50 beste i VM Fin kl. Kvinner siste 365 dager per 31.desember 2020
Vurderingskrav :581 Norsk bestenotering: 582 Karin Isaksen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 568 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
2 567 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
2 567 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
4 563 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
4 563 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
6 562 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 28.jan.20   Prestegardsskogen Stord PK
6 562 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 05.nov.20 Finnsnes Finnsnes PK
6 562 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
9 561 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
9 561 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 08.mar.20 Prestegardsskogen Stord PK
9 561 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 30.aug.20 Brevik Porsgrunn PK
12 559 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20   Åres Farris SS - Larvik
12 559 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
14 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 25.jan.20 Kopervik Kopervik PK
14 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 26.jan.20   Kuleisen Haugesund PK
16 557 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 22.feb.20 Kopervik Kopervik PK
17 555 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
18 553 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
18 553 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
18 553 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 16.aug.20 Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
21 552 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 23.sep.20   MO I RANA Mo PK
21 552 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
21 552 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
24 551 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
25 550 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
26 547 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
26 547 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
28 546 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 17.okt.20 Narvik Pistolklubb Narvik PK
28 546 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
30 545 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
31 544 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 17.okt.20 Narvik Pistolklubb Narvik PK
32 542 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 13.des.20 Kuleisen Haugesund PK
33 540 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
34 539 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 30.aug.20 Brevik Porsgrunn PK
34 539 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 07.mar.20 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
34 539 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 08.aug.20   Bodø Bodø SSK
34 539 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
38 538 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 23.mai.20 Florø Florø PK
38 538 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 18.okt.20   Brevik Porsgrunn PK
40 535 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 29.jun.20 MO I RANA Mo PK
40 535 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
42 533 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
43 532 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 28.okt.20 MO I RANA Mo PK
44 530 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
44 530 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
44 530 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
44 530 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
48 527 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 09.feb.20   Skytterhallen Molde PK
48 527 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 12.sep.20 MO I RANA Mo PK
48 527 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK