Alle på topp: Hurtig S-rev, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 585 Frank Lien 246 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Frank Lien, Ringerike PK 585 16.des.18 Hønefoss Ringerike PK
1 Jakob Kråkevik, Odda PK 585 30.jan.20 ODDA Odda PK
3 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 582 6.feb.17 Nodeland Greipstad PK
4 Arild Inge Wollan, Støren SSK 581 26.aug.12 Furukollen Støren PK
4 Preben Bakken, Kristiansand PK 581 25.jun.15 Gimlehallen Kristiansand PK
6 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 579 8.des.15 Nodelandshallen Greipstad PK
7 Tor Jonassen, Sandnes PK 576 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK
7 Roar Haugan, Støren SSK 576 15.jun.14 Furukollen Støren SSK
9 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 575 16.aug.14 Stemtjønn Greipstad PK
10 Glenn Bjorheim, Hå PK 572 23.feb.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
10 Rolf Hindal, Haugesund PK 572 25.apr.15 Bråstein Sandnes PK
12 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 570 5.jun.16 Kvinesdalahllen Kvinesdal PK
13 Helge Kristiansen, Sunndal PK 569 5.feb.17 Bollitun Eide og Fræna PK
14 Hans Sørensen Knigge, Aron SK Drammen 568 1.jun.14 Bråtan Modum PK
15 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 567 20.aug.12 Jonsvannet Trondhjems PK
15 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 567 19.feb.12 Tunellen Haugesund PK
17 Steinar Omdal, Greipstad PK 565 21.mai.16 Skarstad Lindesnes PK
17 Kjetil Bromark, Modum PK 565 13.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
17 Jon Ørsund, Sunndal PK 565 10.apr.17 Bollitun Eide og Fræna PK
20 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 564 23.okt.16 Tunellen Haugesund PK
21 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 563 23.mai.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
21 Olav Melkild, Sunndal PK 563 6.mar.17 Bollitun Eide og Fræna PK
23 Olaf Åvitsland, Evje PK 562 13.okt.18 Evjemoen Evje PK
23 Ole Christian Gruer, Røyken SL 562 21.aug.18 Drammen Aron SK Drammen
23 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 562 3.jun.13 Jonsvannet Trondhjems PK
26 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 561 13.des.15 Olledalen Asker SK
27 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK 560 25.apr.15 Bråstein Sandnes PK
27 Evert André Jonassen, Halden PK 560 20.aug.16 Regimentsmyra Fredrikstad SS
27 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 560 11.jun.16 Stemtjønn Greipstad PK
27 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 560 21.aug.18 Drammen Aron SK Drammen
31 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 559 2.des.17 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
31 Terje Storholt, Oslo PK 559 13.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
33 Per Rune Magnussen, Sola PK 558 29.mar.14 Bråstein Sandnes PK
33 Rikard Hille, Greipstad PK 558 21.apr.12 Flakke Loner Kristiansand PK
35 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 557 24.jan.16 Gimlehallen Kristiansand PK
36 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 556 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
37 Rune Thoresen, Verdal SSL 555 17.nov.16 Vinne Verdal SSL
37 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 555 17.aug.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
37 Robert Ilievski, Greipstad PK 555 16.feb.20 Gimlehallen Kristiansand PK
37 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 555 24.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
37 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 555 3.jun.12 Lerkehaug Steinkjer PK
37 Rune Kimo, Rissa PK 555 17.jun.12 Furukollen Støren PK
37 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK 555 6.mar.17 Bollitun Eide og Fræna PK
44 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 554 16.jun.13 Furukollen Støren PK
44 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 554 22.nov.15 Hula Askim PK
44 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL 554 14.jan.15 Vinne Verdal SSL
47 Petter Berg, Aron SK Drammen 553 14.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
47 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 553 4.sep.12 Dalaråa Sunndal PK
47 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 553 11.feb.17 Bangshallen Brumunddal PK
50 Arne Kvam, Bærum PK 552 27.aug.16 Kurud Oppegård SL
50 Dag Liestøl, Vennesla PK 552 6.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
50 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 552 4.mai.14 Asmundvåg Hitra PK
50 Ingar Woll, Bærum PK 552 15.feb.16 Ekeberghallen OKTS
50 Magne Kristiansen, Fredrikstad SS 552 20.aug.16 Regimentsmyra Fredrikstad SS
55 Roar Hembre, Trondheim SS 551 22.jun.14 Oppdal Oppdal PK
55 Terje Kolstad, Verdal SSL 551 16.nov.17 Vinne Verdal SSL
55 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 551 3.jun.12 Bråtan Modum PK
55 Norman Hetland, Sandnes PK 551 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK
59 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 550 27.mar.16 Ragdehallen Odda PK
60 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 549 19.aug.17 Blikshavn Kopervik PK
60 Atle Kleppe, Sandnes PK 549 16.feb.13 Tunellen Haugesund PK
60 Britt Elena Wollan, Støren SSK 549 14.jun.15 Furukollen Støren SSK
63 Ingar Haugen, Hokksund PK 548 3.jun.12 Bråtan Modum PK
63 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 548 19.mai.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
63 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 548 22.aug.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
63 Tom Cato Karlsen, Røyken SL 548 13.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
67 Roald Henning Stokken, Åsane PK 547 12.aug.15 Laksevåg Bergen PK
67 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 547 23.aug.14 Korterudmyra Mysen PL
67 Gunnar Orthe, Haugesund PK 547 19.okt.14 Tunellen Haugesund PK
67 Øivind Johnsen, Oppegård SL 547 27.aug.16 Kurud Oppegård SL
71 Liv Håland, Hå PK 546 24.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
71 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 546 20.mai.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
73 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 545 18.apr.15 Stemtjønn Greipstad PK
73 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 545 2.aug.14 Myråsen Selbu PK
75 Martin Øyhus, Dokka PK 544 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
75 Odd Bjorheim, Hå PK 544 23.feb.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
77 John Erik Lofthus, Haugesund PK 543 13.feb.15 Tunellen Haugesund PK
77 Pål Vevang, Tromsø PK 543 3.sep.15 Tromsdalen Tromsø PK
77 Claus De Lange, Svelvik SS 543 23.mai.12 Bråtan Modum PK
80 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 542 22.apr.17 Jonahola Åsane PK
81 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 541 18.aug.13 Myhrespiten Hokksund PK
81 Lasse Hovd, Bærum PK 541 23.nov.13 Gimlehallen Kristiansand PK
81 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 541 13.aug.17 Bangshallen Brumunddal PK
81 Jan Ove Midtun, Bergen PK 541 30.sep.18 Voss NOP/Voss
85 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 540 14.nov.13 Vinne Verdal SSL
85 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 540 14.mai.13 Jonsvannet Trondhjems PK
87 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 539 3.jun.12 Bråtan Modum PK
87 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 539 18.jun.16 Myhrespiten Hokksund PK
87 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 539 16.aug.14 Myhrespiten Hokksund PK
87 Bjørn Johannessen, Nedre Eiker PK 539 16.aug.14 Myhrespiten Hokksund PK
91 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 538 17.jan.18 Vinne Verdal SSL
91 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 538 5.sep.15 Blikshavn Kopervik PK
93 Sjur I Børve, Odda PK 537 11.feb.12 Ragdehallen Odda PK
93 Runar Aas, Aron SK Drammen 537 3.jun.12 Bråtan Modum PK
95 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 536 30.mai.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
95 André Hansø, Kristiansund PK 536 17.jan.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
95 Erling Hardeland, Haugesund PK 536 17.mar.12 Tunellen Haugesund PK
95 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 536 21.mai.16 Skarstad Lindesnes PK
99 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK 535 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK
99 John Lothe, Haugesund PK 535 16.apr.16 Karmøyhallen Kopervik PK
99 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 535 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
99 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 535 24.aug.13 Blikshavn Kopervik PK
99 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 535 14.sep.14 Tromsdalen Tromsø PK
104 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 533 14.mai.13 Jonsvannet Trondhjems PK
104 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 533 24.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
104 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 533 20.aug.16 Myhrespiten Hokksund PK
104 Kjell Olsen, Bergen PK 533 15.apr.18 Skjerve NOP/Voss
108 Morten Jacobsen, Oppegård SL 532 27.aug.16 Kurud Oppegård SL
108 Morten Sleire, Kvam PK 532 24.jun.18 Skjerve NOP/Voss
108 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 532 16.feb.13 Tunellen Haugesund PK
111 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 531 30.sep.18 Voss NOP/Voss
111 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 531 6.okt.18 Bangshallen Brumunddal PK
111 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 531 8.jan.17 Bollitun Eide og Fræna PK
111 Gisle Huge, Bodø SSK 531 24.mar.12 Meløy Meløy PK
115 Hugo Kjetså, Evje PK 530 10.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
115 Geir Storholt, Greipstad PK 530 20.feb.15 Gimlehallen Kristiansand PK
117 Arild Knudsen, Sandnes PK 529 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK
117 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 529 23.mai.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
119 Cato Brekke, Hokksund PK 528 16.jun.18 Myhrespiten Hokksund PK
119 Pål Espen Bondestad, Porsgrunn PK 528 15.jan.13 Falken skytesenter Finnsnes PK
119 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 528 25.apr.15 Bråstein Sandnes PK
119 Hans Johansen, Trondhjems PK 528 14.mai.12 Jonsvannet Trondhjems PK
123 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 527 6.okt.18 Bangshallen Brumunddal PK
123 Håvard Todal, OKTS 527 4.sep.17 Maridalen OKTS
123 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 527 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
126 Are Wivestad, Sola PK 526 25.apr.15 Bråstein Sandnes PK
127 Stanley Olsen, Lindesnes PK 525 21.mai.16 Skarstad Lindesnes PK
127 Snorre Lenes, Trondhjems PK 525 14.mai.14 Jonsvannet Trondhjems PK
127 Atle Kristoffersen, Sandnes PK 525 25.apr.15 Bråstein Sandnes PK
127 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 525 23.mai.12 Bråtan Modum PK
131 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 524 7.des.15 Nodelandshallen Greipstad PK
131 Tom Henry Øvland, Greipstad PK 524 14.apr.18 Stemtjønn Greipstad PK
133 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 523 29.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
133 Kenneth Folkestad Goa, Porsgrunn PK 523 30.nov.14 Olledalen Asker SK
133 Richard Aaserud, Ringerike PK 523 4.sep.18 Ekeberg Oslo PK
133 Øyvind Sundet, Tønsberg O. PK 523 9.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
133 Arve Guldhav, Kvinesdal PK 523 23.feb.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
133 Jens Christian Jepsen, Kristiansand PK 523 21.apr.12 Flakke Loner Kristiansand PK
133 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 523 8.feb.16 Bollitun Eide og Fræna PK
133 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 523 22.nov.15 Hula Askim PK
141 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK 522 22.sep.18 Drammen Aron SK Drammen
141 Runar Ingebretsen, Losby VPK 522 27.jan.18 Hula bak brannstasjon Askim PK
141 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 522 14.mar.15 Ragdehallen Odda PK
144 Øystein Wold, Trondhjems PK 521 19.mai.16 Jonsvatnet Trondhjems PK
144 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 521 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
144 Arne Ronny Martinsen, Askim PK 521 22.nov.15 Hula Askim PK
147 Gunnar Eide, Bergen PK 520 18.apr.15 Jonahola Åsane PK
148 Ståle Hansen, Nedre Eiker PK 519 14.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
148 Asle Frantzen, Bergen PK 519 12.aug.15 Laksevåg Bergen PK
148 Roar Bjerke, Oppegård SL 519 27.aug.16 Kurud Oppegård SL
148 Janina-Simone Krause, Greipstad PK 519 12.mai.18 Stemtjønn Greipstad PK
152 Geir Magnussen, Bergen PK 518 12.aug.15 Laksevåg Bergen PK
152 Thomas Schrøder, Støren SSK 518 22.jun.14 Oppdal Oppdal PK
154 Rune Kristian Johansen, Askim PK 517 22.nov.15 Hula Askim PK
154 Martin Johnsrud, Modum PK 517 20.aug.16 Myhrespiten Hokksund PK
156 Aleksander Åreskjold, Sandnes PK 516 9.mar.13 Bråstein Sandnes PK
156 Bjørn Wold, Trondhjems PK 516 19.mai.16 Jonsvatnet Trondhjems PK
156 Espen Sivertsen, Greipstad PK 516 14.jan.20 Nodelandshallen Greipstad PK
156 Ola Todal, Trondhjems PK 516 17.jun.17 Myråsen Selbu PK
160 Stig Eriksen, Trondhjems PK 515 19.mai.16 Jonsvatnet Trondhjems PK
160 Morten André Johansen, Oscarsborg PK 515 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
160 Thomas Olson, Haugesund PK 515 17.mar.12 Tunellen Haugesund PK
160 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK 515 23.feb.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
164 Frode Øien, Kr.sand Garnison PK 514 10.mar.16 Gimlehallen Kristiansand PK
164 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 514 11.des.15 Nodelandshallen Greipstad PK
164 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK 514 8.mai.18 Dalaråa Sunndal PK
164 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 514 20.aug.16 Regimentsmyra Fredrikstad SS
168 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 513 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK
168 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 513 9.okt.16 Bollitun Eide og Fræna PK
170 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL 512 15.okt.15 Vinne Verdal SSL
170 Rune Johan Soleide, Førde PK 512 28.apr.13 Kråkenesmarka Førde PK
170 Inge Ystanes, Odda PK 512 30.jan.20 ODDA Odda PK
170 Even Kristiansen, Modum PK 512 3.jun.12 Bråtan Modum PK
170 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 512 1.aug.15 Myråsen Selbu PK
175 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 511 5.des.15 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
176 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 510 13.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
176 Arne Aarnes, Verdal SSL 510 4.mai.14 Asmundvåg Hitra PK
176 Børre Andreas Haugen, Sigdal PK 510 26.mai.12 Myhrespiten Hokksund PK
176 Arvid Hagen, Sandnes PK 510 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK
176 Lene Aurora Gloppen, Sandnes PK 510 25.apr.15 Bråstein Sandnes PK
176 Erik Sveum, Aron SK Drammen 510 17.aug.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
182 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 509 21.mai.16 Skarstad Lindesnes PK
182 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK 509 30.sep.18 Voss NOP/Voss
184 Filip Vinæs, Mysen PL 508 22.nov.15 Hula Askim PK
184 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 508 7.apr.18 Blikshavn Kopervik PK
186 Morten Ringkilen, Mysen PL 507 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
186 Stefan Lars Erik Gunnar Klasson, Kr.sand Garnison PK 507 27.mai.18 Kristiansand Kr.sand Garnison PK
186 Ole Morten Valø, Askim PK 507 22.nov.15 Hula Askim PK
189 Per Trovik, Asker SK 505 6.jul.13 Myhrespiten Hokksund PK
189 Kristin Thune, OKTS 505 3.sep.18 Ekeberg OKTS
191 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 504 25.nov.18 Prestegardsskogen Stord PK
191 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 504 13.apr.15 Bollitun Eide og Fræna PK
191 Ove Søfting, Kvæfjord PK 504 8.jul.12 Tromsdalen Tromsø PK
191 Bendik Nilsen Bergendal, Støren SSK 504 17.jun.12 Furukollen Støren PK
195 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 503 3.des.16 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
195 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 503 30.nov.14 Falken sk.senter Finnsnes PK
195 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 503 21.aug.18 Drammen Aron SK Drammen
195 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 503 16.des.18 Hønefoss Ringerike PK
195 Arne Horneland, Haugesund PK 503 16.feb.20 Kuleisen Haugesund PK
200 Øyvind Træet, Haugesund PK 502 17.jan.15 Tunellen Haugesund PK
200 Einar Morten Landsem, Støren SSK 502 20.aug.17 Furukollen Støren SSK
202 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 501 13.aug.14 Laksevåg Bergen PK
202 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 501 30.mai.12 Falken skytesenter Finnsnes PK
202 Arne Granerud, Elverum PK 501 11.feb.17 Bangshallen Brumunddal PK
202 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 501 16.jun.18 Myhrespiten Hokksund PK
206 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 500 5.jul.14 Myhrespiten Hokksund PK
207 Tor Jørgen Tofte, Bergen PK 499 12.aug.15 Laksevåg Bergen PK
207 Kristian Fuglestad, Hå PK 499 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK
207 Hans Torslett, Bæverdalen PK 499 17.jun.12 Furukollen Støren PK
207 Jonny Knem, Svelvik SS 499 9.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
211 Thomas Granerud, Oppegård SL 498 16.sep.17 Kurud Oppegård SL
211 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 498 24.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
211 Rune Finstad, OKTS 498 15.nov.13 Ekeberg OKTS
214 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 497 23.okt.16 Tunellen Haugesund PK
214 Rasmus Olaus Vatne, Sandnes PK 497 25.apr.15 Bråstein Sandnes PK
214 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 497 23.mai.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
217 Hans Martin, Trondhjems PK 495 14.mai.14 Jonsvannet Trondhjems PK
217 Andreas Kiltvik, Selbu PK 495 16.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
217 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 495 9.mar.13 Bråstein Sandnes PK
220 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 494 13.feb.15 Tunellen Haugesund PK
220 Stian Kristoffersen, Modum PK 494 2.jan.12 Ekeberg OKTS
220 Geir Atle Småvik, Orkla PK 494 23.mai.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
223 Torstein Rinnan, Bergen PK 493 15.apr.18 Skjerve NOP/Voss
223 Peter Hirth, Aron SK Drammen 493 22.aug.15 Myhrespiten Hokksund PK
225 Espen Thommassen, Aron SK Drammen 492 2.jan.12 Ekeberg OKTS
225 May-Kristin Øgreid, Sandnes PK 492 9.mar.13 Bråstein Sandnes PK
225 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 492 3.jun.18 Kristiansand Kr.sand Garnison PK
225 Livar Gudmestad, Sandnes PK 492 25.feb.17 Kvinesdal Kvinesdal PK
229 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 491 24.jun.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
229 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK 491 9.feb.15 Bollitun Eide og Fræna PK
231 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 490 11.feb.17 Bangshallen Brumunddal PK
232 Tony Østreng Tsigakis, Greipstad PK 489 27.feb.15 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
233 Ronald Pettersen, Meløy PK 486 24.mar.12 Meløy Meløy PK
234 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 485 17.jun.17 Myråsen Selbu PK
234 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK 485 21.apr.12 Flakke Loner Kristiansand PK
236 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 484 3.des.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
237 Peter Bergheim, Sandane PK 483 2.des.17 Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
237 Leif Tellefsen Brendeland, Haugesund PK 483 24.jan.16 Tunellen Haugesund PK
237 Bjørnar Eike Amundsen, Greipstad PK 483 14.apr.18 Stemtjønn Greipstad PK
237 Tor Andre Opås, Evje PK 483 13.okt.18 Evjemoen Evje PK
241 Reidar Langkjær, Åsane PK 482 4.jun.15 Jonahola Åsane PK
241 Siri Salvesen Nygaard, Greipstad PK 482 18.feb.15 Nodelandshallen Greipstad PK
241 Gustav Tisthamar, Bergen PK 482 11.aug.16 Laksevåg Bergen PK
244 Morten L. Olsen, Kr.sand Garnison PK 481 24.nov.13 Gimlehallen Kristiansand PK
244 Ian Reyes Aasebø, Sandnes PK 481 5.mai.12 Bråstein Sandnes PK