Alle på topp: Luft-Sprint med støtte - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav 291 285 270 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 60 skyttere ( -330 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
ny 1 Sigrid Lorentzen, Trondheim SS Kv U14 296 ny 12.feb Kattem Trondheim SS
ny 2 Isabella Hansen Grøthe, Tromsø PK Kv U14 295 ny 29.apr Mellomvegen Tromsø PK
ny 3 Adrian Lakshol Solbakken, Sandnessjøen PK Menn U14 294 ny 25.apr   Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 3 Iver Aamold Olden, Ørland SS Menn U12 294 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 5 Isabella Finnestad Brandsø, Stavanger PK Kv U14 293 ny 12.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 5 Henrik Gudmundsen Johannessen, Tromsø PK Menn U14 293 ny 29.apr   Mellomvegen Tromsø PK
ny 7 Victoria Sandvik Andersen, Trondheim SS Kv U12 292 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 7 Haakon Olerud, Bærum PK Menn U14 292 ny 9.des Kolsås Bærum PK
ny 9 Aleksander Tømmerås, Trondheim SS Menn U14 291 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 10 Tim Jentoft Rødfjell, Mo PK Menn U12 290 ny 21.mar Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 10 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK Menn U12 290 ny 4.nov Skudenes Havn Skudenes PK
ny 12 Arn Frisendal, Sitter IL SS Menn U14 289 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 13 Edith Wang Nøstvold, Tromsø PK Kv U14 288 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 13 Jostein Ljøkelsøy Hoel, Trondheim SS Menn U14 288 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 15 Eline Natalie Ottesen, Sitter IL SS Kv U12 287 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 16 Maximillian Kjuus Spaniland, Mysen PL Menn U14 284 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
+282 16 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 284 +38 7.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 18 Emmelin Lund, Mo PK Kv U14 283 ny 30.mai   Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 18 Bjørn Eliah Veiby, Halden PK Menn U14 283 ny 4.nov Kulås Sarpsborg PK
ny 18 Vilja-Linnea Adelaine Ingebrigtsen, Bodø SSK Kv U14 283 ny 22.nov Hunstad Bodø SSK
ny 18 Ullrikke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv U12 283 ny 15.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 18 Mille Martine Almvang, Bærum PK Kv U14 283 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
ny 23 Malin Strøm, Sitter IL SS Kv U14 282 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 23 Noah Holm Vonstad, Mo PK Menn U12 282 ny 4.okt   Sagbakken Mo PK
ny 25 Runa Oksvold, Ørland SS Kv U12 281 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 25 Maia Sollund Nordtømme, Tromsø PK Kv U12 281 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 27 Emil Ratdal, Ørland SS Menn U12 279 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 28 Cathrine Hella, Ringerike PK Kv U12 277 ny 12.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 28 Melinda Hågensen, Mo PK Kv U14 277 ny 22.feb Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 30 Roma Sophie Endresen, Stjørdal SSK Kv U12 276 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 30 Iselin Vik, Ørland SS Kv U12 276 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 30 Didrik Torbergsen, Mo PK Menn U12 276 ny 30.mai Sagbakken Pistolbane Mo PK
+111 33 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U14 275 -4 4.okt   Kuleisen Haugesund PK
ny 33 Erle Oline Krydsby-Johnsen, Bærum PK Kv U14 275 ny 26.des Kolsås Bærum PK
ny 35 Per Seeberg, Bærum PK Menn U14 271 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
ny 36 Daniel Alexander Kvasnes, Horten O. PK Menn U14 270 ny 2.apr   Hula Tønsberg O. PK
ny 36 Sindre Vik, Ørland SS Menn U12 270 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 38 Magnus Rolfssønn Østrem-Skogvold, Mo PK Menn U12 268 ny 28.mar Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 39 Emma Rabliås Vonstad, Mo PK Kv U12 267 ny 28.mar   Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 39 Mali Granmo, Melhus SS Kv U14 267 ny 1.feb Melhushallen Melhus SS
ny 41 Jørgen Seeberg, Bærum PK Menn U14 266 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
ny 42 Elias Bakken, Bærum PK Menn U14 262 ny 18.mar   Kolsås Bærum PK
ny 42 Brage Nilsen Lian, Ørland SS Menn U12 262 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 44 Eskil Vonstad Hovde, Mo PK Menn U12 261 ny 21.mar Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 45 Max Matheo Momkvist Fiskå, Kristiansand PS Menn U12 256 ny 14.mar   Gimlehallen Kristiansand PS
ny 46 Benas Vidugiris, Ørland SS Menn U12 252 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 47 Tobias Emelian Tetlie Forfot, Trondheim SS Menn U12 251 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 48 Iris Aamold Olden, Ørland SS Kv U12 248 ny 7.okt   Brekstad Ørland SS
ny 49 Xianna Samantha Publico Landicho, Mo PK Kv U12 247 ny 30.mai Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 49 Emilian Litangen, Stjørdal SSK Menn U14 247 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 51 Sindre Høysæther Antonsen, Ørland SS Menn U12 244 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 51 Tage Sakariassen, Mo PK Menn U14 244 ny 30.mai Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 51 Navid Hassani-Abharian, Sunndal SSK Menn U12 244 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 54 Heine Hågensen, Mo PK Menn U12 240 ny 21.mar   Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 55 Adrian Solvik, Trondheim SS Menn U14 237 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 56 Noah Andre Gutvik Nilsen, Mo PK Menn U12 219 ny 30.mai Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 57 Mari Vonstad Hovde, Mo PK Kv U12 208 ny 28.mar   Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 58 Emir Brkic, Horten O. PK Menn U14 198 ny 2.apr Hula Tønsberg O. PK
ny 59 Patrick Haugen Hoås, Sunndal SSK Menn U14 193 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 60 Jan Torvald Torve Sandvik, Sunndal SSK Menn U12 166 ny 11.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK