Alle på topp: Luft 40, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 375 355 335 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 388 Pål Hembre, 386 Ann Kristin Tegle 770 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 388 15.mar.12 Momarken Mysen PL
2 Mattis Hembre, Bærum PK 386 7.feb.20 Kolsås Bærum PK
3 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK 385 14.sep.05 Hinnabanen Hafrsfjord PK
3 Aina Sandstøl, Sandnes PK 385 24.jan.13 Blåsenborg Stavanger PK
3 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 385 17.nov.07 Skudenes Skudenes PK
3 Morgan Bunes, Bærum PK 385 4.aug.18 LK Öckerö Öckerö SKF
3 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 385 5.jan.10 int Sävsjö Swed. SSF
8 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 384 22.okt.09 Kolstad Trondhjems PK
8 Hilde Spissøy Sørensen, Stord PK 384 30.mar.08 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
8 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 384 21.mar.14 Ringerikshallen Ringerike PK
8 Marianne Ullvassveen, Ull SS 384 14.jan.06 Kolsås Bærums SL
8 Ole-Harald Aas, Bærum PK 384 5.okt.19 Fahrdorf DSB
13 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 383 6.sep.17 Kolsås Bærum PK
14 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS 382 5.nov.07 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
15 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 381 16.feb.06 Blåsenborg Stavanger PK
15 Sara Eline Stamnestrø, Mysen PL 381 6.feb.16 Aleholm Aleholms SF
15 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 381 13.nov.19 Kolsås Bærum PK
15 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 381 6.sep.17 Kolsås Bærum PK
19 Britt Elena Wollan, Støren SSK 380 24.nov.11 Engan Leir Støren PK
19 Ståle Waagbø, Stavanger PK 380 21.des.12 Blåsenborg Stavanger PK
19 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 380 5.jan.18 int Sävsjö Svenska SSF
19 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 380 22.jan.10 Rykkinn Vestre Bærum SSL
19 Stian Paulsen, Ørland PK 380 30.jun.09 int Karstula KarMAS
24 Marianne Søraa, Sitter IL PK 379 23.feb.08 Støren Støren PK
24 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 379 6.feb.14 Blåsenborg Stavanger PK
24 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK 379 28.jan.12 Blåsenborg Stavanger PK
27 Gunnar Langø, Tromsø PK 378 15.jan.10 Mellomveien Tromsø PK
27 Geir Berg, Ringerike PK 378 29.mar.14 Jernbanen Ringerike PK
27 Peder Sperstad, Bærum PK 378 15.feb.19 Kolsås Bærum PK
27 Ingar Woll, Bærum PK 378 7.mar.20 Kolsås Bærum PK
27 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 378 28.jan.08 Geiteryggen Grenland PK
27 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 378 16.okt.10 Blåsenborg Stavanger PK
33 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 377 11.feb.12 Kulås Sarpsborg PK
33 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 377 15.jan.12 Kolstad Trondhjems PK
33 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 377 22.jan.05 Kolsås Bærums Skytterlag
33 Frank Lien, Ringerike PK 377 18.jan.20 Kolsås Bærum PK
33 Helge Olden, Ørland PK 377 26.des.08 Brekstad Ørland PK
33 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 377 27.jun.11 Kolsås Bærum PK
39 Terje Storholt, Oslo PK 376 2.feb.12 Momarken Mysen PL
39 Ole Morten Valø, Askim PK 376 15.feb.15 bpk Kolsås Bærum PK
39 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 376 3.mai.14 Mellomveien Tromsø PK
39 Elin Veronika Aune, Mysen PL 376 4.mar.17 Kulås Sarpsborg PK
39 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 376 18.feb.12 Mellomveien Tromsø PK
44 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 375 15.nov.17 Stamneshallen Sandnessjøen PK
44 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 375 6.feb.07 Melhushallen Melhus PK
44 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 375 29.jan.15 Ekeberghallen OKTS
44 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 375 20.nov.14 Selfors Mo PK
44 Lasse Hovd, Bærum PK 375 30.sep.18 Brevik Porsgrunn PK
44 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 375 17.nov.19 Brevik Porsgrunn PK
44 Anita S. V. Svensen, Stord PK 375 11.apr.08 Prestegardsskogen Stord PK
51 Thea Christine Haarberg, Bærum PK 374 17.feb.16 Kolsås Bærum PK
51 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 374 3.nov.19 Bommestad Farris SS - Larvik
51 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 374 4.feb.10 Y2 Evje PK
51 Tore Østvold, Aron SK Drammen 374 13.apr.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
51 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 374 21.mar.13 Selfors Mo PK
51 Åge Lier, Stjørdal PK 374 12.des.09 Engan Leir Støren PK
51 Ann Helen Aune, Mysen PL 374 4.feb.17 Momarken Mysen PL
58 Maria Gresholdt, Sarpsborg PK 373 1.nov.14 Kulås Sarpsborg PK
58 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 373 18.okt.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
58 Trude Beate Johansen, Mysen PL 373 27.aug.16 Nord. Trollhättan Svensk Sportsk.Forb.
58 Einar Morten Landsem, Støren SSK 373 16.feb.19 Brekstad Ørland PK
58 Isabel Anita Sørensen, Salangen PK 373 21.jan.05 Sjøvegan Salangen PK
58 Gro-Lisbeth Ryland, Halden PK 373 25.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
58 Roald Stallemo, Kristiansand PK 373 11.feb.17 Kristiansand Kristiansand PK
58 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP 373 28.sep.16 Kolsås Bærum PK
58 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 373 14.feb.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
67 Frank Roy Haugland, Bærum PK 372 20.apr.16 Kolsås Bærum PK
67 Georg Aas, Sarpsborg PK 372 15.des.11 Momarken Mysen PL
67 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP 372 29.feb.20 Kolsås Bærum PK
67 Liv Bratsberg, Ull SS 372 4.okt.08 Kolsås Ull SS
67 Rune Hammer, Aron SK Drammen 372 2.mar.10 Drammenshallen Aron SK Drammen
67 Ronny Høglund, Trondhjems PK 372 13.des.08 Engan Leir Støren PK
67 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK 372 9.feb.20 Brevik Porsgrunn PK
67 Andrea Wick, Finnsnes PK 372 17.feb.10 Meråker Skytehall MIR
75 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK 371 8.mar.13 Blåsenborg Stavanger PK
75 Liv Storm Jortveit, Rauland PK 371 23.nov.08 Kolsås Bærums SL
75 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 371 23.apr.16 YOL Kisakallio KSF
75 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 371 3.feb.11 Y2 Evje PK
75 Erik Eknes, Kongsberg PK 371 18.mar.19 EM Osijek ESC
75 Lars Sæle, Porsgrunn PK 371 31.aug.11 Geiteryggen Grenland PK
75 Randi Ellingsen, Ull SS 371 4.okt.08 Kolsås Ull SS
75 Per Ringen, Lena SS 371 23.jan.11 Sportshytta i Hov Lausgarda SSL
75 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 371 20.okt.19 Brevik Porsgrunn PK
75 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 371 10.jul.19 Brekstad Ørland PK
75 Inger Kristine Brennodden, Gjerdrum PK 371 21.jan.12 Alfhallen Kisen MSL
75 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK 371 7.jan.15 Selfors Mo PK
75 Tonje Skjeldal, Bodø SSK 371 7.jan.14 Hunstad Bodø SSK
75 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK 371 4.mar.17 Blåsenborg Stavanger PK
75 Mariell O. Vestnes, Finnsnes PK 371 11.apr.14 Mellomveien Tromsø PK
90 Jostein Utstrand, Ørland PK 370 19.jan.16 Brekstad Ørland PK
90 Eli Enerstvedt, Numedal SSK 370 3.jan.12 Kolsås Bærum PK
90 Rune Norman, Sarpsborg PK 370 18.feb.11 Kulås Sarpsborg PK
90 Morten Ringkilen, Mysen PL 370 15.des.11 Momarken Mysen PL
90 Tom Lauritzen, Bodø SSK 370 13.feb.09 Hunstad barneskole Bodø SSK
90 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS 370 26.feb.10 Kulås Sarpsborg PK
90 Arne Kvam, Bærum PK 370 9.okt.11 Kolsås Bærums SL
90 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 370 19.feb.10 Mellomveien Tromsø PK
90 Ludvik Hembre, Bærum PK 370 4.jan.20 Kolsås Bærum PK
90 Haakon Dragsnes Rognes, Trondheim SS 370 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
90 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK 370 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
90 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK 370 27.mar.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
102 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 369 28.jun.09 int Karstula KarMAS
102 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 369 5.mar.05 Skedsmohallen Kjeller SK
102 Åse Sundal, Tysnes SSK 369 11.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
102 Egil Roland, Porsgrunn PK 369 8.mar.20 Brevik Porsgrunn PK
102 Erik Sveum, Aron SK Drammen 369 2.feb.20 Kolsås Bærum PK
102 Kjell Arne Kalland, Førde PK 369 12.feb.05 Fjordstuen Luster SSL
108 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 368 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
108 Sjur I Børve, Odda PK 368 17.jun.11 nord Sankthansholet Ørland PK
108 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK 368 19.jan.13 Kulås Sarpsborg PK
108 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 368 27.feb.17 Brekstad Ørland PK
108 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 368 19.jan.13 Kolsås Bærum PK
108 Roar Hembre, Trondheim SS 368 20.jul.17 Karlstad Kungliga Varml. Reg.
114 Thomas Fagervold, Ørland PK 367 26.des.13 Brekstad Ørland PK
114 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 367 17.nov.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
114 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK 367 10.mar.19 Krapfoss Ull SS
114 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 367 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
114 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 367 12.mar.05 NM Stange Stange SS
114 Odd Bakken, Bø PK 367 12.mar.05 NM Stange Stange SS
114 Synne Arnesen Jenseg, Stavanger PK 367 21.mar.07 Blåsenborg Stavanger PK
114 Eirik Lygre, Bergen PK 367 18.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
114 Lasse Pevik, Porsgrunn PK 367 25.nov.07 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
114 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 367 3.mar.13 Lånkehallen Stjørdal PK
114 Kristian Engen, Mysen PL 367 17.jan.11 Momarken Mysen PL
114 Runar Magnussen, Sola PK 367 18.mar.12 Bråstein Sandnes PK
126 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 366 8.mar.20 Kattem Skytebane Trondheim SS
126 Jan Bratland, Bodø SSK 366 9.mar.11 Hunstad Bodø SSK
126 Harald Ræge, Stavanger PK 366 12.sep.08 Blåsenborg Stavanger PK
126 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 366 24.mar.19 Geiteryggen Grenland PK
126 Jon Inge Barseth, Ørland PK 366 24.mar.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
126 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 366 22.nov.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
126 Hugo Haug, OKTS 366 12.jan.10 Skedsmohallen Kjeller SK
126 Jan Narve Kongsjorden, Numedal SSK 366 21.mar.12 Lampeland Numedal SSK
126 Bjarte Espe, Stord PK 366 3.jan.14 Prestegardsskogen Stord PK
126 Jakob Kråkevik, Odda PK 366 4.feb.06 Prestegardskogen Stord PK
126 Karla Kristoffersen, Kjeller SK 366 17.jan.06 Skedsmohallen Kjeller SK
126 Runar Venn, Ørland PK 366 15.okt.10 Brekstad Ørland PK
126 Sølvi Ingebretsen, Farris SS - Larvik 366 27.feb.11 Kolsås Bærum PK
126 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK 366 14.nov.10 Skudenes Skudenes PK
126 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 366 16.mar.14 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
141 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 365 9.jan.12 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
141 Rolf Lødding, Oslo SS 365 11.feb.06 Kolsås Bærums SL
141 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik 365 19.feb.11 Brevik Porsgrunn PK
141 Roy Strøm, Sitter IL PK 365 13.jan.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
141 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL 365 18.apr.12 Krapfoss Ull SS
141 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 365 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
141 Esten Murbreck, Hamar SSK 365 12.des.13 Terningmoen Hamar IL-Pgr
141 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK 365 10.mar.19 Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
141 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 365 19.jan.18 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
141 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK 365 6.apr.18 Blåsenborg Stavanger PK
141 Jon Even Vikeby, Mysen PL 365 19.okt.13 Momarken Mysen PL
141 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 365 1.des.10 Hunstad Bodø SSK
153 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 364 12.nov.05 Selbu Selbu PK
153 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK 364 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
153 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 364 23.jan.09 Engan Leir Støren PK
153 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 364 20.jan.07 Bommestadhallen HSS/LSS
153 Anniken Erichsen Milhahn, Ørland PK 364 27.sep.16 Brekstad Ørland PK
153 Geir Lunde, Klepp MSL 364 4.mar.16 Blåsenborg Stavanger PK
153 Ida Malene Bruheim, Steinkjer PK 364 4.apr.11 Egge Fellesbane Steinkjer PK
153 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 364 1.mar.09 Kolstad Trondhjems PK
153 Espen Magnussen, Sola PK 364 22.jan.12 Bråstein Sandnes PK
153 Dag Trygve Pettersen, Mysen PL 364 17.jan.14 Momarken Mysen PL
153 Håvard Hoff, Ørland PK 364 10.jul.19 Brekstad Ørland PK
153 Freddie Westby, Mysen PL 364 3.mar.05 Momarken Mysen PL
153 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 364 10.jul.19 Brekstad Ørland PK
153 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 364 20.sep.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
153 Leif Susegg, Steinkjer PK 364 18.feb.06 Meråker VGS MIR
153 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 364 18.apr.12 Krapfoss Ull SS
153 Leif Birger Bø, Sola PK 364 20.jan.05 Blåsenborg Stavanger PK
153 Harald Nilsen, Stavanger PK 364 7.feb.13 Blåsenborg Stavanger PK
153 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK 364 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
172 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK 363 5.mai.11 int Plzen Grand Prix Czech Sh. Fed.
172 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 363 17.mar.18 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
172 Stine Klausen, Enebakk PK 363 15.feb.15 bpk Kolsås Bærum PK
172 Trygve Nåsen, Bremnes PK 363 18.mar.07 Prestegårdskogen Bremnes PK
172 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK 363 12.apr.06 Jernbanen Ringerike PK
172 Julie Loen, SF Ørn 363 23.jan.16 Kolsås Bærum PK
172 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 363 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
172 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK 363 15.nov.17 Kolsås Bærum PK
172 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 363 1.mar.12 Brevik Porsgrunn PK
172 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL 363 17.jan.20 Steinkjer Steinkjer PK
172 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK 363 10.jan.10 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
172 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 363 14.nov.18 Kolsås Bærum PK
172 Bjørn Østby, Aron SK Drammen 363 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
172 Céline Wergeland, Ull SS 363 26.feb.11 Alfhallen Ull SS
172 Olaf Åvitsland, Evje PK 363 8.feb.13 Gimlehallen Kristiansand PK
172 Tone Repstad, Kristiansand PK 363 12.des.11 Kolsås Bærum PK
172 Tor Hoff, Ørland PK 363 19.okt.08 Egge Fellesbane Steinkjer PK
172 Geir Pisani, Bergen PK 363 18.feb.20 Laksevåg Bergen PK
172 Marianne Mysen, Mysen PL 363 6.mar.16 Kulås Sarpsborg PK
172 Per Martin Marum, Trondheim SS 363 5.nov.12 Engan Leir Støren PK
172 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 363 22.mar.12 Momarken Mysen PL
172 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 363 1.mar.20 Kolsås Bærum PK
194 Per-Erik Syverstad, Bærum PK 362 6.jan.12 Kolsås Bærum PK
194 Ragnar Jelsnes, Fredrikstad SS 362 28.okt.08 Momarken Mysen PL
194 Geir Udnæs, Sarpsborg PK 362 19.nov.17 Kulås Sarpsborg PK
194 Terje Andersen, Fredrikstad SS 362 13.nov.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
194 Henning Eliassen, Kjeller SK 362 18.okt.06 Skedsmohallen Kjeller SK
199 John Olav Sundal, Tysnes SSK 361 24.feb.06 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
199 Maria Gran, Steinkjer PK 361 25.mar.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
199 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 361 4.mar.15 Hunstad Bodø SSK
199 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 361 22.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
199 Ruben Gyløien, Støren SSK 361 16.mar.14 Engan Leir Støren SSK
199 Arne Jordal, Odda PK 361 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
199 Odd Røst, Stjørdal PK 361 25.feb.06 Kolstad Trondhjems PK
199 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 361 16.jan.08 Skedsmohallen Kjeller SK
199 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL 361 23.mar.14 Lånkehallen Stjørdal PK
199 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 361 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
199 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 361 17.feb.09 Jonahola Åsane PK
199 Anders Dingstad, Askim PK 361 28.mar.15 Momarken Mysen PL
199 Viggo Olden, Ørland PK 361 24.mar.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
199 Knut Mysen, Mysen PL 361 13.mar.07 Momarken Mysen PL
199 Beate Engelsvoll, Hå PK 361 24.jan.13 Blåsenborg Stavanger PK
199 Odd Pedersen, Grenland PK 361 12.nov.05 Lundedalen Telemark Sk.krets
199 Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK 361 7.mar.12 Krapfoss Ull SS
199 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 361 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
199 Michael Strøm, Sitter IL PK 361 3.mar.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
199 Camilla Ravndal, Grimstad SS 361 23.okt.11 Fevikhallen Birkenes & Lillesand SSL
199 Sture Schølin, Bodø SSK 361 17.feb.15 Hunstad Bodø SSK
220 Ottar Nord, Kjeller SK 360 14.feb.06 Skedsmohallen Kjeller SK
220 Gunnar Terje Halvorsen, Stavanger PK 360 21.mar.06 Blåsenborg Stavanger PK
220 Torger Larsen, Sandefjord PK 360 15.jan.05 Brevik Porsgrunn PK
220 Hanne Pedersen Hopstad, Støren SSK 360 6.mai.15 Støren skytesenter Støren SSK
220 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 360 2.jul.16 Karstula KarMAS
220 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 360 4.feb.17 Jonahola Åsane PK
220 Adrian Dyrland-Blikra, Porsgrunn PK 360 18.mar.09 Geiteryggen Grenland PK
220 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK 360 24.mar.19 Brekstad Ørland PK
220 Liv Janne Jacobsen Fehn, Oslo PK 360 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
220 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK 360 20.sep.09 Krapfoss Krapfoss SSL
220 Inga Tamosaityte, Salangen PK 360 12.feb.11 Falken Skytesenter Finnsnes PK
220 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 360 28.mar.15 Jonahola Åsane PK
220 Narve Nesset, Ørland PK 360 9.feb.06 Brekstad Ørland PK
220 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 360 2.feb.08 Raufoss VGS Lena SS
220 Tobias Skaarstad, Sola PK 360 7.mar.20 Sola Skytehall Sola PK
220 Arild Inge Wollan, Støren SSK 360 16.mar.14 Engan Leir Støren SSK
236 Emma Alice Ringen, Meråker IR 359 2.feb.12 Meråker Skytehall MIR
236 Christine Huseby, Ull SS 359 22.jan.10 Kulås Sarpsborg PK
236 Jarle Larsen, Stord PK 359 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
236 Linn Berven-Hanssen, Sola PK 359 19.feb.11 Skudeneshavn Skudenes PK
236 Henning Hilde, Stavanger PK 359 24.jan.17 Blåsenborg Stavanger PK
236 Rune Finstad, OKTS 359 20.sep.15 Trosterud Oslo PK
236 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL 359 18.okt.11 Momarken Mysen PL
236 Gunn Brynildsen, Lillestrøm OP 359 11.jan.14 Trosterud Oslo PK
236 Bergsvein Bårdstu, Kisen MSL 359 23.nov.08 Kolsås Bærums SL
236 Stein Alfei, Hamar SSK 359 5.des.18 Bjørkholsbakken Stange SS
236 Emma Kaldahl, Sitter IL PK 359 29.jan.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
236 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK 359 12.des.15 Gml. sykehjemmet Lyngsalpene PK
236 Fred Andersen, Fredrikstad SS 359 13.nov.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
236 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS 359 27.apr.16 Trosterud Oslo PK
236 Pål Jarle Talmo, Ørland PK 359 18.okt.13 Brekstad Ørland PK
236 Lars O. Yggeseth, NOP/Dal 359 25.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
236 Maren Larsen Kamp, Trondhjems PK 359 27.jan.08 Selbuhallen Selbu PK
253 Hans Bergeton Nyhus, Lyngsalpene PK 358 7.mar.09 Lyngseidet Lyngsalpene PK
253 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 358 17.feb.08 Brevik Porsgrunn PK
253 Adrian Gran, Steinkjer PK 358 17.mar.14 Egge fellesbane Steinkjer PK
253 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 358 6.feb.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
253 Morten Eriksen, Hokksund PK 358 17.okt.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
253 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 358 9.mai.19 int ISCH Hannover NSSV
253 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK 358 4.nov.18 Kolsås Bærum PK
253 Øyvind Eikrem, Kristiansund PK 358 28.okt.07 Bjørnehaugen Kristiansund PK
253 Bjørn Kristensen, Askim PK 358 15.feb.10 Momarken Mysen PL
253 Kenneth Johnsen, Narvik PK 358 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
253 Vigdis Knem, Oslo PK 358 25.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
253 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 358 14.jan.13 Brekstad Ørland PK
253 Arild Kraft, Trondhjems PK 358 17.jun.11 nord Sankthansholet Ørland PK
266 Amund Amundsen, Eidskog SS 357 21.nov.08 Skotterud Eidskog SS
266 Helge Talberg, Mysen PL 357 29.jan.08 Momarken Mysen PL
266 Odd Andreassen, Eidskog SS 357 10.feb.05 Eidskog Open Eidskog SS
266 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK 357 21.okt.17 Momarken Mysen PL
266 Linda Marie Skalde, Oslo PK 357 18.mar.06 Kolsås Ull SS
266 Håvard Nordhus Kråkenes, Stord PK 357 24.okt.08 Prestegardskogen Stord PK
266 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK 357 23.nov.08 Vestneshallen Vestnes PK
266 Erik Stai, Levanger SSL 357 21.jan.17 Utvorda grendehus Sitter IL PK
266 Gunnar Schjelderup, Gardermoen FS 357 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
266 Magnus Løvhaug, Dokka PK 357 12.mar.05 NM Stange Stange SS
266 Reidar Owe, Skudenes PK 357 15.nov.09 Skudeneshavn Skudenes PK
277 Roger Carlsen, Luster SSL 356 7.jun.15 NM Mysen Fagkomite Pistol
277 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 356 11.nov.07 Egge Fellesbane Steinkjer PK
277 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 356 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
277 Gunnar Fjeld, Kjeller SK 356 1.mar.08 Skedsmohallen Kjeller SK
277 Helge Hoflandsdal, NOP/Haakonsvern 356 16.apr.05 Prestegardsskogen Stord PK
277 Amalie Wee Tørlen, Stavanger PK 356 10.apr.15 Blåsenborg Stavanger PK
277 May Britt Jensen, Kristiansund PK 356 3.des.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
277 Oddvar Hillestad, Fredrikstad SS 356 13.nov.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
277 Geir Atle Småvik, Orkla PK 356 11.okt.14 Engan Leir Støren SSK
277 Helge Jonassen, Sandnes PK 356 1.mar.05 Skiljaberghallen Sola PK
277 Marianne Kjenes, NOP/Haakonsvern 356 25.jan.05 Stemmemyren NOP/Håkonsvern
277 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 356 24.mar.19 Brekstad Ørland PK
277 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK 356 2.apr.19 Mellomvegen 79 Tromsø PK
277 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 356 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
277 Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL 356 2.apr.17 NM Mysen Mysen PL
277 Anne Gundersen, Bærum PK 356 3.mar.14 Kolsås Bærum PK
277 Karin Johnsen Wågen, Stord PK 356 13.sep.13 Prestegardsskogen Stord PK
277 Steinar Holbø, Grenland PK 356 15.mar.17 Skien Grenland PK
277 Karstein Dullum, Mysen PL 356 12.jan.12 Momarken Mysen PL
296 Hans Johansen, Trondhjems PK 355 8.jan.11 Kolstad Trondhjems PK
296 Kim Haase, Ørland PK 355 18.jan.07 Brekstad Ørland PK
296 Sindre Småvik, Ørland PK 355 3.mar.12 Utvorda grendehus Sitter IL PK
296 Sebastian Bach, Støren SSK 355 11.feb.14 Engan Leir Støren SSK
296 Magne Eggen, Kristiansand PK 355 10.des.05 Gimlehallen Kristiansand PK
296 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 355 21.mar.10 Ekeberg Ull SS
296 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 355 11.nov.18 Brevik Porsgrunn PK
296 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 355 17.jun.11 nord Sankthansholet Ørland PK
296 Tim Leo Hembre, Bærum PK 355 2.mar.19 Kolsås Bærum PK
296 Sebastian Halle, Stavanger PK 355 11.des.15 Blåsenborg Stavanger PK
296 Katrine Skjeldal, Bodø SSK 355 18.feb.14 Hunstad Bodø SSK
296 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 355 21.des.12 Blåsenborg Stavanger PK
296 May Caroline Borgaas, Mysen PL 355 1.mai.16 Eidsberghallen Mysen PL
296 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 355 20.okt.19 Kolstad Trondhjems PK
296 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 355 20.nov.12 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
296 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK 355 6.nov.19 Hamar Hamar SSK
296 Silvia del Zotto, Bærum PK 355 20.des.17 Kolsås Bærum PK
296 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik 355 6.mar.11 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
296 Egil Havre, Bergen PK 355 24.jan.06 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
296 Gisle Huge, Bodø SSK 355 8.mai.13 Hunstad Bodø SSK
316 Jan Martinsen, Fredrikstad SS 354 23.jan.06 Momarken Mysen PL
316 Per Stian Eskeland, Grenland PK 354 12.jan.19 Brevik Porsgrunn PK
316 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 354 5.mar.14 Hunstad Bodø SSK
316 Roar Bjerke, Oppegård SL 354 18.nov.07 Kolsås Bærums SL
316 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK 354 15.nov.13 Meråker Meråker IR
316 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 354 26.jan.09 Drammenshallen Aron SK Drammen
316 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 354 22.okt.17 Vestneshallen Vestnes PK
316 Wenche Irene Hansen, Lyngsalpene PK 354 29.mar.08 Mellomveien Tromsø PK
316 Rune Henriksen, Aron SK Drammen 354 21.nov.08 Kolsås Bærums SL
316 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen 354 6.okt.14 Drammenshallen Aron SK Drammen
316 Gülcan Øzalp, Aron SK Drammen 354 7.des.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
316 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK 354 10.mai.17 Kolsås Bærum PK
316 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 354 18.mar.07 Prestegårdskogen Bremnes PK
316 Ingvill Meling Arnesen, Bergen PK 354 22.feb.05 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
316 Odd Bjorheim, Hå PK 354 26.feb.16 Blåsenborg Stavanger PK
331 Thorbjørn Johansen, Stange SS 353 30.apr.16 NM Eidsberghallen Mysen PL
331 Martin Andresen, Mysen PL 353 23.nov.13 Momarken Mysen PL
331 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 353 4.aug.18 LK Öckerö Öckerö SKF
331 Rita Rødahl, Oscarsborg PK 353 22.feb.11 Krapfoss Krapfoss SSL
331 Tom Olsen, Kjeller SK 353 25.nov.09 Skedsmohallen Kjeller SK
331 Anne Grethe Rendalsvik, Mysen PL 353 18.jan.13 Momarken Mysen PL
331 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK 353 11.jan.19 Støren Skytesenter Støren SSK
331 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 353 19.jul.18 V-nord Aarhus Aarhus SKF
339 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 352 12.jan.13 Kolstad Trondhjems PK
339 Jan Eugen Furulund, Ørje PK 352 20.feb.12 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
339 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK 352 14.des.17 Lyngheim luftpistolbane Mo PK
339 Øivind Arnesen, Bærum PK 352 12.mar.05 NM Stange Stange SS
339 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK 352 7.jan.05 Lånkehallen Stjørdal PK
339 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 352 22.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
339 Jan Helge Tofte, Stord PK 352 23.mar.18 Prestegardsskogen Stord PK
339 Frode Nilsen, Bærum PK 352 19.mai.14 Kolsås Bærum PK
339 Per Christian Lie, Bærum PK 352 27.des.18 Kolsås Bærum PK
339 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 352 9.jan.06 Skiljaberghallen Sola PK
339 Henrik Lindeman, Bærum PK 352 18.apr.18 Kolsås Bærum PK
339 Peter Hirth, Aron SK Drammen 352 7.apr.10 Drammenshallen Aron SK Drammen
339 Frank Hansen, Bodø SSK 352 11.feb.12 Hunstad Bodø SSK
339 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 352 27.jun.09 int Karstula KarMAS
339 Jarle Folkestad, Bergen PK 352 18.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
339 Camilla Ødegård, Oslo PK 352 12.mar.06 Kolsås Bærums SL
339 Amund Ekren, NOP/Dal 352 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
339 Svein Ole Nesje, Oslo PK 352 8.jun.15 Kolsås Bærum PK
357 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK 351 3.nov.12 Egge fellesbane Steinkjer PK
357 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK 351 11.des.16 Kulås Sarpsborg PK
357 Veronica Hartvikøy, Sitter IL PK 351 1.mar.07 Kolstad Trondhjems PK
357 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK 351 29.jan.05 Egge Fellesbane Steinkjer PK
357 Petter Mandt, Grimstad SS 351 20.okt.13 Fevikhallen Grimstad SS
357 Cecilie Lekven Larsen, Stord PK 351 17.jan.13 Prestegardsskogen Stord PK
357 Tobias Thuesen, SF Ørn 351 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
357 Lars Eknes, Kongsberg PK 351 10.mai.17 Kolsås Bærum PK
357 Ola Todal, Trondhjems PK 351 12.mar.06 Selbuhallen Selbu PK
357 Tore Engemoen, Hamar SSK 351 15.mar.17 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
357 Bjørg Sørensen, Salangen PK 351 26.jan.08 Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
357 Terje Holthe, Trondhjems PK 351 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
357 Jørgen Rustad, Lillestrøm OP 351 26.mai.14 Kolsås Bærum PK
357 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen 351 14.mar.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
357 Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 351 26.nov.06 Bommestadhallen HSS/LSS
357 Christine Valevatne, Stavanger PK 351 9.des.16 Blåsenborg Stavanger PK
357 Hilde Sydow, Harstad PK 351 28.jan.12 Sjøvegan Salangen PK
357 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 351 26.okt.15 Egge fellesbane Steinkjer PK
375 Martin Oldervik, Bodø SSK 350 18.nov.09 Hunstad Barneskole Bodø SSK
375 Tommy Ellefsen, Porsgrunn PK 350 11.des.05 Brevik Porsgrunn PK
375 Frank Istad, Kristiansund PK 350 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
375 Oxana Bulanova, Bodø SSK 350 23.nov.16 Hunstad Bodø SSK
375 Martin Borelly, Selbu PK 350 21.mar.09 NM Meråker Skytehall MIR
375 Siri Vaggen Kanedal, Oslo PK 350 27.sep.15 Trosterud Oslo PK
375 Ole Thune, NOP/Haakonsvern 350 1.nov.06 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
375 Thomas Høven, Bærum PK 350 22.jan.16 Kolsås Bærum PK
375 Helge Kristiansen, Sunndal PK 350 27.nov.16 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
375 Caroline Borgaas, Mysen PL 350 12.mar.16 Momarken Mysen PL
375 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK 350 7.mar.20 Sola Skytehall Sola PK
375 Marit Knutsen, Oslo PK 350 13.feb.07 Skedsmohallen Kjeller SK
375 Mirjam Haidler, Stavanger PK 350 30.mar.14 Tunellen Haugesund PK
388 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK 349 10.feb.17 Mellomveien Tromsø PK
388 Tor Inge Gudmestad, Stavanger PK 349 1.des.06 Blåsenborg Stavanger PK
388 Vegard Skuggerud, Kjeller SK 349 9.nov.05 Skedsmohallen Kjeller SK
388 Andrè Larsen, Stord PK 349 3.apr.09 Prestegardsskogen Stord PK
388 Johnny Bergholt, Bodø SSK 349 17.mar.10 Hunstad Bodø SSK
388 Ingo Gerhard, Stord PK 349 2.des.16 Prestegardsskogen Stord PK
388 Arne Sandstøl, Sandnes PK 349 31.mai.14 Skudenes Havn Skudenes PK
388 Miriam Vaiva Elisa Kvale Heskja, Åsane PK 349 1.nov.16 Laksevåg Bergen PK
388 Ole Gunnar Tettlie, Hamar SSK 349 17.nov.13 Solør skytterhall Namnå PK
388 Kine Nordgård, Bodø SSK 349 18.feb.14 Hunstad Bodø SSK
388 Petter Aas, Porsgrunn PK 349 18.mar.18 NM Sotra Sartor SSL
388 Håkon Falck, Sandnessjøen PK 349 12.feb.10 Hunstad Bodø SSK
388 Renate Evensen, Ull SS 349 4.mar.12 Kulås Sarpsborg PK
388 Ola Frigaard, Stjørdal PK 349 3.mar.13 Lånkehallen Stjørdal PK
388 Jeanette Berg, Grenland PK 349 2.apr.17 NM Mysen Mysen PL
388 Peder Pedersen Hembre, Trondheim SS 349 24.nov.07 Lånkehallen Stjørdal PK
388 Per Laurits Mysen, Mysen PL 349 23.nov.13 Momarken Mysen PL
405 Reidar Isaksen, Aron SK Drammen 348 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
405 Line Nor, Bærum PK 348 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
405 André Ørsnes, Oslo PK 348 6.des.08 Krapfoss Ull SS
405 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 348 20.okt.13 Brevik Porsgrunn PK
405 Joakim Lundstrøm, Trondhjems PK 348 27.jun.09 int Karstula KarMAS
405 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK 348 28.okt.17 Mellomvegen Tromsø PK
405 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK 348 4.feb.20 Tromsø Tromsø PK
405 Lena Uddu, Trondhjems PK 348 9.okt.05 Egge Fellesbane Steinkjer PK
405 Dennis Aske, Stavanger PK 348 27.feb.14 Blåsenborg Stavanger PK
414 Ørjan Johansen, Ørland PK 347 12.nov.13 Brekstad Ørland PK
414 Ingvild H Kålås, Trondhjems PK 347 4.feb.06 Buran Trondhjems PK
414 Marius Nilsen, Oslo PK 347 14.apr.13 Trosterud Oslo PK
414 Elin Abelvik Høstmark, Molde PK 347 10.okt.10 Skytterhallen Vestnes PK
414 Sigurd Volster, Preikestolen PK 347 5.mar.06 Blåsenborg Stavanger PK
414 Ulf-Kristian Svensson, Bærum PK 347 5.feb.11 Kolsås Bærums SL
414 Lise Sørlie Bach, Støren SSK 347 20.okt.13 Kolstad Trondhjems PK
414 May Elin Kåsen, Støren SSK 347 21.okt.13 Engan Leir Støren PK
414 Inger-Marie Hoberg, Ull SS 347 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
414 Victoria Olaisen, Haugesund PK 347 8.mai.14 int Grand Prix Plzen Czech Sh. Fed.
414 Øivind Isaksen, Aron SK Drammen 347 13.apr.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
414 Bjørn Aasen, Asker SK 347 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
414 Solveig Røste, Lillestrøm OP 347 13.mar.07 Skedsmohallen Lillestrøm OP
427 Runar Strand, Aron SK Drammen 346 11.des.17 Drammenshallen Aron SK Drammen
427 Trond Tanke, Tromsø PK 346 6.apr.19 Polleidet Lyngsalpene PK
427 Jan Sørnes, Stavanger PK 346 1.apr.05 Blåsenborg Stavanger PK
427 Knut Ingar Skotterud, NOP/Dal 346 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
427 Roy Arne Sørmark, Aron SK Drammen 346 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
427 Merete Arctander, Grenland PK 346 22.apr.15 Geiteryggen Grenland PK
427 Erlend Fagermo, Bodø SSK 346 12.nov.14 Hunstad Bodø SSK
427 Livar Gudmestad, Sandnes PK 346 13.mar.18 Bråstein Sandnes PK
427 Kjell Erik Olsson, Kjeller SK 346 17.okt.07 Skedsmohallen Kjeller SK
427 Gerd Sofie Ellingsen, Skudenes PK 346 14.nov.10 Skudenes Skudenes PK
427 Per E. Martinsen, Kjeller SK 346 12.okt.05 Skedsmohallen Kjeller SK
427 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK 346 14.des.17 Lyngheim luftpistolbane Mo PK
427 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 346 16.feb.19 Brekstad Ørland PK
427 Håkon Grønning Rogn, Porsgrunn PK 346 15.des.19 Brevik Porsgrunn PK
427 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 346 6.jan.08 Lånkehallen Stjørdal PK
427 Arnfinn Øyvann, Trondhjems PK 346 6.mar.05 Kolstad Trondhjems PK
443 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK 345 27.feb.18 Kolsås Bærum PK
443 Per Gunnar Wærheim, PI 54 Lunde 345 5.mar.06 Geiteryggen Grenland PK
443 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 345 17.jun.11 nord Sankthansholet Ørland PK
443 Janne Olden, Trondhjems PK 345 8.okt.06 Kolstad Trondhjems PK
443 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 345 22.feb.18 Krapfoss Ull SS
443 Johanna Seem, Trondhjems PK 345 2.des.07 Selbuhallen Selbu PK
443 Liv Fritzvold, Bærum PK 345 11.jan.15 bpk Kolsås Bærum PK
443 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 345 27.jan.06 Hunstad Bodø SSK
443 Aud Hege Santi, Støren SSK 345 10.mar.14 Engan Leir Støren SSK
443 Fredrik Walløe, Stavanger PK 345 1.feb.07 Blåsenborg Stavanger PK
443 Elisabeth Wiel, Oslo PK 345 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
443 Marianne Ødegård, Oslo PK 345 10.apr.10 NM Gjøvik Fjellhall Gjøvik PK
443 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern 345 4.feb.06 Prestegardskogen Stord PK
443 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen 345 11.des.17 Drammenshallen Aron SK Drammen
443 Kristine Ramsøy-Syse, Lillestrøm OP 345 4.nov.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
443 Eystein Eliassen, Salangen PK 345 24.apr.10 Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
443 Hege Johnsen, Narvik PK 345 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
460 Maya Waldeland, Stavanger PK 344 6.apr.18 Blåsenborg Stavanger PK
460 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK 344 8.feb.20 Bodø Bodø SSK
460 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK 344 13.okt.17 Gimlehallen Kristiansand PK
460 Kjell M. Haarr, Sola PK 344 17.mar.06 Blåsenborg Stavanger PK
460 Terje Holm, Lausgarda SSL 344 21.feb.14 Lausgarda Lausgarda SSL
460 Oscar Amlie, Porsgrunn PK 344 18.mar.09 Geiteryggen Grenland PK
460 Arild Brattrud, Dokka PK 344 11.apr.09 Sportshytta i Hov Lausgarda SSL
460 Gunnar Voreland, Stord PK 344 16.feb.17 Prestegardsskogen Stord PK
460 Rune Berg, Sarpsborg PK 344 19.jan.13 Kulås Sarpsborg PK
460 Norvald Storli, Trondhjems PK 344 27.jan.08 Selbuhallen Selbu PK
460 Rita Fossen, Nordre Land SS 344 8.des.14 Lausgarda Lausgarda SSL
460 Emile De Bruyn, Porsgrunn PK 344 11.des.05 Brevik Porsgrunn PK
460 Marisol Lampe, Stavanger PK 344 27.des.13 Blåsenborg Stavanger PK
460 Emma Skjølberg, Trondhjems PK 344 6.jan.06 Lånkehallen Stjørdal PK
460 Terje Røste, Lillestrøm OP 344 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
460 Jan Stokseth, Farris SS - Larvik 344 10.des.17 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
460 Tore Jahr, Kisen MSL 344 25.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
460 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK 344 9.nov.15 Støren skytesenter Støren SSK
460 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK 344 21.jan.17 Larvik Farris SS - Larvik
479 Kurt Eike, Stavanger PK 343 16.feb.15 Blåsenborg Stavanger PK
479 Tiril Wulvik, Ørland PK 343 19.feb.10 Engan Leir Støren PK
479 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 343 14.feb.15 Fevikhallen Kristiansand PK
479 Terje Johansen, Evje PK 343 27.jan.08 Fevikhallen Grimstad SS
479 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 343 13.nov.19 Kolsås Bærum PK
479 Roar Andersen, Sarpsborg PK 343 1.nov.14 Kulås Sarpsborg PK
479 Arild Stokka, Stavanger PK 343 20.jan.05 Blåsenborg Stavanger PK
479 Jenny Louise Hervard, Bærum PK 343 1.apr.17 NM Mysen Mysen PL
479 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 343 30.apr.16 NM Eidsberghallen Mysen PL
479 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 343 12.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
479 Are Wivestad, Sola PK 343 27.des.17 Blåsenborg Stavanger PK
479 Odd Magnar Bjørkås, Sitter IL PK 343 23.mar.10 Sitter Grendehus Sitter IL PK
479 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK 343 24.feb.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
479 Geir Thoresen, Bærum PK 343 21.jan.05 Rykkinn Vestre Bærum SSL
479 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK 343 13.jan.06 Våganhallen Svolvær PK
494 Jostein Engesmo, Støren SSK 342 28.des.16 Støren skytesenter Støren SSK
494 Kristin Aaslund, Hokksund PK 342 16.mar.11 Drammenshallen Aron SK Drammen
494 Finn Christenssen, Stavanger PK 342 17.feb.05 Blåsenborg Stavanger PK
494 Erling Overholt, Steinkjer PK 342 19.jan.14 Egge fellesbane Steinkjer PK
494 Maja Hansen, Tromsø PK 342 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
494 Håvard Aurlien, SF Ørn 342 4.jan.20 Kolsås Bærum PK
494 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 342 27.sep.12 Jernbanen Ringerike PK
494 Arvid Hagen, Sandnes PK 342 29.jan.12 Bråstein Sandnes PK
494 Harald Setsaas, Selbu PK 342 22.okt.05 Selbu Selbu PK
494 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK 342 21.nov.16 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
494 Elin Leirvik, Trondheim SS 342 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
494 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK 342 22.okt.12 Kolsås Bærum PK
494 Svanhild Storstein, Haugesund PK 342 30.des.14 Blåsenborg Stavanger PK
507 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK 341 6.nov.05 Porsgrunn Porsgrunn PK
507 Ingunn Green, Farris SS - Larvik 341 18.jan.20 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
507 Petter Kristoffersen, SF Ørn 341 8.jun.15 Kolsås Bærum PK
507 Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK 341 26.des.07 Brekstad Ørland PK
507 Rhoar Størseth, Selbu PK 341 27.jan.08 Selbuhallen Selbu PK
507 Anders Dahl Tørring, Porsgrunn PK 341 5.jan.12 Brevik Porsgrunn PK
507 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK 341 1.des.11 Selfors Mo PK
507 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 341 27.des.17 Kolsås Bærum PK
507 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK 341 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
507 Christina Meisingseth, Stavanger PK 341 17.mar.17 Blåsenborg Stavanger PK
507 Laila Inderberg, Stavanger PK 341 5.feb.09 Blåsenborg Stavanger PK
507 Terje Buseth, Kotsøy PK 341 23.feb.14 Engan Leir Støren SSK
507 Maria Andreassen, Bærum PK 341 27.des.12 Kolsås Bærum PK
507 Jarl Eirik Haldorsen, Bremnes PK 341 20.apr.07 Prestegårdskogen Stord PK
521 Steinar Djønne, Odda PK 340 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
521 Sølve-Aleksander Kjellbakk, Bodø SSK 340 3.mai.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
521 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 340 7.mar.07 Drammenshallen Aron SK Drammen
521 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK 340 6.feb.20 Laksevåg Bergen PK
521 Willy Klette, Oppegård SL 340 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
521 Erik Holst, Alta SSK 340 6.mar.11 Alta Ungdomsskole Alta SSK
521 Ragnhild K. Voreland, Stord PK 340 15.des.09 Prestegardsskogen Stord PK
521 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK 340 24.feb.18 Kulås Sarpsborg PK
521 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 340 27.des.18 Kolsås Bærum PK
521 Magomed Rizvanovitsj Edaev, Sarpsborg PK 340 27.des.17 Kolsås Bærum PK
521 Jan Johansen, Alta SSK 340 8.mar.09 Alta Ungdomsskole Alta SSK
521 Oddvar Johannes Olsen, Hitra PK 340 13.okt.11 Hitra Helsetun Hitra PK
521 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK 340 31.jan.16 Bjørnehaugen Kristiansund PK
521 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 340 26.jan.20 Frosta Frosta SSL
535 Julian Sandhøfer, Sitter IL PK 339 6.jun.15 NM Mysen Fagkomite Pistol
535 Tore Lunde, Oscarsborg PK 339 11.mar.06 Skedsmohallen Kjeller SK
535 Kine Gotfredsen, Kongsberg PK 339 15.feb.12 Drammenshallen Aron SK Drammen
535 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP 339 13.mar.16 Skedsmohallen Lillestrøm OP
535 Øyvind Stene, Sarpsborg PK 339 24.sep.17 Kulås Sarpsborg PK
535 Nina Olsen Skipstad, Sandnes PK 339 23.jan.14 Blåsenborg Stavanger PK
535 Rolf Toven, Nesset PK 339 12.apr.15 Meierikjelleren Sunndal PK
542 Xiumei Situ Berg, Nedre Eiker PK 338 21.apr.10 Rykkinn Vestre Bærum SSL
542 Anne Britt Ødegård, Bremnes PK 338 31.jan.09 Prestegardsskogen Stord PK
542 Frode Hennø, Bremnes PK 338 18.mar.07 Prestegårdskogen Bremnes PK
542 Roger Skaget, Ørland PK 338 15.mar.16 Brekstad Ørland PK
542 Even Storø, Selbu PK 338 22.jan.17 Selbuhallen Selbu PK
542 Karoline Tangen Bergsland, Sarpsborg PK 338 2.apr.16 Kulås Sarpsborg PK
542 Norunn Beate Bendiksen Bolstad, Vestnes PK 338 5.feb.11 Bjørnehaugen Kristiansund PK
542 Audun Kvandal, Odda PK 338 10.jul.19 Brekstad Ørland PK
542 Olav Johny Ludviksen, Porsgrunn PK 338 8.mar.20 Brevik Porsgrunn PK
542 Bente Wollum, Trondhjems PK 338 25.nov.06 Lånkehallen Stjørdal PK
542 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 338 22.jan.07 Drammenshallen Aron SK Drammen
542 Elin Tjetland, Stavanger PK 338 12.mar.08 Blåsenborg Stavanger PK
542 Sigrid Annie Åsjord, Bodø SSK 338 13.jun.18 Bodø Bodø SSK
542 Kent Daniel Grønseth, Porsgrunn PK 338 20.jan.09 Geiteryggen Grenland PK
542 Frank-Robert Gustavsen, Trondhjems PK 338 11.nov.07 Egge Fellesbane Steinkjer PK
557 Caspar Vere, SF Ørn 337 20.nov.05 Kolsås Bærums SL
557 Michael Andre Skulestad, Stord PK 337 8.des.05 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
557 Silje Finsaas, Kristiansund PK 337 3.des.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
557 Lene Dyrland, Porsgrunn PK 337 4.nov.07 Brevik Porsgrunn PK
557 Jann Skogstad, Birkenes & Lillesand SSL 337 9.mar.08 Fevikhallen Birkenes & Lillesand SSL
557 Jarle Løklingholm, Stord PK 337 24.jan.19 Prestegardsskogen Stord PK
557 Ragnar Sagbakken, Bærum PK 337 18.mar.06 Kolsås Ull SS
557 Jan Teilgård, Kristiansund PK 337 2.feb.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
557 Terje Fallmyr, Rissa PK 337 17.jun.11 nord Sankthansholet Ørland PK
557 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 337 20.okt.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
557 Morten Larsos, Sandnessjøen PK 337 1.feb.10 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
557 Roy Gunnar Johansen, Mysen PL 337 24.okt.15 Momarken Mysen PL
557 Tore Bjønnes, Fredrikstad SS 337 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
557 Arnfinn P Nesje, Trondhjems PK 337 1.mar.07 Kolstad Trondhjems PK
557 Tormod Sveen, Vest Torpa UL 337 30.jan.12 Lausgarda Lausgarda SSL
557 Kaj Jacobsen, OKTS 337 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
557 Olav Helgesen, Stord PK 337 20.apr.07 Prestegårdskogen Stord PK
557 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 337 10.jul.19 Brekstad Ørland PK
557 Sissel Gunhild Lystad, Namnå PK 337 11.jan.20 Alfhallen Kisen MSL
576 Marius Strøm, Sitter IL PK 336 15.mar.15 Utvorda grendehus Sitter IL PK
576 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK 336 13.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
576 Wenche M. Rydning, Ørland PK 336 15.mar.08 Brekstad Ørland PK
576 Raija Riekki, Svolvær PK 336 28.jan.05 Våganhallen Svolvær PK
576 Emil Flore, Sitter IL PK 336 1.mar.07 Kolstad Trondhjems PK
576 Inge Johannessen, Selbu PK 336 4.nov.06 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
576 Martin Solvær Øyvann, Trondhjems PK 336 22.feb.14 Kolstad Trondhjems PK
576 Kine Gran, Kongsberg PK 336 21.mar.12 Lampeland Numedal SSK
576 Adrian Halle, Stavanger PK 336 26.okt.18 Blåsenborg Stavanger PK
576 Kirsten Marianne Mysen, Mysen PL 336 2.apr.17 NM Mysen Mysen PL
576 Anita L. Hansen, Svolvær PK 336 24.nov.07 Våganhallen Svolvær PK
576 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK 336 20.jan.17 Kolsås Bærum PK
588 Kristoffer Frich Hanøy, Bremnes PK 335 24.feb.06 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
588 Kjell Borchgrevink, Grenland PK 335 13.des.06 Geiteryggen Grenland PK
588 Knut Schüller, Porsgrunn PK 335 11.okt.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
588 Tor Andre Opås, Evje PK 335 24.feb.17 Evjemoen Evje PK
588 Trym Ramlo Ystad, Trondhjems PK 335 5.nov.05 Utvorda Grendehus Sitter PK
588 Roy Wittenberg, Sola PK 335 13.nov.07 Skiljaberghallen Sola PK
588 Elin Andresen, Kjeller SK 335 11.jan.12 Skedsmohallen Kjeller SK
588 Jørn Lied Nordtvedt, Kjeller SK 335 5.mar.05 Skedsmohallen Kjeller SK
588 Silje Therese Tendenes, Stavanger PK 335 9.mar.12 Blåsenborg Stavanger PK
597 Trond Myrslo, Steinkjer PK 334 7.okt.07 Egge Fellesbane Steinkjer PK
597 Einar Glad, Tromsø PK 334 11.feb.05 Tromsdalen Tromsø PK
597 Ida Alexandra Claussen, Steinkjer PK 334 21.nov.11 Egge fellesbane Steinkjer PK
597 Lars Inge Aga, Odda PK 334 5.jan.13 Prestegardsskogen Stord PK
597 Harald Stenvaag, Vestre Bærum SSL 334 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
597 Tone Kopås, Numedal SSK 334 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
603 Daniel Olaussen, Melhus PK 333 26.okt.19 Alfhallen Kisen MSL
603 Arne Alexander Tofte, Stord PK 333 4.feb.06 Prestegardskogen Stord PK
603 Ole Kristian Østmo Bye, Trondhjems PK 333 27.mar.07 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
603 Katrine Wee Tørlen, Stavanger PK 333 28.nov.14 Blåsenborg Stavanger PK
603 Anette Grüner, Viking PK og RK 333 5.nov.12 Engan Leir Støren PK
603 Thorolf Bergmann, Fredrikstad SS 333 20.apr.08 Krapfoss Krapfoss SSL
603 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS 333 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
603 Kari Hansen Muri, HVKSK 333 23.apr.16 Skedsmohallen Lillestrøm OP
603 Torkil Moen, Porsgrunn PK 333 12.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
612 Paul Notto Mikkelsen, Grimstad SS 332 4.feb.06 Fevikhallen Grimstad SS
612 Christina Andreassen, Bergen PK 332 24.nov.16 Laksevåg Bergen PK
612 Ståle Ketil Nordeng, Trondheim SS 332 14.mar.18 Kolstad Trondhjems PK
612 Maria Loe, Aron SK Drammen 332 11.des.17 Drammenshallen Aron SK Drammen
612 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK 332 11.jan.20 Alfhallen Kisen MSL
612 Sigvart Kaldahl, Sitter IL PK 332 21.feb.09 Egge Fellesbane Steinkjer PK
612 Torbjørn Ingvaldsen, Fredrikstad SS 332 10.nov.08 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
612 Jannicke Sandstad, Sitter IL PK 332 2.apr.06 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
612 Daniel Bowler, Lyngsalpene PK 332 9.mar.13 Gml. sykehjemmet Lyngsalpene PK
612 Venke De Lange, Aron SK Drammen 332 7.nov.07 Drammenshallen Aron SK Drammen
612 Erling Slettvold, Vardø PK 332 10.apr.05 Vardø Idrettshall Vadsø SL
612 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL 332 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
612 Peik Borud, Bærum PK 332 13.feb.11 Kolsås Bærum PK
625 Svein Granøien, Støren SSK 331 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
625 Daniel Hjelle, Aron SK Drammen 331 24.jan.05 Drammenshallen Aron SK Drammen
625 Linn Elise Rølvåg, Ull SS 331 3.mar.12 Kulås Sarpsborg PK
625 Irene Mork, Kristiansund PK 331 19.nov.17 Vestneshallen Vestnes PK
625 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 331 18.nov.07 Skudenes Skudenes PK
625 Magnus A. Stenhaug, Porsgrunn PK 331 13.mar.05 NM Stange Stange SS
625 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 331 19.feb.10 Engan Leir Støren PK
625 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK 331 7.mar.20 Tromsø Tromsø PK
625 Stein Erik Kjøsnes, Trondhjems PK 331 24.nov.13 Kolstad Trondhjems PK
625 Jan-Christer Eidet, Porsgrunn PK 331 20.okt.19 Brevik Porsgrunn PK
625 Martin Bråten Granøien, Støren SSK 331 28.des.15 Støren Skytesenter Støren SSK
625 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK 331 11.mar.19 Støren Skytesenter Støren SSK
625 Tine Andrea Solie, Sarpsborg PK 331 2.mar.15 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
625 Mickel Ferstad, Porsgrunn PK 331 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
625 Marit Ulvund, Sunndal PK 331 8.des.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
640 Øyvind Steinsholt, Farris SS - Larvik 330 24.mar.07 NM Råholthallen Kisen MSL
640 Lill Torjesen, Blinken M&P 330 11.jan.20 Alfhallen Kisen MSL
640 Tor Henning Dåpan, Grenland PK 330 16.feb.09 Geiteryggen Grenland PK
640 Christine Hilde, Stavanger PK 330 22.jan.17 Blåsenborg Stavanger PK
640 Rune Kristian Johansen, Askim PK 330 7.jun.15 NM Mysen Fagkomite Pistol
640 Odd Tore Brustad, Eidskog SS 330 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL
640 Simon Tysland, Ørland PK 330 2.apr.06 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
640 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 330 13.feb.16 Brekstad Ørland PK
640 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK 330 16.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
640 Elise Nygård, Trondheim SS 330 24.mar.19 Brekstad Ørland PK
640 Turid Gulestø, Selbu PK 330 29.mar.19 NM Selbu Selbu PK
651 Lars Indergård, Bærum PK 329 2.des.13 Kolsås Bærum PK
651 Anita Larsen, Meråker PK 329 22.feb.13 NM Lånkehallen Sør/Nordtr. SK
651 Janicke Pettersen, Strømsgodset HIL 329 27.nov.07 Drammenshallen Aron SK Drammen
651 Kristian Hansen, Grenland PK 329 4.nov.09 Geiteryggen Grenland PK
651 Gunnar Teigland, Tysnes SSK 329 24.feb.06 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
651 May Kristin Eggen, Støren SSK 329 5.jan.07 Stjørdal Gymnas Stjørdal PK
651 Henrik Dahl, Trondhjems PK 329 18.des.05 Selbuhallen Selbu PK
651 Per Hagen, Aron SK Drammen 329 9.sep.15 Drammenshallen Aron SK Drammen
651 Andreas Torheim, Eide og Fræna PK 329 17.feb.07 Vestnes Vestnes PK
651 Jørn Noddeland, Grimstad SS 329 2.okt.10 Gimlehallen Kristiansand PK
651 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK 329 29.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
662 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK 328 17.mar.13 Bjørnehaugen Kristiansund PK
662 Sigurd Lien, Lyngsalpene PK 328 8.okt.11 Mellomveien Tromsø PK
662 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK 328 4.mar.17 Kulås Sarpsborg PK
662 Thomas Monsen, SF Ørn 328 19.apr.09 Labb og Line-hallen Krapfoss SSL
662 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK 328 27.okt.19 Alfhallen Kisen MSL
667 Kenneth Svinsås, Ørland PK 327 24.mar.19 Brekstad Ørland PK
667 Jeanette Syversen, Hokksund PK 327 7.apr.10 Drammenshallen Aron SK Drammen
667 Eva Bakkejord, Finnsnes PK 327 29.jan.10 Gml. Sykehjemmet Lyngsalpene PK
667 Lena Ytterdahl, Oslo FS 327 2.des.12 Trosterud Oslo PK
667 Geir Skymoen, Aasa MSL 327 22.sep.13 Solør Skytterhall Namnå PK
667 Pia S. Øyvann, Trondhjems PK 327 17.okt.07 Kolstad Trondhjems PK
667 Ingrid Saglia, Porsgrunn PK 327 2.feb.12 Brevik Porsgrunn PK
667 Morten Hernes, Ørland PK 327 18.okt.15 Brekstad Ørland PK
667 Kristine Fisknes, Steinkjer PK 327 14.jan.11 int Hell Open MIR/NSF
667 Bjørn Granhaug, Kjeller SK 327 9.nov.05 Skedsmohallen Kjeller SK
667 Bjørn-Arild Frøshaug, Hamar SSK 327 15.mar.17 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
667 Karoline Eriksen, Stord PK 327 3.apr.09 Prestegardsskogen Stord PK
667 Anders Lucas Gunnestad, Hamar SSK 327 26.mar.15 Terningmoen Hamar IL-Pgr
667 Sander Tøien, Krapfoss SSL 327 30.mar.11 Krapfoss Krapfoss SSL
667 Gabriele Nase, Bærum PK 327 1.okt.12 Kolsås Bærum PK
682 Eivind Torgersen, Bærum PK 326 17.okt.11 Kolsås Bærum PK
682 Jens S. Olden, Støren SSK 326 19.mar.06 Brekstad Ørland PK
682 Nicolai S. Østmoe, Oslo PK 326 21.feb.16 Kolsås Bærum PK
682 Finn Olufsen, Sandnessjøen PK 326 15.jan.05 Sandnessjøen Mo PK
682 Stephan Olsen, Sitter IL PK 326 21.feb.09 Egge Fellesbane Steinkjer PK
682 Linda Siren Arnesen, Sarpsborg PK 326 22.mar.11 Momarken Mysen PL
682 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK 326 2.des.17 Polleidet Lyngsalpene PK
682 Kim Andre Mortensen, Bodø SSK 326 16.des.09 Hunstad Bodø SSK
682 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK 326 11.nov.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
682 Mia Glückstad, SF Ørn 326 9.feb.18 Kolsås Bærum PK
682 Jonas Bugge, Grenland PK 326 31.aug.11 Geiteryggen Grenland PK
682 Hilda Oddbjørg Nortun, Aukra PK 326 10.des.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
682 Steinar Solheim, Stord PK 326 3.feb.08 Prestegardskogen Stord PK
695 Bjørn Myrseth, Elverum RK 325 11.mar.06 Rykkinn Vestre Bærum SSL
695 Jan Gasmann, Mysen PL 325 7.mar.06 Momarken Mysen PL
695 Maria Helen Larsen Reinnel, Krapfoss SSL 325 4.mar.09 Krapfoss Krapfoss SSL
695 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik 325 16.mar.14 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
695 Trygve Grøsland, Kristiansand PK 325 7.okt.06 Gimlehallen Kristiansand PK
695 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK 325 30.apr.16 NM Eidsberghallen Mysen PL
695 Robertus Cornelis Louwe, Porsgrunn PK 325 8.mar.20 Brevik Porsgrunn PK
695 Hildegunn Glasøy, Støren SSK 325 12.mar.16 Støren skytesenter Støren SSK
695 Kristian Jegervatn, Lyngsalpene PK 325 5.mar.16 Gml. sykehjemmet Lyngsalpene PK
695 Willy Brochs, Haugesund PK 325 14.nov.10 Skudenes Skudenes PK
695 Petter Waldenstrøm, SF Ørn 325 19.nov.05 Rykkinn Vestre Bærums SSL
695 Kine Solberg, Porsgrunn PK 325 16.okt.16 Brevik Porsgrunn PK
695 Bjørn Richard Langli, Ull SS 325 30.nov.11 Krapfoss Krapfoss SSL
695 Kåre Andreassen, Svolvær PK 325 18.jan.12 Våganhallen Svolvær PK
695 Ranveig Heggen, Haugesund PK 325 18.okt.17 Stavangergata 5 Haugesund PK
695 Birger Johansen, Tromsø PK 325 23.feb.07 Mellomveien Tromsø PK
695 Mie Sørum, Sarpsborg PK 325 2.nov.14 Kulås Sarpsborg PK
695 Tore Nørbech, Kristiansund PK 325 31.jan.16 Bjørnehaugen Kristiansund PK
695 Vilde Frisendal, Sitter IL PK 325 26.jan.13 Utvorda Grendehus Sitter IL PK
695 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 325 21.mar.18 Stamneshallen Sandnessjøen PK
695 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK 325 29.sep.17 Kolsås Bærum PK
695 Balazs Hirko, Bærum PK 325 29.mar.15 Kolsås Bærum PK
695 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P 325 11.jan.20 Alfhallen Kisen MSL
718 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 324 26.apr.08 NM Rådehallen Råde SL
718 Kristoffer Kristiansen, SF Ørn 324 25.nov.09 Skedsmohallen Kjeller SK
718 Knut Trulsrud, Bærums SL 324 12.mar.06 Kolsås Bærums SL
718 Frida Aune, Hitra PK 324 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
718 Joakim Sylte, Kristiansund PK 324 26.okt.08 Bjørnehaugen Kristiansund PK
718 Einar Karlsen, Bergen PK 324 8.jan.07 Stemmemyren Bergen PK
718 Fridtjof Dyptveit, Heimdal MSL 324 25.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
718 Alida Næve, Støren SSK 324 9.jan.16 Støren Skytesenter Støren SSK
726 Anita Christensen, Grimstad SS 323 29.jan.11 Fevikhallen Birkenes & Lillesand SSL
726 Linda Kanedal, Oslo PK 323 10.mar.07 Kolsås Ull SS
726 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 323 21.mar.09 NM Meråker Skytehall MIR
726 Ole Jørgen Fjellstad, Sarpsborg PK 323 21.apr.12 Momarken Mysen PL
726 Halvor Nordseth, Grenland PK 323 10.mar.10 Geiteryggen Grenland PK
726 Trond Borgen, Bergen PK 323 16.feb.08 Stemmemyren Bergen PK
726 Fredrik Størseth Høiby, Selbu PK 323 11.nov.07 Egge Fellesbane Steinkjer PK
726 Håkon Tøråsen, Namnå PK 323 1.feb.14 Solør skytterhall Namnå PK
726 Geir Mannseth, Bergen PK 323 7.feb.12 Stemmemyren NOP/Haakonsvern
726 Ruth Amalie Olsen, Sarpsborg PK 323 16.feb.13 Kulås Sarpsborg PK
736 Tord Wivestad, Trondhjems PK 322 26.okt.19 Alfhallen Kisen MSL
736 Annie Rein Havn, Sitter IL PK 322 20.jan.18 Utvorda Sitter IL PK
736 Elise Hovde, Ørland PK 322 14.mar.09 Brekstad Ørland PK
736 Geir Jonassen, Sola PK 322 1.mar.05 Skiljaberghallen Sola PK
736 Randi Halvorsen Aarsheim, Ull SS 322 15.des.17 Krapfoss Ull SS
736 Eirik Ørjansen, Bremnes PK 322 23.apr.06 Prestegardskogen Stord PK
736 Morten Sæther, Hamar SSK 322 12.des.18 Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
736 Tobias Bekken, Støren SSK 322 30.sep.17 Støren skytesenter Støren SSK
736 John-arne Singsåsmo, Støren SSK 322 16.mar.14 Engan Leir Støren SSK
736 Ingunn Bonderud, Lillestrøm OP 322 28.feb.08 Skedsmohallen Lillestrøm OP
736 Liv B. Enerstvedt, Nore og Uvdal PK 322 31.mar.12 NM Skedsmohallen Lillestrøm OP
736 Cecilie Renate Dahle Næss, Nedre Eiker PK 322 2.apr.17 NM Mysen Mysen PL
748 Tom Erik Hammer, Støren SSK 321 3.mar.10 Engan Leir Støren PK
748 Kjell Inge Flaate, Stavanger PK 321 6.jan.05 Blåsenborg Stavanger PK
748 Tove Koppergård, Aron SK Drammen 321 14.mar.16 Drammenshallen Aron SK Drammen
748 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK 321 5.nov.17 Brevik Porsgrunn PK
748 Gerd Eliassen, Mo PK 321 12.nov.06 Selfors Mo PK
748 Line Juvik, NOP/Haakonsvern 321 5.feb.13 Stemmemyren Bergen PK
748 Turid Skotterud, NOP/Dal 321 25.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
748 Arne Lidwin, OKTS 321 29.jan.15 Ekeberghallen OKTS
748 Frode Brattset, Støren SSK 321 29.apr.13 Engan leir Støren PK
748 Elin Karlsen, NOP/Dal 321 25.mar.06 NM Råholthallen Kisen MSL
748 Ingunn Sannes Heiberg, Porsgrunn PK 321 15.jan.05 Brevik Porsgrunn PK
759 Jan Helmen, Aron SK Drammen 320 12.mai.19 Drammen Aron SK Drammen
759 Nils Aage Bjeren, NOP/Dal 320 10.mar.07 Skedsmohallen Kjeller SK
759 Tommy Anthoni Anthonisen, Porsgrunn PK 320 12.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
759 Vibeke Sætre, Bærum PK 320 16.mar.16 Kolsås Bærum PK
759 Ragna Marie Folstad, Støren SSK 320 17.des.17 Støren Skytesenter Støren SSK
759 Lauren Johanne Heitmann, Lyngsalpene PK 320 25.nov.17 Mellomvegen Tromsø PK
759 Grete Furu, Tromsø PK 320 11.feb.05 Tromsdalen Tromsø PK
759 Siv Aas, Støren SSK 320 11.mar.13 Engan leir Støren PK
759 Alexander B. Holten, Oslo PK 320 23.mar.14 Trosterud Oslo PK
759 Hans Bo Hansen, Lunner SL 320 6.apr.14 NM Ringerikshallen Ringerike PK
759 Jan Erik Lunde, Porsgrunn PK 320 12.mar.11 NM Alfhallen Kisen MSL