Alle på topp: Silh - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav 550 520 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 144 skyttere ( -7 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 577 -5 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-   2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 575 +1 22.aug VM Baku ISSF
-   3 Johnny Jenssen, Mo PK   569 -4 6.des   Sagbakken Mo PK
+1 4 Runar Magnussen, Sola PK 567 -1 6.okt Sola Skytehall Sola PK
+7 5 Roar Hembre, Trondheim SS V55 564 +9 27.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-   6 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   563   - 6.apr   Sola Skytehall Sola PK
+18 7 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 560 +24 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+9 8 Håvard Hoff, Ørland SS 557 +8 30.apr Sankthansholet Ørland SS
+5 8 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 557 +3 11.jun   Skatval Stjørdal SSK
ny 10 Espen Magnussen, Sola PK 554 ny 1.sep Sola Skytehall Sola PK
+2 11 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 552 -2 22.sep Sola Skytehall Sola PK
+14 11 Frank Lien, Bærum PK V55 552 +16 4.jun   Løvenskioldbanen Bærum PK
-6 13 Lasse Hovd, Bærum PK 550 -11 6.apr Sola Skytehall Sola PK
-2 13 Ludvik Hembre, Bærum PK 550 -6 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+2 15 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 549   - 21.jul VM Changwon ISSF
+12 16 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 548 +13 11.jun Skatval Stjørdal SSK
+22 16 Roar Haugan, Støren SSK 548 +21 30.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 18 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK   547 ny 19.mai   Sola Skytehall Sola PK
+4 19 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 541 +2 15.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 20 Stian Rustøen, Greipstad PK 540 ny 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+24 20 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK   540 +18 23.sep   Sola Skytehall Sola PK
-9 22 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 538 -16 27.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 22 Mattis Hembre, Bærum PK 538 -20 22.aug VM Baku ISSF
+1 22 Erik Eknes, Numedal SS   538 -1 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-16 25 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 537 -22 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-6 26 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 536 -7 29.apr Sola Skytehall Sola PK
+4 27 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 534   - 29.apr   Sola Skytehall Sola PK
+45 28 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 533 +36 3.des Brevik Porsgrunn PK
+30 28 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 533 +22 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+11 30 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 532 +8 29.okt   Skatval Stjørdal SSK
-8 30 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 532 -9 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-16 32 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 530 -20 20.jan Sola Skytehall Sola PK
-1 33 Terje Storholt, Oslo PK V65 529 -4 4.jun   Løvenskioldbanen Bærum PK
+2 34 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 527 -1 29.apr Sola Skytehall Sola PK
ny 35 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 525 ny 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+24 36 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 524 +15 30.apr   Sankthansholet Ørland SS
+32 36 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 524 +23 29.apr Sola Skytehall Sola PK
+23 38 Viggo Olden, Ørland SS 523 +15 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-13 38 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK   523 -13 6.okt   Sola Skytehall Sola PK
ny 40 Vidar Flesvik, Nesbyen PK 521 ny 18.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+6 41 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 518 -2 30.apr Sankthansholet Ørland SS
+16 42 Eirik Djønne, Odda PK   517 +6 9.jun   Blikshavn Kopervik PK
+87 43 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 515 +118 11.jun Skatval Stjørdal SSK
+6 43 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 515 -4 26.nov Sagbakken Mo PK
-1 45 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS   514 -8 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-2 46 Jostein Hermansen, Haugesund PK 513 -9 23.jan Kuleisen Haugesund PK
+36 47 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 512 +22 9.jun Blikshavn Kopervik PK
-10 48 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 511 -16 29.mar   Buran Trondhjems PK
+12 49 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 509 +1 15.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 49 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 509 ny 23.jan Kuleisen Haugesund PK
-10 51 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv 508 -16 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-24 52 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 503 -32 15.jan Brevik Porsgrunn PK
-14 52 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 503 -24 23.jun Sola Skytehall Sola PK
ny 54 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal SSK V55 500 ny 29.okt   Skatval Stjørdal SSK
-21 54 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 500 -31 26.nov Sagbakken Mo PK
+55 54 Sture Schølin, Bodø SSK V65 500 +50 10.nov Hunstad Bodø SSK
+7 57 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 498 -9 30.apr   Sankthansholet Ørland SS
ny 57 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 498 ny 4.jun Løvenskioldbanen Bærum PK
-38 59 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 496 -46 29.apr Sola Skytehall Sola PK
-11 60 Daniel Olaussen, Melhus SS Menn Jr 494 -25 11.jun   Skatval Stjørdal SSK
-5 60 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 494 -21 15.jan Brevik Porsgrunn PK
+81 60 Terje Kristiansen, Bodø SSK 494 +153 26.nov Sagbakken Mo PK
+24 60 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 494 +7 6.mar   Kuleisen Haugesund PK
+6 64 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V55 493 -7 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-31 65 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv 492 -37 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+1 65 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 492 -12 9.jun   Blikshavn Kopervik PK
-39 67 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 490 -45 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-2 68 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 489 -15 29.apr Sola Skytehall Sola PK
+39 68 Lars Eknes, Numedal SS   489 +34 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
ny 68 Tore Stensby, Hamar SSK V55 489 ny 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-19 71 Helge Olden, Ørland SS V65 488 -29 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+53 71 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL   488 +77 28.aug   Maridalen OKTS
+23 73 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 487 +14 10.nov Hunstad Bodø SSK
ny 74 Ingar Woll, Bærum PK 486 ny 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-18 74 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 486 -28 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
+5 76 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 484 -8 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
ny 76 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 484 ny 23.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 78 Stein Arve Tjelta, Sola PK V55 482 ny 6.apr   Sola Skytehall Sola PK
-26 79 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 481 -35 1.des Hunstad Bodø SSK
ny 79 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 481 ny 6.okt Sola Skytehall Sola PK
-9 81 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 480 -19 29.okt   Skatval Stjørdal SSK
-4 82 Morten Støen, Bærum PK V65 479 -15 4.jun Løvenskioldbanen Bærum PK
+66 82 Eric Øien, Stjørdal SSK V55 479 +209 29.okt Skatval Stjørdal SSK
ny 84 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 475 ny 3.des   Brevik Porsgrunn PK
-10 85 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL Menn U16 474 -22 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
-33 86 Peder Sperstad, Bærum PK V55 472 -44 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
ny 87 Kjetil Sørheim, Sola PK   470 ny 3.nov   Sola Skytehall Sola PK
+49 88 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 466 +86 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 89 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 465 ny 29.mar Buran Trondhjems PK
ny 90 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   464 ny 6.des   Sagbakken Mo PK
+47 91 Line Anita Andreassen, Mo PK Kv 461 +99 6.des Sagbakken Mo PK
+22 92 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 460 +20 6.des Sagbakken Mo PK
+18 93 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 459 +11 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
ny 94 Tor Einar Kristensen, Mo PK V55 457 ny 6.des Sagbakken Mo PK
+19 94 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 457 +15 3.des Brevik Porsgrunn PK
-8 94 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 457 -29 6.des   Sagbakken Mo PK
+32 97 Ivar Gustavsen, Kopervik PK 455 +57 9.jun Blikshavn Kopervik PK
-4 98 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 450 -26 9.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 99 Geir Berg, Ringerike PK V55 447 ny 18.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
+16 100 Anna Kjellmo Nicolaysen, Bodø SSK Kv 443 +10 26.nov Sagbakken Mo PK
+15 100 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 443 +9 11.jun Skatval Stjørdal SSK
ny 102 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 440 ny 9.mai   Vatne NOP/vatne
+25 103 Marcin Stroka, Sola PK 436 +37 24.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 104 Arnstein Liberg, Frosta SSL 434 ny 25.jul NM Sankthansholet Ørland SS
ny 105 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 433 ny 28.aug   Maridalen OKTS
-   105 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 433 -29 29.mar Buran Trondhjems PK
ny 107 Stian Myrås, Mo PK 432 ny 26.nov Sagbakken Mo PK
-30 108 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 429 -65 18.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
+13 109 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 423 +7 4.jun Løvenskioldbanen Bærum PK
ny 110 Aslak Bjaaen Jonassen, Porsgrunn PK V55 411 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 111 Ove Martin Olsen, Mosjøen PK   410 ny 26.nov   Sagbakken Mo PK
ny 112 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U14 408 ny 9.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 113 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 407 ny 18.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 114 Kristian Korsvik, Stjørdal SSK   406 ny 29.okt   Skatval Stjørdal SSK
ny 115 Gisle Huge, Bodø SSK V65 401 ny 10.nov Hunstad Bodø SSK
ny 115 André Hansen, Porsgrunn PK 401 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 117 Merete Hagfors Sende, Mosjøen PK Kv V55 397 ny 26.nov   Sagbakken Mo PK
ny 118 Bjørnar Ervik, Bodø SSK 396 ny 1.des Hunstad Bodø SSK
ny 119 Geir Atle Bruvik, Florø PK 394 ny 9.jul Florø Florø PK
ny 119 Oddvar Olsen, Haugesund PK V55 394 ny 23.jan   Kuleisen Haugesund PK
ny 121 Tommy Westby, Porsgrunn PK 387 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 121 Geir Olav Lillestøl Paulsen, Sola PK 387 ny 19.mai Sola Skytehall Sola PK
ny 123 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 384 ny 9.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 124 Irene Grindhaug, Kopervik PK Kv 383 ny 9.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 124 Martin Nilsson, Kopervik PK 383 ny 9.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 126 Tollef Fagerli, Sola PK Menn Jr 381 ny 6.apr   Sola Skytehall Sola PK
+6 127 Børge Flått, Mo PK V55 378 -12 6.des Sagbakken Mo PK
ny 128 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK 368 ny 6.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 129 Susanne Solhaug, Bodø SSK Kv 364 ny 1.des   Hunstad Bodø SSK
ny 130 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 349 ny 29.okt Skatval Stjørdal SSK
ny 131 Tobias Wulff Thoresen, Bodø SSK 341 ny 1.des Hunstad Bodø SSK
+8 132 Geir Roald Hodne, Time PK   334 -8 3.nov   Sola Skytehall Sola PK
ny 133 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 329 ny 6.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 133 Sigbjørn Asmundsen, Time PK 329 ny 29.apr Sola Skytehall Sola PK
ny 135 Charlotte Løvaas, Nedre Eiker PK Kv Jr 319 ny 18.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 136 Michal Wozniak, Sola PK 316 ny 29.apr Sola Skytehall Sola PK
ny 136 Svein Bjarne Fjeld, NOP/Vatne V55 316 ny 8.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 138 Trond Eriksen, NOP/Vatne   310 ny 8.sep   Svartemyr NOP/Vatne
ny 139 Arvid Bryne, Time PK 307 ny 19.mai Sola Skytehall Sola PK
ny 140 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 278 ny 28.aug Maridalen OKTS
ny 141 Brit Helen Rørvig Torkildsen, NOP/Vatne Kv V55 255 ny 8.sep   Svartemyr NOP/Vatne
ny 142 Ove Tønnessen, NOP/Vatne V55 252 ny 8.sep Svartemyr NOP/Vatne
+3 143 Ilya Molkov, Hafrsfjord PK 236 -60 19.mai Sola Skytehall Sola PK
ny 144 Wenche Florholmen, Stjørdal SSK Kv 92 ny 11.jun   Skatval Stjørdal SSK