skytterhuset Krapfoss Ull SS
363 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 544 3.feb.06 Raufoss u.skole Lena SS
363 Ragna Marie Folstad, Støren SSK 544 5.sep.19 Melhus Melhus PK
363 Knut Ole Fagervold, Ørland PK 544 4.nov.06 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
363 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 544 24.jan.19 Meråker Meråker IR
363 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 544 14.mar.10 Bjørnehaugen Kristiansund PK
363 Morten Rustad, Lillestrøm OP 544 27.sep.15 Trosterud Oslo PK
363 Per Inge Larsen, Stord PK 544 10.feb.05 Prestegardsskogen Stord PK
363 Tobias Thuesen, SF Ørn 544 17.mar.13 Trosterud Oslo PK
363 Terje Storholt, Oslo PK 544 8.mar.20 Brevik Porsgrunn PK
384 Kjetil Sørheim, Hafrsfjord PK 543 5.mar.06 Blåsenborg Stavanger PK
384 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 543 8.mar.20 Brevik Porsgrunn PK
384 Per Joar Flåøien, Støren SSK 543 23.feb.08 Støren Støren PK
384 May Britt Jensen, Kristiansund PK 543 4.okt.19 Brekstad Ørland PK
384 Vidar Furunes, Stjørdal PK 543 24.mar.09 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
384 Frank Sandberg, Ørland PK 543 2.mai.12 Hunstad Bodø SSK
384 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 543 5.feb.14 Stemmemyren Bergen PK
384 Bjørn Ståle Flore, Sitter IL PK 543 30.mar.08 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
384 Rune Jensen, Vestnes PK 543 16.jan.09 Skytterhallen Vestnes PK
384 Runar Venn, Ørland PK 543 11.feb.11 Brekstad Ørland PK
384 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 543 21.okt.12 Bjørnehaugen Kristiansund PK
384 Tore Myrvold, Brumunddal PK 543 21.jan.05 Brumunddal Brumunddal PK
384 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 543 28.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
384 Roy Aune, Hitra PK 543 18.feb.12 Engan Leir Støren PK
384 Vidar Fosseli, Svolvær PK 543 19.nov.05 Våganhallen Svolvær PK
384 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 543 11.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
384 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 543 13.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
384 Per Stian Eskeland, Grenland PK 543 24.okt.18 Geiteryggen Grenland PK
384 Atle Larsen, Kristiansund PK 543 1.feb.14 Bjørnehaugen Kristiansund PK
384 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 543 4.mar.17 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
384 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 543 24.mar.09 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
405 Steinar Husebø, Egersund PK 542 6.mar.09 Blåsenborg Stavanger PK
405 Hans Bo Hansen, Lunner SL 542 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
405 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK 542 4.feb.20 Tromsø Tromsø PK
405 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 542 15.mar.10 Kolsås Bærum PK
405 Jan-Erik Skår, Høyanger PK 542 8.jan.07 Stemmemyren Bergen PK
405 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 542 7.feb.16 Gimlehallen Kristiansand PK
405 Stine Klausen, Enebakk PK 542 11.apr.15 int Tulliallan Scottish PA
405 Jan Kjetil Nordrum, Lena SS 542 3.feb.06 Raufoss u.skole Lena SS
405 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 542 14.feb.20 Gimlehallen Kristiansand PK
405 Thomas Røset, Selbu PK 542 21.feb.15 Selbuhallen Selbu PK
405 Hugo Kjetså, Evje PK 542 27.feb.16 Evje Evje PK
405 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK 542 26.feb.18 Brekstad Ørland PK
405 Rune Marcussen, Stord PK 542 23.apr.06 Prestegardskogen Stord PK
405 Sverre Larsen, Mo PK 542 10.feb.07 Selfors Mo PK
405 Frank Roy Haugland, Bærum PK 542 6.feb.20 Laksevåg Bergen PK
405 Olav Melkild, Sunndal PK 542 16.feb.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
421 Frode Pettersen, Bergen PK 541 6.jan.14 Laksevåg Bergen PK
421 Rune Broks, Farris SS - Larvik 541 22.jan.05 Bommestadhallen Hedrum SS
421 Pierre Labes, Sola PK 541 13.jan.05 Blåsenborg Stavanger PK
421 Ole Morten Valø, Askim PK 541 5.mar.08 Krapfoss Krapfoss SSL
421 Per Åge Fagerheim, Alta SSK 541 14.feb.09 Alta ungdomsskole Alta SSK
421 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK 541 11.des.15 Blåsenborg Stavanger PK
421 Eirik Kvalen, Luster SSL 541 6.feb.10 Røti Årdal PK
421 Tore Stensby, Løiten SS 541 2.nov.15 Lausgarda Lausgarda SSL
421 Pål Kristoffersen, Kjeller SK 541 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
421 Bendik Nilsen Bergendal, Støren SSK 541 5.feb.12 Engan Leir Støren PK
421 Tomas Dahl, Ørland PK 541 8.feb.18 Brekstad Ørland PK
421 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 541 19.jan.12 Meråker Skytehall MIR
421 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 541 14.feb.15 Fevikhallen Kristiansand PK
421 Kjell Are Grøstad, Bærum PK 541 13.mar.05 NM Stange Stange SS
421 Mads Hembre, Stavanger PK 541 14.okt.11 Blåsenborg Stavanger PK
421 Vegard Skuggerud, Kjeller SK 541 12.sep.12 Skedsmohallen Kjeller SK
437 Tore Presthaug, Stord PK 540 24.okt.08 Prestegardskogen Stord PK
437 Lars Eknes, Kongsberg PK 540 17.apr.19 Kolsås Bærum PK
437 Lars Petter Mostad, Oslo PK 540 30.des.17 Kolsås Bærum PK
437 Roy Strøm, Sitter IL PK 540 27.jan.08 Selbuhallen Selbu PK
437 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen 540 24.jul.18 Kolsås Bærum PK
437 Sigve Høie Håland, Preikestolen PK 540 7.feb.14 Skudeneshavn Skudenes PK
437 Andrè Larsen, Stord PK 540 27.jan.12 Prestegardsskogen Stord PK
437 Åge Ånensen, Stord PK 540 10.feb.05 Prestegardsskogen Stord PK
437 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 540 15.feb.14 Fevikhallen Grimstad SS
437 Knut Tore Forberg, Bergen PK 540 22.jan.20 Prestegardsskogen Stord PK
437 Peter Isaksen, Bodø SSK 540 28.jan.12 Hunstad Bodø SSK
437 Jørn Løkken, Lillestrøm OP 540 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
437 Sondre Evensen, Grenland PK 540 15.feb.12 Geiteryggen Grenland PK
437 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 540 30.nov.14 Kolstad Trondhjems PK
437 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 540 8.mar.18 Mo i Rana Mo PK
437 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK 540 27.jan.08 Bommestadhallen HSS / LSS
437 Bjarte Espe, Stord PK 540 5.jan.13 Prestegardsskogen Stord PK
437 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS 540 19.jan.20 Kulås Sarpsborg PK
437 Marius Emil Eriksen, Tromsø PK 540 29.okt.16 Mellomveien Tromsø PK
437 Vegard Grønneberg, Hadeland SS 540 2.feb.07 Raufoss U. skole Lena SS
457 Frode Svendsen, Åmli PK 539 23.jan.10 Fevikhallen Grimstad SS
457 Jon Ørsund, Sunndal PK 539 28.jan.14 Oppdal Oppdal PK
457 Knut Fornes, Sitter IL PK 539 13.mar.16 Utvorda grendehus Sitter IL PK
457 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 539 11.feb.13 Jonahola Åsane PK
457 Trygve Nåsen, Bremnes PK 539 9.des.07 Bømlohallen Bremnes PK
457 Stian Andrè Eriksen, Åsane PK 539 3.feb.08 Prestegardskogen Stord PK
457 Kjell Skjolden, Luster SSL 539 10.feb.08 Fjorstova Luster SSL
457 Thomas Fagervold, Ørland PK 539 23.mar.19 Brekstad Ørland PK
457 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 539 1.mar.20 Kolsås Bærum PK
457 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 539 28.jan.12 Sjøvegan Salangen PK
457 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 539 22.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
457 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK 539 10.apr.15 int Tulliallan Scottish PA
457 Kjell Arne Kalland, Førde PK 539 16.feb.13 Fjorstova Luster SSL
457 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 539 16.nov.08 Skudenes Havn Skudenes PK
457 Ole Torgrim Kviteberg, Lyngsalpene PK 539 8.mar.08 Lyngseidet Lyngsalpene PK
457 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 539 20.feb.18 Geiteryggen Grenland PK
457 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 539 1.okt.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
457 Geir Owe Aurstad, Steinkjer PK 539 24.feb.20 Steinkjer Steinkjer PK
457 Ruben Gyløien, Støren SSK 539 5.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
457 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 539 13.nov.19 Kuleisen Haugesund PK
477 Esten Murbreck, Hamar SSK 538 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
477 Petter Berg, Aron SK Drammen 538 7.mai.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
477 Jan Martin Linner, Eidskog SS 538 9.feb.06 Skotterud Eidskog SS
477 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 538 17.feb.09 Jonahola Åsane PK
477 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 538 10.sep.18 Drammen Aron SK Drammen
477 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP 538 13.mar.05 NM Stange Stange SS
477 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK 538 28.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
477 Tormod Sjøbakk, Trondhjems PK 538 1.mar.07 Kolstad Trondhjems PK
477 Harald Anholt, Tønsberg O. PK 538 30.jan.06 Bommestadhallen Hedrum SS
477 Lars Storemark, NOP-Bergen 538 21.feb.15 Laksevåg Bergen PK
477 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 538 30.okt.14 Laksevåg Bergen PK
477 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK 538 8.mar.20 Kolsås Bærum PK
477 Brage Nybø Waage, Florø PK 538 7.feb.17 Brandsøy Florø PK
477 Tryggvi Sigmannsson, Førde PK 538 14.feb.09 Fjorstova Luster SSL
477 Stig Meraker, Meråker PK 538 17.feb.10 Meråker Skytehall MIR
477 Arne Richard Rishaug, Mo PK 538 27.mar.19 Lyngheim Luftpistolbane Mo PK
477 Ole Gunnar Tettlie, Hamar SSK 538 20.mar.14 Terningmoen Hamar IL-Pgr
477 Brynjulv Afdal, Oslo PK 538 19.nov.05 Rykkinn Vestre Bærums SSL
477 Roger Jensen, Kristiansund PK 538 14.mar.10 Bjørnehaugen Kristiansund PK
496 Bjørnar Svortevik, Årdal SSL 537 4.feb.05 Årdal Årdal PK
496 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK 537 25.sep.11 Vestnes Vestnes PK
496 John W. Johnsen, Kisen MSL 537 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
496 Arnstein Liberg, Frosta SSL 537 4.nov.19 Egge fellesbane Steinkjer PK
496 Bent Nørkov, Trondhjems PK 537 8.okt.16 Egge fellesbane Steinkjer PK
496 Roy Blokhus, Mo PK 537 5.feb.14 Selfors Mo PK
496 Erik Borgen, Oslo PK 537 18.mar.07 Kolsås Bærums SL
496 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK 537 26.feb.20 Kolsås Bærum PK
496 Leif Susegg, Steinkjer PK 537 25.feb.06 Kolstad Trondhjems PK
496 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 537 16.jan.15 Mellomveien Tromsø PK
496 Rune Aasen, Aron SK Drammen 537 4.des.11 Brevik Porsgrunn PK
496 Olav Sæther, Gardermoen FS 537 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
496 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 537 23.jan.20 Mysen Mysen PL
496 Silvia del Zotto, Bærum PK 537 4.mar.18 Skytterhuset Krapfoss Ull SS
496 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 537 15.des.19 Brevik Porsgrunn PK
496 Ingar Haugen, Hokksund PK 537 16.mar.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
496 Jørgen Myrvang, Brønnøysund PK 537 22.sep.05 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
496 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 537 15.des.17 Krapfoss Ull SS
496 Johannes Eknes, Kongsberg PK 537 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
496 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 537 21.sep.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
516 Helge Kristiansen, Sunndal PK 536 17.sep.16 Bjørnehaugen Kristiansund PK
516 Anders Fallang, Lunner SL 536 5.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
516 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 536 10.nov.17 Blåsenborg Stavanger PK
516 Elin Leirvik, Trondheim SS 536 17.mar.19 Kolstad Trondhjems PK
516 Carl Ellingsen, Åsane PK 536 5.mar.09 Jonahola Åsane PK
516 Tom Kristensen, Farris SS - Larvik 536 7.feb.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
516 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 536 26.des.16 Kolsås Bærum PK
516 Thomas Fohr Gürges, Finnsnes PK 536 7.nov.09 Mellomveien Tromsø PK
516 Arne Røshol, Bærum PK 536 5.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
516 Arne Reidar Wallin, Sarpsborg PK 536 7.nov.06 Momarken Mysen PL
516 Ståle Tollefsen, Oslo FS 536 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
516 Terje Vik Karlsen, Bodø SSK 536 18.nov.09 Hunstad Barneskole Bodø SSK
516 Roman Birmanis, Grenland PK 536 19.okt.10 Geiteryggen Grenland PK
516 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 536 4.feb.20 Tromsø Tromsø PK
516 Kjetil Bromark, Modum PK 536 15.okt.08 Drammenshallen Aron SK Drammen
516 Per Olav Unnli, Lena SS 536 5.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
516 Magnus Torstad, Lora SS 536 25.feb.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
516 Eystein Eliassen, Salangen PK 536 12.apr.08 Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
516 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 536 2.nov.19 SKUDENESHAVN, KROSSB Skudenes PK
516 Martin Andresen, Mysen PL 536 14.feb.14 Momarken Mysen PL
516 Hallvor Kåre Brunstad, Kristiansand PK 536 13.okt.17 Gimlehallen Kristiansand PK
516 Ruben M. Nilsen, Tromsø PK 536 6.des.14 Mellomveien Tromsø PK
516 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 536 17.jan.09 Kulås Sarpsborg PK
516 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 536 25.mar.19 Nystua Nøtterø SL
516 Walter Einar Larsen, Alta SSK 536 26.jan.08 Selfors Mo PK
541 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 535 25.jan.14 Skytterhallen Vestnes PK
541 Jenny Louise Hervard, Bærum PK 535 4.sep.19 Kolsås Bærum PK
541 Saeed Nazar, Rømskog PK 535 18.nov.17 Momarken Mysen PL
541 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 535 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
541 Johnny Eriksen, Sandnes PK 535 14.sep.05 Hinnabanen Hafrsfjord PK
541 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 535 20.apr.10 Momarken Mysen PL
541 Hein Arve Varne, Skudenes PK 535 2.feb.18 Skudeneshavn Skudenes PK
541 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 535 12.jan.18 Egge fellesbane Steinkjer PK
541 Andreas Lawson, Ørland PK 535 5.feb.05 Kolstad Trondhjems PK
541 Audun Kvandal, Odda PK 535 1.mar.20 Odda Odda PK
541 André Hansø, Kristiansund PK 535 29.okt.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
541 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 535 9.mar.16 Hunstad Bodø SSK
541 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS 535 8.mar.20 Rolvsøy Fredrikstad SS
541 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 535 25.okt.15 Gimlehallen Kristiansand PK
541 Martin Ringsrud, Lillehammer PK 535 5.mar.12 Lausgarda Lausgarda SSL
556 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 534 1.mar.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
556 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 534 12.nov.18 Støren Skytesenter Støren SSK
556 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 534 14.feb.15 Solør skytterhall Namnå PK
556 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 534 6.mar.10 Selbuhallen Selbu PK
556 Øyvind Bekkelund, Grenland PK 534 9.mai.10 Geiteryggen Grenland PK
556 Frank Yajun Liu, Hafrsfjord PK 534 5.feb.16 Blåsenborg Stavanger PK
556 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 534 7.feb.19 Brekstad Ørland PK
556 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 534 16.nov.14 Skytterhallen Vestnes PK
556 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 534 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
556 Odd Tore Brustad, Eidskog SS 534 8.feb.07 Skotterud Eidskog SS
556 Sveinung Natvik, Årdal SSL 534 29.nov.15 Fjordstova Luster SSL
556 Trond Tanke, Tromsø PK 534 19.mar.16 Mellomveien Tromsø PK
556 Filip Vinæs, Mysen PL 534 1.mai.16 Eidsberghallen Mysen PL
556 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 534 14.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
570 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 533 22.jan.05 Bommestadhallen Hedrum SS
570 Ole Martin Grønås, Bodø SSK 533 23.nov.16 Hunstad Bodø SSK
570 Roger Vik, Ørland PK 533 23.mar.19 Brekstad Ørland PK
570 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK 533 11.feb.20 Oppdal Oppdal PK
570 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 533 29.mar.19 Sola Skytehall Sola PK
570 Kjetil Gudmestad, Sandnes PK 533 6.jan.05 Blåsenborg Stavanger PK
570 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 533 6.okt.18 Brekstad Ørland PK
570 Thomas Fosse, Stavanger PK 533 21.jan.05 Århus DSF
570 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 533 7.mar.15 Gml. sykehjemmet Lyngsalpene PK
570 Lars Eivind Sæter, Molde PK 533 5.feb.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
570 Svein Tore Rabben, Åsane PK 533 22.jan.14 Jonahola Åsane PK
570 Helge Løtuft, Sandane PK 533 24.feb.06 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
570 Sindre Småvik, Ørland PK 533 25.mar.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
570 Ove Wangsholm, Sola PK 533 10.jan.05 Skiljaberghallen Sola PK
570 Kenneth Auestad, Evje PK 533 5.feb.09 Y2 Evje PK
570 Paul-Kristian Evjen, Bodø SSK 533 2.mai.12 Hunstad Bodø SSK
570 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 533 23.jan.06 Drammenshallen Aron SK Drammen
570 Sondre Landvik, Trondhjems PK 533 22.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
570 Vidar Kleivane, Oslo PK 533 15.nov.17 Kolsås Bærum PK
589 Roger Vinsjevik, Stord PK 532 29.jan.05 Bømlohallen Bremnes PK
589 Jan-Erik Holko, Vardø PK 532 11.nov.06 Mellomveien Tromsø PK
589 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK 532 22.nov.18 Mysen Mysen PL
589 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 532 2.nov.13 Skudenes Skudenes PK
589 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 532 18.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
589 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK 532 3.mar.18 Mysen Mysen PL
589 Øyvind Eikrem, Kristiansund PK 532 21.mar.09 NM Meråker Skytehall MIR
589 Morten Jensen, Støren SSK 532 19.apr.17 Støren Skytesenter Støren SSK
589 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK 532 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
589 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 532 14.feb.09 Vestnes Vestnes PK
589 Tore Råen, Steinkjer PK 532 7.nov.10 Egge fellesbane Steinkjer PK
589 Knut Kerssemakers, Rauland PK 532 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
589 Robert Ørsnes, Oslo PK 532 21.mar.07 Skedsmohallen Kjeller SK
589 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 532 27.jan.20 Rolvsøy Fredrikstad SS
589 Øyvind Kimo, Rissa PK 532 12.mar.17 Støren Skytesenter Støren SSK
589 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 532 23.mar.14 Jonahola Åsane PK
589 Thomas Høven, Bærum PK 532 19.feb.13 Kolsås Bærum PK
589 Amund Ekren, NOP/Dal 532 5.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
589 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik 532 19.jan.20 Brevik Porsgrunn PK
608 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK 531 12.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
608 Herulf Knutsen, Alta SSK 531 17.jan.09 Alta Ungdomsskole Alta SSK
608 Sindre Heitmann, Lyngsalpene PK 531 18.mar.17 Mellomvegen Tromsø PK
608 Asbjørn Heggøy, Stord PK 531 15.mar.13 Prestegardsskogen Stord PK
608 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK 531 27.nov.05 Vestnes Vestnes PK
608 Morten Daniel Olsen, Moss PK 531 15.des.17 Krapfoss Ull SS
608 Thomas Vestmo, Tromsø PK 531 8.feb.19 Mellomvegen 79 Tromsø PK
608 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 531 28.nov.06 Drammenshallen Aron SK Drammen
608 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 531 4.jan.16 int Sävsjö Svenska SSF
608 Ståle Nestås, Bergen PK 531 8.mar.14 Laksevåg Bergen PK
608 Per Sørensen, Rauland PK 531 12.nov.05 Lundedalen Telemark Sk.krets
608 Hans Martin, Trondhjems PK 531 1.mar.09 Kolstad Trondhjems PK
608 Petter Snortheim, Lillestrøm OP 531 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
608 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS 531 3.mar.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
608 Terje Nilsen, Tromsø PK 531 15.jan.10 Mellomveien Tromsø PK
623 Trond Damhaug, Rissa PK 530 25.feb.17 Selbuhallen Selbu PK
623 Bernt Tore Bakken, Drammen HIL 530 7.mar.06 Drammenshallen Aron SK Drammen
623 Joakim Lundstrøm, Trondhjems PK 530 28.nov.10 Kolstad Trondhjems PK
623 Vilde Sirann Hansen, Tromsø PK 530 9.feb.20 Bodø Bodø SSK
623 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 530 9.jan.19 Laksevåg Bergen PK
623 Geir Lunde, Klepp MSL 530 28.des.18 Blåsenborg Stavanger PK
623 Bjørn Tore Kjærland, Stavanger PK 530 2.jan.14 Blåsenborg Stavanger PK
623 Terje Fallmyr, Rissa PK 530 10.feb.17 Brekstad Ørland PK
623 Anders Opperud, NOP/Dal 530 13.feb.08 Skedsmohallen Kjeller SK
623 Håkon Busk, Grenland PK 530 9.des.15 Geiteryggen Grenland PK
623 Jan Helge Tofte, Stord PK 530 1.des.17 Prestegardsskogen Stord PK
623 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK 530 8.des.19 Kolsås Bærum PK
635 Roald Stausland, Kristiansand PK 529 20.nov.11 Fevikhallen Grimstad SS
635 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 529 9.feb.08 Hunstad Bodø SSK
635 Børge Svardal, Florø PK 529 5.mar.05 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
635 Aril Røsvik, Tromsø PK 529 2.apr.19 Mellomvegen 79 Tromsø PK
635 Halvdan Nicolaisen, Bærum PK 529 22.jan.05 Kolsås Bærums Skytterlag
635 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Narvik PK 529 29.apr.17 Mellomveien Tromsø PK
635 Roy Edgar Moen, Meråker PK 529 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
635 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 529 27.jan.17 Hunstad Bodø SSK
635 Arild Stenhaug, Mo PK 529 3.des.06 Selfors Mo PK
635 Vidar Lid, Tysnes SSK 529 17.feb.09 Jonahola Åsane PK
635 Dag Gustavsen, Drammen HIL 529 7.mar.06 Drammenshallen Aron SK Drammen
635 Vegard Nerland, Bodø SSK 529 4.nov.15 Hunstad Bodø SSK
635 Frode Brenden, Oslo PK 529 15.mai.19 Kolsås Bærum PK
635 Tom Erik Holland, Grenland PK 529 22.feb.14 Geiteryggen Grenland PK
635 Thor Arne Svendsrud, Eidskog SS 529 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
635 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 529 15.feb.11 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
635 Bjørnar Åge Pettersen, Tromsø PK 529 26.jan.08 Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
635 Tor Olav Sande, Florø PK 529 2.feb.20 Byrkjelo Sandane PK
653 Odd Arve Trefjord, Sitter IL PK 528 19.jan.14 Egge fellesbane Steinkjer PK
653 Trond Kvalvik, Finnsnes PK 528 11.feb.05 Tromsdalen Tromsø PK
653 Jon Morten Hansen, Askim PK 528 5.apr.09 Krapfoss Krapfoss SSL
653 Henrik Lindeman, Bærum PK 528 15.feb.19 Kolsås Bærum PK
653 Audun Edgar Klette, Ørland PK 528 5.nov.05 Brekstad Ørland PK
653 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 528 12.mar.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
653 Claus De Lange, Svelvik SS 528 7.des.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
653 Roger Carlsen, Luster SSL 528 23.feb.20 Øvre Årdal Årdal SSL
653 Marius Eriksen, Åsane PK 528 7.okt.11 Jonahola Åsane PK
653 Rune Finstad, OKTS 528 26.jan.13 Trosterud Oslo PK
653 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 528 20.mar.05 Kolsås Bærums SL
653 Ranveig Heggen, Haugesund PK 528 9.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
665 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 527 9.feb.18 Bodø Bodø SSK
665 Peter Barkovskij, Bergen PK 527 2.feb.09 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
665 Morten Antonsen, Ørland PK 527 26.des.10 Brekstad Ørland PK
665 Jørn Morten Sletta, Lora SS 527 14.okt.18 Støren Skytesenter Støren SSK
665 Sun Bore, Sola PK 527 8.des.19 Kolsås Bærum PK
665 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 527 25.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
665 André Rønning, Ringerike PK 527 14.mar.13 Jernbanen Ringerike PK
665 Thomas Schrøder, Støren SSK 527 13.apr.15 Støren skytesenter Støren SSK
665 Roy Storberg, Alta SSK 527 22.apr.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
665 Jørgen Jersin Værnes, Melhus PK 527 1.des.19 Kattem Skytebane Trondheim SS
665 Tormod Kallak, Grenland PK 527 9.jan.07 Geiteryggen Grenland PK
665 Halgeir Græsli, Selbu PK 527 22.jan.17 Selbuhallen Selbu PK
665 Sondre Nervold, NOP 527 12.mar.06 Kolsås Bærums SL
665 Geir Sivertsen, Åsane PK 527 6.des.18 Laksevåg Bergen PK
665 Morten Eriksen, Hokksund PK 527 1.nov.15 Trosterud Oslo PK
665 Øystein Torvund, NOP/Dal 527 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
665 Fridtjof Rusti, Sunndal PK 527 24.feb.06 Meråker VGS MIR
665 Ronald Pettersen, Meløy PK 527 2.feb.10 Hunstad Bodø SSK
665 Kjell Roger Arnesen, Tromsø PK 527 12.nov.05 Tromsø Tromsø PK
665 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK 527 18.mar.12 Alta ungdomsskole Alta SSK
665 Vidar Holm, Oslo PK 527 13.sep.06 Skedsmohallen Kjeller SK
665 Geir Øverås, Vestnes PK 527 4.des.16 Bjørnehaugen Kristiansund PK
665 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 527 17.sep.17 Brevik Porsgrunn PK
665 Jostein Lunde, Bremnes PK 527 3.feb.08 Prestegardskogen Stord PK
689 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 526 5.mar.17 Jonahola Åsane PK
689 Bjørn Andre Nymark, Nedre Eiker PK 526 15.des.19 Drammen Aron SK Drammen
689 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 526 13.feb.11 Kolsås Bærum PK
689 Martin Oldervik, Bodø SSK 526 1.des.10 Hunstad Bodø SSK
689 Thor Henry Langerud, Aron SK Drammen 526 15.feb.12 Drammenshallen Aron SK Drammen
689 Eivind Solstad, Molde PK 526 12.mar.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
689 Øyvind Sandberg, Lillestrøm OP 526 14.sep.11 Skedsmohallen Kjeller SK
689 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 526 23.jan.15 Hunstad Bodø SSK
689 Ole Marius Knutsen, Oslo PK 526 1.apr.17 NM Mysen Mysen PL
689 Bendik Enger, Mysen PL 526 21.feb.16 Kolsås Bærum PK
689 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 526 7.mar.05 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
689 Kjetil Eek, Grenland PK 526 24.okt.18 Geiteryggen Grenland PK
689 Martin Borelly, Selbu PK 526 29.jan.11 Kolstad Trondhjems PK
689 Roy Gunnar Johansen, Mysen PL 526 6.jan.16 int Sävsjö Svenska SSF
689 Kjetil Risåsen, Bærum PK 526 19.apr.17 Kolsås Bærum PK
689 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 526 1.feb.14 Solør skytterhall Namnå PK
689 Hans Brataas, Mysen PL 526 6.mar.16 Kulås Sarpsborg PK
706 Kristian Sanne Andersen, Oslo PK 525 21.mai.12 Kolsås Bærum PK
706 Børge Løvseth, Melhus PK 525 11.okt.07 Kjelleren Støren PK
706 Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL 525 6.jun.15 NM Mysen Fagkomite Pistol
706 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK 525 24.feb.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
706 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 525 21.jan.05 Sjøvegan Salangen PK
706 Ragnar Torgersen, Sola PK 525 24.nov.19 Sola Skytehall Sola PK
706 Geir Inge Tufte, Årdal SSL 525 5.feb.11 Røti Årdal PK
706 Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP 525 20.mar.14 Skedsmohallen Lillestrøm OP
706 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 525 13.nov.16 Vestnes skytterhall Vestnes PK
706 Gunnar Solheim, Stord PK 525 11.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
706 Jan Grantangen, Eidsvoll SS 525 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
706 Christoffer Farstad Nilsen, Tromsø PK 525 21.feb.14 Gml. Sykehjemmet Lyngsalpene PK
706 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 525 29.nov.15 Fjordstova Luster SSL
706 Alexander Roland, Porsgrunn PK 525 3.apr.11 Brevik Porsgrunn PK
706 Magne Bårnes, Lardal R & PK 525 5.mar.06 Geiteryggen Grenland PK
706 Leif Erik S. Jacobsen, Farris SS - Larvik 525 22.jan.11 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
706 Slava Pavlov, Molde PK 525 25.okt.09 Bjørnehaugen Kristiansund PK
706 Nils Peter Munch-Møller, OKTS 525 26.des.16 Kolsås Bærum PK
706 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK 525 28.jan.17 Solør Skytterhall Namnå PK
706 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 525 31.jan.14 Salangen Salangen PK
726 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK 524 12.mar.17 Brevik Porsgrunn PK
726 Michael Lengauer, Stavanger PK 524 19.okt.12 Blåsenborg Stavanger PK
726 Jonny Lønning, Haugesund PK 524 21.sep.16 Tunellen Haugesund PK
726 Trond Vegard Johansen, Bodø SSK 524 31.jan.17 Hunstad Bodø SSK
726 Andreas Alsterlind Kristensen, Tromsø PK 524 2.mai.15 Mellomveien Tromsø PK
726 Anders Schumann Mosand, Lena SS 524 4.feb.05 Raufoss Lena SS
726 Gunnar Langø, Tromsø PK 524 5.sep.09 Mellomveien NSF Region Nord
726 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL 524 22.nov.18 Mysen Mysen PL
726 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 524 5.feb.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
726 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 524 24.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
726 Eirik Sæverud, Haugesund PK 524 12.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
726 Magne Nordhagen, NOP/Dal 524 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
726 Jørn Are Torslien, Bodø SSK 524 29.jan.19 Bodø Bodø SSK
726 Børge Williamsen, Tromsø PK 524 26.okt.13 Mellomveien Tromsø PK
726 Stig Næss, Vardø PK 524 9.apr.06 Vardø Vadsø SL Sgr
726 Terje Langørgen, Stord PK 524 18.jan.07 Prestegårdskogen Stord PK
726 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 524 13.mar.07 Skedsmohallen Lillestrøm OP
726 Fredrik Walløe, Stavanger PK 524 15.feb.08 Blåsenborg Stavanger PK
744 Stig Snesrud, Grenland PK 523 4.mar.18 Brevik Porsgrunn PK
744 Øystein Olsen, Trondhjems PK 523 9.des.15 Støren Skytesenter Støren SSK
744 Øyvind Håberg, Kristiansund PK 523 20.sep.14 Bjørnehaugen Kristiansund PK
744 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 523 8.mar.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
744 Janne Agnete Kristiansen, Lånke MSL 523 5.mar.20 Meråker Meråker IR
744 Samuel Johansen, Alta SSK 523 26.jan.08 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
744 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 523 28.jan.17 Solør Skytterhall Namnå PK
744 Adrian Halle, Stavanger PK 523 1.nov.19 Blåsenborg Stavanger PK
744 Rune Kimo, Rissa PK 523 15.nov.15 Brekstad Ørland PK
753 Tommy Bjerke, Bærum PK 522 21.okt.13 Kolsås Bærum PK
753 Kjell Kvalen, Luster SSL 522 16.feb.13 Fjorstova Luster SSL
753 Tore Byberg, Meråker IR 522 26.des.19 Brekstad Ørland PK
753 Magnar Foss, Støren SSK 522 17.feb.06 Horghallen Støren PK
753 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 522 22.nov.16 Kolstad Trondhjems PK
753 John-arne Singsåsmo, Støren SSK 522 15.okt.14 Engan Leir Støren SSK
753 Marius Ranen, Mo PK 522 5.mar.15 Selfors Mo PK
753 Håkon Grønning Rogn, Porsgrunn PK 522 9.feb.20 Brevik Porsgrunn PK
753 Arild Granmo, Melhus PK 522 9.jan.19 Melhus Melhus PK
753 Gisle Huge, Bodø SSK 522 13.okt.05 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
753 Øyvind Børre Johansen, NOP/Dal 522 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
753 Rune Norman, Sarpsborg PK 522 4.feb.07 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
753 Kim Strømøy, Mo PK 522 7.jan.15 Selfors Mo PK
753 Tormod Strand, Farris SS - Larvik 522 7.mar.20 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
753 Knut Høye Håland, Stavanger PK 522 17.okt.14 Blåsenborg Stavanger PK
753 Andreas Nervik Rødby, Aron SK Drammen 522 12.mai.19 Drammen Aron SK Drammen
753 Arne Sagerud, Namnå PK 522 13.mar.05 NM Stange Stange SS
753 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 522 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
753 Anita Ødegård, Namnå PK 522 17.mar.19 Solør Skytterhall Namnå PK
753 Steinar Solheim, Stord PK 522 3.apr.09 Prestegardsskogen Stord PK
773 Dag Trygve Pettersen, Mysen PL 521 23.jan.06 Momarken Mysen PL
773 Nils Berner, Bærum PK 521 22.okt.12 Kolsås Bærum PK
773 Stian Kristoffersen, Modum PK 521 15.feb.12 Drammenshallen Aron SK Drammen
773 Erlend Fagermo, Bodø SSK 521 27.jan.16 Hunstad Bodø SSK
773 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 521 25.jan.13 Hunstad Bodø SSK
773 Jon Sigurd Kjeg Glosli, Halden PK 521 28.mar.12 Krapfoss Ull SS
773 Jørgen Vik, Ørland PK 521 1.mar.16 Brekstad Ørland PK
773 Kim Espen Tepstad, Åsane PK 521 7.feb.09 Røti Årdal PK
773 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 521 27.feb.12 Alta ungdomsskole Alta SSK
773 Knut Morten Finstad, Oslo PK 521 14.des.12 Kolsås Bærum PK
773 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 521 8.mar.18 Mo i Rana Mo PK
773 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL 521 18.des.19 Kolsås Bærum PK
773 Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP 521 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
773 Bjørn Richard Langli, Ull SS 521 11.jan.12 Krapfoss Ull SS
773 William Bye-Bakke, Bergen PK 521 19.nov.15 Stemmemyrshallen NOP/Haakonsvern
773 Magnus Wohlen, Trondheim SS 521 3.mar.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
773 Pål Otto Sørensen, OKTS 521 23.mar.06 Jernbanen Ringerike PK
773 John Einar Einmo, Rindal SS 521 10.feb.16 Støren skytesenter Støren SSK
773 Fred Torres, SF Ørn 521 17.mar.12 Kolsås Bærum PK
773 Ståle Ketil Nordeng, Trondheim SS 521 17.okt.16 Støren Skytesenter Støren SSK
773 Per Gunnar Wærheim, PI 54 Lunde 521 13.des.06 Geiteryggen Grenland PK
773 Benno Weisser, Stord PK 521 22.jan.20 Prestegardsskogen Stord PK
795 Elise Nygård, Trondheim SS 520 23.mar.19 Brekstad Ørland PK
795 Einar Hernes, Ørland PK 520 18.feb.06 Meråker VGS MIR
795 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK 520 10.feb.05 Prestegardsskogen Stord PK
795 Arild Berg, Ørsta/Volda PK 520 13.jan.07 Skytterhallen Vestnes PK
795 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 520 16.sep.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
795 Even Gustav Johnsrud, SF Ørn 520 7.jan.15 Rykkinn Vestre Bærum SSL
795 Per Markussen, Tromsø PK 520 5.nov.11 Mellomveien Tromsø PK
795 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 520 29.nov.19 Blåsenborg Stavanger PK
795 Egil Pedersen, Meråker PK 520 20.nov.11 Lånkehallen Stjørdal PK
795 Sissel Gunhild Lystad, Namnå PK 520 28.des.19 Solør Skytterhall Namnå PK
795 Per Mo Nielsen, Skudenes PK 520 30.okt.16 Skudenes Havn Skudenes PK
795 Arve Wandsvik, Vadsø SSK 520 12.mar.06 Vardøhallen Vardø PK
795 Fritz de Bourg, Sandefjord PK 520 14.feb.09 Brevik Porsgrunn PK
795 Sivert Nyhagen, Mo PK 520 27.feb.13 Selfors Mo PK
795 Glenn Sand, Sarpsborg PK 520 14.mar.09 Kulås Sarpsborg PK
795 Sigurd Nilsen, Bodø SSK 520 3.mai.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
795 Øivind Arnesen, Bærum PK 520 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
795 Alexander Reinnok, Tromsø PK 520 4.mai.13 Mellomveien Tromsø PK
813 Hege Johnsen, Narvik PK 519 8.feb.20 Bodø Bodø SSK
813 Tony André Rosanoff Bjorå, Melhus PK 519 5.mar.20 Melhushallen Melhus PK
813 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 519 4.des.11 Bømlohallen Bremnes PK
813 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK 519 19.nov.17 Kulås Sarpsborg PK
813 Kristoffer Martin Svorkås, Melhus PK 519 8.mar.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
813 Geir Jarle Barchvig, Ull SS 519 15.des.17 Krapfoss Ull SS
813 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 519 24.okt.15 Mellomveien Tromsø PK
813 Knut Erik Bratli, Horten O. PK 519 18.sep.16 Brevik Porsgrunn PK
813 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 519 17.mar.19 Kolstad Trondhjems PK
813 Jonas Kappfjell, Støren SSK 519 15.des.11 Engan Leir Støren PK
813 Svein Eriksen, Åsane PK 519 16.nov.10 Jonahola Åsane PK
813 Jon Szulist, Moss PK 519 13.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
813 Erik Haugen, Støren SSK 519 7.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
813 Jørn Langstrand, Sitter IL PK 519 1.nov.08 Engan Leir Støren PK
827 Lars Birger Ditlevsen, Bodø SSK 518 13.nov.13 Hunstad Bodø SSK
827 Tor Pedersen, Lillestrøm OP 518 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
827 Gunnar Voreland, Stord PK 518 28.jan.10 Prestegardsskogen Stord PK
827 Kurt Hestvik, Stavanger PK 518 10.mar.08 Blåsenborg Stavanger PK
827 Svein Åge Olsen, Tromsø PK 518 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
827 Per Rune Magnussen, Sola PK 518 12.jan.09 Skiljaberghallen Sola PK
827 Sveinung Røsok, Ull SS 518 3.mar.12 Kulås Sarpsborg PK
827 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 518 28.okt.17 Skudenes havn Skudenes PK
827 Per Erik Dalén, Oslo PK 518 26.sep.18 Kolsås Bærum PK
827 Stig Antonsen, Hamar SSK 518 17.mar.16 Terningmoen Hamar IL-Pgr
827 Terje Johansen, Evje PK 518 8.feb.07 Y2 Evje PK
827 Halvdan Haugen, Alta SSK 518 22.apr.13 Alta ungdomsskole Alta SSK
827 Andreas Nygaard, Fauske & Sørfold PK 518 27.jan.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
840 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK 517 29.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
840 Pål Bjørstad, Salangen PK 517 12.apr.08 Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
840 Kaj Jacobsen, OKTS 517 4.jan.10 Kolsås Oslo PK
840 Åge Grøseth, Grenland PK 517 10.jan.06 Geiteryggen Grenland PK
840 Terje Hakestad Strøm, Sola PK 517 15.nov.19 Blåsenborg Stavanger PK
840 Adrian Dyrland-Blikra, Porsgrunn PK 517 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
840 Per Christian Lie, Bærum PK 517 26.des.18 Kolsås Bærum PK
840 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 517 16.sep.09 Skedsmohallen Kjeller SK
840 Hugh Mingay, Kjeller SK 517 18.mar.09 Skedsmohallen Kjeller SK
840 Lennart Holter, NOP/Dal 517 10.mar.07 Skedsmohallen Kjeller SK
840 Sebastian Bach, Støren SSK 517 12.mar.17 Støren Skytesenter Støren SSK
840 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 517 8.des.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
840 Joakim Sylte, Kristiansund PK 517 9.jan.09 int Rica Hell Hell Open
840 Stian Marius Bye, Årdal SSL 517 3.mar.19 Ura Skytebane Sandane PK
854 Arvid Storli, Sunndal PK 516 12.apr.15 Meierikjelleren Sunndal PK
854 Frode Haugen, Hitra PK 516 4.okt.12 Hitra helsetun Hitra PK
854 Magne Gilje Jensen, Bærum PK 516 27.des.17 Kolsås Bærum PK
854 Magne Granøien, Støren SSK 516 6.feb.16 Støren skytesenter Støren SSK
854 Nina Olsrud, Ull SS 516 27.apr.18 Skytterhuset Krapfoss Ull SS
854 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS 516 27.jan.20 Rolvsøy Fredrikstad SS
854 Arne Lidwin, OKTS 516 17.jan.06 Skedsmohallen Kjeller SK
854 Olaf Kristen Olsen Torp, Mysen PL 516 1.apr.17 NM Mysen Mysen PL
854 Anders Arnesen, Grenland PK 516 21.okt.18 Brevik Porsgrunn PK
854 Mats Arild Bjørnstrøm, Salangen PK 516 12.okt.13 Salangen Salangen PK
854 John Tellef Håbesland, Evje PK 516 8.feb.07 Y2 Evje PK
854 Kenneth Elvemo, Lyngsalpene PK 516 6.apr.13 Gml. sykehjemmet Lyngsalpene PK
854 Arne Olav Halle, Stavanger PK 516 6.feb.14 Blåsenborg Stavanger PK
854 Odd Pedersen, Grenland PK 516 30.okt.05 Geiteryggen Grenland PK
854 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 516 2.des.07 Selbuhallen Selbu PK
854 Ragnhild Hakestad Strøm, Sola PK 516 23.nov.19 Sola Skytehall Sola PK
854 Aleksander Johansen Wiggen, Trondhjems PK 516 30.nov.14 Kolstad Trondhjems PK
854 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK 516 9.mar.14 Skytterhallen Vestnes PK
854 Sigurd Asle Nilsen, Bodø SSK 516 15.jan.19 Bodø Bodø SSK
873 Rune Thoresen, Verdal SSL 515 1.nov.14 Egge fellesbane Steinkjer PK
873 Tim Leo Hembre, Bærum PK 515 30.des.19 Kolsås Bærum PK
873 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK 515 9.feb.20 Bodø Bodø SSK
873 Harald Nilsen, Stavanger PK 515 16.feb.06 Blåsenborg Stavanger PK
873 Maria Gran, Steinkjer PK 515 10.apr.15 int Tulliallan Scottish PA
873 Aleksander Andersen, Porsgrunn PK 515 8.feb.14 Brevik Porsgrunn PK
873 Kjetil Bjørnevåg, Haugesund PK 515 16.jan.14 Prestegardsskogen Stord PK
873 Vidar Nyrønning, Aron SK Drammen 515 15.feb.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
873 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK 515 23.nov.19 Støren Skytesenter Støren SSK
873 Svein Engmo, Salangen PK 515 23.mar.19 Salangen Salangen PK
873 Kim Andre Mortensen, Bodø SSK 515 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
873 Linn Ekelund Ditlefsen, Aron SK Drammen 515 28.apr.19 Drammen Aron SK Drammen
873 Stein Atle Sundland, Ørland PK 515 1.mar.16 Brekstad Ørland PK
873 Steinar Djønne, Odda PK 515 22.feb.07 Hell Open, Stjørdal Hell Open
873 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK 515 19.nov.05 Våganhallen Svolvær PK
873 Kjell Åge Rosenborg, Lardal R & PK 515 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
873 Elin Kathrine Torkildsen, Oslo PK 515 10.mar.19 Krapfoss Ull SS
890 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK 514 10.jan.09 Haugar Tønsberg O. PK
890 Magne Fagertun, Mo PK 514 15.mar.18 Mo i Rana Mo PK
890 Andre Lien, Selbu PK 514 19.jan.13 Kolstad Trondhjems PK
890 Camilla Elizabeth Dahlin, Akademisk SL 514 8.mar.20 Kolsås Bærum PK
890 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 514 4.mar.18 Vestneshallen Vestnes PK
890 Jan Teilgård, Kristiansund PK 514 30.jan.10 Bjørnehaugen Kristiansund PK
890 Knut Jørgen Larsen, Bergen PK 514 10.nov.16 Laksevåg Bergen PK
890 Martin Grønnås, Bodø SSK 514 7.okt.15 Hunstad Bodø SSK
890 Daniel Bowler, Lyngsalpene PK 514 10.jan.14 Gml. Sykehjemmet Lyngsalpene PK
890 Tom Andre Holm, Støren SSK 514 11.mar.13 Engan leir Støren PK
890 Kjetil Forren, Oppdal PK 514 14.jan.19 Oppdal Oppdal PK
890 Jan E. Brække, Vestre Bærum SSL 514 21.jan.05 Rykkinn Vestre Bærum SSL
890 Trond Gjellum, Oslo PK 514 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
890 Tommy Mosti, Fauske & Sørfold PK 514 27.jan.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
890 Bjørnar Ulvik, Frosta SSL 514 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
890 Mads Vatne, Lyngsalpene PK 514 11.mar.17 Lyngseidet - gamle sykehjem Lyngsalpene PK
890 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 514 21.jan.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
890 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS 514 7.nov.18 Bodø Bodø SSK
890 Per Asle Hærum, Luster SSL 514 10.feb.07 Fjordstova Luster SSL
890 Alfred Rune Pedersen, Mo PK 514 12.nov.06 Selfors Mo PK
890 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS 514 8.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
890 Helge Pedersen, Melhus PK 514 7.mar.07 Melhushallen Melhus PK
890 Helge Fjeldberg, Åsane PK 514 28.okt.18 Laksevåg Bergen PK
890 Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK 514 30.jan.10 Bjørnehaugen Kristiansund PK
890 Arne Sandstøl, Sandnes PK 514 10.apr.15 int Tulliallan Scottish PA
890 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK 514 18.jan.12 Våganhallen Svolvær PK
916 Stian Knutsen, Lillestrøm OP 513 7.mar.07 Drammenshallen Aron SK Drammen
916 Vegard Vingen Nerland, Steinkjer PK 513 20.des.14 Egge fellesbane Steinkjer PK
916 Tor Andre Opås, Evje PK 513 25.okt.15 Gimlehallen Kristiansand PK
916 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK 513 26.okt.13 Mellomveien Tromsø PK
916 Knut Schüller, Porsgrunn PK 513 28.sep.14 Brevik Porsgrunn PK
916 Jon Arild Willa, Åndalsnes PK 513 13.jan.07 Skytterhallen Vestnes PK
916 Erlend Eriksen, Svolvær PK 513 26.jan.15 Våganhallen Svolvær PK
916 Tinh Le, Oslo PK 513 20.mar.11 Rykkinn Vestre Bærum SSL
916 Peder Hembre Jr, Stjørdal PK 513 22.feb.07 Hell Open, Stjørdal Hell Open
916 Morten Dyrstad, Svalbard Turn Pgr 513 12.apr.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
916 Mijing Zhang, Trondhjems PK 513 8.mar.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
916 Marius Nilsen, Oslo PK 513 29.jan.14 Kolsås Bærum PK
916 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 513 24.jan.09 Bangshallen Brumunddal PK
916 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 513 3.mar.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
916 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 513 23.sep.07 Brevik Porsgrunn PK
916 Roar Ingdal, Selbu PK 513 13.jan.17 Selbuhallen Selbu PK
916 Tore Kråkenes, Stord PK 513 20.apr.07 Prestegårdskogen Stord PK
916 Mats Lønnberg, Mo PK 513 13.jan.10 Selfors Mo PK
916 Øystein Daniel Wisløff, Sitter IL PK 513 22.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
935 Erling Overholt, Steinkjer PK 512 22.des.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
935 Lars Selven, Agdenes PK 512 6.mar.10 Selbuhallen Selbu PK
935 Simon Gulstad, Steinkjer PK 512 17.jan.09 Egge fellesbane Steinkjer PK
935 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 512 15.jan.12 Kolstad Trondhjems PK
935 Terje Kolstad, Verdal SSL 512 9.des.13 Egge fellesbane Steinkjer PK
935 Per Ivar Olsen, Eidskog SS 512 14.feb.08 Skotterud Eidskog SS
935 Kent Friberg, Steinkjer PK 512 7.jan.05 Lånkehallen Stjørdal PK
935 Runar Holm, Lillestrøm OP 512 16.des.17 Lillestrøm Lillestrøm OP
935 Ingo Gerhard, Stord PK 512 12.sep.14 Prestegardsskogen Stord PK
935 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 512 27.nov.05 Vestnes Vestnes PK
935 Sigurd Lien, Lyngsalpene PK 512 10.feb.17 Mellomveien Tromsø PK
935 Harald Håheim, Stavanger PK 512 27.des.13 Blåsenborg Stavanger PK
935 Thomas Ravn Gudbrandsen, Grenland PK 512 19.feb.11 Brevik Porsgrunn PK
935 Daniel Olaussen, Melhus PK 512 5.mar.20 Melhushallen Melhus PK
935 Tore Eggan, Trondhjems PK 512 20.okt.06 Selbuhallen Selbu PK
935 Rune Bloch-Johnsen, Lillestrøm OP 512 15.mar.09 Kolsås Bærums SL
935 Jeanette Berg, Grenland PK 512 20.feb.18 Geiteryggen Grenland PK
935 Jarle Per Leite, Vestnes PK 512 19.feb.05 Vestnes Vestnes PK
935 Nils Lerum, Luster SSL 512 12.feb.05 Fjordstuen Luster SSL
935 Jon Andre Abrahamsen, Alta SSK 512 24.feb.08 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
955 Stian Jørgen Sveen, Oslo PK 511 1.apr.17 NM Mysen Mysen PL
955 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 511 19.jan.20 Vestneshallen Vestnes PK
955 Jon A.R. Dellnes, Vansjø SSL 511 13.des.14 Kulås Sarpsborg PK
955 Ola Todal, Trondhjems PK 511 25.nov.12 Kolstad Trondhjems PK
955 Ole Ludviksen, NOP/Dal 511 10.mar.07 Skedsmohallen Kjeller SK
955 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 511 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
955 Kai Grytdal, Støren SSK 511 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
955 Olav Johny Ludviksen, Porsgrunn PK 511 2.des.12 Brevik Porsgrunn PK
955 Ingar Bøyum, Tromsø PK 511 1.apr.06 Mellomveien Tromsø PK
955 Bård Liabø, Oslo PK 511 22.feb.14 Trosterud Oslo PK
955 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 511 1.mar.20 Vestnes Vestnes PK
955 Egil Rød, Sunndal PK 511 17.feb.18 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
955 Ole-Henrik Isaksen, NOP/Dal 511 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
955 Alfred Andreassen, Nordkjosbotn PK 511 7.mar.09 Lyngseidet Lyngsalpene PK
955 Veronica Berven-Hanssen, Sola PK 511 29.mar.19 Sola Skytehall Sola PK
955 Bård Mannseth, Bærum PK 511 1.feb.20 Kolsås Bærum PK
955 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 511 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
955 Lasse Fuhr, Luster SSL 511 26.nov.17 Fjordstova Luster SSL
955 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 511 12.des.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
955 Gunnar Orthe, Haugesund PK 511 14.des.12 Tunellen Haugesund PK
975 Tony Beadle, Mo PK 510 7.des.08 Selfors Mo PK
975 Sivert Urstad, Kristiansand PK 510 20.mar.16 Gimlehallen Kristiansand PK
975 Jon Andreas Hagen, Melhus PK 510 22.okt.08 Kolstad Trondhjems PK
975 Anders Vonstad, Mo PK 510 31.jan.18 Mo i Rana Mo PK
975 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK 510 26.okt.19 Alfhallen Kisen MSL
975 Stig Breivik, Oslo PK 510 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
975 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 510 16.feb.18 Kristiansand Kristiansand PK
975 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 510 28.des.18 Kolsås Bærum PK
975 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 510 25.feb.18 Fredrikstad Fredrikstad SS
975 Martin Viste, Kristiansand PK 510 14.feb.20 Gimlehallen Kristiansand PK
975 Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern 510 11.okt.06 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
975 Lise Hansen, Vigra og Valderøy PK 510 27.jan.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
975 Ingunn Green, Farris SS - Larvik 510 7.mar.20 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
975 Harald Setsaas, Selbu PK 510 12.nov.11 Selbuhallen Selbu PK
975 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 510 21.mar.19 Laksevåg Bergen PK
990 Jan-Christer Eidet, Porsgrunn PK 509 12.feb.05 Brevik Porsgrunn PK
990 Eirik Eskeland, Grenland PK 509 9.des.15 Geiteryggen Grenland PK
990 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 509 9.mar.14 Skytterhallen Vestnes PK
990 Are Svendsen, Aron SK Drammen 509 23.feb.20 Kolsås Bærum PK
990 Øyvind Hella, Ringerike PK 509 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
990 Bengt Siikavuopio, Lyngsalpene PK 509 27.jan.17 Lyngseidet - gamle sykehjem Lyngsalpene PK
990 Rune Hjelle, Aron SK Drammen 509 24.jan.05 Drammenshallen Aron SK Drammen
990 Stein Wålbakken, Lillestrøm OP 509 14.nov.07 Skedsmohallen Kjeller SK
990 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 509 21.apr.18 Polleidet Lyngsalpene PK
990 Martin Meltzer, Arendal PK 509 16.feb.13 Fevikhallen Grimstad SS
990 Roger Feed, Horten O. PK 509 7.feb.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
990 Vidar Dalen, Kongsberg PK 509 11.feb.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
990 Bjørn Holsen, Grenland PK 509 20.sep.06 Geiteryggen Grenland PK
990 Petter Waldenstrøm, SF Ørn 509 20.jan.07 Kolsås Bærums SL
990 Martin Solvær Øyvann, Trondhjems PK 509 17.mar.19 Kolstad Trondhjems PK
990 Emile De Bruyn, Porsgrunn PK 509 6.sep.06 Geiteryggen Grenland PK
990 Ingvar Sørgård Gaustad, Støren SSK 509 30.sep.17 Støren skytesenter Støren SSK
990 Milosz Mielniczek, Meråker IR 509 19.sep.19 Meråker Meråker IR
990 Harald Berge, Førde PK 509 10.mar.19 Brandsøy Florø PK
1009 Svein Morten Volden, Støren SSK 508 29.apr.13 Engan leir Støren PK
1009 Bernt Johansen, Kvæfjord PK 508 20.mar.14 Selfors Mo PK
1009 Stig Lindahn, Oppegård SL 508 28.sep.15 Kolsås Bærum PK
1009 Knut Øystein Bilden, Lillestrøm OP 508 4.nov.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
1009 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 508 20.des.17 Kolsås Bærum PK
1009 Jonny Johnsen, Luster SSL 508 14.feb.09 Fjorstova Luster SSL
1009 Stian Fossan, Steinkjer PK 508 24.feb.20 Steinkjer Steinkjer PK
1009 Rizvan Vakhidovitsj Edaev, Sarpsborg PK 508 30.des.17 Kolsås Bærum PK
1009 Svein Roger Stamnestrø, Mysen PL 508 27.des.12 Kolsås Bærum PK
1009 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 508 20.apr.17 Kolstad Trondhjems PK
1019 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK 507 6.des.12 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
1019 Bjarte Hagan, Tromsø PK 507 31.mar.07 Mellomveien Tromsø PK
1019 Bent Ferstad, Porsgrunn PK 507 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
1019 Bjørnulf Røli, Steinkjer SSL 507 20.des.08 Egge fellesbane Steinkjer PK
1019 Roy Hansen, Sandnessjøen PK 507 21.mar.18 Stamneshallen Sandnessjøen PK
1019 Silje Finsaas, Kristiansund PK 507 11.mar.18 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
1019 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 507 23.feb.20 Øvre Årdal Årdal SSL
1019 Arne Horneland, Haugesund PK 507 11.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
1019 Martha Hetland Birkeland, Haugesund PK 507 16.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
1019 Erik Lunde, Oscarsborg PK 507 5.mar.05 Skedsmohallen Kjeller SK
1019 Lasse Solhaug, Bodø SSK 507 12.feb.19 Bodø Bodø SSK
1019 Fredrik Børjesson, Grenland PK 507 22.apr.15 Geiteryggen Grenland PK
1019 Livar Gudmestad, Sandnes PK 507 12.feb.18 Bråstein Sandnes PK
1019 Rolf Petter Eriksen, Bodø SSK 507 13.des.06 Hunstad Bodø SSK
1019 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 507 23.nov.19 Sola Skytehall Sola PK
1019 Raymond Hjelvik, Åsane PK 507 2.mai.15 Jonahola Åsane PK
1019 Trond Halstensen, Vadsø SSK 507 10.apr.05 Vardø Idrettshall Vadsø SL
1019 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 507 11.jan.20 Alfhallen Kisen MSL
1019 Lars Rasmus Sandvik, Nordstrand SS 507 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
1019 Oddvar Johannes Olsen, Hitra PK 507 1.mar.12 Hitra helsetun Hitra PK
1019 Rhoar Størseth, Selbu PK 507 11.mar.07 Selbuhallen Selbu PK
1040 Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK 506 10.feb.07 Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
1040 Ingolf Endresen, Rauland PK 506 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
1040 Olof Behm, Grenland PK 506 17.okt.12 Geiteryggen Grenland PK
1040 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 506 31.jan.14 Y2 Evje PK
1040 Torkil Moen, Porsgrunn PK 506 20.okt.19 Brevik Porsgrunn PK
1040 Henning Bortne, Bærum PK 506 17.mar.19 Kolsås Bærum PK
1040 Thomas Christopher Juel, Aron SK Drammen 506 5.des.12 Drammenshallen Aron SK Drammen
1040 Hans Lockert, Nordkjosbotn PK 506 5.mar.16 Gml. sykehjemmet Lyngsalpene PK
1040 Egil Madsø, Haugesund PK 506 12.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
1040 Tor Arne Tunestveit, Åsane PK 506 16.nov.10 Jonahola Åsane PK
1040 Randi Halvorsen Aarsheim, Ull SS 506 10.mar.19 Krapfoss Ull SS
1040 Tor B. Johannessen, Stord PK 506 9.sep.11 Prestegardsskogen Stord PK
1040 Marcus Eriksen, Tromsø PK 506 22.feb.13 Kulturhuset Salangen PK
1040 Harald Ræge, Stavanger PK 506 23.nov.19 Sola Skytehall Sola PK
1040 Håvard Larsen, Rissa PK 506 4.mar.17 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
1040 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK 506 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
1040 Tom Georg Olaissen, Bergen PK 506 24.feb.18 Jonahola Åsane PK
1040 Jonny Brenna Jørgensen, Aron SK Drammen 506 15.feb.12 Drammenshallen Aron SK Drammen
1058 Jonas R. Haugnes, Kristiansund PK 505 22.sep.13 Vestnes Vestnes PK
1058 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK 505 24.apr.19 Bodø Bodø SSK
1058 John Erik Lofthus, Haugesund PK 505 2.jan.14 Tunellen Haugesund PK
1058 Miriam Vaiva Elisa Kvale Heskja, Åsane PK 505 19.sep.18 Tunellen Haugesund PK
1058 Kai Inge Johansen, Støren SSK 505 13.jan.19 Støren Skytesenter Støren SSK
1058 Marius Deilhaug, Grenland PK 505 6.nov.13 Geiteryggen Grenland PK
1058 Ivar Iversen, Trondhjems PK 505 8.apr.18 Kolstad Trondhjems PK
1058 Håkon Falck, Sandnessjøen PK 505 26.jan.11 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
1058 Frode Naustvik, Stavanger PK 505 6.feb.14 Blåsenborg Stavanger PK
1058 Frode Hegge, Støren SSK 505 13.jan.19 Støren Skytesenter Støren SSK
1068 Kjell Ove Marienborg, Ull SS 504 30.okt.05 Kolsås Oslo Sk.krets
1068 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 504 5.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
1068 Jon-Olav Hjelmtvedt, Grenland PK 504 28.jan.08 Geiteryggen Grenland PK
1068 Truls Wiberg, Bærum PK 504 1.des.14 bpk Kolsås Bærum PK
1068 Knut Erik Berntsen, Finnsnes PK 504 28.jan.12 Sjøvegan Salangen PK
1068 Stig-Ove Berntsen, Lyngsalpene PK 504 23.nov.19 Polleidet stadion Lyngsalpene PK
1068 Kristian Løvø, Skudenes PK 504 7.jun.14 Skudeneshavn Skudenes PK
1068 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK 504 15.jan.19 Bodø Bodø SSK
1068 Jostein Aase, Stord PK 504 10.feb.05 Prestegardsskogen Stord PK
1068 Jarle Bergsrud, Bærum PK 504 27.nov.11 Kolsås Bærum PK
1068 Finn Mikalsen, Mo PK 504 26.jan.07 Selfors Mo PK
1079 Magnus Schei Lorentzen, Ull SS 503 25.jan.11 Krapfoss Krapfoss SSL
1079 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 503 4.jan.20 Kolsås Bærum PK
1079 Glenn Bjorheim, Hå PK 503 26.feb.16 Blåsenborg Stavanger PK
1079 Jostein Engesmo, Støren SSK 503 25.feb.06 Kolstad Trondhjems PK
1079 Håkon Kalseth, Steinkjer PK 503 16.jan.10 Egge Fellesbane Steinkjer PK
1079 Tony Møller, Sarpsborg PK 503 6.jun.15 NM Mysen Fagkomite Pistol
1079 Thorbjørn S. Johansen, Vardø PK 503 10.apr.05 Vardø Idrettshall Vadsø SL
1079 Jørn Lone Rutlin, Årdal SSL 503 3.feb.07 Røti Årdal PK
1079 John Anders Røren, Aron SK Drammen 503 21.mar.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
1079 Trond Ulfstein, Lillestrøm OP 503 13.mar.05 NM Stange Stange SS
1079 Magne Lorentsen, Kjeller SK 503 5.des.12 Skedsmohallen Kjeller SK
1079 Walter Wilhelmsen, Tromsø PK 503 10.feb.17 Mellomveien Tromsø PK
1091 Emil Flore, Sitter IL PK 502 3.jan.09 Lånkehallen Stjørdal PK
1091 Caspar Vere, SF Ørn 502 26.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
1091 Lars Morten Nesse, Stavanger PK 502 25.nov.16 Blåsenborg Stavanger PK
1091 Svanhild Storstein, Haugesund PK 502 11.mar.20 Kuleisen Haugesund PK
1091 Tommy Amundsen, Svolvær PK 502 2.feb.08 Vågenhallen Svolvær PK
1091 Gunstein Røneid, Årdal SSL 502 8.feb.14 Røti Årdal SSL
1091 Geir-jarle Barchvig, Ull SS 502 8.mar.20 Rolvsøy Fredrikstad SS
1091 Ulf Nermo, Tromsø PK 502 21.mar.15 Mellomveien Tromsø PK
1091 Arve Ystmark, Salangen PK 502 28.nov.09 Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
1091 Tony Renstrøm, Hokksund PK 502 20.nov.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
1091 Hans Bakken, Levanger SSL 502 4.nov.06 Brekstad Ørland PK
1102 Henrik Dahl, Trondhjems PK 501 25.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
1102 Ole Ferdinand Fredriksen, Grenland PK 501 23.okt.19 Geiteryggen Grenland PK
1102 Andreas Noteng, Støren SSK 501 13.nov.17 Støren skytesenter Støren SSK
1102 Tom Erik Hammer, Støren SSK 501 14.jan.11 int Hell Open MIR/NSF
1102 Jørgen Rustad, Lillestrøm OP 501 4.feb.15 Rykkinn Vestre Bærum SSL
1102 Arne Aarnes, Verdal SSL 501 10.feb.13 Engan leir Støren PK
1102 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 501 14.jan.06 Vestnes Vestnes PK
1102 Marius Strøm, Sitter IL PK 501 21.jan.17 Utvorda grendehus Sitter IL PK
1102 Jarl Eirik Haldorsen, Bremnes PK 501 3.feb.08 Prestegardskogen Stord PK
1102 Ola Brende, Støren SSK 501 11.okt.14 Engan Leir Støren SSK
1102 Turid Gulestø, Selbu PK 501 20.feb.19 Selbuhallen Selbu PK
1102 Olaf Olsen Torp, Mysen PL 501 1.mai.16 Eidsberghallen Mysen PL
1102 Arvid Svarstad, Sarpsborg PK 501 18.jan.16 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
1102 Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK 501 15.mar.08 Brekstad Ørland PK
1102 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 501 8.feb.18 Brekstad Ørland PK
1117 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 500 24.okt.14 Tunellen Haugesund PK
1117 Rune Berg Ålien, Nesbyen PK 500 14.okt.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
1117 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 500 7.apr.10 Drammenshallen Aron SK Drammen
1117 Kenneth Grimley, Bærum PK 500 17.feb.13 Kolsås Bærum PK
1117 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 500 2.okt.11 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
1117 Oliver Tobias Aas, Ørland PK 500 17.feb.18 Støren Skytesenter Støren SSK
1117 Bjørn Haug, Sandnessjøen PK 500 4.mar.10 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
1117 Arngrim Molberg, Lyngsalpene PK 500 27.jan.17 Lyngseidet - gamle sykehjem Lyngsalpene PK
1117 Jon Kaare Olsen, Porsgrunn PK 500 15.jan.05 Brevik Porsgrunn PK
1117 Michael Flodin Andres, Sarpsborg PK 500 21.feb.14 Kulås Sarpsborg PK
1117 Roar Rønningen, Lillestrøm OP 500 15.mar.05 Skedsmohallen Lillestrøm OP
1117 Rune Nielsen, Stavanger MSL 500 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP