Alle på topp: Fri-B, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 525 495 450 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 570 Pål Hembre 241 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 570 28.feb.12 NIH Bærum PK
2 Ståle Waagbø, Stavanger PK 557 17.feb.06 Skiljaberghallen Sola PK
3 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 553 20.nov.15 Brevik Porsgrunn PK
3 Ingar Woll, Bærum PK 553 8.jan.17 Ekeberg OKTS
5 Morgan Bunes, Bærum PK 552 28.feb.12 NIH Bærum PK
6 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 547 10.mar.12 Ragdehallen Odda PK
6 Roar Hembre, Trondheim SS 547 22.nov.11 NIH Bærum PK
8 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 544 8.jan.05 Haugar Tønsberg O. PK
8 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 544 26.mar.19 Buran Trondhjems PK
10 Christian Johnsen, Bodø SSK 543 27.feb.14 Hunstad Bodø SSK
11 Tor Jonassen, Sandnes PK 541 25.feb.05 Skiljaberghallen Sola PK
11 Peder Sperstad, Bærum PK 541 23.mai.12 Brevik Porsgrunn PK
13 Lasse Hovd, Bærum PK 540 7.des.14 Tunellen Haugesund PK
14 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 539 21.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
14 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 539 31.okt.14 Brevik Porsgrunn PK
16 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 536 16.des.11 Ekeberg OKTS
16 Sjur I Børve, Odda PK 536 4.jan.14 Tunellen Haugesund PK
16 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 536 16.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
19 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 535 23.feb.14 Ekeberg OKTS
20 Johnny Jenssen, Mo PK 533 11.apr.13 Selfors Mo PK
21 Anne Mette Sæteren, Bærum PK 532 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
21 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP 532 19.nov.16 Skedsmohallen Lillestrøm OP
21 Bernt Johannessen, Oslo PK 532 13.nov.05 Ekeberg Oslo PK
24 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 531 21.mar.14 Brevik Porsgrunn PK
24 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 531 20.mai.08 Buran Trondhjems PK
24 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 531 25.nov.07 Ekeberg Oslo PK
24 Martin Øyhus, Dokka PK 531 3.mai.09 Revhiholen Skytebane Gjøvik PK
28 Frank Lien, Ringerike PK 530 11.des.15 Ekeberghallen OKTS
28 Bjørn Kristensen, Askim PK 530 1.nov.13 Ekeberg OKTS
28 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 530 17.feb.06 Skiljaberghallen Sola PK
31 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 529 21.nov.15 Tunellen Haugesund PK
31 Marianne Ullvassveen, Ull SS 529 28.apr.18 Kulås Sarpsborg PK
31 Thoralf Moen, Trondhjems PK 529 22.apr.08 Buran Trondhjems PK
34 Geir Berg, Ringerike PK 528 7.nov.14 NIH Bærum PK
34 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 528 4.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
34 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 528 12.mai.07 Milan Sandnessjøen PK
37 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 527 27.aug.11 Nordre Land Dokka PK
37 Aslak Dueskar, Ørland PK 527 17.okt.15 Brekstad Ørland PK
37 Håvard Hoff, Ørland PK 527 30.aug.09 Sankthansholet Ørland PK
40 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 526 23.nov.08 Ekeberg Oslo PK
40 Einar Morten Landsem, Støren SSK 526 19.nov.17 Buran Trondhjems PK
40 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 526 30.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
40 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 526 13.des.18 Buran Trondhjems PK
44 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 525 20.feb.16 Tunellen Haugesund PK
44 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 525 30.jan.10 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
46 Sebastian Halle, Stavanger PK 524 9.jul.18 Skurve Stavanger PK
46 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 524 14.des.13 Tunellen Selbu PK
48 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 523 26.nov.06 Ekeberg Oslo PK
48 Helge Olden, Ørland PK 523 12.feb.12 Selbuhallen Selbu PK
48 Roger Leite, Oslo PK 523 13.nov.05 Ekeberg Oslo PK
51 Esko Sointu, Stavanger PK 522 16.feb.07 Skiljaberghallen Sola PK
51 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 522 13.sep.08 Nordre Land Dokka PK
53 Egil Roland, Porsgrunn PK 520 15.mai.15 Brevik Porsgrunn PK
53 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 520 17.feb.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
53 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK 520 14.aug.08 Laksevåg Bergen PK
56 Henning Kihle, Grenland PK 519 29.okt.06 Geiteryggen Grenland PK
57 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 518 28.des.12 Ekeberg Oslo PK
57 Peter Ekblom, Sola PK 518 25.feb.05 Skiljaberghallen Sola PK
57 Arild Kraft, Trondhjems PK 518 28.apr.10 Buran Trondhjems PK
57 Ole-Harald Aas, Bærum PK 518 18.mar.16 Brevik Porsgrunn PK
57 Frank Hansen, Bodø SSK 518 10.des.11 Hunstad Bodø SSK
62 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 517 10.feb.18 Bodø Bodø SSK
62 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 517 28.jan.13 Brekstad Ørland PK
62 Frank Roy Haugland, Bærum PK 517 19.nov.16 Skedsmohallen Lillestrøm OP
62 Eirik Lygre, Bergen PK 517 12.apr.11 Laksevåg Bergen PK
62 Terje Vik Karlsen, Bodø SSK 517 16.nov.09 Hunstad Barneskole Bodø SSK
62 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 517 22.jan.15 Hunstad Bodø SSK
68 Erik Christian Bache, Åsane PK 516 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
68 Stian Paulsen, Ørland PK 516 28.jan.13 Brekstad Ørland PK
70 Tom Lauritzen, Bodø SSK 515 16.nov.13 Hunstad Bodø SSK
70 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 515 17.jan.19 Brevik Porsgrunn PK
70 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 515 11.nov.18 Sola Skytehall Sola PK
70 Terje Standal, Bremnes PK 515 2.apr.09 Bømlohallen Bremnes PK
70 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 515 15.apr.18 Selbuhallen Selbu PK
75 Rolf Lødding, Oslo SS 513 13.nov.05 Ekeberg Oslo PK
75 Rune Hammer, Aron SK Drammen 513 24.mar.17 Brevik Porsgrunn PK
75 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 513 27.okt.12 Tunellen Haugesund PK
78 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK 512 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
78 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 512 3.apr.16 Buran Trondhjems PK
78 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 512 18.aug.07 Myhrespiten Aron SK Drammen
78 Arne Olav Halle, Stavanger PK 512 28.mai.18 Skurve Stavanger PK
82 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 510 9.mai.17 Haraland Stavanger PK
83 Lars Sæle, Porsgrunn PK 509 30.okt.13 Brevik Porsgrunn PK
83 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK 509 29.apr.09 Buran Trondhjems PK
83 Eivind Minge, Moss PK 509 23.sep.17 Kulås Sarpsborg PK
83 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 509 3.jan.15 Hunstad Bodø SSK
87 Rune Berg, Ringerike PK 508 24.nov.13 Ringerikshallen Ringerike PK
87 Jakob Kråkevik, Odda PK 508 25.apr.14 Ragdehallen Odda PK
87 Morten Rustad, Lillestrøm OP 508 27.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
87 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 508 26.apr.12 Buran Trondhjems PK
91 Hans Torslett, Bæverdalen PK 507 21.mar.13 Brekstad Ørland PK
92 Rolf Toven, Nesset PK 506 8.des.12 Samfunnshuset Ørsta/Volda PK
92 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 506 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
92 Ole Opsahlseter, Namnå PK 506 27.jun.09 Løvenskiold Oslo PK
95 Ronny Johnerud, Bærum PK 505 30.jan.14 Ringerikshallen Ringerike PK
96 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 504 24.nov.13 Ringerikshallen Ringerike PK
96 Jan Bratland, Bodø SSK 504 5.mar.11 Hunstad Bodø SSK
98 Sturla Hove, Bergen PK 503 14.aug.08 Laksevåg Bergen PK
98 Mattis Hembre, Bærum PK 503 21.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
100 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 502 15.mai.15 Brevik Porsgrunn PK
100 Ludvik Hembre, Bærum PK 502 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
102 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 501 28.apr.11 Buran Trondhjems PK
102 Øyvind Jakobsen, Oslo PK 501 7.mar.10 Ekeberg Oslo PK
102 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 501 19.apr.07 Laksevåg Bergen PK
102 Arild Brattrud, Dokka PK 501 27.aug.11 Nordre Land Dokka PK
102 Terje Storholt, Oslo PK 501 15.mar.19 Brevik Porsgrunn PK
102 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 501 14.apr.13 Buran Trondhjems PK
102 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 501 15.jan.12 Hunstad Bodø SSK
109 Arild Inge Wollan, Støren SSK 500 10.jun.08 Buran Trondhjems PK
109 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 500 28.jan.13 Brekstad Ørland PK
109 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 500 20.jan.16 Buran Trondhjems PK
109 Arne Kvam, Bærum PK 500 2.jul.12 Løvenskiold Bærum PK
109 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 500 20.apr.06 Laksevåg Bergen PK
114 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 499 8.jan.05 Haugar Tønsberg O. PK
114 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 499 7.apr.17 Brevik Porsgrunn PK
114 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 499 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
117 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 498 17.feb.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
117 Hugo Haug, OKTS 498 22.nov.09 Ekeberg Oslo PK
119 John Lothe, Haugesund PK 496 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
119 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 496 20.mai.06 Milan Sandnessjøen PK
119 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 496 17.feb.17 Kulås Sarpsborg PK
122 Aina Sandstøl, Sandnes PK 495 16.feb.08 Skiljaberghallen Sola PK
122 Harald Ræge, Stavanger PK 495 30.mai.17 Haraland Stavanger PK
124 Gisle Huge, Bodø SSK 494 9.nov.13 Hunstad Bodø SSK
124 Magnus Torstad, Lora SS 494 28.okt.17 Kulås Sarpsborg PK
124 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 494 20.feb.16 Tunellen Haugesund PK
127 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 493 27.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
127 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 493 13.nov.05 Ekeberg Oslo PK
127 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 493 7.des.19 Kulås Sarpsborg PK
130 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 492 24.nov.18 Lillestrøm Lillestrøm OP
130 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK 492 8.jan.05 Haugar Tønsberg O. PK
130 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 492 14.apr.13 Ringerikshallen Ringerike PK
130 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 492 23.feb.17 Brevik Porsgrunn PK
130 Per-Erik Syverstad, Bærum PK 492 22.des.11 Ekeberg Bærum PK
130 Espen Mostad, Fredrikstad SS 492 12.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
136 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 491 26.mar.19 Buran Trondhjems PK
137 Thomas Røset, Selbu PK 490 29.nov.14 Selbuhallen Selbu PK
137 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK 490 14.apr.11 Sandnessjøen Sandnessjøen PK
137 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 490 14.mai.17 Hunstad Barneskole Bodø SSK
140 Morten Daniel Olsen, Moss PK 489 12.nov.16 Kulås Sarpsborg PK
140 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 489 24.mai.15 Nordre Land Dokka PK
140 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 489 1.mar.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
140 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 489 13.mar.16 Ikke oppgitt Selbu PK
144 Marius Aarre, Trondhjems PK 488 25.feb.05 Skiljaberghallen Sola PK
144 Per Ringen, Lena SS 488 15.aug.10 Nordre Land Dokka PK
144 Trygve Haldorsen, Bremnes PK 488 1.feb.14 Tunellen Haugesund PK
144 Gunnar Langø, Tromsø PK 488 12.feb.16 Hunstad Bodø SSK
148 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 487 5.des.14 NIH Bærum PK
148 Geir Atle Småvik, Orkla PK 487 21.apr.07 Selbuhallen Selbu PK
148 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 487 3.mai.18 Trondheim Trondhjems PK
148 Ole Morten Valø, Askim PK 487 27.feb.16 Kulås Sarpsborg PK
148 Bent Nørkov, Trondhjems PK 487 23.jan.18 Buran Trondhjems PK
153 Hans Johansen, Trondhjems PK 486 17.sep.13 Buran Trondhjems PK
153 Per Martin Marum, Trondheim SS 486 29.nov.14 Selbuhallen Selbu PK
155 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 485 30.sep.12 Løvenskiold Bærum PK
155 Leif Birger Bø, Sola PK 485 16.feb.08 Skiljaberghallen Sola PK
155 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 485 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
155 Jan Vidar Edvartsen, Aron SK Drammen 485 13.nov.05 Ekeberg Oslo PK
155 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 485 17.feb.18 Bodø Bodø SSK
160 Rune Nilsen, Trondhjems PK 484 29.apr.09 Buran Trondhjems PK
160 Robert Kåsner, Melhus PK 484 29.apr.09 Buran Trondhjems PK
160 Harald Andre Knoop, Sola PK 484 20.feb.09 Skiljaberghallen Sola PK
160 Viggo Olden, Ørland PK 484 30.aug.09 Sankthansholet Ørland PK
164 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 483 28.apr.19 Lillestrøm Lillestrøm OP
165 Britt Elena Wollan, Støren SSK 482 3.mai.16 Sankthansholet Ørland PK
165 Axel Sjøberg, Ringerike PK 482 12.mar.06 Ekeberg Oslo PK
165 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 482 4.mar.19 Ekeberg OKTS
168 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 481 17.feb.18 Bodø Bodø SSK
168 Sture Schølin, Bodø SSK 481 6.des.07 Hunstad Bodø SSK
168 Runar Magnussen, Sola PK 481 9.nov.13 Hunstad Bodø SSK
171 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 479 4.jul.16 Løvenskiold Bærum PK
172 Esten Murbreck, Hamar SSK 478 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
172 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 478 26.jan.13 Hunstad Bodø SSK
172 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 478 4.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
175 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 477 25.nov.11 Skedsmohallen Lillestrøm OP
175 Erik Stai, Levanger SSL 477 28.jan.14 Selbuhallen Selbu PK
175 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 477 21.mar.14 Brevik Porsgrunn PK
175 Eli Enerstvedt, Numedal SSK 477 22.nov.11 NIH Bærum PK
179 Kristian Engen, Mysen PL 476 3.okt.13 Korterudmyra Mysen PL
180 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 475 26.mai.13 Tunellen Haugesund PK
181 Gunnar Nordgård, Bodø SSK 473 26.apr.14 Hunstad Bodø SSK
182 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 472 5.okt.16 Vinne Verdal SSL
182 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 472 16.feb.07 Skiljaberghallen Sola PK
182 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 472 25.feb.05 Skiljaberghallen Sola PK
185 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 471 12.nov.15 Gimlehallen Kristiansand PK
185 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 471 30.mai.17 Haraland Stavanger PK
187 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 470 18.mai.15 Gimlehallen Kristiansand PK
187 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 470 8.jan.05 Haugar Tønsberg O. PK
187 Sigurd Volster, Preikestolen PK 470 17.feb.06 Skiljaberghallen Sola PK
190 Terje Fallmyr, Rissa PK 469 25.feb.17 Selbuhallen Selbu PK
190 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 469 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
190 Ronny Bjerkan, Selbu PK 469 23.mar.14 Buran Trondhjems PK
193 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 468 20.jan.16 Buran Trondhjems PK
193 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 468 24.jan.20 Brevik Porsgrunn PK
193 Marius Haugerud, Bodung PK 468 4.mar.19 Ekeberg OKTS
196 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 467 15.okt.16 Brekstad Ørland PK
196 Jan Helge Tofte, Stord PK 467 22.mai.18 Prestegardsskogen Stord PK
196 Johnny Bergholt, Bodø SSK 467 29.apr.10 Hunstad Bodø SSK
199 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 466 18.mai.15 Gimlehallen Kristiansand PK
199 Rune Finstad, OKTS 466 8.feb.16 Ekeberghallen OKTS
199 Magnus Løvhaug, Dokka PK 466 2.jul.12 Løvenskiold Bærum PK
202 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK 465 18.sep.18 Drammen Aron SK Drammen
202 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 465 10.des.15 Gimlehallen Kristiansand PK
202 Roald Stallemo, Kristiansand PK 465 12.nov.15 Gimlehallen Kristiansand PK
205 Klaus Lie, NOP-Bergen 464 20.apr.06 Laksevåg Bergen PK
205 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 464 13.apr.18 Brevik Porsgrunn PK
207 Hans Ingvaldsen, Bodø SSK 463 9.des.10 Hunstad Bodø SSK
207 Roar Bjerke, Oppegård SL 463 1.jul.08 Maridalen OKTS
207 Svein Ole Nesje, Oslo PK 463 5.feb.15 NIH Bærum PK
207 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 463 25.nov.07 Ekeberg Oslo PK
207 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 463 14.jan.12 Tunellen Haugesund PK
212 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 462 18.nov.18 Buran Trondhjems PK
213 David Nilsen, Kristiansand PK 461 5.sep.14 Brevik Porsgrunn PK
213 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 461 4.jul.14 Løvenskiold Bærum PK
215 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 460 17.feb.12 Skedsmohallen Lillestrøm OP
215 Gro Edvartsen, Aron SK Drammen 460 10.jan.09 Haugar Tønsberg O. PK
215 Petter Berg, Aron SK Drammen 460 27.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
218 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 459 9.mar.08 Ekeberg Oslo PK
219 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen 458 13.nov.05 Ekeberg Oslo PK
220 Terje Andersen, Fredrikstad SS 457 9.mar.08 Ekeberg Oslo PK
220 Alexander Roland, Porsgrunn PK 457 18.nov.16 Brevik Porsgrunn PK
222 Aleksander Johansen Wiggen, Trondhjems PK 456 28.sep.14 Buran Trondhjems PK
222 John Einar Einmo, Rindal SS 456 29.nov.15 Selbuhallen Selbu PK
222 Trond Tanke, Tromsø PK 456 2.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
225 Harald Nilsen, Stavanger PK 455 17.feb.06 Skiljaberghallen Sola PK
225 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 455 16.jun.17 Brosebanen Lyngsalpene PK
225 Arvid Lande, Stord PK 455 22.mai.18 Prestegardsskogen Stord PK
228 Anders Dingstad, Askim PK 454 3.okt.13 Korterudmyra Mysen PL
228 Olaf Åvitsland, Evje PK 454 23.mai.09 Y2 Evje PK
228 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 454 15.aug.10 Nordre Land Dokka PK
228 Kine Nordgård, Bodø SSK 454 1.mar.14 Hunstad Bodø SSK
228 Erik Sveum, Aron SK Drammen 454 27.sep.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
228 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 454 2.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
228 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 454 16.feb.12 Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
235 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS 453 9.nov.19 Selbuhallen Selbu PK
235 Bjørn Sandbugt, Bremnes PK 453 17.apr.08 Bømlohallen Bremnes PK
235 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK 453 6.des.07 Hunstad Bodø SSK
238 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 452 20.mai.06 Myrespiten Hokksund PK
238 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 452 5.apr.19 Brevik Porsgrunn PK
240 Pål Otto Sørensen, OKTS 450 12.mar.06 Ekeberg Oslo PK