Alle på topp: Luft-Sprint - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav 291 285 270 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 361 skyttere ( -29 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
+1 1 Mattis Hembre, Bærum PK 298   - 26.des Kolsås Bærum PK
+1 1 Ingar Woll, Bærum PK 298   - 1.okt Kolsås Bærum PK
-1 3 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 297 -1 8.okt   Brekstad Ørland SS
-1 3 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 297 -1 20.aug Kolsås Bærum PK
-1 3 Ole-Harald Aas, Bærum PK 297 -1 16.apr Kolsås Bærum PK
+11 3 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 297 +3 28.okt   Kolsås Bærum PK
+21 7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 296 +5 12.feb Kattem Trondheim SS
+33 7 Stein Sem-Jacobsen, Ringerike PK 296 +6 22.des Ringerikshallen Ringerike PK
+2 7 Frank Lien, Bærum PK V55 296   - 29.jan   Kolsås Bærum PK
-6 7 Ludvik Hembre, Bærum PK 296 -3 30.apr Kolsås Bærum PK
-5 7 Pål Hembre, Bærum PK V55 296 -2 28.okt Kolsås Bærum PK
+7 7 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   296 +2 3.sep   Kolsås Bærum PK
-5 7 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V55 296 -2 26.des Kolsås Bærum PK
-5 14 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 295 -1 22.okt Ura pistolbane Sandane PK
+6 14 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 295 +2 26.mar   Skudeneshavn Skudenes PK
ny 14 Erik Eknes, Numedal SS 295 ny 16.apr Kolsås Bærum PK
-8 17 Peder Sperstad, Bærum PK V55 294 -2 6.aug Kolsås Bærum PK
+53 17 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 294 +7 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
+11 17 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv 294 +3 4.nov Kulås Sarpsborg PK
-   20 Håvard Hoff, Ørland SS 293   - 8.okt Brekstad Ørland SS
+50 20 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 293 +6 12.mar   Kolsås Bærum PK
-6 20 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 293 -1 9.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+29 20 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 293 +4 8.jan Ragdehallen Odda PK
+4 20 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 293 +1 8.jan   Kolsås Bærum PK
+32 25 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 292 +4 25.okt Hunstad Bodø SSK
ny 25 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK 292 ny 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK
-16 25 Evert André Jonassen, Fredrikstad SS   292 -4 9.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+15 25 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 292 +2 4.nov Skudenes Havn Skudenes PK
ny 25 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 292 ny 4.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+3 25 Håvard Aurlien, SF Ørn   292 +1 9.des   Kolsås Bærum PK
ny 25 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv U16 292 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
-11 25 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 292 -2 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-11 25 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK   292 -2 27.nov   Kuleisen Haugesund PK
+15 34 Gunnar Nielsen, Ringerike PK 291 +2 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+51 34 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SS Kv 291 +6 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-6 34 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 291   - 24.sep   Kattem Trondheim SS
-6 34 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V55 291   - 12.mar Kolsås Bærum PK
-6 34 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 291   - 12.mar Sola Skytehall Sola PK
+6 34 Atle Bergsrud, Bærum PK   291 +1 30.apr   Kolsås Bærum PK
-14 34 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 291 -2 8.okt Kolsås Bærum PK
ny 34 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 291 ny 14.mar Gimlehallen Kristiansand PS
ny 34 Thor Egil Solberg Siem, Preikestolen PK   291 ny 12.mar   Sola Skytehall Sola PK
ny 43 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Bærum PK 290 ny 10.apr Kolsås Bærum PK
-19 43 Tor Olav Sande, Florø PK 290 -2 22.okt Ura pistolbane Sandane PK
-15 43 Øyvind Hella, Ringerike PK   290 -1 3.mar   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 43 Tore Stensby, Hamar SSK V55 290 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-19 43 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 290 -2 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-30 43 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 290 -5 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
+42 43 Andreas Hope, Bærum PK V65 290 +5 29.jan Kolsås Bærum PK
ny 43 Bjørn Morten Linnerud, Lunner SL V55 290 ny 3.mar Ringerikshallen Ringerike PK
+53 43 Neil Hugh Nielsen, Halden PK   290 +6 6.nov   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+27 43 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 290 +3 7.okt Brekstad Ørland SS
+14 43 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 290 +2 11.feb Kattem Trondheim SS
-23 43 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK   290 -3 25.feb   Kolsås Bærum PK
+2 55 Viggo Olden, Ørland SS 289 +1 7.okt Brekstad Ørland SS
ny 55 Lasse Hovd, Bærum PK 289 ny 8.jan Kolsås Bærum PK
+2 55 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK   289 +1 19.feb   Laksevåg Bergen PK
+83 55 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 289 +9 26.mar Skudeneshavn Skudenes PK
-6 55 Belinda Rostad, Råde SSK Kv 289   - 11.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 60 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 288 ny 13.apr   Laksevåg Bergen PK
+10 60 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SS Kv V55 288 +1 2.apr Kolsås Bærum PK
ny 60 Olve Marvik, Stord PK 288 ny 6.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 60 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS   288 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 60 Olav Melkild, Sunndal SSK V55 288 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 60 Arnstein Skare, Melhus SS 288 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
+54 60 Vegard Lorentzen, Trondheim SS   288 +6 1.feb   Melhushallen Melhus SS
ny 60 Kjetil Knudsen, Bergen PK 288 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-3 60 Daniel Olaussen, Melhus SS Menn Jr 288   - 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 60 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   288 ny 10.okt   Stevningsmoen Numedal SS
ny 60 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 288 ny 11.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-3 60 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 288   - 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-3 60 Trond Wiggo Bævre, Sunndal SSK   288   - 11.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 60 Per Christian Lie, Bærum PK V55 288 ny 28.des Kolsås Bærum PK
-34 74 Sigurd Nes, Åsane PK V55 287 -3 19.feb Laksevåg Bergen PK
+117 74 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 287 +13 8.okt   Brekstad Ørland SS
+134 74 Tore Jensen, Oslo SS 287 +16 26.des Kolsås Bærum PK
-46 74 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL 287 -4 2.apr Kolsås Bærum PK
-46 74 Audun Kvandal, Odda PK   287 -4 8.jan   Ragdehallen Odda PK
ny 74 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS 287 ny 17.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 74 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv 287 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
+99 74 Terje Storholt, Oslo PK V65 287 +11 25.feb   Kolsås Bærum PK
+156 74 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 287 +19 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-25 74 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 287 -2 9.des Kolsås Bærum PK
+22 74 Geir Lau, Ringerike PK   287 +3 3.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
-3 85 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 286   - 16.apr Kolsås Bærum PK
ny 85 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 286 ny 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-57 85 Jostein Hermansen, Haugesund PK   286 -5 27.nov   Kuleisen Haugesund PK
-   85 Morten Teinum, Kristiansand PS 286 +1 14.mar Gimlehallen Kristiansand PS
+21 85 Roar Hembre, Trondheim SS V55 286 +3 24.sep Kattem Trondheim SS
-15 85 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   286 -1 22.feb   Sagbakken pistolbane Mo PK
-45 85 Geir Berg, Ringerike PK V55 286 -4 14.mai Ringerikshallen Ringerike PK
-28 85 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL Menn U16 286 -2 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
+88 85 Johanne Nilsen, Sola PK Kv Jr 286 +10 12.mar   Sola Skytehall Sola PK
-28 85 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 286 -2 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 95 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 285 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 95 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V55 285 ny 4.okt   Kuleisen Haugesund PK
-38 95 Arnstein Liberg, Frosta SSL 285 -3 7.okt Brekstad Ørland SS
ny 95 Rune Berg, Ringerike PK 285 ny 14.mai Ringerikshallen Ringerike PK
ny 95 Jan Erik Hagen, OKTS V55 285 ny 15.jan   Kolsås Bærum PK
ny 95 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 285 ny 22.okt Bjørnehaugen Kristiansund SS
+58 95 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 285 +7 6.des Kuleisen Haugesund PK
+33 95 Roald Stallemo, Kristiansand PS V55 285 +4 26.feb   Fevikhallen Grimstad SS
-46 95 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv 285 -4 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
+19 95 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 285 +3 6.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-10 95 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 285   - 12.apr   Sagbakken pistolbane Mo PK
+11 95 Irene Mork, Kristiansund SS Kv 285 +2 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 95 Jon Ørsund, Sunndal SSK 285 ny 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK
+11 95 Rune Finstad, OKTS V65 285 +2 16.apr   Kolsås Bærum PK
+33 95 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 285 +4 10.des Kattem Trondheim SS
-25 95 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 285 -2 5.feb Kolsås Bærum PK
ny 111 Irene Askeland, Bjørkelangen PK Kv 284 ny 11.nov   Kolsås Bærum PK
+3 111 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 284 +2 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-15 111 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 284   - 8.nov Sagbakken Mo PK
+42 111 Frank Istad, Kristiansund SS   284 +6 26.feb   Bjørnehaugen Kristiansund SS
-71 111 Helene Hella, Ringerike PK Kv Jr 284 -6 22.des Ringerikshallen Ringerike PK
ny 111 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 284 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 111 Gisle Gordon, Haugesund PK   284 ny 6.des   Kuleisen Haugesund PK
+3 111 Line Anita Andreassen, Mo PK Kv 284 +2 12.apr Sagbakken pistolbane Mo PK
+92 111 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn Jr 284 +12 23.apr Kolsås Bærum PK
-35 120 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 283 -2 29.apr   Mellomvegen Tromsø PK
+8 120 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 283 +2 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-38 120 Johnny Jenssen, Mo PK 283 -3 12.apr Sagbakken pistolbane Mo PK
-71 120 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V65 283 -6 11.des   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 120 Astrid Klara Fagerstrom Mjøen, Ørland SS Kv 283 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
+18 120 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Menn Jr 283 +3 25.feb Kolsås Bærum PK
-50 120 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 283 -4 19.feb   Laksevåg Bergen PK
-6 120 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 283 +1 28.okt Kolsås Bærum PK
+71 120 Saeed Nazar, Rømskog PK 283 +9 28.okt Østkroken Rømskog PK
ny 120 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 283 ny 25.nov   Kolsås Bærum PK
+24 120 Jan Petter Wiger, Aron SK Drammen V65 283 +4 1.okt Kolsås Bærum PK
-6 120 Hans Norland, Sandane PK 283 +1 15.jan Ura pistolbane Sandane PK
+8 120 Arvid Lande, Stord PK V73 283 +2 6.sep   Kuleisen Haugesund PK
-92 120 Rickard Lars Ragnar Lindqvist, Fredrikstad SS 283 -8 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+53 120 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv Jr 283 +7 5.nov Kolsås Bærum PK
-35 120 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK   283 -2 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 120 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 283 ny 13.apr Laksevåg Bergen PK
+33 120 Per-Henning Almvang, Bærum PK 283 +5 5.mar Kolsås Bærum PK
+27 138 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 282 +5 29.mai   Kolsås Bærum PK
+126 138 Tor Einar Kristensen, Mo PK V55 282 +23 8.nov Sagbakken Mo PK
ny 138 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 282 ny 2.apr Hula Tønsberg O. PK
-   138 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 282 +2 9.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-114 138 Roger Stavland, Haugesund PK 282 -10 1.nov Kuleisen Haugesund PK
-89 138 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 282 -7 28.jan Kulås Sarpsborg PK
-53 138 Ole Johan Kjeserud, Sarpsborg PK V55 282 -3 9.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 145 Bjørn-Arild Frøshaug, Hamar SSK V55 281 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 145 Ole Morten Valø, Askim PK V55 281 ny 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-31 145 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 281 -1 12.feb   Kattem Trondheim SS
-88 145 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 281 -7 22.nov Hunstad Bodø SSK
-17 145 Daniel Rødfjell, Mo PK 281   - 12.apr Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 145 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK   281 ny 5.apr   Kuleisen Haugesund PK
-31 145 Helge Olden, Ørland SS V65 281 -1 8.okt Brekstad Ørland SS
ny 145 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 281 ny 6.sep Kuleisen Haugesund PK
-49 145 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 281 -3 22.des   Ringerikshallen Ringerike PK
-49 145 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 281 -3 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 155 Elias Kalstad Lauritzen, Tromsø PK Menn U16 280 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 155 Jenny Cecilie Ekenes Dreng, Melhus SS Kv 280 ny 4.okt   Melhushallen Melhus SS
ny 155 Christian Magaji, Bodø SSK 280 ny 25.okt Hunstad Bodø SSK
+10 155 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 280 +3 12.apr Melhushallen Melhus SS
ny 155 Maximillian Kjuus Spaniland, Mysen PL Menn U14 280 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 155 Jan Kristian Myge, Haugesund PK 280 ny 7.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 155 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 280 ny 12.feb Kattem Trondheim SS
ny 155 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 280 ny 15.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 163 Terje Andersen, Fredrikstad SS V65 279 ny 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-10 163 Asgeir Jerstad Lien, Trondheim SS 279 +1 11.feb Kattem Trondheim SS
ny 163 Odd Ståle Klausen, Aron SK Drammen   279 ny 20.aug   Kolsås Bærum PK
ny 163 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK 279 ny 22.okt Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 163 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V55 279 ny 25.apr Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 163 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V65 279 ny 15.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+125 163 Marius Lyshagen Øverås, Vigra og Valderøy PK 279 +26 3.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-49 163 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 279 -3 12.apr Melhushallen Melhus SS
-57 163 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 279 -4 22.nov   Hunstad Bodø SSK
ny 163 Jørgen Jersin Værnes, Melhus SS 279 ny 12.apr Melhushallen Melhus SS
ny 163 Charlotte Løvaas, Nedre Eiker PK Kv Jr 279 ny 16.apr Kolsås Bærum PK
+83 174 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 278 +17 22.des   Ringerikshallen Ringerike PK
+9 174 Stig Morten Støyva, Sandane PK V55 278 +3 10.des Ura Pistolbane Sandane PK
ny 174 Nils Nilssen, Rømskog PK V65 278 ny 4.mar Østkroken Rømskog PK
ny 174 Jonas Haug, Fredrikstad SS   278 ny 9.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 174 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 278 ny 12.feb Kattem Trondheim SS
ny 174 Arvid Storli, Sunndal SSK 278 ny 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK
-104 174 Thoralf Moen, Trondhjems PK   278 -9 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-46 174 Arild Sundet, Frosta SSL 278 -3 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 174 Lars Steinsvik, Haugesund PK 278 ny 7.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 174 Mats Andre Amdal, Stavanger PK   278 ny 12.mar   Sola Skytehall Sola PK
ny 184 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 277 ny 8.okt Brekstad Ørland SS
-40 184 John Risnes, Haugesund PK V55 277 -2 7.nov Kuleisen Haugesund PK
-11 184 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 277 +1 4.okt   Sagbakken Mo PK
-19 184 Petter Båshus, Grimstad SS 277   - 26.nov Fevikhallen Grimstad SS
ny 184 Trond Odden, Steigen PK V55 277 ny 21.nov Steigen Steigen PK
-88 184 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 277 -7 12.mar   Sola Skytehall Sola PK
-78 184 Roy Blokhus, Mo PK V55 277 -6 4.okt Sagbakken Mo PK
+19 184 Tore Kjølstad, Frosta SSL V55 277 +5 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-1 184 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V65 277 +2 22.nov   Hunstad Bodø SSK
ny 184 Allan Holen, Sunndal SSK 277 ny 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK
-40 184 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 277 -2 12.apr Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 184 Lars Karluf Mikal Steinsvik, Haugesund PK   277 ny 24.nov   Kuleisen Haugesund PK
ny 196 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 276 ny 5.apr Kuleisen Haugesund PK
-147 196 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 276 -13 12.apr Sagbakken pistolbane Mo PK
-100 196 Arild Granmo, Melhus SS   276 -8 1.feb   Melhushallen Melhus SS
-23 196 Audun Edgar Klette, Ørland SS V55 276   - 6.okt Brekstad Ørland SS
-52 196 Tony Bjorå, Melhus SS 276 -3 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
+1 196 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK   276 +3 12.mar   Sola Skytehall Sola PK
-52 196 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U14 276 -3 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-6 203 Jostein Utstrand, Ørland SS V55 275 +2 6.okt Brekstad Ørland SS
ny 203 Stian Eidesmo, Melhus SS   275 ny 12.apr   Melhushallen Melhus SS
ny 203 Janne Agnete Kristiansen, Stjørdal SSK Kv 275 ny 24.sep Kattem Trondheim SS
ny 203 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 275 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-133 203 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK Kv U16 275 -12 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
+37 203 Nasantas Felecio, Bærum PK Kv 275 +10 2.apr Kolsås Bærum PK
ny 203 Hilde Veiby, Halden PK Kv 275 ny 4.nov Kulås Sarpsborg PK
-163 203 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 275 -15 5.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 203 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 275 ny 3.mai Kuleisen Haugesund PK
-89 203 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 275 -7 9.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+79 203 Ingebrigt Kolås, Melhus SS   275 +20 12.apr   Melhushallen Melhus SS
-61 214 Robin Fisktjønmo Sagrabb, Mo PK 274 -4 4.okt Sagbakken Mo PK
ny 214 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 274 ny 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+24 214 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 274 +8 15.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 214 Sivert Ervik, Melhus SS 274 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-6 214 Kim Strømøy, Mo PK 274 +3 8.nov Sagbakken Mo PK
+49 214 Hannah Elisabeth Tombre Christensen, Tromsø PK Kv Jr 274 +14 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 214 Thorfinn Aksel Larsos, Sandnessjøen PK V65 274 ny 25.apr Stamneshallen Sandnessjøen PK
+61 221 Peter Bergheim, Sandane PK V55 273 +18 12.feb Ura pistolbane Sandane PK
ny 221 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 273 ny 25.okt   Hunstad Bodø SSK
+9 221 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V55 273 +5 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-38 221 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 273 -2 25.feb Kolsås Bærum PK
ny 221 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK   273 ny 2.apr   Hula Tønsberg O. PK
ny 221 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V65 273 ny 12.feb Ura pistolbane Sandane PK
-77 221 Maria Johanne Jerstad Lien, Trondheim SS Kv 273 -6 11.feb Kattem Trondheim SS
-18 221 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V55 273 +1 21.jan   Østkroken Rømskog PK
ny 229 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK 272 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-56 229 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 272 -4 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 229 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 272 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 229 Sigrid Lorentzen, Trondheim SS Kv U14 272 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-4 229 Ole Thomas Furuseth, Greipstad PK 272 +3 14.mar Gimlehallen Kristiansand PS
ny 229 Kjell Edmund Ims, Bergen PK   272 ny 19.feb   Laksevåg Bergen PK
+57 229 Marius Misfjord, Kisen MSL 272 +18 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 229 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK V65 272 ny 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 229 Tony Antero Thoresen Roberto, Horten O. PK   272 ny 2.apr   Hula Tønsberg O. PK
-56 229 Børge Flått, Mo PK V55 272 -4 8.nov Sagbakken Mo PK
+54 239 Aleksander Hoff, Haugesund PK Menn Jr 271 +21 6.des Kuleisen Haugesund PK
ny 239 Roger Feed, Horten O. PK   271 ny 2.apr   Hula Tønsberg O. PK
ny 239 Kine-Merethe Pettersen, Bergen PK Kv 271 ny 22.jan Laksevåg Bergen PK
ny 239 Ole Aunebakk Hunnes, Sunndal SSK 271 ny 29.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 239 Odd Arnold Terjesen, Grimstad SS   271 ny 22.okt   Fevikhallen Grimstad SS
ny 244 Nandika Ramkumar, Sola PK Kv U14 270 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 244 Kåre Angvik, Horten O. PK V73 270 ny 2.apr Hula Tønsberg O. PK
ny 246 Ove Martin Olsen, Mosjøen PK   269 ny 8.nov   Sagbakken Mo PK
-38 246 Eva Christine Stenbro, Kisen MSL Kv 269 -2 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 246 Anders Vonstad, Mo PK 269 ny 22.feb Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 246 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK   269 ny 15.mai   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+44 246 Terje Vonstad, Mo PK V65 269 +18 4.okt Sagbakken Mo PK
ny 246 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK V55 269 ny 9.jun Ringerikshallen Ringerike PK
+5 246 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK V55 269 +7 26.mar   Skudeneshavn Skudenes PK
-12 246 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 269 +2 16.apr Kolsås Bærum PK
-27 246 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 269 -1 12.feb Ura pistolbane Sandane PK
+70 246 Jan Arvid Vikran Kippe Brøndbo, Ringerike PK   269 +42 22.des   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 256 Olav Øiberg, Skjåk PK 268 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 256 Dag Helge Valentin Andresen, Aron SK Drammen V55 268 ny 22.okt Kolsås Bærum PK
ny 256 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal SSK Kv 268 ny 8.okt   Brekstad Ørland SS
ny 256 Knut Ørjan Grinde, Ringerike PK 268 ny 22.des Ringerikshallen Ringerike PK
-53 256 Eli Håkenåsen Enerstvedt, Numedal SS Kv V65 268 -4 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 256 Andries Georges Mario Ferla, Haugesund PK   268 ny 1.nov   Kuleisen Haugesund PK
ny 256 Erling Olav Halset, Kristiansund SS V55 268 ny 29.jan Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 263 Aleksander Øines, Mo PK 267 ny 8.nov Sagbakken Mo PK
-55 263 Petter Østbye, Oslo PK V65 267 -4 9.des   Kolsås Bærum PK
ny 263 Tor Kristian Holst, Bergen PK V55 267 ny 13.apr Laksevåg Bergen PK
ny 263 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 267 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-135 263 Ulf-kristian Svensson, Hurum SSK V73 267 -14 26.mar   Kolsås Bærum PK
-80 263 Esten Murbreck, Hamar SSK V65 267 -8 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 269 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal SSK Menn U16 266 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 269 Erik Stai, Levanger SSL V73 266 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 269 Isabella Hansen Grøthe, Tromsø PK Kv U14 266 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 269 Håvard Haakonsen, Stjørdal SSK V55 266 ny 6.okt Brekstad Ørland SS
ny 269 Kristoffer Martin Svorkås, Melhus SS   266 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-17 274 Håkon Johnsen, Bodø SSK 265 +4 22.feb Hunstad Bodø SSK
-49 274 Åslaug Iversen, Grimstad SS Kv 265 -4 26.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 274 Ingelin With Ottesen, Haugesund PK Kv U16 265 ny 1.nov   Kuleisen Haugesund PK
-33 277 Kjetil Risåsen, Bærum PK 264   - 18.mar Kolsås Bærum PK
-139 277 Ole Martin Grønås, Bodø SSK V55 264 -16 22.feb Hunstad Bodø SSK
-80 277 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 264 -9 9.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-58 277 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V65 264 -6 11.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 277 Jon Severin Eivik Jakobsen, Bodø SSK 264 ny 25.okt Hunstad Bodø SSK
-69 277 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus SS   264 -7 1.feb   Melhushallen Melhus SS
ny 283 Petter Mandt, Grimstad SS V65 263 ny 26.nov Fevikhallen Grimstad SS
-53 283 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 263 -5 22.feb Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 283 Frøya Wågen Siem, Preikestolen PK Kv U16 263 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-86 283 Bent Nørkov, Trondhjems PK 263 -10 12.apr Melhushallen Melhus SS
ny 283 Sturla Mathisen, Halden PK 263 ny 4.nov Kulås Sarpsborg PK
-75 283 Gudmund Koran, Trondhjems PK V73 263 -8 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 289 Helge Kristiansen, Sunndal SSK 262 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 289 Petter Rosså, Preikestolen PK V55 262 ny 12.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 289 Lars Kurt Haugen, Skjåk PK   262 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-21 289 Stian Myrås, Mo PK 262 +4 4.okt Sagbakken Mo PK
-136 289 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv V55 262 -16 3.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 289 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V73 262 ny 22.jan   Laksevåg Bergen PK
ny 289 Arne-Kristian Johnsen, Bærum PK 262 ny 26.des Kolsås Bærum PK
ny 296 Tommy Ruste, Sunndal SSK 261 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 296 Frank Egil Dahl, Frosta SSL V55 261 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-16 298 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V55 260 +5 5.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 298 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 260 ny 24.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 298 Lom-Ali Sjamalajlovitsj Osmajev, Haugesund PK   260 ny 1.mar   Kuleisen Haugesund PK
+14 301 Silje Barstrand, Bodø SSK Kv 259 +25 22.feb Hunstad Bodø SSK
ny 301 Ole Sivert Øien, Melhus SS 259 ny 4.okt Melhushallen Melhus SS
-3 301 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 259 +13 5.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 304 Tor Egil Ingebrigtsen, Bodø SSK 258 ny 25.okt Hunstad Bodø SSK
ny 304 Aleksander Johan Olufsen, Tromsø PK Menn Jr 258 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 304 Per Øyvind Seeberg, Bærum PK   258 ny 23.apr   Kolsås Bærum PK
-31 304 Vidar Solgård Stene, Fredrikstad SS 258 +1 2.jul Kolsås Bærum PK
ny 304 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V65 258 ny 25.apr Stamneshallen Sandnessjøen PK
-1 304 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK   258 +16 22.des   Ringerikshallen Ringerike PK
-53 310 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 257 -4 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 310 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V73 257 ny 26.feb Bjørnehaugen Kristiansund SS
-22 312 Ariel Yvonne Håvik, Haugesund PK Kv 256 +5 3.mai   Kuleisen Haugesund PK
ny 312 Geir Owe Aurstad, Steinkjer PK 256 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 312 Maja Solskinnsbakk, Trondheim SS Kv U16 256 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
-93 312 Tore Nørbech, Kristiansund SS V73 256 -14 22.okt   Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 316 Roar Kenneth Følling, Melhus SS 255 ny 12.apr Melhushallen Melhus SS
ny 316 Isak Rødsjø, Støren SSK Menn Jr 255 ny 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 318 Jens Herland Kristiansen, Kristiansand PS Menn Jr 254 ny 14.mar   Gimlehallen Kristiansand PS
ny 318 Henrik Bakken, Bærum PK 254 ny 18.mar Kolsås Bærum PK
ny 318 Gøril Sørensen, Kristiansand PS Kv 254 ny 26.nov Fevikhallen Grimstad SS
ny 318 Tor Berge, Bergen PK   254 ny 19.feb   Laksevåg Bergen PK
-139 322 Kjersti Fredriksen, Ringerike PK Kv 253 -22 15.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 322 Geir Atle Bruvik, Florø PK 253 ny 22.okt Ura pistolbane Sandane PK
ny 324 Roy Hansen, Sandnessjøen PK V65 252 ny 25.apr   Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 325 Lars Olerud, Bærum PK 251 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
ny 325 Kristine Seeberg, Bærum PK Kv 251 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
ny 327 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V65 250 ny 25.apr   Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 328 Oscar Svanheim Kristiansen, Mo PK Menn U16 249 ny 30.mai Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 328 Amalia Barros Laub, Bodø SSK Kv U16 249 ny 22.feb Hunstad Bodø SSK
-55 328 Jim Nilsen, Bodø SSK   249 -8 25.okt   Hunstad Bodø SSK
-97 331 Lars Inge Aga, Odda PK V73 248 -19 8.jan Ragdehallen Odda PK
ny 331 Irene Grindhaug, Kopervik PK Kv 248 ny 5.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 333 Wibecke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv 247 ny 22.des   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 333 Camilla Hvalryg Monsen, Bærum PK Kv 247 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
ny 335 Sander Vanebo Stokkeholm, Vigra og Valderøy PK Menn Jr 246 ny 24.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 336 Anita Belland Arnesen, Kristiansand PS Kv 245 ny 26.nov   Fevikhallen Grimstad SS
-140 337 Roger Vik, Ørland SS V55 243 -30 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 338 Eirik Alexander Andreassen, Stjørdal SSK Menn U16 242 ny 24.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 339 Julia Munkvoll Berg, Melhus SS Kv U16 241 ny 1.feb   Melhushallen Melhus SS
ny 340 Sondre Elias Skutlaberg, Kristiansand PS Menn U16 240 ny 14.mar Gimlehallen Kristiansand PS
ny 341 Heidi Iren Rosenby, Steigen PK Kv 239 ny 21.nov Steigen Steigen PK
ny 342 Jan Kristoffersen, Skudenes PK V55 238 ny 26.mar   Skudeneshavn Skudenes PK
ny 343 Terje Elveos, Steigen PK V65 236 ny 21.nov Steigen Steigen PK
-119 344 Tiril-Marie Torgunrud, Bærum PK Kv 235 -34 18.mar Kolsås Bærum PK
ny 344 Johanne Johanin, Steigen PK Kv V55 235 ny 21.nov   Steigen Steigen PK
ny 346 Håkon Aleksander Hæg, Mo PK 234 ny 4.okt Sagbakken Mo PK
ny 346 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 234 ny 6.des Kuleisen Haugesund PK
-31 348 Bent Magne Olsen, Mo PK V55 232 +9 8.nov   Sagbakken Mo PK
ny 349 Johan Martin Rønning Tennøy, Ålesund PK 230 ny 30.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 350 Ismo Hiltunen, Haugesund PK 226 ny 3.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 350 Lars Ødegård Hagen, Ringerike PK   226 ny 22.des   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 352 Amina Bavre de Saint-Clair, Horten O. PK Kv V55 225 ny 2.apr Hula Tønsberg O. PK
ny 353 Andreas Tegle, Haugesund PK 224 ny 1.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 354 Sander Bele Aspsæter, Sunndal SSK Menn U16 222 ny 11.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 355 Thomas Enger, Horten O. PK 220 ny 2.apr Hula Tønsberg O. PK
ny 356 Patrick Kjølsøy Pedersen, Vigra og Valderøy PK Menn Jr 213 ny 24.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-35 357 Ruben Grüner Lyngvær, Vigra og Valderøy PK   200 -8 9.jan   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 358 Hans Govert Guldahl Labas, Kristiansand PS Menn Jr 183 ny 14.mar Gimlehallen Kristiansand PS
ny 359 Kristian Feed, Horten O. PK 182 ny 2.apr Hula Tønsberg O. PK
-32 360 Camilla Tørisen, Bærum PK Kv Jr 181 +66 13.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 361 Jonas Holten, Sunndal SSK 147 ny 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK