50 beste i Std kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 4.juni 2020
Vurderingskrav :556 Norsk bestenotering: 573 Bjørn Roar Bjerke
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 559 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 554 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
3 552 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
4 549 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
5 547 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
6 546 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
7 545 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
8 544 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
9 539 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 09.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
10 535 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 09.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
11 520 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
12 518 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 09.feb.20   Sola Skytehall Sola PK
13 513 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
14 511 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 09.feb.20 Sola Skytehall Sola PK
15 506 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn Jr 14.sep.19   Bjørnehaugen Kristiansund PK
16 498 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
17 490 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
18 484 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 06.mar.20   Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
19 482 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
20 478 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
21 474 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 27.jan.20   Kopervik Kopervik PK
22 473 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
23 459 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 09.jun.19 JØRPELAND Preikestolen PK
24 452 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
25 444 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
26 435 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 09.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
27 413 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 02.jan.20   Brekstad Ørland PK
28 395 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
29 326 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 17.nov.19 Buran Trondhjems PK
30 311 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK Menn U14 19.jan.20   Vadsø Vadsø SSK
31 293 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
32 277 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
33 232 Sivert Nikolai Thyrhaug, Tromsø PK Menn U16 02.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
34 219 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 06.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
35 198 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 21.feb.20 Kopervik Kopervik PK