50 beste i VM Fin kl. Kvinner siste 365 dager per 4.juni 2020
Vurderingskrav :581 Norsk bestenotering: 582 Karin Isaksen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 575 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 05.jun.19 Bråstein Sandnes PK
1 575 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 03.des.19 Nodelandshallen Greipstad PK
3 574 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 15.sep.19   Svartemyr NOP/Vatne
3 574 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 29.aug.19 WC Rio de Janeiro ISSF
3 574 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 09.nov.19 Brekstad Ørland PK
6 572 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 29.sep.19   "Kuleisen" Haugesund PK
7 571 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
7 571 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 24.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
7 571 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 21.sep.19 EM Bologna ESC
10 569 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
10 569 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 21.sep.19 EM Bologna ESC
12 568 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 10.aug.19   Lerkehaug Steinkjer PK
12 568 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 10.jun.19 Lerkehaug Steinkjer PK
14 567 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
14 567 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 13.okt.19   Bømlohallen Bremnes PK
16 565 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 21.okt.19 MVM Wuhan CISM
17 564 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 29.aug.19 WC Rio de Janeiro ISSF
17 564 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
19 562 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 28.jan.20 Prestegardsskogen Stord PK
20 561 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 08.mar.20 Prestegardsskogen Stord PK
20 561 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
22 559 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 21.okt.19 MVM Wuhan CISM
22 559 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 15.sep.19 Sankthansholet Ørland PK
22 559 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 21.sep.19 EM Bologna ESC
22 559 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 05.des.19 Nodelandshallen Greipstad PK
26 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 25.jan.20 Kopervik Kopervik PK
26 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 26.jan.20   Kuleisen Haugesund PK
28 557 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 22.feb.20 Kopervik Kopervik PK
28 557 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 28.okt.19 Selbuhallen Selbu PK
30 556 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 03.des.19   Nodelandshallen Greipstad PK
31 555 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 15.des.19 Kuleisen Haugesund PK
32 554 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
32 554 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 15.jun.19   Florø Florø PK
32 554 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 19.okt.19 Kopervik Kopervik PK
32 554 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V55 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
36 553 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 24.nov.19   Kvinesdal Kvinesdal PK
36 553 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 03.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
36 553 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
39 552 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 17.jun.19   Maridalen OKTS
39 552 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 23.sep.19 Kopervik Kopervik PK
41 551 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
41 551 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 24.nov.19   Kvinesdal Kvinesdal PK
43 550 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 19.okt.19 NARVIK Narvik PK
43 550 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
43 550 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 09.nov.19   Brekstad Ørland PK
46 549 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
46 549 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
48 546 Ida Charlotte Ringstad, Finnsnes PK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
49 545 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
49 545 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets