50 beste i Silh kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 31.desember 2023
Vurderingskrav :577 Norsk bestenotering: 573 Runar Magnussen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 552 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 22.sep.23 Sola Skytehall Sola PK
2 550 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 03.nov.23 Sola Skytehall Sola PK
3 549 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 21.jul.23 VM Changwon ISSF
4 542 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 06.okt.23 Sola Skytehall Sola PK
5 534 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 19.mai.23 Sola Skytehall Sola PK
6 532 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 29.okt.23   Skatval Stjørdal SSK
7 531 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 06.jun.23 WCj Suhl ISSF
7 531 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 06.jun.23 WCj Suhl ISSF
9 530 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 20.jan.23   Sola Skytehall Sola PK
10 523 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 19.mai.23 Sola Skytehall Sola PK
11 521 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 23.jun.23 Sola Skytehall Sola PK
12 520 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 06.apr.23   Sola Skytehall Sola PK
13 516 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 23.sep.23 Sola Skytehall Sola PK
14 516 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 01.sep.23 Sola Skytehall Sola PK
15 515 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
16 514 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 06.jun.23 WCj Suhl ISSF
17 512 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 29.apr.23 Sola Skytehall Sola PK
18 509 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 11.jun.23   Skatval Stjørdal SSK
19 506 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 29.apr.23 Sola Skytehall Sola PK
20 503 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
21 502 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
22 498 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 04.jun.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
23 496 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 29.apr.23 Sola Skytehall Sola PK
24 494 Daniel Olaussen, Melhus SS Menn Jr 11.jun.23   Skatval Stjørdal SSK
25 493 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 04.jun.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
26 490 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 27.mai.23 Jonsvatnet Trondhjems PK
27 489 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 30.apr.23   Sankthansholet Ørland SS
28 483 Daniel Olaussen, Melhus SS Menn Jr 27.mai.23 Jonsvatnet Trondhjems PK
29 481 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
30 474 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL Menn U16 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
31 381 Tollef Fagerli, Sola PK Menn Jr 06.apr.23 Sola Skytehall Sola PK