Alle på topp: Hurtig S-pst - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 588 Jakob Kråkevik 241 skyttere ( -5 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
ny 1 Ola Plassen, Skjåk PK 586 ny 20.mar Ankerskogen Hamar SSK
ny 2 Tore Vrålstad, Greipstad PK 583 ny 24.aug Nodelandshallen Greipstad PK
+3 3 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 579 +4 19.okt   Nodelandshallen Greipstad PK
-2 3 Gisle Enge, Odda PK 579 -7 10.des Kuleisen Haugesund PK
+12 5 Stian Rustøen, Greipstad PK 577 +15 24.aug Nodelandshallen Greipstad PK
ny 6 Frank Lien, Bærum PK V55 576 ny 25.jun   Ringerikshallen Ringerike PK
-4 7 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 572 -5 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-4 8 Richard Aaserud, Ringerike PK 571 -5 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 9 Arne Landsverk, Marnar PL   570 ny 29.okt   Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-2 10 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 569 -5 4.jun Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+70 10 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS 569 +45 7.sep Nodelandshallen Greipstad PK
-4 10 Ole Christian Gruer, Røyken Og Hurum SL   569 -6 6.mai   Aronsløkka Aron SK Drammen
-5 13 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 568 -6 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 13 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 568 ny 7.des Nodelandshallen Greipstad PK
ny 15 Tommy André Utheim, Lindesnes PK   567 ny 6.mai   Stemtjønn Greipstad PK
-13 15 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 567 -17 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
-6 17 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK 566 -6 15.okt Bangshallen Brumunddal PK
+29 18 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL   565 +26 13.feb   Vinne Skole Verdal SSL
-9 19 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 564 -9 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 19 Glenn Bjorheim, Hå PK 564 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 21 Tom Einar Lund, Hokksund PK   563 ny 12.aug   Bangshallen Brumunddal PK
+5 22 Robert Ilievski, Greipstad PK 562 +9 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+1 23 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 560 +5 17.apr Kuleisen Haugesund PK
+20 23 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK   560 +18 18.nov   Orstadhuset Time PK
ny 23 Ingar Woll, Bærum PK 560 ny 3.jul Maridalen OKTS
ny 26 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 559 ny 17.des Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+74 27 Martin Johnsrud, Modum PK   558 +43 6.mai   Aronsløkka Aron SK Drammen
+33 28 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 557 +25 15.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 29 Magnus Torstad, Lora SS 555 ny 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
ny 29 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 555 ny 15.aug   Sagforsen Mosjøen PK
ny 31 Sigurd Haagaa, Skjåk PK 554 ny 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
ny 31 Lars Ivar Larsson, Sandnes PK 554 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 33 Roald Fuglestad, Hå PK   553 ny 18.nov   Orstadhuset Time PK
ny 34 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 552 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
+36 34 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 552 +23 7.des Nodelandshallen Greipstad PK
ny 36 Tore Stensby, Hamar SSK V55 551 ny 12.aug   Bangshallen Brumunddal PK
+25 36 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 551 +19 3.jul Maridalen OKTS
+36 38 Øivind Maanum, Brumunddal PK V55 550 +25 15.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 38 Karl Egil Hanevik, Rena PK V55 550 ny 15.okt   Bangshallen Brumunddal PK
-22 38 Gunnar Lier, Oslo FS V55 550 -15 7.aug Maridalen OKTS
-24 41 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V65 549 -13 13.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 41 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 549 ny 17.apr   Kuleisen Haugesund PK
-14 43 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 548 -4 3.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 44 Andreas Fuglestad, Hå PK 546 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
+30 44 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 546 +21 26.aug   Myhrespiten Hokksund PK
+44 46 Åge Ånensen, Stord PK 545 +25 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 47 Per Anders Bakke, Åsnes Finnskog PK V55 544 ny 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 47 Olav Melkild, Sunndal SSK V55 544 ny 4.des   Bollitun Eide og Fræna PK
-16 47 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 544 -7 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
ny 50 Marius Opøien, Sandnes PK 543 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
+9 51 Terje Kolstad, Verdal SSL V55 542 +9 19.okt   Vinne skole Verdal SSL
ny 51 Esten Murbreck, Hamar SSK V65 542 ny 20.mar Ankerskogen Hamar SSK
ny 51 Gisle Gordon, Haugesund PK 542 ny 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 54 Geir Eriksen, Vennesla PK V55 540 ny 14.nov   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 55 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL V55 539 ny 19.mar Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 55 Ernesto Santos Cagunot, Kristiansand PS 539 ny 19.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 55 Jon Ørsund, Sunndal SSK   539 ny 6.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 58 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 538 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 58 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK 538 ny 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
ny 58 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK   538 ny 20.mar   Ankerskogen Hamar SSK
ny 58 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 538 ny 2.mai Åres Farris SS - Larvik
-31 62 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 537 -14 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
-1 62 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 537 +5 6.mai   Stemtjønn Greipstad PK
-3 64 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 536 +4 16.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 64 Tor André Trydal, Greipstad PK 536 ny 24.aug Nodelandshallen Greipstad PK
+77 64 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 536 +50 3.jun   Myhrespiten Hokksund PK
-17 64 Chris André Østrem, Brumunddal PK 536 -3 15.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 68 Lars Petter Barstad, Arendal PK 535 ny 28.okt Fevikhallen Grimstad SS
ny 68 John Vedø, Kopervik PK   535 ny 1.apr   Blikshavn Kopervik PK
-7 68 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 535 +3 29.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+2 68 Martin Meltzer, Arendal PK 535 +6 2.okt Stueneshallen Arendal PK
+59 72 Geir Øia, Arendal PK V55 534 +38 14.nov   Nodelandshallen Greipstad PK
+11 73 Rune Finstad, OKTS V65 533 +11 7.aug Maridalen OKTS
-44 73 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 533 -19 21.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-1 75 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL   532 +7 7.aug   Maridalen OKTS
ny 75 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 532 ny 17.des Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+60 77 André Berg, Sarpsborg PK 530 +41 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
-35 78 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 529 -13 26.aug   Myhrespiten Hokksund PK
+5 79 Roar Øverland, Greipstad PK V55 527 +5 6.mai Stemtjønn Greipstad PK
+65 79 Kjetil Sætre, Time PK 527 +43 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 79 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK   527 ny 6.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
-58 79 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 527 -31 6.jun Åres Farris SS - Larvik
+13 83 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 526 +9 18.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
-22 83 Johan Forsberg, Hokksund PK   526 -6 26.aug   Myhrespiten Hokksund PK
ny 83 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V55 526 ny 13.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 83 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 526 ny 19.okt Ringerikshallen Ringerike PK
ny 87 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr   525 ny 8.jul   Kvenvikmoen Alta SSK
ny 87 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V55 525 ny 2.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 89 Trond Høyby, Verdal SSL 524 ny 19.okt Vinne skole Verdal SSL
+4 89 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 524 +5 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
+15 89 Liv Håland, Hå PK Kv 524 +11 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 92 Morten Støen, Bærum PK V65 523 ny 11.mar Løvenskiold Bærum PK
-41 92 Morten Nyhus, Lismarken PK V55 523 -15 15.okt   Bangshallen Brumunddal PK
+20 94 Arne Haug, Asker SK V55 522 +15 11.mar Løvenskiold Bærum PK
-71 95 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 521 -34 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+79 96 Per Anders Knive, Hokksund PK   520 +60 30.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 96 Thoralf Moen, Trondhjems PK 520 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-16 96 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 520 -4 6.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 96 Geir Berg, Ringerike PK V55 520 ny 18.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
+1 100 Trond Helleren, Egersund PK 519 +4 11.jun Egersund Egersund PK
ny 101 Espen Normann, Verdal SSL 518 ny 11.mai Tromsdal Verdal SSL
+19 101 Jan Egil Jensen, Brumunddal PK V55 518 +14 15.okt   Bangshallen Brumunddal PK
ny 101 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 518 ny 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 101 Jørn Morten Sletta, Lora SS V55 518 ny 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
+57 105 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 516 +44 6.mai   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 106 Geir Brendhaugen, Lismarken PK V55 515 ny 20.mar Ankerskogen Hamar SSK
ny 107 Steinar Djuvik Haaland, Marnar PL 514 ny 19.feb Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 107 Tore Ølstad, Lora SS   514 ny 15.apr   Skjåk snikkeri Skjåk PK
ny 107 Marit Takvannsbukt, Rena PK Kv V55 514 ny 15.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 107 Petter Helgevold Reed, OKTS 514 ny 3.jul Maridalen OKTS
ny 111 Daniel Michael D'amore, Asker SK   512 ny 30.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
+82 111 Zoran Vojnovic, Arendal PK 512 +76 20.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 111 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 512 ny 19.okt Ringerikshallen Ringerike PK
ny 114 Atle Kristoffersen, Hafrsfjord PK V55 511 ny 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
ny 114 Ole Morten Røed, Askim PK 511 ny 19.mar Hula bak brannstasjon Askim PK
-3 116 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 509 +1 2.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 116 Bernt Sverre Pedersen, Sarpsborg PK V55 509 ny 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 116 Arne Horneland, Haugesund PK 509 ny 5.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 119 Reidar Kvåle, Greipstad PK 506 ny 16.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-32 120 Torstein Liene, Greipstad PK V65 504 -17 14.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 121 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 503 ny 2.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 122 Lars Einar Jensen, Ringerike PK 502 ny 3.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 122 Kjell Heggelund, Verdal SSL   502 ny 11.mai   Tromsdal Verdal SSL
ny 122 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 502 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 125 Aleksander Aamodt Almås, Lismarken PK 501 ny 20.mar Ankerskogen Hamar SSK
-86 125 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 501 -42 10.des   Kuleisen Haugesund PK
+14 127 Trond Morten Høyesveen, Lismarken PK V55 500 +14 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
-22 127 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 500 -12 1.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 129 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 498 ny 12.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 129 Einar Breilid, Lindesnes PK 498 ny 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-35 131 Gunnar Nielsen, Ringerike PK 497 -20 3.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 131 Harald Dingstad, Askim PK   497 ny 19.mar   Hula bak brannstasjon Askim PK
-23 133 Jarle Johanson, Haugesund PK 496 -13 10.des Kuleisen Haugesund PK
+14 134 Per Lund, Marnar PL V65 495 +14 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 135 Espen Haugan, Verdal SSL   494 ny 19.okt   Vinne skole Verdal SSL
-52 136 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 492 -30 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 137 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL 491 ny 3.jul Maridalen OKTS
ny 138 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK   490 ny 15.apr   Skjåk snikkeri Skjåk PK
-11 138 Rolf Magne Østhus, Verdal SSL 490 -9 19.jan Vinne Skole Verdal SSL
+28 140 Steven Hegelstad, Egersund PK 488 +25 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
ny 141 Terje Svanes, Egersund PK   486 ny 11.jun   Egersund Egersund PK
ny 141 Bent Nordseth, Brumunddal PK 486 ny 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 141 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 486 ny 7.des Nodelandshallen Greipstad PK
-26 144 Petter Båshus, Grimstad SS   484 -21 28.okt   Fevikhallen Grimstad SS
+65 144 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 484 +75 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
-17 146 Allan Ludvigsen, Grimstad SS 483 -14 18.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 146 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 483 ny 17.des   Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
-52 146 Audun Kvandal, Odda PK 483 -35 6.aug Kuleisen Haugesund PK
+55 149 Erik Stai, Levanger SSL V73 482 +65 17.aug Tromsdal Verdal SSL
ny 149 Sigbjørn Asmundsen, Time PK   482 ny 18.nov   Orstadhuset Time PK
ny 149 John Risnes, Haugesund PK V55 482 ny 10.des Kuleisen Haugesund PK
+13 152 Tron-Erik Tomtum, Hokksund PK V55 480 +14 3.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 153 Stein Tore Karlsen, Zero PK V73 479 ny 15.mai   Maridalen OKTS
ny 153 Tor Gunnar Heldal, Birkenes & Lillesand SSL 479 ny 24.sep Fevikhallen Grimstad SS
-52 155 Roger Stavland, Haugesund PK 477 -37 5.nov Kuleisen Haugesund PK
-31 155 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 477 -24 22.jun   Tromsdal Verdal SSL
+83 155 Ivan Lingås Gjendem, Eide og Fræna PK 477 +185 4.des Bollitun Eide og Fræna PK
ny 155 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 477 ny 1.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 159 Lasse Bertheussen, Trondhjems PK   476 ny 12.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
+62 159 Åge Lier, Stjørdal SSK V65 476 +91 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+58 161 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 475 +82 1.apr Blikshavn Kopervik PK
-40 161 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 475 -28 3.jul   Maridalen OKTS
+28 163 Per Fredrik Simensen, Hokksund PK 474 +34 3.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 164 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V55 472 ny 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
-29 165 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK   471 -22 6.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 165 Erling Hardeland, Haugesund PK 471 ny 1.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 167 Hans Kristian Bendixby, Bærum PK V65 470 ny 11.mar Løvenskiold Bærum PK
-5 168 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 468 -2 5.nov   Kuleisen Haugesund PK
ny 169 Knut Ivar Sørheim, Time PK 467 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
-96 170 Odd Bjorheim, Hå PK V65 466 -59 18.nov Orstadhuset Time PK
+9 171 Steinar Paulsen, Asker SK V65 465 +14 17.apr   Ekeberg OKTS
ny 171 Kent Åge Jensen, Time PK 465 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 173 Jan Helmen, Aron SK Drammen V65 464 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 173 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK   464 ny 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
ny 175 Linda Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 463 ny 28.okt Fevikhallen Grimstad SS
-8 176 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 462 -1 5.nov Kuleisen Haugesund PK
-56 177 Ole Petter Holmestrand, Grimstad SS   461 -42 19.feb   Fevikhallen Grimstad SS
-72 177 Ivar Føreland, Greipstad PK V55 461 -51 29.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 179 Kristoffer Gaasholt, Farris SS - Larvik 460 ny 3.okt Åres Farris SS - Larvik
-15 180 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK   459 -7 5.nov   Kuleisen Haugesund PK
ny 180 Bent Andre Grønli, Mosjøen PK 459 ny 15.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 182 Tom-Wiggo Sletmo Holtet, Eide og Fræna PK 457 ny 4.des Bollitun Eide og Fræna PK
ny 183 Vidar Breivik, Akademisk SL   455 ny 17.apr   Ekeberg OKTS
+26 184 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 454 +46 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
-44 185 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 452 -34 19.okt Ringerikshallen Ringerike PK
-   186 Geir Ove Oen, Stord PK   449 +2 19.nov   Prestegardsskogen Stord PK
+37 187 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 448 +76 3.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 187 Emilia Hoel Jacobsen, Haugesund PK Kv 448 ny 5.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 187 Oskar Robberstad, Time PK Menn U14 448 ny 18.nov   Orstadhuset Time PK
ny 190 Ole Morten Valø, Askim PK V55 447 ny 19.mar Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 191 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 443 ny 1.apr Blikshavn Kopervik PK
+26 192 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 442 +48 6.aug   Kuleisen Haugesund PK
ny 192 Tomasz Suchowiecki, Hå PK 442 ny 11.jun Egersund Egersund PK
ny 194 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 440 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 195 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V55 439 ny 13.feb   Vinne Skole Verdal SSL
ny 196 Lasse Nilsen, Aron SK Drammen 438 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 197 Anders Wettese, Asker SK 437 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 198 Bjørn Solheim, OKTS V55 426 ny 15.mai   Maridalen OKTS
ny 199 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V65 425 ny 17.des Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 199 Runar Bertil Svenøy Kjørsvik, Eide og Fræna PK V55 425 ny 4.des Bollitun Eide og Fræna PK
-46 201 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V55 423 -55 17.des   Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 202 Trond Vanderloock, Sandefjord PK 420 ny 21.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-59 203 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 419 -65 18.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 204 Bharat Naresh Mehmi, Aron SK Drammen   415 ny 30.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 205 Per Arne Clemensen, Alta SSK V65 413 ny 8.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 205 Rita Wiestad Eriksen, Vennesla PK Kv 413 ny 19.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 207 Per-Oskar Hovdenak, Greipstad PK   409 ny 14.nov   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 207 Leif Egil Andreassen, Egersund PK 409 ny 11.jun Egersund Egersund PK
ny 209 Fredrik Bing Berdal, Bærum PK V65 407 ny 11.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 210 Sander Kvåle, Greipstad PK   400 ny 16.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 211 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 395 ny 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 212 Stein Erik Jønsrud, Marnar PL V55 394 ny 29.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 213 Hanne Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 393 ny 2.okt   Stueneshallen Arendal PK
+29 213 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U14 393 +159 1.apr Blikshavn Kopervik PK
-4 215 Sondre Vågøy, Eide og Fræna PK 392 -14 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
ny 216 Gunnar Haugen, Alta SSK V55 391 ny 8.jul   Kvenvikmoen Alta SSK
ny 217 Nikolai Rico Hansen, Kongsvinger SS Menn U14 390 ny 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 218 Rita Joreid-Eriksen, Vennesla PK Kv 386 ny 7.des Nodelandshallen Greipstad PK
ny 219 Rune Opheim, Time PK   385 ny 18.nov   Orstadhuset Time PK
ny 220 Maciej Wielogorski, Time PK 375 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 221 Hans Sunde, Time PK 355 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 222 Amund Andreassen, Trondhjems PK   351 ny 3.okt   Åres Farris SS - Larvik
ny 223 Torill Strand, Time PK Kv 335 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 224 Eirik Ragnar Solheim, Arendal PK 332 ny 20.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 225 Solveig van Ditshvizen, Greipstad PK Kv V55 331 ny 6.mai   Stemtjønn Greipstad PK
ny 226 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK 316 ny 2.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 227 Jan Stokseth, Farris SS - Larvik V65 312 ny 6.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 227 Ulf Fjotland, Kvinesdal PK   312 ny 2.des   Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 229 Martin Kolstø Hansen, Kopervik PK 292 ny 1.apr Blikshavn Kopervik PK
+15 230 Jon Joachim Rietti, Bærum PK 291 +78 11.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 230 Håkon Simonsen Brochmann, Trondhjems PK   291 ny 12.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 232 Geir Roald Hodne, Time PK 268 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 233 Stein-Ola Berg, Bærum PK 263 ny 11.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 234 Arvid Bryne, Time PK   261 ny 18.nov   Orstadhuset Time PK
ny 235 Sivert Plassen, Skjåk PK Menn U16 241 ny 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
-6 236 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 233 -76 5.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 237 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 227 ny 5.nov   Kuleisen Haugesund PK
ny 238 Kenneth Thorbjørnsen, Time PK 221 ny 18.nov Orstadhuset Time PK
ny 239 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 211 ny 8.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 240 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK   175 ny 25.apr   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 241 Sara Cecilie Midtbøen-svendsen, Farris SS - Larvik Kv Jr 104 ny 6.jun Åres Farris SS - Larvik