Storluft - individuell cup - 2023  40 skudd På Luftsprintskive på 50 min pr 08. januar 2024
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Mattis Hembre, Bærum PK 1595 398 399 400 398
2 Pål Hembre, Bærum PK V55 1 1594 396 397 397 394 399 397 397 399 399 394 396
3 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 1593 394 391     395 397   399 398   399  
4 Frank Lien, Bærum PK V55 6 1587 392 396 394 391 394 394 396 397 392 398
4 Ingar Woll, Bærum PK - 1587 394 392 393 395 392 396 396 398 397
6 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 35 1552       386     383 388 387 391    
7 Stein Sem-Jacobsen, Ringerike PK 10 1542 382 381 373 388 384 383 387
8 Geir Lau, Ringerike PK 2 1540 378 383 381 380 383 382 378 384 382 387 386
9 Iver Aamold Olden, Ørland SS Menn U12 1 1539 387 378       396     378      
10 Øyvind Hella, Ringerike PK 7 1532 381 380 383 382 381 386
11 Geir Berg, Ringerike PK V55 17 1515 381 377 375 382
12 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 10 1505   368 379 369 371 372 376 374 375 370 375 373
13 Helene Hella, Ringerike PK Kv Jr 38 1467 362 366 363 376
14 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK 21 1446 347 351 352 347 347 349 371 363 360 339
15 Jan Arvid Vikran Kippe Brøndbo, Ringerike PK   38 1408     306 324 358 348 334   342 346 356 343
16 Cathrine Hella, Ringerike PK Kv U12 34 1374 339 343 353 339 331
17 Ullrikke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv U12 3 1371 356 358 377 280
18 Ludvik Hembre, Bærum PK   176 1195           399 397 399        
19 Roger Stavland, Haugesund PK 23 1172 387 391 394
20 Andreas Hope, Bærum PK V65 10 1162 392 381 389
21 Gunnar Nielsen, Ringerike PK   21 1141       379     377   385      
22 Emil Ratdal, Ørland SS Menn U12 3 1138 378 381 379
23 Atle Bergsrud, Bærum PK 3 1135 379 381 375
24 Helge Olden, Ørland SS V65 5 1130 378 373             379      
25 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 12 1118 368 371 379
26 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 8 1110 362 372 376
27 Jostein Utstrand, Ørland SS V55 20 1090 360 360             370      
28 Brage Nilsen Lian, Ørland SS Menn U12 43 1047 346 340 361
29 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 254 793 395 398
30 Viggo Olden, Ørland SS   20 773 387               386      
31 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 16 757 377 380
32 Thomas Høven, Bærum PK V55 6 751 373 378
33 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 8 743 367   376                  
33 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 - 743 369 374
35 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK V55 1 742 372 370
36 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 12 730 366     364                
37 Sindre Vik, Ørland SS Menn U12 1 729 363 366
38 Pernille Madelene Olsen Kristiansen, Ringerike PK Kv U12 8 721 359 362
39 Runa Oksvold, Ørland SS Kv U12 7 714   347       367            
40 Daniel Skaug, Ringerike PK 19 695 349 346
41 Wibecke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv 8 687 345 342
42 Benas Vidugiris, Ørland SS Menn U12 38 649   306       343            
43 Peder Sperstad, Bærum PK V55 257 392 392
44 Håvard Hoff, Ørland SS 1 391 391
44 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   - 391 391                      
46 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 4 387 387
47 Rune Berg, Ringerike PK 2 385 385
48 Roar Hembre, Trondheim SS V55 2 383                       383
49 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V73 2 381 381
50 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 1 380 380
51 Magnar Sommervold, Ørland SS V55 1 379 379                      
52 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn Jr 2 377 377
52 Audun Edgar Klette, Ørland SS V55 - 377 377
54 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 1 376     376                  
55 Lars Eknes, Numedal SS 3 373 373
56 Daniel Sommervold, Ørland SS Menn Jr 6 367 367
57 Per-Henning Almvang, Bærum PK   2 365 365                      
58 Nils Arne Berner, Bærum PK V65 1 364 364
59 John Risnes, Haugesund PK V55 1 363 363
60 Aina Margrethe Bogø, Levanger SSL Kv 3 360       360                
61 Kjersti Fredriksen, Ringerike PK Kv 2 358 358
62 Knut Ørjan Grinde, Ringerike PK 1 357 357
62 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK V55 - 357             357          
64 Kristian Martinez Grønvold, Ringerike PK 1 356 356
65 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK Kv V65 2 354 354
66 Amalie Marie Nilsen Lian, Ørland SS Kv U14 2 352   352                    
67 Trond Ramsvik, Bærum PK 15 337 337
68 Ole Jørgen Vold, Ringerike PK 3 334 334
69 Svein Pladsen, Ringerike PK V55 2 332                   332    
70 Max Almvang, Bærum PK Menn Jr 3 329 329
71 Kristian Åsegg, Ørland SS 6 323 323
72 Tiril-Marie Torgunrud, Bærum PK Kv 10 313 313                      
73 Iris Aamold Olden, Ørland SS Kv U12 13 300 300
73 Henning Klette Sommervold, Ørland SS Menn U12 - 300 300
75 Theodor Elias Berg, Ørland SS Menn U12 7 293                 293      
76 Parmida Sheikhany, Bærum PK Kv Jr 15 278 278
77 Levi Hellem Jønsson, Ørland SS Menn U12 17 261 261
78 Cristian Dominguez, Ringerike PK Menn U16 2 259                     259  
79 Sander Svendsbakken Opdahl, Ringerike PK 11 248 248