|
Storluft - individuell cup
- 2020 |
|
|
40 skudd På Luftsprintskive på 50 min |
pr 14. mars 2021 |
|
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen |
|
|
Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå
tall er ikke med blant de 4 beste resultat |
pl |
navn, klubb |
klasse |
diff |
Sum |
Jan |
Feb |
Mar |
Apr |
Mai |
Jun |
Jul |
Aug |
Sep |
Okt |
Nov |
Des |
1 |
Pål Hembre, Bærum PK |
V55 |
|
1595 |
396 |
396 |
393 |
399 |
399 |
399 |
392 |
398 |
|
398 |
397 |
396 |
2 |
Mattis Hembre, Bærum PK |
Menn Jr |
6 |
1589 |
397 |
397 |
398 |
|
397 |
|
391 |
|
|
|
|
|
3 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
|
17 |
1572 |
395 |
393 |
395 |
|
|
|
|
|
|
|
389 |
|
4 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
V55 |
10 |
1562 |
392 |
|
387 |
|
|
|
|
391 |
|
392 |
|
|
5 |
Tim Leo Hembre, Bærum PK |
Menn U14 |
22 |
1540 |
|
377 |
|
|
|
388 |
385 |
|
|
382 |
385 |
|
6 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
V65 |
11 |
1529 |
384 |
388 |
|
|
381 |
|
|
376 |
|
|
|
|
6 |
Atle Bergsrud, Bærum PK |
|
- |
1529 |
387 |
382 |
379 |
|
377 |
|
|
381 |
|
|
|
|
8 |
Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK |
Kv |
10 |
1519 |
382 |
382 |
384 |
|
|
|
|
371 |
|
|
|
|
9 |
Thomas Høven, Bærum PK |
V55 |
39 |
1480 |
372 |
369 |
|
|
|
|
|
366 |
|
373 |
|
|
10 |
Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS |
|
293 |
1187 |
|
|
|
|
397 |
398 |
392 |
|
|
|
|
|
11 |
Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK |
|
7 |
1180 |
|
|
|
|
392 |
393 |
395 |
|
|
|
|
|
12 |
Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK |
|
16 |
1164 |
|
381 |
|
387 |
396 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
V65 |
7 |
1157 |
385 |
386 |
|
|
|
|
|
|
|
386 |
|
|
14 |
Elin Leirvik, Trondheim SS |
Kv |
11 |
1146 |
|
|
|
|
383 |
386 |
377 |
|
|
|
|
|
15 |
Stig Arne Haugen, Trondheim SS |
|
20 |
1126 |
|
|
|
|
370 |
381 |
375 |
|
|
|
|
|
16 |
Anne Gundersen, Bærum PK |
Kv V65 |
19 |
1107 |
368 |
|
|
|
369 |
|
|
370 |
|
|
|
|
17 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
V55 |
318 |
789 |
396 |
393 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Menn Jr |
2 |
787 |
|
394 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
19 |
Viggo Olden, Ørland PK |
|
16 |
771 |
|
|
|
383 |
388 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Victoria Sandvik Andersen, Trondheim SS |
Kv U12 |
- |
771 |
|
|
|
|
385 |
386 |
|
|
|
|
|
|
21 |
Martin Olsen, Trondheim SS |
Menn U14 |
3 |
768 |
|
|
|
|
385 |
383 |
|
|
|
|
|
|
22 |
Stian Aleksander Andersen,
Trondheim SS |
|
2 |
766 |
|
|
|
|
|
379 |
387 |
|
|
|
|
|
23 |
Eirik Myrhaug, Trondhjems PK |
Menn Jr |
2 |
764 |
|
|
|
|
379 |
385 |
|
|
|
|
|
|
23 |
Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK |
|
- |
764 |
|
|
|
382 |
382 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Håvard Mathias Ellefsen,
Trondheim SS |
|
4 |
760 |
|
|
|
|
387 |
373 |
|
|
|
|
|
|
25 |
Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK |
V73 |
- |
760 |
|
|
|
|
380 |
380 |
|
|
|
|
|
|
27 |
Jenny Louise Hervard, Bærum PK |
Kv Jr |
3 |
757 |
|
381 |
376 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Silvia del Zotto, Bærum PK |
Kv |
4 |
753 |
|
|
|
|
|
|
|
380 |
|
373 |
|
|
29 |
Roy Andre Wahl, Trondhjems PK |
|
3 |
750 |
|
|
|
|
|
371 |
379 |
|
|
|
|
|
30 |
Aleksander Tømmerås, Trondheim SS |
Menn U12 |
3 |
747 |
|
|
|
|
373 |
374 |
|
|
|
|
|
|
31 |
Audun Denneche Loftsgaard, Bærum
PK |
V55 |
5 |
742 |
373 |
369 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Liv Fritzvold, Bærum PK |
Kv V73 |
2 |
740 |
369 |
371 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Sebastian Sisouvanh Ormbostad, Trondheim SS |
Menn U12 |
10 |
730 |
|
|
|
|
361 |
369 |
|
|
|
|
|
|
34 |
Jostein Ljøkelsøy Hoel, Trondheim
SS |
Menn U12 |
4 |
726 |
|
|
|
|
357 |
369 |
|
|
|
|
|
|
34 |
Geir Øverås, Vestnes PK |
|
- |
726 |
|
|
|
|
361 |
|
|
365 |
|
|
|
|
36 |
Christian Andre Hervard, Bærum PK |
|
11 |
715 |
359 |
356 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Marit Brønnum Horgen, Bærum PK |
Kv V65 |
1 |
714 |
358 |
356 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK |
|
21 |
693 |
|
|
|
|
|
348 |
345 |
|
|
|
|
|
39 |
Per-Henning Almvang, Bærum PK |
|
10 |
683 |
|
|
|
|
|
|
|
344 |
|
|
339 |
|
40 |
Alexander Enzo Almvang, Bærum PK |
Menn U14 |
20 |
663 |
|
|
|
|
|
|
|
325 |
|
|
338 |
|
41 |
Thea Anett Jerstad Lien, Trondheim SS |
Kv U16 |
6 |
657 |
|
|
|
|
328 |
329 |
|
|
|
|
|
|
42 |
Anna Linnea Westerlund Nilsen, Trondheim SS |
Kv U16 |
22 |
635 |
|
|
|
|
310 |
325 |
|
|
|
|
|
|
43 |
Ylva Iselin Støver-Dahl,
Trondheim SS |
Kv U16 |
53 |
582 |
|
|
|
|
290 |
292 |
|
|
|
|
|
|
44 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
|
185 |
397 |
|
|
397 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Frank Lien, Ringerike PK |
V55 |
5 |
392 |
|
392 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Tor Jonassen, Sandnes PK |
V55 |
1 |
391 |
|
|
|
|
391 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS |
|
1 |
390 |
|
|
|
|
|
390 |
|
|
|
|
|
|
48 |
Tor Helge Haltvik, Frosta SSL |
|
2 |
388 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
|
48 |
Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP |
V55 |
- |
388 |
|
388 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen |
|
- |
388 |
|
388 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Frank Roy Haugland, Bærum PK |
V65 |
1 |
387 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
|
|
52 |
Reidun Ann Støle, Haugesund PK |
Kv |
2 |
385 |
|
|
|
|
385 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK |
Menn U14 |
3 |
382 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
|
53 |
Tore Kjølstad, Frosta SSL |
|
- |
382 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
|
53 |
Gunrid Kjellmark, Trondheim SS |
Kv |
- |
382 |
|
|
|
|
382 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Terje Storholt, Oslo PK |
V65 |
1 |
381 |
|
381 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Tore Alstadvoll, Frosta SSL |
|
- |
381 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
|
58 |
Einar Gottfried Dahl Tønnessen,
Bærum PK |
V65 |
1 |
380 |
380 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Kenneth Svinsås, Ørland PK |
|
- |
380 |
|
|
|
380 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Frode Svendsen, Åmli PK |
V55 |
- |
380 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
380 |
61 |
Eva Olaug Iversen, Trondheim SS |
Kv |
2 |
378 |
|
|
|
|
|
|
378 |
|
|
|
|
|
62 |
Arnstein Liberg, Frosta SSL |
|
1 |
377 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
|
62 |
Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL |
|
- |
377 |
|
|
|
|
377 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL |
Menn U16 |
1 |
376 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
|
64 |
Morten Arild Schjoldager, Bærum PK |
V65 |
- |
376 |
376 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
Luca Abele Piciaccia, Bærum PK |
V55 |
1 |
375 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
|
|
67 |
Magnus Wohlen, Trondheim SS |
V55 |
4 |
371 |
|
|
|
|
371 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
Kåre Louis Angvik, Horten O. PK |
V65 |
2 |
369 |
|
|
|
369 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
Hein Åge Aspvik Olsen, Frosta SSL |
|
2 |
367 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
|
70 |
Roar Hembre, Trondheim SS |
V55 |
1 |
366 |
|
|
|
|
|
|
366 |
|
|
|
|
|
71 |
Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK |
V55 |
2 |
364 |
|
364 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK |
Kv U14 |
1 |
363 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
|
73 |
Torbjørn Fredagsvik, Frosta SSL |
|
2 |
361 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
|
74 |
Frank Egil Dahl, Frosta SSL |
|
2 |
359 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
|
75 |
Arild Sundet, Frosta SSL |
|
7 |
352 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
|
76 |
Loui Christian Kirchhofer
Fernander Smit, Bærum PK |
Menn U12 |
11 |
341 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
|
77 |
Åse Margaret Westergaard Wahl, Trondhjems PK |
Kv U12 |
7 |
334 |
|
|
|
|
|
|
334 |
|
|
|
|
|
78 |
Renate Sundet, Frosta SSL |
Kv Jr |
13 |
321 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
|
79 |
Henrik Nedregotten, Vigra og
Valderøy PK |
Menn U14 |
2 |
319 |
|
319 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
Stian Nordsveen, Bærum PK |
|
4 |
315 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
|
81 |
Jarle Kristiansen Müller, Bærum PK |
|
2 |
313 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
|
82 |
Cassandra Nordsveen-Sæther, Bærum
PK |
Kv U12 |
5 |
308 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
|
83 |
Maria Therese Fernander Smit, Bærum PK |
Kv |
29 |
279 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|