Alle på topp: Storluft - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav 392 384 368 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 40 skudd på Luftsprintskive på 50 min 79 skyttere ( +79 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
-   1 Mattis Hembre, Bærum PK 400   - 9.aug Uapp Kolsås Bærum PK
+2 2 Pål Hembre, Bærum PK V55 399   - 27.sep Uapp Kolsås Bærum PK
-1 2 Ludvik Hembre, Bærum PK   399 -1 1.aug Uapp Kolsås Bærum PK
+4 2 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 399 +4 3.nov Uapp Kolsås Bærum PK
+2 5 Frank Lien, Bærum PK V55 398 +4 15.des Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
-4 5 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK   398 -2 8.apr Uapp Kuleisen Haugesund PK
-   5 Ingar Woll, Bærum PK 398   - 1.okt Uapp Kolsås Bærum PK
+6 8 Iver Aamold Olden, Ørland SS Menn U12 396 +9 15.jun Uapp Brekstad Ørland SS
ny 9 Roger Stavland, Haugesund PK   394 ny 28.des Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 10 Peder Sperstad, Bærum PK V55 392 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 10 Andreas Hope, Bærum PK V65 392 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
+2 12 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 391 +4 11.okt Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
-1 12 Håvard Hoff, Ørland SS 391 +3 23.jan Uapp Brekstad Ørland SS
ny 12 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 391 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
-1 15 Stein Sem-Jacobsen, Ringerike PK   388 +1 22.sep Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
-7 16 Viggo Olden, Ørland SS 387 -3 23.jan Uapp Brekstad Ørland SS
+2 16 Geir Lau, Ringerike PK 387 +7 8.nov Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 16 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 387 ny 31.des Uapp Skatval Stjørdal SSK
-8 19 Øyvind Hella, Ringerike PK 386 -2 6.des Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
-9 20 Gunnar Nielsen, Ringerike PK 385 -3 15.sep Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 20 Rune Berg, Ringerike PK   385 ny 22.mar Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 22 Roar Hembre, Trondheim SS V55 383 ny 26.des Uapp Skatval Stjørdal SSK
-1 23 Geir Berg, Ringerike PK V55 382 +5 6.des Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
+1 24 Emil Ratdal, Ørland SS Menn U12 381 +7 7.feb Uapp Brekstad Ørland SS
ny 24 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V73 381 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 24 Atle Bergsrud, Bærum PK 381 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
-8 27 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 380 +2 1.nov Uapp Levangerhallen Levanger SSL
+2 27 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 380 +9 7.feb Uapp Brekstad Ørland SS
-12 29 Magnar Sommervold, Ørland SS V55 379 -4 23.jan Uapp Brekstad Ørland SS
-7 29 Helge Olden, Ørland SS V65 379 +2 28.sep Uapp Blinken Ørland SS
-2 29 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 379 +7 10.mar Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 29 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 379 ny 12.apr Uapp Kolsås Bærum PK
ny 33 Thomas Høven, Bærum PK V55 378 ny 12.apr Uapp Kolsås Bærum PK
ny 34 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn Jr 377 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
-15 34 Ullrikke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv U12 377 -1 22.sep Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 34 Audun Edgar Klette, Ørland SS V55 377 ny 28.sep Uapp Blinken Ørland SS
-5 37 Helene Hella, Ringerike PK Kv Jr 376 +9 30.nov Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 37 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 376 ny 22.nov Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 37 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 376 ny 24.mar Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 37 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 376 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 41 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 374 ny 15.sep Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 42 Lars Eknes, Numedal SS   373 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 43 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK V55 372 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
-6 44 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK 371 +24 20.sep Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
-20 45 Jostein Utstrand, Ørland SS V55 370 -4 28.sep Uapp Blinken Ørland SS
-17 46 Daniel Sommervold, Ørland SS Menn Jr 367 -4 23.jan Uapp Brekstad Ørland SS
ny 46 Runa Oksvold, Ørland SS Kv U12 367 ny 15.jun Uapp Brekstad Ørland SS
-21 48 Sindre Vik, Ørland SS Menn U12 366 -6 7.feb Uapp Brekstad Ørland SS
ny 48 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 366 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 50 Per-Henning Almvang, Bærum PK 365 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 51 Nils Arne Berner, Bærum PK V65 364 ny 12.apr Uapp Kolsås Bærum PK
ny 52 John Risnes, Haugesund PK V55 363 ny 24.mar Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 53 Pernille Madelene Olsen Kristiansen, Ringerike PK Kv U12 362 ny 2.jun Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
-15 54 Brage Nilsen Lian, Ørland SS Menn U12 361 +15 28.sep Uapp Blinken Ørland SS
-24 55 Aina Margrethe Bogø, Levanger SSL Kv 360 -9 19.apr Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 56 Kjersti Fredriksen, Ringerike PK Kv 358 ny 11.okt Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
-14 56 Jan Arvid Vikran Kippe Brøndbo, Ringerike PK   358 +51 31.mai Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 58 Knut Ørjan Grinde, Ringerike PK 357 ny 15.des Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 58 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK V55 357 ny 26.jul Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 60 Kristian Martinez Grønvold, Ringerike PK   356 ny 3.nov Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 61 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK Kv V65 354 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
-53 62 Cathrine Hella, Ringerike PK Kv U12 353 -37 11.okt Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 63 Amalie Marie Nilsen Lian, Ørland SS Kv U14 352 ny 7.feb Uapp Brekstad Ørland SS
ny 64 Daniel Skaug, Ringerike PK 349 ny 22.feb Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 65 Wibecke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv 345 ny 3.nov Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 66 Benas Vidugiris, Ørland SS Menn U12 343 ny 15.jun Uapp Brekstad Ørland SS
ny 67 Trond Ramsvik, Bærum PK 337 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 68 Ole Jørgen Vold, Ringerike PK 334 ny 8.mar Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 69 Svein Pladsen, Ringerike PK V55 332 ny 18.okt Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 70 Max Almvang, Bærum PK Menn Jr 329 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 71 Kristian Åsegg, Ørland SS 323 ny 15.jun Uapp Brekstad Ørland SS
ny 72 Tiril-Marie Torgunrud, Bærum PK Kv 313 ny 18.jan Uapp Kolsås Bærum PK
-30 73 Iris Aamold Olden, Ørland SS Kv U12 300 +13 28.sep Uapp Blinken Ørland SS
ny 73 Henning Klette Sommervold, Ørland SS Menn U12 300 ny 28.sep Uapp Blinken Ørland SS
ny 75 Theodor Elias Berg, Ørland SS Menn U12 293 ny 28.sep Uapp Blinken Ørland SS
ny 76 Parmida Sheikhany, Bærum PK Kv Jr 278 ny 15.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 77 Levi Hellem Jønsson, Ørland SS Menn U12 261 ny 15.jun Uapp Brekstad Ørland SS
ny 78 Cristian Dominguez, Ringerike PK Menn U16 259 ny 22.nov Uapp Ringerikshallen Ringerike PK
ny 79 Sander Svendsbakken Opdahl, Ringerike PK 248 ny 15.mar Uapp Ringerikshallen Ringerike PK