Alle på topp: Hurtig Rev - 2023 Klasse: A B C oppdatert 8.januar 2024
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Tore Vrålstad 236 skyttere ( +3 )
2022 pl Navn, Klubb klasse Sum 2022 Dato type Sted Arr.
-   1 Tore Vrålstad, Greipstad PK 585 +2 16.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-   2 Gisle Enge, Odda PK 583 +3 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
+5 3 Rolf Hindal, Haugesund PK   581 +12 6.aug   Kuleisen Haugesund PK
+1 4 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 579 +6 24.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 5 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS 575 ny 28.okt Fevikhallen Grimstad SS
-2 6 Frank Lien, Bærum PK V55 574 -1 6.mai   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 7 Magnus Torstad, Lora SS 573 ny 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
+11 8 Bernhard Kvale, Sandnes PK V55 572 +13 6.aug Kuleisen Haugesund PK
-6 9 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 571 -6 19.okt   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 10 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 570 ny 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 11 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 569 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 11 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK   569 ny 14.feb   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 13 Arne Landsverk, Marnar PL 565 ny 29.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 13 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 565 ny 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
+23 13 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 565 +16 20.mai   Bangshallen Brumunddal PK
-2 16 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 564 +2 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
+56 17 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 563 +33 26.aug Myhrespiten Hokksund PK
ny 18 Flemming Mark Pedersen, Haugesund PK V65 562 ny 6.aug   Kuleisen Haugesund PK
+13 18 Ole Christian Gruer, Røyken Og Hurum SL 562 +11 6.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+31 20 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 561 +17 24.aug Nodelandshallen Greipstad PK
-14 21 Eirik Djønne, Odda PK   560 -10 23.nov   Ragdehallen Odda PK
+124 21 Gustav Tisthamar, Bergen PK 560 +75 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
+48 21 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 560 +29 23.nov Ragdehallen Odda PK
-   24 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 559 +2 6.aug   Kuleisen Haugesund PK
ny 24 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL V55 559 ny 19.mar Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 26 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V55 557 ny 11.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 26 Evert André Jonassen, Fredrikstad SS   557 ny 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
+10 28 Sjur I Børve, Odda PK V55 556 +8 23.nov Ragdehallen Odda PK
-14 28 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 556 -6 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
-7 28 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   556 -2 14.feb   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-17 31 Stian Rustøen, Greipstad PK 555 -7 19.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-18 31 Karl Egil Hanevik, Rena PK V55 555 -8 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
-2 33 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 554 +3 22.aug   Vatne NOP/Vatne
+71 34 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 553 +39 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
+12 34 Richard Aaserud, Ringerike PK 553 +8 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-26 36 Lasse Hovd, Bærum PK   552 -15 11.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 36 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 552 ny 15.okt Orstadhuset Time PK
ny 38 Arild Knudsen, Sandnes PK 551 ny 22.aug Vatne NOP/Vatne
+19 38 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK   551 +11 1.apr   Vevatnet Tysnes SSK
-4 38 Jan Ove Midtun, Bergen PK 551 +1 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
+54 38 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 551 +31 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 38 Hans Petter Helland, Egersund PK   551 ny 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
-14 43 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 550 -3 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
ny 44 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 549 ny 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 44 Morten Støen, Bærum PK V65 549 ny 12.mar   Løvenskiold Bærum PK
+54 44 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 549 +32 18.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+91 44 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V65 549 +55 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-2 48 Petter Berg, Aron SK Drammen   546 +1 6.mai   Aronsløkka Aron SK Drammen
+17 49 Tom Einar Lund, Hokksund PK 545 +12 26.aug Myhrespiten Hokksund PK
ny 49 Arne Aarnes, Verdal SSL 545 ny 17.aug Tromsdal Verdal SSL
+60 49 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 545 +32 24.sep   Kuleisen Haugesund PK
ny 49 Jarle Vidar Karlsen, Bærum PK 545 ny 11.mar Løvenskiold Bærum PK
+10 53 Terje Kolstad, Verdal SSL V55 544 +10 11.mai Tromsdal Verdal SSL
-33 54 Martin Meltzer, Arendal PK   543 -15 2.okt   Stueneshallen Arendal PK
-11 54 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 543 -3 1.apr Blikshavn Kopervik PK
+44 54 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 543 +26 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+12 57 Liv Håland, Hå PK Kv 542 +11 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
ny 58 Nils-Tore Nilsen, Bergen PK 541 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 59 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 540 ny 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 59 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 540 ny 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
+24 59 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 540 +16 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 62 Martin Johnsrud, Modum PK 539 ny 26.aug Myhrespiten Hokksund PK
ny 63 Jostein Sunde, Sandnes PK   538 ny 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
ny 64 Åse Sundal, Tysnes SSK Kv 537 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
-13 64 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 537 -7 6.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 64 Nils Lennart Johan Sand, Halden PK   537 ny 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
-1 67 Jørn Are Torslien, Mo PK 535 +2 27.jun Sagforsen Mosjøen PK
+9 67 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 535 +7 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+8 67 Rune Finstad, OKTS V65 535 +6 3.jun   Myhrespiten Hokksund PK
ny 70 Pål Dølbakken, Kristiansand PS 532 ny 24.aug Nodelandshallen Greipstad PK
-28 70 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 532 -15 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 70 Even Riisøen Vehus, Grimstad SS   532 ny 18.feb   Fevikhallen Grimstad SS
-27 73 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 531 -14 3.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 73 Roy Blokhus, Mo PK V55 531 ny 12.jun Åenget Pistolbane Mo PK
-19 73 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 531 -11 7.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+4 76 John Vedø, Kopervik PK 530 +3 1.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 76 André Berg, Sarpsborg PK 530 ny 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 78 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS   529 ny 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 78 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 529 ny 19.mar Hula bak brannstasjon Askim PK
-57 78 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 529 -29 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+66 78 Robert Ilievski, Greipstad PK   529 +42 14.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
-14 82 Sigurd Nes, Åsane PK V55 527 -5 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 82 Kjell Steinar Hafnor, Tysnes SSK V65 527 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
-19 82 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 527 -7 27.jun   Sagforsen Mosjøen PK
ny 85 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 526 ny 3.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 85 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 526 ny 14.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-34 87 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 524 -19 1.apr   Vevatnet Tysnes SSK
ny 88 Åge Lier, Stjørdal SSK V65 523 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-   88 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 523 +2 6.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 90 Kristoffer Grytting, Brumunddal PK   521 ny 12.aug   Bangshallen Brumunddal PK
ny 90 Johan Forsberg, Hokksund PK 521 ny 26.aug Myhrespiten Hokksund PK
-17 90 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 521 -9 14.nov Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 90 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK   521 ny 1.apr   Vevatnet Tysnes SSK
ny 94 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 520 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-48 94 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 520 -25 29.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 94 Anders Dingstad, Askim PK V55 520 ny 19.mar   Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 97 Jan Roger Hansen, Kongsvinger SS 519 ny 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 97 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 519 ny 6.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-23 99 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen   518 -10 6.mai   Aronsløkka Aron SK Drammen
+13 99 Tommy Øystein Olsen, Sarpsborg PK V65 518 +10 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 99 Stein-Ole Lekven, Bjørnafjorden SSK V55 518 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
+50 99 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V55 518 +35 1.apr   Vevatnet Tysnes SSK
ny 103 Sverre Kallevig, Stavanger PK V55 516 ny 26.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 103 Tormod Bjerland, Mosjøen PK V55 516 ny 27.jun Sagforsen Mosjøen PK
+46 103 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK   516 +33 29.okt   Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-34 103 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 516 -15 17.aug Tromsdal Verdal SSL
ny 103 Ernesto Santos Cagunot, Kristiansand PS 516 ny 24.aug Nodelandshallen Greipstad PK
ny 108 Allan Ludvigsen, Grimstad SS   514 ny 18.feb   Fevikhallen Grimstad SS
-6 109 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 513 -3 1.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 110 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 510 ny 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
-50 111 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK V65 509 -27 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
+30 111 Øivind Maanum, Brumunddal PK V55 509 +21 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 111 Stig Gøran Nilsen, Kvinesdal PK 509 ny 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+42 114 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 508 +32 27.feb   Ekeberg OKTS
ny 114 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SS Kv V55 508 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+52 116 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 506 +37 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
-12 117 Mikal Josefsen, Kirkenes PK   505 -9 7.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
-22 117 Olav Austad, Egersund PK 505 -14 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
ny 117 Marius Opøien, Sandnes PK 505 ny 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
ny 117 Gisle Gordon, Haugesund PK   505 ny 24.sep   Kuleisen Haugesund PK
ny 117 Conrad Lauritz Holm, Kristiansand PS V55 505 ny 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
-5 122 Trond Helleren, Egersund PK 504 -2 11.jun Egersund Egersund PK
ny 123 Kjetil Sætre, Time PK   503 ny 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
+37 123 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 503 +30 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+73 123 Ivar Gustavsen, Kopervik PK 503 +71 24.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 126 Bjørnar Asle Osnes, Vanylven SSL V55 502 ny 15.apr   Skjåk snikkeri Skjåk PK
-29 126 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Bærum PK 502 -16 11.mar Løvenskiold Bærum PK
-12 126 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 502 -5 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 129 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK   501 ny 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
+47 130 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 500 +42 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 131 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK 498 ny 14.nov Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+59 131 Lars Erik Vedde Aalhus, Ålesund PK   498 +58 17.okt   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 133 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 497 ny 26.mar Bjørnehaugen Kristiansund SS
-14 134 Gunnar Lier, Oslo FS V55 496 -7 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+1 134 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 496 +2 27.feb   Ekeberg OKTS
+4 134 Arne Haug, Asker SK V55 496 +3 11.mar Løvenskiold Bærum PK
+44 137 Terje Raknestangen, Oslo SS 495 +40 11.mar Løvenskiold Bærum PK
-2 137 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK   495 +1 15.apr   Skjåk snikkeri Skjåk PK
-22 139 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 494 -12 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 139 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 494 ny 24.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 141 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 493 ny 19.okt   Nodelandshallen Greipstad PK
+3 142 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 492 +7 27.feb Ekeberg OKTS
+20 143 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 490 +18 3.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 143 Øystein Wold, Trondhjems PK   490 ny 12.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 143 Jostein Hermansen, Haugesund PK 490 ny 3.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 146 Jørn Morten Sletta, Lora SS V55 489 ny 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
ny 147 Ingar Woll, Bærum PK   488 ny 27.feb   Ekeberg OKTS
ny 148 Robert Støle, Tysnes SSK 487 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 148 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 487 ny 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 150 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK V55 486 ny 3.jun   Myhrespiten Hokksund PK
+30 151 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V65 485 +30 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 151 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 485 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 153 Pål Pedersen, Båtsfjord PK   484 ny 18.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
-73 153 Ivar Føreland, Greipstad PK V55 484 -43 29.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-36 155 Bjørnar Vestnes, Farris SS - Larvik V55 483 -22 18.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 156 Truls Ursdalen, Nesbyen PK V55 482 ny 26.aug   Myhrespiten Hokksund PK
ny 156 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 482 ny 27.feb Ekeberg OKTS
-35 156 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 482 -20 25.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+55 159 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 481 +133 6.aug   Kuleisen Haugesund PK
-   160 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 480 +7 24.sep Kuleisen Haugesund PK
-85 161 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 478 -50 24.sep Kuleisen Haugesund PK
+37 162 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 477 +57 20.mai   Bangshallen Brumunddal PK
+21 163 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 476 +22 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 164 Ingar Fossum, Fredrikstad SS V65 475 ny 2.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 165 Sigbjørn Asmundsen, Time PK   474 ny 15.okt   Orstadhuset Time PK
+8 166 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 473 +12 24.sep Kuleisen Haugesund PK
+20 166 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 473 +20 26.aug Myhrespiten Hokksund PK
ny 166 Odd Arnold Terjesen, Grimstad SS   473 ny 28.okt   Fevikhallen Grimstad SS
ny 169 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 472 ny 11.jun Egersund Egersund PK
ny 170 Petter Båshus, Grimstad SS 471 ny 28.okt Fevikhallen Grimstad SS
ny 170 Alf Johnsen, Greipstad PK V65 471 ny 14.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
-39 170 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 471 -25 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
+21 170 Morten Aronsen, Svelvik SS 471 +32 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 174 Terje Te Moen, Fredrikstad PK V55 469 ny 2.sep   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 175 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL V55 468 ny 14.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-17 175 Ove Evald Kristiansen, Nordhordland PK V73 468 -6 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 177 Runar Trygve Orf Venæs, Greipstad PK V55 465 ny 16.feb   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 177 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 465 ny 3.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 179 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V55 459 ny 11.jun Egersund Egersund PK
ny 180 Jon Henry Longva, OKTS V65 456 ny 19.mar   Hula bak brannstasjon Askim PK
+9 180 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 456 +11 3.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 182 Stein Tore Karlsen, Zero PK V73 455 ny 6.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 183 Lasse Bertheussen, Trondhjems PK   454 ny 12.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 184 Gunn Mary Andersen, Verdal SSL Kv V65 451 ny 17.aug Tromsdal Verdal SSL
ny 185 Harald Johansen Onseid, Vardø PK 448 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 186 Kristian Årstad Hauge, Time PK   446 ny 15.okt   Orstadhuset Time PK
-28 186 Alexander Jørgen Thorgersen, Farris SS - Larvik 446 -28 18.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 186 Steven Hegelstad, Egersund PK 446 ny 22.aug Vatne NOP/Vatne
ny 189 Øystein Sandbu Ryeng, Kirkenes PK   445 ny 18.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+8 190 Arnt Egil Båtstrand, Mosjøen PK V55 443 +13 27.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 191 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK 442 ny 14.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 192 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 440 ny 22.aug   Vatne NOP/Vatne
-65 193 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V55 435 -63 6.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+9 193 Roar Olsen, Bærum PK 435 +37 11.mar Løvenskiold Bærum PK
-15 193 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   435 -22 18.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 196 Terje Vikøren, Tysnes SSK 433 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 196 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 433 ny 6.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-38 198 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 432 -41 3.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 199 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 431 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-66 200 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL 426 -69 27.feb Ekeberg OKTS
-31 201 Gunnar Nielsen, Ringerike PK   421 -46 3.jun   Myhrespiten Hokksund PK
+13 202 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 420 +76 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 203 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 418 ny 21.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 204 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 416 ny 12.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
-73 204 Jarle Johanson, Haugesund PK 416 -80 3.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 206 Trond Eriksen, NOP/Vatne 413 ny 22.aug Vatne NOP/Vatne
ny 207 Leif Egil Andreassen, Egersund PK   411 ny 11.jun   Egersund Egersund PK
ny 208 Bjørn Kvisli, Røyken Og Hurum SL V65 410 ny 12.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 209 Thorbjørn Barrett Sele, Asker SK 409 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 210 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V55 408 ny 6.aug   Kuleisen Haugesund PK
-10 211 Hege Langvand, Mosjøen PK Kv 405 -2 27.jun Sagforsen Mosjøen PK
-4 212 Lars Einar Jensen, Ringerike PK 403 +26 3.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 213 Morten Moen, Bærum PK V65 400 ny 11.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 213 Stein-Ola Berg, Bærum PK 400 ny 12.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 213 Jostein Lygre, Haugesund PK V55 400 ny 21.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 216 Olga Cherniievska, OKTS Kv 394 ny 27.feb   Ekeberg OKTS
ny 217 Are Lyftingsmo, Lora SS V65 385 ny 15.apr Skjåk snikkeri Skjåk PK
ny 218 Sergey Shaposhnikov, OKTS 377 ny 27.feb Ekeberg OKTS
-43 218 Per Holmvang, Bærum PK V65 377 -83 11.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 220 Petter Emil Helland, Egersund PK Menn U16 371 ny 17.sep Skurve Hafrsfjord PK
-48 221 Terje Svanes, Egersund PK 370 -93 11.jun Egersund Egersund PK
ny 222 Denis Quinn, Egersund PK   354 ny 17.sep   Skurve Hafrsfjord PK
ny 223 Frank Harald Andersen, Askøy PK 348 ny 1.apr Vevatnet Tysnes SSK
ny 224 Ken Arne Nørgaard, Kongsvinger SS 339 ny 27.feb Ekeberg OKTS
ny 225 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 331 ny 12.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 226 Arne Reidar Johannesen, Egersund PK V55 291 -26 11.jun Egersund Egersund PK
ny 227 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V65 290 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 228 Uskan Qitaku, Haugesund PK   282 ny 24.sep   Kuleisen Haugesund PK
ny 229 Johan Martin Rønning Tennøy, Ålesund PK 257 ny 14.nov Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 230 Pål Eric Braathen, Grimstad SS 239 ny 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+1 231 Melvin Benkestok Vesterhus, Kvinesdal PK Menn Jr 228 +119 29.okt   Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 232 Hans Reime Liland, Time PK 224 ny 22.aug Vatne NOP/Vatne
-12 233 Ulf Fjotland, Kvinesdal PK 187 -129 2.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 234 Johnny Frivold, Greipstad PK   163 ny 16.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 235 June Skretting Skjæveland, Egersund PK Kv 155 ny 11.jun Egersund Egersund PK
ny 236 Ove Tønnessen, NOP/Vatne V55 150 ny 22.aug Vatne NOP/Vatne