50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 6.juni 2020
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 580 Pål Hembre, Bærum PK V55 17.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 575 Pål Hembre, Bærum PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
3 574 Runar Magnussen, Sola PK   28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
4 573 Lasse Hovd, Bærum PK 07.des.19 Bommestad Farris SS - Larvik
5 570 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
5 570 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   08.jun.19 E-cup Århus Dansk Sk.Union
7 569 Frank Lien, Ringerike PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
8 568 Lasse Hovd, Bærum PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
8 568 Runar Magnussen, Sola PK   23.sep.19 EM Bologna ESC
8 568 Lasse Hovd, Bærum PK 07.mar.20 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
11 567 Ole-Harald Aas, Bærum PK 23.okt.19 MVM Wuhan CISM
11 567 Ingar Woll, Bærum PK   28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
11 567 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 23.sep.19 EM Bologna ESC
14 566 Ole-Harald Aas, Bærum PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
14 566 Håvard Hoff, Ørland PK   30.jun.19   Skatval Stjørdal PK
16 565 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 03.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
16 565 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
16 565 Ole-Harald Aas, Bærum PK   24.okt.19 MVM Wuhan CISM
16 565 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
16 565 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
16 565 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
16 565 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
16 565 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 24.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
24 564 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS   16.jun.19   Myråsen Selbu PK
24 564 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 23.okt.19 MVM Wuhan CISM
24 564 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 17.nov.19 Hamar Hamar SSK
24 564 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   13.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
28 563 Arild Inge Wollan, Støren SSK 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
28 563 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 16.jun.19 Myråsen Selbu PK
28 563 Roar Hembre, Trondheim SS V55 16.jun.19   Myråsen Selbu PK
28 563 Erik Christian Bache, Åsane PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
28 563 Ole-Harald Aas, Bærum PK 10.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
28 563 Frank Lien, Ringerike PK V55 13.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
34 562 Ingar Woll, Bærum PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
34 562 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
34 562 Håvard Hoff, Ørland PK   02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
34 562 Lasse Hovd, Bærum PK 23.okt.19 MVM Wuhan CISM
34 562 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
34 562 Håvard Hoff, Ørland PK   13.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
40 561 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
40 561 Frank Lien, Ringerike PK V55 02.sep.19 Buttentjern Ringerike PK
40 561 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 16.jun.19   Blikshavn Kopervik PK
40 561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
44 560 Sjur I Børve, Odda PK V55 11.feb.20 ODDA Odda PK
44 560 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 16.jun.19   Blikshavn Kopervik PK
44 560 Ole-Harald Aas, Bærum PK 23.sep.19 EM Bologna ESC
44 560 Håvard Hoff, Ørland PK 09.nov.19 Brekstad Ørland PK
44 560 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
49 559 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
49 559 Viggo Olden, Ørland PK 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
49 559 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets