Alle på topp: Luft 2h.st. med støtte - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 66 skyttere ( -3 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
ny 1 Odd Elias Økland, Kristiansand PS Menn U12 377 ny 14.nov Gimlehallen Kristiansand PS
+9 2 Iver Aamold Olden, Ørland SS Menn U12 374 +15 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 3 Runa Oksvold, Ørland SS Kv U12 367 ny 11.mai   Brekstad Ørland SS
+19 4 Maia Sollund Nordtømme, Tromsø PK Kv U12 363 +22 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
+9 5 Roma Sophie Endresen, Stjørdal SSK Kv U12 362 +9 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 6 Eline Natalie Ottesen, Sitter IL SS Kv U12 361 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
+30 6 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK Menn U12 361 +47 4.nov Skudenes Havn Skudenes PK
+40 8 Brage Nilsen Lian, Ørland SS Menn U12 358 +80 26.sep Blinken Ørland SS
ny 8 Rudraksh Mishra, Stavanger PK Kv U12 358 ny 10.des   Sola Skytehall Sola PK
+9 10 Emil Ratdal, Ørland SS Menn U12 355 +9 11.mar Brekstad Ørland SS
+27 11 Joakim Lauritzen, Tromsø PK Menn U12 351 +46 9.sep Mellomvegen Tromsø PK
ny 12 Tim Jentoft Rødfjell, Mo PK Menn U12 349 ny 24.okt   Sagbakken Mo PK
ny 13 Brage Olav Skjengen-Hågensen, Sitter IL SS Menn U12 348 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 14 Aron Grønlien Kindervaag, Kristiansand PS Menn U12 347 ny 28.nov Gimlehallen Kristiansand PS
ny 15 Kaisa Steinsvåg Sunde, Preikestolen PK Kv U12 344 ny 10.des   Sola Skytehall Sola PK
-7 16 Cathrine Hella, Ringerike PK Kv U12 343 -17 12.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 17 Amanda Caroline Sigurdsen, Alta SSK Kv U12 341 ny 17.jun Alta Ungdomsskole Alta SSK
+37 18 Didrik Torbergsen, Mo PK Menn U12 337 +89 12.sep   Sagbakken Mo PK
ny 18 Sindre Høysæther Antonsen, Ørland SS Menn U12 337 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 20 Liander Engesdal, Sitter IL SS Menn U12 335 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
+8 21 Remi Matheo Eriksen Danielsen, Tromsø PK Menn U12 333   - 29.apr   Mellomvegen Tromsø PK
+19 22 Iselin Vik, Ørland SS Kv U12 331 +33 18.apr Brekstad Ørland SS
ny 23 Magnus Bjørnsson Esaiassen, Melhus SS Menn U12 325 ny 6.mai Melhushallen Melhus SS
ny 24 Isak Leander Ottesen, Sitter IL SS Menn U12 324 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 25 Heine Hågensen, Mo PK Menn U12 323 ny 12.sep Sagbakken Mo PK
ny 26 Markus Berge Sørensen, Kristiansand PS Menn U12 322 ny 17.sep Gimlehallen Kristiansand PS
ny 26 Ragnhild Carol Keiseraas Skogheim, Alta SSK Kv U12 322 ny 11.feb   Mellomvegen Tromsø PK
ny 26 Sindre Vik, Ørland SS Menn U12 322 ny 11.mai Brekstad Ørland SS
+18 29 Emma Rabliås Vonstad, Mo PK Kv U12 320 +40 5.nov Sagbakken Mo PK
ny 30 Artem Kovalenko, Stord PK Menn U12 318 ny 4.okt   Prestegardsskogen Stord PK
-2 31 Ullrikke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv U12 317 -16 3.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 32 Max Matheo Momkvist Fiskå, Kristiansand PS Menn U12 314 ny 28.mar Gimlehallen Kristiansand PS
+14 32 Johan Berner Vikan, Støren SSK Menn U12 314 +32 13.mar   Støren Skytesenter Støren SSK
+2 32 Theo Dahl-røed, Haugesund PK Menn U12 314 -7 10.des Sola Skytehall Sola PK
-1 35 Adam Aune, Støren SSK Menn U12 313 -8 9.jan Støren skytesenter Støren SSK
ny 35 Magnus Rolfssønn Østrem-Skogvold, Mo PK Menn U12 313 ny 5.nov   Sagbakken Mo PK
ny 37 Benas Vidugiris, Ørland SS Menn U12 312 ny 18.apr Brekstad Ørland SS
ny 38 Lukas Benjamin Jernslett, Kristiansand PS Menn U12 298 ny 11.apr Gimlehallen Kristiansand PS
ny 38 Magnus Horgøien, Støren SSK Menn U12 298 ny 17.des   Støren Skytesenter Støren SSK
ny 38 Jacob Matheo Stenberg-Jacobsen, Mysen PL Menn U12 298 ny 13.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 41 Tobias Emelian Tetlie Forfot, Trondheim SS Menn U12 297 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
+3 42 Jacob Ekremseter Saur, Mo PK Menn U12 294 +9 24.okt   Sagbakken Mo PK
+6 43 Jonas Kjelden, Støren SSK Menn U12 286 +9 20.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 44 Mari Kleivan Svaleng, Alta SSK Kv U12 284 ny 17.jun Alta Ungdomsskole Alta SSK
+8 45 Eskil Vonstad Hovde, Mo PK Menn U12 282 +25 12.sep   Sagbakken Mo PK
ny 45 Max Leon Langmo Steen, Mo PK Menn U12 282 ny 12.sep Sagbakken Mo PK
-4 47 Noah Holm Vonstad, Mo PK Menn U12 279 -10 24.okt Sagbakken Mo PK
ny 48 Charlie Endre Ferraren Flå, Støren SSK Menn U12 277 ny 11.des   Støren Skytesenter Støren SSK
+11 49 Iris Aamold Olden, Ørland SS Kv U12 276 +54 11.mai Brekstad Ørland SS
ny 50 Navid Hassani-Abharian, Sunndal SSK Menn U12 274 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 51 Ask Morstøl Stjern, Ørland SS Menn U12 267 ny 11.mar   Brekstad Ørland SS
ny 52 Theo Heggeli Johansen, Alta SSK Menn U12 261 ny 17.jun Alta Ungdomsskole Alta SSK
ny 53 Olliver Sørum, Støren SSK Menn U12 248 ny 11.des Støren Skytesenter Støren SSK
ny 54 Isak Lilleholte-Reitan, Støren SSK Menn U12 241 ny 20.nov   Støren Skytesenter Støren SSK
-4 55 Helene Nida Rivas Amdal, Stavanger PK Kv U12 238 -23 5.mai Sola Skytehall Sola PK
ny 56 Dennis Hegge, Støren SSK Menn U12 226 ny 17.des Støren Skytesenter Støren SSK
ny 57 Ahmad Mnoun Najjar, Mo PK Menn U12 223 ny 12.sep   Sagbakken Mo PK
ny 58 Ruben Breiseth Bogø, Stjørdal SSK Menn U12 212 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 59 Embla Sægrov Andersson, Sola PK Kv U12 211 ny 25.nov Sola Skytehall Sola PK
ny 60 Charlotte Emilie Brastad Jeppesen, Bodø SSK Kv U12 207 ny 11.feb   Mellomvegen Tromsø PK
ny 61 Levi Hellem Jønsson, Ørland SS Menn U12 190 ny 18.apr Brekstad Ørland SS
ny 62 Jan Torvald Torve Sandvik, Sunndal SSK Menn U12 187 ny 11.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 63 William Alexander Westby, Stjørdal SSK Menn U12 183 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 64 Mikkel Odd Sandaker, Haugesund PK Menn U12 169 ny 9.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 65 Oskar Holmberg Benjaminsen, Bodø SSK Menn U12 150 ny 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 66 William Wollan, Stjørdal SSK Menn U12 116 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK