Alle på topp: Hurtig Rev, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 586 Arild Inge Wollan 596 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 587 10.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
2 Arild Inge Wollan, Støren SSK 586 13.jun.11 Furukollen Støren PK
2 Hans Sørensen Knigge, Aron SK Drammen 586 18.jan.13 Olledalen Asker SK
4 Tor Jonassen, Sandnes PK 585 3.nov.12 Bråstein Sandnes PK
5 Jakob Kråkevik, Odda PK 581 11.feb.10 Ragdehallen Odda PK
5 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 581 9.aug.14 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
5 Kjetil Bromark, Modum PK 581 20.jun.15 Myhrespiten Hokksund PK
8 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 579 23.okt.11 Prestegardsskogen Stord PK
8 Arild Foros, Kotsøy PK 579 26.aug.12 Furukollen Støren PK
10 Terje Storholt, Oslo PK 578 29.mai.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
10 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 578 14.sep.14 Tromsdalen Tromsø PK
10 Glenn Bjorheim, Hå PK 578 23.feb.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
13 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 577 13.jun.18 Ardalen Vaksdal SSK
13 Rikard Hille, Greipstad PK 577 18.mai.19 Stemtjønn Greipstad PK
15 Lasse Hovd, Bærum PK 576 27.nov.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
15 Olav Melkild, Sunndal PK 576 11.jun.13 Dalaråa Sunndal PK
17 Preben Bakken, Kristiansand PK 575 6.apr.14 Gimlehallen Kristiansand PK
17 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK 575 2.okt.13 Kråkenesmarka Førde PK
17 Frank Lien, Ringerike PK 575 29.sep.18 Myhrespiten Hokksund PK
20 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 574 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
20 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 574 11.feb.16 Nodelandshallen Greipstad PK
20 Britt Elena Wollan, Støren SSK 574 28.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
23 Norman Hetland, Sandnes PK 573 30.sep.17 Bråstein Sandnes PK
23 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 573 14.apr.18 Stemtjønn Greipstad PK
25 Roald Henning Stokken, Åsane PK 572 19.jun.13 Laksevåg Bergen PK
25 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 572 5.mai.10 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
25 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 572 13.jun.15 Stemtjønn Greipstad PK
25 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 572 3.jun.14 Jonsvannet Trondhjems PK
25 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 572 15.mar.15 Tunellen Haugesund PK
25 Georg Aas, Sarpsborg PK 572 25.sep.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
31 Hans Torslett, Bæverdalen PK 571 31.aug.14 Furukollen Støren SSK
32 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 570 14.mai.14 Smidholen Namnå PK
33 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 569 6.feb.12 Fevikhallen Grimstad SS
33 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 569 2.sep.12 Tromsdalen Verdal SSL
33 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 569 12.aug.13 Jonsvannet Trondhjems PK
36 Lars Storemark, NOP-Bergen 568 8.okt.17 VOSS Åsane PK
36 Ingar Haugen, Hokksund PK 568 3.jun.12 Bråtan Modum PK
36 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 568 25.nov.18 Prestegardsskogen Stord PK
39 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 567 18.jan.13 Olledalen Asker SK
39 Bjørn Johannessen, Nedre Eiker PK 567 4.mai.16 Bråtan Modum PK
39 Tom Cato Karlsen, Røyken SL 567 4.mai.16 Bråtan Modum PK
39 Arild Knudsen, Sandnes PK 567 9.nov.13 Bråstein Sandnes PK
39 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 567 23.mai.18 Drammen Aron SK Drammen
44 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 566 29.mai.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
44 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL 566 19.jun.19 Tromsdal Verdal SSL
44 Rolf Hindal, Haugesund PK 566 18.mar.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
44 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 566 8.des.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
44 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 566 19.aug.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
44 Runar Magnussen, Sola PK 566 27.nov.10 Skiljaberghallen Sola PK
44 Morten Alex Myhre, Sarpsborg PK 566 17.jun.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
51 Øystein Elvestad, Bergen PK 565 7.mai.14 Laksevåg Bergen PK
51 Per Rune Magnussen, Sola PK 565 24.okt.15 Bråstein Sandnes PK
51 Evert André Jonassen, Halden PK 565 19.aug.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
51 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 565 30.apr.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
51 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 565 20.jun.15 Harstad pistolarena Harstad PK
51 Ole Christian Gruer, Røyken SL 565 9.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
51 Trond Edvart Wium, Aron SK Drammen 565 3.apr.11 Olledalen Asker SK
51 Atle Kleppe, Sandnes PK 565 22.mar.11 Ragdehallen Odda PK
59 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 564 27.jun.12 Bråtan Modum PK
59 Alexander Tangen, Svelvik SS 564 8.des.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
59 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 564 3.jun.12 Bråtan Modum PK
59 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 564 18.jan.20 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
59 Runar Ingebretsen, Losby VPK 564 28.mar.15 Olledalen Asker SK
59 Olaf Åvitsland, Evje PK 564 13.okt.18 Evjemoen Evje PK
59 Sjur I Børve, Odda PK 564 15.mar.14 Ragdehallen Odda PK
66 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 563 14.jun.15 Furukollen Støren SSK
66 Trond Bergsveen, Lena SS 563 6.nov.11 Totenhallen Lena SS
66 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 563 9.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
66 Sjur Authen, Oscarsborg PK 563 25.mai.13 Seiersten Oscarsborg PK
66 Claus De Lange, Svelvik SS 563 9.des.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
66 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 563 18.jun.16 Myhrespiten Hokksund PK
72 Frode Knutsen, Trondhjems PK 562 31.aug.14 Furukollen Støren SSK
72 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 562 3.jun.13 Jonsvannet Trondhjems PK
72 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK 562 25.okt.14 Bråstein Sandnes PK
72 Rune Kimo, Rissa PK 562 21.apr.13 Asmundvåg Hitra PK
72 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 562 16.sep.11 Blikshavn Kopervik PK
72 Steinar Omdal, Greipstad PK 562 20.sep.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
72 Helge Kristiansen, Sunndal PK 562 4.sep.12 Dalaråa Sunndal PK
79 John Olav Sundal, Tysnes SSK 561 13.sep.18 Vevatne Tysnes SSK
79 John Vedø, Kopervik PK 561 14.mar.15 Blikshavn Kopervik PK
79 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 561 10.feb.18 Bangshallen Brumunddal PK
79 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 561 9.feb.20 Brumunddal Brumunddal PK
79 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 561 6.feb.10 Totenhallen Lena SS
79 Gunnar Orthe, Haugesund PK 561 21.okt.18 Tunellen Haugesund PK
85 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 560 27.jun.12 Bråtan Modum PK
85 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 560 1.jun.19 Blikshavn Skytebane Skudenes PK
85 Are Wivestad, Sola PK 560 23.mar.19 Blikshavn Kopervik PK
85 Espen Sivertsen, Greipstad PK 560 9.feb.20 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
85 Flemming Mark Pedersen, Kopervik PK 560 8.apr.17 Blikshavn Kopervik PK
85 Petter Berg, Aron SK Drammen 560 23.mai.18 Drammen Aron SK Drammen
91 Stian Kristoffersen, Modum PK 559 7.jun.15 Bråtan Modum PK
91 Morten André Johansen, Oscarsborg PK 559 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
91 Atle Arvesen, NOP/Dal 559 1.apr.12 Totenhallen Lena SS
91 Tommy Haugland, Svelvik SS 559 11.jun.16 Bjørndalen Sandefjord PK
91 Raymond Lillemo, Førde PK 559 4.sep.11 Kråkenesmarka Førde PK
91 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 559 20.jan.17 Stavangergaten 5 Haugesund PK
91 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 559 15.jan.12 Bømlohallen Bremnes PK
91 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 559 17.nov.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
91 Pål Vevang, Tromsø PK 559 14.sep.14 Tromsdalen Tromsø PK
100 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 558 19.apr.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
100 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 558 25.nov.12 Olledalen Asker SK
100 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 558 26.aug.18 Furukollen Støren SSK
100 Rune Finstad, OKTS 558 5.nov.18 Ekeberg OKTS
100 John Lothe, Haugesund PK 558 20.jan.17 Stavangergaten 5 Haugesund PK
100 Roald Fuglestad, Hå PK 558 20.aug.19 Svartemyr NOP/Vatne
100 Simon Engan, Fauske & Sørfold PK 558 4.feb.11 Hunstad Bodø SSK
100 Ole Petter Røed, Sandefjord PK 558 19.aug.17 Bjørndalen Sandefjord PK
100 Odd Bjorheim, Hå PK 558 16.nov.19 Bråstein Sandnes PK
100 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 558 13.okt.19 Hula bak brannst. Askim PK
100 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 558 16.mar.14 Hula i Askim Askim PK
111 Arild Brattrud, Dokka PK 557 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
111 Sten Ove Larsen, Greipstad PK 557 9.jan.11 Fevikhallen Grimstad SS
111 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 557 3.jun.12 Bråtan Modum PK
111 Jostein Barvik Solheim, Meløy PK 557 17.feb.17 Glomfjord Pistolbane Meløy PK
111 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 557 11.aug.18 Lerkehaug Steinkjer PK
111 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 557 22.apr.17 Bjørndalen Sandefjord PK
111 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 557 21.nov.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
118 Stein Hjort Endresen, Sola PK 556 3.nov.12 Bråstein Sandnes PK
118 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 556 3.jun.12 Bråtan Modum PK
118 Bjørn Wold, Trondhjems PK 556 20.mai.10 Jonsvatnet Trondhjems PK
118 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 556 13.okt.19 Hula bak brannst. Askim PK
118 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 556 9.mar.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
118 Rolf Toven, Nesset PK 556 2.sep.12 Tromsdalen Verdal SSL
118 Øivind Johnsen, Oppegård SL 556 9.jan.10 Olledalen Asker SK
118 Ronny Bjerkan, Selbu PK 556 27.jun.16 Jonsvatnet Trondhjems PK
118 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 556 21.apr.18 Bjørndalen Sandefjord PK
118 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 556 29.mai.14 Smidholen Namnå PK
128 Trygve Fundingsland, Sandnes PK 555 12.mar.11 Bråstein Sandnes PK
128 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 555 26.nov.11 Hunstad Bodø SSK
128 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 555 29.mai.14 Smidholen Namnå PK
128 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 555 10.mai.18 Smidholen Namnå PK
132 Kjell Olsen, Bergen PK 554 24.jun.18 Skjerve NOP/Voss
132 Arne Kvam, Bærum PK 554 25.sep.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
132 André Trønnes, Narvik PK 554 13.okt.12 Idrettens hus Narvik PK
132 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK 554 21.aug.18 Drammen Aron SK Drammen
132 Rune Johan Soleide, Førde PK 554 28.apr.13 Kråkenesmarka Førde PK
132 Roar Haugan, Støren SSK 554 26.aug.12 Furukollen Støren PK
132 Simon Øyvind Sørfosbog, Bergen PK 554 11.jun.16 Jonahola Åsane PK
132 Arve Guldhav, Kvinesdal PK 554 23.feb.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
140 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK 553 16.apr.17 Ragdehallen Odda PK
140 John Tellef Håbesland, Evje PK 553 11.aug.12 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
140 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 553 8.apr.17 Bråstein Sandnes PK
140 Morten Ringkilen, Mysen PL 553 19.jun.16 Korterudmyra Mysen PL
140 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 553 9.jun.16 Tromsdal Verdal SSL
140 Reidar Langkjær, Åsane PK 553 17.apr.13 Jonahola Åsane PK
140 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 553 16.apr.16 Karmøyhallen Kopervik PK
140 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 553 24.aug.13 Blikshavn Kopervik PK
140 Johan Sand, Halden PK 553 19.jun.16 Korterudmyra Mysen PL
149 Leif Inge Turøy, Åsane PK 552 11.jun.16 Jonahola Åsane PK
149 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK 552 24.nov.19 Prestegardsskogen Stord PK
149 Kenneth Hempkins, Asker SK 552 27.nov.10 Olledalen Asker SK
149 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 552 29.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
149 Gisle Huge, Bodø SSK 552 22.mar.12 Hunstad Bodø SSK
149 André Hansø, Kristiansund PK 552 18.feb.12 Verpingsvika Ålesund PK
155 Asle Frantzen, Bergen PK 551 5.okt.13 Jonahola Åsane PK
155 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 551 13.okt.19 Hula bak brannst. Askim PK
155 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK 551 24.jun.18 Skjerve NOP/Voss
155 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 551 24.aug.13 Blikshavn Kopervik PK
155 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 551 28.mai.11 Myhrespiten Hokksund PK
155 Roar Hembre, Trondheim SS 551 2.sep.12 Tromsdalen Verdal SSL
155 Torbjørn Nerland, Trondhjems PK 551 10.mai.11 Dalaråa Sunndal PK
155 Knut Henning Våge, Haugesund PK 551 15.nov.15 Tunellen Haugesund PK
155 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 551 22.mai.12 Dalaråa Sunndal PK
155 Even Kristiansen, Modum PK 551 27.jun.12 Bråtan Modum PK
165 Ronald Pettersen, Meløy PK 550 17.feb.17 Glomfjord Pistolbane Meløy PK
165 Espen Magnussen, Sola PK 550 3.apr.10 Skiljaberghallen Sola PK
167 Morten J Moritz Hartmann, Asker SK 549 13.des.15 Olledalen Asker SK
167 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 549 21.aug.12 Dalaråa Sunndal PK
167 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 549 31.aug.17 Vevatne Tysnes SSK
167 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 549 21.aug.11 Furukollen Støren PK
167 Sondre Landvik, Trondhjems PK 549 29.mai.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
167 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 549 13.okt.19 Hula bak brannst. Askim PK
167 Kim-Ove Ellingssen, Asker SK 549 8.nov.15 Olledalen Asker SK
167 Alf Johnsen, Greipstad PK 549 7.sep.11 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
167 Bjørn Aasen, Asker SK 549 28.mai.16 Seiersten Oscarsborg PK
167 Terje Kolstad, Verdal SSL 549 7.jun.17 Tromsdal Verdal SSL
167 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 549 12.mai.18 Stemtjønn Greipstad PK
167 Knut Ingar Skotterud, NOP/Dal 549 1.apr.12 Totenhallen Lena SS
167 Morten Sleire, Kvam PK 549 24.jun.18 Skjerve NOP/Voss
167 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 549 5.okt.13 Jonahola Åsane PK
167 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 549 20.jan.17 Stavangergaten 5 Haugesund PK
182 Christian Hegstad, Oscarsborg PK 548 7.mai.11 Seiersten Oscarsborg PK
182 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 548 30.sep.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
182 Jonny Knem, Svelvik SS 548 9.des.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
182 Tore Fjeld, Namnå PK 548 10.mai.18 Smidholen Namnå PK
182 Espen Schanche, Sandefjord PK 548 19.aug.17 Bjørndalen Sandefjord PK
182 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 548 24.jun.18 Skjerve NOP/Voss
182 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 548 6.apr.19 Bjørndalen Sandefjord PK
182 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 548 15.apr.18 Skjerve NOP/Voss
190 Jens Ragnar Nygård, Moss PK 547 15.mai.10 Bjørndalen Sarpsborg PK
190 Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK 547 14.jun.14 Seiersten Oscarsborg PK
190 Geir Magnussen, Bergen PK 547 19.jun.13 Laksevåg Bergen PK
190 Roger Feed, Horten O. PK 547 22.apr.17 Bjørndalen Sandefjord PK
190 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 547 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
190 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 547 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
190 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 547 24.aug.14 Tromsdal Verdal SSL
190 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 547 23.aug.14 Blikshavn Kopervik PK
190 Erik Sveum, Aron SK Drammen 547 8.jun.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
199 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 546 26.mai.18 Bangshallen Brumunddal PK
199 Håvard Hoff, Ørland PK 546 20.jun.10 Furukollen Støren PK
199 Kjell Steinar Hafnor, Tysnes SSK 546 14.aug.14 Vevatne Tysnes SSK
199 Kurt Rostøl, Sandnes PK 546 25.okt.14 Bråstein Sandnes PK
199 Sebastian Bach, Støren SSK 546 28.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
199 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 546 30.sep.17 Bråstein Sandnes PK
199 Ingar Woll, Bærum PK 546 5.nov.18 Ekeberg OKTS
199 Jon Ørsund, Sunndal PK 546 3.sep.19 Dalaråa Sunndal PK
199 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 546 25.mai.17 Smidholen Namnå PK
208 Arild Jahnsen, OKTS 545 25.nov.13 Ekeberg OKTS
208 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 545 25.mai.19 Brumunddal Brumunddal PK
208 Arild Kraft, Trondhjems PK 545 3.jun.10 Jonsvannet Trondhjems PK
208 Dag Liestøl, Vennesla PK 545 5.mai.10 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
208 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 545 16.jan.15 Gimlehallen Kristiansand PK
208 Marianne Halvorsen, Mysen PL 545 28.jan.17 Hula bak brannstasjon Askim PK
208 Sindre Stallemo Utgård, Kristiansand PK 545 13.jun.15 Stemtjønn Greipstad PK
215 Tor Amundsen, Enebakk PK 544 15.mai.10 Bjørndalen Sarpsborg PK
215 Ståle Hansen, Nedre Eiker PK 544 14.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
215 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 544 13.okt.18 Evjemoen Evje PK
215 Svenn Arne Nordheim, Lillestrøm OP 544 16.mar.13 Olledalen Asker SK
215 Runar Aas, Aron SK Drammen 544 9.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
220 Svein Tore Rabben, Åsane PK 543 27.apr.11 Laksevåg Bergen PK
220 Børre Andreas Haugen, Sigdal PK 543 24.aug.11 Bråtan Modum PK
220 Robert Ilievski, Greipstad PK 543 16.jan.20 Nodelandshallen Greipstad PK
220 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 543 20.jun.15 Myhrespiten Hokksund PK
220 Nils Landsnes, Oscarsborg PK 543 19.mai.12 Seiersten Oscarsborg PK
220 Håkon Tøråsen, Namnå PK 543 2.nov.14 Smidholen Namnå PK
220 Martin Meltzer, Arendal PK 543 17.feb.19 Stueneshallen Arendal PK
220 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 543 23.nov.14 Verpingsvika Ålesund PK
220 Ola Todal, Trondhjems PK 543 12.aug.13 Jonsvannet Trondhjems PK
229 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 542 29.sep.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
229 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 542 14.jan.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
229 Rune Wilhelmsen, Fåvang PK 542 5.feb.11 Totenhallen Lena SS
229 Kjell Bråten, Sandnes PK 542 8.jun.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
229 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 542 9.feb.20 Brumunddal Brumunddal PK
234 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK 541 26.nov.17 Hula bak brannstasjon Askim PK
234 Bjørn Andreas Bakke, Sigdal og Eggedal PK 541 29.jun.11 Bråtan Modum PK
234 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 541 18.feb.12 Verpingsvika Ålesund PK
234 Jan Roger Hansen, Kongsvinger SS 541 29.mai.14 Smidholen Namnå PK
234 Thomas Haugland, Svelvik SS 541 27.nov.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
234 Finn Robert Lund, Grenland PK 541 7.apr.13 Brevik Porsgrunn PK
234 Sverre A Meisingseth, Kristiansund PK 541 19.mar.14 Bjørnehaugen Kristiansund PK
234 Tore Ådland, Kopervik PK 541 11.aug.18 Blikshavn Kopervik PK
234 Hans Martin, Trondhjems PK 541 14.mai.13 Jonsvannet Trondhjems PK
234 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS 541 9.feb.20 Brumunddal Brumunddal PK
234 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 541 18.aug.13 Myhrespiten Hokksund PK
245 Frode Aasen, Haugesund PK 540 21.mar.10 Tunnellen Haugesund PK
245 Lars M Nå, Odda PK 540 27.mar.16 Ragdehallen Odda PK
245 Øyvind Kimo, Rissa PK 540 28.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
245 John Harald Høyrå Large, Asker SK 540 30.mar.18 solliveien 91 Asker SK
245 Tom Robert Sletta, Oppegård SL 540 19.mai.12 Seiersten Oscarsborg PK
245 Arne Sletteng, Åsane PK 540 11.jun.16 Jonahola Åsane PK
245 Øyvind Træet, Haugesund PK 540 24.jan.16 Tunellen Haugesund PK
245 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 540 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
245 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 540 16.mar.14 Ragdehallen Odda PK
245 Arne Aarnes, Verdal SSL 540 19.apr.15 Asmundvåg Hitra PK
245 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 540 15.mai.19 Tromsdal Verdal SSL
245 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 540 9.jun.16 Y2 Evje Evje PK
245 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 540 3.des.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
245 Reidar Hestnes, Egersund PK 540 30.sep.17 Bråstein Sandnes PK
259 Kristian Fuglestad, Hå PK 539 18.aug.12 Svartemyr NOP/Vatne
259 Thomas Martinsen, Fredrikstad PK 539 15.mai.10 Bjørndalen Sarpsborg PK
259 Jo Sole Runningen, Odda PK 539 20.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
259 John Erik Lofthus, Haugesund PK 539 19.jan.13 Tunellen Haugesund PK
259 Richard Aaserud, Ringerike PK 539 14.sep.19 Myhrespiten Hokksund PK
259 Geir Harveland, Arendal PK 539 17.feb.19 Stueneshallen Arendal PK
259 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK 539 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
259 Per Ivar Robertsen, Bodø SSK 539 18.feb.11 Hunstad Bodø SSK
259 Nina Jeanette Straume Leirivaara, Asker SK 539 13.des.15 Olledalen Asker SK
268 Rune Hammer, Aron SK Drammen 538 30.sep.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
268 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 538 19.jun.19 Tromsdal Verdal SSL
268 Tommy Weiby, Aron SK Drammen 538 11.sep.10 Bjørndalen Sarpsborg PK
268 Frank Hagerup, Fauske & Sørfold PK 538 18.feb.11 Hunstad Bodø SSK
268 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 538 16.jun.13 Furukollen Støren PK
268 Gunnar Eide, Bergen PK 538 8.mai.13 Laksevåg Bergen PK
274 Kjell Gunnar Berås, Kristiansand PK 537 7.sep.11 Stemtjønn Greipstad SL-pgr
274 Jarle Hundseid, Haugesund PK 537 21.okt.12 Tunellen Haugesund PK
274 Peter Hirth, Aron SK Drammen 537 20.nov.16 Hula Askim PK
274 Liv Håland, Hå PK 537 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
274 Svein Ole Nesje, Oslo PK 537 28.mai.11 Myhrespiten Hokksund PK
279 Stine Klausen, Enebakk PK 536 5.jun.11 Bråtan Modum PK
279 Øystein Wold, Trondhjems PK 536 13.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
279 Livar Gudmestad, Sandnes PK 536 24.sep.16 Stemtjønn Greipstad PK
279 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 536 28.mai.11 Myhrespiten Hokksund PK
279 Magnus Sømme, Sandnes PK 536 24.okt.15 Bråstein Sandnes PK
279 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 536 9.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
279 Leif Birger Bø, Sola PK 536 25.okt.14 Bråstein Sandnes PK
279 Tone Østreng Tsigakis, Greipstad PK 536 14.mar.19 Nodelandshallen Greipstad PK
279 Eivind Minge, Moss PK 536 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
288 Richard Høiberg, Fåvang PK 535 5.feb.11 Totenhallen Lena SS
288 Thomas Talmo, Porsgrunn PK 535 7.apr.13 Brevik Porsgrunn PK
288 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 535 28.apr.19 Voss NOP/Voss
288 Siri Salvesen Nygaard, Greipstad PK 535 21.sep.14 Stemtjønn Greipstad PK
288 Leif Jonny Rød, Meløy PK 535 15.feb.13 Glomfjord Meløy PK
288 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 535 25.mai.19 Myhrespiten Hokksund PK
288 Bjørnar Eike Amundsen, Greipstad PK 535 12.mai.18 Stemtjønn Greipstad PK
288 Morten Haagenstad, Trondhjems PK 535 14.mai.13 Jonsvannet Trondhjems PK
288 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 535 19.jan.13 Tunellen Haugesund PK
288 Jan Erik Brandbu, Mysen PL 535 19.jun.16 Korterudmyra Mysen PL
288 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 535 18.jun.16 Myhrespiten Hokksund PK
288 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 535 20.jan.18 Stavangergt. 5 Haugesund PK
288 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 535 16.mar.14 Hula i Askim Askim PK
301 Rune Thoresen, Verdal SSL 534 28.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
301 Magne Mæland, Sandnes PK 534 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
301 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 534 14.apr.13 Totenhallen Lena SS
301 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK 534 4.jun.16 Giske Vigra/Valderøy PK
301 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 534 17.sep.11 Hunstad Bodø SSK
301 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 534 29.mai.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
301 Fredrick Hovengen, Modum PK 534 4.mai.16 Bråtan Modum PK
301 Einar Johan Holst, Oscarsborg PK 534 7.mai.11 Seiersten Oscarsborg PK
301 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 534 21.mar.10 Tunnellen Haugesund PK
301 Torstein Vikan, Verdal SSL 534 15.mai.19 Tromsdal Verdal SSL
311 Tore M. Nøss, Lillehammer PK 533 23.jan.10 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
311 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 533 23.mai.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
311 Jan Ove Midtun, Bergen PK 533 24.jun.18 Skjerve NOP/Voss
311 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK 533 21.jan.14 Bjørnehaugen Kristiansund PK
311 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 533 23.apr.16 Stemtjønn Greipstad PK
311 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 533 10.mar.20 Nodelandshallen Greipstad PK
317 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 532 31.aug.11 Sagforsen Mosjøen PK
317 Thomas Olson, Haugesund PK 532 17.mar.12 Tunellen Haugesund PK
317 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 532 15.sep.19 Voss NOP/Voss
317 Kaj Jacobsen, OKTS 532 30.okt.17 Ekeberg OKTS
317 Arne Johnny Gill, Greipstad PK 532 11.aug.12 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
317 Per Trovik, Asker SK 532 8.nov.15 Olledalen Asker SK
317 Harald Nilsen, Stavanger PK 532 23.apr.11 Skiljaberghallen Sola PK
317 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 532 18.sep.16 Skytesenteret Selbu PK
325 Alf Sundal, Tysnes SSK 531 14.aug.14 Vevatne Tysnes SSK
325 Tom Buene, Vaksdal SSK 531 8.okt.17 VOSS Åsane PK
325 Kai-Åge Johannessen, Sarpsborg PK 531 21.sep.19 Regimentsmyra Fredrikstad SS
328 Thomas Granerud, Oppegård SL 530 25.mai.14 Kurud Oppegård SL
328 Jan Chr. T. Spigseth, Asker SK 530 29.nov.14 Olledalen Asker SK
328 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 530 17.des.11 Narvik Narvik PK
328 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 530 19.aug.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
328 Leif Tellefsen Brendeland, Haugesund PK 530 18.okt.15 Tunellen Haugesund PK
333 Morten Johansen, Oscarsborg PK 529 20.mai.17 Drøbak Oscarsborg PK
333 Arvid Hagen, Sandnes PK 529 27.nov.10 Skiljaberghallen Sola PK
333 Jerzy Sokol, Bergen PK 529 8.mai.13 Laksevåg Bergen PK
333 Per Johannessen, Nedre Eiker PK 529 18.aug.13 Myhrespiten Hokksund PK
333 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 529 8.mai.13 Laksevåg Bergen PK
333 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 529 9.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
333 Tormod Bjerland, Mosjøen PK 529 31.aug.11 Sagforsen Mosjøen PK
333 Orvel Varhaug, Hå PK 529 9.nov.13 Bråstein Sandnes PK
333 Tor Maagø, Aron SK Drammen 529 17.aug.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
333 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK 529 18.feb.12 Verpingsvika Ålesund PK
333 Øyvind Moen Haugan, Oppegård SL 529 29.sep.13 Bjørndalen Sarpsborg PK
333 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 529 9.aug.14 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
345 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 528 29.mai.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
345 Morten Svanes, Egersund PK 528 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
345 Terje Roger Mile, Asker SK 528 30.mar.14 Olledalen Asker SK
345 Tor Andre Opås, Evje PK 528 13.okt.18 Evjemoen Evje PK
345 Roy Blokhus, Mo PK 528 19.aug.19 Rana Åenget Pistolbane Mo PK
345 Finn Færøvik, NOP/Haakonsvern 528 7.mai.14 Laksevåg Bergen PK
345 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 528 6.apr.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
345 Tom Erlend Skårnes, Åsane PK 528 11.jun.16 Jonahola Åsane PK
345 Per Ove Sekse, Odda PK 528 22.mar.11 Ragdehallen Odda PK
354 Ståle Nestås, Bergen PK 527 23.aug.14 Jonahola Åsane PK
354 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 527 15.mar.15 Tunellen Haugesund PK
354 Anders Kortgård, OKTS 527 22.mai.10 Smidholen Namnå PK
354 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 527 1.jun.19 Blikshavn Skytebane Skudenes PK
354 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 527 3.apr.11 Olledalen Asker SK
359 Tor Jørgen Tofte, Bergen PK 526 27.apr.11 Laksevåg Bergen PK
359 Per Erik Bjurstrøm, Nedre Eiker PK 526 5.jun.11 Bråtan Modum PK
359 Johnny Ystanes, Odda PK 526 16.apr.17 Ragdehallen Odda PK
359 Gustav Tisthamar, Bergen PK 526 24.jun.18 Skjerve NOP/Voss
359 Jan Helge Tofte, Stord PK 526 11.sep.16 Prestegardsskogen Stord PK
359 Tormod Strand, Farris SS - Larvik 526 31.aug.19 Åres Farris SS - Larvik
359 Erik Christensen, Bodø SSK 526 7.jan.11 Hunstad Bodø SSK
366 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK 525 31.mar.12 Blikshavn Kopervik PK
366 Sigurd Viker, Lillehammer PK 525 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
366 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 525 12.nov.17 Bjergstedparken Hafrsfjord PK
366 Sondre Nervold, NOP 525 3.apr.11 Olledalen Asker SK
366 Roger Liestøl, Greipstad PK 525 7.sep.11 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
366 Asbjørn Rød, Sunndal PK 525 4.sep.12 Dalaråa Sunndal PK
366 Terje Nilsen, Tromsø PK 525 7.jul.13 Tromsdalen Tromsø PK
366 Alexander Sæle, Åsane PK 525 18.apr.15 Jonahola Åsane PK
366 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 525 5.okt.13 Jonahola Åsane PK
366 Linda Størdal, Enebakk PK 525 23.mai.12 Bråtan Modum PK
366 Gisle Enge, Etne PK 525 17.jan.14 Tunellen Haugesund PK
366 Øivind Isdahl, Trondhjems PK 525 14.aug.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
366 Stefan Lars Erik Gunnar Klasson, Kr.sand Garnison PK 525 7.feb.18 Nodelandshallen Greipstad PK
366 Ruben Frantzen, Askim PK 525 26.jan.19 Hula bak brannstasjon Askim PK
366 Marius Stensland, Modum PK 525 27.jun.12 Bråtan Modum PK
381 Erik Skjefstadmoen, Kongsvinger SS 524 9.aug.15 Egebergbanen Kongsvinger SS
381 Lorentz Gunnar Rød, Sunndal PK 524 26.apr.11 Dalaråa Sunndal PK
381 Erik Christian Bache, Åsane PK 524 5.okt.13 Jonahola Åsane PK
381 Filip Vinæs, Mysen PL 524 19.jun.16 Korterudmyra Mysen PL
381 Lars Magnus Lie, Oslo SS 524 25.mai.19 Myhrespiten Hokksund PK
381 Tom Erik Landberg, Oppegård SL 524 25.mai.14 Kurud Oppegård SL
381 Jørgen Semsøy, Asker SK 524 30.nov.14 Olledalen Asker SK
381 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 524 28.jun.14 Lerkehaug Steinkjer PK
381 Steven Banek Skår, Åsane PK 524 8.okt.17 VOSS Åsane PK
390 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL 523 9.mar.14 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
390 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 523 21.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
390 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK 523 10.mar.12 Bråstein Sandnes PK
390 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK 523 11.jun.16 Bjørndalen Sandefjord PK
390 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 523 18.feb.12 Verpingsvika Ålesund PK
390 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 523 18.feb.12 Verpingsvika Ålesund PK
390 John Olaf Skuland, Vennesla PK 523 24.nov.13 Gimlehallen Kristiansand PK
390 Ove Søfting, Kvæfjord PK 523 13.okt.12 Idrettens hus Narvik PK
390 Morten Støen, Bærum PK 523 25.nov.12 Olledalen Asker SK
390 Rune Mofjell Pedersen, Greipstad PK 523 13.jun.15 Stemtjønn Greipstad PK
390 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK 523 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
390 Ingar Utaaker, Kårstø SSL 523 30.apr.11 Karmøyhallen Kopervik PK
390 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 523 21.nov.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
390 Håkon Jostein Johansen, Mo PK 523 19.aug.19 Rana Åenget Pistolbane Mo PK
390 Frode Mølland, Greipstad PK 523 4.mai.11 Stemtjønn Greipstad SL-Pgr
405 Ilkay Celik, Aron SK Drammen 522 3.apr.11 Olledalen Asker SK
405 Åge Olaussen, Haugesund PK 522 24.nov.19 Prestegardsskogen Stord PK
405 Anders Dingstad, Askim PK 522 23.aug.14 Korterudmyra Mysen PL
405 Tor Arne Helland, Verdal SSL 522 15.mai.19 Tromsdal Verdal SSL
405 Kjetil Olsen, Modum PK 522 5.jun.16 Bråtan Modum PK
405 Magne Kristiansen, Fredrikstad SS 522 16.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
405 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 522 7.apr.13 Brevik Porsgrunn PK
405 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 522 30.sep.17 Bråstein Sandnes PK
413 Helge Folgerø Holm, Åsane PK 521 16.mar.14 Ragdehallen Odda PK
413 Terje Fallmyr, Rissa PK 521 28.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
413 Håvard Todal, OKTS 521 25.sep.17 Ekeberg OKTS
413 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 521 18.sep.16 Skytesenteret Selbu PK
413 Harald Andre Knoop, Sola PK 521 11.aug.18 Blikshavn Kopervik PK
413 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK 521 4.aug.15 Vinterveiskaret Kirkenes PK
413 Pål Hembre, Bærum PK 521 20.des.11 Bråstein Sandnes PK
413 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 521 26.aug.18 Furukollen Støren SSK
413 Johannes Gjerstad, NOP/Voss 521 28.apr.19 Voss NOP/Voss
413 Martin Øyhus, Dokka PK 521 20.mai.12 Nordre Land Dokka PK
413 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 521 27.nov.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
413 Håkon Trønnes, Narvik PK 521 2.jun.12 Heggenkollen Harstad PK
413 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 521 20.aug.12 Jonsvannet Trondhjems PK
413 Stian Ølberg, Sandnes PK 521 5.nov.11 Bråstein Sandnes PK
427 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 520 22.feb.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
427 Rolf Hansen, Narvik PK 520 13.okt.12 Idrettens hus Narvik PK
427 Ole Ervin Tøn, NOP/Voss 520 8.mai.13 Laksevåg Bergen PK
427 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 520 23.aug.14 Jonahola Åsane PK
427 Erik O. Kvam, Sarpsborg PK 520 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
427 Jørgen Andersen, Trondhjems PK 520 20.mai.10 Jonsvatnet Trondhjems PK
427 Hans Petter Lindstad, Sarpsborg PK 520 25.mai.14 Bjørndalen Sarpsborg PK
434 Eirik Djønne, Odda PK 519 5.mar.20 ODDA Odda PK
434 Erik Langebeck, Fredrikstad PK 519 20.aug.16 Regimentsmyra Fredrikstad SS
434 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 519 8.mai.13 Laksevåg Bergen PK
434 Øyvind Wulfsberg, Hokksund PK 519 5.jul.14 Myhrespiten Hokksund PK
434 Aleksander Åreskjold, Sandnes PK 519 5.nov.11 Bråstein Sandnes PK
434 Reidar Haugen, OKTS 519 19.nov.11 Olledalen Asker SK
434 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 519 18.sep.16 Skytesenteret Selbu PK
434 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik 519 10.des.17 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
442 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 518 31.aug.19 Åres Farris SS - Larvik
442 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 518 19.nov.11 Idrettens Hus Narvik PK
442 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 518 3.jun.13 Jonsvannet Trondhjems PK
442 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK 518 30.mai.19 Smiholen Namnå PK
442 Jan Erik Kristoffersen, Sola PK 518 27.nov.10 Skiljaberghallen Sola PK
442 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 518 4.mai.14 Asmundvåg Hitra PK
442 Robert Ivedal, Vennesla PK 518 10.aug.19 Evje Evje PK
442 Espen Hole Markusson, Horten O. PK 518 7.apr.13 Brevik Porsgrunn PK
442 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 518 19.jan.13 Olledalen Asker SK
442 Sverre Skåren, Asker SK 518 3.apr.11 Olledalen Asker SK
442 Gunnar Teigland, Tysnes SSK 518 31.aug.17 Vevatne Tysnes SSK
442 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 518 27.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
442 Ola Brende, Støren SSK 518 31.aug.14 Furukollen Støren SSK
442 Håvard Soknes, Trondhjems PK 518 12.jun.19 Jonsvannet Trondhjems PK
442 Torgeir Johnsen, Gjerdrum PK 518 15.mai.10 Bjørndalen Sarpsborg PK
457 Torbjørn Kanne, Lillehammer PK 517 18.okt.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
457 Jørn Karlsen, Åsane PK 517 18.apr.15 Jonahola Åsane PK
457 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 517 16.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
457 Geir Storholt, Greipstad PK 517 24.nov.13 Gimlehallen Kristiansand PK
457 Finn Inge Halvorsen, Mysen PL 517 19.jun.16 Korterudmyra Mysen PL
457 Toivo Laakso, Lillehammer PK 517 6.feb.10 Totenhallen Lena SS
457 Ole Vidar Elvestad, Bergen PK 517 7.mai.14 Laksevåg Bergen PK
457 Odd Frode Frantzen, Sandnes PK 517 8.apr.17 Bråstein Sandnes PK
457 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 517 7.sep.17 Løvenskiold Oslo PK
466 Jarle Hamarsnes, Luster SSL 516 28.apr.13 Kråkenesmarka Førde PK
466 Jan Kenneth Bårdsen, Kopervik PK 516 16.mar.13 Karmøyhallen Kopervik PK
466 Harald Plavnik, Asker SK 516 13.des.15 Olledalen Asker SK
466 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 516 17.aug.13 Svartemyr NOP/Vatne
466 Atle Jåsund, Sandnes PK 516 24.okt.15 Bråstein Sandnes PK
471 Glen R. Granrud, Sarpsborg PK 515 25.mai.14 Bjørndalen Sarpsborg PK
471 Mona Færstaul, Modum PK 515 19.nov.11 Olledalen Asker SK
471 Robert Foss, Mysen PL 515 17.jun.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
471 Sveinung Jetmundsen, Bergen PK 515 21.jun.11 Laksevåg Bergen PK
471 Bjørn Bredesen, Namnå PK 515 14.mai.14 Smidholen Namnå PK
471 Dennis Sletta, Oppegård SL 515 19.mai.12 Seiersten Oscarsborg PK
471 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 515 14.des.14 Bømlohallen Bremnes PK
471 Morten Mosberg, Greipstad PK 515 6.feb.12 Fevikhallen Grimstad SS
479 Tom Lauritzen, Bodø SSK 514 18.feb.11 Hunstad Bodø SSK
479 Rune Aasen, Aron SK Drammen 514 19.nov.11 Olledalen Asker SK
479 Eirik Kuven, Bergen PK 514 2.mai.12 Laksevåg Bergen PK
479 Jan Ivar Slettbakk, Meløy PK 514 20.feb.15 Glomfjord Meløy PK
479 Jan Ove Takvam, Sola PK 514 3.apr.10 Skiljaberghallen Sola PK
479 Marius Haugerud, Bodung PK 514 28.mar.15 Olledalen Asker SK
479 Frode Svendsen, Åmli PK 514 8.nov.10 Fevikhallen Grimstad SS
479 Arne Reidar Wallin, Sarpsborg PK 514 15.mai.10 Bjørndalen Sarpsborg PK
479 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 514 6.apr.19 Bjørndalen Sandefjord PK
488 Dariusz Tomasz Kowalczyk, Zero PK 513 3.mai.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
488 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 513 13.sep.18 Vevatne Tysnes SSK
488 Øyvind Frank Olsen, Gjerdrum PK 513 3.apr.11 Olledalen Asker SK
488 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK 513 13.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
488 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 513 28.apr.19 Voss NOP/Voss
488 Geir N. Aronsen, Svelvik SS 513 17.aug.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
488 Fred-Erik Sigvartsen, Gjerdrum PK 513 24.nov.12 Olledalen Asker SK
495 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK 512 28.mar.15 Olledalen Asker SK
495 Audun Hauglum Bermingrud, Aron SK Drammen 512 21.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
495 Knut Harald Graven, OKTS 512 25.nov.13 Ekeberg OKTS
495 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 512 24.nov.13 Gimlehallen Kristiansand PK
495 Helge Sten Nilsen, Marnar PL 512 10.sep.16 Skarstad Lindesnes PK
495 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 512 1.aug.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
495 Eva Cecilie Peelen, Sandnes PK 512 25.okt.14 Bråstein Sandnes PK
495 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 512 17.feb.17 Glomfjord Pistolbane Meløy PK
495 Arne Granerud, Elverum PK 512 11.feb.17 Bangshallen Brumunddal PK
504 Rasmus Olaus Vatne, Sandnes PK 511 12.mar.11 Bråstein Sandnes PK
504 Halvor Aas, Røyken SL 511 4.mai.16 Bråtan Modum PK
504 Bastian Myhre, Sykkylven PK 511 18.feb.12 Verpingsvika Ålesund PK
504 Dag Frode Sundem, Trondhjems PK 511 14.mai.12 Jonsvannet Trondhjems PK
504 Paul Kristian Kristensen, Alta SSK 511 24.jun.17 Alta Alta SSK
504 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 511 13.aug.11 Aronsløkka Aron SK Drammen
504 Steinar Frydenlund, Modum PK 511 22.aug.19 Flannum Modum PK
511 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK 510 18.mai.10 Dalaråa Sunndal PK
511 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 510 25.aug.11 Bangshallen Brumunddal PK
511 Neil R. Jones Friestad, Hå PK 510 13.mar.10 Bråstein Sandnes PK
514 Bjørn Langseth, Namnå PK 509 9.jun.13 Smidholen Namnå PK
514 Birger Hovland, Haugesund PK 509 19.nov.16 Tunellen Haugesund PK
514 Jan Varhaug, Hå PK 509 24.okt.15 Bråstein Sandnes PK
514 Johann Hammerdinger, Haugesund PK 509 23.mar.19 Blikshavn Kopervik PK
514 Håvard Østgaard, Agdenes PK 509 10.apr.11 Asmundvåg Hitra PK
514 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 509 9.feb.20 Brumunddal Brumunddal PK
520 Erland Olsen, Lena SS 508 5.feb.11 Totenhallen Lena SS
520 Martin Johnsrud, Modum PK 508 4.mai.16 Bråtan Modum PK
520 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 508 27.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
520 Lars Henrik Egeberg, Asker SK 508 30.nov.14 Olledalen Asker SK
520 Anita Bjurstrøm, Nedre Eiker PK 508 19.nov.11 Olledalen Asker SK
520 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 508 19.aug.19 Rana Åenget Pistolbane Mo PK
520 Arne Horneland, Haugesund PK 508 24.nov.19 Prestegardsskogen Stord PK
520 Beate Klara Knutsen, Åsane PK 508 28.apr.19 Voss NOP/Voss
520 Øyvind Sundet, Tønsberg O. PK 508 9.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
520 Morten Antonsen, Ørland PK 508 22.jun.14 Oppdal Oppdal PK
530 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 507 11.aug.18 Bangshallen Brumunddal PK
530 Magnar Nyttingnes, Eid PK 507 28.apr.13 Kråkenesmarka Førde PK
530 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 507 13.okt.19 Hula bak brannst. Askim PK
530 Thomas Buene, Hå PK 507 25.okt.14 Bråstein Sandnes PK
530 Per Martin Marum, Trondheim SS 507 31.aug.14 Furukollen Støren SSK
530 Ragnar Matberg, Verdal SSL 507 2.sep.12 Tromsdalen Verdal SSL
530 Odd Egil Sponås, Sunndal PK 507 10.mai.11 Dalaråa Sunndal PK
530 Per Ola Søsveen, Asker SK 507 9.jan.10 Olledalen Asker SK
538 Trond Henriksen, Bergen PK 506 8.mai.13 Laksevåg Bergen PK
538 Robert Hansen, Modum PK 506 4.mai.16 Bråtan Modum PK
538 Susanne Bergersen, Asker SK 506 16.mar.13 Olledalen Asker SK
538 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 506 19.okt.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
538 Stein Øyvind Andersen, Stord PK 506 28.apr.13 Prestegardsskogen Stord PK
538 Tore Nygaard, Haugesund PK 506 19.nov.16 Tunellen Haugesund PK
538 Bjørn Andreas Skipstad, Sandnes PK 506 12.mar.11 Bråstein Sandnes PK
538 Tom Erik Grønningsæter, Modum PK 506 9.jan.10 Olledalen Asker SK
538 Kjetil Eia, Time PK 506 19.okt.19 Bråstein Sandnes PK
538 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 506 24.jun.17 Alta Alta SSK
548 Bjørn Magnus Bekken, Modum PK 505 7.jun.15 Bråtan Modum PK
548 Roar Berg, Kristiansand PK 505 19.mar.11 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
548 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 505 31.mai.14 Harstad Harstad PK
548 Agnar Holm, Lillestrøm OP 505 13.mar.10 Skedsmohallen Lillestrøm OP
548 Roy Strøm, Sitter IL PK 505 28.aug.16 Tromsdal Verdal SSL
548 Hans Brataas, Mysen PL 505 16.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
548 Kjell Ottar Suther, Halden PK 505 1.jun.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
548 Rune Kristian Johansen, Askim PK 505 7.sep.13 Korterudmyra Mysen PL
548 Roar Bjerke, Oppegård SL 505 17.jun.12 Bjørndalen Sarpsborg PK
548 Hugo Kjetså, Evje PK 505 13.okt.18 Evjemoen Evje PK
548 Birger Glosimot, Notodden PK 505 15.jan.11 Olledalen Asker SK
559 Anders Osmundsen, Horten O. PK 504 22.apr.17 Bjørndalen Sandefjord PK
559 Helge Atle Rønningsen, OKTS 504 29.okt.18 Ekeberg OKTS
559 Lars Gunnar Kristiansen, Sunndal PK 504 11.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
559 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 504 15.okt.11 Hunstad Bodø SSK
559 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 504 12.jun.19 Jonsvannet Trondhjems PK
559 Roy Aune, Hitra PK 504 10.apr.11 Asmundvåg Hitra PK
559 Geir Pettersen, Harstad PK 504 17.des.11 Narvik Narvik PK
559 Thomas Schrøder, Støren SSK 504 31.aug.14 Furukollen Støren SSK
567 Morten Sundkøien, Namnå PK 503 9.jun.13 Smidholen Namnå PK
567 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 503 23.mai.18 Drammen Aron SK Drammen
567 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK 503 28.mai.17 Bangshallen Brumunddal PK
567 Terje Buseth, Kotsøy PK 503 7.jul.11 Furukollen Støren PK
567 Jørn Kristiansen, Farris SS - Larvik 503 15.apr.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
567 Gunnar Varhaug, Hå PK 503 25.okt.14 Bråstein Sandnes PK
567 Tony Østreng Tsigakis, Greipstad PK 503 22.aug.15 Stemtjønn Greipstad PK
567 Per Arve Heggset, Sunndal PK 503 29.mai.12 Dalaråa Sunndal PK
567 Bernhard Landenes, Haugesund PK 503 17.feb.17 Stavangergaten 5 Haugesund PK
567 Knut A. Rugsland, Birkenes & Lillesand SSL 503 13.aug.11 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
577 Erling Hardeland, Haugesund PK 502 17.mar.12 Tunellen Haugesund PK
577 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne 502 18.aug.12 Svartemyr NOP/Vatne
577 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 502 29.jun.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
577 Egil Heimtun, Sunndal PK 502 11.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
577 Ove Himle, NOP/Voss 502 15.sep.19 Voss NOP/Voss
577 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 502 27.jan.18 Hula bak brannstasjon Askim PK
583 Leif Kvitne, Finnsnes PK 501 29.mai.11 Heggenkollen Finnsnes PK
583 Roger Forsbakk, Nedre Eiker PK 501 13.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
583 Jarle Kato Sivertsen, Meløy PK 501 14.jan.12 Glomfjord Meløy PK
583 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 501 13.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
583 Jan Inge Kjeldsen, Brumunddal PK 501 10.feb.18 Bangshallen Brumunddal PK
588 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 500 19.aug.17 Regimentsmyra Fredrikstad SS
588 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 500 12.jun.19 Jonsvannet Trondhjems PK
588 Norvald Storli, Trondhjems PK 500 18.aug.11 Jonsvannet Trondhjems PK
588 Thomas Sverdrup, SF Ørn 500 17.nov.13 Olledalen Asker SK
588 Per Helliesen, NOP/Vatne 500 18.aug.12 Svartemyr NOP/Vatne
588 Lene Aurora Gloppen, Sandnes PK 500 25.okt.14 Bråstein Sandnes PK
588 Erik Stai, Levanger SSL 500 21.aug.11 Furukollen Støren PK
588 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 500 18.jan.13 Olledalen Asker SK