Alle på topp: Hurtig Grov, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 595 Erik Bækkevold 621 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 594 3.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
2 Tor Jonassen, Sandnes PK 589 19.sep.08 MVM Boden CISM Sweden
3 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 588 19.jan.13 Bangshallen Brumunddal PK
3 Roar Hembre, Trondheim SS 588 20.aug.14 Västerås Swedish SSF
5 Ole Opsahlseter, Namnå PK 587 23.sep.05 Rena Forsvarets sk.utv.
6 Morgan Bunes, Bærum PK 586 28.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
7 Lasse Hovd, Bærum PK 585 20.okt.19 MVM Wuhan CISM
7 Runar Magnussen, Sola PK 585 20.jan.17 Bråstein Sandnes PK
9 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 584 12.mar.09 Buran Trondhjems PK
10 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 583 23.sep.05 Rena Forsvarets sk.utv.
10 Terje Storholt, Oslo PK 583 14.jun.09 Korterudmyra Mysen PL
10 Arvid Simonsen, Alta SSK 583 7.jul.12 Kvenvikmoen Alta SSK
13 Aslak Dueskar, Ørland PK 582 11.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
13 Håvard Hoff, Ørland PK 582 10.feb.11 Brekstad Ørland PK
15 Arild Inge Wollan, Støren SSK 581 13.jun.11 Furukollen Støren PK
16 Jakob Kråkevik, Odda PK 580 8.des.13 Prestegardsskogen Stord PK
17 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 579 16.apr.07 Karmøyhallen Kopervik PK
17 Kjetil Bromark, Modum PK 579 22.aug.07 Bråtan Modum PK
17 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 579 23.mai.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
17 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 579 1.aug.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
17 Geir Stensby, Hamar SSK 579 27.mar.05 Namnå Namnå PK
17 Britt Elena Wollan, Støren SSK 579 12.jun.16 Furukollen Støren SSK
17 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 579 10.sep.15 mil LK Salzburg CISM Austria
17 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 579 26.jun.14 Sankthansholet Ørland PK
25 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 578 15.okt.16 Brekstad Ørland PK
25 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 578 15.mar.14 Bråstein Sandnes PK
27 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 577 24.jun.12 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
27 Christian Johnsen, Bodø SSK 577 11.apr.13 Hunstad Bodø SSK
27 Petter Bratli, Lillestrøm OP 577 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
27 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 577 10.nov.08 Fevikhallen Grimstad SS
27 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 577 18.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
32 Frode Knutsen, Trondhjems PK 576 5.sep.10 Tromsdal Verdal SSL
33 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 575 16.okt.13 Buran Trondhjems PK
33 Ole-Harald Aas, Bærum PK 575 17.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
33 Marius Aarre, Trondhjems PK 575 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
33 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 575 30.mai.10 Åenget Mo PK
33 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 575 30.aug.11 Svartemyr NOP/Vatne
38 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 574 20.feb.16 Bråstein Sandnes PK
38 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 574 10.jun.12 Terningmoen Hamar IL-Pgr
38 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 574 9.nov.09 Fevikhallen Grimstad SS
38 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 574 3.mai.15 Brevik Porsgrunn PK
42 Robert Rosland, Time PK 573 14.mar.15 Bråstein Sandnes PK
42 Are Wivestad, Sola PK 573 17.mar.18 Bråstein Sandnes PK
42 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 573 7.sep.16 MNM Terningmoen CISM Norge
42 Arild Brattrud, Dokka PK 573 2.mar.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
42 Roar Haugan, Støren SSK 573 7.feb.13 Brekstad Ørland PK
42 Terje Vik Karlsen, Bodø SSK 573 28.jun.09 Tromsdalen Tromsø PK
48 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 572 10.mai.18 Smidholen Namnå PK
48 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 572 16.jun.13 Furukollen Støren PK
50 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 571 22.sep.05 Rena Forsvarets sk.utv.
50 Hugo Kjetså, Evje PK 571 22.nov.18 Otrahallen Evje PK
50 Tore Myrvold, Brumunddal PK 571 21.jan.06 Totenhallen Lena SS
50 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK 571 20.nov.09 Skiljaberghallen Sola PK
50 Øivind Maanum, Brumunddal PK 571 18.jun.05 Bangshallen Brumunddal PK
50 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 571 10.nov.16 Nodelandshallen Greipstad PK
50 Rune Hammer, Aron SK Drammen 571 5.jun.05 Bråtan Modum PK
50 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 571 9.nov.14 Brevik Porsgrunn PK
50 Hans Johansen, Trondhjems PK 571 7.jul.11 Furukollen Støren PK
50 Espen Magnussen, Sola PK 571 19.mar.16 Bråstein Sandnes PK
50 Sjur I Børve, Odda PK 571 14.des.10 Ragdehallen Odda PK
61 Gisle Huge, Bodø SSK 570 26.nov.11 Hunstad Bodø SSK
61 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 570 15.feb.11 Buran Trondhjems PK
61 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 570 23.apr.06 Ekeberg OKTS
61 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 570 2.sep.12 Tromsdalen Verdal SSL
61 Jon Ørsund, Sunndal PK 570 21.jun.15 Oppdal Oppdal PK
61 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 570 6.jul.13 Tromsdalen Tromsø PK
61 Trond Bergsveen, Lena SS 570 14.apr.13 Totenhallen Lena SS
61 Rune Nilsen, Trondhjems PK 570 8.mai.05 Skatval Stjørdal PK
69 Peter Ekblom, Sola PK 569 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
69 Steinar Omdal, Greipstad PK 569 22.aug.15 Stemtjønn Greipstad PK
69 Frank Lien, Ringerike PK 569 18.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
69 Helge Olden, Ørland PK 569 7.aug.09 Sitter Grendehus Sitter IL PK
73 Arild Foros, Kotsøy PK 568 23.aug.15 Furukollen Støren SSK
73 Arild Hårklau, Sartor SSL 568 18.jun.16 Myhrespiten Hokksund PK
73 Aina Sandstøl, Sandnes PK 568 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
73 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 568 28.mai.05 Hunstad Bodø SSK
73 Martin Øyhus, Dokka PK 568 14.jun.09 Nordre Land Dokka PK
73 Ingar Woll, Bærum PK 568 15.okt.13 Skedsmohallen Lillestrøm OP
73 Sondre Landvik, Trondhjems PK 568 8.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
73 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 568 11.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
81 Anders Dingstad, Askim PK 567 15.jun.08 Korterudmyra Askim PK
81 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 567 18.nov.18 Tunellen Haugesund PK
81 Gøran Rønne, Bærum PK 567 30.mai.12 mil LK Boden CISM Sverige
81 Øystein Elvestad, Bergen PK 567 23.apr.14 Laksevåg Bergen PK
81 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 567 25.okt.14 Ankerskogen Hamar IL-pgr
86 Stig Skjeflo, Hamar SSK 566 6.jun.10 Terningmoen Hamar IL-Pgr
86 Tor Ingvaldsen, Hamar SSK 566 5.nov.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
86 Esten Murbreck, Hamar SSK 566 8.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
86 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 566 28.aug.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
86 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 566 24.jun.07 Haugene HSS/LSS
86 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 566 18.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
86 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 566 1.nov.09 Totenhallen Lena SS
86 Olaf Åvitsland, Evje PK 566 27.nov.08 Evje Evje PK
86 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 566 25.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
86 Axel Sjøberg, Ringerike PK 566 27.aug.08 Bråtan Modum PK
96 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 565 10.mar.14 Karmøyhallen Kopervik PK
96 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 565 21.aug.12 Jonsvannet Trondhjems PK
96 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 565 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
96 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 565 16.okt.15 Karmøyhallen Kopervik PK
96 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 565 2.mar.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
96 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 565 19.okt.08 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
96 Erik Gundersen, Vennesla PK 565 26.jan.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
96 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 565 11.jun.16 Stemtjønn Greipstad PK
96 Marianne Ullvassveen, Ull SS 565 24.mai.09 Bjørndalen Sarpsborg PK
96 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik 565 26.feb.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
106 Livar Gudmestad, Sandnes PK 564 21.okt.17 Bråstein Sandnes PK
106 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 564 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
106 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 564 10.jun.08 Bangshallen Brumunddal PK
106 Norman Hetland, Sandnes PK 564 14.feb.15 Bråstein Sandnes PK
106 Per Martin Marum, Trondheim SS 564 22.aug.10 Myråsen Selbu PK
106 Harald Andre Knoop, Sola PK 564 2.sep.09 Bråstein Sandnes PK
106 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 564 19.aug.17 Blikshavn Kopervik PK
106 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 564 30.mai.10 Åenget Mo PK
106 Einar Morten Landsem, Støren SSK 564 20.jun.18 Trondheim Trondhjems PK
106 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 564 14.apr.18 Drammen Aron SK Drammen
106 John Lothe, Haugesund PK 564 5.feb.17 Karmøyhallen Kopervik PK
117 Atle Arvesen, NOP/Dal 563 17.jan.11 Skedsmohallen Lillestrøm OP
117 Eirik Djønne, Odda PK 563 30.nov.19 Odda Odda PK
117 Malvin Munthe Skeisvoll, Kopervik PK 563 20.jan.05 Karmøyhallen Kopervik PK
117 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 563 10.feb.17 Brekstad Ørland PK
117 Per Rune Magnussen, Sola PK 563 9.jun.15 Svartemyr NOP/Vatne
117 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 563 2.jun.07 Bjørndalen Sarpsborg PK
123 Erik Christian Bache, Åsane PK 562 22.jun.14 Jonahola Åsane PK
123 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 562 13.feb.10 Brevik Porsgrunn PK
123 Mattis Hembre, Bærum PK 562 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
123 John Olav Sundal, Tysnes SSK 562 25.feb.06 Prestegardskogen Stord PK
123 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 562 5.sep.10 Tromsdal Verdal SSL
123 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 562 8.des.14 Hunstad Bodø SSK
123 Tom Buene, Vaksdal SSK 562 8.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
123 Trond-Arild Nodeland, Greipstad PK 562 21.sep.13 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
123 Morten Antonsen, Ørland PK 562 18.okt.18 Brekstad Ørland PK
123 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 562 30.sep.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
123 Geir Berg, Ringerike PK 562 8.sep.12 Ringerike skytesenter Ringerike PK
134 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 561 23.feb.20 Kvinesdal Kvinesdal PK
134 Ragnar Jelsnes, Fredrikstad SS 561 28.aug.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
134 Eirik Lygre, Bergen PK 561 22.aug.09 Laksevågbanen Bergen PK
134 Geir Marthinussen, Bergen PK 561 22.aug.09 Laksevågbanen Bergen PK
134 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 561 29.aug.10 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
134 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 561 17.mar.16 Vinne Verdal SSL
134 Viggo Olden, Ørland PK 561 14.okt.17 Brekstad Ørland PK
134 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK 561 20.jan.20 Ankerskogen Hamar SSK
142 Johnny Jenssen, Mo PK 560 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
142 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 560 27.nov.05 Vestnes Vestnes PK
142 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 560 5.jul.09 Aukra Skytestadion Aukra PK
142 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 560 10.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
142 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 560 10.mar.14 Karmøyhallen Kopervik PK
142 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 560 16.okt.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
142 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 560 18.jan.19 Brekstad Ørland PK
142 Christoffer Jespersen, Tromsø PK 560 2.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
142 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 560 8.jun.11 Lerkehaug Steinkjer PK
151 Asbjørn Olsen, Arendal PK 559 27.nov.08 Evje Evje PK
151 Alexander Tangen, Svelvik SS 559 17.nov.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
151 Ole Petter Røed, Sandefjord PK 559 13.jun.10 Haugene Farris SS - Larvik
151 Svein Tore Rabben, Åsane PK 559 22.mai.14 Jonahola Åsane PK
151 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 559 30.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
156 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 558 5.mai.16 Smidholen Namnå PK
156 Rikard Hille, Greipstad PK 558 18.mai.19 Stemtjønn Greipstad PK
156 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 558 13.nov.11 Ragdehallen Odda PK
156 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK 558 10.aug.14 Kråkenesmarka Førde PK
156 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 558 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
156 Ove Jarle Dahl, Bærum PK 558 13.aug.08 Bråtan Modum PK
156 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 558 25.nov.18 Prestegardsskogen Stord PK
156 Åge Lier, Stjørdal PK 558 8.mai.05 Skatval Stjørdal PK
156 Helge Kristiansen, Sunndal PK 558 16.aug.16 Dalaråa Sunndal PK
156 André Trønnes, Narvik PK 558 19.nov.11 Idrettens Hus Narvik PK
156 Georg Aas, Sarpsborg PK 558 3.mai.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
156 Arild Kraft, Trondhjems PK 558 11.jun.11 Myråsen Selbu PK
156 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 558 28.jan.18 Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
156 Morten Alex Myhre, Sarpsborg PK 558 28.aug.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
170 Kjell Ryen, Oslo FS 557 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
170 Christian Harbosen, Namnå PK 557 16.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
170 Glenn Bjorheim, Hå PK 557 3.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
170 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 557 16.nov.19 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
170 Jan Kjetil Nordrum, Lena SS 557 8.mar.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
170 Ingar Haugen, Hokksund PK 557 18.aug.12 Myhrespiten Hokksund PK
170 Geir Atle Småvik, Orkla PK 557 18.nov.05 Brekstad Ørland PK
170 Runar Aas, Aron SK Drammen 557 15.jan.11 Olledalen Asker SK
170 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 557 17.apr.05 Skedsmohallen Lillestrøm OP
170 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 557 30.des.15 Nodelandshallen Greipstad PK
170 Ståle Nestås, Bergen PK 557 5.sep.15 Laksevåg Bergen PK
170 Terje Martin Pollen, Bodø SSK 557 9.jun.17 Blikshavn Kopervik PK
182 Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK 556 23.jun.05 Løvenskiold Bærum PK
182 Finn Robert Lund, Grenland PK 556 14.feb.09 Brevik Porsgrunn PK
182 Kristian Baumann, Oslo PK 556 10.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
182 Hans Torslett, Bæverdalen PK 556 18.feb.11 Verpingsvika Ålesund PK
182 Egil Gerhardsen, Oslo PK 556 23.apr.06 Ekeberg OKTS
182 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 556 29.mai.14 Smidholen Namnå PK
182 Finn Olsen, Vestnes PK 556 28.jan.06 Molde Fannefjord PK
182 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 556 15.nov.14 Bråstein Sandnes PK
182 Ronny Bjerkan, Selbu PK 556 19.jan.11 Buran Trondhjems PK
182 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 556 28.nov.10 Verpingsvika Ålesund PK
192 Jan Vidar Edvartsen, Aron SK Drammen 555 15.jun.05 Bråtan Modum PK
192 Tore Stensby, Løiten SS 555 25.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
192 Odd Bjorheim, Hå PK 555 17.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
192 Hans Petter Helland, Egersund PK 555 17.nov.06 Skiljaberghallen Sola PK
192 Arild Knudsen, Sandnes PK 555 16.mar.13 Bråstein Sandnes PK
192 Nina Olsen Skipstad, Sandnes PK 555 15.mar.14 Bråstein Sandnes PK
192 Klaus Lie, NOP-Bergen 555 5.mai.07 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
192 Thore Bjørn Olsen, Arendal PK 555 7.mar.08 Stueneshallen Arendal PK
192 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 555 21.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
192 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 555 30.sep.07 Bommestadhallen HSS / LSS
192 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 555 31.mai.08 Dokka Dokka PK
203 Ludvik Hembre, Bærum PK 554 21.apr.18 Løvenskiold Bærum PK
203 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 554 5.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
203 Torger Larsen, Sandefjord PK 554 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
203 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 554 15.mai.13 Jonahola Åsane PK
203 Rolf Toven, Nesset PK 554 24.jan.09 Bjørnehaugen Kristiansund PK
203 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 554 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
203 Gunnar Langø, Tromsø PK 554 10.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
203 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 554 14.nov.12 Buran Trondhjems PK
203 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 554 11.aug.18 Blikshavn Kopervik PK
203 Morten Ringkilen, Mysen PL 554 24.mai.09 Bjørndalen Sarpsborg PK
203 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 554 3.jul.11 Kråkenesmarka Førde PK
214 Frode Aasen, Haugesund PK 553 6.des.09 Bømlohallen Bremnes PK
214 Bjørn Johannessen, Nedre Eiker PK 553 16.aug.14 Myhrespiten Hokksund PK
214 Odd Hellevik, Ålesund PK 553 29.jan.05 Molde Fannefjord PK
214 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 553 25.aug.08 Hunstad Bodø SSK
214 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 553 22.apr.07 Ekeberg OKTS
214 Frank Hansen, Bodø SSK 553 24.mai.15 Hunstad Bodø SSK
214 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 553 14.mai.15 Smidholen Namnå PK
214 Harald Nilsen, Stavanger PK 553 27.jun.07 Bråstein Sandnes PK
214 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 553 25.nov.18 Prestegardsskogen Stord PK
214 Toralf Pedersen, Stjørdal PK 553 4.mai.08 Skatval Stjørdal PK
214 Morten Daniel Olsen, Moss PK 553 28.jan.17 Hula bak brannstasjon Askim PK
225 Roger Feed, Horten O. PK 552 19.aug.17 Bjørndalen Sandefjord PK
225 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 552 18.feb.14 Bjørnehaugen Kristiansund PK
225 Magne Berntsen, Aron SK Drammen 552 24.jun.06 Aronsløkka Aron SK Drammen
225 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 552 14.mar.19 Vinne Verdal SSL
225 Dag Liestøl, Vennesla PK 552 18.feb.17 Saltrød Arendal PK
225 Hans Brataas, Mysen PL 552 20.okt.10 Buran Trondhjems PK
225 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 552 18.sep.16 Vestneshallen Vestnes PK
225 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 552 26.des.19 Brekstad Ørland PK
225 Stian Kristoffersen, Modum PK 552 18.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
225 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 552 7.sep.08 Heggen Harstad PK
225 Roger Leite, Oslo PK 552 22.apr.07 Ekeberg OKTS
236 Svein Engeli, Dokka PK 551 6.mar.05 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
236 Erik Sveum, Aron SK Drammen 551 21.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
236 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 551 23.sep.12 Skytterhallen Vestnes PK
236 Terje Fallmyr, Rissa PK 551 22.apr.12 Asmundvåg Hitra PK
236 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 551 1.jun.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
236 Rune Johan Soleide, Førde PK 551 28.jun.09 Kråkenesmarka Førde PK
236 Thor Krona, Tønsberg O. PK 551 18.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
236 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 551 13.sep.14 Tromsdalen Tromsø PK
236 Erik Stai, Levanger SSL 551 18.feb.16 Vinne Verdal SSL
236 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 551 13.jun.10 Haugene Farris SS - Larvik
236 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 551 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
236 Terje Standal, Bremnes PK 551 11.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
236 Jon Morten Hansen, Askim PK 551 14.mai.06 Bjørndalen Sarpsborg PK
236 Rune Kimo, Rissa PK 551 21.aug.11 Furukollen Støren PK
236 Oddvar Uddu, Trondhjems PK 551 13.mar.08 Buran Trondhjems PK
236 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 551 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
236 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 551 5.jun.11 Tromsdalen Tromsø PK
253 Ludvig Chr. Laheld, Aron SK Drammen 550 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
253 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 550 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
253 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 550 17.feb.07 Brevik Porsgrunn PK
253 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 550 23.sep.12 Skytterhallen Vestnes PK
253 Petter Berg, Aron SK Drammen 550 20.aug.16 Myhrespiten Hokksund PK
253 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 550 23.sep.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
253 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 550 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
253 Per Furset, Stord PK 550 24.jan.09 Prestegardsskogen Stord PK
253 Asgaut Røssland, Egersund PK 550 29.jun.05 Bråstein Sandnes PK
253 Per Olav Unnli, Lena SS 550 22.nov.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
253 Bjørn Aasen, Asker SK 550 26.jan.13 Fåberg skytehall Lillehammer PK
253 Rune Finstad, OKTS 550 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
253 Børge Svardal, Florø PK 550 8.jan.05 Bømlohallen Bremnes PK
253 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 550 7.mar.15 Bømlohallen Bremnes PK
267 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 549 8.mar.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
267 Knut Mosand, Rauland PK 549 12.feb.05 Brevik Porsgrunn PK
267 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 549 11.nov.17 Karmøyhallen Kopervik PK
267 Asbjørn Solheim, Bremnes PK 549 12.feb.11 Ragdehallen Odda PK
267 Jan-Erik Skår, Høyanger PK 549 23.sep.07 Ønadalen Flintlåsen PK
267 Knut Ingar Skotterud, NOP/Dal 549 18.feb.06 Bangsberghallen Brumunddal PK
267 Sten Ove Larsen, Greipstad PK 549 5.mar.11 Fevikhallen Grimstad SS
267 Kai Rosenlund, Bergen PK 549 11.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
267 Lars Jacob Galåen, Røros PK 549 16.jun.05 Terningmoen Forsvarets sk.utv.
267 Magnus Sømme, Sandnes PK 549 15.mar.14 Bråstein Sandnes PK
267 Claus De Lange, Svelvik SS 549 9.des.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
267 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 549 3.jun.12 Bråtan Modum PK
267 Øyvind Steinsholt, Farris SS - Larvik 549 26.feb.05 Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
280 Thomas Schrøder, Støren SSK 548 19.apr.15 Asmundvåg Hitra PK
280 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 548 17.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
280 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik 548 24.jun.07 Haugene HSS/LSS
280 Bjørn Østby, Aron SK Drammen 548 21.jun.06 Bråtan Modum PK
280 Morten Rustad, Lillestrøm OP 548 2.apr.16 Solør skytterhall Namnå PK
280 Rune Kristian Johansen, Askim PK 548 16.okt.14 Askim Askim PK
280 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 548 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
280 Steinar Solheim, Stord PK 548 13.jun.14 Blikshavn Kopervik PK
280 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 548 20.feb.10 Verpingsvika Ålesund PK
289 Jan Helge Tofte, Stord PK 547 10.sep.17 Prestegardsskogen Stord PK
289 Eirik Johnsen, Årdal SSL 547 24.feb.07 Kulturhuset Stryn PK
289 Arne Sagerud, Namnå PK 547 19.jun.05 Løvenskiold OPK/BPK/OSS/NOP
289 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 547 12.jun.15 Blikshavn Kopervik PK
289 Ronny Røise, Lena SS 547 8.mar.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
289 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 547 27.aug.06 Jonsvannet Trondhjems PK
289 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 547 24.nov.13 Verpingsvika Ålesund PK
289 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 547 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
289 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 547 24.mai.09 Bjørndalen Sarpsborg PK
289 Sjur Authen, Oscarsborg PK 547 3.sep.06 Kurud Oppegård SL
289 Thoralf Moen, Trondhjems PK 547 17.nov.06 Brekstad Ørland PK
289 Asle Frantzen, Bergen PK 547 28.apr.13 Prestegardsskogen Stord PK
289 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK 547 16.jun.13 Furukollen Støren PK
289 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 547 21.feb.16 Gimlehallen Kristiansand PK
289 Espen Mostad, Fredrikstad SS 547 13.okt.16 Hula Askim PK
289 Kenneth Johnsen, Narvik PK 547 5.aug.18 Bestemorenga Bodø SSK
289 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 547 21.mai.06 Løvenskiold NOP
289 Alf Johnsen, Greipstad PK 547 5.mar.13 Stueneshallen Arendal PK
289 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK 547 28.jun.09 Tromsdalen Tromsø PK
289 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 547 13.mar.13 Solør skytterhall Namnå PK
289 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 547 24.aug.14 Tromsdal Verdal SSL
289 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 547 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
311 Jan Martin Svendsen, Arendal PK 546 6.nov.12 Stueneshallen Arendal PK
311 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 546 12.jul.08 Dokka Dokka PK
311 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 546 25.mai.14 Bjørndalen Sarpsborg PK
311 Terje Elveos, Steigen PK 546 18.nov.10 Hunstad Bodø SSK
311 Frank André Kallevik, Haugesund PK 546 20.jan.11 Karmøyhallen Kopervik PK
311 Roald Fuglestad, Hå PK 546 11.aug.19 Haraland Skurve Stavanger PK
311 Beate Engelsvoll, Hå PK 546 16.mar.13 Bråstein Sandnes PK
311 Øyvind Kimo, Rissa PK 546 30.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
311 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 546 11.feb.14 Buran Trondhjems PK
311 Henning Kihle, Grenland PK 546 18.nov.18 Geiteryggen Grenland PK
311 Rolf Hindal, Haugesund PK 546 13.nov.09 Karmøyhallen Kopervik PK
311 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 546 28.aug.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
311 Atle Kleppe, Sandnes PK 546 17.jan.15 Tunellen Haugesund PK
311 Trond Edvart Wium, Aron SK Drammen 546 22.jan.11 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
311 Per Christian Lie, Bærum PK 546 22.mar.16 Ekeberghallen Oslo PK
326 Jens Christian Jepsen, Kristiansand PK 545 30.mai.09 Gimlehallen Kristiansand PK
326 Øivind Grydeland, Bærum PK 545 20.jun.07 Løvenskiold Bærum PK
326 Roar Holden, Trondhjems PK 545 9.feb.07 Brekstad Ørland PK
326 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 545 19.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
326 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 545 11.nov.18 Brevik Porsgrunn PK
326 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK 545 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
326 Ståle Tollefsen, Oslo FS 545 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
326 Sture Schølin, Bodø SSK 545 21.okt.10 Hunstad Bodø SSK
326 Jahn Thomas Fidje, Marnar PL 545 13.jun.15 Stemtjønn Greipstad PK
326 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 545 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
326 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 545 15.jun.14 Furukollen Støren SSK
326 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik 545 25.jun.06 Haugane Larvik SS/Hedrum SS
326 Brynjulv Afdal, Oslo PK 545 7.jun.09 Løvenskiold Oslo PK/Bærum PK
326 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 545 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
326 Egil Roland, Porsgrunn PK 545 13.nov.11 Brevik Porsgrunn PK
326 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 545 22.nov.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
326 Geir Pisani, Bergen PK 545 15.mai.13 Jonahola Åsane PK
326 Jonny Skevik, Aron SK Drammen 545 17.nov.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
344 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 544 22.jan.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
344 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK 544 9.jul.06 Sitter Grendehus Sitter IL PK
344 Per Terje Lænn, Steinkjer PK 544 6.jun.12 Lerkehaug Steinkjer PK
344 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 544 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
344 Hans Gunnar Lien, Ringerike PK 544 19.sep.15 Buttentjern Ringerike PK
344 Bjørn Langseth, Namnå PK 544 14.mai.15 Smidholen Namnå PK
344 Per Ringen, Lena SS 544 5.feb.11 Totenhallen Lena SS
344 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 544 8.des.19 Geiteryggen Grenland PK
344 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL 544 22.mai.15 Skatval Stjørdal PK
344 Tore Saur, Stryn PK 544 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
354 Frode Svendsen, Åmli PK 543 6.jun.15 Skarstad Lindesnes PK
354 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 543 10.mar.13 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
354 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 543 15.apr.12 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
354 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK 543 15.jun.08 Korterudmyra Askim PK
354 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 543 25.aug.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
354 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 543 24.jan.16 Gimlehallen Kristiansand PK
354 Roald Hervik, Kopervik PK 543 7.mar.07 Karmøyhallen Skudenes PK
354 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 543 21.jan.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
354 Edvin Sylte, Vestnes PK 543 20.feb.10 Verpingsvika Ålesund PK
354 Kurt Rostøl, Sandnes PK 543 18.okt.14 Bråstein Sandnes PK
354 Thomas Haugland, Svelvik SS 543 19.apr.15 Aronsløkka Aron SK Drammen
354 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 543 31.jan.09 Totenhallen Lena SS
354 Svein Magne Vassdal, Vaksdal SSK 543 14.aug.05 Mjøen Årdal PK
354 Arne Kvam, Bærum PK 543 3.jul.12 Løvenskiold Bærum PK
354 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 543 17.jun.06 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
354 Gustav P Jensen, Nedre Eiker PK 543 27.aug.08 Bråtan Modum PK
354 Endre Mogen, Arendal PK 543 9.nov.09 Fevikhallen Grimstad SS
371 Edvin Hagen, Aukra PK 542 21.feb.09 Verpingsvika Ålesund PK
371 Gunnar Orthe, Haugesund PK 542 18.nov.11 Karmøyhallen Kopervik PK
371 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 542 13.jun.10 Haugene Farris SS - Larvik
371 Kenneth Svinsås, Ørland PK 542 18.jan.20 Brekstad Ørland PK
371 Wemunn Aabø, Oslo PK 542 20.apr.08 Ekeberg OKTS
371 Geir Nordrum, Lena SS 542 23.jan.10 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
377 Richard Aaserud, Ringerike PK 541 17.jun.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
377 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 541 22.mar.12 Hunstad Bodø SSK
377 Thomas Fosse, Stavanger PK 541 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
377 Håvard Kolloen, Brumunddal PK 541 18.jun.05 Bangshallen Brumunddal PK
377 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 541 17.okt.19 Nodelandshallen Greipstad PK
377 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK 541 16.aug.14 Regimentsmyra Fredrikstad SS
377 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 541 27.mai.18 Kristiansand Kr.sand Garnison PK
377 Bent Nørkov, Trondhjems PK 541 16.nov.11 Buran Trondhjems PK
377 Jens Ragnar Nygård, Moss PK 541 7.mai.05 Regimentsmyra Fredrikstad SS
377 Roy Mørenskog-Baumann, Birkenes & Lillesand SSL 541 9.jun.13 Flakke Loner Kristiansand PK
377 Øyvind Børre Johansen, NOP/Dal 541 19.feb.05 Brumunddal Brumunddal PK
377 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK 541 20.feb.10 Tunnelen Haugesund PK
389 Øyvind Hella, Ringerike PK 540 26.mai.11 Ringerike sk.senter Ringerike PK
389 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 540 6.apr.16 Karmøyhallen Skudenes PK
389 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 540 17.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
389 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 540 12.aug.06 Røti Årdal PK
389 Per Oskar Bøe, Mysen PL 540 15.jun.08 Korterudmyra Askim PK
389 Tore V. Myhren, Lillehammer PK 540 29.jan.12 Fåberg skytehall Lillehammer PK
389 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 540 29.jun.06 Vevatnet Tysnes SSK
389 Terje Johansen, Evje PK 540 29.nov.07 Otrahallen Evje PK
389 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 540 22.aug.09 Laksevågbanen Bergen PK
389 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 540 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
389 John Tellef Håbesland, Evje PK 540 3.jun.06 Y2 Evje PK
389 Magne Granøien, Støren SSK 540 10.feb.20 Støren Skytesenter Støren SSK
389 Kåre Nord-Varhaug, Hå PK 540 21.okt.17 Bråstein Sandnes PK
389 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK 540 22.sep.13 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
389 Aleksander Åreskjold, Sandnes PK 540 1.sep.10 Bråstein Sandnes PK
389 Aron Amundsen, Vaksdal SSK 540 14.jun.08 Ardalen Vaksdal SSK
405 Kristian Engen, Mysen PL 539 7.sep.13 Korterudmyra Mysen PL
405 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 539 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
405 Tormod Strand, Farris SS - Larvik 539 12.apr.15 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
405 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 539 16.aug.16 Svartemyr NOP/Vatne
405 Fredrik Furholt, Kongsvinger SS 539 14.mai.15 Smidholen Namnå PK
405 Kjetil Christiansen Landheim, Hamar SSK 539 1.mar.09 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
405 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 539 21.aug.10 Svartemyr NOP/Vatne
405 Tøger Rygh, Preikestolen PK 539 16.nov.19 Bråstein Sandnes PK
405 Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP 539 30.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
405 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 539 16.okt.10 Brekstad Ørland PK
415 Trygve Grøsland, Kristiansand PK 538 18.mar.06 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
415 Roger Sommernes, Askim PK 538 14.jun.09 Korterudmyra Mysen PL
415 Morten Støen, Bærum PK 538 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
415 Svein Ole Nesje, Oslo PK 538 9.sep.12 Kurud Oppegård SL
415 Lars Johan Borge, Farris SS - Larvik 538 21.aug.05 Haugane Hedrum SS
415 Ruben Frantzen, Askim PK 538 17.nov.18 Hula bak brannstasjon Askim PK
415 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 538 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
415 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 538 3.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
415 Johnny Antonsen, Lillehammer PK 538 7.feb.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
415 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 538 5.aug.07 Åenget Mo PK
415 Erik Nyberg, Lena SS 538 8.mar.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
415 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 538 23.aug.14 Korterudmyra Mysen PL
415 Magnus Haugerud, Ringerike PK 538 8.sep.12 Ringerike skytesenter Ringerike PK
415 Kjell Bråten, Sandnes PK 538 3.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
415 Gunnar Lie Sandbæk, Moss PK 538 31.mai.15 Bjørndalen Sarpsborg PK
430 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 537 13.mar.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
430 Jan A. Lyshaugen, Lena SS 537 8.mar.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
430 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 537 8.des.14 Hunstad Bodø SSK
430 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Narvik PK 537 5.aug.18 Bestemorenga Bodø SSK
430 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 537 17.aug.14 Ikke oppgitt Årdal SSL
430 Håvard Larsen, Rissa PK 537 29.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
430 Tom Kristian Nerbø, Aukra PK 537 27.nov.05 Vestnes Vestnes PK
430 Audun Skjær Kolseth, Hafrsfjord PK 537 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
430 Haaken N. Aschim, NOP 537 17.mar.13 Olledalen Asker SK
430 Stian Solvær Øyvann, Lindesnes PK 537 15.feb.11 Buran Trondhjems PK
430 Espen Schanche, Sandefjord PK 537 25.aug.18 Bjørndalen Sandefjord PK
441 Ivar Heitmann, Alta SSK 536 10.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
441 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK 536 8.jun.11 Lerkehaug Steinkjer PK
441 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 536 29.aug.18 Bjergsted Hafrsfjord PK
441 Roar Bjerke, Oppegård SL 536 13.feb.10 Ekeberg Oslo PK
441 Pål Garcia de Presno, Kristiansund PK 536 1.apr.17 Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
441 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 536 28.mai.11 Myhrespiten Hokksund PK
441 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK 536 4.aug.13 Heggenkollen Harstad PK
441 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 536 23.sep.17 Stemtjønn Greipstad PK
441 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 536 24.sep.05 Milan Sandnessjøen PK
441 Ronny Høglund, Trondhjems PK 536 12.mar.09 Buran Trondhjems PK
441 Linn Berven-Hanssen, Sola PK 536 22.jun.10 Svartemyr NOP/Vatne
441 Geir Pettersen, Harstad PK 536 7.sep.08 Heggen Harstad PK
441 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 536 17.nov.16 Otrahallen Evje PK
454 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 535 5.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
454 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 535 14.mai.15 Smidholen Namnå PK
454 Frode Nysæter, Brumunddal PK 535 25.jun.05 Terningmoen Hamar IL-Pgr
454 Gunnar Solheim, Stord PK 535 6.nov.05 Prestegårdsskogen Stord PK
454 Lars Askerud, Lillestrøm OP 535 13.mar.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
454 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS 535 9.feb.20 Brumunddal Brumunddal PK
454 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 535 5.jun.11 Skatval Stjørdal PK
454 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL 535 17.jun.07 Korterudmyra Mysen PL
462 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne 534 1.sep.10 Bråstein Sandnes PK
462 Sebastian Bach, Støren SSK 534 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
462 Berner Helland, Marnar PL 534 10.sep.16 Skarstad Lindesnes PK
462 Bjørnar Asle Osnes, Ørsta/Volda PK 534 1.apr.06 Verpingsvika Ålesund PK
462 Per Arne Muggerud, Hokksund PK 534 2.jun.13 Bråtan Modum PK
462 Morten Kraabøl, Lillehammer PK 534 5.mar.06 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
462 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 534 8.sep.12 Ringerike skytesenter Ringerike PK
462 Flemming Mark Pedersen, Kopervik PK 534 30.apr.11 Karmøyhallen Kopervik PK
462 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK 534 25.mai.17 Smidholen Namnå PK
462 Steinar Staurset, Fannefjord PK 534 12.aug.07 Skytterstadion Aukra PK
462 Harald Syse, Lillestrøm OP 534 8.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
462 André Hansø, Kristiansund PK 534 18.jun.05 Oppdal Oppdal PK
462 Peter Isaksen, Bodø SSK 534 16.jun.12 Moan Steigen PK
462 Edvin Habbestad, NOP/Vatne 534 29.jun.05 Bråstein Sandnes PK
462 Eivind Solstad, Molde PK 534 28.jan.06 Molde Fannefjord PK
462 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK 534 23.apr.16 Stemtjønn Greipstad PK
478 Kjetil Eia, Time PK 533 20.okt.18 Bråstein Sandnes PK
478 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 533 30.mai.09 Kvenvikmoen Alta SSK
478 Terje Nilsen, Tromsø PK 533 23.aug.15 Tromsdalen Tromsø PK
478 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 533 5.aug.12 Kjellbergtind Svolvær PK
478 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK 533 6.aug.19 Dalaråa Sunndal PK
478 Pål Vevang, Tromsø PK 533 10.jun.06 Tromsdalen Tromsø PK
478 Geir Pettersen, Oslo SS 533 7.jun.09 Løvenskiold Oslo PK/Bærum PK
478 Jonny Knem, Svelvik SS 533 25.nov.12 Olledalen Asker SK
486 Roger Vik, Ørland PK 532 13.feb.19 Brekstad Ørland PK
486 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 532 18.jun.16 Myhrespiten Hokksund PK
486 Victor Kvassheim, Sola PK 532 6.sep.06 Bråstein Sandnes PK
486 Dag Trygve Pettersen, Mysen PL 532 4.jun.05 Korterudmyra Mysen PL
486 Gudbjorg Elva Jonasardottir, Birkenes & Lillesand SSL 532 25.mai.06 Grovane Vennesla PK
486 Johnny Eriksen, Sandnes PK 532 6.sep.06 Bråstein Sandnes PK
486 Toralf Hetlevik, Vaksdal SSK 532 14.aug.05 Mjøen Årdal PK
486 Simon Engan, Fauske & Sørfold PK 532 4.feb.11 Hunstad Bodø SSK
486 Frank Roy Haugland, Bærum PK 532 7.jun.09 Løvenskiold Oslo PK/Bærum PK
486 Linda Marie Skalde, Oslo PK 532 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
486 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 532 18.jan.18 Kopervik Kopervik PK
486 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 532 7.feb.15 Fåberg skytehall Lillehammer PK
486 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 532 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
499 Finn Mikalsen, Mo PK 531 5.aug.07 Åenget Mo PK
499 Per Ove Sekse, Odda PK 531 6.apr.13 Ragdehallen Odda PK
499 Erik Borgen, Oslo PK 531 22.apr.07 Ekeberg OKTS
499 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 531 26.mai.08 Løvenskiold Bærum PK
499 Per Ola Søsveen, Asker SK 531 9.jan.10 Olledalen Asker SK
499 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen 531 13.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
499 Bjørn Terje Lindblad, Askim PK 531 17.jun.07 Korterudmyra Mysen PL
499 Frank Flatvald, Trondhjems PK 531 28.aug.05 Jonsvannet Trondhjems PK
499 Fred Andersen, Fredrikstad SS 531 29.apr.06 Regimentsmyra Fredrikstad SS
508 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK 530 5.mai.16 Smidholen Namnå PK
508 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 530 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
508 Hans Martin, Trondhjems PK 530 24.aug.08 Jonsvannet Trondhjems PK
508 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 530 1.feb.14 Bjørnehaugen Kristiansund PK
508 Hein Arild Gustavsen, Kopervik PK 530 20.jan.05 Karmøyhallen Kopervik PK
508 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK 530 14.feb.18 Brekstad Ørland PK
508 Thea Christine Haarberg, Bærum PK 530 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
508 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK 530 13.feb.10 Brevik Porsgrunn PK
508 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK 530 4.jun.16 Giske Vigra/Valderøy PK
508 Kim-Ove Ellingssen, Asker SK 530 7.nov.15 Olledalen Asker SK
508 Gisle Ekeberg, Elverum PK 530 7.feb.16 Bangshallen Brumunddal PK
519 Cato Robert Denné, Modum PK 529 29.aug.12 Bråtan Modum PK
519 Hege Johnsen, Narvik PK 529 4.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
519 Magnus Løvhaug, Dokka PK 529 13.jun.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
519 Rolf Lødding, Oslo SS 529 11.jun.06 Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
519 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 529 9.feb.16 Nodelandshallen Greipstad PK
519 Asbjørn Heggøy, Stord PK 529 8.des.13 Prestegardsskogen Stord PK
519 Jostein Barvik Solheim, Meløy PK 529 19.mar.16 Glomfjord pistolbane Glomfjord PK
519 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 529 25.sep.11 Bjørndalen Sarpsborg PK
519 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 529 8.okt.19 Prestegardsskogen Stord PK
519 Harald Hille, Marnar PL 529 28.mar.09 Gimlehallen Kristiansand PK
519 Per Helge Thoresen, Kristiansund PK 529 22.jan.06 Bjørnehaugen Kristiansund PK
530 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK 528 26.jan.19 Hula bak brannstasjon Askim PK
530 Daniel Engan, Fauske & Sørfold PK 528 27.jan.07 Selfors Mo PK
530 Jørn Olsen, Narvik PK 528 4.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
530 Magne Nordhagen, NOP/Dal 528 27.feb.10 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
530 Frank Hagerup, Fauske & Sørfold PK 528 4.feb.11 Hunstad Bodø SSK
530 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 528 16.nov.14 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
530 Jan Roger Hansen, Kongsvinger SS 528 14.mai.15 Smidholen Namnå PK
530 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK 528 14.aug.16 Brosebanen Lyngsalpene PK
530 Ronald Pettersen, Meløy PK 528 18.nov.10 Hunstad Bodø SSK
530 Jarle Larsen, Stord PK 528 8.jan.05 Bømlohallen Bremnes PK
530 Trond Johansen, Mysen PL 528 17.jun.07 Korterudmyra Mysen PL
541 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 527 27.jun.09 int Karstula KarMAS
541 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK 527 14.jun.13 Blikshavn Kopervik PK
541 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 527 28.aug.14 Tromsdalen Tromsø PK
541 Aud Eli Fjellvang, Modum PK 527 20.mar.10 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
541 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 527 1.jun.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
541 Herulf Knutsen, Alta SSK 527 30.mai.09 Kvenvikmoen Alta SSK
541 Alfred Skår Hansen, Kopervik PK 527 16.okt.06 Karmøyhallen Kopervik PK
541 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK 527 14.jun.08 Myråsen Selbu PK
541 Evert André Jonassen, Halden PK 527 3.aug.16 NM Sankthansholet Ørland PK
541 Øyvind Frank Olsen, Gjerdrum PK 527 11.jun.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
541 Espen Hole Markusson, Horten O. PK 527 12.mar.16 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
541 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 527 22.okt.17 Fjæreheia Grimstad SS
553 Thor A. Grannæs, NOP 526 21.mai.06 Løvenskiold NOP
553 David Nilsen, Kristiansand PK 526 6.nov.10 Gimlehallen Kristiansand PK
553 Ingar Fossum, Fredrikstad SS 526 5.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
553 Peter Hirth, Aron SK Drammen 526 13.mai.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
553 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK 526 1.apr.06 Verpingsvika Ålesund PK
553 Trond Tanke, Tromsø PK 526 4.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
553 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 526 19.apr.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
553 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 526 23.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
553 Per Johannessen, Nedre Eiker PK 526 6.jul.13 Myhrespiten Hokksund PK
562 Øyvind Sandberg, Lillestrøm OP 525 9.sep.12 Kurud Oppegård SL
562 Kjell M. Haarr, Sola PK 525 9.nov.06 Skiljaberghallen Stavanger PK
562 Morten Nilsen, Fannefjord PK 525 26.okt.14 Ikke oppgitt Molde PK
562 Morten Mosberg, Greipstad PK 525 6.feb.11 Fevikhallen Grimstad SS
562 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 525 21.sep.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
562 Marius Haugerud, Bodung PK 525 13.jan.18 Bangshallen Brumunddal PK
568 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 524 12.apr.18 Vevatne Tysnes SSK
568 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK 524 13.mar.10 Skedsmohallen Lillestrøm OP
568 Jostein Sander, Lillestrøm OP 524 30.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
568 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 524 30.mai.09 Kvenvikmoen Alta SSK
568 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 524 14.jun.13 Blikshavn Kopervik PK
568 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 524 4.sep.12 Dalaråa Sunndal PK
568 Olav Melkild, Sunndal PK 524 20.mai.06 Dalaråa Sunndal PK
568 Hans Sørensen Knigge, Aron SK Drammen 524 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
576 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK 523 22.jun.08 Brosebanen Lyngsalpene PK
576 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 523 5.sep.10 Tromsdal Verdal SSL
576 Carl Henrik Seyfarth, Marnar PL 523 5.mar.11 Fevikhallen Grimstad SS
576 Ronny Johnerud, Bærum PK 523 8.sep.12 Ringerike skytesenter Ringerike PK
576 Arne Lidwin, OKTS 523 18.jun.11 Løvenskiold Oslo PK / Bærum PK
576 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 523 27.nov.05 Vestnes Vestnes PK
576 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 523 5.mai.19 Vinterveiskaret Kirkenes PK
576 Gunnar Buettner, Farris SS - Larvik 523 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
576 Øyvind Jakobsen, Oslo PK 523 10.jun.07 Løvenskiold OPK/BPK
585 Torstein Ervik, Harstad PK 522 7.sep.08 Heggen Harstad PK
585 Staale Rasmussen, Haugesund PK 522 24.feb.07 Prestegårdskogen Stord PK
585 Rune Berg, Ringerike PK 522 31.aug.14 Buttentjern Ringerike PK
585 Tor Hoff, Ørland PK 522 11.feb.05 Brekstad Ørland PK
585 Kjetil Sørheim, Hafrsfjord PK 522 18.apr.07 Bråstein Sandnes PK
585 Tore Fjeld, Namnå PK 522 26.mai.13 Smidholen Namnå PK
585 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK 522 10.mai.09 Vinterveiskaret Kirkenes PK
585 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 522 29.mar.07 Hunstad Bodø SSK
585 Åge Ånensen, Stord PK 522 25.nov.18 Prestegardsskogen Stord PK
585 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 522 11.jun.10 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
585 Glen R. Granrud, Sarpsborg PK 522 25.mai.14 Bjørndalen Sarpsborg PK
585 Vidar Holm, Oslo PK 522 14.jul.08 Løvenskiold Oslo PK
597 Per Magne Vassdal, Vaksdal SSK 521 17.jun.06 Haakonsvern NOP/Haakonsvern
597 Ståle Ketil Nordeng, Trondheim SS 521 27.jan.10 Hunstad Bodø SSK
597 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 521 18.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
597 Harald Håheim, Stavanger PK 521 19.jan.19 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
597 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK 521 7.mai.06 Vinterveiskaret Kirkenes PK
597 Audun Kvandal, Odda PK 521 30.nov.19 Odda Odda PK
597 Eivind Minge, Moss PK 521 29.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
597 Trond Borgen, Bergen PK 521 12.jun.05 Vevatne Tysnes SSK
597 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK 521 16.feb.12 Hunstad Bodø SSK
597 Lennart Holter, NOP/Dal 521 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
597 Børge Williamsen, Tromsø PK 521 10.aug.14 Tromsdalen Tromsø PK
597 Jan Ingvar Vårvik, Kårstø SSL 521 14.sep.07 Karmøyhallen Kopervik PK
609 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK 520 7.feb.16 Verpingsvika Ålesund PK
609 Frank Werner Jensen, Hamar SSK 520 25.okt.14 Ankerskogen Hamar IL-pgr
609 Benno Steffensen, OKTS 520 10.jun.12 Løvenskiold Oslo PK
609 Marianne Grønvold, Bærum PK 520 16.jun.08 Løvenskiold Bærum PK
609 Egil Havre, Bergen PK 520 13.mai.06 Laksevåg Bergen PK
609 Roy Aune, Hitra PK 520 30.jul.09 NM Sankthansholet Ørland PK
609 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL 520 18.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
609 Runar Holm, Lillestrøm OP 520 11.jun.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
609 Odd Tore Brustad, Eidskog SS 520 19.aug.06 Smidholen Namnå PK
609 Jørn Morten Sletta, Lora SS 520 7.okt.18 Lora skytebane Lora SS
609 Ingo Gerhard, Stord PK 520 25.nov.18 Prestegardsskogen Stord PK
609 Nils Einar Eide, OKTS 520 11.des.11 Ekeberg Oslo PK