Alle på topp: Luft 40 - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav 375 355 335 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 388 Pål Hembre 262 skyttere ( +63 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
+1 1 Mattis Hembre, Bærum PK 386 -1 12.aug Kolsås Bærum PK
+18 2 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 383 +15 6.aug Kolsås Bærum PK
+2 3 Ingar Woll, Bærum PK   380   - 18.feb   Alfhallen Kisen MSL
-   4 Pål Hembre, Bærum PK V55 379 -4 25.feb Kolsås Bærum PK
-   5 Ludvik Hembre, Bærum PK 376 -4 6.aug Kolsås Bærum PK
+5 6 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 375 +3 14.mai   Ringerikshallen Ringerike PK
-   7 Frank Lien, Bærum PK V55 374 -4 28.jan Alfhallen Kisen MSL
+2 7 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 374   - 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
+19 9 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 372 +7 3.sep   Brevik Porsgrunn PK
+14 9 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL Menn U16 372 +5 15.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 11 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 371 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
-3 11 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK   371 -5 5.apr   Kuleisen Haugesund PK
+1 11 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V55 371   - 4.mai Stamneshallen Sandnessjøen PK
+4 11 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 371 +2 17.mar Brevik Porsgrunn PK
+24 11 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V55 371 +8 10.apr   Kolsås Bærum PK
+77 11 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv U16 371 +30 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
+39 17 Arvid Lande, Stord PK V73 369 +14 6.sep Kuleisen Haugesund PK
+3 17 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 369 +1 10.des   Sola Skytehall Sola PK
+40 17 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 369 +15 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+3 20 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 368 +1 9.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
+14 21 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 366 +3 25.feb   Kolsås Bærum PK
ny 21 Roar Hembre, Trondheim SS V55 366 ny 12.des Skatval Stjørdal SSK
+14 21 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 366 +3 29.jan Kolsås Bærum PK
ny 24 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V55 365 ny 30.des   Alfhallen Kisen MSL
ny 24 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 365 ny 21.mar Gimlehallen Kristiansand PS
ny 26 Jostein Hermansen, Haugesund PK 364 ny 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 26 Andreas Hope, Bærum PK V65 364 ny 21.mai   Kolsås Bærum PK
+2 26 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 364 -1 5.nov Sagbakken Mo PK
+15 26 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V65 364 +2 10.des Sola Skytehall Sola PK
+58 30 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 363 +22 12.mar   Ringerikshallen Ringerike PK
+27 30 Terje Storholt, Oslo PK V65 363 +9 18.mar Kolsås Bærum PK
ny 30 Olve Marvik, Stord PK 363 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 30 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V65 363 ny 17.mar   Levangerhallen Levanger SSL
-4 30 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 363 -3 21.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-20 35 Per Olaf Tofsland, Grenland SSK 360 -9 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 35 Maximillian Kjuus Spaniland, Mysen PL Menn U14 360 ny 17.des   Kulås Sarpsborg PK
ny 35 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 360 ny 5.nov Brevik Porsgrunn PK
+18 35 Helge Olden, Ørland SS V65 360 +4 8.okt Brekstad Ørland SS
-6 39 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 359 -5 13.aug   Brevik Porsgrunn PK
-4 39 Ole Johan Kjeserud, Sarpsborg PK V55 359 -4 8.okt Kulås Sarpsborg PK
+12 39 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V65 359 +2 13.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-11 39 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 359 -6 8.jan   Ragdehallen Odda PK
ny 43 Rune Berg, Ringerike PK 358 ny 14.mai Ringerikshallen Ringerike PK
+17 43 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 358 +5 13.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 43 Hans Arve Rustestuen, Vest-Torpa UL V73 358 ny 14.apr   Dokka Skytehall Nordre Land SS
+2 46 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 357 -2 27.des Blåsenborg Stavanger PK
+19 46 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 357 +6 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
-26 46 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 357 -11 21.jan   Bommestad Farris SS - Larvik
ny 49 Gisle Gordon, Haugesund PK 356 ny 6.des Kuleisen Haugesund PK
-4 49 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 356 -4 1.okt Kolsås Bærum PK
ny 51 Roald Stallemo, Kristiansand PS V55 355 ny 17.sep   Gimlehallen Kristiansand PS
-25 51 Geir Berg, Ringerike PK V55 355 -11 14.mai Ringerikshallen Ringerike PK
ny 51 Thoralf Moen, Trondhjems PK 355 ny 8.jan Kattem Trondheim SS
ny 54 Oddvar Uddu, Trondhjems PK V65 354 ny 9.nov   Buran Trondhjems PK
+24 54 Esten Murbreck, Hamar SSK V65 354 +10 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
-1 54 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 354 -2 6.mai Melhushallen Melhus SS
ny 54 Irene Askeland, Bjørkelangen PK Kv 354 ny 8.okt   Kulås Sarpsborg PK
+24 54 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 354 +10 12.mar Skatval Stjørdal SSK
-39 54 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 354 -15 5.nov Brevik Porsgrunn PK
-26 54 Øyvind Hella, Ringerike PK   354 -11 12.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
+9 54 Geir Lau, Ringerike PK 354 +2 5.aug Ringerikshallen Ringerike PK
ny 62 Arild Steinar Kraft, Trondhjems PK V65 353 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
+68 62 Audun Edgar Klette, Ørland SS V55 353 +25 26.sep   Blinken Ørland SS
ny 62 Jan Erik Hagen, OKTS V55 353 ny 18.mar Kolsås Bærum PK
-14 62 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 353 -6 22.sep Levangerhallen Levanger SSL
+13 62 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 353 +8 28.feb   Skatval Stjørdal SSK
+13 62 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 353 +8 12.mar Skatval Stjørdal SSK
+51 68 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 352 +19 15.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 68 Arild Brattrud, Dokka PK V65 352 ny 6.okt   Dokka Nordre Land SS
ny 68 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 352 ny 17.mar Ringerikshallen Ringerike PK
-20 71 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 351 -6 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
ny 71 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 351 ny 28.mar   Gimlehallen Kristiansand PS
-8 71 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 351 -1 11.okt Hunstad Bodø SSK
ny 71 Kristian Knutsen Følkner, Tromsø PK SH 1 351 ny 29.apr Mellomvegen Tromsø PK
-2 71 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 351 +4 8.mar   Sagbakken pistolbane Mo PK
-30 71 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 351 -11 11.okt Hunstad Bodø SSK
+7 71 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 351 +7 15.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 71 Gunnar Nielsen, Ringerike PK   351 ny 5.aug   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 71 Bjørn-Arild Frøshaug, Hamar SSK V55 351 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
-36 80 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 350 -11 8.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 80 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 350 ny 14.jan   Støren skytesenter Støren SSK
ny 82 Arild Sundet, Frosta SSL 349 ny 12.des Skatval Stjørdal SSK
-11 83 Rune Finstad, OKTS V65 348 +2 2.apr Kolsås Bærum PK
ny 83 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 348 ny 13.feb   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 83 Martin Udd, Porsgrunn PK Menn U14 348 ny 15.des Brevik Porsgrunn PK
+50 86 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv V55 347 +24 8.jan Kattem Trondheim SS
-26 86 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 347 -6 5.nov   Brevik Porsgrunn PK
+54 88 Nandika Ramkumar, Sola PK Kv U14 346 +29 15.jan Alfhallen Kisen MSL
-5 89 Jostein Utstrand, Ørland SS V55 345 +2 6.okt Brekstad Ørland SS
ny 89 Frøya Wågen Siem, Preikestolen PK Kv U16 345 ny 27.des   Blåsenborg Stavanger PK
+26 89 John Risnes, Haugesund PK V55 345 +11 9.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 89 Ole Morten Valø, Askim PK V55 345 ny 13.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-5 93 Olav Melkild, Sunndal SSK V55 344 +3 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 93 Tore Stensby, Hamar SSK V55 344 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
-18 93 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 344 -1 12.mar Skatval Stjørdal SSK
+14 93 Jan Petter Wiger, Aron SK Drammen V65 344 +8 16.apr   Kolsås Bærum PK
ny 97 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 343 ny 15.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 97 Marius Haugerud, Bodung PK 343 ny 18.sep Alfhallen Kisen MSL
ny 97 Terje Røstad, Støren SSK V55 343 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 100 Elias Kalstad Lauritzen, Tromsø PK Menn U16 342 ny 9.sep Mellomvegen Tromsø PK
-55 100 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 342 -18 6.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 100 André Hansen, Porsgrunn PK   342 ny 6.okt   Brevik Porsgrunn PK
ny 100 Vegard Hotvedt, Stjørdal SSK 342 ny 10.nov Meråker Meråker SI
+7 100 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 342 +6 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 100 Roy Hansen, Sandnessjøen PK V65 342 ny 7.feb   Stamneshallen Sandnessjøen PK
-2 100 Terje Andersen, Fredrikstad SS V65 342 +3 6.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-38 107 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 341 -6 18.mar Kolsås Bærum PK
ny 107 Thomas Gjelsten-Andersen, Grenland SSK   341 ny 3.des   Brevik Porsgrunn PK
-21 107 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 341 -1 10.des Sola Skytehall Sola PK
+42 110 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 340 +29 5.mar Kolsås Bærum PK
+5 110 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V65 340 +6 11.okt   Hunstad Bodø SSK
ny 110 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 340 ny 14.mai Ringerikshallen Ringerike PK
-12 113 Gudmund Koran, Trondhjems PK V73 339 +1 1.mar Melhushallen Melhus SS
-30 114 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK Kv U16 338 -5 5.mai   Sola Skytehall Sola PK
-20 114 Frank Egil Dahl, Frosta SSL V55 338 -2 8.jan Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 114 Petter Rosså, Preikestolen PK V55 338 ny 12.mar Sola Skytehall Sola PK
-50 117 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 337 -13 2.des   Levangerhallen Levanger SSL
-23 117 Magnus Ersvik, Tromsø PK Menn U16 337 -3 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
+33 117 Jana Marie Gerhard, Stord PK Kv U16 337 +23 15.nov Prestegardsskogen Stord PK
-55 120 Ronny Eriksen, Grenland SSK   336 -15 3.des   Brevik Porsgrunn PK
-22 120 Erik Stai, Levanger SSL V73 336 -3 2.des Levangerhallen Levanger SSL
ny 122 Roger Vik, Ørland SS V55 335 ny 26.des Brekstad Ørland SS
ny 122 Dag Helge Valentin Andresen, Aron SK Drammen V55 335 ny 6.nov   Drammenshallen Aron SK Drammen
-2 124 Eivind Johannes Hegna, Kisen MSL V65 334 +2 15.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 124 Marius Misfjord, Kisen MSL 334 ny 11.mar Alfhallen Kisen MSL
ny 124 Stig Morten Støyva, Sandane PK V55 334 ny 12.mar   Ura pistolbane Sandane PK
ny 127 Daniel Guttormsen, Porsgrunn PK 333 ny 17.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 127 Lars Steinsvik, Haugesund PK 333 ny 7.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 129 Nils Nilssen, Rømskog PK V65 332 ny 28.okt   Østkroken Rømskog PK
ny 129 Verner Soldal, Grenland SSK V55 332 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
-51 129 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U14 332 -12 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
-7 129 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 332   - 13.feb   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-7 129 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V65 332   - 13.aug Brevik Porsgrunn PK
-57 129 Frank Hansen, Bodø SSK V55 332 -14 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 135 Bård Terje Løklingholm, Stord PK   331 ny 8.mar   Prestegardsskogen Stord PK
ny 135 Eric Andre Løvmo, Horten O. PK 331 ny 21.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 135 Stian Tørnes, Porsgrunn PK 331 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
-47 135 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 331 -10 22.sep   Levangerhallen Levanger SSL
-   135 Nasantas Felecio, Bærum PK Kv 331 +6 12.mar Kolsås Bærum PK
-4 140 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V65 329 +6 13.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 140 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 329 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
+1 140 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V65 329 +10 5.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 140 Miriam Eline Johnsen, Tromsø PK Kv U16 329 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
-42 140 Helene Hella, Ringerike PK Kv Jr 329 -10 12.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
-62 140 Petter Østbye, Oslo PK V65 329 -15 9.des Kolsås Bærum PK
ny 146 Børge Flått, Mo PK V55 328 ny 5.nov Sagbakken Mo PK
ny 147 Frank Harry Hagerup, Bodø SSK V55 327 ny 13.des   Hunstad Bodø SSK
ny 147 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 327 ny 11.okt Hunstad Bodø SSK
-25 147 Bjørn Markset, Porsgrunn PK 327 -5 5.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 147 Johanna Reksten, Kisen MSL Kv 327 ny 13.apr   Alfhallen Kisen MSL
-57 151 Adam Grotterød, Sarpsborg PK Menn U16 326 -14 13.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 151 Tommy Westby, Porsgrunn PK 326 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 153 Sigrid Lorentzen, Trondheim SS Kv U14 325 ny 28.okt   Kattem Trondheim SS
ny 153 Frode Nilsen, Bærum PK V65 325 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 153 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V65 325 ny 4.mai Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 153 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V65 325 ny 6.nov   Drammenshallen Aron SK Drammen
-11 157 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK Kv V65 324 +8 9.des Kolsås Bærum PK
ny 157 Rolf Toven, Nesset PK V65 324 ny 7.jan Meierikjelleren Sunndal SSK
-27 159 Tommy Anthoni Anthonisen, Porsgrunn PK V55 323 -4 26.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 160 Charlotte Løvaas, Nedre Eiker PK Kv Jr 322 ny 18.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-22 161 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V65 321   - 16.feb Buran Trondhjems PK
ny 162 Therese Eide Kvam, Stord PK Kv 320 ny 15.nov   Prestegardsskogen Stord PK
ny 162 Bergsvein Bårdstu, Kisen MSL V65 320 ny 15.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 162 André Düring, Porsgrunn PK 320 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 162 Sven Olav Løvsjø, Porsgrunn PK   320 ny 6.okt   Brevik Porsgrunn PK
ny 162 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V55 320 ny 13.des Hunstad Bodø SSK
+23 167 Mikael Haarberg Banne, Florø PK Menn U16 319 +68 27.des Florø Florø PK
-46 168 Jostein Engesmo, Støren SSK V65 318 -14 18.feb   Støren Skytesenter Støren SSK
ny 168 Emil Bakken Olsen, Kristiansand PS Menn U16 318 ny 18.apr Gimlehallen Kristiansand PS
ny 168 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 318 ny 18.mar Kolsås Bærum PK
ny 171 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V73 317 ny 16.apr   Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 171 Kristoffer Williams Hauen, Porsgrunn PK 317 ny 17.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 173 Ingelin With Ottesen, Haugesund PK Kv U16 316 ny 1.nov Kuleisen Haugesund PK
-27 174 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 315   - 15.des   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 174 Åge Rustestuen, Vest-Torpa UL V55 315 ny 14.apr Dokka Skytehall Nordre Land SS
ny 174 Tore Nørbech, Kristiansund SS V73 315 ny 16.apr Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 177 Ragnhild Irene Solberg Rygh, Preikestolen PK Kv V55 314 ny 5.mai   Sola Skytehall Sola PK
-3 177 Per Christer Røed, Stavanger PK V55 314 +32 27.des Blåsenborg Stavanger PK
-72 177 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 314 -23 30.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 177 Simen Finsrud, Mysen PL Menn U14 314 ny 4.okt   Momarken Mysen PL
ny 181 Per Arne Øvrum, Porsgrunn PK 313 ny 23.apr Brevik Porsgrunn PK
-28 181 Erling Robert Nilsen, Stavanger PK V55 313 +5 26.okt Blåsenborg Stavanger PK
-72 183 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 312 -23 5.mar   Kattem Trondheim SS
-22 184 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 310 +13 1.mar Kuleisen Haugesund PK
-56 184 Olav Johny Ludviksen, Porsgrunn PK V65 310 -19 3.sep Brevik Porsgrunn PK
ny 186 Anita K. Lindberg-Brun, Porsgrunn PK Kv 309 ny 6.okt   Brevik Porsgrunn PK
ny 186 Camilla Hvalryg Monsen, Bærum PK Kv 309 ny 19.feb Kolsås Bærum PK
ny 188 Kjell Hjertås, Melhus SS V55 308 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 188 Alfred Bjarte Bruvik, Florø PK V65 308 ny 22.okt   Ura pistolbane Sandane PK
-46 188 Lars Inge Aga, Odda PK V73 308 -9 8.jan Ragdehallen Odda PK
ny 191 Aslak Bjaaen Jonassen, Porsgrunn PK V55 307 ny 3.des Brevik Porsgrunn PK
ny 192 Roma Sophie Endresen, Stjørdal SSK Kv U12 306 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 193 Stig-Ove Alstad, Kisen MSL 305 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 193 Jan Kåre Rugtvedt, Porsgrunn PK 305 ny 5.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 193 Elias Engebretsen, Porsgrunn PK Menn U14 305 ny 15.des   Brevik Porsgrunn PK
ny 196 Ketil Strand Andersen, Kristiansund SS V65 303 ny 16.apr Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 196 Daniel Nicolay Usterud, Porsgrunn PK 303 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 198 Jan Bratland, Stjørdal SSK V65 302 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 198 Terje Buseth, Kotsøy PK V55 302 ny 20.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 200 Tom-Erik Gundersen, Porsgrunn PK 301 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
-89 200 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 301 -34 22.sep   Levangerhallen Levanger SSL
ny 200 Isabella Hansen Grøthe, Tromsø PK Kv U14 301 ny 14.okt NM Melhushallen Melhus SS
ny 203 Amalia Barros Laub, Bodø SSK Kv U16 298 ny 13.des Hunstad Bodø SSK
-72 204 Kjell Arne Kalland, Førde PK V65 297 -30 12.mar   Ura pistolbane Sandane PK
ny 204 Nikolai Holm Vonstad, Mo PK Menn U16 297 ny 8.mar Sagbakken pistolbane Mo PK
ny 206 Tonje Engevik, Kisen MSL Kv 296 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 206 Leander Svendsen Timenes, Kristiansand PS Menn U16 296 ny 24.jan   Gimlehallen Kristiansand PS
ny 208 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal SSK Menn U16 295 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 209 Benjamin Holien, Porsgrunn PK 294 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
-73 209 Per Martin Marum, Trondheim SS V73 294 -29 23.sep   Kattem Trondheim SS
ny 211 Lars Erik Johansen, Porsgrunn PK 293 ny 26.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 211 Ruth Jamina Økland, Kristiansand PS Kv U16 293 ny 17.okt Gimlehallen Kristiansand PS
-28 211 Imre Aleksander Hoel, Oppdal PK Menn U16 293 +23 28.mar   Oppdal Oppdal PK
ny 214 Ismo Hiltunen, Haugesund PK 292 ny 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 214 Maja Solskinnsbakk, Trondheim SS Kv U16 292 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 214 Vetle Bjørntvedt Kåsa, Porsgrunn PK   292 ny 17.mar   Brevik Porsgrunn PK
-67 214 Ola Todal, Trondhjems PK V73 292 -23 14.jan Støren skytesenter Støren SSK
ny 218 Thomas Wiersdalen, Porsgrunn PK 291 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 219 Daniel Edvard Tørnes, Porsgrunn PK Menn U16 290 ny 17.mar   Brevik Porsgrunn PK
-35 219 Peter Bergheim, Sandane PK V55 290 +22 12.mar Ura pistolbane Sandane PK
-58 221 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 289 -5 7.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 221 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 289 ny 27.des   Blåsenborg Stavanger PK
ny 223 Herman Rummelhoff, Hvaler SS V55 288 ny 14.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad MSL
ny 224 Isaac Hans William Johansen, Porsgrunn PK Menn U16 287 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 225 Trond Brask Jensen, Porsgrunn PK   283 ny 6.okt   Brevik Porsgrunn PK
ny 226 Tor Kristian Holst, Bergen PK V55 282 ny 12.okt Laksevåg Bergen PK
ny 226 Daniel Ringbakken Eriksen, Porsgrunn PK 282 ny 22.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 228 Adrian Torvetjønn Lieberg, Porsgrunn PK   281 ny 17.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 229 Sondre Elias Skutlaberg, Kristiansand PS Menn U16 280 ny 24.jan Gimlehallen Kristiansand PS
ny 229 Ida-Helene Monge Warberg, Krapfoss SSL Kv U16 280 ny 24.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad MSL
ny 229 Birk Aarberg Wold, Kristiansand PS Menn U14 280 ny 22.aug   Gimlehallen Kristiansand PS
ny 232 Sander Husby Løvseth, Støren SSK Menn U16 279 ny 25.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 233 Troy Conrad Bjørnsen, Stavanger PK Menn U16 278 ny 23.nov Blåsenborg Stavanger PK
ny 233 Per Lüdemann, Kristiansand PS V65 278 ny 28.nov   Gimlehallen Kristiansand PS
-59 233 Bernt Johannes Aglen, Levanger SSL V73 278 -4 17.mar Levangerhallen Levanger SSL
ny 236 Oscar Svanheim Kristiansen, Mo PK Menn U16 276 ny 5.nov Sagbakken Mo PK
ny 237 Thor Erik Lie, Oslo PK   270 ny 28.des   Kolsås Bærum PK
ny 238 Roy Haugberg, Kisen MSL 267 ny 28.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 239 Helene Nida Rivas Amdal, Stavanger PK Kv U12 266 ny 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
ny 240 Tor Kristen Pedersen, Bodø SSK V55 263 ny 11.okt   Hunstad Bodø SSK
ny 240 Jann Pedersen, Trondhjems PK V55 263 ny 17.sep Buran Trondhjems PK
ny 242 Henrik Elias Jernslett, Kristiansand PS Menn U16 260 ny 18.apr Gimlehallen Kristiansand PS
-73 243 Jone Hansen, Stavanger PK V55 257 -31 23.nov   Blåsenborg Stavanger PK
ny 244 Henrik Hauen, Porsgrunn PK 253 ny 6.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 245 Jan Erik Lieberg, Porsgrunn PK 248 ny 17.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 246 Viktoria G. Turek, Stavanger PK Kv U16 246 ny 23.nov   Blåsenborg Stavanger PK
ny 247 Tony-Ivan Røkenes, Alta SSK Menn U16 244 ny 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 248 Odin Skjengen-Hågensen, Sitter IL SS Menn U16 243 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 249 Adrian Grønset Næss, Støren SSK Menn U16 242 ny 25.nov   Støren Skytesenter Støren SSK
ny 250 Erlend Andreas Kristensen, Alta SSK Menn U16 236 ny 11.feb Mellomvegen Tromsø PK
ny 251 Arnt Jr Tilset, Oppdal PK 227 ny 31.jan Oppdal Oppdal PK
ny 252 Sander Bele Aspsæter, Sunndal SSK Menn U16 223 ny 11.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 253 Anna Brastad Christensen, Bodø SSK Kv U16 220 ny 13.des Hunstad Bodø SSK
ny 254 Rino Ketil Johansen, Sarpsborg PK V55 214 ny 17.des Kulås Sarpsborg PK
ny 255 Helene Hamrell Bugge, Kautokeino PK Kv U16 209 ny 17.jun   Alta Ungdomsskole Alta SSK
ny 256 Einar Samstad, Kotsøy PK V73 201 ny 20.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 257 Sverre Simen Berg Oppegård, Aron SK Drammen 194 ny 17.apr Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 258 Evelyn Tagacanao Løvsjø, Porsgrunn PK Kv 184 ny 6.okt   Brevik Porsgrunn PK
ny 259 Frank Roger Fossbakk, Stjørdal SSK Menn U16 172 ny 25.mar LR Skatval Stjørdal SSK
ny 260 Odin-Johan Laursen-Leite, Kristiansand PS Menn U16 126 ny 24.jan Gimlehallen Kristiansand PS
ny 261 Eva May Snekvik, Oppdal PK Kv V55 104 ny 31.jan   Oppdal Oppdal PK
ny 262 Gunnar Lier, Oslo FS V55 102 ny 11.feb Kolsås Bærum PK