Alle på topp: Fri, 2005 - 2020 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2020
krav 525 495 450 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Norsk bestenotering: 571 John Rødseth 344 skyttere
  pl Navn, Klubb   Sum   Dato type Sted Arr.
1 Pål Hembre, Bærum PK 561 10.jun.09 Maridalen OKTS
2 Ståle Waagbø, Stavanger PK 555 15.mai.06 NC 1 Gjesdal Stavanger PK
3 Roar Hembre, Trondheim SS 550 22.aug.10 Myråsen Selbu PK
3 Morgan Bunes, Bærum PK 550 19.jun.19 Løvenskioldbanen Bærum PK
5 Lars Jacob Galåen, Røros PK 546 21.mai.05 Selbu Selbu PK
5 Ingar Woll, Bærum PK 546 4.jul.16 Maridalen OKTS
7 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 545 25.okt.14 Maridalen OKTS
8 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK 543 21.mai.05 Selbu Selbu PK
8 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK 543 15.sep.13 Buttentjenn Ringerike PK
10 Bjørn Roar Bjerke, Oppegård SL 542 5.mai.05 Jonahola Åsane PK
11 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 540 15.jun.19 Myråsen Selbu PK
12 Anders Svegård, Steinkjer PK 538 21.mai.05 Terningmoen NSF
12 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 538 3.mai.15 Kurud Oppegård SL
14 Erik Christian Bache, Åsane PK 537 24.sep.17 Løvenskiold Bærum PK
15 Asle Frantzen, Bergen PK 536 26.aug.14 Laksevåg Bergen PK
15 Theodor Martinius Granlund, Hamar SSK 536 24.mar.12 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
15 Geir Stensby, Hamar SSK 536 21.mai.05 Selbu Selbu PK
18 Sjur I Børve, Odda PK 535 21.jun.07 Laksevåg Bergen PK
18 Marianne Ullvassveen, Ull SS 535 23.jun.06 NC 5 Myråsen Selbu PK
18 Lasse Hovd, Bærum PK 535 16.aug.15 Lillegårdseter Porsgrunn PK
21 Tor Ingvaldsen, Hamar SSK 534 27.mai.06 NC 2 Maridalen OKTS
21 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK 534 18.jun.10 Maridalen OKTS
23 Ingar Haugen, Hokksund PK 533 20.jun.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
23 Ola Jostein Uthus, Selbu PK 533 6.mai.07 Myråsen Selbu PK
25 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 532 26.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
26 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 531 14.aug.11 Lillegårdseter Porsgrunn PK
26 Tor Jonassen, Sandnes PK 531 10.jun.08 Vatne Stavanger PK
26 Eirik Lygre, Bergen PK 531 3.sep.13 Laksevåg Bergen PK
26 Aslak Dueskar, Ørland PK 531 18.mai.15 Jonsvatnet Trondhjems PK
26 Ole Opsahlseter, Namnå PK 531 10.jun.09 Maridalen OKTS
31 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK 530 22.apr.08 Vatne Stavanger PK/NOP
31 Bernt Johannessen, Oslo PK 530 14.jun.07 Maridalen OKTS
31 Arild Aurstad, Steinkjer PK 530 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
34 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 529 14.jun.08 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
34 Ingeborg Gran, Steinkjer PK 529 13.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
36 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK 528 21.mai.05 Selbu Selbu PK
37 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 527 13.jun.09 Milan Sandnessjøen PK
37 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 527 16.jun.12 Aronsløkka Aron SK Drammen
37 Frank Roy Haugland, Bærum PK 527 29.aug.15 Løvenskiold Bærum PK
37 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP 527 29.apr.09 Maridalen OKTS
41 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 526 15.mai.05 Kurud Oppegård SL
42 Martin Øyhus, Dokka PK 525 15.aug.09 Nordre Land Dokka PK
43 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK 524 28.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
43 Frank Lien, Ringerike PK 524 20.aug.17 Løvenskiold Bærum PK
45 Andreas Øyangen, Trondhjems PK 523 24.aug.08 int Gøteborg Kvibergs SKF
46 Stian Paulsen, Ørland PK 522 3.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
47 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 521 23.aug.15 Blikshavn Skudenes PK
47 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 521 12.mai.14 Jonsvannet Trondhjems PK
47 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK 521 5.jun.12 Vatne Stavanger PK
47 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 521 3.jun.12 Blikshavn Skudenes PK
47 Geir Berg, Ringerike PK 521 3.sep.17 Løvenskiold Bærum PK
52 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 520 9.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
53 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 519 18.jun.17 Blikshavn Skudenes PK
53 Christoffer Robin Hovd, Bærum PK 519 16.aug.15 Lillegårdseter Porsgrunn PK
53 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 519 9.jun.06 Laksevåg Bergen PK
53 Roger Leite, Oslo PK 519 28.mai.05 Maridalen OKTS
53 Lars Sæle, Porsgrunn PK 519 9.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
53 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 519 29.mai.16 Myråsen Selbu PK
59 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 518 31.mai.16 Vatne Stavanger PK
59 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK 518 9.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
59 Thoralf Moen, Trondhjems PK 518 31.aug.08 Sanktansholet Ørland PK
62 Svenn Arne Nordheim, Lillestrøm OP 517 5.mai.05 Jonahola Åsane PK
62 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK 517 22.mai.08 Maridalen OKTS
62 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK 517 21.aug.05 Blikshavn Skudenes PK
62 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 517 10.jun.06 NC 4 Laksevåg Bergen PK
66 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 516 25.jun.16 Laksevåg Bergen PK
66 Håvard Hoff, Ørland PK 516 7.jun.09 Sankthansholet Ørland PK
66 Arild Inge Wollan, Støren SSK 516 18.mai.08 Myråsen Selbu PK
66 Linn Iren Flaate, Stavanger PK 516 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
66 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK 516 26.jun.05 Selbu Selbu PK
66 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 516 10.jun.18 Grovastøylen Florø PK
72 Frode Knutsen, Trondhjems PK 515 13.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
72 Helge Olden, Ørland PK 515 17.jun.11 nord Sankthansholet Ørland PK
72 Christian Johnsen, Bodø SSK 515 6.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
72 Ludvik Hembre, Bærum PK 515 23.jun.19 NM Haugesund Rogaland Sk.krets
72 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 515 23.jul.11 Oppdal Oppdal PK
77 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik 514 3.sep.16 Lillegårdseter Porsgrunn PK
77 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 514 17.jun.17 Myråsen Selbu PK
79 Gunnar Langø, Tromsø PK 513 28.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
79 Rune Berg, Ringerike PK 513 15.sep.13 Buttentjenn Ringerike PK
79 Johnny Jenssen, Mo PK 513 25.mai.13 Myråsen Selbu PK
82 Eivind Minge, Moss PK 512 25.mai.16 Aronsløkka Aron SK Drammen
82 Jan Vidar Edvartsen, Aron SK Drammen 512 28.mai.05 Maridalen OKTS
82 Bjørn Heggelund, Verdal SSL 512 20.mar.11 Lånkehallen Stjørdal PK
85 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 511 3.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
85 Kristian Engen, Mysen PL 511 24.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
87 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK 510 26.mai.07 Y2 Evje PK
87 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK 510 16.mai.09 Myråsen Selbu PK
89 Arvid Simonsen, Alta SSK 509 28.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
89 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 509 5.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
89 Peter Ekblom, Sola PK 509 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
89 Aina Sandstøl, Sandnes PK 509 16.jun.07 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
93 Haakon Dragsnes Rognes, Trondheim SS 508 26.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
93 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK 508 18.mai.17 Torsbustaden Levanger SSL
95 Jon Arne Brekken, Sunndal PK 507 10.apr.05 Molde Molde PK
95 Arild Kraft, Trondhjems PK 507 25.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
95 Hugo Haug, OKTS 507 21.mai.05 Selbu Selbu PK
98 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK 506 6.des.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
98 Henning Kihle, Grenland PK 506 24.jun.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
98 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 506 9.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
98 John Olav Sundal, Tysnes SSK 506 17.jun.06 Blikshavn Kopervik PK
102 Ove Eugen Horgen, Bærum PK 505 9.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
102 Harald Andre Knoop, Sola PK 505 24.apr.06 Gjesdal Skytesenter Stavanger PK
102 Jarle Folkestad, Bergen PK 505 23.aug.16 Laksevåg Bergen PK
102 Gøran Rønne, Bærum PK 505 16.aug.12 Maridalen OKTS
102 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne 505 11.mai.10 Vatne Stavanger PK
102 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 505 31.aug.08 Sanktansholet Ørland PK
102 Ole-Harald Aas, Bærum PK 505 12.jun.16 Lillegårdseter Porsgrunn PK
109 Bjørn Kristensen, Askim PK 504 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
109 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 504 3.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
109 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 504 16.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
109 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS 504 19.mai.14 Jonsvannet Trondhjems PK
113 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS 503 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
113 Hans Torslett, Bæverdalen PK 503 23.jul.11 Oppdal Oppdal PK
113 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 503 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
113 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 503 28.mai.05 Maridalen OKTS
113 Leif Inge Turøy, Åsane PK 503 6.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
118 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK 502 5.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
118 Åge Lier, Stjørdal PK 502 18.sep.10 Myråsen Selbu PK
118 Tom Buene, Vaksdal SSK 502 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
118 Geir Åge Sinnes, Stavanger PK 502 24.apr.07 Vatne NOP/Stavanger
118 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 502 20.aug.06 Lillegårdseter Porsgrunn PK
123 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 501 21.aug.05 Blikshavn Skudenes PK
123 Morten Rustad, Lillestrøm OP 501 21.aug.16 Løvenskiold Bærum PK
123 Erik Stai, Levanger SSL 501 25.mai.16 Torsbustaden Levanger SSL
126 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 500 25.jan.16 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
126 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK 500 27.jun.15 Laksevåg Bergen PK
126 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK 500 1.jun.19 Jonahola Åsane PK
129 Arne Kvam, Bærum PK 499 2.jun.12 Maridalen OKTS
129 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK 499 29.mai.16 Nordre Land Dokka PK
129 Leif Inge Oen, OKTS 499 24.jun.06 Maridalen OKTS
129 Harald Ræge, Stavanger PK 499 14.jun.08 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK
129 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK 499 16.aug.12 Maridalen OKTS
129 Olaf Åvitsland, Evje PK 499 29.aug.15 Evjemoen Evje PK
129 Espen Mostad, Fredrikstad SS 499 21.aug.16 Løvenskiold Bærum PK
136 Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK 498 8.mar.08 Lånkehallen Stjørdal PK
136 Harald Nilsen, Stavanger PK 498 15.mai.07 Vatne Stavanger PK
136 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK 498 24.aug.13 Jonahola Åsane PK
136 Kjell Arne Kalland, Førde PK 498 4.mai.08 Kråkenesmarka Førde PK
136 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK 498 15.sep.13 Buttentjenn Ringerike PK
136 Øyvind Jakobsen, Oslo PK 498 14.mai.09 Maridalen OKTS
136 Marius Aarre, Trondhjems PK 498 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
136 Mattis Hembre, Bærum PK 498 24.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
136 Frank Hansen, Bodø SSK 498 5.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
145 Rune Hammer, Aron SK Drammen 497 13.sep.08 Aronsløkka Aron SK Drammen
145 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 497 20.jun.09 Aronsløkka Aron SK Drammen
145 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL 497 11.jun.15 Buttentjern Ringeriks PK
148 Eli Enerstvedt, Numedal SSK 496 7.apr.10 Maridalen OKTS
148 Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK 496 4.jun.15 Maridalen OKTS
148 Espen Magnussen, Sola PK 496 9.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
148 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 496 15.okt.17 Skytterhallen Molde PK
148 Terje Storholt, Oslo PK 496 17.jun.12 Løvenskiold Bærum PK
148 Jakob Kråkevik, Odda PK 496 1.jun.13 Jonahola Åsane PK
148 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK 496 17.jun.15 Torsbustaden Levanger SSL
155 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 495 1.jul.06 NC 6 Maridalen OKTS
155 Sjur Arne Kleiven, Lillehammer PK 495 29.mai.16 Nordre Land Dokka PK
155 Per Martin Marum, Trondheim SS 495 18.aug.12 Myråsen Selbu PK
155 Geir Atle Småvik, Orkla PK 495 4.mar.07 Lånkehallen Stjørdal PK
155 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK 495 3.jun.12 Blikshavn Skudenes PK
155 Jon Inge Barseth, Ørland PK 495 2.jun.07 Sankthansholet Ørland PK
161 Axel Sjøberg, Ringerike PK 494 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
161 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 494 14.okt.18 Skytterhallen Molde PK
163 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK 493 3.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
163 Thomas Fosse, Stavanger PK 493 22.mai.05 Terningmoen NSF
163 Alf Magne Heskja, Haugesund PK 493 23.aug.16 Laksevåg Bergen PK
163 Rolf Toven, Nesset PK 493 19.apr.09 Skytterhallen Molde Molde PK
167 Ronny Høglund, Trondhjems PK 492 7.mar.09 Lånkehallen Stjørdal PK
167 Svein Tore Rabben, Åsane PK 492 3.sep.13 Laksevåg Bergen PK
167 Øystein Strand, OKTS 492 21.mai.05 Selbu Selbu PK
167 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 492 27.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
167 Terje Andersen, Fredrikstad SS 492 4.des.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
167 Britt Elena Wollan, Støren SSK 492 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
173 Roar Bjerke, Oppegård SL 491 21.mai.05 Selbu Selbu PK
173 Per Ringen, Lena SS 491 5.des.09 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
173 Hans Jakob Johannessen, Tromsø PK 491 5.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
176 Arne Olav Halle, Stavanger PK 490 5.jun.16 Blikshavn Skudenes PK
176 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK 490 6.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
176 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 490 6.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
179 Jo Sole Runningen, Odda PK 489 27.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
179 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 489 20.aug.19 Laksevåg Bergen PK
179 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern 489 2.sep.06 Jonahola Åsane PK
179 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 489 18.aug.19 Fjæreheia Grimstad SS
179 Rune Kristian Hansen, Ørland PK 489 17.aug.13 Myråsen Selbu PK
184 Morten Ringkilen, Mysen PL 488 25.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
184 Tore Stensby, Løiten SS 488 6.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
184 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 488 13.sep.08 Aronsløkka Aron SK Drammen
184 Rune Johan Soleide, Førde PK 488 29.jul.07 Kråkenesmarka Førde PK
184 Reidun Ann Støle, Haugesund PK 488 10.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
189 Runar Magnussen, Sola PK 487 13.jun.09 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
189 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK 487 20.apr.08 Skytterhallen Molde PK
189 Tom Lauritzen, Bodø SSK 487 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
189 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK 487 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
193 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 486 13.mai.17 Lillegårdseter Porsgrunn PK
193 Sara Eline Stamnestrø, Mysen PL 486 5.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
193 Trond Fosse, Stavanger PK 486 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
193 Roar Haugan, Støren SSK 486 24.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
193 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 486 24.jun.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
198 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 485 5.jun.16 Blikshavn Skudenes PK
199 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 483 29.aug.10 nord Vierumäki Finnish Sh. Fed.
199 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 483 4.mai.08 Kurud Oppegård SL
201 Hans Johansen, Trondhjems PK 482 22.aug.10 Myråsen Selbu PK
201 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL 482 9.mai.09 Kurud Oppegård SL
201 Esten Murbreck, Hamar SSK 482 17.feb.18 Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
204 Arne Røshol, Bærum PK 481 26.jun.17 NM Sankthansholet Ørland PK
205 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 480 29.jun.13 Myråsen Selbu PK
205 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen 480 23.apr.10 Aronsløkka Aron SK Drammen
205 Per-Erik Syverstad, Bærum PK 480 18.aug.11 Maridalen OKTS
208 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK 479 10.feb.18 Skytterhallen Molde PK
208 Svein Ole Nesje, Oslo PK 479 23.jun.16 Maridalen OKTS
208 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 479 19.aug.18 Fjæreheia Grimstad SS
208 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 479 10.jun.06 NC 4 Laksevåg Bergen PK
208 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 479 15.aug.09 Nordre Land Dokka PK
213 Georg Aas, Sarpsborg PK 478 6.jul.14 NM Jonahola Hordaland sk.krets
213 Ronny Johnerud, Bærum PK 478 26.sep.13 Maridalen OKTS
213 Marius Haugerud, Bodung PK 478 20.mai.19 Maridalen OKTS
213 Robert Kåsner, Melhus PK 478 16.mai.09 Myråsen Selbu PK
217 Sebastian Halle, Stavanger PK 477 23.jun.19 NM Haugesund Rogaland Sk.krets
217 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 477 21.aug.16 Løvenskiold Bærum PK
217 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 477 17.nov.15 Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
217 Fred Andersen, Fredrikstad SS 477 4.des.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
217 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 477 21.mai.05 Selbu Selbu PK
222 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 476 27.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
222 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 476 28.mai.05 Maridalen OKTS
222 Bjørn Aasen, Asker SK 476 2.jun.13 Løvenskiold Oslo PK
222 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK 476 17.okt.15 Ikke oppgitt Molde PK
222 Viggo Olden, Ørland PK 476 20.jun.06 Jonsvannet Trondhjems PK
227 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK 474 23.jun.19 NM Haugesund Rogaland Sk.krets
227 Rolf Lødding, Oslo SS 474 27.mai.06 NC 2 Maridalen OKTS
227 Frode Pettersen, Bergen PK 474 23.jun.15 Laksevåg Bergen PK
230 Peter Hirth, Aron SK Drammen 473 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
230 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK 473 31.mai.15 Løvenskiold Bærum PK
232 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 472 10.jun.19 Torsbustad Levanger SSL
233 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK 471 13.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
233 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 471 5.mai.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
233 John Lothe, Haugesund PK 471 23.jun.19 NM Haugesund Rogaland Sk.krets
233 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 471 27.feb.15 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
233 Idar Nordseth, Hokksund PK 471 3.jul.10 NM Korterudmyra Mysen PL
238 Ståle Nestås, Bergen PK 470 25.jun.16 Laksevåg Bergen PK
238 Gisle Huge, Bodø SSK 470 9.jul.12 NM Kråkenesmarka Førde PK
238 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 470 23.aug.15 Løvenskiold Bærum PK
241 Tore Berberg, Farris SS - Larvik 469 12.aug.12 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
241 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 469 23.jun.19 NM Haugesund Rogaland Sk.krets
241 Odd Røst, Stjørdal PK 469 13.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
241 Anders Dingstad, Askim PK 469 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
241 Martin Meltzer, Arendal PK 469 12.aug.12 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
246 Magnus Løvhaug, Dokka PK 468 29.nov.08 Fåberg Skytehall Lillehammer PK
246 Tommy Schüller, Porsgrunn PK 468 26.mai.19 Lillegårdseter Porsgrunn PK
246 Willy Klette, Oppegård SL 468 25.jul.11 NM Oppdal Oppdal PK
246 Trude Beate Johansen, Mysen PL 468 24.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
250 Kjetil Bromark, Modum PK 467 24.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
250 Helge Hoflandsdal, NOP/Haakonsvern 467 17.apr.05 Jonahola Åsane PK
252 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK 466 13.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
252 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 466 30.okt.16 Grovastøylen Florø PK
252 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL 466 24.mai.18 Torsbustaden Levanger SSL
255 Stian Andrè Eriksen, Åsane PK 465 5.mai.05 Jonahola Åsane PK
255 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 465 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
255 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK 465 25.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
258 Jan-Erik Skår, Høyanger PK 464 29.jul.07 Kråkenesmarka Førde PK
258 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 464 19.jun.17 Aronsløkka Aron SK Drammen
260 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 463 27.okt.19 Kuleisen Haugesund PK
260 Alfred Aalstad, Steigen PK 463 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
262 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK 462 30.sep.12 Skytterhallen Molde PK
262 Knut Tore Forberg, Bergen PK 462 23.jun.19 NM Haugesund Rogaland Sk.krets
264 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK 460 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
264 Ole Thune, NOP/Haakonsvern 460 29.apr.06 Jonahola Åsane PK
266 Jon Landvik, Oscarsborg PK 459 6.sep.15 Kurud Oppegård SL
266 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik 459 16.jun.19 Lillegårdseter Porsgrunn PK
266 Anne Britt Ødegård, Bremnes PK 459 16.jun.07 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
269 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 458 16.jun.10 Saghølen skytebane Dokka PK
269 Arild Knudsen, Sandnes PK 458 3.jun.14 Vatne Stavanger PK
271 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK 457 24.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
271 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 457 4.jul.16 Maridalen OKTS
271 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK 457 5.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
271 Styrk Henrik Finne, Åsane PK 457 24.aug.13 Jonahola Åsane PK
275 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik 456 12.aug.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
275 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 456 18.jun.11 Blikshavn Skudenes PK
275 Morten Daniel Olsen, Moss PK 456 19.jun.19 Løvenskioldbanen Bærum PK
275 Stig Lindahn, Oppegård SL 456 21.mai.15 Maridalen OKTS
279 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 455 29.apr.06 Jonahola Åsane PK
279 Petter Berg, Aron SK Drammen 455 4.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
279 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 455 24.jul.16 NM Sankthansholet Ørland PK
279 Egil Roland, Porsgrunn PK 455 16.aug.15 Lillegårdseter Porsgrunn PK
283 Harald Setsaas, Selbu PK 454 10.jun.06 NC 4 Laksevåg Bergen PK
283 Kjetil Bøe, Porsgrunn PK 454 5.jul.15 NM Jonsvatnet Trondhjems PK
283 Arne Lidwin, OKTS 454 12.mai.11 Maridalen OKTS
286 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK 453 28.sep.08 Molde Molde PK
286 Dagfinn Torp, Kongsvinger SS 453 24.jan.15 Solør skytterhall Namnå PK
286 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 453 20.aug.19 Laksevåg Bergen PK
289 Erik Sveum, Aron SK Drammen 452 4.jun.14 Aronsløkka Aron SK Drammen
289 May Britt Jensen, Kristiansund PK 452 14.okt.18 Skytterhallen Molde PK
289 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 452 7.jul.13 NM Løvenskiold Oslo PK
292 Svein Børge Heggen, Haugesund PK 451 18.jun.11 Blikshavn Skudenes PK
292 Eivind Solstad, Molde PK 451 10.apr.05 Molde Molde PK
292 Terje Johansen, Evje PK 451 26.mai.07 Y2 Evje PK
292 Bjørn Langseth, Namnå PK 451 24.jan.15 Solør skytterhall Namnå PK
292 Roald Stallemo, Kristiansand PK 451 4.jun.11 Fjæreheia Grimstad SS
292 David Nilsen, Kristiansand PK 451 10.aug.14 Lillegårdseter Porsgrunn PK
292 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 451 12.aug.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
299 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK 450 19.jun.11 Blikshavn Skudenes PK
299 Lars Gunnar Liestøl, Evje PK 450 12.mai.10 Y2 Evje PK
299 Kjetil Risåsen, Bærum PK 450 20.aug.17 Løvenskiold Bærum PK
302 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 449 9.jun.13 Flakke Loner Kristiansand PK
302 Johnny Antonsen, Lillehammer PK 449 16.nov.14 Fåberg skytehall Lillehammer PK
302 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 449 10.feb.18 Skytterhallen Molde PK
305 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 448 25.aug.13 Buttentjern Ringerike PK
305 Ernst Tapper, Stavanger PK 448 15.mai.07 Vatne Stavanger PK
307 Brage Nybø Waage, Florø PK 447 30.okt.16 Grovastøylen Florø PK
307 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 447 29.jul.07 Kråkenesmarka Førde PK
309 Rune Finstad, OKTS 446 8.okt.15 Maridalen OKTS
309 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK 446 17.feb.18 Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
311 Toralf Mjøen, Oppdal PK 445 23.jul.11 Oppdal Oppdal PK
311 Lasse Pevik, Porsgrunn PK 445 28.jul.08 NM Tjeldbergtind Svolvær PK
311 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 445 2.jun.12 Blikshavn Skudenes PK
311 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen 445 13.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
315 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 443 1.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
315 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL 443 26.jun.12 Torsbustaden Levanger PK
315 Einar Morten Landsem, Støren SSK 443 21.mar.10 Lånkehallen Stjørdal PK
318 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 442 11.mar.12 Skytterhallen Molde PK
318 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 442 24.jun.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
320 Raymond Auestad, Evje PK 441 31.aug.13 Y2 Evje PK
320 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK 441 19.aug.07 Lillegårdseter Porsgrunn PK
322 Anders Lucas Gunnestad, Hamar SSK 440 13.des.14 Ankerskogen Hamar IL-Pgr
322 Espen Bo Nytun, Åsane PK 440 20.jun.19 Laksevåg Bergen PK
322 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 440 19.apr.09 Skytterhallen Molde Molde PK
322 Thomas Schrøder, Støren SSK 440 18.mai.15 Jonsvatnet Trondhjems PK
326 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK 439 2.apr.06 Skytterhallen Molde PK
327 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 438 9.sep.06 Nordisk Junior Dansk Sk. Union
328 Arild Zakariassen, Evje PK 428 26.mai.07 Y2 Evje PK
329 Tore Saur, Stryn PK 427 7.mai.06 Kråkenesmarka Førde PK
329 Hans Martin, Trondhjems PK 427 20.jun.06 Jonsvannet Trondhjems PK
331 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 426 13.jul.06 NM Sankthansholet Ørland PK
331 Frank Høgmo, Flintlåsen PK 426 2.sep.06 Jonahola Åsane PK
333 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK 424 16.jun.07 Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
333 Arne Østborg, Namdal SSL 424 13.aug.07 NM Brekstad Ørland PK
335 Einar Eek Iversen, Drammen HIL 422 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
336 Gro Edvartsen, Aron SK Drammen 420 28.mai.05 Maridalen OKTS
337 Liv Storm Jortveit, Rauland PK 418 19.jul.05 NM Steinkjer STPK / FKP
338 Pål Otto Sørensen, OKTS 417 27.mai.06 NC 2 Maridalen OKTS
339 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 416 18.jun.05 Blikshavn Kopervik & Skudenes
339 Helge Løtuft, Sandane PK 416 8.mai.05 Kråkenesmarka Førde PK
341 Thorolf Bergmann, Fredrikstad SS 414 4.des.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
342 John Tellef Håbesland, Evje PK 413 19.aug.07 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
343 Oddvar Hillestad, Fredrikstad SS 411 4.des.06 Rolvsøyhallen Fredrikstad SS