50 beste i Silh kl. Åpen siste 365 dager per 6.juni 2020
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 579 Pål Hembre, Bærum PK V55 18.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 578 Pål Hembre, Bærum PK V55 11.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
3 577 Lasse Hovd, Bærum PK   16.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
4 573 Pål Hembre, Bærum PK V55 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
5 572 Lasse Hovd, Bærum PK 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
5 572 Ole-Harald Aas, Bærum PK   18.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
7 570 Pål Hembre, Bærum PK V55 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
8 568 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 15.jun.19 Florø Florø PK
9 567 Kjell Jomar Heltne, Florø PK   04.aug.19   Florø Florø PK
10 566 Ole-Harald Aas, Bærum PK 21.sep.19 EM Bologna ESC
10 566 Ole-Harald Aas, Bærum PK 11.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
12 565 Ole-Harald Aas, Bærum PK   16.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
13 564 Lasse Hovd, Bærum PK 15.des.19 Brevik Porsgrunn PK
14 563 Lasse Hovd, Bærum PK 30.mai.20 Åres Farris SS - Larvik
15 562 Erik Christian Bache, Åsane PK   22.jun.19   Jonahola Åsane PK
16 560 Ole-Harald Aas, Bærum PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
17 559 Ole-Harald Aas, Bærum PK 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
17 559 Runar Magnussen, Sola PK   04.okt.19   Sola Skytehall Sola PK
19 558 Johnny Jenssen, Mo PK 16.jun.19 Mo i Rana Mo PK
20 557 Morgan Bunes, Bærum PK 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
21 556 Pål Hembre, Bærum PK V55 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
21 556 Johnny Jenssen, Mo PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
23 554 Runar Magnussen, Sola PK 06.mar.20 Sola Skytehall Sola PK
23 554 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   24.aug.19   Jonsvatnet Trondhjems PK
25 553 Runar Magnussen, Sola PK 09.nov.19 Sola skytehall Sola PK
25 553 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 11.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
27 552 Runar Magnussen, Sola PK   30.aug.19 LK Kuleisen NSF
27 552 Espen Magnussen, Sola PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
29 551 Johnny Jenssen, Mo PK 17.aug.19 Bestemorenga Bodø SSK
29 551 Runar Magnussen, Sola PK   25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
29 551 Roar Hembre, Trondheim SS V55 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
32 550 Lasse Hovd, Bærum PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
33 549 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
33 549 Erik Christian Bache, Åsane PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
35 548 Morgan Bunes, Bærum PK 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
35 548 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
37 547 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
37 547 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 30.aug.19 LK Kuleisen NSF
39 546 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   21.sep.19 EM Bologna ESC
39 546 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
41 545 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 23.mai.20 Grovastøylen Florø PK
41 545 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.jul.19 WC Suhl ISSF
41 545 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V55 17.aug.19 Bestemorenga Bodø SSK
41 545 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 27.okt.19 Buran Trondhjems PK
45 544 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
45 544 Morgan Bunes, Bærum PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
45 544 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
48 543 Terje Storholt, Oslo PK V65 26.sep.19   Aronsløkka Aron SK Drammen
48 543 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 30.aug.19 LK Kuleisen NSF
48 543 Terje Storholt, Oslo PK V65 19.jan.20 Brevik Porsgrunn PK