Alle på topp: Luft 1h.st. med støtte - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 65 skyttere ( +13 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
ny 1 Sigrid Lorentzen, Trondheim SS Kv U14 390 ny 12.mar Skatval Stjørdal SSK
+9 2 Iver Aamold Olden, Ørland SS Menn U12 379 +20 26.sep Blinken Ørland SS
-   3 Isabella Hansen Grøthe, Tromsø PK Kv U14 378 +3 11.feb   Mellomvegen Tromsø PK
-2 4 Henrik Gudmundsen Johannessen, Tromsø PK Menn U14 376 -2 29.apr Mellomvegen Tromsø PK
ny 5 Aleksander Tømmerås, Trondheim SS Menn U14 375 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 5 Maximillian Kjuus Spaniland, Mysen PL Menn U14 375 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 7 Emil Ratdal, Ørland SS Menn U12 374 ny 11.mai Brekstad Ørland SS
ny 8 Adrian Lakshol Solbakken, Sandnessjøen PK Menn U14 373 ny 4.mai Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 8 Bjørn Eliah Veiby, Halden PK Menn U14 373 ny 4.okt   Momarken Mysen PL
ny 10 Daniel Alexander Kvasnes, Horten O. PK Menn U14 371 ny 21.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 10 Gabrielle Amundsen Strømme, Alta SSK Kv U14 371 ny 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 12 Loke Leth-Olsen Vagnildhaug, Trondheim SS Menn U14 366 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
+17 12 Whilliam Hakkebo-Kaurin, Tromsø PK Menn U14 366 +36 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 14 Haakon Olerud, Bærum PK Menn U14 363 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
-6 15 Martin Hansen, Tromsø PK Menn U14 362 +2 11.feb   Mellomvegen Tromsø PK
+6 16 Isabella Finnestad Brandsø, Stavanger PK Kv U14 361 +20 23.nov Blåsenborg Stavanger PK
ny 17 Jostein Ljøkelsøy Hoel, Trondheim SS Menn U14 357 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 17 Edith Wang Nøstvold, Tromsø PK Kv U14 357 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 19 Emmelin Lund, Mo PK Kv U14 353 ny 12.sep Sagbakken Mo PK
+3 19 Nemi Eikevoll Heltne, Florø PK Kv U14 353 +12 12.mar Ura pistolbane Sandane PK
ny 21 Mille Martine Almvang, Bærum PK Kv U14 352 ny 23.apr   Kolsås Bærum PK
ny 22 Helen Daniela Osorio_Ortega, Stavanger PK Kv U14 351 ny 26.okt Blåsenborg Stavanger PK
+2 23 Melinda Hågensen, Mo PK Kv U14 350 +12 12.sep Sagbakken Mo PK
ny 24 Arn Frisendal, Sitter IL SS Menn U14 349 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 24 Erle Oline Krydsby-Johnsen, Bærum PK Kv U14 349 ny 26.des Kolsås Bærum PK
ny 24 Per Seeberg, Bærum PK Menn U14 349 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
-7 27 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U14 348 +4 4.okt   Kuleisen Haugesund PK
ny 28 Malin Strøm, Sitter IL SS Kv U14 345 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 29 Endre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 344 ny 22.sep Levangerhallen Levanger SSL
-12 29 Simen Finsrud, Mysen PL Menn U14 344 -2 13.feb   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 31 Julian Frostad, Tromsø PK Menn U14 343 ny 9.sep Mellomvegen Tromsø PK
ny 32 Lucas Sebastian Sivertsen-Ekdahl, Horten O. PK Menn U14 341 ny 21.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 33 Martin Udd, Porsgrunn PK Menn U14 340 ny 17.nov   Brevik Porsgrunn PK
+10 33 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 340 +52 10.des Sola Skytehall Sola PK
+17 35 Birk Aarberg Wold, Kristiansand PS Menn U14 338 +193 28.nov Gimlehallen Kristiansand PS
ny 36 Aleksander Grape Kristiansen, Tromsø PK Menn U14 337 ny 29.apr   Mellomvegen Tromsø PK
ny 37 Nicklas Dreyer Braham, Tromsø PK Menn U14 333 ny 17.jun Alta Ungdomsskole Alta SSK
ny 38 Runar Langseth, Bodø SSK Menn U14 332 ny 5.nov Sagbakken Mo PK
ny 39 Enrico Allikivi, Tromsø PK Menn U14 331 ny 17.jun   Alta Ungdomsskole Alta SSK
-   40 Mali Granmo, Melhus SS Kv U14 328 +27 1.mar Melhushallen Melhus SS
ny 41 Mathea Kvam, Stord PK Kv U14 325 ny 15.nov Prestegardsskogen Stord PK
-14 42 Nandika Ramkumar, Sola PK Kv U14 324 -9 29.okt   Sola Skytehall Sola PK
ny 43 Elias Markussen, Tromsø PK Menn U14 323 ny 29.apr Mellomvegen Tromsø PK
ny 44 Vilja-Linnea Adelaine Ingebrigtsen, Bodø SSK Kv U14 319 ny 5.nov Sagbakken Mo PK
ny 45 Ingrid Margrete Sandvik, Tromsø PK Kv U14 315 ny 17.jun   Alta Ungdomsskole Alta SSK
ny 46 Emil Holmberg Benjaminsen, Bodø SSK Menn U14 312 ny 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 46 Magnus Amadeus Aas Birkedal, Kristiansand PS Menn U14 312 ny 10.okt Gimlehallen Kristiansand PS
ny 46 Sander Skomsøy Broks, Ørland SS Menn U12 312 ny 26.des   Brekstad Ørland SS
ny 49 Jørgen Seeberg, Bærum PK Menn U14 311 ny 23.apr Kolsås Bærum PK
ny 50 Wilja Isabell Olufsen Antonsen, Bodø SSK Kv U14 307 ny 5.nov Sagbakken Mo PK
ny 51 Elias Engebretsen, Porsgrunn PK Menn U14 299 ny 17.nov   Brevik Porsgrunn PK
ny 52 Andreas Lysø-Jakobsen, Mysen PL Menn U12 295 ny 4.okt Momarken Mysen PL
ny 53 Adrian Solvik, Trondheim SS Menn U14 291 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 54 Brage Benjamin Andersen, Tromsø PK Menn U14 285 ny 9.sep   Mellomvegen Tromsø PK
ny 55 Andrine Svendsen, Alta SSK Kv U14 262 ny 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 56 Mathilde Pettersen, Alta SSK Kv U14 252 ny 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 57 Maya Kulseng-Johansen, Mo PK Kv U14 248 ny 24.okt   Sagbakken Mo PK
ny 58 Mia Herland Kristiansen, Kristiansand PS Kv U14 239 ny 24.jan Gimlehallen Kristiansand PS
-7 58 Mads Adrian Albrigtsen, Stjørdal SSK Menn U14 239 +56 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 60 Chris Leon Amundsen Strømme, Alta SSK Menn U14 230 ny 11.feb   Mellomvegen Tromsø PK
ny 61 Trym Alexander Evanger, Stjørdal SSK Menn U14 228 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
-27 61 Herman Aksnes Tingdal, Stavanger PK Menn U14 228 -86 23.nov Blåsenborg Stavanger PK
ny 63 Mia Helene Albrigtsen, Stjørdal SSK Kv U14 215 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
-15 64 Haftor Skrondal Kulset, Stjørdal SSK Menn U14 201 -22 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 65 Leah Susanne Hansen Rognsøy, Florø PK Kv U14 189 ny 22.okt Ura pistolbane Sandane PK