50 beste i Fri kl. Åpen siste 365 dager per 31.desember 2023
Vurderingskrav :558 Norsk bestenotering: 571 John Rødseth
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 534 Ludvik Hembre, Bærum PK 15.jun.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
2 532 Peder Sperstad, Bærum PK V55 09.sep.23 Løvenskiold Bærum PK
3 532 Ingar Woll, Bærum PK   14.aug.23   Maridalen OKTS
4 532 Pål Hembre, Bærum PK V55 11.mai.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
5 530 Ole-Harald Aas, Bærum PK 25.aug.23 VM Baku ISSF
6 528 Ole-Harald Aas, Bærum PK   09.sep.23   Løvenskiold Bærum PK
7 527 Ingar Woll, Bærum PK 04.jul.23 Maridalen OKTS
8 527 Pål Hembre, Bærum PK V55 15.jun.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
9 526 Pål Hembre, Bærum PK V55 09.sep.23   Løvenskiold Bærum PK
10 520 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 15.jun.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
11 517 Ingar Woll, Bærum PK 21.jul.23 Nord Öckerö Öckerö SF
12 517 Mattis Hembre, Bærum PK   15.jun.23   Løvenskioldbanen Bærum PK
13 513 Lasse Hovd, Bærum PK 24.aug.23 Løvenskiold Bærum PK
14 512 Bernt Johannessen, Oslo PK V55 24.aug.23 Løvenskiold Bærum PK
15 512 Peder Sperstad, Bærum PK V55 11.mai.23   Løvenskioldbanen Bærum PK
16 511 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 29.okt.23 Florø Florø PK
17 510 Peder Sperstad, Bærum PK V55 24.aug.23 Løvenskiold Bærum PK
18 510 Peder Sperstad, Bærum PK V55 14.aug.23   Maridalen OKTS
19 510 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 13.aug.23 Jonahola Åsane PK
20 509 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 09.sep.23 Løvenskiold Bærum PK
21 506 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK   08.okt.23   Kuleisen Haugesund PK
22 504 Frank Lien, Bærum PK V55 20.mai.23 Lillegårdsseter Porsgrunn PK
23 503 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra SS 11.jul.23 int Guernsey NIIG
24 502 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 24.aug.23   Løvenskiold Bærum PK
25 501 Bernt Johannessen, Oslo PK V55 09.sep.23 Løvenskiold Bærum PK
26 501 Lasse Hovd, Bærum PK 20.mai.23 Lillegårdsseter Porsgrunn PK
27 500 Peder Sperstad, Bærum PK V55 15.jun.23   Løvenskioldbanen Bærum PK
28 499 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 14.mai.23 Myråsen Selbu SS
29 498 Olve Marvik, Stord PK 29.okt.23 Florø Florø PK
30 498 Roger Stavland, Haugesund PK   16.jun.23   Kuleisen Haugesund PK
31 497 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 24.aug.23 Løvenskiold Bærum PK
32 496 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 06.aug.23 Lillegårdseter Porsgrunn PK
33 494 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 03.sep.23   Skatval Stjørdal SSK
34 493 Eirik Lygre, Askøy PK V55 13.aug.23 Jonahola Åsane PK
35 493 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 20.mai.23 Lillegårdsseter Porsgrunn PK
36 492 Olve Marvik, Stord PK   13.aug.23   Jonahola Åsane PK
37 492 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 03.mai.23 int ISCH - Hannover NSSV
38 491 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 08.okt.23 Kuleisen Haugesund PK
39 489 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 08.okt.23   Kuleisen Haugesund PK
39 489 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 08.okt.23 Kuleisen Haugesund PK
41 489 Thoralf Moen, Trondhjems PK 19.aug.23 Myråsen Selbu SS
42 489 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 14.aug.23   Maridalen OKTS
43 488 Arvid Lande, Stord PK V73 16.jun.23 Kuleisen Haugesund PK
44 487 Viggo Olden, Ørland SS 17.jun.23 Myråsen Selbu SS
45 487 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 20.mai.23   Lillegårdsseter Porsgrunn PK
46 483 Roger Stavland, Haugesund PK 08.okt.23 Kuleisen Haugesund PK
47 481 Arvid Lande, Stord PK V73 13.aug.23 Jonahola Åsane PK
48 479 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 08.okt.23   Kuleisen Haugesund PK
49 478 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 09.sep.23 Løvenskiold Bærum PK
50 478 Roar Hembre, Trondheim SS V55 19.aug.23 Myråsen Selbu SS
51 478 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   16.aug.23   Torsbustaden Levanger SSL