Standard - individuell cup - 2020 pr 06. juni 2020
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Ingar Woll, Bærum PK     2150 541 516 552   541              
2 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 52 2098 538 523 520 517
3 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK   475 1623 544 533 546                  
4 Morten Støen, Bærum PK V55 48 1575   520 543   512              
5 Terje Storholt, Oslo PK V65 40 1535 511 529 495
6 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 5 1530 505 512     513              
7 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 8 1522 506 509 507                  
8 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 8 1514 514 496 504
9 Göran Anders Martin, OKTS   95 1419 444   493   482              
10 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 115 1304 429   446   429              
11 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 188 1116 555 561
12 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK   25 1091 547   544                  
13 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   12 1079 525   554                  
14 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 4 1075 536 539
15 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   3 1072 540 532                    
16 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 10 1062 529   533                  
17 Anders Arnesen, Grenland PK 9 1053 524 529
18 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V55 6 1047 517   530                  
19 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 16 1031   524 507                  
20 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 16 1015 512 503
21 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 12 1003 498 505                    
22 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK   8 995 489 506                    
23 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 1 994 506 488
24 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   10 984   504 480                  
25 Rolf Høvring, Haugesund PK   2 982 490   492                  
26 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 1 981 472 509
26 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS   - 981 497   484                  
28 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 41 940 473   467                  
29 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 2 938 475 463
30 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS   2 936 481   455                  
31 Svein Erik Eiklid, OKTS   2 934 462       472              
32 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 10 924 472 452
33 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 5 919 421       498              
34 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK   16 903 430   473                  
35 Åge Olaussen, Haugesund PK 2 901 481 420
35 Fredrik Styve, Haugesund PK   - 901 467   434                  
37 Jarle Johanson, Haugesund PK   9 892 448   444                  
38 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 16 876 451 425
39 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 9 867 427   440                  
40 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK   20 847 424   423                  
41 Frode Johnsen, Haugesund PK 16 831 447 384
42 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK   21 810   412 398                  
43 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 59 751 352       399              
44 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 192 559 559
45 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 7 552 552                      
46 Lasse Hovd, Bærum PK   1 551         551              
47 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 2 549 549
48 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK   1 548 548                      
49 Kjell Jomar Heltne, Florø PK   1 547     547                  
49 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK - 547 547
51 Peter Ekblom, Sola PK   3 544   544                    
52 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK   1 543     543                  
52 Hugo Kjetså, Evje PK - 543 543
54 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK   1 542     542                  
55 Håvard Hoff, Ørland PK   4 538 538                      
56 Finn Robert Lund, Grenland PK 1 537 537
57 Rune Johan Soleide, Førde PK   1 536     536                  
58 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK   1 535 535                      
59 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 2 533 533
59 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK   - 533 533                      
61 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 1 532   532                    
62 Jon Ørsund, Sunndal PK 1 531 531
62 Kenneth Johnsen, Narvik PK   - 531           531            
64 Eirik Djønne, Odda PK   1 530 530                      
65 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 2 528 528
66 Lars Petter Mostad, Oslo PK   2 526         526              
66 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK   - 526 526                      
66 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr - 526 526
66 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK   - 526   526                    
70 Tor Olav Sande, Florø PK   1 525     525                  
70 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK - 525 525
70 André Hansø, Kristiansund PK V55 - 525   525                    
70 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V65 - 525         525              
70 Arild Brattrud, Dokka PK V55 - 525 525
75 Viggo Olden, Ørland PK   1 524 524                      
75 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   - 524     524                  
75 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK - 524 524
78 Kenneth Svinsås, Ørland PK   1 523 523                      
78 Marius Haugerud, Bodung PK   - 523     523                  
78 Hege Johnsen, Narvik PK Kv - 523 523
81 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   1 522     522                  
82 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK   2 520         520              
83 Morten Antonsen, Ørland PK 1 519 519
83 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK   - 519   519                    
85 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 1 518   518                    
85 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK - 518 518
87 Sigbjørn Songstad, Åsane PK   1 517     517                  
88 Knut Narve Skogland, Trondheim SS   1 516 516                      
89 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 1 515 515
89 Morten Nilsen, Molde PK   - 515   515                    
89 Helge Olden, Ørland PK V55 - 515 515                      
92 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 1 514 514
92 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 514     514                  
92 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK   - 514     514                  
92 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK - 514 514
96 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 1 513 513                      
97 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK   1 512     512                  
97 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv - 512 512
97 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK   - 512 512                      
97 Roar Hembre, Trondheim SS V55 - 512 512                      
101 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 1 511 511
101 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK   - 511     511                  
103 Harald Berge, Førde PK   1 510     510                  
103 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK - 510 510
105 Jan Vidar Susort, Haugesund PK   1 509     509                  
105 Livar Gudmestad, Sandnes PK   - 509 509                      
105 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK - 509 509
105 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 - 509     509                  
109 Svein Gunnar Myhren, Svalbard Turn Pgr   1 508   508                    
109 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK - 508 508
111 Tore Myrvold, Brumunddal PK   1 507 507                      
112 Tore Stensby, Løiten SS V55 1 506         506              
112 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 - 506 506
114 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK   1 505 505                      
114 Rune Finstad, OKTS V55 - 505 505                      
114 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V55 - 505 505
117 Ole Rindal, Grenland PK V55 1 504   504                    
117 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL   - 504   504                    
119 Geir Øverås, Vestnes PK 1 503 503
119 Morten Lien, Ørsta/Volda PK   - 503   503                    
121 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 1 502     502                  
121 Geir Atle Bruvik, Florø PK - 502 502
121 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V55 - 502   502                    
121 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr - 502   502                    
125 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 1 501 501
125 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   - 501   501                    
127 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 2 499   499                    
128 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 1 498 498
128 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK   - 498     498                  
128 Jo Sole Runningen, Odda PK   - 498         498              
128 Sjur I Børve, Odda PK V55 - 498 498
132 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   1 497 497                      
133 Frode Olsen, Kristiansund PK   1 496   496                    
133 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 - 496 496
135 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 2 494   494                    
136 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 1 493   493                    
136 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK - 493 493
136 Kjetil Landheim, Hamar SSK   - 493         493              
139 Audun Kvandal, Odda PK   1 492 492                      
139 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 - 492 492
141 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 2 490   490                    
141 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK   - 490 490                      
143 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 1 489 489
143 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK   - 489   489                    
145 Marius Helstad, Trondhjems PK   1 488 488                      
145 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 - 488 488
145 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   - 488   488                    
145 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 - 488 488                      
149 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 1 487 487
150 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 1 486 486                      
151 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK   1 485     485                  
151 Geir Sivertsen, Åsane PK V55 - 485 485
151 Arne Horneland, Haugesund PK   - 485     485                  
154 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 1 484     484                  
155 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 1 483 483
155 Roger Vik, Ørland PK   - 483 483                      
157 Johnny Knem, Svelvik SS V55 1 482   482                    
158 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 3 479 479
158 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 - 479 479                      
160 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK   2 477   477                    
161 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 1 476 476
162 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK   1 475   475                    
162 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK   - 475 475                      
162 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 - 475 475
165 Jo Geir Lint, Haugesund PK   1 474         474              
165 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK   - 474 474                      
165 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr - 474 474
168 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 2 472   472                    
169 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK   1 471   471                    
170 Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr 1 470 470
170 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK   - 470     470                  
170 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK V55 - 470   470                    
173 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 1 469 469
174 Jonas Kristensen, Trondhjems PK   1 468 468                      
174 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 - 468 468                      
174 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK - 468 468
174 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 - 468     468                  
178 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK   1 467     467                  
179 Frank Istad, Kristiansund PK 1 466 466
179 Svein Roger Solberg, Odda PK   - 466 466                      
181 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS   1 465 465                      
182 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 1 464 464
183 Tomas Strand, Svalbard Turn Pgr   2 462   462                    
184 Erling Andre Sønderby, Dokka PK   1 461     461                  
185 Jens Odden, Svelvik SS V65 1 460 460
185 Bjørn Solheim, OKTS V55 - 460         460              
185 Tore Sørensen, Narvik PK   - 460           460            
188 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 2 458 458
189 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 1 457 457                      
189 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK   - 457 457                      
191 Gunnar Aske, Trondhjems PK 1 456 456
191 Bjørn Markset, Porsgrunn PK   - 456     456                  
193 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK   2 454 454                      
193 Stanley Hommen, Kvinesdal PK - 454 454
193 Tommy André Utheim, Lindesnes PK   - 454 454                      
196 Gøran Roland, Vestnes PK   2 452     452                  
196 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 - 452 452
198 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK   2 450     450                  
198 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 - 450     450                  
198 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK - 450 450
198 Ola Inge Grønnevet, Hjørungavåg PK   - 450   450                    
198 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK   - 450     450                  
203 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 1 449 449
204 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK   1 448           448            
205 Inge Ystanes, Odda PK   1 447 447                      
206 Steinar Djønne, Odda PK V65 1 446 446
207 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK   1 445 445                      
208 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 1 444 444                      
209 Trygve Langåker, Kopervik PK 1 443 443
209 John Terje Berg, Vadsø SSK   - 443 443                      
209 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 - 443 443                      
212 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 1 442 442
212 Kjetil Risåsen, Bærum PK   - 442         442              
214 Frank Werner Jensen, Hamar SSK   1 441   441                    
214 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V55 - 441 441
216 Knut-børge Bentsen, Narvik PK   1 440           440            
216 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 - 440         440              
216 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 - 440 440
216 Elias Mælum Da Luz, Kirkenes PK   - 440 440                      
220 Torgeir Blaker Ringstad, Åsane PK   2 438     438                  
221 Odd Jostein Sylte, Svalbard Turn Pgr 2 436 436
222 Lars Inge Aga, Odda PK V65 1 435 435                      
222 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 - 435   435                    
224 Tage Midtun, Odda PK 1 434 434
225 Trude Hohle, Svalbard Turn Pgr Kv 1 433   433                    
226 Ola Andre Bjorland, Evje PK   2 431 431                      
227 Tor Andre Opås, Evje PK V55 1 430 430
228 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK   1 429     429                  
229 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK   4 425 425                      
230 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V55 1 424 424
231 Eugene Zaikonnikov, Åsane PK   1 423     423                  
231 Kjell Arne Kjøllmoen, Haugesund PK   - 423     423                  
233 Niillas Beaska, Tana-Nesseby PK 2 421 421
234 Hugo Haug, OKTS V55 1 420         420              
234 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 - 420     420                  
236 June Kvandal, Odda PK Kv 1 419 419
237 Helge Fjeldberg, Åsane PK   1 418     418                  
237 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 - 418     418                  
239 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK Kv U14 1 417 417
239 Tor Henning Dåpan, Grenland PK V65 - 417   417                    
241 John Magne Berg, Skudenes PK   4 413     413                  
241 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 - 413 413
243 Tarjei Aslak Basso Mittet, Vanylven SSL   1 412   412                    
243 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK   - 412         412              
243 Bård Ivar Bru, Stord PK - 412 412
246 Steinar Hagen, Grenland PK V55 1 411   411                    
247 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK   2 409     409                  
248 Ole Lie Nicolaysen, Narvik PK V55 2 407 407
249 Jarl Masterbakk, Svalbard Turn Pgr   1 406   406                    
250 Niklas Adler Opsund, Porsgrunn PK   2 404     404                  
250 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 - 404 404
250 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK   - 404     404                  
253 Andre Bjervamoen, Grenland PK   2 402   402                    
254 Kai Idar Egset, Kristiansund PK 3 399 399
254 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK   - 399 399                      
256 Audun Edgar Klette, Ørland PK V55 5 394 394                      
257 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 3 391 391
258 Håkon Aasen Henriksen, Trondhjems PK   1 390 390                      
258 Marcel Schültz, Svalbard Turn Pgr   - 390   390                    
260 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 1 389 389
260 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK   - 389   389                    
262 Andrew Kennedy Walls, Grenland PK V55 2 387   387                    
263 Tom Olav Stavseth, Vadsø SSK 1 386 386
264 Ingolf Frigaard, Stjørdal PK   1 385         385              
264 Kjetil Høyme, Åsane PK   - 385     385                  
266 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V65 5 380 380
267 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 2 378   378                    
268 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK   3 375 375                      
269 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 2 373 373
270 Øivind Mosand, Trondhjems PK   1 372 372                      
270 Peter Bergheim, Sandane PK V55 - 372     372                  
272 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 4 368 368
273 The Stig Hoigari, Tana-Nesseby PK   2 366     366                  
273 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK   - 366 366                      
275 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 2 364 364
276 Helge Stava, Skudenes PK   1 363     363                  
277 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 2 361 361                      
278 Anders Wahl, Trondhjems PK V55 6 355 355
279 Joacim Moen Volle, Vestnes PK   1 354     354                  
280 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 9 345     345                  
281 Tord Erik Bøe, Kristiansund PK 2 343 343
282 Endre Ferkingstad, Skudenes PK   1 342     342                  
282 Per Kristian Grimeland, Førde PK   - 342     342                  
284 Geir Edvin Hetland Lint, Haugesund PK 4 338 338
285 Simen S. Lund, Svalbard Turn Pgr   13 325   325                    
286 Ben Jone Landenes, Skudenes PK   5 320     320                  
287 Svenn Andre Torland Haugland, Skudenes PK 5 315 315
288 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK Menn U14 4 311 311                      
289 Ole Henrik Lia, Porsgrunn PK   1 310 310                      
290 Lars-Petter Meyer Bedin, Trondhjems PK 5 305 305
291 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 4 301   301                    
292 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK   2 299         299              
293 Geir-Vidar Sørheim, Trondhjems PK 1 298 298
294 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V65 3 295 295                      
294 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK Kv - 295     295                  
296 Joakim Lundbø, Vestnes PK 4 291 291
297 Dwight Northrop Putnam, Odda PK V73 27 264 264                      
297 Trond Cato Svensli, Vestnes PK   - 264     264                  
299 Vegard Eidesvik, Haugesund PK 3 261 261
300 Robert Kimmy Koldal, Egersund PK   1 260     260                  
301 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK   5 255 255                      
302 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 17 238 238
303 Christer Rene Nordanger, Odda PK   22 216 216                      
304 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 3 213 213                      
305 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 15 198 198
306 Paweena Eriksen, Narvik PK Kv 29 169           169            
307 Ann-Iren Aas, Vestnes PK Kv 14 155     155                  
308 Julie Elvira Belaqua, Evje PK Kv 8 147 147