50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 17.juni 2020
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 566 Håvard Hoff, Ørland PK 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
2 565 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
3 562 Håvard Hoff, Ørland PK   02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
3 562 Håvard Hoff, Ørland PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
3 562 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
6 560 Håvard Hoff, Ørland PK   09.nov.19   Brekstad Ørland PK
7 559 Viggo Olden, Ørland PK 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
8 557 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
9 556 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
10 555 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 26.mai.20 Jonsvatnet Trondhjems PK
10 555 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 28.okt.19 Selbuhallen Selbu PK
10 555 Roar Hembre, Trondheim SS V55 13.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
13 554 Roar Hembre, Trondheim SS V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
14 553 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
14 553 Knut Narve Skogland, Trondheim SS   15.des.19   Kuleisen Haugesund PK
14 553 Arild Inge Wollan, Støren SSK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
17 548 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 28.okt.19 Selbuhallen Selbu PK
18 546 Arild Inge Wollan, Støren SSK   28.okt.19   Selbuhallen Selbu PK
19 544 Arild Inge Wollan, Støren SSK 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
20 538 Morten Antonsen, Ørland PK 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
21 536 Stig Arne Haugen, Trondheim SS   09.nov.19   Brekstad Ørland PK
22 535 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 15.sep.19 Sankthansholet Ørland PK
22 535 Viggo Olden, Ørland PK 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
24 534 Helge Olden, Ørland PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
25 532 Roger Vik, Ørland PK 09.nov.19 Brekstad Ørland PK
26 529 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
26 529 Helge Olden, Ørland PK V55 13.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
26 529 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
29 528 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
30 524 Kenneth Svinsås, Ørland PK   15.sep.19   Sankthansholet Ørland PK
31 522 Tomas Dahl, Ørland PK 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
32 519 Roger Vik, Ørland PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
33 512 Thomas Fagervold, Ørland PK   15.sep.19   Sankthansholet Ørland PK
33 512 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
35 511 Kenneth Svinsås, Ørland PK 09.nov.19 Brekstad Ørland PK
36 510 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
37 504 Helge Olden, Ørland PK V55 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
38 496 Marius Helstad, Trondhjems PK 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
39 493 Magne Granøien, Støren SSK   02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
40 492 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
41 488 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
42 480 Marius Helstad, Trondhjems PK   26.mai.20   Jonsvatnet Trondhjems PK
43 479 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
44 472 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 26.mai.20 Jonsvatnet Trondhjems PK
45 428 Erlend Kvalø, Trondhjems PK   02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
46 387 Kim Sagmyr, Viking PK og RK 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
47 143 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 26.mai.20 Jonsvatnet Trondhjems PK