Ti på topp pistol 2020 oppdat. 28. jun 20
Fripistol - Menn
417 Morten Nilsen, Molde PK  Skytterhallen 09.02
Fripistol - V55
441 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Skytterhallen 09.02
435 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Skytterhallen 09.02
435 Andreas Mørland, Molde PK  Skytterhallen 09.02
Fripistol - V65
472 Rolf Toven, Nesset PK  Skytterhallen 09.02
Luftpistol 60 - Menn
563 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK  Vestnes 01.03
545 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 27.01
543 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK  Støren Skytesenter 20.01
537 Olav Melkild, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
529 Jon Ørsund, Sunndal PK  Vestnes 01.03
511 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK  Vestnes 01.03
511 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 24.02
511 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Vestneshallen 19.01
501 Geir Øverås, Vestnes PK  Vestneshallen 19.01
498 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL  Byrkjelo 01.03
Luftpistol 60 - Kvinner
510 Lise Hansen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 27.01
465 Karoline Hansen, Storfjorden SSL  Vestneshallen 19.01
Luftpistol 60 - V55
523 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
506 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
437 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 27.01
Luftpistol 60 - V65
511 Jon Arne Brekken, Sunndal PK  Vestneshallen 19.01
494 Rolf Toven, Nesset PK  Vestnes 01.03
Luftpistol 40 - U16
181 Adrian Risvik Solevåg, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 27.01
Luftpistol 40 - V55
343 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
Luft 40 1-håndsst. - U14
365 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
273 Henrik Nedregotten, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
Luft 40 2-håndsst. - U12
286 Linnea Bjerknes Wiik, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
Luft-Sprint - Menn
291 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
290 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 27.01
279 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL  Byrkjelo 01.03
278 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 27.01
276 Helge Kristiansen, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
261 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 27.01
261 Geir Øverås, Vestnes PK  Giske Idrettshall 27.01
Luft-Sprint - Kvinner
277 Lise Hansen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
Luft-Sprint - U14
296 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
287 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
256 Henrik Nedregotten, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
Luft-Sprint - V55
276 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
263 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
245 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 27.01
Luft-Standard 40 - Menn
331 Olav Melkild, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
311 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
Standard - Menn
561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK  Vestnes 01.03
559 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK  Bollitun 23.02
539 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Vestnes 01.03
531 Jon Ørsund, Sunndal PK  Vestnes 01.03
519 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK  Giske Idrettshall 01.02
518 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 01.02
515 Morten Nilsen, Molde PK  Bollitun 23.02
515 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 01.02
512 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK  Vestnes 01.03
504 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 01.02
504 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 01.02
Standard - Kvinner
155 Ann-Iren Aas, Vestnes PK  Vestnes 01.03
Standard - V55
525 André Hansø, Kristiansund PK  Giske Idrettshall 01.02
494 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Bollitun 23.02
490 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK  Bollitun 23.02
487 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 23.02
470 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK  Bollitun 23.02
458 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 01.02
451 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 01.02
435 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK  Bollitun 23.02
Standard - V65
404 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK  Bollitun 23.02
378 Tore Nørbech, Kristiansund PK  Giske Idrettshall 01.02
364 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 01.02
Finpistol - Menn
571 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Ørsta Kulturhus 02.02
552 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 02.02
552 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 02.02
545 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK  Ørsta Kulturhus 02.02
541 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL  Ørsta Kulturhus 02.02
541 Morten Nilsen, Molde PK  Skytterhallen 09.02
541 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 11.01
533 Geir Øverås, Vestnes PK  Vestneshallen 19.01
533 Morten Lien, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 02.02
520 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 11.01
Finpistol - V55
547 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Skytterhallen 09.02
527 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Skytterhallen 09.02
518 André Hansø, Kristiansund PK  Ørsta Kulturhus 02.02
507 Andreas Mørland, Molde PK  Skytterhallen 09.02
496 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Ørsta Kulturhus 02.02
471 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK  Vestneshallen 19.01
465 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 02.02
461 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL  Ørsta Kulturhus 02.02
445 Per Olav Ødegård, Molde PK  Ørsta Kulturhus 02.02
428 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 11.01
Finpistol - V65
538 Rolf Toven, Nesset PK  Skytterhallen 09.02
469 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK  Skytterhallen 09.02
467 Jon Arne Brekken, Sunndal PK  Vestneshallen 19.01
455 Tore Nørbech, Kristiansund PK  Ørsta Kulturhus 02.02
408 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK  Ørsta Kulturhus 02.02
404 Egil Åslid, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 02.02
399 Bjørn Ola Korsnes, Kristiansund PK  Ørsta Kulturhus 02.02
Grovpistol - Menn
556 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 11.01
467 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 11.01
240 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 11.01
Grovpistol - V55
531 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Vestneshallen 19.01
467 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK  Vestneshallen 19.01
Grovpistol - V65
455 Jon Arne Brekken, Sunndal PK  Vestneshallen 19.01
Hurtig Fin - Menn
571 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 16.02
559 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
543 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 16.02
536 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 16.02
532 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
526 Geir Øverås, Vestnes PK  Giske Idrettshall 18.01
519 Rune Amundø, Sula SSK  Giske Idrettshall 16.02
518 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
511 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
500 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
Hurtig Fin - U16
254 Jonas Trælvik Farstad, Molde PK  Giske Idrettshall 18.01
Hurtig Fin - V55
523 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Giske Idrettshall 18.01
489 Per Olav Ødegård, Molde PK  Giske Idrettshall 18.01
484 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
467 Tormod Georg Vinje, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
326 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 18.01
Hurtig Fin - V65
476 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
473 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK  Giske Idrettshall 18.01
390 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
Hurtig Grov - Menn
564 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
492 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
438 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 16.02
409 Idar Arne Giske, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
319 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
Hurtig Grov - V55
468 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
Hurtig Militær - Menn
526 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 16.02
524 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
467 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
459 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
458 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK  Giske Idrettshall 16.02
452 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 18.01
441 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
413 Magne Rolandsen, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
411 Øystein Fiskå, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
401 Dag Kjelstadli, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
Hurtig Militær - V55
525 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
424 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
Hurtig Militær - V65
197 Bjørn Arvid Årevik, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
Hurtig Revolver - Menn
564 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
523 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 18.01
452 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 16.02
451 Geir Øverås, Vestnes PK  Giske Idrettshall 18.01
447 Rune Amundø, Sula SSK  Giske Idrettshall 16.02
407 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
Hurtig Revolver - V55
526 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
Hurtig S-Pistol - Menn
548 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK  Bollitun 03.02
538 Helge Kristiansen, Sunndal PK  Bollitun 06.01
488 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
487 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
486 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
369 Bjørn Steinar Øverås Visnes, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
Hurtig S-Pistol - V55
471 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
460 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
381 Ola Magne Eidem, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
Hurtig S-Revolver - Menn
555 Helge Kristiansen, Sunndal PK  Bollitun 06.01
547 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK  Bollitun 03.02
483 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
Hurtig S-Revolver - V55
525 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
NAIS Fin - Menn
295 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK  Bollitun 23.02
289 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
284 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK  Bollitun 03.02
281 Morten Nilsen, Molde PK  Bollitun 23.02
276 Helge Kristiansen, Sunndal PK  Bollitun 06.01
255 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
248 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
245 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
220 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK  Bollitun 23.02
211 Kim Tommy Hostad Myrbostad, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
NAIS Fin - V55
275 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
267 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK  Bollitun 23.02
266 André Hansø, Kristiansund PK  Bollitun 23.02
261 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK  Bollitun 23.02